Jaka zmywarka Bosch do 3500 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch w cenie do 3500 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 3500 zł od producenta Bosch.

Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch do 3500 zł do zabudowy – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Bosch, dostępnych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.nowoczesna technika gwarantując maksymalną wydajność, a także naturalne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje adekwatne rezultaty przez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając genialny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy dzisiaj myć naczynia o najróżniejszych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest trafnie delikatnie.

Programy automatyczneW samoczynny sposób stosowną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są starannie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

sensor załadunku.Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany poprzez detektor szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w sytuacji pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy znikomej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Doskonałe suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów sztucznych, które z reguły wymagały uzupełniającego wycierania po zakończeniu procesu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na perfekcyjne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło i suche powietrze podczas cyklu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w kontraście do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca adekwatne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, proces po cyklu. Zmywarka, która Cię informuje.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

istotnie w sytuacji niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: precyzyjny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się informacje o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania, a także czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja w środku dzięki specjalnemu układowi diod LED.innowacyjny system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, iż Twoje naczynia wyglądają naprawdę olśniewająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to obszerniejsza elastyczność załadunku ulepszone użycie przestrzeni.najlepsze zmywarki ActiveWater mają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro posiada wnęki na spore akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. W dodatku, po jej obu stronach znajduje się dodatkowo miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są niezwykle pojemne, gwarantując miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich sprzętów gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupousuwać awarię, wyekwipowany we wszystkie konieczne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z zasady stosowane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz scalić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego możliwego minimum.

Jest to realne dzięki specjalnie dobranemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe cechySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


2. miejsce

☆ Bosch SMV4ECX08E ☆

Bosch SMV4ECX08E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4ECX08E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c9c2da47cb889ab3249
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4ECX08E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, optymalne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w cyklu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9 litr

3. miejsce

☆ Bosch SPV6YMX11 ☆

Bosch SPV6YMX11 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6YMX11
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61cb27db2da47c6f1803fd85
 • ID kategorii: 523
Inne Rankingi:  Zmywarka marki AEG do 3500 zł

☆ Bosch SPV6YMX11 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana 45 cm Zmywarki PerfectDry - prefekcyjne suszenie z funkcjonalnymi, sprężystymi rozwiązaniami w dostosowaniu koszy do umiejscowienia przeróżnego rodzaju naczyń. PerfectDry z technologią Zeolith: znakomite suszenie przy mniejszym zużyciu energii, choćby w przypadku niełatwych do wysuszenia naczyń. Silence on demand: tryb wyciszenia redukuje hałas do max. 30 min w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który upraszcza każdy dzień. Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji przystępne za dotknięciem jednego przycisku. TimeLight: faza procesu programu, a także czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczości na podłodze przed zmywarką. Nr 1 w EuropieLepiej jest stracić pieniądze niżeli zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto firmy Bosch. Poprzez pokolenia AGD marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w tak samo niezliczonych domach, żeby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Świetnie znany polskim konsumentom, postrzegany jako niezawodny i ekologiczny. Nic dziwnego, iż od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii obszernego sprzętu. PerfectDry: nieprzeciętne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiPodczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa nienaturalnego czasem okazywało się, że były jeszcze wilgotne i wymagały uzupełniającego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry z opatentowaną technologią Zeolith nastawione są na wyśmienite suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym cyklu przy mniejszym zużyciu energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu z porównywalną zmywarką Bosch bez technice Zeolith i klasy energetycznej D. Szuflada Vario3 Pro to większa sprężystość załadunku udoskonalone zastosowanie przestrzeni.najlepsze zmywarki mają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gwarantuje przestrzeń na obfite akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się jeszcze miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu. Przyciski regulacji ruchomych części w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki temu komfortowo dostosujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz dopasować wn...

4. miejsce

☆ Bosch SPV6EMX05E ☆

Bosch SPV6EMX05E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6EMX05E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45ca82da47cb889ab3254
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6EMX05E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka BOSCH SPV6EMX05E do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie efektywności energetycznej C. Ma ukryty panel sterowania. Ilość programów: 6. Opcja opóźnionego startu - tak (do 24 h).

Zabezpieczenie przeciwwypływowe - AquaStop. Zużycie energii wynosi 59 kWh na 100 cykli.


5. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SMV4ECX26E ☆

Bosch Serie 4 SMV4ECX26E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SMV4ECX26E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8b82fff01e5aa1be6b
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SMV4ECX26E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:04:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV4ECX26E;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa wydajności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:13;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Bosch SMV4ECX**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5100, SMZ5300;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:adekwatne zużycie wody Bosch ActiveWater, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,92 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie p...


Zmywarki Bosch do 3500 zł wolnostojące – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d49add902e51afe8379317
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
SMS4EMC06E to zmywarka, którą cechuje doskonała funkcjonalność i nieszablonowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a postępowe rozwiązana w niej zastosowane zadowolą choćby najmocniej wymagających użytkowników!...

2. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;wariant etykiety:nowa;seria:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...


3. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w odcieniu srebrnym o pojemności 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń ilość programów: 8 4 funkcje uzupełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- znakomite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, iż po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry świetne, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza w trakcie suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: większa elastyczność i ulepszone wykorzystanie przestrzeni najkorzystniejsze zmywarki mają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na znaczne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Na dodatek boczną stronę szuflady można opuścić tym samym tworzyjąc przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych komponentów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu komfortowo dopasujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz przystosować wnętrze do swych potrzeb nawet dla nad wyraz wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - bardzo cicha, gdy tego potrzebujesz Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skupić się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci potrzeba.

Tryb wyciszenia redukuje hałas podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania.

Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, powiadamia Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować produktywniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób powiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Forgast

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest potrzebna żeby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zagwarantuje bezusterkową ochronę przed wyciekiem wody. Gdy sensor wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż przez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA cechy technologiczne Klasa wydajności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na proces: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d4448fd40333ef3dd94280
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

SMS4ENI06E to zmywarka, którą znamionuje znakomita funkcjonalność i nieszablonowa elegancja ukryta w innowacyjnej stylistyce a postępowe rozwiązana w niej zaimplementowane zadowolą nawet najistotniej wymagających użytkowników!...


5. miejsce

☆ Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) ☆

Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6514d12a3754b7b039cce3e5
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:03:15;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-45-cm/SPS6EMI17E;Klasa energetyczna:C;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:półki na filiżanki, regulacja wysokości kosza;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, szkło, szybki, ulubiony;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Bosch SPS6EMI**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, detektor załadunku Bosch/Siemens, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bo...Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 3500 zł


TOP4 zmywarek do zabudowy: cena do 3500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux Y69EG400L ☆

Electrolux Y69EG400L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Y69EG400L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfc12da47c3d009f0318
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Y69EG400L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy linia 700 Quick Select.

2. miejsce

☆ Samsung DW60A8071 ☆

Samsung DW60A8071 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60A8071
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6180fcbe8e441aaab67cce89
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60A8071 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy SAMSUNG. Perfekcyjna klasa energetyczna B ograniczająca zużycie energii. Sterowany elektronicznie. Model ten został wyposażony opózniony start, Funkcja Auto Open. Gwarancja 24 miesiące....

3. miejsce

☆ Whirlpool W7I HT58 T ☆

Whirlpool W7I HT58 T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool W7I HT58 T
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f2382fff0cde756e127
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool W7I HT58 T - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:4:00;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyczne otwieranie drzwi, drzwi ze stali rdzoodpornej, detektor zabrudzenia wody, wyświetlanie czasu do końca programu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system samoczyszczących filtrów, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, strefa intensywna, funkcja dezynfekcji, zmywanie strefowe, płukanie higieniczne, automatyka zmywania, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:B;Kolor:czarny;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, składane kolce, półka na sztućce;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:A;Poziom hałasu:38 dB;typy programów zmywania:samoczynny, automatyczny intensywny, automatyczny normalny, samoczynny prędki, dezynfekcja, dopełniające suszenie, kryształy, mycie wstępne, PowerClean, program "45 minut", samoczyszczenie, Szósty Zmysł, prędki;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 55, 65;Programy zmywania:45, 50, 55, 65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:56 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł, suszenie Whirlpool NaturalDry, higieniczne płukanie Whirlpool;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litrów


4. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza produktywność.nowoczesna technologia zapewniając maksymalną sprawność i naturalne płukanie z genialnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty przez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając doskonały efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: produktywne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o różnorodnych potrzebach, np. Mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest stosownie delikatnie.

Programy samoczynneW samoczynny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

sensor załadunku.Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujnik załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w sytuacji większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy znikomej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Doskonałe suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów nienaturalnych, które przede wszystkim wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu cyklu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na nieprzeciętne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w kontraście do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i zawsze zaleca trafne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich wariant i ilość naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać znakomite efekty zmywania, cykl po procesu. Zmywarka, która Cię powiadamia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

bardzo w sytuacji nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej sprawny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: staranny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się informacje o wybranym programie, aktualnej fazie procesu zmywania i czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja wewnątrz dzięki specjalnemu układowi diod LED.postępowy system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, powodując, iż Twoje naczynia wyglądają naprawdę zachwycająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Hotpoint do 2000 zł

Szuflada na sztućce Vario3 to pokaźniejsza sprężystość załadunku lepsze wykorzystanie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gromadzi wnęki na spore akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Ponadto, po jej obu stronach znajduje się dodatkowo miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są bardzo pojemne, zapewniając miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich sprzętów gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Wystarczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuwyeliminować awarię, wyposażony we wszystkie niezbędne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj przeważnie używane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz złączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego możliwego minimum.

Jest to osiągalne dzięki specjalnie przypasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe atrybutySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


TOP4 zmywarek wolnostojących: cena do 3500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d49add902e51afe8379317
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
SMS4EMC06E to zmywarka, którą cechuje wspaniała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w progresywnej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą choćby najszczególniej wymagających użytkowników!...

2. miejsce

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) ☆

Siemens sr25zi11me (4242003872437) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens sr25zi11me (4242003872437)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1382fff045960e0b2b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:30;Czas trwania trybu czuwania:10 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-o-szerokosci-45-cm/SR25ZI11ME;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, szkło, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73145, SZ73001, SZ73000;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, niebieskie podświetlenie k...


3. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;wariant etykiety:nowa;seria:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...


4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w kolorze metalicznym o obszerności 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń liczba programów: 8 4 funkcje dopełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- wyśmienite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry znakomite, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: pokaźniejsza elastyczność i lepsze wykorzystanie przestrzeni najlepsze zmywarki posiadają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gwarantuje przestrzeń na znaczne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Dodatkowo boczną stronę szuflady można opuścić tym samym generujejąc przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych elementów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu komfortowo przystosujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz przypasować wnętrze do swych potrzeb nawet dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - szczególnie cicha, gdy tego potrzebujesz Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz.

Tryb wyciszenia redukuje hałas w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania.

Twoja nowoczesna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci wykorzystać efektywniej czas.

Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób informując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest niezbędna by je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujka wykryje przeciek, zmywarka samoczynnie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi poprzez wodę – i to aż poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA parametry technologiczne Klasa wydajności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na cykl: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


Zmywarka marki Bosch do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Bosch do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Bosch do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Bosch do 3500 zł opinie
 • Zmywarka marki Bosch do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Bosch do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *