Jaka zmywarka Bosch 45 cm najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch o szerokości 45 cm oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek 45 cm od producenta Bosch - wolnostojących i do zabudowy.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch 45 cm pod zabudowę – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch do zabudowy o szerokości 45 cm. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Bosch SPV45MX02 ☆

Bosch SPV45MX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV45MX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a6b25e282fff0e47cdef075
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV45MX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
finezyjna choćby dla Twoich uszu. Nasza cicha zmywarka SilencePlus.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Zmywarka Silence Plus z programem Cichym: przyjemnie cicha praca tylko przy 46dB, jeszcze cichsza z programem Cichym.
 • System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: zwiększone możliwości przypasowania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech stopniach załadunku.
 • InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką zawiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
Najważniejsze właściwości Oszczędność i ekologia
Trzy razy szybsze zmywanie z optymalnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,nadzwyczajnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem optymalna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia. Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła szczególnie finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną ilość energii. DuoPower: subtelne czyszczenie, stosowne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia genialnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i wydajny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive gwarantuje stanowczo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa produktywność. Innowacyjna technika zapewniając maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Moc nieskomplikowane planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Czujka załadunku: czujnik załadunku: czujnik załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce. Automatycznie dostosowuje jej konieczny poziom do zmywanego załadunku. W przypadku pokaźniejszego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się obniża. Wtedy czujnik rozszerza liczba wody. W przypadku mniejszego załadunku do korzystnego zmywania niezbędne jest mniej wody. Czujka załadunku gwarantuje optymalne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną. Świetny rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody.
AquaSensor: zniewalająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Czujnik AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem. Proces zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy samoczynne W automatyczny sposób stosowną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są skrupulatnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Komfort Szuflada na sztućce Vario3 to rewelacyjne miejsce na sztućce i nieznaczne akcesoria kuchenne. Dzięki wysuwanej szufladzie Vario3 na trzecim poziomie załadunku zmywarki ActiveWater są jeszcze wygodniejsze w obsłudze. To wspaniałe miejsce na sztućce i niewiele znaczące akcesoria kuchenne, np. Łyżki wazowe czy trzepaczki. Zapewnia ono pokaźniejszą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w komorze zmywarki. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce w dolnym koszu, by zapewnić miejsce na choćby 14 kompletów w sytuacji 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w przypadku sprzętów 45-centymetrowych. VarioFlex Pro nowoczesny system koszy VarioFlex Pro oferuje wielki zakres opcji regulacji. Dzięki czerwonym punktom dotyku i dostosowywanym poziomom Rackmatic od razu widać, gdzie i jak można rozciągliwie związać kosze do wkładanych naczyń. To oznacza, że możemy posiadać więcej olśniewająco czystych naczyń - już po jednym zmywaniu. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.
InfoLight — czerwona wiązka światła powoduje, iż jesteś na bieżąco. Intensywność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Zdrowie Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zagwarantuje najywyższy poziom higieny.
Zmywarki ActiveWater wyposażone w funkcję Higiena Plus proponują najwyższą higienę zmywania naczyń. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego, a także suszenia, funkcja ta zagwarantuje naczyniom nie tylko połysk,jeszcze niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym wspaniałe rozwiązanie dla rodziców śladowych dzieci, a także alergików. Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem poprzez dzieci Mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem poprzez dzieci uniemożliwia otwarciu drzwi podczas procesu zmywania poprzez najmłodszych. Ochrona szkła Funkcja ochrony szkła zagwarantuje finezyjne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

☆ Bosch SPV25CX01 ☆

Bosch SPV25CX01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV25CX01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a5361642da47c23145e6936
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV25CX01 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa skuteczność.

progresywna technologia zapewniając maksymalną skuteczność i ekologiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

DuoPower: delikatne czyszczenie, trafne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia rewelacyjnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym wyśmienicie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i efektywny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Wymiennik ciepła: zawsze adekwatna temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii.

AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny sensor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to konieczne.

Programy samoczynne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją nieprzeciętnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dopasowują parametry cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch znajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych.

AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop używany w zmywarkach Bosch gwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń we wnętrzu. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje sensor przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

sensor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną liczba wody w urządzeniu. Sensor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała mała niezbędna do znakomitego zmycia naczyń ilość wody gwarantuje on stosowny dobór parametrów choćby w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 3000 zł

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.

Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest odpowiednio delikatnie.

artykuł
producent
Kod producenta
SPV25CX01E
EAN
4242005068289
informacje podstawowe Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Ukryty
Zintegrowany
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
60 min.
Auto
Cichy
Eco
Garnki
Temperatury Kosz
regulowana wysokość
Uchwyt na noże
Kosz na sztućce
Składane półki
właściwości Woda techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte zwiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

Zmywarki Bosch 45 cm wolnostojące – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących marki Bosch o szerokości 45 cm. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Bosch SPS25CI07E ☆

Bosch SPS25CI07E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS25CI07E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a955d178e441aabca2c1046
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS25CI07E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Antifingerprint - Specjalna technika zastosowana w przypadku powierzchni maszyn, wykonanych ze stali szlachetnej. Dzięki niej na powierzchni nie pozostają ślady palców, nie powstają także zarysowania, a całość jest łatwiejsza w czyszczeniu.

ActiveWater - System zamontowanych czujników, indywidualnie oceniający każdorazowo wsad w pralce. Powoduje to skrupulatne dobranie ilości potrzebnej do prania wody w taki sposób, że nie marnuje się jej ani kropla.

VarioSpeed Plus - Funkcja gwarantująca oszczędność czasu i pieniędzy, przez zredukowanie czasu całego procesu zmywania nawet o 66%. Wykorzystanie tej technice nie wpływa jednak na obniżenie jakości mycia - naczynia pozostają jednakowo znakomicie czyste, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

AquaStop - gwarantujący bezpieczeństwo mechaniczny system, który w sytuacji wewnętrznej awarii odcina dopływ wody do pralki. W tym wypadku jakikolwiek niekontrolowany wyciek jest niemożliwy.

Aqua detektor - technologia oparta na działaniu specjalnych czujników, które w trakcie zmywania stale kontrolują stopień zabrudzenia wody. Dzięki czemu do zmywarki zostaje doprowadzona tylko potrzebna do uzyskania trafnych rezultatów ilość wody. Realne jest zaoszczędzenie nawet 4 litrów wody podczas jednego procesu.

technika ochrony szkła - Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską.

artykuł
producent
Kod producenta
SPS25CI07E
EAN
4242005084227
dane podstawowe
metaliczny
Zużycie Fizyczne Funkcje Programy
Auto 45-65C
Cichy 50C
ECO 50C
Garnki 70C
Program godzinny
Temperatury parametry Woda
3-częściowy system filtrów
technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytkowania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Bosch SPS 2XMI01E ☆

Bosch SPS 2XMI01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS 2XMI01E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6014272382fff03e44cbbe37
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS 2XMI01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka BOSCH SPS 2XMI01E - SPS2XMI01E- Zamów do 16:00, dostawa kurierem tego samego dnia!


☆ Bosch SPS2IKW04E ☆

Bosch SPS2IKW04E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS2IKW04E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1482fff045960e0b2d
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS2IKW04E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Pozostawia twoje plastikowe naczynia perfekcyjnie suche.
Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podciąga ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą perfekcyjnie czyste i w pełni suche.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza efektywność.
nowoczesna technika zapewniając maksymalną sprawność i ekologiczne płukanie z wyśmienitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju. Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając rewelacyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Programy automatyczne
W automatyczny sposób gwarantują optymalną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym idealnie połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.

czujka załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez sensor prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i liczba naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać idealne efekty zmywania, cykl po cyklu.

Zmywarka, która Cię oznajmia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Szczególnie w przypadku nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne {pomocn|przydatn)e informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Inne Rankingi:  Zmywarka Bosch 60 cm

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Regulowana wysokość górnego kosza: oferuje dodatkową przestrzeń, szczególnie dla wysokich naczyń.
 • Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
 • Glass protection: Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

☆ Bosch SPS6ZMI35E ☆

Bosch SPS6ZMI35E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS6ZMI35E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7422862da47cf46a902cdd
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS6ZMI35E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarki PerfectDry - prefekcyjne suszenie z elastycznymi i praktyczny rozwiązaniami do umiejscowienia różnego rodzaju naczyń. Silence Plus: wyjątkowo cicha przy głośności 43dB. Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów 7-segmentowy ekran: przedstawia czas pozostały do zakończenia programu i zawiadamia o braku nabłyszczacza i soli.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania. Glass protection: Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza sprawność.innowacyjna technologia gwarantując maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z rewelacyjnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu.

Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania zapewnia słuszne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: efektywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o najróżniejszych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy automatyczneW automatyczny sposób trafną efektywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są precyzyjnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

DuoPower: delikatne czyszczenie, stosowne rezultaty.Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia rewelacyjnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym nieprzeciętnie połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Proste planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny.

System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca adekwatne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać idealne efekty zmywania, proces po cyklu. Zmywarka, która Cię sygnalizuje.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres.

szczególnie w sytuacji nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej produktywny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. EmotionLight: elegancja wewnątrz dzięki specjalnemu układowi diod LED.postępowy system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, że Twoje naczynia wyglądają naprawdę oszałamiająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to pokaźniejsza elastyczność załadunku udoskonalone zastosowanie przestrzeni.najlepsze zmywarki ActiveWater posiadają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro mieści wnęki na obfite akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. W dodatku, po jej obu stronach znajduje się również miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są niezwykle pojemne, zapewniając miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, choćby przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez automatyczne poiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich sprzętów gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuwyeliminować awarię, zaopatrzony we wszystkie potrzebne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości.

W ten sposób można w słuszny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.


☆ Bosch SPS45II05E ☆

Bosch SPS45II05E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS45II05E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a6b260082fff0e155def088
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS45II05E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza efektywność.

postępowa technologia zapewniając maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z idealnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

DuoPower: delikatne czyszczenie, trafne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia genialnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

EcoSilence Drive: solidny, trwały, cichy i wydajny.

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym

Wymiennik ciepła: zawsze trafna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną ilość energii.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Hotpoint do 2000 zł
towar
marka
Kod producenta
SPS45II05E
EAN
4242005069774
informacje podstawowe Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
60 min. 65°C
Auto 45°C - 65°C
Cichy
Eco 50°C
Garnki
Temperatury cechy Woda technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
niezawodna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Bosch Serie 4 SPS4EMI28E ☆

Bosch Serie 4 SPS4EMI28E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPS4EMI28E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74322682fff02658a1bdee
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Serie 4 SPS4EMI28E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.nowoczesna technologia gwarantując maksymalną wydajność oraz naturalne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając wyśmienity efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: wydajne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy automatyczneW automatyczny sposób gwarantują optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia rewelacyjnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym doskonale połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Przystępne planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Detektor załadunku.Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku.

czujnik załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez detektor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada.

Wówczas dodaje się więcej wody. Automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszeniaWyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się automatycznie po zakończeniu cyklu zmywania.

To ergonomiczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, zapobiega kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,jeszcze oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy małej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C.

Jest to niezwykle cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Teraz Twoja zmywarka cechuje się dużą rozciągliwością.Czasami nie można włożyć do zmywarki wszelkich koniecznych rzeczy, ze względu na jej niewiele ustawną konfigurację.

Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek ActiveWater, który może łatwo rozwiązać ten problem. To idealne miejsce na sztućce i znikome akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso.

Dodatkowy poziom zapewnia pokaźniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w dolnym koszyku. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc przestrzeń nawet na 14kompletów w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45-centymetrowych.

w efekcie zmywarka umożliwia bardziej elastyczny i wygodniejszy załadunek. Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki czemu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, cykl po procesu. Zmywarka, która Cię sygnalizuje.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres.

stanowczo w sytuacji szczególnie zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne {pomocn|przydatn)e informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć nacznia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domu aby usunąć awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości.

W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki.

Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego możliwego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie dostosowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.

Wydajniejsze suszenie za pomocą zmywarki Home Connect ze zdalnym dostępem. EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Silence Plus: wyjątkowo cicha przy głosności na poziomie 44dB.

Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz informuje o braku nabłyszczacza i soli.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.


Zmywarka Bosch 45 cm - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka Bosch 45 cm

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka Bosch 45 cm ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka Bosch 45 cm cena
 • jaka Zmywarka Bosch 45 cm opinie
 • Zmywarka Bosch 45 cm jaka najlepsza
 • Zmywarka Bosch 45 cm ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *