Jaka zmywarka Bosch do 4000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch w cenie do 4000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 4000 zł od producenta Bosch.

Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch do 4000 zł do zabudowy – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Bosch, dostępnych w cenie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność.nowoczesna technika gwarantując maksymalną sprawność i organiczne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty przez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, gwarantując znakomity efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: skuteczne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o najróżniejszych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest odpowiednio delikatnie.

Programy samoczynneW samoczynny sposób stosowną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

detektor załadunku.Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujka załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez sensor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w przypadku obszerniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy drobnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to wyjątkowo cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów sztucznych, które z zasady wymagały dodatkowego wycierania po zakończeniu cyklu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na idealne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło oraz suche powietrze podczas procesu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w kontraście do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start sprawia, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki czemu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, cykl po cyklu. Zmywarka, która Cię oznajmia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres.

niezwykle w przypadku niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej sprawny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: dokładny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się dane o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania oraz czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja wewnątrz dzięki specjalnemu układowi diod LED.nowoczesny system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, powodując, iż Twoje naczynia wyglądają naprawdę zniewalająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to pokaźniejsza elastyczność załadunku udoskonalone zastosowanie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gromadzi wnęki na pokaźne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Dodatkowo, po jej obu stronach znajduje się na dodatek miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są niezwykle pojemne, gwarantując miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, nawet przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia poprzez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupousuwać awarię, zaopatrzony we wszystkie konieczne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj typowo używane programy i opcje jako ulubione kompozycje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz związać na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna ProfiChef

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego realnego minimum.

Jest to realne dzięki specjalnie dostosowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe atrybutySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


2. miejsce

☆ Bosch SMV4ECX21E ☆

Bosch SMV4ECX21E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4ECX21E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45ca52da47cb889ab3250
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4ECX21E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka Bosch SMV4ECX21E Serie 4 to innowacyjne urządzenie, które gwarantuje nieszablonową efektywność mycia dzięki zaimplementowaniu wielu funkcji i technologii. Posiada szereg funkcji oszczędzających energię i wodę oraz elastyczne kosze Flex na naczynia. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak EfficientDry, naczynia są skuteczniej suszone dzięki automatycznemu otwarciu drzwi. Oferuje miejsce na 14 zestawów naczyń, jest energooszczędna, klasa B. Ta zmywarka to nieprzeciętny wybór dla tych, którzy poszukują innowacyjnej, efektywnej i stylowej zmywarki....

3. miejsce

☆ Bosch SMV4ECX08E ☆

Bosch SMV4ECX08E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4ECX08E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c9c2da47cb889ab3249
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4ECX08E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego procesu mycia:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, stosowne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9 litr

4. miejsce

☆ Bosch SPV6YMX11 ☆

Bosch SPV6YMX11 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6YMX11
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61cb27db2da47c6f1803fd85
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6YMX11 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana 45 cm Zmywarki PerfectDry - prefekcyjne suszenie z użytecznymi, elastycznymi rozwiązaniami w dopasowaniu koszy do umiejscowienia przeróżnego typu naczyń. PerfectDry z technologią Zeolith: nieprzeciętne suszenie przy mniejszym zużyciu energii, choćby w przypadku nieprzystępnych do wysuszenia naczyń. Silence on demand: tryb wyciszenia redukuje hałas do max. 30 min w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień. Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji dostępne za dotknięciem jednego przycisku. TimeLight: faza procesu programu, a także czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczości na podłodze przed zmywarką. Nr 1 w EuropieLepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto producenta Bosch. Przez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Nieprzeciętnie znany polskim konsumentom, postrzegany jako niezawodny i naturalny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii znacznego sprzętu. PerfectDry: idealne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiPodczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa nienaturalnego czasem okazywało się, iż były jeszcze wilgotne i wymagały dodatkowego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry z opatentowaną technologią Zeolith nastawione są na wyśmienite suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze w trakcie procesu suszenia. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym procesu przy mniejszym zużyciu energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu z porównywalną zmywarką Bosch bez technice Zeolith i klasy energetycznej D. Szuflada Vario3 Pro to obszerniejsza elastyczność załadunku ulepszone użycie przestrzeni.najlepsze zmywarki mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gwarantuje przestrzeń na spore akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Dodatkowo, po jej obu stronach znajduje się też miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu. Przyciski regulacji ruchomych komponentów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu komfortowo przystosujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dopasować wn...

5. miejsce

☆ Bosch SPV6EMX05E ☆

Bosch SPV6EMX05E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6EMX05E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45ca82da47cb889ab3254
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6EMX05E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka BOSCH SPV6EMX05E do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie skuteczności energetycznej C. Ma ukryty panel sterowania. Ilość programów: 6. Opcja opóźnionego startu - tak (do 24 h).

Zabezpieczenie przeciwwypływowe - AquaStop. Zużycie energii wynosi 59 kWh na 100 cykli.


Zmywarki Bosch do 4000 zł wolnostojące – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch w cenie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;typ etykiety:nowa;kolekcja:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...

Inne Rankingi:  Zmywarka marki LG do 3500 zł

2. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w kolorze srebrnym o objętości 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń ilość programów: 8 4 funkcje uzupełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect poprzez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- wyśmienite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, iż po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają dodatkowego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry wspaniałe, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: pokaźniejsza rozciągliwość i ulepszone wykorzystanie przestrzeni najkorzystniejsze zmywarki posiadają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na spore akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Dodatkowo boczną stronę szuflady można opuścić tym samym stwarzając przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych części w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki temu komfortowo dopasujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz dostosować wnętrze do swych potrzeb nawet dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - niezwykle cicha, gdy tego Ci potrzeba Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skupić się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci trzeba.

Tryb wyciszenia redukuje hałas w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy drobnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania.

Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci użyć efektywniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zawiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest potrzebna aby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka samoczynnie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technologicznA cechy techniczne Klasa efektywności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na cykl: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


3. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d4448fd40333ef3dd94280
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

SMS4ENI06E to zmywarka, którą znamionuje znakomita funkcjonalność i nieszablonowa elegancja ukryta w postępowej stylistyce a innowacyjne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najistotniej wymagających użytkowników!...


4. miejsce

☆ Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) ☆

Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6514d12b5ecf796f372959bd
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:35;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS4ENC06E#/Tabs=section-highlights/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:B;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:czarny/inox;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, regulacja wysokości kosza;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wariantowanie - seria:Bosch SMS4ENC**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:sensor załadunku Bosch/Siemens, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdal...


5. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E ☆

Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 617828145ecf79d88b0a90dd
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka do 4500 zł

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
SMS6ECI93E to zmywarka wolnostojąca o szerokości i głębokości 60 cm, którą znamionuje perfekcyjna funkcjonalność i unikatowa elegancja ukryta w innowacyjnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Zmywarka o obszerności 13 (kpl.), perfekcyjnie sprawdzi się w szerokiej rodzinie i bez dwóch zdań znakomicie uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie znamionuje się stosunkowo niskim poborem mocy oraz wody na poziomie 84 kWh/100 cykli – przeciętne zużycie wody 1876 l/rok. Urządzenie w nowej klasie energetycznej D cechuje się także wyjątkowo cichą (42 dB) a równocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna D pozwoli oszczędzać pieniądze,też i dbać o środowisko naturalne....


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 4000 zł


TOP3 zmywarek do zabudowy: cena do 4000 zł

Zestawienie TOP3 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ De Dietrich DCJ532DQX ☆

De Dietrich DCJ532DQX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: De Dietrich
 • Nazwa produktu: De Dietrich DCJ532DQX
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2d5b82fff0e01acab8fb
 • ID kategorii: 523

☆ De Dietrich DCJ532DQX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka DCJ532DQX
 • Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm
 • pojemność: 15 zestawów naczyń
 • 8 programów mycia / 5 temperatur mycia
 • Sterowanie dotykowe, biały ekran LED
 • samoczynny program prania ICS +
 • Funkcja opóźnionego startu do 24 godzin.
 • Sygnalizacja wiązką światła punktowego Spotlight
 • Suszenie konwekcją naturalną z automatycznym otwieraniem drzwi
 • Wskaźniki niskiego poziomu soli i nabłyszczacza na panelu sterowania
 • Cichy i ekonomiczny silnik inwerterowy
 • dostosowywany górny kosz (nawet po załadowaniu)
 • Górna półka na sztućce
 • Zabezpieczenie przed przepełnieniem i wyciekiem Aquablock
 • Klasa energetyczna C
 • Poziom hałasu: 42 dB (A)
 • Zużycie wody: 9,8 l / proces
 • Zużycie energii: 76 kWh / 100 cykli
Klasa energetyczna: C
Szer. 60 cm Wys. 82 cm Głęb. 58 cm

2. miejsce

☆ Electrolux EEZ69410W ☆

Electrolux EEZ69410W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEZ69410W
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61cb27e12da47c6f1803fd8c
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEZ69410W - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Szczegółowe dane artykułuZmywarka do zabudowy kolekcja 800 QuickSelect WiFi z systemem SatelliteClean, funkcją SprayZone i technologią AirDry.Zapomnij o wstępnym zmywaniu naczyńZmywarka SprayZone 800 intensywnie zmywa naczynia, zapewniając trzykrotnie lepszą skuteczność charakterystyczne urządzenia.

Nie ma więc zapotrzebowania wstępnego zmywania. Woda pod dużym ciśnieniem usuwa choćby zaschnięte resztki potraw i tłuszcz, pozostawiając świetnie czyste naczynia.Intensywne zmywanie SprayZoneFunkcja SprayZone zagwarantuje intensytwne zmywanie garnków i patelni.

Woda pod wysokim ciśnieniem wspaniale oczyszcza wszystkie naczynia umieszczone w specjalnej strefie. Zmywanie jest trzykrotnie bardziej skuteczne, niż standardowo.Inteligentne zmywanie przy pomocy aplikacjiDzięki aplikacji MyElectroluxKitchen możesz sterować zmywarką za pomocą telefonu.

Aplikacja powiadomi Cię o konieczności przeprowadzenia konserwacji urządzenia oraz pokaże informacje na temat zużycia energii i wody, aby na bieżąco kontrolować parametry, a tym samym być bardziej eko.Pełen zasięg spryskiwania wodą dzięki systemowi SatelliteCleanSystem SatelliteClean, działający do trzech razy efektywniej typowe rozwiązania, sprawi, że Twoje naczynia będą lśnić czystością.

Dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które stale zmienia kąt spryskiwania wodą, zostaną skrupulatnie umyte nawet największe naczynia.QuickSelect – zmywanie naczyń bez zgadywaniaZmywarka QuickSelect pozwoli Ci bez wysiłku wybrać stosowny proces zmywania.

To prostsze niż kiedykolwiek dotąd – wystarczy przesunąć palcem, żeby wybrać czas trwania cyklu, a następnie za dotknięciem uzupełniające opcje. Resztą zajmie się zmywarka.genialna widoczność dzięki oświetleniu wnętrzaDzięki samoczynnemu oświetleniu wnętrza nie przeoczysz żadnej rzeczy.

Oświetla ono wnętrze zmywarki, więc wszystko widać jak na dłoni. To upraszcza załadunek i rozładunek urządzenia.FunkcjeProgramy: 8, temperatury: 4Instalacja: do zabudowyBeam on floor - dwukolorowy wskaźnik pracy zmywarki wyświetlany na podłodzeProgramy zmywarki: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, Eco, Machine Care, szybki 30 minut, płukanie i wstrzymanieWskaźniki: dwukolorowy Beam on floor, sygnał dźwiękowy, opóźnienie startu 1-24 h, GlassCare, dodatkowe płukanie, sól, WashZone, XtraPowerRamię natryskowe FlexiSpraySterowanie dotykowe programami i funkcjamiAutomatyczne wyłączanieInformacja o długości cykluZawiasy ślizgoweSENSORCONTROL: wyłapuje stopień zabrudzenia i trafnie dobiera poziom zużycia wody.Wskaźniki soli i nabłyszczaczaOświetlenie wnętrzaGórny kosz z funkcją FlexiLiftRegulowany górny kosz, także z pełnym załadunkiemGórny kosz: 2 składane półki, 2 składane wsporniki do szklanek, 2 x stabilizatory SoftSpikes, 6 uchwytów na kieliszki SoftGrips, składane uchwyty na filiżanki, plastikowy uchwy, boczne uchwyty koszaDolny kosz: 4 składane stojaki na naczynia, plastikowy uchwyt, Spray ZoneZabezpieczenie przed zalaniemInstalacjaInstalacja: do zabudowyKolor: czarnyDługość węża doprowadzającego [cm]: 180Długość węża odprowadzającego [cm]: 180Wymagany bezpiecznik [A]: 10Waga netto [kg]: 38,67Zużycie energiiPobierana moc [W]: 1550-2200Dane technologiczneKolor wyświetlacza: białyKolor drzwi: brakQuickSelect: Level 3Technologia AirDry: takFunkcja Connectivity: takOświetlenie wewnętrzne: takPojemność (liczba typowych kompletów naczyń) dla programu Eco: 15Efektywność energetyczna (UE 2017/1369): CWskaźnik efektywności zmywania (UE 2017/1369): 1.121Wskaźnik skuteczności suszenia (UE 2017/1369): 1.061Zużycie energii na 100 cykli w programie Eco (UE 2017/1369) [kWh]: 76Zużycie wody na proces programu Eco (UE 2017/1369) [l]: 11Czas trwania programu (UE 2017/1369) [h:mm]: 4:00Poziom hałasu (UE 2017/1369) [dB(A)]: 42Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): BDolne ramię natryskowe: satelitarne ze strefą Spray ZoneAutomatyczne wyłączanie: takLiczba temperatur: 4Zawiasy ślizgowe: takPrzewód [m]: 1,6Napięcie [V]: 200-240Wysokość [cm]: 82Szerokość [cm]: 60Głębokość [cm]: 55


3. miejsce

☆ Electrolux Y67EC300L ☆

Electrolux Y67EC300L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Y67EC300L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfc02da47c3d009f0316
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Y67EC300L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy 900 Comfort Lift.

TOP3 zmywarek wolnostojących: cena do 4000 zł

Zestawienie TOP3 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka Bosch Spv6Ymx11E ☆

Zmywarka Bosch Spv6Ymx11E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Bosch Spv6Ymx11E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cd541b3754b7a7934d535c
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Bosch Spv6Ymx11E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka bosch spv6ymx11e.. Agd

2. miejsce

☆ Miele g 5132 sc selection - 60cm - szuflada na sztućce (4002516620839) ☆

Miele g 5132 sc selection - 60cm - szuflada na sztućce (4002516620839) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele g 5132 sc selection - 60cm - szuflada na sztućce (4002516620839)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 647fd7923754b722a56db3dc
 • ID kategorii: 585

☆ Miele g 5132 sc selection - 60cm - szuflada na sztućce (4002516620839) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:25;Czas trwania trybu czuwania:0;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:150 cm;uzupełniające dane:zegar, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające: dodatkowe płukanie, dodatkowe suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane komponenty, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:45 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:45 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, delikatny, intensywny, QuickPowerWash;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - cykl:8,5 litr


3. miejsce

☆ Miele g 5110 sc active - 60cm - szuflada na sztućce ☆

Miele g 5110 sc active - 60cm - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele g 5110 sc active - 60cm - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64812a65d403334b15e3e119
 • ID kategorii: 585

☆ Miele g 5110 sc active - 60cm - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:25;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:150 cm;uzupełniające informacje:automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe: dodatkowe płukanie, dopełniające suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane części, składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane części, składane kolce;ilość programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:45 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:45 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, inteligentny, QuickPowerWash;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:45, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:łatwe zamykanie Miele ComfortClose;Zużycie energii w cyklu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - cykl:8,5 litra


Zmywarka marki Bosch do 4000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Bosch do 4000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Bosch do 4000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Bosch do 4000 zł opinie
 • Zmywarka marki Bosch do 4000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Bosch do 4000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *