Jakie tabletki do zmywarki najlepsze? Ranking kostek do zmywarek oraz Opinie. Skład i zastosowanie tabletek do zmywarki.

Tabletki do zmywarki ☆ Ranking 2021 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Tabletki do zmywarki ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Tabletki do zmywarki ★. Testy, recenzje i opinie.

Tabletki do zmywarki to nowoczesny detergent w postaci kostek, łączących w sobie funkcje płynu myjącego oraz soli do zmywarki, której zadaniem jest zapobieganie osadzaniu się kamienia poprzez zmiękczanie twardej wody. Środek ten to wygodny i funkcjonalny sposób na mycie naczyń i jednoczesną ochronę naszego urządzenia. Substancje zawarte w nowoczesnych kostkach do zmywarki mogą ponadto zawierać nabłyszczacz (tabletki typu 3 w 1 lub 4 w 1), substancje chroniące szkło i pielęgnujące myte powierzchnie oraz substancje neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Tabletki do zmywarki – Maj 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych tabletek do zmywarek. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ FINISH 100szt Powerball Quantum Max Tabletki do zmywarki ☆

FINISH 100szt Powerball Quantum Max Tabletki do zmywarki Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Finish
 • Nazwa produktu: FINISH 100szt Powerball Quantum Max Tabletki do zmywarki
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 58bb5ac1b256f58a6cb6affc
 • ID kategorii: 10360

☆ FINISH 100szt Powerball Quantum Max Tabletki do zmywarki - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Żelowe tabletki do zmywarki Finish Quantum Max w samorozpuszczalnej folii działają aż w 12 obszarach. Eliminują choćby przypalone i zaschnięte zabrudzenia już za pierwszym razem. Na dodatek usuwają uporczye plamy np. Z herbaty czy tłuszczu. Tabletki Finish Qunatum mają funkcję soli i nabłyszczacza. Dodatkowo chronią filtry zmywarki oraz szkło i srebro. Uniemożliwiają osiadaniu wapiennego nalotu na naczyniach. Lepsza formuła Powerball zapewnia doskonały lśnienie i skuteczne czyszczenie. Towar działa nawet w niskich tempraturach.

Sposób zastosowania: Tabletki pokryte są folią, która samoistnie się rozpuszcza podczas zmywania. Dlatego trzymaj je za każdym razem tylko suchymi dłońmi. Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania, bez względu na typ zabrudzenia, dla wszystkich twardości wody, umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie zdejmuj folii z tabletki. Jeśli nastawiasz niedługi program zmywania, połóż Quantum Max na dnie urządzenia. Pamiętaj, aby po użyciu zamknąć torbę z pozostałymi tabletkami. Chroń produkt przed wysokimi temperaturami i wilgocią.


☆ Tabletki do zmywarki FINISH All-in-1 Max 76 regularne (5900627090154) ☆

Tabletki do zmywarki FINISH All-in-1 Max 76 regularne (5900627090154) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FINISH
 • Nazwa produktu: Tabletki do zmywarki FINISH All-in-1 Max 76 regularne (5900627090154)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5dee0e253754b748cbc069cb
 • ID kategorii: 10360

☆ Tabletki do zmywarki FINISH All-in-1 Max 76 regularne (5900627090154) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Tabletki All in 1 Max ze wzmocnionym Powerball. Zapewniają najwyższą jakość zmywania: wspaniałą czystość i lśnienie. Formuła Powerball umożliwia usunięcie najcięższych, utrwalonych zabrudzeń i gwarantuje nieporównaną czystość w trakcie każdego zmywania.

Tabletki w samorozpuszczalnej foli, działające w 10 obszarach, gwarantują m.in. Ochronę filtrów i działanie w niskiej temperaturze. Możliwość ponownego zamknięcia paczki oraz wodoodporny materiał upraszczają przechowywanie.

ponadto zapewniają ochronę filtrów zmywarki i szkła i zapobiegają osadzaniu się kamienia....


☆ FINISH Powerball Quantum Max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon Sparkle 64szt (5900627076110) ☆

FINISH Powerball Quantum Max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon Sparkle 64szt (5900627076110) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FINISH Powerball
 • Nazwa produktu: FINISH Powerball Quantum Max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon Sparkle 64szt (5900627076110)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bacb8113754b786297d882f
 • ID kategorii: 10360

☆ FINISH Powerball Quantum Max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon Sparkle 64szt (5900627076110) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Finish opracował nową ostateczną formułę, która wykorzystuje technologię wielopoziomowego czyszczenia, by zapewnić najwyższą jakość czystości. Ten imponujący towar inżynierii zawiera trzy podstawowe elementy, które aktywują się starannie wtedy, kiedy są konieczne w trakcie każdego zmywania.

Inne Rankingi:  Wąż ściekowy do zmywarki

Są to: unikalny Power Gel, Powerball i proszek. Ten przewodnik wyjaśni precyzyjnie, to, co każdy składnik wnosi do zmywania i dlaczego jest to najlepszy detegent do zmywarek.użyć kapsułki Finish Quantum Max, po prostu umieść ją w komorze dla detergentu we wnętrzu zmywarki.

Każda kapsułka gromadzi skrupulatnie odpowiednią ilość każdego ze elementów, co eliminuje potrzebę mierzenia ich samemu. Zalecane jest, aby ustawić temperaturę na 50-60°C. To najkorzystniejsza temperatura do uzyskania czystych i lśniących naczyń, kieliszków i sztućców.

Jeżeli możesz, postaraj się unikać niedługich cykli zmywania, ponieważ nie dają one wystarczającej ilości czasu na uwolnienie magii każdego ze składników. Do niedługich cykli najlepszy jest Żel Finish All in 1 Max.


☆ TABLETKI DO ZMYWARKI FINISH QUANTUM A45 ☆

TABLETKI DO ZMYWARKI FINISH QUANTUM A45 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Finish
 • Nazwa produktu: TABLETKI DO ZMYWARKI FINISH QUANTUM A45
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 57fedd983754b77f642e7498
 • ID kategorii: 10360

☆ TABLETKI DO ZMYWARKI FINISH QUANTUM A45 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Finish Quantum Max to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Likwiduje choćby najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminują uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie, a także przypalone resztki jedzenia. Zapewniaj najwyższą możliwą czystość i lśnienie. Dodatkowo działają ochronnie dla filtrów i innych ukrytych części zmywarki. Posiadają na dodatek funkcję ochrony szkła i srebra. Zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu i kamienia na naczyniach. Quantum Max działają ponadto w niskich temperaturach. W dodatku pełnią funkcję nabłyszczacza i soli. Lepsza formuła Powerball gwarantuje idealny połyski wydajne czyszczenie. Proste w użyciu - bez konieczności dopełniającego rozpakowywania i brudzenia rąk.

Pozostawiają świeży zapach.


☆ FINISH Tabletki Classic 77 cytrynowe ☆

FINISH Tabletki Classic 77 cytrynowe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: FINISH Tabletki Classic 77 cytrynowe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f6d47780a3d5ff745318216
 • ID kategorii: 10360

☆ FINISH Tabletki Classic 77 cytrynowe - opis i dane techniczne ☆

☆ Finish powerball quantum max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon sparkle 36szt (5900627075922) ☆

Finish powerball quantum max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon sparkle 36szt (5900627075922) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FINISH Powerball
 • Nazwa produktu: Finish powerball quantum max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon sparkle 36szt (5900627075922)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bacb7f5b256f575a2e29fcd
 • ID kategorii: 10360

☆ Finish powerball quantum max tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon sparkle 36szt (5900627075922) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Finish Quantum Max to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Likwiduje nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminuje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia.

gwarantują najwyższą realną czystość i połysk. W dodatku działają ochronnie dla filtrów i innych ukrytych części zmywarki. Posiadają ponadto funkcję ochrony szkła i srebra. Uniemożliwiają osiadaniu wapiennego nalotu i kamienia na naczyniach.

Quantum Max działają też w niskich temperaturach. Ponadto pełnią funkcję nabłyszczacza i soli. Ulepszona formuła Powerball gwarantuje idealny blask i sprawne czyszczenie. Proste w użyciu - bez konieczności uzupełniającego rozpakowywania i brudzenia dłoni.

Pozostawiają świeży cytrynowy zapach. - bez namaczania wstępnego - usuwają najcięższe plamy i tłuszcz - likwidują przypalone resztki jedzenia - uniemożliwia ponownemu osadzaniu się tłuszczu w zmywarce - genialny lśnienie po zmywaniu - ochrona przed kamieniem - ochrona filtrów zmywarki - samorozpuszczalna folia - działanie w niskich temperaturach - ochrona szkła i srebra - moc żelu i proszku - Funkcja namaczania wstępnego, dzięki której nie będziesz już musiał płukać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki - sprawne i skuteczne czyszczenie, które poradzi sobie ze wszystkim zabrudzeniami naczyń, które wylądują w Twojej zmywarce.

Inne Rankingi:  Nabłyszczacz do zmywarki

- likwiduje uporczywy tłuszcz z Twoich naczyń oraz uniemożliwia jego nadmiernemu osadzaniu się w zmywarce. Żeby utrzymać najwyższą wydajność swojej zmywarki powinieneś co najmniej raz w miesiącu używać płynu do czyszczenia zmywarek Finish, który pomaga zlikwidować głęboko osadzony tłuszcz i kamień.

- zapobiega powstawaniu zacieków i smug starannie usuwając pozostałości wody i zapewniając połysk. - broni przed osadzaniem się kamienia. Nie zapomnij, iż Twoja zmywarka jest wyposażona w specjalną komorę jonowymienną, która zmniejsza twardość wody i uniemożliwia osadzaniu się kamienia.

Należy ją regularnie uzupełniać solą ochronną Finish, która zagwarantuje bezpieczne działanie zmywarki, filtra i ramion spryskiwacza, a także chroni naczynia i sztućce. - wydajnie działa choćby w niskiej temperaturze.

- Dzięki mocy Powerball, eliminuje nawet przypalone resztki jedzenia. - chroni filtry Twojej zmywarki, a także uniemożliwia osadzaniu się kamienia i brudu. - chroni szklane naczynia i powoduje, że po umyciu aż lśnią.

Uzyskaj o 100% ulepszony efekt suszenia dzięki płynowi nabłyszczającemu Finish Rinse Aid. Wykorzystywany wraz z detergentami Finish eliminuje zacieki, nalot i krople wody i nadaje naczyniom diamentowy połysk.

- Samorozpuszczalna folia upraszcza aplikację - umieszczasz kapsułkę bez konieczności rozpakowywania. - eliminuje najcięższe i uporczywe zabrudzenia już przy pierwszym użyciu. - Pozostawia Twoje naczynia błyszczące jak nowe.

- chroni delikatne srebro. - Dla silniejszego działania posiada moc żelu i proszku w jednej kapsułce.


☆ SOMAT Tabletki do zmywarki CLASSIC 60 szt. ☆

SOMAT Tabletki do zmywarki CLASSIC 60 szt. Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: SOMAT Tabletki do zmywarki CLASSIC 60 szt.
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6071d1d50a3d5fa1b436a66d
 • ID kategorii: 10360

☆ SOMAT Tabletki do zmywarki CLASSIC 60 szt. - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

SOMAT 60szt Classic Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach

- idealnie myją naczynia
- usuwają osad z kawy i herbaty
- chronią szkło przed matowieniem

SOMAT Classic Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach nieprzeciętną czystość i połyskujący lśnienie. Wydajnie usuwają choćby najszczególniej uciążliwe zabrudzenia, takie jak osad z kawy i herbaty. Do tego chronią szkło przed korozją i matowieniem.


☆ Fairy Kapsułki AIO LEMON 60 ☆

Fairy Kapsułki AIO LEMON 60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Fairy Kapsułki AIO LEMON 60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6078bd960a3d5fad6241e161
 • ID kategorii: 10360

☆ Fairy Kapsułki AIO LEMON 60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

☆ Sunlight Expert all in 1 extra power tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon 80szt ☆

Sunlight Expert all in 1 extra power tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon 80szt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sunlight
 • Nazwa produktu: Sunlight Expert all in 1 extra power tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon 80szt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e5e337e0a3d5f96d80b691a
 • ID kategorii: 10360

☆ Sunlight Expert all in 1 extra power tabletki do mycia naczyń w zmywarkach lemon 80szt - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

perfekcyjnie czyste naczynia nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach!
SUNLIGHT Expert to tabletki do zmywarki, których formuła jest wzbogacona aktywnymi biologicznie enzymami, mieszanką skutecznych środków czyszczących oraz dodatkowym elementyem odtłuszczającym. Nie usuwaj folii rozpuszczalnej w wodzie (Hydrofilm). Gromadzi sól, a także nabłyszczacz.


parametry:

* nadzwyczajne rezultaty podczas zmywania w zmywarce.
* skuteczne nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach.
* Usuwają uporczywe plamy z tłuszczu.
* Zawierają aktywne biologicznie enzymy i skuteczne środki czyszczące.
* Formuła z dodatkowym środkiem odtłuszczającym.
* w przypadku wyjątkowo twardej wody dodaj sól.


☆ Sunlight Tabletki do zmywarek Expert All in 1 Extra Power Cytryna i Grapefruit 1 op.-40szt, 2_311061 ☆

Sunlight Tabletki do zmywarek Expert All in 1 Extra Power Cytryna i Grapefruit 1 op.-40szt, 2_311061 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: UNILEVER
 • Nazwa produktu: Sunlight Tabletki do zmywarek Expert All in 1 Extra Power Cytryna i Grapefruit 1 op.-40szt, 2_311061
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d952fad0a3d5ffff76eebcb
 • ID kategorii: 10360

☆ Sunlight Tabletki do zmywarek Expert All in 1 Extra Power Cytryna i Grapefruit 1 op.-40szt, 2_311061 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

znakomicie czyste naczynia nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach!
SUNLIGHT Expert to tabletki do zmywarki, których formuła jest wzbogacona aktywnymi biologicznie enzymami, mieszanką skutecznych środków czyszczących oraz dodatkowym elementyem odtłuszczającym. Nie usuwaj folii rozpuszczalnej w wodzie (Hydrofilm). Zawiera sól, a także nabłyszczacz.

Inne Rankingi:  Dozownik płynu myjącego do zmywarki


parametry:

* wspaniałe rezultaty w trakcie zmywania w zmywarce.
* produktywne nawet przy najtrudniejszych zabrudzeniach.
* Usuwają uporczywe plamy z tłuszczu.
* Zawierają aktywne biologicznie enzymy i wydajne środki czyszczące.
* Formuła z dodatkowym środkiem odtłuszczającym.
* w przypadku niezwykle twardej wody dodaj sól.


Co wiemy o kostkach do zmywarek i ich stosowaniu?

W tabletkach do zmywarki najnowszej generacji enzymy są aktywne już w 30 stopniach Celsjusza, co pozwala na efektywne mycie i nabłyszczenie nawet delikatnych naczyń z cienkiego i delikatnego szkła.

Choć nowoczesne tabletki zawierają już sól zmiękczającą, w regionach, gdzie woda jest szczególnie twarda mimo wszystko warto ją dodać mimo to.

Co zamiast tabletki do zmywarki?

Alternatywą dla tabletek jest stosowanie kompletu: proszku do zmywarki, soli zmiękczającej wodę i nabłyszczacza. Proszek do zmywarki to aktywny detergent do mycia naczyń, który dobrze radzi sobie z rozpuszczaniem nawet uporczywych, zaschniętych zanieczyszczeń. Nowoczesne proszki charakteryzują się często specjalną formułą przystosowaną do mycia naczyń w krótkich cyklach. Proszek wymaga stosowania soli do zmywarki – środka zmiękczającego wodę, chroniącego urządzenie przed osadzaniem kamienia i uszkodzeniami, a także zapobiegającego plamom i zaciekom powstającym na powierzchni mytego szkła.

