Jaką zmywarkę kupić? ☆ Ranking 2021 ☆

Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.
Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.

Jaki model jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Dobre Zmywarki – Maj 2021 ★? Charakterystyka zmywarek w zestawieniach ★ Najlepsze zmywarki na Maj 2021 ★. Testy, dane techniczne, recenzje i opinie.

Zmywarka – jeszcze kilka lat temu luksus, dziś standardowe wyposażenie niemal każdej kuchni – wydaje się urządzeniem o ograniczonej ilości funkcji (przynajmniej jeśli chodzi o „domową” wersję tego sprzętu).

W rzeczywistości jednak wybór zmywarki może okazać się nie lada wyzwaniem – w ostatnich latach rynek tych urządzeń bardzo się rozwinął, oferując nie tylko coraz bardziej zaawansowane, ale też zróżnicowane pod względem gabarytów i walorów estetycznych modele, spośród których możemy znaleźć urządzenia już od mniej niż 1000 zł po wysokiej klasy sprzęt kosztujący sporo powyżej 4 tysięcy złotych.

Sprawdźmy zatem, jakie modele znalazły się w zestawieniu zmywarek przeznaczonych do zabudowy.

Ranking zmywarek do zabudowy – Maj 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Bosch SMV25AX00 ☆

Bosch SMV25AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV25AX00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV25AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur finezyjne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy szerokiej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niżeli ta, która wykorzystywana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki temu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Prosto utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care prosto zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki temu usuwa osady oraz tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Wystarczy, iż dodasz do niego charakterystyczny detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną warstwą AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, lecz i wytrzymałiejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zastosowane czujniki, które na bieżąco kontrolują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i efektywniej bardzo mocny silnik bezszczotkowy zapewnia cichą i produktywną pracę. Gwarantuje na dodatek bezproblemowe działanie zmywarki poprzez długie lata i świetnie czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się znacznymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje optymalną liczba wody do wielkości załadunku, dzięki czemu choćby mycie niewiele znaczącej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z minimalnymi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na rozszerzeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 , a także przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia skutecznie eliminuje bakterie, gwarantując najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek przeważnie wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując proces rozpuszczania się tabletki.

wspaniale rozpuszczony detergent to gwarancja skrupulatnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus zezwala na skrócenie czasu płukania choćby o 66%, utrzymując sprawności zmywania. To świetne rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci potrzeba czystych naczyń.

Szukasz bezusterkowego sprzętu dobrej jakości, biorąc głównie pod uwagę funkcjonalność oraz stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymagania. Dzięki funkcji AquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE producent Bosch pojemność użytkowa 12 kompletów rodzaj panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE liczba programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak użyte technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


☆ Bosch SPV45MX02 ☆

Bosch SPV45MX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV45MX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a6b25e282fff0e47cdef075
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV45MX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
subtelna choćby dla Twoich uszu. Nasza cicha zmywarka SilencePlus.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca skrupulatne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Zmywarka Silence Plus z programem Cichym: przyjemnie cicha praca wyłącznie przy 46dB, jeszcze cichsza z programem Cichym.
 • System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: powiększone możliwości przypasowania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech stopniach załadunku.
 • InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką informujące czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
Najważniejsze właściwości Oszczędność i ekologia
Trzy razy szybsze zmywanie z adekwatnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,świetnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem trafna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła niezwykle delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną ilość energii. DuoPower: subtelne czyszczenie, adekwatne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia świetnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i skuteczny. Zastrzeżony napęd EcoSilence Drive zagwarantuje bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa skuteczność. Innowacyjna technologia gwarantując maksymalną produktywność i naturalne płukanie z rewelacyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody. Moc nietrudne planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Sensor załadunku: detektor załadunku: sensor załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce. Samoczynnie dostosowuje jej konieczny poziom do zmywanego załadunku. W sytuacji obszerniejszego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się zniża. Wtedy czujka zwiększa liczba wody. W sytuacji mniejszego załadunku do poprawnego zmywania potrzebne jest mniej wody. Czujnik załadunku zagwarantuje stosowne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną. Nadzwyczajny rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody.
AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem. Cykl zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy automatyczne W automatyczny sposób optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są starannie dopasowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Komfort Szuflada na sztućce Vario3 to genialne miejsce na sztućce i nieznaczne akcesoria kuchenne. Dzięki wysuwanej szufladzie Vario3 na trzecim poziomie załadunku zmywarki ActiveWater są jeszcze komfortowojsze w obsłudze. To rewelacyjne miejsce na sztućce i małe akcesoria kuchenne, np. Łyżki wazowe czy trzepaczki. Zapewnia ono pokaźniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w komorze zmywarki. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce w dolnym koszu, by zapewnić miejsce na choćby 14 kompletów w sytuacji 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w sytuacji maszyn 45-centymetrowych. VarioFlex Pro postępowy system koszy VarioFlex Pro proponuje pokaźny zakres opcji regulacji. Dzięki czerwonym punktom dotyku i dostosowywanym poziomom Rackmatic od razu widać, gdzie i jak można sprężyście zjednoczyć kosze do wkładanych naczyń. To oznacza, iż możemy posiadać więcej zniewalająco czystych naczyń - już po jednym zmywaniu. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.
InfoLight — czerwona wiązka światła powoduje, że jesteś na bieżąco. Intensywność zmywarki powiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Zdrowie Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zagwarantuje najywyższy poziom higieny.
Zmywarki ActiveWater wyposażone w funkcję Higiena Plus oferują najwyższą higienę zmywania naczyń. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego, a także suszenia, funkcja ta gwarantuje naczyniom nie tylko lśnienie,jeszcze niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym perfekcyjne rozwiązanie dla rodziców nieznacznych dzieci, a także alergików. Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem poprzez dzieci Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem poprzez dzieci zapobiega otwarciu drzwi podczas cyklu zmywania przez najmłodszych. Ochrona szkła Funkcja ochrony szkła gwarantuje finezyjne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

☆ Whirlpool WIC 3C26 ☆

Whirlpool WIC 3C26 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIC 3C26
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a89d2da47c942493f7a9
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIC 3C26 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technika / Funkcje

innowacyjna technologia, specjalne funkcje i przychylne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia oraz łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł PowerClean gwarantuje rewelacyjne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie zniża zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

produkowane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

spore ZAWIASY

Piękno w każdym detalu.
pokaźne zawiasy rewelacyjną harmonię i dobranie korpusu do drzwiczek kuchennych.

elastycznE OPCJE ZMYWANIA

perfekcyjne zarządzanie przestrzenią.
powiększaj, zniżaj albo modyfikuj przestrzeń w środku swojej zmywarki tak, jak wyłącznie chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ

Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZENIE WODY

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zaimplementowane w rurę dopływu, chroni przed wyciekiem wody w razie niespodziewanej awarii.

pojemność

liczba naczyń i przyborów, jaką zawiera zmywarka wraz z ruchomymi koszykami upraszczającymi ich układanie.

14 MIEJSC NA NACZYNIA

Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.
Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile Ci trzeba.

FLEXISPACE

Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace zezwala na dogodne i nietrudne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ

Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

Poziom hałasu

Poziom hałasu zmywarki, wyrażony w decybelach.

CICHA

Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została wytworzona, aby zapewniać genialne rezultaty mycia przy najmniejszym osiągalnym hałasie.

Zużycie wody

Zużycie wody na cykl, wyrażone w litrach.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł PowerClean gwarantuje znakomite rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zniża koszty.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM

stanowczo minimalne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się wspaniałymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona wyłącznie do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania niepokaźnej ilości naczyń w obu koszach.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna zmywarki. Im wyższa klasa, tym obszerniejsza skuteczność energetyczna urządzenia.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Wysoka klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zapewnia nadzwyczajne rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł PowerClean zapewnia rewelacyjne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie ogranicza zużycie wody i zniża koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

wytworzone specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła proces w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania niewielkiej ilości naczyń w obu koszach.

przychylnE DLA ŚRODOWISKA

nieszablonowe oszczędności.
przychylna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł posiada inteligentne czujniki, które nieprzerwanie nadzorują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, żeby dobrać ilość energii, wody i czasu. Ciesz się świetnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*
(*Porównanie pomiędzy śladowym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł).

Specyfikacje

parametry zmywarki do zabudowy Whirlpool: zmywarka pełnowymiarowa z unikatową ilością przystępnych ustawień.srebrny. Opcja opóźnienia uruchomienia umożliwia ustawienie początku cyklu zmywania w dowolnym momencie dnia lub nocy. Technologia Versatile Multizone pozwala wybrać liczbę koszy, zapewniając czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni. Opcja zmywania tylko w koszu górnym lub dolnym zagwarantuje czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni.

wydajnOŚĆ
Roczne zużycie energii (kWh/rok)
265
Klasa sprawności energetycznej
A++
ZUŻYCIE WODY
12
wydajność zmywania
A
produktywność suszenia
A
Maksymalna temperatura poboru wody (°C)
60
dane technicznE
Natężenie (A)
10
Waga brutto (kg)
37.5
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)
675
Waga netto (kg)
35.5
Kod EAN
8003437204487
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)
650
Długość kabla przyłączeniowego (cm)
130
Głębokość urządzenia (mm)
555
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)
910
wariant URZĄDZENIA
Do zabudowy
Wysokość urządzenia (mm)
820
Długość rury doprowadzającej (cm)
155
Poziom hałasu db(A)
46
wymiary
595
Głębokość niszy (mm)
570
Długość rury odprowadzającej (cm)
150
właściwości typowE
Mycie w jednym koszu (Połowa załadunku)
Kosz dolny albo górny
Sygnalizator zraszacza
Tak
Nóżki o dostosowywanej wysokości
Tak - wyłącznie z przodu
Wskaźnik braku soli
Tak
Opóźnienie czasu startu
Płynne
Wskaźnik czasu do końca programu
Brak
pojemność zmywarki
14
Opóźnienie czasu startu max.(h)
12
ilość programów
8

☆ Bosch SPV25CX01 ☆

Bosch SPV25CX01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV25CX01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a5361642da47c23145e6936
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV25CX01 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność.

innowacyjna technika gwarantując maksymalną produktywność, a także naturalne płukanie z świetnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

DuoPower: delikatne czyszczenie, adekwatne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wyśmienitych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.

EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i skuteczny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Wymiennik ciepła: za każdym razem odpowiednia temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną ilość energii.

AquaSensor: zachwycająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.

Programy automatyczne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym potrzebnym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją doskonałych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują cechy procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są skrupulatnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.

AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop stosowany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Czujka zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

czujka załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną ilość wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała drobna konieczna do znakomitego zmycia naczyń liczba wody zapewnia on stosowny dobór parametrów choćby w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Funkcja Strefa Intensywna: efektywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.

Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy dzisiaj myć naczynia o różnych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

artykuł
marka
Kod producenta
SPV25CX01E
EAN
4242005068289
informacje podstawowe Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Ukryty
Zintegrowany
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
60 min.
Auto
Cichy
Eco
Garnki
Temperatury Kosz
regulowana wysokość
Uchwyt na noże
Kosz na sztućce
Składane półki
parametry Woda techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte zwiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Samsung DW60M6050 ☆

Samsung DW60M6050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60M6050
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5936602f82fff0f25d91eaa1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60M6050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DW60M6050SS atrybuty i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE większA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane parametry Aqua Stop samoczynne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może dużo zmienić. Program ekspresowy wystarczy 60 minut, aby Twoje naczynia stały się czyste i suche. Rewelacyjny program w sytuacji lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do nad wyraz wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików oraz niemowląt. Komfort użytkowania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System umożliwia włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki temu obniża się zużycie wody i energii. Działaj naturalnie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak niejednokrotnie zmywasz.

komfort wykorzystywania Trzeci poziom zmywania. Sprężyście i efektywnie komfortowa, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem ulepszone zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz nawet znaczne ilości sztućców i przyborów kuchennych.

standardowy koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już potrzebny i w konsekwencji masz więcej miejsca na naczynia. Regulacja wysokości górnego kosza. Maksimum możliwości funkcjonalne rozwiązanie pozwala na dobranie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń poprzez regulację wysokości górnego kosza.

choćby niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz wewnątrz zmywarki. Wysokość górnego kosza można prosto regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj ekologicznie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszelkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas.Zmywarka Samsung dostosuje się do Twoich planów.

sprawna i produktywna. Zawsze czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung ma 3 stopnie ramion spryskujących: środkowe, dolne i górne 7 programów - zapewniają usunięcie każdego typu zabrudzeń ((Intensywny, samoczynny, Eko, Ekspresowy, szybki, Zmywanie wstępne, Delikatny) wydajność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

znakomita czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza destrukcyjne drobnoustroje pozostawiając naczyniasterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to wyśmienita czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy powoduje, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w prędkim tempie.

nadzwyczajnie sprawdza się w sytuacji mniejszych załadunków lekko zabrudzonych naczyń, które nie wymagają intensywnego czyszczenia. Filiżanki, sztućce i talerze w ciągu zaledwie 60 minut przejdą cały cykl mycia i suszenia.

Dla Twojej wygody. Program Auto Stawiasz na wygodę i komfort używania? Wybierz program Auto, który zespoi ustawienia na potrzeby zmywania. Pakiet czujników ocenia ilość naczyń, stopień zabrudzenia wody i odpowiednio dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.

JESZCZE obszerniejszA WYGODA Pewność i komfort. Cichy tryb pracy Rozkoszuj się ciszą w swym domu. Zmywarka Samsung to cichy pomocnik, który dzięki swoim funkcjom działa wydajnie, niepostrzeżenie. Ścianki urządzenia zostały tak wyciszone, by jego praca nie zakłócała domowego wypoczynku.

Prosty i instynktowny panel sterowania. Czytelny ekran LED Dzięki obfitemu, błękitnemu wyświetlaczowi LED szybko, nawet z obszernej odległości, sprawdzisz status, pozostały czas i etap procesu zmywania. Możesz z łatwością i bez wysiłku kontrolować i kontrolować skuteczność mycia.

Aqua Stop. Samoczynne odcięcie wody Zabezpiecz się przed przykrymi niespodziankami. Funkcja Aqua Stop to mechanizm automatycznego zamknięcia dopływu wody, który w trakcie awarii zapobiega jej przypadkowy wyciek z węża zmywarki.

niewiele znaczący,stanowczy szczegół. Rysunek techniczny A Szerokość: 598mm B Głębokość: 570mm C Wysokość: 815mm w opakowaniu PODSUMOWANIE POZNAJ parametry ZMYWARKI DW60M6050SS właściwości zmywarki rodzaj Do zabudowy z odkrytym panelem ekran Dotykowy / Zewnętrznysrebrny Trzecia szuflada Tak Składana półka na filiżanki Tak ZUŻYCIE Zużycie energii 266 kWh / rok Zużycie energii 0,93 kWh / cykl Roczne zużycie wody 2 940 l / rok Zużycie wody na proces 10.5 l / cykl Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A panel sterujący kolor wyświetlacza Niebieski System filtracji wody (woda miękka) Tak PROGRAMY Delikatny Tak Eko Tak Intensywny Tak Ekspresowy Tak Zmywanie wstępne Tak samoczynny Tak szybki Tak uzupełniające FUNKCJE Regulacja wysokości górnego kosza Tak Blokada drzwi Tak Połowa załadunku Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku soli i nabłyszczacza Tak Funkcja de


☆ Siemens SN636X00 ☆

Siemens SN636X00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN636X00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581af30882fff08aee5ee6dd
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN636X00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
varioSpeed Plus nawet trzykrotnie szybsze mycie i suszenie; innowacyjna technologia działająca wyśmienicie w każdym detelu.
 • varioSpeed Plus - zmywanie i suszenie nawet do 3 razy szybsze.
 • Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę podczas całego procesu zmywnia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.
 • Więcej rozciągliwości dla wygodniejszego załadunku dzięki koszom varioFlex, a także szufladzie na sztućce vario3.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranejwody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • wyjątkowo sprawne zmywanie w klasie efektywności energetycznej A++.

varioSpeed Plus choćby trzykrotnie szybsze mycie i suszenie; postępowa technika działająca świetnie w każdym detelu.
 • varioSpeed Plus - zmywanie i suszenie choćby do 3 razy szybsze.
 • Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę podczas całego cyklu zmywnia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.
 • Więcej elastyczności dla wygodniejszego załadunku dzięki koszom varioFlex, a także szufladzie na sztućce vario3.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranejwody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • wyjątkowo efektywne zmywanie w klasie efektywności energetycznej A++.

Najważniejsze atrybuty tego urządzenia

10 lat gwarancji na zmywarki do naczyń

10 lat gwarancji na zabezpieczenie wnętrza zmywarki Siemens przed przerdzewieniem.

wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z adekwatnym konsekwencją zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu.

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.

Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń.

Wkładanie dużej liczby naczyń jest proste:

Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji sporych garnków czy talerzy.

Specjalista w delikatnym czyszczeniu: Program szkło 40°C.

Delikatne szklane naczynia wymagają szczególnej troski w trakcie czyszczenia. Nowy Program szkło 40°C firmy Siemens został specjalnie zaprojektowany, by spełnić te zapotrzebowania. Najpierw ostrożnie,starannie czyści kieliszki w niskiej temperaturze. Potem następuje faza suszenia, która została specjalnie wydłużona, żeby zapewnić wyjątkowo delikatne suszenie. Rezultaty są imponujące: lśniące szkło, którym możesz się radować istotnie dłużej.

nieskomplikowany i sprężysty załadunek: kosze varioFlex.

Górny kosz może być wyekwipowany w choćby trzy komponenty składane, dzielone poziomy i dwa składane stelaże, a dolny kosz może mieć aż cztery składane komponenty. Zagwarantuje to dużą sprężystość podczas załadunku. Dodatkowo uchwyty na obydwu koszach ułatwiają ich wysuwanie.

Wyjątkowo suche naczynia: Suszenie Extra.

Jeśli Jeżeli chcesz zmyć i wysuszyć dużo plastikowych naczyń, wybierz funkcję Suszenie Extra firmy Siemens. Funkcja ta unosi temperaturę w procesie suszenia i wydłuża jego fazę. Każde plastikowe naczynie będzie perfekcyjnie wysuszone.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.

System glassCare — obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła — zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.

Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były nieprzeciętnie zmyte przy drobnej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.

Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do drobnego pojemnika przechwytującego. Skrupulatnie wymierzony strumień wody prędko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania zawsze.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®.

System bezpieczeństwa aquaStop® zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Producent Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

atrybuty techniczne

 • 14 kompletów naczyń
 • Klasa efektywności energetycznej: A++ (na skali klasy sprawności energetycznej od A+++ do D)
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 266 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by.
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 0.93 kWh
 • Zużycie energii off-mode / left-on mode: 0.1 W / 0.1 W
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 2660 l/rok przy 280 cyklach standardowych w ciągu roku.
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 9.5 l
 • Zużycie wody w programie Auto 45-65°C: od 7 do 18 L w zależności od poziomu zabrudzeń naczyń
 • Klasa skuteczności suszenia: A
 • Poziom hałasu: 46 dB (re 1 pW)


Programy i funkcje

 • 6 Programów: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, cichy 50 °C, szkło 40 °C, 1h 65 °C
 • 2 Funkcje specjalne: VarioSpeed Plus, Suszenie Extra
 • Czyszczenie Zmywarki - Program
 • 5 temperatur
 • Asystent Dozowania
 • Silnik iQdrive
 • aquaSensor, czujnik załadunku
 • Wymiennik ciepła
 • technologia naprzemiennego mycia
 • Elektroniczna regeneracja
 • nowoczesny 3-częściowy system filtrów
 • Materiał, z którego stworzony jest zbiornik bębna: stal szlachetna
 • Obsługa od góry
 • ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu
 • Sygnał akustyczny na koniec programu
 • infoLight
 • Wskaźniki w kolorze niebieskim
 • Programowanie czasu startu: 1-24 h
 • Wskaźnik braku soli na panelu
 • Wskaźnik braku nabłyszczacza na panelu


System koszy

 • System koszy VarioFlex
 • Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku
 • Kosze w kolorze metalicznym
 • 3 poziomowy system rackMatic
 • Składane półki w górnym koszu (2x)
 • Składane półki w dolnym koszu (4x)
 • Półki na filiżanki w górnym koszu (2x)


Obsługa

 • aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały proces życia urządzenia.*
 • easyLock
 • Regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu
 • Blacha broniąca przed parą


rozmiary

 • wymiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 59.8 x 55 cm


uzupełniające dane

dane ogólne

Możliwość połączenia z internetem

Wzornictwo

wymiary i waga

Programy

Bezpieczeństwo

Parmetry eksploatacyjne

Podłączenie

☆ OK. ZIM634 ☆

OK. ZIM634 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: OK.
 • Nazwa produktu: OK. ZIM634
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b6c049b2da47cdab9ee0b04
 • ID kategorii: 523

☆ OK. ZIM634 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy o szerokości 59.8 cm, obszerności na 12 kompletów naczyń, z 4 programami zmywania, technologią HotAirDrying, w klasie energetycznej A+....


☆ Bosch SMV46LX50 ☆

Bosch SMV46LX50 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV46LX50
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4d45362da47c00a2a1454e
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV46LX50 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Bosch SMV46LX50E Asystent Dozowania gwarantuje trafne rezultaty poprzez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej. Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Dobrze wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając idealny efekt zmywania każdego załadunku zmywarki do zabudowy Bosch SMV46LX50EE.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne zmywanie garnków i patelni Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy dzisiaj myć naczynia o rozmaitych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji sprawia, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Tą ergonomiczną funkcję można dodać do wielu programów w zmywarce do zabudowy Bosch SMV46LX50E! AquaSensor - nieprzeciętny rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody. Zmywarki do zabudowy Bosch SMV46LX50E posiadają pełną kontrolę nad całym procesem zmywania.

Specjalny czujnik AquaSensor bada wielokrotnie w trakcie jednego mycia stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to konieczne.

Wymiennik ciepła: zawsze stosowna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki do zabudowy Bosch SMV46LX50E wyposażone w wymiennik ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną ilość energii.

ActiveWater Eco: naturalne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody. Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć małe zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie między 6,7 a 7,5 litra* wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.*w zależności od modelu technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.

innowacyjna technika zapewniając maksymalną efektywność i organiczne płukanie z rewelacyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania w zmywarce do zabudowy Bosch SMV46LX50E.


☆ Bosch SMV46KX02 ☆

Bosch SMV46KX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV46KX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 593fe15182fff0b258bd151d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV46KX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV46KX02E Zmywarka Bosch SMV46KX02E finezyjna – nawet dla Twoich uszu. Nasza zmywarka SilencePlus. Silence Plus: cicha praca przy zaledwie 46dB. Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.

System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: powiększone możliwości dobrania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech poziomach załadunku. InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką zawiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszknia. AquaStop System AquaStop używany w zmywarkach Bosch zapewnia bezawaryjną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń wewnątrz.

Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Detektor zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

EcoSilence Drive zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje niezwykle cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym Program szkło 40° Nowy program szkło 40°C subtelnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując optymalne warunki suszenia i zniewalający e rezultaty.

Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury, a także wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają lśnienie i nieskazitelną krystaliczność, zachowując dobrą kondycję o niemało dłużej. Wymiennik ciepła Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła szczególnie finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną ilość energii.

detektor załadunku Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego zaopatrzone zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną liczba wody w urządzeniu. Sensor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała znikoma potrzebna do rewelacyjnego zmycia naczyń liczba wody zapewnia on słuszny wybór parametrów choćby w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Programy automatyczne Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją nieprzeciętnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dostosowują atrybuty procesu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.

InfoLight aktywność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Technika ochrony szkła Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości.

dzięki czemu cenne kieliszki czy finezyjna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w optymalnych warunkach. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć małe zużycie zasobów na każdy proces zmywania.

Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor Specjalny sensor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to konieczne. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,nieprzeciętnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej produktywności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np.

podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Technologia ActiveWater postępowa technika zapewniając maksymalną sprawność i ekologiczne płukanie z świetnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Szuflada na sztućce Vario3 Dzięki wysuwanej szufladzie Vario3 na trzecim poziomie załadunku zmywarki ActiveWater są jeszcze wygodniejsze w obsłudze. To idealne miejsce na sztućce i śladowe akcesoria kuchenne, np.

łyżki wazowe czy trzepaczki. Gwarantuje ono pokaźniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w komorze zmywarki. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce w dolnym koszu, aby zapewnić miejsce na choćby 14 kompletów w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w sytuacji maszyn 45-centymetrowych.

dane PODSTAWOWE producent Bosch pojemność użytkowa 13 kompletów typ panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Tak ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 0,92 kWh Roczne zużycie energii 262 kWh Zużycie wody w cyklu 6,5 litra Roczne zużycie wody 2100 l Poziom hałasu 46 dB FUNKCJE ilość programów 6 Czas do końca zmywania Tak Niepełny załadunek Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak właściwości FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


☆ Beko DIS28023 ☆

Beko DIS28023 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DIS28023
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bc724ea2da47c0567016d08
 • ID kategorii: 523

☆ Beko DIS28023 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DIS28023

AquaIntense
AquaIntense to dopełniające ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin. AquaIntense choćby pięciokrotnie rozszerza produktywność zmywania.

Dno ze stali nierdzewnej
Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna gwarantuje znacznie większą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą w środku Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią poprzez sporo lat.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

GlassShield
Jedną z flagowych i najszczególniej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich subtelną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie broni wszelkie szklane naczynia,jeszcze 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Hot Air
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,skrupulatnie wysuszyć Twoje naczynia. Starczy, iż na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania, a wyjmiesz je suche i gotowe do odłożenia do szafki.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki aby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same zalety: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Wskaźnik LedSpot TM
Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Zawiasy SelFit

Zawiasy SelFit to innowacyjne i wykorzystaneczne rozwiązanie, które pozwoli Ci otworzyć drzwi zmywarki na dowolną szerokość chociażby po to, aby szybciej ostudzić jej wnętrze oraz dopiero co umyte naczynia. Waga frontu zmywarki może dochodzić aż do 6 kilogramów.

Program automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni wykorzystać możliwości zastosowanego detergentu.

Program Quick&Shine
unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który wyśmienicie pasuje do codziennego zmywania.

Składane drabinki
Dzięki składanym drabinkom łatwo ułożysz naczynia o przeróżnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swych kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat
Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,prosto dopasujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

AquaFlex
technika AquaFlex to jedna ze sztandarowych technice Beko wykorzystanych w zmywarkach. Dzięki niej w trakcie jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) jednocześnie subtelne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje,choćby najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty choćby z ciężko zabrudzonych sprzętów. System zagwarantuje także, iż po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D)

Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice produkty z klasą skuteczności energetycznej A++ to gwarancja wyjątkowo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,jeszcze dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A

Dzięki innowacyjnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A

Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swej kategorii wg standardów europejskich.

objętość 10 kompletów

Ta zmywarka Beko jest szczególnie pojemna i zmieści aż 10 kompletów naczyń.

8,7 l
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, aby jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej produktywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 8,7 litra wody w trakcie programu referencyjnego.

46dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,nadzwyczajnie nada się także do aneksów kuchennych i niewiele znaczących mieszkań.

LCD
Urządzenie zaopatrzone jest w poręczny i estetyczny ekran LCD, który pokaże Ci ustawione parametry i wyraźnie ułatwi (oraz przyśpieszy) obsługę Twojej zmywarki Beko.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta proponuje maksymalne użycie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

regulowane wsporniki talerzy
Funkcja składanie wsporników umożliwia stworzenie dopełniającego miejsca w koszu zmywarki na obszerniejsze naczynia np. Pokaźne patelnie czy garnki.

System WaterStop
System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to uzupełniające zabezpieczenie przez zalaniem.

8 programów

Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i nieraz zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to niezaprzeczalnie za niedużo. Nasi eksperci opracowali aż 8 zróżnicowanych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z przeróżnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera cechy zmywania.

Program InnerClean
Program mycia wnętrza zmywarki w sposób szybki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie zawsze czyste wewnątrz - zadba na dodatek o higienę i błogi zapach we wnętrzu zmywarki.

Program Mini 30

Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń, a także szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Rączka w dolnym koszu

dekoratywne, ergonomiczne rączki kosza upraszczają wysuwanie go, choćby gdy jest w pełni załadowany.


Zmywarka do zabudowy to nie jedyne rozwiązanie, na jakie możemy sobie pozwolić. Jeżeli poszukujemy sprzętu wolnostojącego, który możemy bez problemu przestawiać i przemieszczać z miejsca na miejsce, wówczas warto uwzględnić w swoich planach poniższe zestawienie uwzględniające jedynie zmywarki wolnostojące.

Ranking zmywarek – Maj 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Whirlpool WFC 3C26 ☆

Whirlpool WFC 3C26 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WFC 3C26
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a9b582fff09089c8f798
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool WFC 3C26 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

innowacyjna technika, specjalne funkcje i przychylne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia, a także łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

6-TY ZMYSŁ
Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean zapewnia genialne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a jednocześnie zmniejsza zużycie wody i zmniejsza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU
stworzone specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, aby rozpoczęła cykl w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

obszerne ZAWIASY
Piękno w każdym detalu.
obfite zawiasy świetną harmonię i przypasowanie korpusu do drzwiczek kuchennych.

rozciągliwE OPCJE ZMYWANIA
nieprzeciętne zarządzanie przestrzenią.
zwiększaj, zmniejszaj albo modyfikuj przestrzeń we wnętrzu swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

OPCJA HIGIENICZNEGO PŁUKANIA
Pełen spokój.
Opcja płukanie higieniczne produktywnie likwiduje bakterie i zabrudzenia i resztki jedzenia – dla Twojego spokoju.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ
Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

14 MIEJSC NA NACZYNIA
Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.
Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki temu za każdym razem masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.

FLEXISPACE
Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace umożliwia dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ
Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

CICHA
Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została produkowana, żeby zapewniać rewelacyjne rezultaty mycia przy najmniejszym realnym hałasie.

ZUŻYCIE WODY 9 L
skuteczność przychylna środowisku.
Dzięki innowacyjnej technologii Twoja zmywarka Whirlpool gwarantuje perfekcyjne rezultaty przy zużyciu zaledwie 9 litrów wody na proces.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM
Wyjątkowo niewiele znaczące zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się wspaniałymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

KLASA ENERGETYCZNA A++
Wysoka klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zapewnia znakomite rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię.

artykuł
producent
Kod producenta
WFC3C26
EAN
8003437204494
dane podstawowe
Biały
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Sygnalizator zraszacza
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
wyświetlacz elektroniczny
Funkcje
Elektroniczne
zastosowane technologie
Programy cechy technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 900 666
Opis:
Numer dla Klientów dzwoniących z telefonów stacjonarnych, a także komórkowych: 00 48 89 679 80 84Linia czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.adres: Whirlpool Polska Sp z o.o.Oddział w Warszawieul. 1 Sierpnia 6A02-134 Warszawa

☆ Whirlpool WSFO 3O23 ☆

Whirlpool WSFO 3O23 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSFO 3O23
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bf3e2768e441a467440f120
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool WSFO 3O23 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla standardowego procesu mycia:240 minut;Czas trwania programu eco (format X:YZ):04:00;Czas trwania trybu czuwania:12 minut;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna - nowa:E;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;ilość programów:7;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - liczba kompletów:10 kpl.;pojemność - nowa:10 kpl.;pojemność xor:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):43 dB;Poziom hałasu:43;Poziom hałasu - klasa - nowy:B;Poziom hałasu - nowy:43 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, ekonomiczny (eco), intensywny, krótki, kryształy, mycie wstępne, Szósty Zmysł;Roczne zużycie energii elektrycznej:212 kWh;Roczne zużycie wody:2520 litrów;typ etykiety:stara;Silnik inwerterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Programy zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:59 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł, intensywne mycie Whirlpool PowerClean, opcja Tabletki Whirlpool/Indesit, zmywanie strefowe Whirlpool Multizone;Zużycie energii w cyklu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w procesu:9 litrów;Zużycie wody - proces (nowa):9 litrów


☆ Indesit DSFE1B10 ☆

Indesit DSFE1B10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit DSFE1B10
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bc725e682fff043d7d8d442
 • ID kategorii: 585

☆ Indesit DSFE1B10 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla charakterystycznego procesu mycia:240 minut;Czas trwania programu eco (format X:YZ):04:00;Czas trwania trybu czuwania:12 minut;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna - nowa:F;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;objętość xor:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):51 dB;Poziom hałasu:51 dB;Poziom hałasu - klasa - nowy:D;Poziom hałasu - nowy:51 dB;rodzaje programów zmywania:ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, namaczanie, normalny, program "połowa załadunku";Roczne zużycie energii elektrycznej:238 kWh;Roczne zużycie wody:3220 litrów;typ etykiety:stara;Silnik inwerterowy:nie;Sterowanie:mechaniczne;Temperatury zmywania:40, 50, 55, 65;Programy zmywania:40, 50, 55, 65;Wariantowanie - seria:Indesit DSFE 1B10;Wskaźnik braku nabłyszczacza:nie;Wskaźnik braku soli:nie;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:59 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:brak;Zużycie energii w procesu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:5 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody w procesu:11,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):11,5 litra


☆ Beko DFN16410 ☆

Beko DFN16410 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DFN16410
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59ce393782fff0c0b3876de5
 • ID kategorii: 585

☆ Beko DFN16410 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

DFN16410S Zmywarka

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich finezyjną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,dodatkowo 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

solidne ramię myjące

usztywnione ramię przemywające w zmywarkach Beko wydajniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

komfortowy dyspenser

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie pokaźnie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej produktywności.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu umożliwia dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Program automatyczny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni użyć możliwości użytego detergentu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same zalety: bezusterkowość, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

11 litrów
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię wykorzystywania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, żeby jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej sprawności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie
11 litrów wody podczas programu referencyjnego.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D)
Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,też dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii aniżeli identyczne modele w klasie A.

Klasa suszenia A
Dzięki progresywnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

wyświetlacz elektroniczny
Nowy obszerny ekran w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem. Ponadto wyświetlacz wyśmienicie wpisuje się w innowacyjną estetykę produktu.

46dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę sprawia,idealnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

6 programów
Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i nieraz zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to bezsprzecznie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 6 najróżniejszych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z różnorodnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera atrybuty zmywania.

Program Mini 30
Program ten asygnowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta proponuje maksymalne użycie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

objętość 14 kompletów
Zmywarki o Extra obszerności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.

HotAir
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,precyzyjnie wysuszyć Twoje naczynia. Wystarczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość fotografie blatu. Dzięki czemu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni i łazience.

Auto OFF
Po zakończonym procesu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i zwiększając bezpieczeństwo stosowania.


☆ Beko DFN28422 ☆

Beko DFN28422 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DFN28422
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 598c2d2782fff0198f9457e4
 • ID kategorii: 585

☆ Beko DFN28422 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

​​Zmywarka wolnostojąca Beko DFN28422XAquaIntense | Zapewnij sobie starannie domyte naczynia w każdych warunkachAquaIntense to uzupełniające, ruchome ramię przemywające zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze precyzyjniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin, niezależnie od tego czy wielkie naczynia nie blokują głównego ramienia przemywającego.GlassShield |

Chroń szklane naczynia i wydłuż ich żywotnośćJedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko efektywnie chroni wszelkie szklane naczynia,również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

starczy ustawić pokrętło GlassShield na poziom twardości wody w domu, a zmywarka każdorazowo przypasuje go dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zmywania.Kosze modułowe | Zmieścisz każdy kompletDzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu.

sprężystość w dobraniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.mocne ramię myjące |

obszerniejsza skuteczność zmywaniaWzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.Składane drabinki |

Łatwe układanie naczyńDzięki składanym drabinkom prosto ułożysz naczynia o najróżniejszych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.Trzypoziomowy system Acrobat |

pokaźniejsza rozciągliwość w załadunkuRegulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,łatwo przystosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.duży trzeci kosz |

Więcej przestrzeni na sztućce… i nie tylkoDzięki szerokiemu trzeciemu koszowi rozszerzyliśmy pojemność zmywarki. Teraz z łatwością zmieścisz w zmywarce wszystkie – mniejsze i obszerniejsze – sztućce i akcesoria kuchenne takie jak trzepaczki, łyżki wazowe i noże, bez konieczności ręcznego domywania ich.Fast+ |

Zmywaj 3 razy szybciej, a równie wydajnieFunkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie widocznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.Program automatyczny Allin1 |

Wykorzystaj w pełni możliwości detergentuTwoja zmywarka Beko samoczynnie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.Silnik inwerterowy |

Zagwarantuj sobie bezusterkowość i oszczędną pracę zmywarkiSilnik inwerterowy to same zalety: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu, a także niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie i jakość na lata.


☆ Bosch SMS24AW00E ☆

Bosch SMS24AW00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS24AW00E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581aff5a8e441a89c1d4bd0f
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS24AW00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Serie | 6 SMS68TI02E SuperSilenceSerie | 2 SMS24AW00E Silence Zmywarka Kolor: biały. Czujnik załadunku. Czujka załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń. Zagwarantuje on słuszny dobór parametrów choćby w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Ramiona zraszające DuoPower. Oprócz ramienia zraszającego w dolnej części urządzenia zmywarkę zaopatrzono także w podwójne ramię zraszające DuoPower — umieszczone w górnym koszu dopełniające ramię zapewnia adekwatne rezultaty zmywania.

Dwa użytecznie zaprojektowane ramiona zraszające gwarantują ukierunkowany przepływ wody, która dociera do każdego zakamarka we wnętrzu zmywarki. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu każdy proces płukania jest wyjątkowo delikatny dla szklanek i talerzy.

AquaSensor. Czujka AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem za pomocą wiązki światła. Proces płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

technika ochrony szkła Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i subtelna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.

Funkcja VarioSpeed Plus. Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,świetnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu choćby o 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności czyszczenia.

wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Niezauważalnie cicho pracująca w tle dźwięków Twojego domu.

Nasza zmywarka Silence. AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszknia. EcoSilence Drive: niezwykle ekonomiczy i cichy w wykorzystywaniu, a do tego ekstremalnie wytrzymały silnik. Asystent Dozowania: umozliwia kompletne rozpuszczenie się tabletki przemywającej, co pozwala osiągnąć optymalne rezultaty zmywania.

10-lat gwarancj na przerdzewienie wnętrza zmywarkii: nasza obietnica jakości.


☆ Amica DFM636 ☆

Amica DFM636 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DFM636
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5c629c388e441af9d9216522
 • ID kategorii: 585

☆ Amica DFM636 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica 59.8 cm metaliczna DFM636ACSHJ

MaxiSpace3
Najwięcej czasu przy zmywaniu zajmuje wyjmowanie ze zmywarki sztućców. Dzisiaj to nie problem. MaxiSpace3 trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory istotnie to usprawnia. Nie musisz się już schylać, kosz ma także specjalne przegródki, dlatego wszystko przebiega szybciej i komfortowoj. Zmywarka jest również bardziej pojemna bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu dzięki temu możesz włożyć więcej naczyń aż do 14 kompletów! A więcej naczyń w zmywarce to obszerniejsza ekonomia użytkowania i pokaźniejsze oszczędności za każdym zmywaniem.

Klasa produktywności energetycznej A++
Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym zespala, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 37 kWh/rok. Dzięki temu zyskasz nawet do 32 darmowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to wydajność pod każdym względem! Zmywasz organicznie i ekonomicznie!

Autoczyszczenie 70/90 min.
Nie lubisz myć wnętrza zmywarki? Nie musisz! Pozwól jej wyczyścić się samej! Ze specjalnie dobranym programem do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia oszczędzasz czas i energię. Wysoka temperatura i obroty zapewniają sprawne domycie wszelkich zakamarków komory. Zmywarka jest czysta i odświeżona, rozszerza się też jej żywotność. A Ty odpoczywasz!

krótki 20' 35/20 min.
Stopień zabrudzenia naczyń często się różni. Gdy przygotowujesz się na przyjęcie gości, a szklanki czy kieliszki w szafce są zakurzone, nie musisz korzystać z długich programów zmywania! Uruchom Program krótki 20' i w mgnieniu oka wyciągnij ze zmywarki odświeżone naczynia. Oszczędzasz na czasie i zużyciu wody.

Program Auto 45° - 55°C/150 min.
Masz tyle różnorodnych parametrów zmywania do wyboru i choćby nie musisz pamiętać, którego wykorzystać w danej sytuacji! Zmywarka sama dobierze intensywność mycia dopasowując cechy do poziomu zabrudzenia naczyń! Dzięki specjalnemu czujnikowi będzie korygować ustawienia podczas cyklu zmywania, żeby na bieżąco optymalizować cały cykl. Naciśnij przycisk Auto i daj jej pracować!

System Up&Down
Nie wszystkie naczynia mieszczą się we wnętrzu? System Up&Down łatwe aranżowanie przestrzeni w zmywarce tak, jak chcesz. Możesz przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala Ci zyskać uzupełniające miejsce na duże garnki lub wysokie szklanki i kieliszki. A regulować kosz możesz nawet przy pełnym załadunku! Więcej miejsca, więcej wygody!

Funkcja Opóźnienie Startu: 1-24 h
Wybierz właściwy moment. Funkcja pozwala zaprogramować zmywarkę tak, aby uruchomiła się w najmocniej odpowiednim momencie, nawet do 24 godzin później. Dzięki temu możesz zastosować bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną.

HalfLoad
Rodzina wyjechała na wakacje i masz dzisiaj znacznie mniejsze zapotrzebowania? Mniej garnków, mniej talerzy, mniej kubków? Nie chcesz czekać, aż uzbiera Ci się cała seria brudnych naczyń? Wypełnij zmywarkę tak jak Ci trzeba i włącz funkcję HalfLoad. W czasie mycia pracować będą na zmianę wszystkie ramiona natryskowe zmywarki, naczynia będą umyte, a Ty zużyjesz choćby do 20% mniej wody i prądu. To duża oszczędność, a naczynia i tak są świetnie czyste!

3 częściowy układ filtrów
dzisiaj możesz posiadać pełne zaufanie do swej zmywarki. Wszystkie zanieczyszczenia usuwane są przez widoczny, trzyczęściowy układ filtrów. Każdy z trzech filtrów pełni inną rolę. Główny filtr zatrzymuje resztki jedzenia, rozdrabnia je i likwiduje ze zmywarki. Filtr gruboziarnisty zatrzymuje obszerne kawałki, na przykład kości, które następnie trzeba wyeliminować ręcznie. Wreszcie trzeci z filtrów - mikrofiltr zatrzymuje resztki jedzenia w specjalnym zbiorniku i uniemożliwia im powrót do komory zmywarki. Potrójne zabezpieczenie, dłuższa żywotność zmywarki i wysoka wydajność mycia.

Komora ze stali nierdzewnej
Nie musisz już martwić się o żywotność swojej zmywarki, która ma wnętrze z kwasoodpornej stali szlachetnej. Dzięki temu przy właściwym użytkowaniu nie grozi jej korozja. Ale to nie wszystko. Ten rodzaj stali ogranicza osadzanie się zróżnicowanych substancji - na przykład tłuszczu. Dzięki temu, w środku zmywarki nie namnażają się bakterie. Naczynia są naprawdę czyste i można z nich bezpiecznie korzystać.

Extra suszenie
potrzebujesz wyśmienicie wysuszonych naczyń? Nic trudnego. Starczy włączyć funkcję Extra suszenie. Dzięki czemu naczynia będą osuszać się nieco dłużej, wydajnie.

Składane części w koszach
Masz dobór! Możesz tak ułożyć naczynia w zmywarce, jak będzie Ci wygodnie. Nie udało się załadować wszelkich naczyń, które powinny trafić do środka? Wykorzystaj składane półeczki w górnym koszu i stwórz sobie taką przestrzeń, jakiej potrzebujesz. Jeśli jednak Ci potrzeba umyć garnki czy półmiski złóż grzebienie w dolnym koszu, w ten sposób zyskasz płaską powierzchnię, która pomieści znaczne naczynia. Oba kosze są tak przemyślane, żeby można je było dopasować do zapotrzebowania chwili. Przy każdym procesu mycia możesz zastosować dowolną, wybraną kompozycję.

Bezpieczne mycie kieliszków

Naczynia posiadają zróżnicowane kształty. To obserwacja dość oczywista, ale problem pojawia się, kiedy trzeba je zrównoważenie poukładać w zmywarce. Dzisiaj mamy bezpieczne rozwiązanie. Uchwyty na kieliszki w zmywarkach są wzmocnione odpowiednimi silikonowymi klipsami, które nie tylko oddzielają od siebie kieliszki, lecz także minimalizują ich przesuwanie, naczynia nie ocierają o siebie i dzięki temu nie rysują się. Teraz możesz zmywać bez obaw i masz pewność, iż naczynia będą nie tylko czyste, ale i bezpieczne.

HotAir System

Już nie musi Cię nękać wizja rozstawionych wszędzie naczyń, które po wyjęciu ze zmywarki potrzebują czasu żeby wyschnąć! W HotAir System suszenie odbywa się na zasadzie kondensacji - woda z naczyń, rozgrzanych wysoką temperaturą ostatniego płukania, odparowuje. Wnętrze zmywarki i znajdujące się w niej powietrze jest ciepłe, a naczynia suche. Czysto, sucho i komfortowo.

Silnik Twin-Speed

podczas jednego cyklu zmywasz najróżniejsze naczynia. A przecież delikatne filiżanki wymagają innych warunków niż masywne garnki Dlatego bezszczotkowy silnik w zmywarkach Amica zapewnia najróżniejsze stopnie ciśnienia wody delikatne naczynia w górnym koszu są bezpieczne, gdy w dolnym koszu trwa intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. Zmywarka pracuje też ciszej i pobiera mniej energii, a silnik ma obszerniejszą wytrzymałość.

ChildLock

Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, choćby w kuchni. Na szczęście zmywarki Amica możesz w nieskomplikowany sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki czemu nie musisz się już obawiać przypadkowego wyłączenia albo zmiany ustawień urządzenia. Wszystko umyje się zgodnie z planem!

WashRestart
Awaria prądu? Nie musisz uruchamiać wybranego programu mycia naczyń od początku. Dzięki funkcji Memory, zmywarka zapamięta wszystkie ustawienia i samoczynnie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją, z braku zasilania, przerwała.

System zabezpieczeń przed zalaniem
Zmywarka pracuje, a Ty zastanawiasz się, czy w tym czasie możesz pójść do sklepu albo na spotkanie z przyjaciółmi? Oczywiście, że możesz. Nad zmywarką czuwa cały system zabezpieczeń, który nie pozwoli jej zalać mieszkania. Zmywarka może więc bezpiecznie zostać sama w domu. A jeśli w czasie jej pracy zachcesz się zdrzemnąć - śpij spokojnie!

Program Intensywny 60°C/170 min.
aby umyć mocno zabrudzone naczynia, takie jak np. Przypalone garnki, nie starczy zwykły program. Przed zmywaniem stanowczym potrzebne jest zmywanie wstępne. Płukanie odbywa się dwukrotnie w zimnej i raz w gorącej wodzie. Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów powoduje,nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.

dane techniczne

 • rodzaj: Wolnostojąca
 • Panel sterujący: odkryty
 • ilość programów: 7
 • objętość: 14 kompletów
 • Zużycie wody: 11 L
 • Funkcje: Zabezpieczenie przed zalaniem
 • Trzeci kosz: Tak
 • Programy zmywania: Auto
 • Poziom hałasu: 47 dB
 • Klasa energetyczna: A++
 • Kolor: srebrny
 • Wysokość: 84.5 cm
 • Szerokość: 59.8 cm
 • Głębokość: 60 cm

☆ Electrolux ESF4513 ☆

Electrolux ESF4513 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux ESF4513
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59ce393a82fff0c0b3876dee
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux ESF4513 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

TimeManager

Musisz ekspresowo umyć naczynia? Pomoże Ci w tym funkcja TimeManager, która pozwala skrócić czas trwania procesu o połowę.

Nie musisz pamiętać o wyłączeniu zmywarki

Dzięki Funkcji Auto Off zmywarka automatycznie wyłącza się już po 10 minutach od zakończenia zmywania.

Funkcja opóźnienia rozpoczęcia programu (1-24 h)

Zmywarka, która zmywa wtedy, gdy tego Ci potrzeba. Dzięki funkcji opoźnienia rozpoczęcia programu możesz załadować zmywarkę w dogodnej chwili i zaprogramować ją tak, aby zmywanie skończyło się w odpowiednim czasie.

Zmywarka, która dopasowuje się do potrzeb

Inteligentny program AutoFlex optymalizuje zużycie wody i energii, dostosowując je do wielkości i stopnia zabrudzenia ładunku, żeby zapewnić skuteczne zmywanie.

produkt
Kod producenta
ESF 4513 LOX
EAN
7332543542598
dane podstawowe
Inox
Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Wskaźnik dodatowego płukania
Wskaźnik fazy procesu
Wskaźnik fazy suszenia
Wskaźnik My Favourite
Wskaźnik opóźnionego startu
wyświetlacz elektroniczny
Funkcje Programy
AutoFlex 45°-70°
ECO 50C
GlassCare 45°
Intensywny 70C
Płukanie i wstrzymanie
QuickPlus 60 C
Temperatury Kosz
2 x Stabilizatory SoftSpikes
regulowana wysokość
Składane uchwyty na filiżanki
2 składane stojaki na naczynia
właściwości technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta

☆ Electrolux ESF5545 ☆

Electrolux ESF5545 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux ESF5545
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 584668d282fff0a10ee01cf5
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux ESF5545 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

AirDry AirDry technologia AirDry wykorzystuje naturalny obieg powietrza do zakończenia procesu suszenia. Samoczynnie otwiera drzwi na 10 cm w ostatniej części cyklu, do czasu wyładowania zmywarki. Naturalny sposób na uzyskanie maksymalnego wysuszenia przy jednoczesnym efektywnym zredukowaniu kosztów energii.

Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i SoftSpikes Uchwyty SoftGrip i kolce SoftSpikes zaprojektowane, aby zapewniać uzupełniającą ochronę subtelnym kieliszkom do wina – przytrzymując je na miejscu podczas procesu zmywania.

FlexiLift FlexiLift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków. AutoFlex AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki temu zmywarka zużywa ich jedynie niezbędną ilość, aby naczynia były genialnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko błyszcząca czystość – zawsze. Time Manager Time Manager Wkrótce masz podać kolację, a tu okazuje się, że nie masz wystarczającej liczby czystych talerzy, kieliszków albo sztućców? To żaden problem.

Funkcja kontroli czasu w tej zmywarce zezwala na skrócenie czasu trwania cyklu o połowę, więc naczynia mogą być zawsze umyte na czas. Program 30min Program 30min w przypadku lekko zabrudzonych naczyń 30-minutowy niedługi program pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uzyskać doskonałe efekty zmywania.

Zmywarka wolnostojąca ESF5545LOX Jeśli męczy Cię ciągłe nastawianie zmywarki, to urządzenie jest produkowane dla Ciebie! rozszerzony dolny kosz i nowy układ stojaków na talerze umożliwiają załadowanie choćby 13 kompletów nakryć za jednym razem.

Możesz także dodać kieliszki i szklanki, które dzięki finezyjnym zaczepom Soft Spikes będą w pełni bezpieczne. Twoi goście będą za 5 minut, a Ty masz zlew pełen naczyń? Skorzystaj z funkcji Time Manager i skróć czas trwania procesu o połowę lub wybierz program QuickPlus, który w zaledwie 30 minut upora się z brudnymi naczyniami.

Na koniec możesz błyskawicznie i naturalnie wysuszyć naczynia dzięki technice AirDry wykorzystującej przepływ powietrza po samoczynnym otwarciu drzwi urządzenia. Na dodatek dzięki inteligentnemu programowi AutoFlex zmywarka każdorazowo dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości i stopnia zabrudzenia ładunku, wydajne zmywanie w temperaturze od 45 do 70°C.

perfekcyjnie suche naczynia Dzięki nowej technologii AirDry marki Electrolux drzwi zmywarki otwierają się automatycznie w ostatniej fazie procesu zmywania. To naturalny sposób na genialne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii.

dzisiaj masz pewność, iż gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i nadzwyczajnie czyste Time Manager Kolacja tuż tuż, a brakuje talerza, szklanki, bądź widelca? Time...


☆ Bosch SMS45GI01E ☆

Bosch SMS45GI01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS45GI01E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5878dc532da47c2d26513437
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS45GI01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
tworzy w domu dodaktową strefę ciszy. Nasza wyjątkowo cicha zmywarka SuperSilence.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca staranne suszenie trudno schnących naczyń.
 • SuperSilence: istotnie cicha praca przy jedynie 44 dB.
 • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • System koszy VarioFlex: zwięszkona sprężystość załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
 • 7-segmentowy ekran: prezentuje czas pozostały do zakończenia programu, a także informuje o braku nabłyszczacza i soli.

technologia ActiveWater

innowacyjna technika gwarantując maksymalną sprawność oraz ekologiczne płukanie z wyśmienitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

towar
marka
Kod producenta
SMS45GI01E
EAN
4242002965109
dane podstawowe
Inox
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
Wskaźniki diodowe funkcji
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
Auto 45-65C
ECO 50C
Garnki 70C
Program godzinny
Szkło 40C
Temperatury Kosz
Składane półki
srebrne kosze
Kosz na sztućce
Składane półki
srebrne kosze
atrybuty Woda
3-częściowy system filtrów
technologiczne
zaimplementowane technologie
3 poziomowy Rackmatic
Aqua sensor
Aqua Stop
Higiena Plus
Suszenie Ekstra
VarioSpeed Plus
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

Jakie parametry zmywarki?

Przed zakupem odpowiedniej zmywarki powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę przynajmniej kilka czynników, które mogą się okazać kluczowe w kontekście wyboru tej możliwie najlepszej dla nas. Jakie elementy brać zatem pod uwagę, by móc pozyskać naprawdę dobry sprzęt?

Zabudowana czy wolnostojąca? A może do gastronomii?

Na początku musimy zdecydować, czy zależy nam na spójnej z konceptem aranżacyjnym kuchni zmywarce zabudowanej, czy poprzestaniemy na urządzeniu wolnostojącym. Oba te rozwiązania mają zarówno swoje zalety, jak i wady – wszystko zależy od sposobu urządzenia kuchni, naszych możliwości finansowych (sprzęt do zabudowy jest zazwyczaj droższy), przyzwyczajeń i upodobań.

Odrębnie wobec kategorii zmywarek domowych rozpatrywać należy wybór urządzeń profesjonalnych. Wybór zmywarki przeznaczonej do kawiarni, restauracji czy innego lokalu gastronomicznego jest jeszcze bardziej skomplikowany. Wchodzą tu w grę wyśrubowane normy higieniczne obowiązujące w gastronomii, duże ilości naczyń, z jakimi ma sobie poradzić urządzenie oraz rozmaite względy techniczne i montażowe.

Rozmiary zmywarki

Drugim ważnym kryterium wyboru jest wielkość zmywarki. Tę kwestię musimy starannie przemyśleć, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak wielkość kuchni, liczebność domowników i częstotliwość spożywania posiłków w domu, a także plany na przyszłość (np. powiększenie rodziny). Mamy w tym względzie całkiem spory wybór – od kompaktowych zmywarek dla singli po pełnogabarytowe urządzenia na 12 do 15 zestawów naczyń.

Jeżeli już rozważamy na poważnie kwestię rozmiaru naszej przyszłej zmywarki, to należy brać pod uwagę także jej szerokość. Na rynku najchętniej wybierane są zmywarki 45 cm oraz zmywarki 60 cm – w przypadku tych pierwszych najczęściej sprawdzają się one w nieco mniejszych przestrzeniach kuchennych, gdzie dysponujemy ograniczoną ilością miejsca. Z kolei zmywarka 60 cm to raczej już standardowej szerokości sprzęt, który spotykany jest najczęściej zarówno w wersjach wolnostojących, jak i do zabudowy.

Głębokość oraz wysokość zmywarki będzie miała znaczenie w kontekście jej dopasowania do pozostałych mebli, które znajdują się w przestrzeni kuchennej – nie chcemy przecież, aby zbytnio nasz sprzęt wystawał lub też był zbyt niski. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to w większości przypadków istnieje możliwość zdemontowania blatu w przypadku posiadania zmywarki wolnostojącej.

Klasa i kultura pracy zmywarki

Niezależnie od tego, jaką zmywarkę do domu wybierzemy, zawsze starajmy się zwracać uwagę na etykietę energetyczną – najlepiej, jeśli urządzenie znajduje się w wysokiej klasie energetycznej i charakteryzuje je stosunkowo niski poziom emitowanego hałasu – cicha zmywarka to gwarancja naszego komfortu i spokoju, zwłaszcza gdy jesteśmy rodzicami małych dzieci lub dysponujemy kuchnią w formie otwartego aneksu.

Różnice w faktycznym zużyciu prądu w trakcie całego roku kalendarzowego w przypadku zmywarek reprezentujących klasę od A+ do A+++ de facto nie przekraczają 100 zł, a najczęściej są one jeszcze mniejsze.

A co rozumiemy pod pojęciem cichej zmywarki? To sprzęt, który w trakcie pracy emituje hałas na poziomie znacznie niższym niż 45 dB.

Zastosowane funkcje i rozwiązania

Warto zwrócić uwagę na takie funkcje, jak „pół wsadu”, pozwalająca zmywać oszczędnie i ekonomicznie w każdych okolicznościach, czy regulowane kosze zwiększające funkcjonalność i uniwersalność urządzenia.

Wiedząc, jakimi kryteriami kierować się kupując zmywarkę do domu lub lokalu, możemy optymalnie dostosować to ważne urządzenie do naszych potrzeb i oczekiwań, mając pewność, ze będzie nam służyć długo i bezawaryjnie.

Ranking zmywarek gastronomicznych – Maj 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d56d4623754b7c4ea7ebd97
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-02101 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia rodzaju naczyń w obfitych lokalach gastronomicznych. Wysokość drzwi 42 cm umożliwia mycie tac i pojemników GN oraz talerzy i półmisków o sporych średnicach - maksymalnie o średnicy 42 cm.

Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. 2 cykle mycia: 90 i 120 s. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny myjącej. Możliwość samoczynnego rozpoczęcia/zatrzymania cyklu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura.

Zmywarka kapturowa PCZ-01101 może być zasilana jednocześnie ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C). Wykonanie zmywarki ze stali rdzoodpornej gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny i ułatwia utrzymanie jej w czystości.

Dysze myjące i płuczące wytwarzane ze stali rdzoodpornej. Tłoczona wanna i filtry wanny wytwarzane ze stali nierdzewnej upraszczają utrzymanie czystości. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej sprawnego wykorzystania wody w komorze myjącej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-02101: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego pompa odpływu 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce wykorzystanie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

wyprodukowano w UE.


☆ Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 ☆

Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3d430f0a3d5fdf66b7b7d7
 • ID kategorii: 9892

☆ Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali nierdzewnej, automatyczne wyparzanie, sterowanie elektroniczne, kosze w pakiecie, dozownik płynu przemywającego, filtr powierzchniowy, pompa zrzutowa, pompa wspomagająca płukanie, moc 6650W, zasilanie 400V


☆ Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody zk.07.4ep ☆

Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody zk.07.4ep Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LOZAMET
 • Nazwa produktu: Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody zk.07.4ep
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5ae0b022902e5188742b4dff
 • ID kategorii: 9892

☆ Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody zk.07.4ep - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, obudowa ze stali nierdzewnej, samoczynne wyparzanie, w pakiecie: kosz uniwersalny, kubki na sztućce, dozownik płynu nabłyszczającego, pompa spustowa wody, moc 3,9kW, zasilanie 230V, rozmiary 600x600x(H)850mm


☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4a904cd40333dceab723e5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 asygnowana do mycia naczyń - wyśmienita do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Obudowa - stal nierdzewna AISI 304. Maksymalna wysokość talerza, który wejdzie do zmywarki to 33,5 cm. Proces mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona przemywające i płuczące ze stali nierdzewnej. Nóżki dostosowywane. W wyposażeniu zmywarki Hendi znajdują się: 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm, a także koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Silanos
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e5fdf955ecf792d3a408ff1
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka dwuściankowa z funkcją wyparzania marki Silanos. Dostosowana do mycia talerzy, sztućców i szkła. Dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego. Specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C). Barwny wyświetlacz elektroniczny. System utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę w trakcie płukania. Funkcja stand-by oszczędzająca energię. System automatycznego oczyszczania komory po całym dniu pracy. W przypadku braku aktywności (ponad 3 godziny) zmywarka samoczynnie wypompuję wodę z komory Maksymalna wysokość mytego naczynia 35 cm.. W komplecie 2 kosze do talerzy, kosz uniwersalny oraz koszyczek na sztućce. Zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575090a3d5f6265dceaec
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01035 z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce realne jest także umycie talerzyków i sztućców. Otwór drzwi - 26 cm. Urządzenie wytwarzane jest ze stali rdzoodpornej co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Właściwa jakość mycia gwarantują dolne ramię przemywające i górne oraz dolne ramiona płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej efektywnego wykorzystania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Wyposażenie standardowe zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01035: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego 2 kosze płaskie o rozmiarach 35x35 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie wielkiej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

☆ Fagor Zmywarka podblatowa | 1080 talerzy/h | 50x50 cm ☆

Fagor Zmywarka podblatowa | 1080 talerzy/h | 50x50 cm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Zmywarka podblatowa | 1080 talerzy/h | 50x50 cm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5900c731b256f52fedd326ca
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Zmywarka podblatowa | 1080 talerzy/h | 50x50 cm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Model AD-505


☆ Zmywarka kapturowa o dużej wydajności | kosz 670x600 |KRUPPS ELITECH LINE EL80E ☆

Zmywarka kapturowa o dużej wydajności | kosz 670x600 |KRUPPS ELITECH LINE EL80E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa o dużej wydajności | kosz 670x600 |KRUPPS ELITECH LINE EL80E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a834741902e51354116747b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa o dużej wydajności | kosz 670x600 |KRUPPS ELITECH LINE EL80E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kapturowa o sporej skuteczności | kosz 670x600 | KRUPPS ELITECH LINE EL80E, Opis: obudowa tworzona w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący nawet najmniejsze zabrudzenia, pierwsza powłoka wyprodukowana ze stali rdzoodpornej, druga z tworzywa, efektywna pompa przemywająca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki upraszczające właściwe wypoziomowanie zmywarki, przewód zasilający elektryczny, odpływowy, a także zasilania wody 3/4 cala, ekran dotykowy UniKo umożliwiający poszerzony dobór cykli mycia, menu w języku polskim, interfejs przychylny dla użytkownika, kontrola urządzenia poprzez Wi-fi (iKloud), kontrola postępu cyklu, system ACQUATECH (składający się ze zbiornika wyrównawczego i pompy płuczącej) gwarantujący: -stałą temperaturę 83°C, -stałe ciśnienie 2,5 bar, -stały przepływ 2,5 l, tylny zbiornik wyrównawczy pozwalający na uzupełnienie bojlera nieznacznymi ilościami wody i zapewniający jego szybsze nagrzewanie po zakończeniu cyklu płukania, proces składa się z: - mycia (3/4 czasu), -płukania (1/8 czasu), -dopełniania zbiornika wyrównawczego (1/8 czasu), specjalnie nachylony zbiornik ułatwiający odprowadzenie pozostałości, wyśmienite mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom przemywająco-płuczącym z postępowymi wypustkami ze stali rdzoodpornej, standardowo wbudowane elektroniczne dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego, dostosowywana szybkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice zezwalające na osiągnięcie najlepszych wyników mycia, drzwiczki umocnione wspornikami 20/10 nieprzemijalną trwałość, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji cieplno-akustycznej, Funkcja ECOLOGYCARE, możliwość wyboru mocy grzałek bojlera bez uzupełniającej opłaty, pompa podnosząca ciśnienie płukania w standardzie, właściwości techniczne: rozmiary zewnętrzne: 790x870x1400/1900 mm, długość cyklu: 60/90/120/300 s, produktywność koszy na godzinę: 60/40/30/15 szt/h, maksymalna średnica talerzy: śr.41,5 cm, maksymalna wysokość garnków, koszy piekarniczych: 40 cm, możliwość umycia tacy: 4x GN1/1 - 60x40, średnica ramion myjących: śr.30,0 cm, wymiary kosza: 670x600 mm, moc grzałek zbiornika: 4,5 kW, objętość zbiornika: 37,0 l, moc grzałek bojlera: 9,0 (4,5; 5,4) kW, pojemność bojlera: 7,3 l, moc pompy przemywającej: 2,0 kW, moc pełna: 11,0 (6,5; 7,4) kW, zasilanie: 400V, zużycie wody w trakcie procesu: 2,0 l, moc zbiornika wyrównawczego: 0,37 kW, W zestawie: 1x kosz ze stali rdzoodpornej 60x67x10 cm, 1x wkład na tace z 5 przegrodami, 1x stojak na 13 talerzy, 1x koszyk na sztućce z 8 przegrodami, 2x nierozdzielny filtr zbiornika, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, nóżki ze stali nierdzewnej 5-7cm - 328 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę marki Krupps z linii Elitech?: na górze i na dole znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-przemywające zwiększające sprawność mycia, zmywarka niezwykle skuteczną pompę przemywającą, która pozwala precyzyjnie umyć choćby solidnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, dotykowy panel sterowania z rozbudowanymi funkcjami wyboru cyklu mycia w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, posiadają specjalny zbiornik wyrównawczy oraz dodatkową pompę płuczącą która gwarantuje doskonałe efekty mycia i szybsze wysychanie naczyń, zmywarki z serii Elitech jako jedyne na rynku posiadają możliwość podłączenia do sieci Wi-fi co zezwala na np.

natychmiastową diagnozę podczas ewentualnej usterki, mają możliwość włączenia funkcji dzięki, której zmywarka samoczynnie wyłącza grzałki, kiedy nie jest używana – takie rozwiązanie może przynieść duże oszczędności w zużywaniu energii, zmywarki marki Krupps to 50-letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu maszyn, co integruje się z wyjątkowo niską awaryjnością, a także progresywnymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia i niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w sytuacji awarii urządzenia


☆ Whirlpool Zmywarka uniwersalna edm 5 du ☆

Whirlpool Zmywarka uniwersalna edm 5 du Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka uniwersalna edm 5 du
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5da746c1b256f587c00f6fd8
 • ID kategorii: 9892

☆ Whirlpool Zmywarka uniwersalna edm 5 du - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali rdzoodpornej, automatyczne wyparzanie, w pakiecie kosz na naczynia, kosz uniwersalny, kosz na sztućce, dozownik płynu nabłyszczającego, pompa spustowa, moc 3900W, zasilanie 230V, 2 LATA GWARANCJI


☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna rq500dp 230v marki Resto quality ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna rq500dp 230v marki Resto quality Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna rq500dp 230v marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a9af41c902e51cf1320b6d0
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna rq500dp 230v marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali nierdzewnej, samoczynne wyparzanie, kosze w pakiecie, pompa spustowa, moc 3150W, zasilanie 230V, rozmiary 600x600x(H)825mm


★ Gdzie i jaką najlepszą zmywarkę kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup zmywarki przy pomocy sklepów online. To, jaki model będzie odpowiednio dobry, zależy od jego przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat poszczególnych modeli zmywarek znajdujących się w aktualnych na Maj 2021 powyższych rankingach.

W naszym zestawieniu TOP10 zmywarek opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty.

★ Opinie i recenzje na temat zmywarek

Poszczególne rankingi zmywarek dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją (aktualne na Maj 2021) oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane.

Znalazłeś dobrą dla siebie zmywarkę? Podziel się swoją opinią, recenzją oraz doświadczeniami z eksploatacji.