Jaka zmywarka Bosch do 3500 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch w cenie do 3500 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 3500 zł od producenta Bosch.

Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch do 3500 zł do zabudowy – Ranking marzec 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Bosch, dostępnych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E ☆

Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8082fff01e5aa1be54
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:03:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające dane:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV6ZCX00E;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, uniwersalny;rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5002, SMZ5100, SMZ5300;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, trafne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w cyklu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


2. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.nowoczesna technika gwarantując maksymalną wydajność, a także naturalne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje adekwatne rezultaty przez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając genialny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy dzisiaj myć naczynia o najróżniejszych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest trafnie delikatnie.

Programy automatyczneW samoczynny sposób stosowną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są starannie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

sensor załadunku.Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany poprzez detektor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w sytuacji pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy znikomej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Doskonałe suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów sztucznych, które z reguły wymagały uzupełniającego wycierania po zakończeniu procesu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na perfekcyjne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło i suche powietrze podczas cyklu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w kontraście do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca adekwatne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, proces po cyklu. Zmywarka, która Cię informuje.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

istotnie w sytuacji niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: precyzyjny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się informacje o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania, a także czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja w środku dzięki specjalnemu układowi diod LED.innowacyjny system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, iż Twoje naczynia wyglądają naprawdę olśniewająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to obszerniejsza elastyczność załadunku ulepszone użycie przestrzeni.najlepsze zmywarki ActiveWater mają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro posiada wnęki na spore akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. W dodatku, po jej obu stronach znajduje się dodatkowo miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są niezwykle pojemne, gwarantując miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich sprzętów gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupousuwać awarię, wyekwipowany we wszystkie konieczne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z zasady stosowane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz scalić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego możliwego minimum.

Jest to realne dzięki specjalnie dobranemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe cechySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


3. miejsce

☆ Bosch SMV4HDX52E ☆

Bosch SMV4HDX52E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4HDX52E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8482fff01e5aa1be5e
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4HDX52E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV 4HDX52E 13kpl 3 kosz 60cm Zmywarka Do zabudowy o szerokości 59.8 cm, mieszcząca maksymalnie 13 kompletów naczyń, w klasie produktywności energetycznej D, ma Ukryty panel sterowania.

ilość programów: 6. Opcja opóźnionego startu - Maksymalnie 24 h. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: D objętość: 13 kompletów naczyń Zużycie wody na proces: 9,5l 6 programów 4 funkcje uzupełniające MachineCare: Program czyszczenia zmywarki Wymiennik ciepła AquaSensor Asystent dozowania System ochrony szkła: GlassProtect Trzeci kosz ExtraSpace InfoLight: Punktowy wskaźnik pracy Opóźnienie czasu startu Wysokość: 81,5 cm Szerokość: 59,8 cm Więcej miejsca na płaskie naczynia i akcesoria kuchenne Usytuowany na górze zmywarki, trzeci kosz ExtraSpace udostępnia miejsce na płaskie miski, a także większe i mniejsze akcesoria kuchenne.

zaopatrzony w ruchomą tacę na noże, uwalnia przestrzeń załadunkową na wysokie kieliszki w koszu poniżej. W ten sposób zyskujesz obszerniejszą elastyczność przy załadunku różnorodnych naczyń. Strefa ExIra Clean: intensywne mycie nieprzystępnych zabrudzeń Pożegnaj na korzystne oczyszczanie naczyń z zaschniętych resztek: strefa ExtraClean w górnym koszu poradzi sobie z tym nadzwyczajnie.

Trzy rotujące dysze stwarzają silny strumień wody zapewniąc naczyniom dodatkowe, intensywne płukanie. Bez powiększania ilości detergentu ani podnosinia temperatury. Dla aktywacji funkcji wystarczy nacisnąć przycisk, a zmywarka sama zadba o nadzwyczajny efekt.

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia perfekcyjnie suche Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki producenta Bosch oferują funkcję Suszenie Extra.

podciąga ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą nadzwyczajnie czyste i suche.

dzięki temu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! InfoLight — czerwone swiatło statusu pracy InfoLight® emituje czerwone światło na podłodze w trakcie cyklu zmywania, dzięki temu wiadomo, kiedy zmywarka pracuje.

Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia, żeby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Asystent Dozowania zapewnia adekwatne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając genialny efekt zmywania każdego załadunku.