Ostatnim detergentem, jakiego wymaga zmywanie w zmywarce do naczyń jest nabłyszczacz do naczyń. Nie jest to co prawda środek tak niezbędny jak proszek i sól, jednak trudno sobie wyobrazić bez niego naprawdę lśniące, idealnie domyte naczynia. Jak sama nazwa wskazuje, nabłyszczacz zapobiega powstawaniu smug i plam podczas suszenia. Jego poziom należy uzupełniać przeciętnie raz na cztery tygodnie – w nowoczesnych zmywarkach o niskim poziomie zawiadomi nas kontrolka na panelu sterującym, w przypadku starszych i tańszych urządzeń musimy kontrolować te wskaźniki samodzielnie.

Komora na sól w zmywarce

Każda zmywarka wyposażona jest w specjalną komorę przeznaczoną na sól – w zależności od modelu może się ona znajdować na wewnętrznej części drzwiczek (obok komory przeznaczonej na proszek lub tabletkę) albo pod koszem dolnym – wówczas ma postać otworu zamykanego nakrętką. Nowoczesne modele zmywarek o rozbudowanych panelach sterowania wyposażone są niekiedy w lampkę kontrolną, sygnalizującą konieczność uzupełnienia poziomu soli. Jeśli urządzenie nie posiada tej funkcji, należy pamiętać o samodzielnej kontroli i uzupełnianiu soli – to bardzo ważne zarówno ze względu na jakość zmywania, jak i na ochronę urządzenia.

Jaka tabletka do zmywarki najlepsza?

Chcąc zakupić możliwie najlepsze tabletki do naszej zmywarki powinniśmy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników, jakimi są m.in.:

 • rekomendacje producenta zmywarki,
 • skład i rodzaj tabletki do zmywarki,
 • jakie naczynia głównie czyścimy w zmywarce,
 • jakość wody doprowadzanej do zmywarki,
 • cena i wydajność kostek.

Rekomendacje producenta zmywarki

To ważny czynnik, który należy brać pod uwagę. Informacje w specyfikacji technicznej konkretnego modelu zmywarki mogą się znacząco różnić i być uzależnione chociażby od dostępnych funkcji w naszym sprzęcie, jego przeznaczeniu, a także wydajności. To na tej podstawie dowiemy się, czy wystarczy nam tania zwykła kostka jednofunkcyjna czy też lepiej zdecydować się na wariant przynajmniej 2w1 lub 3w1.

Pamiętajmy, że lepsze tabletki do zmywarki pozwalają nie tylko zapewnić dodatkowy blask mytym naczyniom, ale również skuteczniej chronią wnętrze zmywarki przed osadzaniem się kamienia ze złogów wapiennych, powstałych podczas eksploatacji.

Skład i rodzaj tabletki do zmywarki

Kostki do zmywarki mogą się różnić między sobą składem chemicznym, dlatego podstawowy podział klasyfikuje je na:

 • jednofunkcyjne tabletki do zmywarki,
 • tabletki 2w1,
 • tabletki 3w1,
 • tabletki 4w1,
 • tabletki 5w1.

Tabletki do zmywarki - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Tabletki do zmywarki ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Tabletki do zmywarki ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Tabletki do zmywarki ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Tabletki do zmywarki ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Tabletki do zmywarki

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Tabletki do zmywarki ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Tabletki do zmywarki ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Tabletki do zmywarki ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Tabletki do zmywarki cena
 • jaka Tabletki do zmywarki opinie
 • Tabletki do zmywarki jaka najlepsza
 • Tabletki do zmywarki ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Opinie i Recenzje - “Tabletki do zmywarki

 1. Ja się wpakowałam w tabletki Ludwik. Myślałam, że to będzie przejściowe opakowania, a już korzystam z nich od kilku miesięcy 😀 Mega wydajne to rozwiązanie, te tabletki, nie da się zmieniać za często i testować różne 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *