Jaką zmywarkę kupić? ☆ Ranking 2021 ☆

Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.
Jaka zmywarka najlepsza? Do zabudowy czy wolnostojąca? A może gastronomiczna? Rankingi zmywarek oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek w poszczególnych zestawieniach.

Jaki model jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Dobre Zmywarki – Lipiec 2022 ★? Charakterystyka zmywarek w zestawieniach ★ Najlepsze zmywarki na Lipiec 2022 ★. Testy, dane techniczne, recenzje i opinie.

Zmywarka – jeszcze kilka lat temu luksus, dziś standardowe wyposażenie niemal każdej kuchni – wydaje się urządzeniem o ograniczonej ilości funkcji (przynajmniej jeśli chodzi o „domową” wersję tego sprzętu).

W rzeczywistości jednak wybór zmywarki może okazać się nie lada wyzwaniem – w ostatnich latach rynek tych urządzeń bardzo się rozwinął, oferując nie tylko coraz bardziej zaawansowane, ale też zróżnicowane pod względem gabarytów i walorów estetycznych modele, spośród których możemy znaleźć urządzenia już od mniej niż 1000 zł po wysokiej klasy sprzęt kosztujący sporo powyżej 4 tysięcy złotych.

Sprawdźmy zatem, jakie modele znalazły się w zestawieniu zmywarek przeznaczonych do zabudowy.

Ranking zmywarek do zabudowy – Lipiec 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SPV2IKX10E ☆

Bosch SPV2IKX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV2IKX10E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d9382fff01e5aa1be8c
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV2IKX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPV2IKX10E ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia nieprzeciętnie suche. Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki firmy Bosch proponują funkcję Suszenie Extra.

Zmywarka Bosch SPV2IKX10E wznosi temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą genialnie czyste i suche.

dzięki temu nie ma konieczności ich uzupełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Asystent Dozowania gwarantuje stosowne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania w zmywarce Bosch SPV2IKX10E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie.

dobrze wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając świetny efekt zmywania każdego załadunku. Program automatyczny - produktywne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce Bosch SPV2IKX10E zapewnia trafną produktywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co produktywne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla świetnych rezultatów zmywania. Stosowny program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu zmywarki Bosch SPV2IKX10E optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Sensor załadunku: świetne zmywanie bez zmarnowania żadnej kropli.

Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać zawsze tej samej ilości wody? Zmywarka Bosch SPV2IKX10E z sensorem załadunku zmywarki Bosch wykrywają poziom załadunku i liczba wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest konieczne.

Przykładowo, mniejsza liczba naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, w trakcie pokaźniejszego załadunku potrzeba więcej wody do ich adekwatnego namoczenia. Cecha, która zapewnia wyśmienity rezultat zapewniając oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza efektywność. Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną skuteczność oraz ekologiczne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii w zmywarce Bosch SPV2IKX10E wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii f...


2. miejsce

☆ Samsung DW60M6050 ☆

Samsung DW60M6050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60M6050
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5936602f82fff0f25d91eaa1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60M6050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DW60M6050SS atrybuty i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE większA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane parametry Aqua Stop samoczynne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może dużo zmienić. Program ekspresowy wystarczy 60 minut, aby Twoje naczynia stały się czyste i suche. Rewelacyjny program w sytuacji lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do nad wyraz wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików oraz niemowląt. Komfort użytkowania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System umożliwia włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki temu obniża się zużycie wody i energii. Działaj naturalnie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak niejednokrotnie zmywasz.

komfort wykorzystywania Trzeci poziom zmywania. Sprężyście i efektywnie komfortowa, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem ulepszone zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz nawet znaczne ilości sztućców i przyborów kuchennych.

standardowy koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już potrzebny i w konsekwencji masz więcej miejsca na naczynia. Regulacja wysokości górnego kosza. Maksimum możliwości funkcjonalne rozwiązanie pozwala na dobranie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń poprzez regulację wysokości górnego kosza.

choćby niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz wewnątrz zmywarki. Wysokość górnego kosza można prosto regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj ekologicznie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszelkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas.Zmywarka Samsung dostosuje się do Twoich planów.

sprawna i produktywna. Zawsze czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung ma 3 stopnie ramion spryskujących: środkowe, dolne i górne 7 programów - zapewniają usunięcie każdego typu zabrudzeń ((Intensywny, samoczynny, Eko, Ekspresowy, szybki, Zmywanie wstępne, Delikatny) wydajność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

znakomita czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza destrukcyjne drobnoustroje pozostawiając naczyniasterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to wyśmienita czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy powoduje, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w prędkim tempie.

nadzwyczajnie sprawdza się w sytuacji mniejszych załadunków lekko zabrudzonych naczyń, które nie wymagają intensywnego czyszczenia. Filiżanki, sztućce i talerze w ciągu zaledwie 60 minut przejdą cały cykl mycia i suszenia.

Dla Twojej wygody. Program Auto Stawiasz na wygodę i komfort używania? Wybierz program Auto, który zespoi ustawienia na potrzeby zmywania. Pakiet czujników ocenia ilość naczyń, stopień zabrudzenia wody i odpowiednio dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.

JESZCZE obszerniejszA WYGODA Pewność i komfort. Cichy tryb pracy Rozkoszuj się ciszą w swym domu. Zmywarka Samsung to cichy pomocnik, który dzięki swoim funkcjom działa wydajnie, niepostrzeżenie. Ścianki urządzenia zostały tak wyciszone, by jego praca nie zakłócała domowego wypoczynku.

Prosty i instynktowny panel sterowania. Czytelny ekran LED Dzięki obfitemu, błękitnemu wyświetlaczowi LED szybko, nawet z obszernej odległości, sprawdzisz status, pozostały czas i etap procesu zmywania. Możesz z łatwością i bez wysiłku kontrolować i kontrolować skuteczność mycia.

Aqua Stop. Samoczynne odcięcie wody Zabezpiecz się przed przykrymi niespodziankami. Funkcja Aqua Stop to mechanizm automatycznego zamknięcia dopływu wody, który w trakcie awarii zapobiega jej przypadkowy wyciek z węża zmywarki.

niewiele znaczący,stanowczy szczegół. Rysunek techniczny A Szerokość: 598mm B Głębokość: 570mm C Wysokość: 815mm w opakowaniu PODSUMOWANIE POZNAJ parametry ZMYWARKI DW60M6050SS właściwości zmywarki rodzaj Do zabudowy z odkrytym panelem ekran Dotykowy / Zewnętrznysrebrny Trzecia szuflada Tak Składana półka na filiżanki Tak ZUŻYCIE Zużycie energii 266 kWh / rok Zużycie energii 0,93 kWh / cykl Roczne zużycie wody 2 940 l / rok Zużycie wody na proces 10.5 l / cykl Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A panel sterujący kolor wyświetlacza Niebieski System filtracji wody (woda miękka) Tak PROGRAMY Delikatny Tak Eko Tak Intensywny Tak Ekspresowy Tak Zmywanie wstępne Tak samoczynny Tak szybki Tak uzupełniające FUNKCJE Regulacja wysokości górnego kosza Tak Blokada drzwi Tak Połowa załadunku Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku soli i nabłyszczacza Tak Funkcja de


3. miejsce

☆ Electrolux EES47320L ☆

Electrolux EES47320L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EES47320L
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac1a78e441a6440f3c62e
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EES47320L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

QuickSelect AirDry GlassCare Satelitarne ramię spryskujące Zmywarka QuickSelect AirDry EES47320L Zmywarka z intuicyjnym panelem QuickSelect samodzielnie dobiera program na podstawie preferencji czasowych.

zaopatrzona w system AirDry uchyla drzwi przed zakończeniem cyklu, zwiększając efektywność suszenia. A dzięki zabezpieczeniom GlassCare zagwarantuje bezpieczeństwo delikatnego szkła w trakcie zmywania. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect eliminuje problem zgadywania wyboru cyklu zmywania.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i uzupełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Technologia AirDry 3 razy lepsze efekty suszenia* genialnie suche i pozbawione zacieków naczynia zawsze.

Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki. GlassCare najlepsza ochrona szkła z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach.

Specjalny programGlassCare 45°nie wywołujący szoku termicznego. RealLife® 3 razy lepsze efekty zmywaniaSatelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku zagwarantuje perfekcyjną wydajność zmywania.

Naczynia będą znakomicie czyste niezależnie od ich ilości, a także stopnia zabrudzenia. Beam on Floor ekran podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka zawiadamia o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Czerwoną podczas trwania procesu i zieloną po jego zakończeniu. Flexi Lift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków.

AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem podczas każdego procesu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko potrzebną liczba, żeby naczynia były nadzwyczajnie czyste.

Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko połyskująca czystość – za każdym razem. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została dostosowana do tej zmywarki, by zapewnić maksymalnią oszczędność niezbędnej energii i obniżyć zużycie wody.

Zawiasy Ślizgowe Zawiasy Perfect Fit, w które zaopatrzone są zmywarki Electrolux idealne przypasowanie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 13 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 13 kompletów naczyń.

Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi przypasować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swych potrzeb.

Program prędki 30 min Program prędki pozwala zaoszczędzić czas i przygotować czysty pakiet naczyń w wypadku niezapowiedzianej wizyty. Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zastosowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka.

nowoczesny system rozprowadzania wody zezwala na zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.


4. miejsce

☆ Bosch SMV24AX00 ☆

Bosch SMV24AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV24AX00
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 58d3d2a92da47cc924cf8e3a
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV24AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:3:30;dodatkowe dane:możliwość podłączenia do ciepłej wody, system samoczyszczących filtrów, elektroniczna regeneracja;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach;Opcje uzupełniające:EasyLock, EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, elektroniczna regeneracja, InfoLight, pomocnik dozowania, detektor załadunku, sygnał akustyczny końca pracy, system samoczyszczących filtrów, technika naprzemiennego mycia;Funkcje uzupełniające:system samoczyszczących filtrów;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna:F;Klasa sprawności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;ilość kompletów:12 kpl.;ilość programów:4;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - ilość kompletów:12 kpl.;pojemność - nowa:12 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):52 dB;Poziom hałasu:52;Klasa poziomu hałasu:D;Poziom hałasu - nowy:52 dB;typy programów zmywania:ekonomiczny (eco), garnki, mycie wstępne, program "godzinny";Roczne zużycie wody:3300 litrów;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70;Programy zmywania:45, 50, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:plastik;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:blacha broniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, półka na filiżanki, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):10001629, 10001630, 11018806, 10002494, 00267820;wyświetlacz elektroniczny:brak;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:czujka załadunku Bosch/Siemens, naprzemienne mycie Bosch/Siemens, łatwe zamykanie i otwieranie Bosch/Siemens EasyLock;Zużycie energii w cyklu:1,02 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,1 W;Zużycie prądu (100 cykli):102 kWh;Zużycie wody w procesu:11,7 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):11,7 litra


5. miejsce

☆ Bosch SMV25AX00 ☆

Bosch SMV25AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV25AX00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV25AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur finezyjne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy szerokiej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niżeli ta, która wykorzystywana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki temu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Prosto utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care prosto zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki temu usuwa osady oraz tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Wystarczy, iż dodasz do niego charakterystyczny detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną warstwą AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, lecz i wytrzymałiejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zastosowane czujniki, które na bieżąco kontrolują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i efektywniej bardzo mocny silnik bezszczotkowy zapewnia cichą i produktywną pracę. Gwarantuje na dodatek bezproblemowe działanie zmywarki poprzez długie lata i świetnie czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się znacznymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje optymalną liczba wody do wielkości załadunku, dzięki czemu choćby mycie niewiele znaczącej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z minimalnymi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na rozszerzeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 , a także przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia skutecznie eliminuje bakterie, gwarantując najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek przeważnie wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując proces rozpuszczania się tabletki.

wspaniale rozpuszczony detergent to gwarancja skrupulatnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus zezwala na skrócenie czasu płukania choćby o 66%, utrzymując sprawności zmywania. To świetne rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci potrzeba czystych naczyń.

Szukasz bezusterkowego sprzętu dobrej jakości, biorąc głównie pod uwagę funkcjonalność oraz stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymagania. Dzięki funkcji AquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE producent Bosch pojemność użytkowa 12 kompletów rodzaj panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE liczba programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak użyte technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


6. miejsce

☆ Electrolux EEQ47210L ☆

Electrolux EEQ47210L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEQ47210L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cf101958e441ab07df49a24
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEQ47210L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

artykuł marka Electrolux Kod producenta EEQ47210L dane podstawowe Model EEQ47210L kolor panelu Czarny typ panelu Ukryty produktywnoœć Nowa klasa energetyczna E Klasa produktywnoœci zmywania A Klasa sprawnoœci suszenia A Zużycie energii 262 kWh/rok = 159.82 zł rocznie Zużycie wody na proces 9.9 l Programy i Temperatury Iloœć programów 8 Temperatury zmywania 45-70°C Funkcje Połowa załadunku Tak OpóŸniony start Tak Elektroniczna regeneracja Nie techniczne Poziom hałasu 44 dB Pojemnoœć 13 kpl.

Czas trwania cyklu typowego 240 minut Górna szuflada na sztućce Nie Wyœwietlacz elektroniczny Tak Zabezpieczenie przeciwwypływowe Tak Podłšczenie do ciepłej wody Nie Fizyczne Wysokoœć [cm] 81.8 Szerokoœć [cm] 59.6 Głębokoœć [cm] 55


7. miejsce

☆ Bosch SMV24AX02 ☆

Bosch SMV24AX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV24AX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992dc82fff0019287cdec
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV24AX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wybrane parametryKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 12
Zużycie wody na proces [l] 11.7
Klasa suszenia A

innowacyjna technologia suszenia zaimplementowana w zmywarce pozwala osiągnąć perfekcyjny efekt końcowy - połyskujące naczynia bez smug i przebarwień.


10 lat bez rdzy

Dzięki zastosowaniu progresywnych tworzyw i pionierskich rozwiązań technologicznych producent Bosch rozszerza gwarancję na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem do 10 lat. Warunkiem przedłużenia gwarancji jest rejestracja urządzenia online.


Asystent Dozowania

System zezwalający na pełne użycie zalet tabletek wieloskładnikowych. Nowoczesny system ukierunkowanego obiegu wody zapewnia szybsze rozpuszczenie tabletki (bez pozostawiania resztek) i optymalizację jego rozprowadzania we wnętrzu zmywarki.


AquaStop

System broniący wnętrze mieszkania przed zalaniem. Dzięki kontroli przepływu wody i monitorowaniu jej poziomu we wnętrzu urządzenia zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania zmywarki.


EcoSilence Drive

progresywny silnik bezszczotkowy, zezwalający na osiągnięcie nieprzeciętnych rezultatów zmywania przy jednoczesnej redukcji zużycia energii, wyjątkowo niskiej emisji hałasu i zwiększeniu bezawaryjności całej konstrukcji.


12 kompletów naczyń

użytecznie zaprojektowane wnętrze zmywarki pozwala w perfekcyjny sposób umyć 12 kompletów naczyń w trakcie jednego procesu. Charakterystyczny zestaw naczyń to: spory talerz płaski, znaczny talerz głęboki, niewiele znaczący talerz, filiżanka ze spodkiem i zestaw sztućców.


varioSpeed

Funkcja umożliwiająca skrócenie czasu trwania każdego programu choćby o 50%, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej klasy A w kategoriach zmywania i suszenia.


detektor załadunku

Inteligentny system czujników pozwala przypasować dozowanie wody i detergentu do ilości zmywanych naczyń. Żadnych smug, żadnego marnotrawstwa.


EasyLock

Koniec z siłowym dociskaniem drzwi zmywarki - dzięki wykorzystaniu systemu easyLock wystarczy je tylko lekko przycisnąć.


ActivWater

nowoczesny system obiegu wody, według zapewnień producenta zwiększający siłę zmywania każdej kropli wody choćby o 400 razy. Rezultat - niższe zużycie wody i energii, służące ochronie zarówno środowiska, jak i portfela użytkownika.


Sygnalizacja braku soli i nabłyszczacza

Dzięki specjalnym diodom lub wyświetlaczowi zmywarka sygnalizuje konieczność uzupełnienia niezbędnych detergentów. Pozwala to na osiągnięcie trafnych rezultatów za każdym razem.


technika ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.


InfoLight

Aktywność zmywarki zawiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.


Program szkło 40

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie zapewniając trafne warunki suszenia i oszałamiający lśnienie. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury, a także wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu olśniewające.8. miejsce

☆ Candy CIB5B2D3FB ☆

Candy CIB5B2D3FB Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Candy
 • Nazwa produktu: Candy CIB5B2D3FB
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61d409358e441a098fc8b1fc
 • ID kategorii: 523

☆ Candy CIB5B2D3FB - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:45;uzupełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, filtr antybakteryjny, automatyczne otwieranie drzwi, drzwi ze stali nierdzewnej, sensor zabrudzenia wody, wyświetlacz tekstowy, dotykowy panel sterowania, system samoczyszczących filtrów, łączność Wi-Fi, zawiasy z podwójnym wychyłem;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system samoczyszczących filtrów, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania, tryb cichy, możliwość dołożenia naczyń w trakcie procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:B;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:srebrny/inox;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;ilość kompletów:15 kpl.;liczba programów:9;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - ilość kompletów:15 kpl.;objętość - nowa:15 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):42 dB;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:42 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, automatyczny szybki, cichy, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, mycie wstępne, szybki, prędki + suszenie;Roczne zużycie wody:2800 litrów;rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 55, 60, 75, auto 45-55, auto 50-60;Programy zmywania:45, 55, 60, 75, auto 45-55, auto 50-60;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:nie;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:możliwość dołożenia naczyń po starcie Candy Add-Dish, automatyka zmywania Candy Smart sensor;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Roczne zużycie energii elektrycznej:182 kWh;Zużycie wody w procesu:10,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):10,5 litra


9. miejsce

☆ Candy CDIH2D949 ☆

Candy CDIH2D949 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Candy
 • Nazwa produktu: Candy CDIH2D949
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cc0f52da47c9571447bab
 • ID kategorii: 523

☆ Candy CDIH2D949 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane pokaźne AGD firmy Candy z kodem 22MDW2PL1 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! W pełni zintegrowana zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej E o szerokości 45 cm, objętości 9 kompletów naczyń i ma 7 programów.

Candy CDIH 2D949 oferuje cichą pracę Silent Plus, funkcję opóźnionego startu do 24 godzin, mycie przy połowie załadunku i czytelny ekran cyfrowy.


10. miejsce

☆ Bosch SCE52M75 ☆

Bosch SCE52M75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SCE52M75
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5eeb25be2da47c3076faae43
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SCE52M75 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: pozwala na pokaźniejszą elastyczność załadunku dzięki udoskonalonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

 • Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
 • EcoSilence Drive: szczególnie ekonomiczy i cichy w stosowaniu, a do tego arcytrudnie wytrzymały silnik.
 • 10-lat gwarancji na przerdzewienie wnętrza zmywarki: nasza obietnica jakości.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z zaopatrzonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

Programy automatyczne
W samoczynny sposób trafną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są precyzyjnie dopasowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.
nowoczesna technologia gwarantując maksymalną skuteczność, a także naturalne płukanie z wyśmienitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.


Zmywarka do zabudowy to nie jedyne rozwiązanie, na jakie możemy sobie pozwolić. Jeżeli poszukujemy sprzętu wolnostojącego, który możemy bez problemu przestawiać i przemieszczać z miejsca na miejsce, wówczas warto uwzględnić w swoich planach poniższe zestawienie uwzględniające jedynie zmywarki wolnostojące.

Ranking zmywarek – Lipiec 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BEKO DVS05024S (8690842392467) ☆

Zmywarka BEKO DVS05024S (8690842392467) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka BEKO DVS05024S (8690842392467)
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc761db82fff01f7296447f
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BEKO DVS05024S (8690842392467) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:30;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;ilość programów:5;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość - ilość kompletów:10 kpl.;pojemność - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):49 dB;Poziom hałasu:49 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:49 dB;typy programów zmywania:Clean&Shine, ekonomiczny (eco), intensywny, program "30 minut", Quick&Shine;Roczne zużycie wody:3332 litry;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:mechaniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Programy zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wariantowanie - seria:Beko DVS05024*;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, lejek do soli, półka na filiżanki, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Hot Air;Zużycie energii w cyklu:0,73 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,7 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w procesu:11,9 litra;Zużycie wody - proces (nowa):11,9 litra


2. miejsce

☆ wfc 3c26 marki Whirlpool ☆

wfc 3c26 marki Whirlpool Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: wfc 3c26 marki Whirlpool
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a9b582fff09089c8f798
 • ID kategorii: 585

☆ wfc 3c26 marki Whirlpool - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

14 miejsc na naczynia. Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu nie zabraknie Ci miejsca na naczynia. CichaCicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została wytworzona, aby zapewniać idealne rezultaty mycia przy najmniejszym osiągalnym hałasie.

PowerClean ProPotężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń.Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia, a także optymalnie dopasowują ciśnienie wody.

Modyfikowany trzeci koszInnowacyjny trzeci kosz jest szczególnie rozciągliwy i dostosowuje się do Twoich aktualnych potrzeb, dzięki czemu w górnym koszu możesz układać choćby wysokie naczynia. Power CleanBez mycia wstępnego.PowerClean zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego.

Klasa energetyczna A++Wysoka klasa energetyczna.Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zapewnia genialne rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię. Technologia 6-ty ZmysłBez mycia wstępnego.technologia 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie zniża zużycie wody i zniża koszty.

Trzeci koszTyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. Dzięki czemu rozwiązaniu, zwiększającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca. ExtraSpaceRewolucja w zarządzaniu przestrzenią.oryginalne wzornictwo ExtraSpace umożliwia pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy.

Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas. FlexiSpaceZaprojektuj swoją przestrzeń.System koszy FlexiSpace umożliwia dogodne i nietrudne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce. NaturalDryAutomatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu zapewnia skuteczniejsze i bardziej naturalne suszenie.

System zagwarantuje wyższą efektywność energetyczną i udoskonalone rezultaty suszenia. Opcja połowy załadunkuOszczędność wody i energii.Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy.

Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania znikomej ilości naczyń w obu koszach. Opóźnienie startuStworzone specjalnie dla Ciebie.Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i energię.

przychylne dla środowiskaWyjątkowe oszczędności.przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł ma inteligentne czujniki, które nieprzerwanie obserwują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, by dobrać ilość energii, wody i czasu.

Ciesz się idealnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*(*Porównanie pomiędzy śladowym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł). Sprężyste opcje zmywania.Przemyślane zarządzanie przestrzenią.powiększaj, obniżaj lub modyfikuj przestrzeń wewnątrz swej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

Zdejmowany górny koszZdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach. Modyfikowany górny kosz - możliwość regulacji w pionie.Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zastosowane w rurę dopływu, chroni przed wyciekiem wody w razie nieoczekiwanej awarii dopływ wody jest automatycznie odcinany.. Komora ze stali nierdzewnejWnętrze zmywarki wyprodukowane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Twoje naczynia są zawsze lśniące, a komora urządzenia wyśmienicie czysta i trwała.

wykorzystanie kostek - wytworzone specjalnie dla Ciebie.Wybierz sposób zmywania, jaki wolisz. Funkcja kostki pozwala wybrać cykl adekwatny do zmywania z użyciem środka w kostkach, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się idealnymi rezultatami.

Złącze ciepłej wody. Zmywarka Whirlpool zezwala na bezpośrednie podłączenie do przewodu wody ciepłej (maksymalnie 60°C). Sygnał dźwiękowy końca cyklu - {pomocn|przydatn)e przypomnienie.Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o zakończeniu cyklu zmywania.

7-częściowy wyświetlaczCzytelny wyświetlacz do ustawiania cyklów i opcji dodatkowych zmywania. Cykl szybkiCiesz się szybkimi rezultatami.Cykl szybki zapewnia pielęgnację i moc zmywania, w krótszym czasie.

Składane stojaki. Aby uzyskać więcej miejsca ta zmywarka Whirlpool ma składane stojaki. 8 programówWiele możliwości, idealne rezultaty.Zmywarka Whirlpool ma róznorodnych programów, dzięki czemu zawsze wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Zdejmowany blat roboczy, możemy dopasować urządzenie do swoich potrzeb. MultizoneMożliwość zmywania tylko w jednym koszu - można ustawić tę opcję podczas programowania cyklu. Program intensywnyProgram zmywania w temperaturze 65°C idealny do najbrudniejszych naczyń Paramtery Techniczne Zmywarki WFC3C26PFX: Programy Czujnik automatyczny 50-65 (czujnik atlantycki): Nie Czujnik automatyczny 50-65: Nie Czujnik automatyczny 50-65 + 3h opóźnienie startu: Nie Codzienny 50 Eco 50 Eco Szkło Zmywanie wstępne Program intensywny 65° Program cichy Dostępność programu szybkiego Program szybki Czujnik 40-70 (czujnik Atlantic): Nie Czujnik Aquasteam 40-70 (czujnik Atlantic): Nie Czujnik zewnętrzny: Nie Czujnik intensywny 60-70: Nie Czujnik intensywny 60-70 (APL): Nie Czujnik intensywny 60-70 + Aquasteam: Nie Czujnik normalny 40-55: Nie Czujnik normalny 40-55 (APL): Nie Czujnik normalny 60-70 (APL): Nie Sensor PLP2: Tak Czujnik dotykowy 40-70: Nie Czujnik dotykowy 40-70 + Aquasteam: Nie Program tabletki 60 zmienny: Nie Program tabletki 60 stały: Nie Codzienny szybki 60 + 3h opóźnienie startu: Nie Smart Daily: Nie Automatyczny szybki: Nie Automatyczny intensywny: Nie Automatyczny normalny: Nie Szybki 55: Nie Opóźnienie czasu startu: Ciągły Opóźnienie czasu startu max.(h): 24 Potrójne zmywanie: Nie Ultraintensywny: Nie Cechy Liczba programów: 14 Rodzaj instalacji: Wolnostojące Cyfrowy wskaźnik odliczania Mycie w jednym koszu (połowa załadunku): Górny lub dolny Regulowany górny kosz Kosz z uchwytem Obecność kosza na sztućce Wskaźnik braku soli Wskaźnik braku środków czyszczących Kolor: Inox Kod EAN: 8003437204692 Długość kabla przyłączeniowego (cm): 130 Długość rury doprowadzającej (cm): 155 Długość rury odprowadzającej (cm): 150 Wydajność Klasa efektywności energetycznej: A++ Roczne zużycie energii (kWh/rok): 266 Klasa efektywności zmywania: A Klasa efektywności suszenia: A Zużycie wody (l): 9.5 Maksymalna temperatura poboru wody (°C): 60 Poziom hałasu db(A): 43 Natężenie (A): 10 Ilość programów: 8 Wymiary Wysokość (cm): 85.0 Szerokość (cm): 60.0 Głębokość (cm): 59.0 Głębokość niszy (cm): 59.0


3. miejsce

☆ Electrolux ESF9510LOX, kolor srebrny ☆

Electrolux ESF9510LOX, kolor srebrny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux ESF9510LOX, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac2082da47c948e484d3e
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux ESF9510LOX, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
dobranie wnętrza do załadunku:uchwyty na kieliszki;regulowanie wnętrza do załadunku:uchwyty na kieliszki;uzupełniające opcje:automatyczny wyłącznik, automatyka zmywania (SensorControl), sensor zabrudzenia wody, Extra dry - precyzyjne wysuszenie, FlexiSpray, silnik inwerterowy, technologia AirDry, TimeManager, wyświetlanie czasu do końca programu;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Głębokość:62,5 cm;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa skuteczności suszenia:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:metaliczny;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność - liczba kompletów:14 kpl.;objętość xor:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):46 dB;Poziom hałasu:46;typy programów zmywania:samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), szkło, prędki;Roczne zużycie energii elektrycznej:197 kWh;Roczne zużycie wody:2940 litrów;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technologia suszenia;Szerokość:60 cm;Temperatury zmywania:45, 50, 60, 70, auto 45-70;Programy zmywania:45, 50, 60, 70, auto 45-70;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;Wysokość:85 cm;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w procesu:0,94 kWh;Zużycie wody w procesu:10,5 litra

4. miejsce

☆ Zmywarka BEKO DFN28432X + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8690842161230) ☆

Zmywarka BEKO DFN28432X + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8690842161230) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka BEKO DFN28432X + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8690842161230)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b61b28d82fff0fc1d0329c1
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BEKO DFN28432X + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8690842161230) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka BEKO DFN28432X Klasa energetyczna A+++ (od A+++ do D) Klasa energetyczna A+++ oznacza bardzo dużą skuteczność energetyczną urządzenia. Użytkowaniając je masz pewność, iż nie tylko zużywasz minimum potrzebnej energii, tym samym oszczędzając pieniądze, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.

AquaIntense To dopełniające, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze skrupulatniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

Dno ze stali nierdzewnej Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zagwarantuje pokaźnie obszerniejszą odporność i wyższy poziom higieny wewnątrz urządzenia.

Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne aromaty nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią poprzez niemało lat. Fast+ Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu.

Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie widocznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności. GlassShield Jedną z flagowych i najmocniej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach.

Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko efektywnie chroni wszelkie szklane naczynia,jeszcze 20-to krotnie wydłuża ich żywotność. Solidne ramię myjące wzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko efektywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy To same atuty: bezusterkowość, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. TrayWash Tace z piekarnika są na ogół tłuste i solidnie zabrudzone, a poprzez ich nieporęczność ciężko myje się jednocześnie ręcznie, jak i w zmywarce.

Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swoich zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a na dodatek możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Program automatyczny Allin1 Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni zastosować możliwości wykorzystanego detergentu.

Program Quick&Shine niepowtarzalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w k...


5. miejsce

☆ Bosch sps4hmi61e ☆

Bosch sps4hmi61e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sps4hmi61e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74322b82fff02658a1bdf6
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sps4hmi61e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Pozostawia twoje plastikowe naczynia perfekcyjnie suche.Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch proponują funkcję Suszenie Extra. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia.

dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą nieprzeciętnie czyste i całkowicie suche. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza sprawność.progresywna technika gwarantując maksymalną skuteczność oraz naturalne płukanie z perfekcyjnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu.

Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez sprawne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: produktywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. Potężnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest trafnie delikatnie.

Programy automatyczneW automatyczny sposób gwarantują optymalną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia doskonałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym wyśmienicie połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Łatwe planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Wymiennik ciepła: zawsze trafna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną ilość energii.

sensor załadunku.Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez sensor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w przypadku większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy śladowej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Teraz Twoja zmywarka charakteryzuje się dużą rozciągliwością.Czasami nie można włożyć do zmywarki wszystkich koniecznych rzeczy, ze względu na jej mało ustawną konfigurację.

Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek ActiveWater, który może łatwo rozwiązać ten problem. To świetne miejsce na sztućce i znikome akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso.

Dodatkowy poziom zapewnia większą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w dolnym koszyku. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, stwarzając przestrzeń nawet na 14kompletów w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45-centymetrowych.

na skutek czego zmywarka umożliwia bardziej rozciągliwy i komfortowojszy załadunek. Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca optymalne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, cykl po cyklu. Zmywarka, która Cię powiadamia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

istotnie w sytuacji niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej wydajny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne {pomocn|przydatn)e informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.System reglacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj najczęściej używane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz połączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego możliwego minimum.

Jest to możliwe dzięki specjalnie dostosowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe parametrySystem koszy VarioFlex Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza Regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: zwiększone możliwości dostosowania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech poziomach załadunku.

Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń. Silence Plus: wyjątkowo cicha przy głosności na poziomie 44dB. Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz informuje o braku nabłyszczacza i soli.


6. miejsce

☆ zmywarka dw-14f4ee(ss)-pl fs 60 cm marki Toshiba ☆

zmywarka dw-14f4ee(ss)-pl fs 60 cm marki Toshiba Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: zmywarka dw-14f4ee(ss)-pl fs 60 cm marki Toshiba
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61c5fd5cd40333dd7e77dce6
 • ID kategorii: 585

☆ zmywarka dw-14f4ee(ss)-pl fs 60 cm marki Toshiba - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:18;dodatkowe dane:delikatne zmywanie szkła, automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny/inox;Górny kosz:półki na filiżanki, taca na sztućce;ilość programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - ilość kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, ekonomiczny (eco), higieniczny, intensywny, płukanie, program "90 minut", szkło, szybki;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 55, 65, 70;Programy zmywania:50, 55, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i taca;Wariantowanie - kolekcja:Toshiba DW-14F4EE;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, taca na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,85 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody w cyklu:10 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):10 litrów


7. miejsce

☆ odrdzewiacz do sztućców, garnków i patelni rokitta's rostschreck marki Höhle der löwen ☆

odrdzewiacz do sztućców, garnków i patelni rokitta's rostschreck marki Höhle der löwen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Höhle der Löwen
 • Nazwa produktu: odrdzewiacz do sztućców, garnków i patelni rokitta's rostschreck marki Höhle der löwen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 623bd5413754b79d5a30773f
 • ID kategorii: 585

☆ odrdzewiacz do sztućców, garnków i patelni rokitta's rostschreck marki Höhle der löwen - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Opis produktu
 • zapobiega powstawaniu plam z rdzy na sztućcach, garnkach i patelniach
 • uniemożliwia korozji nalotowej w zmywarkach do naczyń - wystarczy umieścić wewnątrz
 • nadaje się także do szuflad na sztućce
 • na ok. 600 cykli zmywania
 • bez chemii

wymiary
 • ok. Ø 2 x dł. 10 cm

Waga
 • 80 g

8. miejsce

☆ Siemens iq700 sn27yi01ce (4242003859988) ☆

Siemens iq700 sn27yi01ce (4242003859988) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iq700 sn27yi01ce (4242003859988)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6582da47cefc10f327d
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens iq700 sn27yi01ce (4242003859988) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla typowego cyklu mycia:235 minut;Czas trwania programu eco (format X:YZ):03:55;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;uzupełniające informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna - nowa:B;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane elementy, półki na filiżanki;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - liczba kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;pojemność xor:14;Poziom hałasu (zmywanie):43 dB;Poziom hałasu:43;Poziom hałasu - klasa - nowy:B;Poziom hałasu - nowy:43 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, krótki, szkło, prędki, ulubiony;Roczne zużycie energii elektrycznej:214 kWh;Roczne zużycie wody:2660 litrów;wariant etykiety:stara;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73640, SZ73100, SZ73000;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, niebieskie podświetlenie komory Siemens EmotionLight, silnik bezszczotkowy Siemens IQdrive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor, bezpieczne mycie szkła Siemens glassZone, system koszy Siemens flexComfort Pro;Zużycie energii w procesu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody w cyklu:9,5 litra;Zużycie wody - proces (nowa):9,5 litra


9. miejsce

☆ Whirlpool Zmywarka WSFC3M17X (8003437232992) ☆

Whirlpool Zmywarka WSFC3M17X (8003437232992) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka WSFC3M17X (8003437232992)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d721f7382fff061082934c9
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool Zmywarka WSFC3M17X (8003437232992) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Whirlpool 45 cm Inox WSFC3M17X

przejrzyj olśniewające efekty zmywania
Whirlpool udowadnia, iż zmywanie może stać się czystą przyjemnością. Po prostu włącz program 6. Zmysł w zmywarce, a zaawansowana efektywnie rozprawi się z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zaschniętymi resztkami i tłuszczem.

Oszczędzaj organicznie
Czujniki 6. Zmysłu dobiorą temperaturę, czas i moc zmywania,olśnić Cię czystymi i lśniącymi naczyniami za każdym razem. Zadbaj o swój portfel i środowisko naturalne dzięki zmywarce pracującej w klasie energetycznej A+. Zużywa ona nawet do 10% mniej energii niżeli modele klasy A i jest bardziej organiczna.

Oszczędność w zasięgu ręki
Odkryj sposób na niepokaźne zużycie wody i maksymalną wydajność. Włącz proces Eco i poczuj siłę technologii Whirlpool, kóra pozwala zmywać w jednym procesu aż 10 kompletów naczyń zużywając zaledwie 9 litrów wody.

Zmywanie odłóż na później
Dzięki funkcji "Opóźnienie startu" możesz ustawić wybrany program, aby zaczynał się w najistotniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy albo gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

dostosowywany górny kosz
Dzięki możliwości regulacji wysokości górnego kosza nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

Zadbaj o nasze środowisko
wspaniałe oszczędna. Technologia 6.Zmysł EcoFriendly oferuje inteligentne czujniki do ciągłego monitorowania procesu prania i lokalizować poziom zabrudzenia. Ciesz się doskonale czystymi wynikami, oszczędzając do 50% energii, wody i czasu. *
(* Porównanie niewiele znaczącego i maksymalnego zużycie w programach z 6.Zmysł)

dane techniczne

 • typ: Wolnostojąca
 • Panel sterujący: odkryty
 • ilość programów: 6
 • objętość: 10 kompletów
 • Zużycie wody: 9 L
 • Trzeci kosz: Nie
 • Programy zmywania: Delikatny
 • Poziom hałasu: 47 dB
 • Klasa energetyczna: A+
 • Kolor: inox
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 45 cm
 • Głębokość: 59 cm
 • Waga: 39.5 kg

10. miejsce

☆ Electrolux esf75533lx - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (7332543545117) ☆

Electrolux esf75533lx - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (7332543545117) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux esf75533lx - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (7332543545117)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59f881102da47c8921a68499
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux esf75533lx - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (7332543545117) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla typowego cyklu mycia:237 minut;Czas trwania programu eco (format X:YZ):03:57;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;dopełniające dane:samoczynny wyłącznik, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:suszenie Extra Dry;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna - nowa:E;Klasa skuteczności suszenia:A;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość - ilość kompletów:13 kpl.;pojemność - nowa:13 kpl.;pojemność xor:13 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):47 dB;Poziom hałasu:47;Poziom hałasu - klasa - nowy:C;Poziom hałasu - nowy:49 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, ekonomiczny (eco), intensywny, płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "30 minut", szkło;Roczne zużycie energii elektrycznej:262 kWh;Roczne zużycie wody:2775 litrów;typ etykiety:stara;Silnik inwerterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 60, 70, auto 45-75;Programy zmywania:45, 50, 60, 70, auto 45-75;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:62,5 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Electrolux TimeManager, suszenie Electrolux/AEG AirDry;Zużycie energii w cyklu:0,92 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:5 W;Zużycie prądu (100 cykli):94 kWh;Zużycie wody w procesu:9,9 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):9,9 litra


Jakie parametry zmywarki?

Przed zakupem odpowiedniej zmywarki powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę przynajmniej kilka czynników, które mogą się okazać kluczowe w kontekście wyboru tej możliwie najlepszej dla nas. Jakie elementy brać zatem pod uwagę, by móc pozyskać naprawdę dobry sprzęt?

Zabudowana czy wolnostojąca? A może do gastronomii?

Na początku musimy zdecydować, czy zależy nam na spójnej z konceptem aranżacyjnym kuchni zmywarce zabudowanej, czy poprzestaniemy na urządzeniu wolnostojącym. Oba te rozwiązania mają zarówno swoje zalety, jak i wady – wszystko zależy od sposobu urządzenia kuchni, naszych możliwości finansowych (sprzęt do zabudowy jest zazwyczaj droższy), przyzwyczajeń i upodobań.

Odrębnie wobec kategorii zmywarek domowych rozpatrywać należy wybór urządzeń profesjonalnych. Wybór zmywarki przeznaczonej do kawiarni, restauracji czy innego lokalu gastronomicznego jest jeszcze bardziej skomplikowany. Wchodzą tu w grę wyśrubowane normy higieniczne obowiązujące w gastronomii, duże ilości naczyń, z jakimi ma sobie poradzić urządzenie oraz rozmaite względy techniczne i montażowe.

Rozmiary zmywarki

Drugim ważnym kryterium wyboru jest wielkość zmywarki. Tę kwestię musimy starannie przemyśleć, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak wielkość kuchni, liczebność domowników i częstotliwość spożywania posiłków w domu, a także plany na przyszłość (np. powiększenie rodziny). Mamy w tym względzie całkiem spory wybór – od kompaktowych zmywarek dla singli po pełnogabarytowe urządzenia na 12 do 15 zestawów naczyń.

Jeżeli już rozważamy na poważnie kwestię rozmiaru naszej przyszłej zmywarki, to należy brać pod uwagę także jej szerokość. Na rynku najchętniej wybierane są zmywarki 45 cm oraz zmywarki 60 cm – w przypadku tych pierwszych najczęściej sprawdzają się one w nieco mniejszych przestrzeniach kuchennych, gdzie dysponujemy ograniczoną ilością miejsca. Z kolei zmywarka 60 cm to raczej już standardowej szerokości sprzęt, który spotykany jest najczęściej zarówno w wersjach wolnostojących, jak i do zabudowy.

Głębokość oraz wysokość zmywarki będzie miała znaczenie w kontekście jej dopasowania do pozostałych mebli, które znajdują się w przestrzeni kuchennej – nie chcemy przecież, aby zbytnio nasz sprzęt wystawał lub też był zbyt niski. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to w większości przypadków istnieje możliwość zdemontowania blatu w przypadku posiadania zmywarki wolnostojącej.

Klasa i kultura pracy zmywarki

Niezależnie od tego, jaką zmywarkę do domu wybierzemy, zawsze starajmy się zwracać uwagę na etykietę energetyczną – najlepiej, jeśli urządzenie znajduje się w wysokiej klasie energetycznej i charakteryzuje je stosunkowo niski poziom emitowanego hałasu – cicha zmywarka to gwarancja naszego komfortu i spokoju, zwłaszcza gdy jesteśmy rodzicami małych dzieci lub dysponujemy kuchnią w formie otwartego aneksu.

Różnice w faktycznym zużyciu prądu w trakcie całego roku kalendarzowego w przypadku zmywarek reprezentujących klasę od A+ do A+++ de facto nie przekraczają 100 zł, a najczęściej są one jeszcze mniejsze.

A co rozumiemy pod pojęciem cichej zmywarki? To sprzęt, który w trakcie pracy emituje hałas na poziomie znacznie niższym niż 45 dB.

Zastosowane funkcje i rozwiązania

Warto zwrócić uwagę na takie funkcje, jak „pół wsadu”, pozwalająca zmywać oszczędnie i ekonomicznie w każdych okolicznościach, czy regulowane kosze zwiększające funkcjonalność i uniwersalność urządzenia.

Wiedząc, jakimi kryteriami kierować się kupując zmywarkę do domu lub lokalu, możemy optymalnie dostosować to ważne urządzenie do naszych potrzeb i oczekiwań, mając pewność, ze będzie nam służyć długo i bezawaryjnie.

Ranking zmywarek gastronomicznych – Lipiec 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka kapturowa SILANOS N1300 EVO HY-NRG z pompą zrzutową i automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 803056 ☆

Zmywarka kapturowa SILANOS N1300 EVO HY-NRG z pompą zrzutową i automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 803056 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa SILANOS N1300 EVO HY-NRG z pompą zrzutową i automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 803056
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3fe2ce0a3d5ff4fd53f072
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa SILANOS N1300 EVO HY-NRG z pompą zrzutową i automatycznym zmiękczaczem wody STALGAST 803056 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, dwuwarstwowa pokrywa ze stali rdzoodpornej, automatyczne wyparzanie, sterowanie elektroniczne, cyfrowy wyświetlacz, kosze w zestawie, system automatycznego czyszczenia komory, dozownik płynu przemywającego, pompa zrzutowa, samoczynny zmiękczacz wody, moc 11420W, zasilanie 400V


2. miejsce

☆ Zmywarka | kosz 500x500mm | pompa spustowa | 5400w | 580x600x(h)820mm marki Diamond ☆

Zmywarka | kosz 500x500mm | pompa spustowa | 5400w | 580x600x(h)820mm marki Diamond Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Zmywarka | kosz 500x500mm | pompa spustowa | 5400w | 580x600x(h)820mm marki Diamond
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 58d7336f902e5116a38a4915
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka | kosz 500x500mm | pompa spustowa | 5400w | 580x600x(h)820mm marki Diamond - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka | kosz 500x500mm | pompa spustowa | 5400W | 580x600x(H)820mm - Wersja z zaimplementowaną pompą spustową. - Wysokość załadunkowa: średnica 330 mm (wysokość szklanek 320 mm). - Od 60 do 30 koszy/godzinę, 2 cykle, 60''-120''.

- Obracające się ramiona przemywające i płuczące. - Samoczyszczące się spryskiwacze. - Komora (20 lit. 2,1 kW) zaokrąglone krawędzie, tłoczone dno. - Tłoczone ściany. - Tłoczone, dwuściankowe drzwi, zdejmowane uszczelnienie.

- Wyjmowany panel sterowania. - automatyczne napełnianie komory. - Pompa myjąca 230V/1N 50Hz. - Zawór przeciwzwrotny. - Płukanie gorącą wodą (zużycie wody na cykl 2,4 litra), bojler (ciśnienie) ze stali rdzoodpornej (6 lit.

4,9 kW). - Mikrowyłącznik, gdy drzwi zostaną otwarte. - Termostat bezpieczeństwa. - tworzono ze stali rdzoodpornej AISI 304. - W standardzie: 2 kosze, 1 kosz na sztućce. Mocne strony: - Tłoczone prowadnice na kosze, bez nierówności i osadzania się kamienia.

- Zintegrowany filtr komory"Composit". - Perystaltyczny dozownik nabłyszczacza dołączony w standardzie. - Na życzenie: perystaltyczny komplet do dozowania płynnego detergentu i pakiet pompy spustowej.

- zastrzeżony filtr pompy pozwalający dłużej utrzymać wodę myjącą we właściwej temperaturze. - TDC urządzenie, które zawsze pozwala na płukanie w 85°C. - Funkcja samoczyszczenia. - Pompa przemywająca wysokiej efektywności (podwójny przepływ), dla nad wyraz wielkich oszczędności energii.

- UWAGA: urządzenie przypasowano do źródła wody osmozowanej. Mocne strony: - OCAL PLANETĘ: postępowe technologie oszczędzające energię, wodę i detergent, dzięki bardziej ograniczonej komorze i jest zaopatrzona w zastrzeżony filtr, utrzymujący korzystną temperaturę wody przemywającej oraz szczególnie efektywną pompę myjącą (double flux).

mm (S x G x W): 580 x 600 x h820 kW: 5,4 V: 400-230/3N 50Hz kg: 59


3. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61c07ef9902e51d6e3291718
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń QQI-52TP z funkcją wyparzania, pompą odpływu i zasilaniem 3-fazowym (400V) asygnowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm). Górne i dolne ramiona przemywające i płuczące zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania. Sterowanie elektroniczne. Podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Licznik cykli mycia. Termostop - gwarantowana temperatura płukania. Automatyczny start po zamknięciu drzwi.Program samoczyszczenia. Urządzenie stworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Pokrywa jednopłaszczowa (drzwi dwupłaszczowe). Tłoczona wanna ze stali nierdzewnej. Zmywarka ma 4 standardowe programy mycia: 60, 120, 150 i 600 s. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej produktywnego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce pozwala na jej stosowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Zastosowanie pompy spustowej jest wyjątkowo wygodne w sytuacji już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest możliwe dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do naczyń QQ-50T: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego pompa odpływu kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na talerze użycie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

4. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6275c76f0a3d5f241c3a7344
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń SMEG Easyline znakomicie spełni oczekiwania w kawiarniach, pubach, hotelach czy biurach. Urządzenie zaimplementowany dozownik płynu przemywającego, dozownik płynu nabłyszczającego i uzdatniacz wody.

Zmywarka ma pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona).

System płukania HTR (bojler grawitacyjny i pompa płucząca) ponadto urządzenie wyekwipowane jest we wskaźnik postępu programu przemywającego i alarm końca procesu. Zmywarka ma możliwość mycia naczyń w dwóch koszach równocześnie.

W zestawie kosz do naczyń o rozmiarach 50x50 cm, kosz na sztućce oraz kosz na uniwersalny o rozmiarach 50x50 cm. Komora zmywarki całkowicie wytłoczona, tworzona jest z podwójnej ścianki ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304.

Tylny panel zmywarki produkowany ze stali galwanizowanej. Drzwi posiadają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi, a także bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wytworzony jest ze stali nierdzewnej.

Ramię myjące oraz ramię płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 11 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW.

Bojler na wodę o pojemności 6 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 4,5 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie dostosowywane nóżki +/- 2,5 cm.

Zmywarka ma 6 programów mycia trafnie: 70/90/120/130/150/250 sekund oraz program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Na dodatek zmywarka ma program świeżej wody, a także program dopełniającego płukania.

produktywność orientacyjna zmywarki to 40 koszy/h., 720 naczyń/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 41,5 cm. Urządzenie przystosowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych. Przy użyciu dwóch koszy maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory ulega zmianie.

Konfiguracja 1 (kosz dolny na szkło i kosz górny na talerze: optymalnie 11 i 22,5 cm). Konfiguracja 2 (kosz dolny i górny ustawione na maksymalną wysokość: 19 i 14,5 cm)


5. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-01050 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-01050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-01050
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b85750b3754b7ffdeaefef1
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-01050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Ma zarysowania oraz inne ślady magazynowania. Osiągalne niewiele znaczące wgniecenia. Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01050 z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła, talerzy i sztućców.

Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Tłoczona wanna ze stali , a także filtr gwarantują utrzymanie czystości na adekwatnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające i płuczące zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wytwarzane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej skutecznego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01050 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 18 talerzy pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8577393754b78151af8b85
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła marki Hendi dedykowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków. Obudowa se stali nierdzewnej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe mocne drzwi. Cykl mycia trwa około 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden proces mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Skuteczność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona przemywające i płuczące ze stali rdzoodpornej.

W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego pompa spustowa 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm i koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m oraz wąż spustowy - 2 m


7. miejsce

☆ Zmywarka do szkła i naczyń | 500x500 mm | 3500w marki Redfox ☆

Zmywarka do szkła i naczyń | 500x500 mm | 3500w marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i naczyń | 500x500 mm | 3500w marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7605bd0a3d5f7e87cdc3f9
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i naczyń | 500x500 mm | 3500w marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i naczyń | 500x500 mm | 3500W, Opis produktu: efektywność: 60/30/24/6 koszy/h, 4 programy typowe (cykle: 60", 120", 150",600"), program samoczyszczenia (w modelach P), wymiary kosza: 500 x 500 mm, wysokość otworu drzwi - 365 mm, jednopłaszczowa pokrywa / dwupłaszczowe drzwi, zużycie wody: 2,1 l/proces, bojler ciśnieniowy o obszerności 6 l / 3 kW, tłoczona wanna o pojemność 20 l / 2,1 kW, górne i dolne ramiona przemywająco - płuczące, sterowanie elektroniczne, podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu, licznik cykli mycia, termostop - gwarantowana temperatura płukania wg.

HACCP, automatyczny start po zamknięciu drzwi, autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów, Moc (kW), 3,5, Waga (kg), 56, wymiary (mm), 575 x 605 x 820


8. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624ed2e70a3d5fbe5e9d8835
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń Smart ProfiChef PCZ-03100 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia rodzaju naczyń w pokaźnych lokalach gastronomicznych. Wysokość drzwi umożliwia mycie tac i pojemników GN i talerzy i półmisków o znacznych średnicach - maksymalnie o średnicy 45 cm oraz szkła do wysokości 42,5 cm. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: wybór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu cyklu mycia. Możliwość ustawienia automatycznego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszystkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu procesu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), prędkości dozowania detergentów: lekki - 60 s (efektywność mycia do 60 koszy na godz.) charakterystyczny - 120 s (skuteczność mycia do 30 koszy na godz.) potężny - 180 s (skuteczność mycia do 20 koszy na godz.) intensywny - 9 minut (produktywność mycia do 7 koszy na godz.) ustawienia wymuszenia częstotliwości podmiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - zagwarantuje mycie w ustawionej temperaturze (cykl nie rozpocznie się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości). Funkcja samoczyszczenia - samoczynne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu przy pomocy gorącej wody z bojlera. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 82-90ºC. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny myjącej. Możliwość automatycznego rozpoczęcia/zatrzymania procesu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-03100 może być zasilana jednocześnie ciepłą jak i zimną wodą (10-50º C). Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny i upraszcza utrzymanie jej w czystości. Dysze przemywające i płuczące wytworzone ze stali nierdzewnej. Głęboko tłoczona wanna i filtry wanny wyprodukowane ze stali nierdzewnej ułatwiają utrzymanie czystości. Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej efektywnego wykorzystania wody w komorze przemywającej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-03100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny myjącego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie. Wytworzono w UE.

9. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń Tech Line GT-500 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń Tech Line GT-500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń Tech Line GT-500
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6264a2733754b7187e60598b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń Tech Line GT-500 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń Tech Line. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę.

Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC,, a także wyświetlacz temperatury mycia i płukania. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Proces mycia wynosi 90/120/180 s.

W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 i 1 pojemnik na sztućce CU-7.


★ Gdzie i jaką najlepszą zmywarkę kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup zmywarki przy pomocy sklepów online. To, jaki model będzie odpowiednio dobry, zależy od jego przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat poszczególnych modeli zmywarek znajdujących się w aktualnych na Lipiec 2022 powyższych rankingach.

W naszym zestawieniu TOP10 zmywarek opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty.

★ Opinie i recenzje na temat zmywarek

Poszczególne rankingi zmywarek dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją (aktualne na Lipiec 2022) oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane.

Znalazłeś dobrą dla siebie zmywarkę? Podziel się swoją opinią, recenzją oraz doświadczeniami z eksploatacji.