Kosze MaxFlex: elastyczny i zrównoważony załadunek dla wszystkich naczyń z wspaniałym płynnym wysuwem adekwatny załadunek różnych naczyń może być wyzwaniem. Kosze MaxFlex oferują sporo możliwości załadunku dzięki zrównoważeniejszemu, wyższemu dolnemu koszowi oraz składanym elementom na obfite naczynia.

w dodatku, nowo zaprojektowane półki na szkło, przeciwpoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki gwarantują ich stabilizację. Dla niepokaźnych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku w postaci trzeciego kosza ExtraSpace albo szuflady na sztućce*.

Kosze MaxFlex zapewniają bezpieczne ustawienie delikatnych szklanek i wygodne umiejscowienie wszelkich naczyń! * w zależności od wyposażenia modelu Program automatyczny - sprawne zmywanie bez zgadywania Program Auto gwarantuje adekwatną efektywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co produktywne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla znakomitych rezultatów zmywania. Adekwatny program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite Spraw, żeby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swej smart zmywarki.

Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kompilacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kompozycję, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem.

przy pomocy aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurowac niemało programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest konieczna aby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia bezusterkową ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka a


4. miejsce

☆ Bosch SMI6ECS93E ☆

Bosch SMI6ECS93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMI6ECS93E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8f82fff01e5aa1be74
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMI6ECS93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMI6ECS93E 13 kpl. 3 kosz 60cm WiFi Zmywarka do zabudowy z panelem zewnętrznym w kolorze srebrnym, o szerokości 60 cm NAJWAŻNIEJSZE parametry: rodzaj: do zabudowy z panelem zewnętrznym Szerokość: 60cm Poziom hałasu: 42 dB 8 programów Home Connect - zdalny start Szuflada na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację przenośną Home Connect przez Wi-Fi wymiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 59.8 x 57.3 cm ActiveWater Eco: organiczne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody.

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć śladowe zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie między 6,7 a 7,5 litra* wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.

*w zależności od modelu Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla ulepszonych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie pod koniec programu.

To użyteczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia, żeby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,na dodatek oszczędza energię.

Kosze MaxFlex: sprężysty i jednostajny załadunek dla wszystkich naczyń z rewelacyjnym płynnym wysuwem. Stosowny załadunek różnych naczyń może być wyzwaniem. Kosze MaxFlex proponują sporo możliwości załadunku dzięki zrównoważeniejszemu, wyższemu dolnemu koszowi, a także składanym elementom na wielkie naczynia.

w dodatku, nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapewniają ich stabilizację. Dla nieznacznych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku w postaci trzeciego kosza ExtraSpace albo szuflady na sztućce*.

Kosze MaxFlex gwarantują bezpieczne ustawienie delikatnych szklanek i komfortowe umiejscowienie wszelkich naczyń! * w zależności od wyposażenia modelu Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma wiecej możliwości.

Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To doskonałe miejsce na sztućce i śladowe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a choćby filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia obszerniejszą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni.

Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości! Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza. System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz dopasować wnętrze do swych potrzeb nawet dla szczególnie wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewielkiej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C.

Jest to bardzo cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka ActiveWater Eco z wyjątkowo niskim zużyciem wody ActiveWater Eco: ekologiczne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody.

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć znikome zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie pomiędzy 6,7 a 7,5 litra* wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.

*w zależności od modelu EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatycznemu otwieraniu drzwi. Kosze MaxFlex: sprężysty i zrównoważony załadunek dla wszelkich naczyń z doskonałym płynnym wysuwem. Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 42 dB.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 7500 zł

Wyjątkowo ciche zmywanie. Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu. Jest to szczególnie znaczne w nocy oraz jeśli masz otwartą kuchnię na salon. Jeśli więc ważne dla Ciebie są cisza i spokój, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie zmywarka Silence Plus 42 dB.

Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień. SPECYFIKACJA technologicznA: SMI6ECS93E Zmywarka 60 cm do zabudowy z panelem cechy techniczna: Klasa sprawności energetycznej¹: D Energia² / woda³: 84 kWh / 6.7 litry Czas trwania programu⁴: 4:35 (h:min) objętość: 13 kompletów naczyń Poziom hałasu: 42 dB(A) re 1 pW Klasa emisji hałasu: B Głośność w programie Cichy: 40 dB(A) re 1 pW Programy i dopełniające funkcje 8 programów: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, szybki 45 °C, Szkło 40 °C, Cichy 50 °C, Ustawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne Ustawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne 4 Funkcje dopełniające: Home Connect - zdalny start, EfficientDry, Strefa Intensywna, SpeedPerfect Plus


5. miejsce

☆ Bosch SPV6YMX11E ☆

Bosch SPV6YMX11E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6YMX11E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624d41b682fff04bd9a65f85
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6YMX11E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana 45 cm

 • Zmywarki PerfectDry - prefekcyjne suszenie z funkcjonalnymi, rozciągliwymi rozwiązaniami w dobraniu koszy do umiejscowienia różnego rodzaju naczyń.
 • PerfectDry z technologią Zeolith: świetne suszenie przy mniejszym zużyciu energii, nawet w sytuacji trudnych do wysuszenia naczyń.
 • Silence on demand: tryb wyciszenia redukuje hałas do max. 30 min w każdej chwili przy pomocy aplikacji Home Connect.
 • Home Connect: zdalny dostęp i kontrola maszyn, który usprawnia każdy dzień.
 • Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji przystępne za dotknięciem jednego przycisku.
 • TimeLight: faza procesu programu i czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczości na podłodze przed zmywarką.

Nr 1 w Europie
Lepiej jest stracić pieniądze aniżeli zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto firmy Bosch. Przez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Rewelacyjnie znany polskim konsumentom, postrzegany jako niezawodny i organiczny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii obszernego sprzętu.

PerfectDry: znakomite suszenie przy mniejszym zużyciu energii
podczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa sztucznego czasem okazywało się, iż były jeszcze wilgotne i wymagały dopełniającego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry z zastrzeżoną technologią Zeolith nastawione są na rewelacyjne suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze w trakcie procesu suszenia. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym cyklu przy mniejszym zużyciu energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu z porównywalną zmywarką Bosch bez technice Zeolith i klasy energetycznej D.

Szuflada Vario3 Pro to obszerniejsza sprężystość załadunku udoskonalone zastosowanie przestrzeni.
najlepsze zmywarki posiadają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na pokaźne akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. W dodatku, po jej obu stronach znajduje się też miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu. Przyciski regulacji ruchomych komponentów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki temu komfortowo przystosujesz je do potrzeb.

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.
System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb choćby dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - szczególnie cicha, gdy tego potrzebujesz
Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci potrzeba. Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Zdalne sterowanie: Twoje urządzenie Cię słucha.
Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania. Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.

Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem trudny, a zastosowanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym rezultatem. Aplikacja Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, że nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najlepszy. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, wariant i liczba naczyń. Aplikacja zarekomenduje optymalne ustawienie. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia mobilnego i uzyskiwać nieprzeciętne efekty zmywania, zawsze, cykl po cyklu.

Licznik tabletek
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect
Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować produktywniej czas. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób zawiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza!

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite
Spraw, by codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kompozycje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Za pomocą aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurowac dużo programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!

TimeLight: skrupulatny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.
Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się dane o przebiegu zmywania. Wystarczy jeden rzut oka, aby dowiedzieć się, jaka faza programu aktualnie przebiega i ile czasu zostało jeszcze do zakończenia procesu mycia. W ten sposób zyskujemy pełną orientację i możemy lepiej zaplanować swój czas.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.
Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także z zabezpieczeń w środku. Czujniki stale monitorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze albo na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.
postępowa technologia zapewniająca maksymalną efektywność, a także ekologiczne zmywanie z świetnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej efektywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyątkowo trwały, energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty przez sprawne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: produktywne zmywanie garnków i patelni
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o rozmaitych potrzebach, np. Solidnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie. Tą funkcjonalną funkcję można dodać do wielu programów!

Program automatyczny - sprawne zmywanie bez zgadywania
Program Auto gwarantuje adekwatną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla rewelacyjnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.


Zmywarki Bosch do 3500 zł wolnostojące – Ranking marzec 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms6edi06e ☆

Bosch sms6edi06e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6edi06e
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6492da47cefc10f3276
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6edi06e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza sprawność
nowoczesna technika zapewniając maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia trafne rezultaty przez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując znakomity efekt zmywania każdego załadunku

Programy samoczynne
W automatyczny sposób trafną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są skrupulatnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

detektor załadunku.
Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Detektor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujka szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W sytuacji obszerniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się samoczynnie po zakończeniu cyklu zmywania. To poręczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, uniemożliwia kondensacji i delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,jeszcze oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy małej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo precyzyjne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami buduje silny strumień wody, przeznaczona jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Dzisiaj trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez zapotrzebowania powiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla potężnie zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

zagwarantuje jeszcze więcej miejsca dla minimalnych akcesoriów kuchennych
Znalezienie miejsca dla minimalnych akcesoriów jak części do ekspresu, niepokaźnych filiżanek, czy pokrywek może być irytujące. Specjalnie zaprojektowany trzeci kosz umiejscowiony w górnej części zmywarki gwarantuje więcej miejsca na nieprzystępne w załadunku komponenty. Dzięki ruchomej tacce na noże, trzeci kosz zwiększa też możliwości użycia dolnego kosza, który pomieści nawet większe kieliszki do wina. Trzeci kosz otwiera nowe możliwości załadunku w szczególności nieznacznych akcesoriów kuchennych.

Kosze Max Flex: rozciągliwy i jednostajny załadunek dla wszystkich naczyń z idealnym płynnym wysuwem.
trafny załadunek zróżnicowanych naczyń może być wyzwaniem. Kosze Max Flex to udogodnienie dzięki jednostajniejszemu dolnemu koszowi i ruchomym elementom na wielkie naczynia. Dodatkowo, nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapobiegają przesunięciom. Dla niedużych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku z dużą przestrzenią i szufladę na sztućce. Kosze Max Flex stabilizują załadunek i elastyczne umiejscowienie wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i zawsze zaleca trafne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i liczba naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, proces po cyklu.

Zmywarka, która Cię informuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Wyjątkowo w sytuacji wyjątkowo zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej wydajny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne dane. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, powiadamia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia poprzez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuwyeliminować awarię, wyposażony we wszystkie konieczne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem)
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z reguły wykorzystywane programy i opcje jako ulubione kompozycje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz scalić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w słuszny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, samoczynnie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego możliwego minimum. Jest to realne dzięki specjalnie dopasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.


Pozostałe właściwości
Kosze Max Flex Strefa Extra Clean Zone Trzeci kosz ExtraSpace Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie antypoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu Składane półki w dolnym koszu (6x) Tacka na noże Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu EfficientDry: produktywniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Kosze Max Flex: elastyczny i zrównoważony załadunek dla wszystkich naczyń z wyśmienitym płynnym wysuwem. Trzeci kosz ExtraSpace - dodatkowy poziom załadunku: gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla drobnych akcesoriów kuchennych Silence Plus: odczuwalnie cicha przy głośności na poziomie 42dB. Strefa Extra Clean Zone: wyjątkowo skrupulatne mycie potężnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu

2. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka marki AEG do 2000 zł

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w odcieniu srebrnym o pojemności 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń ilość programów: 8 4 funkcje uzupełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- znakomite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, iż po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry świetne, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza w trakcie suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: większa elastyczność i ulepszone wykorzystanie przestrzeni najkorzystniejsze zmywarki mają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na znaczne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Na dodatek boczną stronę szuflady można opuścić tym samym tworzyjąc przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych komponentów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu komfortowo dopasujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz przystosować wnętrze do swych potrzeb nawet dla nad wyraz wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - bardzo cicha, gdy tego potrzebujesz Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skupić się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci potrzeba.

Tryb wyciszenia redukuje hałas podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania.

Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, powiadamia Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować produktywniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób powiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest potrzebna żeby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zagwarantuje bezusterkową ochronę przed wyciekiem wody. Gdy sensor wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż przez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA cechy technologiczne Klasa wydajności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na proces: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


3. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sps 6zmi35e ☆

Bosch Zmywarka sps 6zmi35e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sps 6zmi35e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 622ddddf3754b7a2715a91bf
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sps 6zmi35e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E ☆

Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 617828145ecf79d88b0a90dd
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
SMS6ECI93E to zmywarka wolnostojąca o szerokości i głębokości 60 cm, którą znamionuje genialna funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w postępowej stylistyce a postępowe rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Zmywarka o obszerności 13 (kpl.), perfekcyjnie spełni oczekiwania w szerokiej rodzinie i na pewno doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie cechuje się stosunkowo niskim poborem mocy, a także wody na poziomie 84 kWh/100 cykli – przeciętne zużycie wody 1876 l/rok. Urządzenie w nowej klasie energetycznej D charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (42 dB) a jednocześnie produktywną pracą. Wysoka klasa energetyczna D pozwoli oszczędzać pieniądze,ponadto i dbać o środowisko naturalne....

5. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;wariant etykiety:nowa;seria:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 3500 zł


TOP4 zmywarek do zabudowy: cena do 3500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Samsung DW60A8071 ☆

Samsung DW60A8071 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60A8071
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6180fcbe8e441aaab67cce89
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60A8071 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy SAMSUNG. Perfekcyjna klasa energetyczna B ograniczająca zużycie energii. Sterowany elektronicznie. Model ten został wyposażony opózniony start, Funkcja Auto Open. Gwarancja 24 miesiące....

2. miejsce

☆ Gorenje GV693C60 ☆

Gorenje GV693C60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GV693C60
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdf0f82fff0eb22ec3cfa
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GV693C60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Gorenje GV693C60UVAD 16 kpl 3 kosz 60cm Zmywarka do zabudowy TotalDry, samoczynne otwieranie drzwi, IonTech, pojemność 16 kompletów naczyń. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C Kolor: Biały objętość: 16 kompletów naczyń 3 kosz na sztućce Zużycie wody na cykl: 9,6l Opóźnienie startu Komunikacja poprzez WiFi typ sterowania: Dotykowy Sygnał dźwiękowy i świetlny zakończenia syklu ilość programów: 7 Temperatura zmywania (°C): 40/45/50/55/60/65/70 Wskaźnik świetlny LED na podłogę Wewnętrzne oświetlenie LED sensor poziomu wody Zabezpieczenie przed przelaniem się wody: Total AquaStop Wnętrze: Wnętrze ze stali rdzoodpornej Wysokość: 81,6 cm Szerokość: 59,8 cm Głębokość: 55,5 cm Inteligentne dozowanie Bez konieczności dodawania detergentu przez miesiąc używania To unikalne rozwiązanie SmartDosing oszczędza Państwa czas, detergent i energię!

wystarczy wlać detergent do pojemnika i pozostawić bez dozowania poprzez okres jednego miesiąca, czyli średnio 20 cykli zmywania. Na podstawie wybranego programu zmywarka automatycznie wyda odpowiednią ilość detergentu.

Pojemnik jest wyjmowany i nieskomplikowany do czyszczenia. ExtraHygiene z technologią UV zawsze nadzwyczajnie czysta zmywarka Prawdziwy efekt antybakteryjny także przy niższych temperaturach programu (np. Eco 55°C).

Funkcja światła UV jest aktywowana przez nową opcję UV, która jest skrupulatnie umieszczona w systemie hydraulicznym. Funkcja UV jest opcjonalna i może być wykorzystywana we wszystkich programach. W połączeniu z programami Eco, Auto, Intensive, codziennym, Nocnym i Higiena, eliminuje do 99,9% bakterii i wirusów.

SmartDry wspaniale suche naczynia. Rewelacyjnie suche naczynia. Nowa technologia SmartDry ze specjalnym zintegrowanym wentylatorem w środku zmywarki jest aktywowana po każdym procesu zmywania,zlikwidować gorącą parę.

Wilgotna para w środku wanny jest zamieniana na wodę i kierowana z powrotem do rury. W wyniku tego procesu powstają wyśmienicie suche naczynia. 16 kompletów naczyń Tak rozciągliwe, jak Twój czas Zmywarki Gorenje UltraClean oferują wystarczająco dużo miejsca dla wszelkich Twoich potrzeb.

Trzy kosze umożliwiają jednoczesne zmywanie do 16 kompletów naczyń. W pełni elastyczne wnętrze pozwala na rozmaite opcje załadunku, a obsługa jest prosta i pozwala na zorganizowanie wyjątkowego przyjęcia!

ConnectLife Wszystko o zmywarce na wyciągnięcie ręki "Wszystko o Twojej zmywarce" na wyciągnięcie ręki Uprość swoje życie i miej wszystkie możliwości sterowania i sprawdzania swej zmywarki za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Zdalne sterowanie, powiadomienia przenośne i ticketing to funkcjonalności, które pomogą Ci zarządzać wszystkimi czynnościami związanymi ze zmywaniem płynniej i szybciej z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Trzecie ramię spryskujące Do 30% ulepszone wyniki czyszczenia uzupełniające ramię spryskujące, umieszczone w górnej części zmywarki, ulepszone pokrycie wodą i przepłukanie dla do 30 % ulepszonych rezultatów mycia.

Wszystkie naczynia i sztućce będą za każdym razem nieprzeciętnie umyte. Prędko i skutecznie w 1h skutecznie szybko wydajny i prędki program przeznaczony do codziennego wykorzystania dla naczyń z lekko wysuszonymi resztkami.

Program ten działa w temperaturze 65°C i kończy się w ciągu 1 godziny. Inwerter PowerDrive Niezwykła moc, wysoka efektywność Nowy, solidny, bezszczotkowy silnik Inverter PowerDrive z regulacją prędkości gwarantuje wysoką efektywność przy widocznie niższym poziomie hałasu, niskim zużyciu energii i dłuższej żywotności.

Intensywna strefa CleanZone perfekcyjne rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia świeże modele zmywarek Gorenje mają wspaniałe rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia: dwie efektywne dysze o dużej mocy umieszczone w tylnej części wanny.

Dzięki zastosowaniu wody pod wysokim ciśnieniem, trafiają one bezpośrednio w najtrudniejsze plamy, wspaniale sprawdzają się w sytuacji mycia garnków, patelni i blach do pieczenia. IonTech Koniec z nieprzyjemnymi zapachami podczas wymogi na napełnienie zmywarki Każdy z nas zna nieprzyjemny zapach, który wyciąga się z na wpół załadowanej przez kilka dni zmywarki.

zaawansowana technika IonTech zastosowana w zmywarkach Gorenje działa na zasadzie naturalnego procesu jonizacji, który w naturalny sposób eliminuje nieprzyjemne zapachy i utrzymuje świeżość w zmywarce, choćby gdy jest ona pełna brudnych naczyń.

Prowadnice ślizgowe Effortless Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak szybki i nieskomplikowany Bezproblemowy i prędki załadunek naczyń, górny kosz ma teraz gładki ślizg. Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak prędki i nieskomplikowany, dzięki przychylnym dla użytkownika prowadnicom z łożyskami kulkowymi na górnym koszu.

Serwis dla kieliszków do wina idealne miejsce na kieliszki do wina Proszę umieścić swoje kieliszki do wina w bezpiecznym, wydzielonym miejscu na dolnym i górnym koszu za pomocą specjalnie zaprojektowanych uchwytów na kieliszki.

wyposażone są one w specjalny gumowy materiał, który zabezpiecza k


3. miejsce

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E ☆

Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8082fff01e5aa1be54
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:03:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV6ZCX00E;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, uniwersalny;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5002, SMZ5100, SMZ5300;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, adekwatne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w cyklu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


4. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza produktywność.nowoczesna technologia zapewniając maksymalną sprawność i naturalne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty przez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając doskonały efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: produktywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o różnorodnych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest stosownie delikatnie.

Programy samoczynneW samoczynny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

sensor załadunku.Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujnik załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w sytuacji większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy znikomej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Doskonałe suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów nienaturalnych, które przede wszystkim wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu cyklu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na nieprzeciętne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w kontraście do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i zawsze zaleca trafne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać znakomite efekty zmywania, cykl po procesu. Zmywarka, która Cię powiadamia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

Inne Rankingi:  Zmywarka Candy

bardzo w sytuacji nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej sprawny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: staranny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się informacje o wybranym programie, aktualnej fazie procesu zmywania i czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja wewnątrz dzięki specjalnemu układowi diod LED.postępowy system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, powodując, iż Twoje naczynia wyglądają naprawdę zachwycająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to pokaźniejsza sprężystość załadunku lepsze wykorzystanie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gromadzi wnęki na spore akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Ponadto, po jej obu stronach znajduje się dodatkowo miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są bardzo pojemne, zapewniając miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich sprzętów gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuwyeliminować awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj przeważnie używane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz złączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego możliwego minimum.

Jest to osiągalne dzięki specjalnie przypasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe atrybutySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


TOP4 zmywarek wolnostojących: cena do 3500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms6edi06e ☆

Bosch sms6edi06e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6edi06e
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6492da47cefc10f3276
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6edi06e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza skuteczność
nowoczesna technika gwarantując maksymalną produktywność oraz naturalne płukanie z perfekcyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju. Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia adekwatne rezultaty poprzez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku

Programy automatyczne
W samoczynny sposób stosowną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są precyzyjnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

czujnik załadunku.
Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez detektor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W sytuacji większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się samoczynnie po zakończeniu procesu zmywania. To praktyczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, uniemożliwia kondensacji i delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania ulepszonego efektu suszenia,na dodatek oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niepokaźnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to stanowczo cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo dokładne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami wytwarza silny strumień wody, asygnowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Dzisiaj trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki temu są dużo czyściejsze bez zapotrzebowania zwiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla potężnie zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla małych akcesoriów kuchennych
Znalezienie miejsca dla niedużych akcesoriów jak części do ekspresu, małych filiżanek, czy pokrywek może być irytujące. Specjalnie zaprojektowany trzeci kosz umiejscowiony w górnej części zmywarki zapewnia więcej miejsca na skomplikowane w załadunku komponenty. Dzięki ruchomej tacce na noże, trzeci kosz powiększa w dodatku możliwości zastosowania dolnego kosza, który pomieści nawet obszerniejsze kieliszki do wina. Trzeci kosz otwiera nowe możliwości załadunku w szczególności minimalnych akcesoriów kuchennych.

Kosze Max Flex: rozciągliwy i stabilny załadunek dla wszelkich naczyń z nadzwyczajnym płynnym wysuwem.
optymalny załadunek różnych naczyń może być wyzwaniem. Kosze Max Flex to udogodnienie dzięki jednostajniejszemu dolnemu koszowi, a także ruchomym elementom na spore naczynia. Dodatkowo, nowo zaprojektowane półki na szkło, przeciwpoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki uniemożliwiają przesunięciom. Dla niewiele znaczących akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku z dużą przestrzenią oraz szufladę na sztućce. Kosze Max Flex stabilizują załadunek i rozciągliwe umiejscowienie wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki czemu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, proces po procesu.

Zmywarka, która Cię informuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Istotnie w sytuacji wyjątkowo zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia poprzez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta producenta Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupolikwidować awarię, wyekwipowany we wszystkie konieczne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem)
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z reguły wykorzystywane programy i opcje jako ulubione kompozycje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz zespoić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, samoczynnie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego osiągalnego minimum. Jest to osiągalne dzięki specjalnie dopasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.


Pozostałe cechy
Kosze Max Flex Strefa Extra Clean Zone Trzeci kosz ExtraSpace Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu Składane półki w dolnym koszu (6x) Tacka na noże Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu EfficientDry: sprawniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Kosze Max Flex: sprężysty i zrównoważony załadunek dla wszelkich naczyń z znakomitym płynnym wysuwem. Trzeci kosz ExtraSpace - dodatkowy poziom załadunku: gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla niepokaźnych akcesoriów kuchennych Silence Plus: odczuwalnie cicha przy głośności na poziomie 42dB. Strefa Extra Clean Zone: wyjątkowo precyzyjne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu

2. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w kolorze metalicznym o obszerności 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń liczba programów: 8 4 funkcje dopełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- wyśmienite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry znakomite, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: pokaźniejsza elastyczność i lepsze wykorzystanie przestrzeni najlepsze zmywarki posiadają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gwarantuje przestrzeń na znaczne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Dodatkowo boczną stronę szuflady można opuścić tym samym generujejąc przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych elementów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu komfortowo przystosujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz przypasować wnętrze do swych potrzeb nawet dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - szczególnie cicha, gdy tego potrzebujesz Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz.

Tryb wyciszenia redukuje hałas w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania.

Twoja nowoczesna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci wykorzystać efektywniej czas.

Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób informując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest niezbędna by je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujka wykryje przeciek, zmywarka samoczynnie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi poprzez wodę – i to aż poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA parametry technologiczne Klasa wydajności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na cykl: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


3. miejsce

☆ BOSCH SPS6YMI17E ☆

BOSCH SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: BOSCH SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62e7fb3cd4033399a8ade803
 • ID kategorii: 585

☆ BOSCH SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

4. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E ☆

Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6336afddd712872b9a6ef37d
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Zmywarka marki Bosch do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Bosch do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Bosch do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Bosch do 3500 zł opinie
 • Zmywarka marki Bosch do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *