Jaka zmywarka do zabudowy najlepsza? Ranking zmywarek do zabudowy oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do zabudowy.

Zmywarka do zabudowy ☆ Ranking 2021 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do zabudowy ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do zabudowy ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarka do zabudowy jest droższym, ale coraz powszechniej wybieranym rozwiązaniem dotyczącym aranżacji kuchni. Spójność stylistyczna i kolorystyczna, wrażenie porządku i ładu, łatwiejsze utrzymanie czystości oraz oszczędność miejsca to zalety, dzięki którym urządzenia do zabudowy są tak popularne.

Ranking zmywarek do zabudowy – Grudzień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Samsung DW50R4040 ☆

Samsung DW50R4040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW50R4040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5daed46d2da47ca2e06cfb9f
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW50R4040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Samsung DW50R4040BB 45cm Mniej hałasu, mniej zakłóceń Dzięki Zmywarce do zabudowy Samsung DW50R4040BB unikniesz hałasu, jaki może produkować zmywarka do naczyń. Komorę ze stali rdzoodpornej zaprojektowano tak, by pracowała istotnie ciszej.

Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji, produkowanych podczas pracy, dzięki czemu zmywa istotnie cicho. Urządzenie generuje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala widocznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia.

wspaniale sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących niezwykle intensywnego mycia składników takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny proces mycia i suszenia.

dodatkowe zabezpieczenie przed zalaniem Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona zużycie wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym broni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.

prosto pomieści wyższe naczynia Umieść naczynia zróżnicowanego typu i wielkości bez najmniejszego problemu. Możesz podnieść bądź opuścić górny kosz. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnej wielkości i rodzaju, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy wysokie talerze.

Higieniczne płukanie,polikwidować bakterie Korzystaj z higienicznego płukania,pousuwać zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dopełniającej opcji dezynfekcji.

Wydłuża ona ostatnie płukanie i unosi temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki za każdym razem będą genialnie czyste.


☆ Amica DIM46C6EBOITH ☆

Amica DIM46C6EBOITH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM46C6EBOITH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cbf6182fff06a78c96026
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM46C6EBOITH - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

nowoczesny silnik inwerterowy SilentDrive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche produktywne zmywanie choćby w niedługich programach.

technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii, a także widocznie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! automatycznie uchylane drzwi po zakończonym cyklu zmywania sprawiają, że naczynia prędko i naturalnie doschną.

Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. To komfort wykorzystywania i mniejsze zużycie energii.

Chcesz, żeby Twoje naczynia były higienicznie czyste i lśniące? To osiągalne dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu procesu zmywania, która redukuje liczba bakterii na naczyniach i w zmywarce oraz powoduje, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i znakomicie dosuszone.

Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając komunikaty świetlne, powiadamia Cię czy zmywarka pracuje (dioda świeci światłem ciągłym), kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia (światło miga), a także kiedy możesz je wyjąć, bo zmywanie jest zakończone (światło wyłączone).

Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym zespala, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki czemu zyskasz nawet do 95 bezpłatnych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to sprawność pod każdym względem!

Zmywasz naturalnie i ekonomicznie! Hałasy z kuchni nie są niczym przyjemnym, zwłaszcza jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Dzięki wygłuszeniu zmywarki specjalnymi matami we wnętrzu , a także zastosowaniu bezszczotkowego silnika urządzenie pracuje wyjątkowo cicho, ponieważ poziom głośności został obniżony aż do 44 dB.

To prawdziwy komfort dla Twoich uszu. Trzeci, niezależny kosz ze specjalnymi przegródkami na sztućce, umieszczony w górnej części komory zagwarantuje dużą ergonomię użytkowania — już nie musisz się schylać, wyciągając sztućce.

Zmywarka jest też bardziej pojemna, bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu, dzięki czemu możesz włożyć jeszcze więcej naczyń, a więcej naczyń = większe oszczędności. OptiTime pozwala dopasować czas zmywania naczyń do Twoich potrzeb.

Skróć proces zmywania, jeśli zależy Ci na czasie albo masz lekko zabrudzone naczynia. A gdy zależy Ci na domyciu wyjątkowo zabrudzonych naczyń, wydłuż program i ciesz się nieprzeciętnymi efektami!


☆ Whirlpool WSIC 3M17 ☆

Whirlpool WSIC 3M17 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSIC 3M17
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac19f8e441a6440f3c62a
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WSIC 3M17 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

. Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, objętości na 10 kompletów naczyń, mająca 6 programów zmywania, funkcję opóźnionego startu. Urządzenie w klasie energetycznej A+. Klasa energetyczna: A+ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Zużycie wody: 9 litrów/cykl Poziom hałasu: 47 dB doskonały wybór dla szanujących ciszę. Ilość kompletów: 10 słuszna przestrzeń na Twoje naczynia. Liczba programów: 6 rewelacyjne rezultaty zmywania dzięki automatycznym programom.

technologia 6. Zmysł Gwarancja wyśmienitych rezultatów zmywania. Zużycie wody (l/proces): 9 L Możliwość umycia 14 kompletów naczyń przy zużyciu jedynie 9 litrów wody. Multizone - zmywanie strefowe wydajne zmywanie wybranego kosza z naczyniami.

PowerClean Pro Specjalne dysze wodne usuwające wyjątkowo nieprzystępne zabrudzenia. Opóźnienie startu Ustawianie czasu samoczynnego startu programu zmywania. Aquastop automatyczne odcięcie dopływu wody w przypadku awarii.

Koszyk na sztućce Pojemny kosz na sztućce i niewiele znaczące akcesoria kuchenne. Regulowany górny kosz Regulacja wysokości kosza na sztućce i drobne akcesoria kuchenne. Klasa energetyczna: A+ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

Smart Hinge Dla komfortu instalacji urządzenia. Technologia 6. ZmysłZobacz zachwycające efekty zmywania Whirlpool udowadnia, że zmywanie może stać się czystą przyjemnością. Po prostu włącz program 6. Zmysł w zmywarce, a nowoczesna wydajnie rozprawi się z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zaschniętymi resztkami i tłuszczem.

Czujniki 6. Zmysłu dobiorą temperaturę, czas i moc zmywania,zachwycić Cię czystymi i lśniącymi naczyniami za każdym razem. Zużycie wody (l/cykl): 9 LOszczędność w zasięgu ręki Zmywarka WSIC3M17 z technologią 6.

Zmysł zużywa jedynie 9 litrów wody do umycia aż 14 kompletów naczyń w programie Eco. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym przefiltrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania.

Zmywarka używa jej w trakcie kolejnego procesu. Woda przechowywana jest maksymalnie poprzez 72 godziny, co niweluje ryzyko powstawania bakterii. Multizone - zmywanie strefoweNie czekaj aż się zapełni Już nie musisz czekać, aż brudne naczynia wypełnią cała zmywarkę.

Dzięki funkcji Multizone możesz zmywać, kiedy chcesz, choćby w przypadku niedużej ilości naczyń – wybierz jeden dowolny kosz i oszczędzaj energię elektryczną, wodę i czas pracy zmywarki. Opóźnienie startuZmywanie odłóż na później Dzięki funkcji "Opóźnienie startu" możesz ustawić wybrany program, by zaczynał się w najmocniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy albo gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

AquastopBezpieczeństwo typowo Bezpieczeństwo Twojego mieszkania jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wyposaży...


☆ Bosch SMV6ZDX49 ☆

Bosch SMV6ZDX49 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV6ZDX49
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc7668582fff0563796448b
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV6ZDX49 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

GWIAZDY AGD: –15% z kodem STARS15 (ważny do 14.03.2021 albo wyczerpania zapasów)! zobacz na: Gwiazdy obszernego AGD lub Gwiazdy śladowego AGD Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej A+++ z 8 programami mycia na 13 kompletów naczyń.

Inne Rankingi:  Mała zmywarka

Bosch SMV6ZDX49E zagwarantuje wyjątkowo cichą pracę przy 42 dB i posiada możliwość zdalnego sterowania zmywarką dzięki aplikacji Home Connect. Funkcja Ulubiony program umożliwia stworzenie własnej kompozycji programu i funkcji dodatkowych za jednym dotknięciem.


☆ Gorenje GI62040X ☆

Gorenje GI62040X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GI62040X
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61dbeee68e441a098fc8bafe
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GI62040X - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej E na maksymalnie 13 zestawów naczyń z 5 programami, w tym program ECO i prędki. Gorenje GI62040X posiada zabezpieczenie przed przepełnieniem Total AquaStop i program samooczyszczania.

☆ Bosch smi8ycs01 ☆

Bosch smi8ycs01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch smi8ycs01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa9212b2da47c4cd7e5576b
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch smi8ycs01 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

skrupulatna ochrona szkła
zezwala na zachowanie blasku Twoich kieliszków choćby po wielu cyklach zmywania: sopecjalny zawór automatycznie utrzymuje twardość wody na optymalnym i zabalansowanym poziomie, niezależne od ustawienia twardości wody w Twojej zmywarce.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.
nowoczesna technologia zapewniając maksymalną skuteczność, a także naturalne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Dobrze wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, zapewniając świetny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: skuteczne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. Potężnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy automatyczne
W automatyczny sposób stosowną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

świetne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
świeże zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z tworzyw nienaturalnych, które z reguły wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu procesu. Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na genialne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia. Oszczędza do 20% energii w porównaniu do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niepokaźnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo dokładne mycie potężnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami stwarza silny strumień wody, dedykowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Dzisiaj trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez potrzeby zwiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla potężnie zabrudzonych naczyń przy pomocy jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Pełna rozciągliwość załadunku i ochrona naczyń
Gdy chodzi o ułożenie naczyń kluczowa jest pełna swoboda załadunku i najwyższa ochrona. Kosze Max Flex Pro to perfekcyjne rozwiązanie na bezpieczne i przystępne załadowanie różnego rodzaju naczyń. Ruchome komponenty ułatwiają bezpieczne ustabilizowanie większych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został wyekwipowany w specjalnie zaprojektowane półki na szkło i uchwyt służący bezpiecznemu ustabilizowaniu różnorodnego typu szklanek. Z kolei półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie chroniące delikatne kieliszki. Zoptymalizowany system wysuwu zapewnia płynną obsługę choćby pod pełnym obciążeniem. 3 poziom załadunku albo górna półka na akcesoria kuchenne gwarantuje jeszcze obszerniejszą rozciągliwość załadunku. Czerp przyjemność ze zmywania z pełną swobodą załadunku i z ochrony wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię sygnalizuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Istotnie w przypadku szczególnie zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Szuflada na sztućce Vario3 to większa sprężystość załadunku lepsze użycie przestrzeni.
najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na wielkie akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się ponadto miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są szczególnie pojemne, gwarantując miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i a podstawie Twojego ostatniego zakupu, powiadamia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupousuwać awarię, zaopatrzony we wszystkie potrzebne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj zwykle używane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz połączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Inne Rankingi:  Zmywarka do zabudowy 60 cm

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w adekwatny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.


Pozostałe atrybuty
System koszy MaxFlex Pro Strefa Extra Clean Zone Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 6 składanych przegród w górnym koszu 8 składanych przegród w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu

☆ Beko DIN28422 ☆

Beko DIN28422 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DIN28422
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a096e402da47c8b199d5b21
 • ID kategorii: 523

☆ Beko DIN28422 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
AquaIntense

AquaIntense to uzupełniające, ruchome ramię przemywające zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze staranniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

Zawiasy SlideFit

Zawiasy SlideFit pozwolą Ci prosto zainstalować front zmywarki bez konieczności podcinania cokołu, tak aby Twoja kuchnia nie straszyła nieestetycznymi szczelinami i niespasowanymi krawędziami. Zmywarka Beko z zawiasami SlideFit będzie pasowała do każdego typu mebli kuchennych.

Połowa załadunku

Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu.

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej nowoczesnych funkcji zmywarek Beko jest technologia GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich finezyjną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko wydajnie chroni wszelkie szklane naczynia,również 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Wskaźnik LedSpot TM

Wybrane modele zmywarek Beko posiadają świetlny wskaźnik pracy widoczny na podłodze. Dzięki niemu wiadomo, czy zmywarka pracuje, bez konieczności otwierania drzwiczek.

Fast+

Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

TrayWash

Tace z piekarnika są z zasady tłuste i mocno zabrudzone, a poprzez ich nieporęczność ciężko myje się zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swych zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a w dodatku możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Program samoczynny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni zastosować możliwości wykorzystanego detergentu.

Silnik inwerterowy

Silnik inwerterowy to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

Kosze Modułowe

Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu. Rozciągliwość w przypasowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego procesu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

konkretne ramię myjące

wzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko efektywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszelkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Modułowy trzeci Kosz

innowacyjny modułowy trzeci kosz w zmywarkach Beko to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku. Zezwala na dopasowanie pozycji poziomu trzeciego kosza zmywarki do Twoich potrzeb.

Składane drabinki

Dzięki składanym drabinkom z łatwością ułożysz naczynia o różnorodnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat

Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,łatwo przypasujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Dno ze stali nierdzewnej

Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zagwarantuje znacznie pokaźniejszą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne aromaty nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią poprzez niemało lat.

AquaFlex technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technologii Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej podczas jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) zarówno finezyjne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje,choćby najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty choćby z ciężko zabrudzonych sprzętów. System zagwarantuje ponadto, iż po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.


9,5 litra Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię stosowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej produktywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody podczas programu referencyjnego.
Program Quick&Shine specyficzny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który wspaniale pasuje do codziennego zmywania.
SteamGloss technologia SteamGloss sprawi, iż umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak świeże, a ponadto po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje poprzez zastosowania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu.
System WaterStop System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie poprzez zalaniem.
Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób prędki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie za każdym razem czyste w środku - zadba także o higienę i przyjemny aromat wewnątrz zmywarki.
Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technologii produkty z klasą efektywności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,w dodatku dbają o środowisko naturalne.
Klasa suszenia A Dzięki postępowemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!
Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.
wyświetlacz LCD ekran LCD pomaga kontrolować i zarządzać różnorodnymi funkcjami, a także programami na pojedynczym wyświetlaczu: umożliwia opóźnienie startu do 24 godzin, proponuje kontrolę programu, pozwala sprawdzić wskaźniki ostrzeżeń czy czas trwania programu. Ekran LCD pozwala wybrać dodatkowe funkcję artykułu, pozwala na zarządzanie czasem i łatwość w obsłudze, dbając o komfort Klienta i przyczyniając się do wyszukanego wyglądu produktu.
44dB Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,doskonale nada się także do aneksów kuchennych i niedużych mieszkań.
8 programów Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i niejednokrotnie zdarza się, iż 2 czy 3 programy zmywania to ewidentnie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 8 różnych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z zróżnicowanymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.
Program Auto 45-65°C Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera atrybuty zmywania.
Program Mini 30 Program ten dedykowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.
Rączka w dolnym koszu ozdobne, ergonomiczne rączki kosza upraszczają wysuwanie go, choćby gdy jest w pełni załadowany.
Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta proponuje maksymalne użycie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.
dostosowywane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. Wielkie patelnie czy garnki.
objętość 14 kompletów Zmywarki o Extra obszerności zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.
Active Ventilation System dynamicznego suszenia wykorzystuje gorące powietrze pozostałe w zmywarce po zmywaniu oraz wentylator, który zagwarantuje jego cyrkulację po wnętrzu urządzenia. Dzięki nim Twoje naczynia będą wysuszone precyzyjniej i w krótszym czasie.
Auto OFF Po zakończonym cyklu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i powiększając bezpieczeństwo użytkowania.
Specyfikacja technologiczna

☆ Whirlpool WIS 7020PEF ☆

Whirlpool WIS 7020PEF Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIS 7020PEF
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 607416d98e441ae713175392
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIS 7020PEF - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm. Poziom hałasu 46dB. Zintegrowany panel sterowania. 8 programów samoczynnych, objętość 14 kompletów naczyń. Funkcje i wyposażenie uzupełniające: trzeci kosz, auto otwieranie po zakończonym programie, zmywanie strefowe, PowerClean PRO, Aquastop, opóźnienie uruchomienia do 12h, ekran, zuzycie 9,5 l wody na proces, wskaźnik soli/nabłyszczacza.

☆ Whirlpool WSIP 4O23PFE ☆

Whirlpool WSIP 4O23PFE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSIP 4O23PFE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5c1790eb82fff093acc96dfa
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WSIP 4O23PFE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:04:00;dopełniające informacje:możliwość podłączenia do ciepłej wody;Opcje dodatkowe:automatyka zmywania (Szósty Zmysł), funkcja "Multizone" - zmywanie w górnym lub dolnym koszu, funkcja PowerClean, możliwość skrócenia czasu zmywania, opcja Tabletki, podłogowy wskaźnik pracy, sygnał akustyczny końca pracy;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa skuteczności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;liczba kompletów:10 kpl.;ilość programów:9;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):43 dB;Poziom hałasu:43;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:43 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, cichy, powszedni, ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, kryształy, mycie wstępne, Szósty Zmysł;Roczne zużycie wody:2520 litrów;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Programy zmywania:45, 50, 65, auto 50-60;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55,5 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł;Zużycie energii w cyklu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w cyklu:9 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):9 litrów

Inne Rankingi:  Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny

☆ Samsung DW60R7050 ☆

Samsung DW60R7050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60R7050
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4d45132da47c00a2a14546
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60R7050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Samsung DW60R7050BB Bardziej energooszczędna, równie produktywnaZużywaj mniej prądu i nadal produktywnie myj naczynia za sprawą zmywarki o najwyższej klasie produktywności energetycznej A+++. Urządzenie wykorzystuje mniej energii bez uszczerbku dla jakości zmywania.

Nie musisz się więc obawiać ani o marnowanie prądu, ani o czystość swoich naczyń. Stanowczo cicha praca. Tylko 42 dB*Unikaj hałasu, jaki może wytwarzać zmywarka do naczyń. Silnik Inwerterowy zapewnia płynną i cichą pracę.

Program Ekstra Cichy wytwarza o 2 decybele mniej hałasu niżeli program ECO*. To powoduje, że urządzenie działa naprawdę cicho.* Na podstawie testów przeprowadzonych w wewnętrznym laboratorium. Prędkie i efektywne zmywanie w każdym cykluSkróć czas trwania programu, zachowując jakość zmywania i suszenia naczyń.

Po prostu wybierz opcję Speed Booster, dzięki której szybciej zakończysz proces mycia – niezależnie od wybranego procesu i wielkości wsadu. To świetne rozwiązanie, gdy Ci potrzeba prędko zmyć kilka naczyń lub talerzy.

Utrzymuj zmywarkę w czystościUpewnij się, że wnętrze zmywarki pozostaje higieniczne, a Ty sam działasz w sposób przychylny dla środowiska. Dzięki funkcji samoczyszczenia, starczy jedno naciśnięcie przycisku by wyczyścić komorę urządzenia.

Używając wyłącznie wody, usuwany jest brud i wytwarzające przykry zapach bakterie, nie Ci potrzeba więc używać detergentów. Co więcej, zmywarka samoczynnie zawiadamia Cię, gdy wymaga czyszczenia. Samoczynne suszenie, bez zaciekówFunkcja automatycznego otwierania drzwi sprawi,za każdym razem Twoje naczynia będą nieprzeciętnie czyste.

Po zakończeniu procesu płukania i suszenia drzwi zmywarki automatycznie uchylają się na szerokość 10 cm, zezwalając ulecieć parze. W konsekwencji suszenie przebiega szybciej i sprawniej niżeli przy użyciu metod klasycznych, nad wyraz w sytuacji naczyń nieznacznych rozmiarów lub produkowanych z plastiku.

prosto pomieści wyższe i szersze naczyniaRegulacja wysokości górnego kosza. Przystosuj wnętrze zmywarki do wysokości naczyń! starczy jedno dotknięcie, żeby górny kosz podniósł się lub opuścił. Więcej przestrzeni w dolnej części urządzenia sprawi, iż bez trudu zmieścisz naczynia rozmaitej wielkości i kształtu, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy szczególnie wielkie talerze.

wysmakowany i wyrafinowany designSmukła stylistyka wyśmienicie wpasuje się w wystrój kuchni, upiększając wnętrze i nadając mu harmonijny, nowoczesny wygląd. Panel sterowania został dyskretnie schowany, a ukryty uchwyt powoduje, że front urządzenia demonstruje się istotnie elegancko.

Bez przykrych niespodziewanekZabezpiecz się przed niespodziewanymi wyciekami dzięki funkcji Aqua Stop. W sytuacji wykrycia niewielkich ilości wody funkcja ta zamyka dopływ zarówno wody, jak i prądu, żeby zatrzymać pracę zmywarki.

W ten sposób chroni przed niebezpieczeństwem porażenia prądem i potencjalnie kosztownymi zniszczeniami spowodowanymi wyciekiem.


Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

Najlepiej zaplanować zabudowę zmywarki już na etapie planowania aranżacji naszej kuchni. Urządzenie wymaga wnęki o odpowiednich wymiarach, usytuowanej między meblami w pobliżu miejsca, do którego została doprowadzona instalacja wodna. Standardowo zmywarki do zabudowy mają zwykle nieco mniejsze wymiary niż standardowe urządzenia wolnostojące; ich wysokość jest regulowana i wynosić może od 81 do 87 cm, w zależności od wysokości blatu.

Po wyborze i dostosowaniu wymiarów i pojemności zmywarki oraz jej podłączeniu do instalacji wodnej, front, cokół i blat urządzenia obudowuje się w zgodzie z estetyką pozostałych mebli kuchennych, zgodnie z życzeniem klienta.

Panel sterowania – ukryty czy zewnętrzny?

Wybierając zmywarkę do zabudowy, możemy wybierać spośród dwóch rodzajów paneli sterujących: odkrytego i zintegrowanego. Odkryty panel sterujący umożliwia pełną kontrolę programów i sterowanie urządzeniem nawet podczas pracy zmywarki. Zintegrowany panel sterujący, niewidoczny po zamknięciu drzwiczek (umieszczony jest na ich górnej krawędzi), podnosi wprawdzie estetykę urządzenia (wówczas zmywarka jest całkowicie „ukryta” w ciągu mebli, praktycznie nie do odróżnienia od szafek znajdujących się obok), nie daje jednak możliwości operowania nim podczas gdy urządzenie działa a przede wszystkim kontroli pozostałego czasu pracy.

Standardowo o zakończeniu cyklu zmywania informuje sygnał dźwiękowy, ale coraz częściej producenci decydują się na mniej typowe, nowoczesne sposoby powiadamiania, na przykład laserowe sygnały świetlne. Zintegrowany panel jest opcją dobrą nie tylko dla estetów, lecz także dla rodziców małych dzieci (ukryte przed maluchami przyciski).

Wymiary zmywarki pod zabudowę

Powinny być one bardzo dokładnie określone, uwzględniając również wolną przestrzeń z tyłu zmywarki na niezbędne przyłącza oraz zapewniając także miejsce na wentylację. Na rynku znajdziemy zmywarki do zabudowy o szerokości najczęściej 59-60 cm, jednakże znajdują się również i węższe modele do 46 cm (zmywarki do zabudowy 45 cm świetnie sprawdzą się na niewielkich przestrzeniach aranżacji kuchennej).

Różnice w wysokości zmywarki są stosunkowo niewielkie, z reguły istnieje możliwość demontażu górnego blatu, gdyby okazało się, że nasz wybrany sprzęt jest zbyt wysoki. Zdecydowana większość sprzętu tego typu dysponuje wysokością od 81 cm do 82,5 cm.

Głębokość stanowi również bardzo istotny parametr, pozwala dostosować się do zabudowy kuchennej, jak również informuje nas, ile wolnej przestrzeni możemy pozostawić za zmywarką. Różnice w głębokości zmywarek pod zabudowę są z reguły bardzo niewielkie – najczęściej jest to przedział 55-56 cm, natomiast można spotkać również i głębsze zmywarki – w okolicach 60 cm.

Zużycie energii w zmywarce do zabudowy

Jest ono określone za pomocą klasy energetycznej sprzętu, a także szacowanego rocznego zużycia prądu na wykonanych 100 cykli prania. Według nowego oznaczenia najczęściej spotykane są zmywarki o klasie E (zużycie poniżej 100 kWh) oraz D (poniżej 90 kWh), obecnie nieco rzadziej spotykane są oszczędniejsze wersje klasy C (poniżej 80 kWh, a w przypadku mniejszych zmywarek 45 cm nawet poniżej 60 kWh).

W niedalekiej przyszłości powinny się natomiast pojawić się jeszcze bardziej energooszczędne modele zmywarek klasy B, a może nawet i A.

Zmywarki do zabudowy 60 cm – Grudzień 2021

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm. Ranking z bieżącą aktualizacją.

Podsumowanie, czyli jaka zmywarka pod zabudowę?

Dobra zmywarka do zabudowy kuchennej powinna być dostosowana możliwościami do naszych preferencji i oczekiwanej wydajności, a także zapewnić nam komfort, wysoką kulturę pracy, a przy tym nie nadwrężyć naszego budżetu zarówno samym zakupem, jak i kosztami eksploatacji.

Mamy nadzieję, że przedstawiając ranking zmywarek do zabudowy oraz poradnik zakupowy pomogliśmy w wyborze możliwie najlepszego sprzętu.

Zmywarka do zabudowy - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do zabudowy ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do zabudowy ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do zabudowy ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do zabudowy ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do zabudowy

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do zabudowy ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do zabudowy ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do zabudowy ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do zabudowy cena
 • jaka Zmywarka do zabudowy opinie
 • Zmywarka do zabudowy jaka najlepsza
 • Zmywarka do zabudowy ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Opinie i Recenzje - “Zmywarka do zabudowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *