Jaką zmywarkę kupić? ☆ Ranking 2021 ☆

Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.
Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.

Jaki model jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Dobre Zmywarki – Grudzień 2021 ★? Charakterystyka zmywarek w zestawieniach ★ Najlepsze zmywarki na Grudzień 2021 ★. Testy, dane techniczne, recenzje i opinie.

Zmywarka – jeszcze kilka lat temu luksus, dziś standardowe wyposażenie niemal każdej kuchni – wydaje się urządzeniem o ograniczonej ilości funkcji (przynajmniej jeśli chodzi o „domową” wersję tego sprzętu).

W rzeczywistości jednak wybór zmywarki może okazać się nie lada wyzwaniem – w ostatnich latach rynek tych urządzeń bardzo się rozwinął, oferując nie tylko coraz bardziej zaawansowane, ale też zróżnicowane pod względem gabarytów i walorów estetycznych modele, spośród których możemy znaleźć urządzenia już od mniej niż 1000 zł po wysokiej klasy sprzęt kosztujący sporo powyżej 4 tysięcy złotych.

Sprawdźmy zatem, jakie modele znalazły się w zestawieniu zmywarek przeznaczonych do zabudowy.

Ranking zmywarek do zabudowy – Grudzień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Samsung DW50R4040 ☆

Samsung DW50R4040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW50R4040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5daed46d2da47ca2e06cfb9f
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW50R4040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Samsung DW50R4040BB 45cm Mniej hałasu, mniej zakłóceń Dzięki Zmywarce do zabudowy Samsung DW50R4040BB unikniesz hałasu, jaki może produkować zmywarka do naczyń. Komorę ze stali rdzoodpornej zaprojektowano tak, by pracowała istotnie ciszej.

Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji, produkowanych podczas pracy, dzięki czemu zmywa istotnie cicho. Urządzenie generuje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala widocznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia.

wspaniale sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących niezwykle intensywnego mycia składników takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny proces mycia i suszenia.

dodatkowe zabezpieczenie przed zalaniem Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona zużycie wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym broni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.

prosto pomieści wyższe naczynia Umieść naczynia zróżnicowanego typu i wielkości bez najmniejszego problemu. Możesz podnieść bądź opuścić górny kosz. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnej wielkości i rodzaju, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy wysokie talerze.

Higieniczne płukanie,polikwidować bakterie Korzystaj z higienicznego płukania,pousuwać zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dopełniającej opcji dezynfekcji.

Wydłuża ona ostatnie płukanie i unosi temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki za każdym razem będą genialnie czyste.


☆ Amica DIM46C6EBOITH ☆

Amica DIM46C6EBOITH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM46C6EBOITH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cbf6182fff06a78c96026
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM46C6EBOITH - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

nowoczesny silnik inwerterowy SilentDrive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche produktywne zmywanie choćby w niedługich programach.

technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii, a także widocznie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! automatycznie uchylane drzwi po zakończonym cyklu zmywania sprawiają, że naczynia prędko i naturalnie doschną.

Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. To komfort wykorzystywania i mniejsze zużycie energii.

Chcesz, żeby Twoje naczynia były higienicznie czyste i lśniące? To osiągalne dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu procesu zmywania, która redukuje liczba bakterii na naczyniach i w zmywarce oraz powoduje, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i znakomicie dosuszone.

Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając komunikaty świetlne, powiadamia Cię czy zmywarka pracuje (dioda świeci światłem ciągłym), kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia (światło miga), a także kiedy możesz je wyjąć, bo zmywanie jest zakończone (światło wyłączone).

Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym zespala, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki czemu zyskasz nawet do 95 bezpłatnych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to sprawność pod każdym względem!

Zmywasz naturalnie i ekonomicznie! Hałasy z kuchni nie są niczym przyjemnym, zwłaszcza jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Dzięki wygłuszeniu zmywarki specjalnymi matami we wnętrzu , a także zastosowaniu bezszczotkowego silnika urządzenie pracuje wyjątkowo cicho, ponieważ poziom głośności został obniżony aż do 44 dB.

To prawdziwy komfort dla Twoich uszu. Trzeci, niezależny kosz ze specjalnymi przegródkami na sztućce, umieszczony w górnej części komory zagwarantuje dużą ergonomię użytkowania — już nie musisz się schylać, wyciągając sztućce.

Zmywarka jest też bardziej pojemna, bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu, dzięki czemu możesz włożyć jeszcze więcej naczyń, a więcej naczyń = większe oszczędności. OptiTime pozwala dopasować czas zmywania naczyń do Twoich potrzeb.

Skróć proces zmywania, jeśli zależy Ci na czasie albo masz lekko zabrudzone naczynia. A gdy zależy Ci na domyciu wyjątkowo zabrudzonych naczyń, wydłuż program i ciesz się nieprzeciętnymi efektami!


☆ Whirlpool WSIC 3M17 ☆

Whirlpool WSIC 3M17 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSIC 3M17
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac19f8e441a6440f3c62a
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WSIC 3M17 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

. Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, objętości na 10 kompletów naczyń, mająca 6 programów zmywania, funkcję opóźnionego startu. Urządzenie w klasie energetycznej A+. Klasa energetyczna: A+ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Zużycie wody: 9 litrów/cykl Poziom hałasu: 47 dB doskonały wybór dla szanujących ciszę. Ilość kompletów: 10 słuszna przestrzeń na Twoje naczynia. Liczba programów: 6 rewelacyjne rezultaty zmywania dzięki automatycznym programom.

technologia 6. Zmysł Gwarancja wyśmienitych rezultatów zmywania. Zużycie wody (l/proces): 9 L Możliwość umycia 14 kompletów naczyń przy zużyciu jedynie 9 litrów wody. Multizone - zmywanie strefowe wydajne zmywanie wybranego kosza z naczyniami.

PowerClean Pro Specjalne dysze wodne usuwające wyjątkowo nieprzystępne zabrudzenia. Opóźnienie startu Ustawianie czasu samoczynnego startu programu zmywania. Aquastop automatyczne odcięcie dopływu wody w przypadku awarii.

Koszyk na sztućce Pojemny kosz na sztućce i niewiele znaczące akcesoria kuchenne. Regulowany górny kosz Regulacja wysokości kosza na sztućce i drobne akcesoria kuchenne. Klasa energetyczna: A+ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Smart Hinge Dla komfortu instalacji urządzenia. Technologia 6. ZmysłZobacz zachwycające efekty zmywania Whirlpool udowadnia, że zmywanie może stać się czystą przyjemnością. Po prostu włącz program 6. Zmysł w zmywarce, a nowoczesna wydajnie rozprawi się z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zaschniętymi resztkami i tłuszczem.

Czujniki 6. Zmysłu dobiorą temperaturę, czas i moc zmywania,zachwycić Cię czystymi i lśniącymi naczyniami za każdym razem. Zużycie wody (l/cykl): 9 LOszczędność w zasięgu ręki Zmywarka WSIC3M17 z technologią 6.

Zmysł zużywa jedynie 9 litrów wody do umycia aż 14 kompletów naczyń w programie Eco. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym przefiltrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania.

Zmywarka używa jej w trakcie kolejnego procesu. Woda przechowywana jest maksymalnie poprzez 72 godziny, co niweluje ryzyko powstawania bakterii. Multizone - zmywanie strefoweNie czekaj aż się zapełni Już nie musisz czekać, aż brudne naczynia wypełnią cała zmywarkę.

Dzięki funkcji Multizone możesz zmywać, kiedy chcesz, choćby w przypadku niedużej ilości naczyń – wybierz jeden dowolny kosz i oszczędzaj energię elektryczną, wodę i czas pracy zmywarki. Opóźnienie startuZmywanie odłóż na później Dzięki funkcji "Opóźnienie startu" możesz ustawić wybrany program, by zaczynał się w najmocniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy albo gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

AquastopBezpieczeństwo typowo Bezpieczeństwo Twojego mieszkania jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wyposaży...


☆ Bosch SMV6ZDX49 ☆

Bosch SMV6ZDX49 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV6ZDX49
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc7668582fff0563796448b
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV6ZDX49 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

GWIAZDY AGD: –15% z kodem STARS15 (ważny do 14.03.2021 albo wyczerpania zapasów)! zobacz na: Gwiazdy obszernego AGD lub Gwiazdy śladowego AGD Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej A+++ z 8 programami mycia na 13 kompletów naczyń.

Bosch SMV6ZDX49E zagwarantuje wyjątkowo cichą pracę przy 42 dB i posiada możliwość zdalnego sterowania zmywarką dzięki aplikacji Home Connect. Funkcja Ulubiony program umożliwia stworzenie własnej kompozycji programu i funkcji dodatkowych za jednym dotknięciem.


☆ Gorenje GI62040X ☆

Gorenje GI62040X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GI62040X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61dbeee68e441a098fc8bafe
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GI62040X - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej E na maksymalnie 13 zestawów naczyń z 5 programami, w tym program ECO i prędki. Gorenje GI62040X posiada zabezpieczenie przed przepełnieniem Total AquaStop i program samooczyszczania.

☆ Bosch smi8ycs01 ☆

Bosch smi8ycs01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch smi8ycs01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa9212b2da47c4cd7e5576b
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch smi8ycs01 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

skrupulatna ochrona szkła
zezwala na zachowanie blasku Twoich kieliszków choćby po wielu cyklach zmywania: sopecjalny zawór automatycznie utrzymuje twardość wody na optymalnym i zabalansowanym poziomie, niezależne od ustawienia twardości wody w Twojej zmywarce.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.
nowoczesna technologia zapewniając maksymalną skuteczność, a także naturalne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Dobrze wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, zapewniając świetny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: skuteczne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. Potężnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy automatyczne
W automatyczny sposób stosowną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

świetne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
świeże zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z tworzyw nienaturalnych, które z reguły wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu procesu. Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na genialne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia. Oszczędza do 20% energii w porównaniu do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niepokaźnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo dokładne mycie potężnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami stwarza silny strumień wody, dedykowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Dzisiaj trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez potrzeby zwiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla potężnie zabrudzonych naczyń przy pomocy jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Pełna rozciągliwość załadunku i ochrona naczyń
Gdy chodzi o ułożenie naczyń kluczowa jest pełna swoboda załadunku i najwyższa ochrona. Kosze Max Flex Pro to perfekcyjne rozwiązanie na bezpieczne i przystępne załadowanie różnego rodzaju naczyń. Ruchome komponenty ułatwiają bezpieczne ustabilizowanie większych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowane półki na szkło i uchwyt służący bezpiecznemu ustabilizowaniu różnorodnego typu szklanek. Z kolei półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie chroniące delikatne kieliszki. Zoptymalizowany system wysuwu zapewnia płynną obsługę choćby pod pełnym obciążeniem. 3 poziom załadunku albo górna półka na akcesoria kuchenne gwarantuje jeszcze obszerniejszą rozciągliwość załadunku. Czerp przyjemność ze zmywania z pełną swobodą załadunku i z ochrony wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię sygnalizuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Istotnie w przypadku szczególnie zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Szuflada na sztućce Vario3 to większa sprężystość załadunku lepsze użycie przestrzeni.
najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na wielkie akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się ponadto miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są szczególnie pojemne, gwarantując miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i a podstawie Twojego ostatniego zakupu, powiadamia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupousuwać awarię, zaopatrzony we wszystkie potrzebne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj zwykle używane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz połączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w adekwatny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.


Pozostałe atrybuty
System koszy MaxFlex Pro Strefa Extra Clean Zone Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 6 składanych przegród w górnym koszu 8 składanych przegród w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu

☆ Beko DIN28422 ☆

Beko DIN28422 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DIN28422
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a096e402da47c8b199d5b21
 • ID kategorii: 523

☆ Beko DIN28422 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
AquaIntense

AquaIntense to uzupełniające, ruchome ramię przemywające zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze staranniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

Zawiasy SlideFit

Zawiasy SlideFit pozwolą Ci prosto zainstalować front zmywarki bez konieczności podcinania cokołu, tak aby Twoja kuchnia nie straszyła nieestetycznymi szczelinami i niespasowanymi krawędziami. Zmywarka Beko z zawiasami SlideFit będzie pasowała do każdego typu mebli kuchennych.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu.

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich finezyjną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko wydajnie chroni wszelkie szklane naczynia,również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Wskaźnik LedSpot TM

Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

TrayWash

Tace z piekarnika są z zasady tłuste i mocno zabrudzone, a poprzez ich nieporęczność ciężko myje się zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swych zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a w dodatku możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Program samoczynny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni zastosować możliwości wykorzystanego detergentu.

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Kosze Modułowe

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu. Rozciągliwość w przypasowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego procesu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

konkretne ramię myjące

wzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko efektywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszelkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Modułowy trzeci Kosz

innowacyjny modułowy trzeci kosz w zmywarkach Beko to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku. Zezwala na dopasowanie pozycji poziomu trzeciego kosza zmywarki do Twoich potrzeb.

Składane drabinki

Dzięki składanym drabinkom z łatwością ułożysz naczynia o różnorodnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,łatwo przypasujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zagwarantuje znacznie pokaźniejszą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne aromaty nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią poprzez niemało lat.

AquaFlex technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technologii Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej podczas jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) zarówno finezyjne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje,choćby najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty choćby z ciężko zabrudzonych sprzętów. System zagwarantuje ponadto, iż po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.


9,5 litra Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię stosowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej produktywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody podczas programu referencyjnego.
Program Quick&Shine specyficzny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który wspaniale pasuje do codziennego zmywania.
SteamGloss technologia SteamGloss sprawi, iż umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak świeże, a ponadto po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje poprzez zastosowania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu.
System WaterStop System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie poprzez zalaniem.
Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób prędki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie za każdym razem czyste w środku - zadba także o higienę i przyjemny aromat wewnątrz zmywarki.
Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,w dodatku dbają o środowisko naturalne.
Klasa suszenia A Dzięki postępowemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!
Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.
wyświetlacz LCD ekran LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnorodnymi funkcjami, a także programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, proponuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Ekran LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję artykułu, pozwala na zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta i przyczyniając się do wyszukanego wyglądu produktu.
44dB Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,doskonale nada się także do aneksów kuchennych i niedużych mieszkań.
8 programów Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i niejednokrotnie zdarza się, iż 2 czy 3 programy zmywania to ewidentnie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 8 różnych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z zróżnicowanymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.
Program Auto 45-65°C Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera atrybuty zmywania.
Program Mini 30 Program ten dedykowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.
Rączka w dolnym koszu ozdobne, ergonomiczne rączki kosza upraszczają wysuwanie go, choćby gdy jest w pełni załadowany.
Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta proponuje maksymalne użycie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.
dostosowywane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. Wielkie patelnie czy garnki.
objętość 14 kompletów Zmywarki o Extra obszerności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.
Active Ventilation System dynamicznego suszenia wykorzystuje gorące powietrze pozostałe w zmywarce po zmywaniu oraz wentylator, który zagwarantuje jego cyrkulację po wnętrzu urządzenia. Dzięki nim Twoje naczynia będą wysuszone precyzyjniej i w krótszym czasie.
Auto OFF Po zakończonym cyklu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i powiększając bezpieczeństwo użytkowania.
Specyfikacja technologiczna

☆ Whirlpool WIS 7020PEF ☆

Whirlpool WIS 7020PEF Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIS 7020PEF
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 607416d98e441ae713175392
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIS 7020PEF - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm. Poziom hałasu 46dB. Zintegrowany panel sterowania. 8 programów samoczynnych, objętość 14 kompletów naczyń. Funkcje i wyposażenie uzupełniające: trzeci kosz, auto otwieranie po zakończonym programie, zmywanie strefowe, PowerClean PRO, Aquastop, opóźnienie uruchomienia do 12h, ekran, zuzycie 9,5 l wody na proces, wskaźnik soli/nabłyszczacza.

☆ Whirlpool WSIP 4O23PFE ☆

Whirlpool WSIP 4O23PFE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSIP 4O23PFE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5c1790eb82fff093acc96dfa
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WSIP 4O23PFE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:04:00;dopełniające informacje:możliwość podłączenia do ciepłej wody;Opcje dodatkowe:automatyka zmywania (Szósty Zmysł), funkcja "Multizone" - zmywanie w górnym lub dolnym koszu, funkcja PowerClean, możliwość skrócenia czasu zmywania, opcja Tabletki, podłogowy wskaźnik pracy, sygnał akustyczny końca pracy;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa skuteczności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;liczba kompletów:10 kpl.;ilość programów:9;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):43 dB;Poziom hałasu:43;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:43 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, cichy, powszedni, ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, kryształy, mycie wstępne, Szósty Zmysł;Roczne zużycie wody:2520 litrów;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Programy zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55,5 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł;Zużycie energii w cyklu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w cyklu:9 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):9 litrów


☆ Samsung DW60R7050 ☆

Samsung DW60R7050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60R7050
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4d45132da47c00a2a14546
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60R7050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Samsung DW60R7050BB Bardziej energooszczędna, równie produktywnaZużywaj mniej prądu i nadal produktywnie myj naczynia za sprawą zmywarki o najwyższej klasie produktywności energetycznej A+++. Urządzenie wykorzystuje mniej energii bez uszczerbku dla jakości zmywania.

Nie musisz się więc obawiać ani o marnowanie prądu, ani o czystość swoich naczyń. Stanowczo cicha praca. Tylko 42 dB*Unikaj hałasu, jaki może wytwarzać zmywarka do naczyń. Silnik Inwerterowy zapewnia płynną i cichą pracę.

Program Ekstra Cichy wytwarza o 2 decybele mniej hałasu niżeli program ECO*. To powoduje, że urządzenie działa naprawdę cicho.* Na podstawie testów przeprowadzonych w wewnętrznym laboratorium. Prędkie i efektywne zmywanie w każdym cykluSkróć czas trwania programu, zachowując jakość zmywania i suszenia naczyń.

Po prostu wybierz opcję Speed Booster, dzięki której szybciej zakończysz proces mycia – niezależnie od wybranego procesu i wielkości wsadu. To świetne rozwiązanie, gdy Ci potrzeba prędko zmyć kilka naczyń lub talerzy.

Utrzymuj zmywarkę w czystościUpewnij się, że wnętrze zmywarki pozostaje higieniczne, a Ty sam działasz w sposób przychylny dla środowiska. Dzięki funkcji samoczyszczenia, starczy jedno naciśnięcie przycisku by wyczyścić komorę urządzenia.

Używając wyłącznie wody, usuwany jest brud i wytwarzające przykry zapach bakterie, nie Ci potrzeba więc używać detergentów. Co więcej, zmywarka samoczynnie zawiadamia Cię, gdy wymaga czyszczenia. Samoczynne suszenie, bez zaciekówFunkcja automatycznego otwierania drzwi sprawi,za każdym razem Twoje naczynia będą nieprzeciętnie czyste.

Po zakończeniu procesu płukania i suszenia drzwi zmywarki automatycznie uchylają się na szerokość 10 cm, zezwalając ulecieć parze. W konsekwencji suszenie przebiega szybciej i sprawniej niżeli przy użyciu metod klasycznych, nad wyraz w sytuacji naczyń nieznacznych rozmiarów lub produkowanych z plastiku.

prosto pomieści wyższe i szersze naczyniaRegulacja wysokości górnego kosza. Przystosuj wnętrze zmywarki do wysokości naczyń! starczy jedno dotknięcie, żeby górny kosz podniósł się lub opuścił. Więcej przestrzeni w dolnej części urządzenia sprawi, iż bez trudu zmieścisz naczynia rozmaitej wielkości i kształtu, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy szczególnie wielkie talerze.

wysmakowany i wyrafinowany designSmukła stylistyka wyśmienicie wpasuje się w wystrój kuchni, upiększając wnętrze i nadając mu harmonijny, nowoczesny wygląd. Panel sterowania został dyskretnie schowany, a ukryty uchwyt powoduje, że front urządzenia demonstruje się istotnie elegancko.

Bez przykrych niespodziewanekZabezpiecz się przed niespodziewanymi wyciekami dzięki funkcji Aqua Stop. W sytuacji wykrycia niewielkich ilości wody funkcja ta zamyka dopływ zarówno wody, jak i prądu, żeby zatrzymać pracę zmywarki.

W ten sposób chroni przed niebezpieczeństwem porażenia prądem i potencjalnie kosztownymi zniszczeniami spowodowanymi wyciekiem.


Zmywarka do zabudowy to nie jedyne rozwiązanie, na jakie możemy sobie pozwolić. Jeżeli poszukujemy sprzętu wolnostojącego, który możemy bez problemu przestawiać i przemieszczać z miejsca na miejsce, wówczas warto uwzględnić w swoich planach poniższe zestawienie uwzględniające jedynie zmywarki wolnostojące.

Ranking zmywarek – Grudzień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Amica dfm41e6qwn (5906006912581) ☆

Amica dfm41e6qwn (5906006912581) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica dfm41e6qwn (5906006912581)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6014272882fff03e44cbbe3f
 • ID kategorii: 585

☆ Amica dfm41e6qwn (5906006912581) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu eco:3:55;dodatkowe informacje:filtr antybakteryjny, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:dopełniające suszenie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - ilość kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;objętość xor:10;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):49 dB;Poziom hałasu:49;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:49 dB;typy programów zmywania:delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, trafny, program "30 minut", program "godzinny";Roczne zużycie wody:2520 litrów;typ etykiety:nowa;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i taca;Wariantowanie - kolekcja:Amica DFM41E6q*EU;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, taca na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Hot Air, silnik Amica SilentDrive 2.0;Zużycie energii w cyklu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,49 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w procesu:9 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):9 litrów


☆ Candy cdph 1l952w ☆

Candy cdph 1l952w Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Candy
 • Nazwa produktu: Candy cdph 1l952w
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fda25182da47c6b4300e8f8
 • ID kategorii: 585

☆ Candy cdph 1l952w - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

WEEKENDOMANIA: –20% z kodem CANDY20 (ważny do 07.02.2021 lub wyczerpania zapasów)! przejrzyj warunki akcji na: Weekendomania Wolnostojąca zmywarka w klasie energetycznej A+ o białym wykończeniu o szerokości 45 cm oferuje 5 programów na 9 kompletów naczyń.

Candy CDPH 1L952W posiada mycie ekspresowe z 25% oszczędnością czasu i energii, blokadę przed dziećmi, oświetlenie LED i elektroniczną regenerację zmiękczacza wody w celu zmniejszenia zużycia soli.


☆ Whirlpool WSFO 3T125 6PC X (8003437233418) ☆

Whirlpool WSFO 3T125 6PC X (8003437233418) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSFO 3T125 6PC X (8003437233418)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bed21638e441acfb640d4cc
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool WSFO 3T125 6PC X (8003437233418) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla standardowego procesu mycia:230 minut;Czas trwania programu eco (format X:YZ):03:50;Czas trwania trybu czuwania:12 minut;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna - nowa:E;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;ilość programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;pojemność - nowa:10 kpl.;pojemność xor:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Poziom hałasu - klasa - nowy:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, codzienny, ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, kryształy, mycie wstępne, Szósty Zmysł;Roczne zużycie energii elektrycznej:212 kWh;Roczne zużycie wody:1680 litrów;wariant etykiety:stara;Silnik inwerterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Programy zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i taca;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:59 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, taca na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł, intensywne mycie Whirlpool PowerClean, opcja Tabletki Whirlpool/Indesit, zmywanie strefowe Whirlpool Multizone;Zużycie energii w procesu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w procesu:6 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):6 litrów


☆ ECG Zmywarka EDF 6066 QXD ☆

ECG Zmywarka EDF 6066 QXD Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ECG
 • Nazwa produktu: ECG Zmywarka EDF 6066 QXD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6074196b82fff006be94ced7
 • ID kategorii: 585

☆ ECG Zmywarka EDF 6066 QXD - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka w klasie energetycznej D ma miejsce na 14 kompletów naczyń z 6 programami, wyświetlaczem LED i opóźnionym startem. ECG EDF 6066 QXD ma możliwość mycia z połową załadunku, funkcję suszenia turbo i składnik zabezpieczający Aquastop.


☆ zmywarka edf 4527 qwe marki Ecg ☆

zmywarka edf 4527 qwe marki Ecg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ECG
 • Nazwa produktu: zmywarka edf 4527 qwe marki Ecg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e8dcec02da47c3b54541cb6
 • ID kategorii: 585

☆ zmywarka edf 4527 qwe marki Ecg - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka w klasie energetycznej E ma miejsce na 9 kompletów naczyń z 5 programami, wyświetlaczem LED i funkcją opóźnionego startu. ECG EDF 4527 QWE pozwala na mycie z połową załadunku, ma zdejmowaną płytę górną i składnik zabezpieczający Aquastop.


☆ Amica zmywarka mi 647 ad ☆

Amica zmywarka mi 647 ad Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica zmywarka mi 647 ad
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c3b92da47c777fb257e6
 • ID kategorii: 585

☆ Amica zmywarka mi 647 ad - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej D, będąca w stanie zmieścić 14 kompletów naczyń, wyekwipowana w ekran LED i 7 programów. Amica MI 647 AD posiada funkcję opóźnionego startu, funkcję pary Steam Power, blokadę przed dziećmi oraz 3 niezależne ramiona natryskowe Aqua spray.

☆ Goddess zmywarka do naczyń DFE1147DX9E ☆

Goddess zmywarka do naczyń DFE1147DX9E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Goddess
 • Nazwa produktu: Goddess zmywarka do naczyń DFE1147DX9E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61d588aa3754b73a3b9318b7
 • ID kategorii: 585

☆ Goddess zmywarka do naczyń DFE1147DX9E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca w klasie energetycznej E i designie ze stali rdzoodpornej, o szerokości 45 cm, ma pojemność 11 kompletów naczyń i zaopatrzona jest w 6 programów. Goddess DFE1147DX9E ekran LED, funkcję 3w1, oddzielną szufladę na sztućce, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcję opóźnionego startu do 24 godzin.

☆ Goddess zmywarka do naczyń dfe1267dw9e (8590393329533) ☆

Goddess zmywarka do naczyń dfe1267dw9e (8590393329533) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Goddess
 • Nazwa produktu: Goddess zmywarka do naczyń dfe1267dw9e (8590393329533)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61b94e180a3d5f5a89de7803
 • ID kategorii: 585

☆ Goddess zmywarka do naczyń dfe1267dw9e (8590393329533) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca w klasie energetycznej E i białym designie, o szerokości 60 cm, ma pojemność 12 kompletów naczyń i zaopatrzona jest w 6 programów. Goddess DFE1267DW9E ekran LED, funkcję 3w1, funkcję mycia przy połowicznym zapełnieniu, zabezpieczenie przed dziećmi oraz funkcję opóźnionego startu do 24 godzin.

☆ ECG zmywarka EDF 6027 QWE ☆

ECG zmywarka EDF 6027 QWE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ECG
 • Nazwa produktu: ECG zmywarka EDF 6027 QWE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e8dceb92da47c3b54541cb4
 • ID kategorii: 585

☆ ECG zmywarka EDF 6027 QWE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

CIESZMY SIĘ MAJEM! Promocyjne ceny na wybrane produkty (oferta ważna do 30.05.2021 albo wyczerpania zapasów)! zobacz warunki akcji na: Cieszmy się majem Zmywarka w klasie energetycznej E ma miejsce na 12 kompletów naczyń z 5 programami, wyświetlaczem LED i funkcją opóźnionego startu.

ECG EDF 6027 QWE zezwala na mycie z połową załadunku, ma zdejmowaną płytę górną i składnik zabezpieczający Aquastop.


☆ Goddess zmywarka do naczyń DFE1267DX9E ☆

Goddess zmywarka do naczyń DFE1267DX9E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Goddess
 • Nazwa produktu: Goddess zmywarka do naczyń DFE1267DX9E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61b94e173754b79f617e2ec4
 • ID kategorii: 585

☆ Goddess zmywarka do naczyń DFE1267DX9E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca w klasie energetycznej E i designie ze stali nierdzewnej, o szerokości 60 cm, ma pojemność 12 kompletów naczyń i wyposażona jest w 6 programów. Goddess DFE1267DX9E ekran LED, funkcję 3w1, funkcję mycia przy połowicznym zapełnieniu, zabezpieczenie przed dziećmi, a także funkcję opóźnionego startu do 24 godzin.

Jakie parametry zmywarki?

Przed zakupem odpowiedniej zmywarki powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę przynajmniej kilka czynników, które mogą się okazać kluczowe w kontekście wyboru tej możliwie najlepszej dla nas. Jakie elementy brać zatem pod uwagę, by móc pozyskać naprawdę dobry sprzęt?

Zabudowana czy wolnostojąca? A może do gastronomii?

Na początku musimy zdecydować, czy zależy nam na spójnej z konceptem aranżacyjnym kuchni zmywarce zabudowanej, czy poprzestaniemy na urządzeniu wolnostojącym. Oba te rozwiązania mają zarówno swoje zalety, jak i wady – wszystko zależy od sposobu urządzenia kuchni, naszych możliwości finansowych (sprzęt do zabudowy jest zazwyczaj droższy), przyzwyczajeń i upodobań.

Odrębnie wobec kategorii zmywarek domowych rozpatrywać należy wybór urządzeń profesjonalnych. Wybór zmywarki przeznaczonej do kawiarni, restauracji czy innego lokalu gastronomicznego jest jeszcze bardziej skomplikowany. Wchodzą tu w grę wyśrubowane normy higieniczne obowiązujące w gastronomii, duże ilości naczyń, z jakimi ma sobie poradzić urządzenie oraz rozmaite względy techniczne i montażowe.

Rozmiary zmywarki

Drugim ważnym kryterium wyboru jest wielkość zmywarki. Tę kwestię musimy starannie przemyśleć, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak wielkość kuchni, liczebność domowników i częstotliwość spożywania posiłków w domu, a także plany na przyszłość (np. powiększenie rodziny). Mamy w tym względzie całkiem spory wybór – od kompaktowych zmywarek dla singli po pełnogabarytowe urządzenia na 12 do 15 zestawów naczyń.

Jeżeli już rozważamy na poważnie kwestię rozmiaru naszej przyszłej zmywarki, to należy brać pod uwagę także jej szerokość. Na rynku najchętniej wybierane są zmywarki 45 cm oraz zmywarki 60 cm – w przypadku tych pierwszych najczęściej sprawdzają się one w nieco mniejszych przestrzeniach kuchennych, gdzie dysponujemy ograniczoną ilością miejsca. Z kolei zmywarka 60 cm to raczej już standardowej szerokości sprzęt, który spotykany jest najczęściej zarówno w wersjach wolnostojących, jak i do zabudowy.

Głębokość oraz wysokość zmywarki będzie miała znaczenie w kontekście jej dopasowania do pozostałych mebli, które znajdują się w przestrzeni kuchennej – nie chcemy przecież, aby zbytnio nasz sprzęt wystawał lub też był zbyt niski. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to w większości przypadków istnieje możliwość zdemontowania blatu w przypadku posiadania zmywarki wolnostojącej.

Klasa i kultura pracy zmywarki

Niezależnie od tego, jaką zmywarkę do domu wybierzemy, zawsze starajmy się zwracać uwagę na etykietę energetyczną – najlepiej, jeśli urządzenie znajduje się w wysokiej klasie energetycznej i charakteryzuje je stosunkowo niski poziom emitowanego hałasu – cicha zmywarka to gwarancja naszego komfortu i spokoju, zwłaszcza gdy jesteśmy rodzicami małych dzieci lub dysponujemy kuchnią w formie otwartego aneksu.

Różnice w faktycznym zużyciu prądu w trakcie całego roku kalendarzowego w przypadku zmywarek reprezentujących klasę od A+ do A+++ de facto nie przekraczają 100 zł, a najczęściej są one jeszcze mniejsze.

A co rozumiemy pod pojęciem cichej zmywarki? To sprzęt, który w trakcie pracy emituje hałas na poziomie znacznie niższym niż 45 dB.

Zastosowane funkcje i rozwiązania

Warto zwrócić uwagę na takie funkcje, jak „pół wsadu”, pozwalająca zmywać oszczędnie i ekonomicznie w każdych okolicznościach, czy regulowane kosze zwiększające funkcjonalność i uniwersalność urządzenia.

Wiedząc, jakimi kryteriami kierować się kupując zmywarkę do domu lub lokalu, możemy optymalnie dostosować to ważne urządzenie do naszych potrzeb i oczekiwań, mając pewność, ze będzie nam służyć długo i bezawaryjnie.

Ranking zmywarek gastronomicznych – Grudzień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z cyfrowym wyświetlaczem temperatury i pompą spustową wody zk.08.5ep ☆

Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z cyfrowym wyświetlaczem temperatury i pompą spustową wody zk.08.5ep Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LOZAMET
 • Nazwa produktu: Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z cyfrowym wyświetlaczem temperatury i pompą spustową wody zk.08.5ep
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5ae20409902e513ad45e59a2
 • ID kategorii: 9892

☆ Lozamet Zmywarka do naczyń stołowych z cyfrowym wyświetlaczem temperatury i pompą spustową wody zk.08.5ep - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, obudowa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, w zestawie: kosz uniwersalny, kubki na sztućce, dozownik płynu nabłyszczającego, ekran cyfrowy temperatury, pompa spustowa wody, moc 4,75kW, zasilanie 400V, wymiary 600x600x(H)850mm


☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574cab256f514c10973b4
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nieużywany. Posiada widoczne na zdjęciach wgniecenie transportowe, które nie wpływa na używanie urządzenia. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-01100 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia typu naczyń w obszernych lokalach gastronomicznych.

Wysokość drzwi 40 cm zezwala na mycie tac i pojemników GN i talerzy i półmisków o pokaźnych średnicach - maksymalnie o średnicy 40 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 150 s. Kontrolki pracy efektywne monitorowanie mycia i wyparzania. Automatyczny start po zamknięciu kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana równocześnie ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali rdzoodpornej zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny i ułatwia utrzymanie jej w czystości. Tłoczona wanna i filtry wanny ułatwiają utrzymanie czystości. Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej efektywnego zastosowania wody w komorze przemywającej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-01100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego kosz na 18 talerzy kosz płaski pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


☆ Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 10200w | 640x760x(h)1570/2080mm ☆

Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 10200w | 640x760x(h)1570/2080mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RM GASTRO
 • Nazwa produktu: Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 10200w | 640x760x(h)1570/2080mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b365cc8d403333888f55427
 • ID kategorii: 9892

☆ Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 10200w | 640x760x(h)1570/2080mm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 10200W | 640x760x(H)1570/2080mmOpis produktu:wykonanie nierdzewne, dwupłaszczowa pokrywa, dozownik środka przemywającego i płuczącego sterowany czasowo, wbudowana pompa odpływu, podgląd temperatury mycia, i płukania na wyświetlaczu, sterowanie elektroniczne - nowy, inteligentny panel sterowania umieszczony na górnej części kaptura, termostop - gwarantowana, temperatura płukania wg.

HACCP, soft start, tłoczona wanna, nierdzewne filtry wanny, + potrójny filtr odpływu, pompa rozszerzająca ciśnienie, dopływu wody, pompa odpływu, kontrolki pracy i grzania, ruchome nierdzewne, ramiona górne i dolneSpecyfikacja produktu:wymiary (mm) 640 x 760 x 1570/2080 Moc (kW) 10,2 Zasilanie el# (V/Hz) 400 V;/3N/ 50 Hz


☆ Fagor Zmywarka kapturowa | 50x50 cm ☆

Fagor Zmywarka kapturowa | 50x50 cm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Zmywarka kapturowa | 50x50 cm
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 58f0f632902e5197f53f5eee
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Zmywarka kapturowa | 50x50 cm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka kapturowa | 50x50 cm, Najnowszy system hydrauliczny EFFI-WASH jest wyposażony w ramiona do mycia tworzone ze stali oraz pompy myjące o mocy 0,6 kW (CO-110), co pozwala zapewnić wydajność, sprawność i najwyższą jakość mycia zgodnie z cyklem Sinnera. Urządzenie może zostać zainstalowane w rogu. Wysokość nóżek można regulować, dopasowując je do potrzeb lokalu. Zmywarka jest zaopatrzona w skrzynkę przyłączeniową, która upraszcza instalację i naprawę, a także uniemożliwia usterkom. Opis towaru: rozmiary kosza: 500 x 500 mm, Maksymalna średnica/wysokość naczyń: 44 cm, Cykle mycia: 90 "- 180", Możliwość mycia tac GN- 1/1, Wytłaczana komora mycia zmywarki, W opcji pakiet pompy spustowej, komponenty grzewcze w wannie myjącej i bojlerze. Temperatura kontrolowana termostatem: mycie 60°C i płukanie 90°C, System THERMOSTOP zapewniający temperaturę płukania nie mniejszą aniżeli 85°C. Termostaty bezpieczeństwa. Zawór zwrotny na zasilaniu wodą czystą. Ochrona na wodoszczelność IPX4, W wyposażeniu dostajemy: • 1 kosz płaski CT-10, • 1 kosz na talerze CP-16/18, • 2 pojemniki na sztućce, właściwości techniczne: • rozmiary: 658x756x1540mm, • Moc 11,1 kW, • pojemność wanny: 34 litrów. • objętość bojlera: 7 litrów, • Moc grzałek wanny: 4,5 kW. • Moc grzałek bojlera: 6,0 kW. • Zużycie wody: 2,4 litra / cykl, • Poziom głośności 63 dB, • Waga 145kg, Wyposażenie uzupełniające: • Kosz na gastropojemniki GN 1/1 i tace, • Stoły do zmywania wstępnego, • Stoły załadowcze i wyładowcze, • pakiet pompy spustowej - łatwy montaż, • pakiet dozownika detergentu - nieskomplikowany montaż, • zaimplementowany zmiękczacz wody, • Kosze na naczynia, • Kosze na szklanki, Wersje: • Wersja SOFT - wbudowany zmięczacz wody i zegar cylku regeneracyjnego, • Wersja HRS - urządzenie z rekuperacją energii - moc 30 W - całkowita wysokość urządzenia:2,258 m, • Wersja B - zaimplementowana pompa spustowa - moc 70 W - cylk opróżniania, • Wersja DD - zaimplementowany dozownik detergentu

☆ Zmywarka uniwersalna SILANOS N50 EVO HY-NRG z automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 802201 ☆

Zmywarka uniwersalna SILANOS N50 EVO HY-NRG z automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 802201 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka uniwersalna SILANOS N50 EVO HY-NRG z automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 802201
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a79e9ce3754b772ea573f12
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka uniwersalna SILANOS N50 EVO HY-NRG z automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 802201 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, dwuwarstwowa pokrywa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, sterowanie elektroniczne, cyfrowy wyświetlacz, kosze w pakiecie, system samoczynnego czyszczenia komory, dozownik płynu myjącego, samoczynny zmiękczacz, moc 6600W, zasilanie 400V


☆ Resto quality Zmywarka uniwersalna | kosz 500x500 | 6,29kw | 400v |krupps elitech line el53e ☆

Resto quality Zmywarka uniwersalna | kosz 500x500 | 6,29kw | 400v |krupps elitech line el53e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Resto quality Zmywarka uniwersalna | kosz 500x500 | 6,29kw | 400v |krupps elitech line el53e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a834fb3902e5192cd19f40a
 • ID kategorii: 9892

☆ Resto quality Zmywarka uniwersalna | kosz 500x500 | 6,29kw | 400v |krupps elitech line el53e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka uniwersalna | kosz 500x500 | 6,29kW | 400V | KRUPPS ELITECH LINE EL53E, Opis: obudowa wyprodukowana kompletnie z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący choćby najmniejsze zabrudzenia, pierwsza powłoka wytworzona ze stali rdzoodpornej, druga z tworzywa, sprawna pompa myjąca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki usprawniające właściwe wypoziomowanie zmywarki, kabel zasilający elektryczny, odpływowy oraz zasilania wody 3/4 cala, ekran dotykowy UniKo umożliwiający poszerzony dobór cykli mycia, menu w języku polskim, interfejs przychylny dla użytkownika, kontrola urządzenia poprzez Wi-fi (iKloud), kontrola postępu procesu, system ACQUATECH (składający się ze zbiornika wyrównawczego i pompy płuczącej) zapewniający: -stałą temperaturę 83°C, -stałe ciśnienie 2,5 bar, -stały przepływ 2,5 l, tylny zbiornik wyrównawczy zezwalający na uzupełnienie bojlera niewiele znaczącymi ilościami wody i zapewniający jego szybsze nagrzewanie po zakończeniu procesu płukania, proces składa się z: - mycia (3/4 czasu), -płukania (1/8 czasu), -kompletowania zbiornika wyrównawczego (1/8 czasu), specjalnie nachylony zbiornik upraszczający odprowadzenie pozostałości, genialne mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom przemywająco-płuczącym z progresywnymi wypustkami ze stali nierdzewnej, standardowo zastosowane elektroniczne dozowniki płynu przemywającego i nabłyszczającego, dostosowywana szybkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice zezwalające na osiągnięcie najkorzystniejszych wyników mycia, drzwiczki usztywnione wspornikami 20/10 ponadczasową solidność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji termiczno-akustycznej, Funkcja ECOLOGYCARE, pompa podnosząca ciśnienie płukania w standardzie, parametry technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 585x680x815 mm, długość cyklu: 90/110/120/300 s, wydajność koszy na godzinę: max 48 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 31,0 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.35,0 cm, możliwość umycia tacy: 4x GN1/1, średnica ramion myjących: śr.18,0 cm, wymiary kosza: 500x500 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 26,0 l, moc grzałek bojlera: 5,4 kW, objętość bojlera: 12,0 l, moc pompy myjącej: 0,89 kW, moc całkowita: 6,29 kW, zasilanie: 400V, zużycie wody podczas cyklu: 2,0 l, moc zbiornika wyrównawczego: 0,25 kW, W zestawie: 1x kosz na szkło 50x50x10 cm, 1x kosz na 18 talerzy 50x50x10 cm, 1x koszyk na sztućce, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, nóżki ze stali rdzoodpornej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę producenta Krupps z linii Elitech?: na górze i u dołu znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-przemywające powiększające efektywność mycia, zmywarka szczególnie efektywną pompę myjącą, która pozwala skrupulatnie umyć choćby potężnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, dotykowy panel sterowania z rozbudowanymi funkcjami wyboru cyklu mycia w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, posiadają specjalny zbiornik wyrównawczy i dopełniającą pompę płuczącą która zagwarantuje perfekcyjne efekty mycia, a także szybsze wysychanie naczyń, zmywarki z linii Elitech jako jedyne na rynku posiadają możliwość podłączenia do sieci Wi-fi co umożliwia np.

natychmiastową diagnozę podczas ewentualnej usterki, posiadają możliwość włączenia funkcji dzięki, której zmywarka samoczynnie wyłącza grzałki, kiedy nie jest użytkowana – takie rozwiązanie może przynieść znaczne oszczędności w zużywaniu energii, zmywarki producenta Krupps to 50-letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu maszyn, co łączy się z wyjątkowo niską awaryjnością i innowacyjnymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia oraz niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w przypadku awarii urządzenia


☆ Zmywarka tunelowa | 500x500mm | 160 koszy/h | 1150x770x(h)1588mm marki Rm gastro ☆

Zmywarka tunelowa | 500x500mm | 160 koszy/h | 1150x770x(h)1588mm marki Rm gastro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RM GASTRO
 • Nazwa produktu: Zmywarka tunelowa | 500x500mm | 160 koszy/h | 1150x770x(h)1588mm marki Rm gastro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b2e7249d40333cfc0907172
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka tunelowa | 500x500mm | 160 koszy/h | 1150x770x(h)1588mm marki Rm gastro - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka tunelowa | 500x500mm | 160 koszy/h | 1150x770x(H)1588mmOpis artykułu:kompozycja dwupłaszczowa, nierdzewna, modułowa kompozycja PROMONT moduł przedmycia - z prawej lub lewej strony, możliwość przyłączenia dodatkowych modułów (suszenie, rekuperacja, wentylacja), obustronny przesuw koszy, wysokość otworu wsadowego 45 cm, rozmiary kosza: 50 x 50 cm (w zestawie: 1x na szkło, 1x na talerze, 1x na sztućce), prędkość maksymalna 160 koszy / h, wanny głębokotłoczone, pompa dwukierunkowa - DuoFlow, filtry bezpieczeństwa pomp ssących, system myjący – szczotka wodna, elektroniczna kontrola szybkości przesuwu koszy, zintegrowane płukanie o wysokiej sprawności Hitech, samoczynny czas sterowania myciem AutoTimer, cztery programy mycia, innowacyjne autodiagnostyka, zintegrowany port USB, OPCJONALNIE: dozownik środka przemywającego i płuczącego - cena 650,-, cechy:Ciśnienie dopływu wody (bar) 1 - 4 proces mycia (s) ciągły Grzałka bojlera (kW) 16 Grzałka wanny (kW) 10,5 Moc (kW) 22,2 (woda ciepła);28,5 (woda zimna) pojemność bojlera (l) 17 objętość wanny (l) 70 Temperatura dopływu wody (°C) 10 - 45 Waga (kg) 200 wydajność (koszy/h) 160 rozmiary (mm) 1150 x 770 x 1588 wymiary kosza (cm) 50 x 50 Zasilanie el# (V/Hz) 400 V / 3N / 50 Hz Zużycie wody na 1 cykl (l) 1,1 Pliki do pobrania:Instrukcja


☆ Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 ☆

Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3d430f0a3d5fdf66b7b7d7
 • ID kategorii: 9892

☆ Stalgast Zmywarka uniwersalna power digital z dozownikiem płynu myjącego, pompą zrzutową i pompą wspomagającą płukanie 801566 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali nierdzewnej, automatyczne wyparzanie, sterowanie elektroniczne, kosze w pakiecie, dozownik płynu przemywającego, filtr powierzchniowy, pompa zrzutowa, pompa wspomagająca płukanie, moc 6650W, zasilanie 400V


☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality ☆

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a836735902e51ab5e20019f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS KORAL LINE K208E, Opis: obudowa wykonana w pełni z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący choćby najmniejsze zabrudzenia, pierwsza warstwa produkowana ze stali nierdzewnej, druga z tworzywa, sprawna pompa przemywająca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki usprawniające właściwe wypoziomowanie zmywarki, przewód zasilający elektryczny, odpływowy oraz zasilania wody 3/4 cala, elektroniczny układ sterowania, dotykowy ekran z szkła hartowanego, doskonałe mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom myjąco-płuczącym z nowoczesnymi wypustkami ze stali rdzoodpornej, standardowo zaimplementowane elektroniczne dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego, specjalnie nachylony zbiornik upraszczający odprowadzenie pozostałości, regulowana szybkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice pozwalające na osiągnięcie najlepszych wyników mycia, drzwiczki umocnione wspornikami 20/10 ponadczasową odporność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji cieplno-akustycznej, automatyczne ustawienia wszelkich parametrów podczas pierwszej instalacji, staranne ustawienie temperatury i dozowania detergentów, możliwość wyboru cyklu mycia, autotest i komunikaty alarmowe usterek z rozwiązaniami, samoczynny spust wody pomiędzy cyklami mycia i płukania umożliwiający napełnienie czystą wodą przy każdym cyklu (jeśli pompa spustowa jest zainstalowana), wyświetlacz dotykowy UniKo-MID w standardzie, menu w języku polskim, możliwość zamówienia wyświetlacza dotykowego UniKo (opcja dostępna za dopłata), łatwość w wykorzystywaniu, długotrwałe, trwałe urządzenia, Funkcja ECOLOGYCARE, parametry techniczne: rozmiary zewnętrzne: 470x555x660 mm, długość cyklu: 75/90/110/130 s, wydajność koszy na godzinę: max 48 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 24,5 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.26,5 cm, średnica ramion przemywających: śr.18,0 cm, rozmiary kosza: 400x400 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 17,0 l, moc grzałek bojlera: 2,5 kW, objętość bojlera: 3,2 l, moc pompy przemywającej: 0,19 kW, moc całkowita: 2,79 kW, zasilanie: 230V, zużycie wody w trakcie cyklu: 2,0 l, W zestawie: 2x kosz na szkło 40x40x15 cm, 1x stojak na 12 talerzy, 1x koszyk na sztućce, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, wewnętrzna pompa podnosząca ciśnienie - 1287 zł netto, nóżki ze stali rdzoodpornej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę marki Krupps z serii Koral?: na górze i na dole znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-myjące wytwarzane ze stali nierdzewnej powiększające efektywność mycia, zmywarki posiadają szczególnie produktywną pompę myjącą, która pozwala precyzyjnie umyć nawet potężnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, drzwi zmywarek są wytworzone z grubej stali z podwójnymi ściankami zapewniającymi cichszą pracę zmywarek, wyświetlacz zawiadamia nas o przebiegu cyklu mycia, temperaturze wody w komorze oraz bojlerze, gotowości zmywarki do pracy, elektroniczne sterowanie z możliwością wyboru aż 4 cykli mycia w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, posiadają możliwość włączenia funkcji dzięki, której zmywarka samoczynnie wyłącza grzałki, kiedy nie jest użytkowana – takie rozwiązanie może przynieść obfite oszczędności w zużywaniu energii, zmywarki producenta Krupps to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu urządzeń, co integruje się z bardzo niską awaryjnością, a także progresywnymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia oraz niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w sytuacji awarii urządzenia


☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 ☆

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a83810bd40333778a00a8b1
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426, Opis: obudowa stworzona kompletnie z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący nawet najmniejsze zabrudzenia, pierwsza powłoka wytwarzana ze stali rdzoodpornej, druga z tworzywa, skuteczna pompa myjąca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki ułatwiające właściwe wypoziomowanie zmywarki, kabel zasilający elektryczny, odpływowy i zasilania wody 3/4 cala, mechaniczny układ sterowania, idealne mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom myjąco-płuczącym z postępowymi wypustkami ze stali nierdzewnej, standardowo wbudowane elektroniczne dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego, specjalnie nachylony zbiornik usprawniający odprowadzenie pozostałości, dostosowywana prędkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice zezwalające na osiągnięcie najkorzystniejszych wyników mycia, drzwiczki umocnione wspornikami 20/10 nieśmiertelną solidność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji cieplno-akustycznej, łatwość w użytkowaniu, długotrwałe, trwałe urządzenia, atrybuty technologiczne: wymiary zewnętrzne: 470x555x660 mm, długość procesu: 120 s, skuteczność koszy na godzinę: 30 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 24,5 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.26,5 cm, średnica ramion przemywających: śr.42,0 cm, wymiary kosza: 400x400 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 17,0 l, moc grzałek bojlera: 2,5 kW, pojemność bojlera: 3,2 l, moc pompy myjącej: 0,19 kW, moc kompletna: 2,79 kW, zasilanie: 230V, zużycie wody podczas cyklu: 2,0 l, W komplecie: 2x kosz na szkło 40x40x15 cm, 1x koszyk na sztućce, 1x stojak na 12 talerzy, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, wewnętrzna pompa podnosząca ciśnienie - 1287 zł netto, nóżki ze stali nierdzewnej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę firmy Krupps z linii Cube?: na górze i u dołu znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-myjące produkowane ze stali nierdzewnej zwiększające produktywność mycia, zmywarka szczególnie produktywną pompę przemywającą, która pozwala starannie umyć nawet konkretnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, drzwi zmywarek są wyprodukowane z grubej stali z podwójnymi ściankami zapewniającymi cichszą pracę zmywarek.

manualny prosty i bezusterkowy panel sterowania, wszystkie zmywarki firmy Krupps mają funkcję wyparzania, każda ze zmywarek jest przygotowana do szybkiego konstrukcji, posiada wszystkie konieczne kable, przewody oraz ma wstępnie wyregulowane dozowniki, zmywarki marki Krupps to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu sprzętów, co konsoliduje się z bardzo niską awaryjnością i nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia, a także niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w przypadku awarii urządzenia


★ Gdzie i jaką najlepszą zmywarkę kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup zmywarki przy pomocy sklepów online. To, jaki model będzie odpowiednio dobry, zależy od jego przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat poszczególnych modeli zmywarek znajdujących się w aktualnych na Grudzień 2021 powyższych rankingach.

W naszym zestawieniu TOP10 zmywarek opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty.

★ Opinie i recenzje na temat zmywarek

Poszczególne rankingi zmywarek dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją (aktualne na Grudzień 2021) oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane.

Znalazłeś dobrą dla siebie zmywarkę? Podziel się swoją opinią, recenzją oraz doświadczeniami z eksploatacji.