Jaka zmywarka Bosch do 3000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch w cenie do 3000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 3000 zł od producenta Bosch.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch do 3000 zł do zabudowy – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Bosch, dostępnych w cenie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sri4hks53e (4242005324842) ☆

Bosch sri4hks53e (4242005324842) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sri4hks53e (4242005324842)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 623db2132da47c94f1335af3
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch sri4hks53e (4242005324842) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

elastyczny załadunek i możliwość niezwykle dokładnego wysuszenia naczyń za jednym naciśnięciem przycisku.

 • ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca skrupulatne suszenie trudno schnących naczyń.
 • System koszy VarioFlex: słuszne dostosowywanie przestrzeni koszy. W ten sposób więcej naczyń będzie lśniąco czyste w jednym cyklu zmywania.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
 • Funkcja Strefa Intensywna: najkorzystniejsze rezultaty zmywania garnków i patelni dzięki wyższemu ciśnieniu i temperaturze wody.
 • 7-segmentowy ekran: prezentuje czas pozostały do zakończenia programu, a także zawiadamia o braku nabłyszczacza i soli.

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia genialnie suche.
Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, nieraz pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki firmy Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Unosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą perfekcyjnie czyste i suche. Dzięki czemu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch!

funkcjonalny system koszy VarioFlex
Kosze VarioFlex gwarantują jeszcze obszerniejszą rozciągliwość dostosowania wnętrza. Dzięki Rackmatic czyli regulacji położenia górnego kosza, a także składanym elementom w koszach wygodnie umieścisz różnego rodzaju naczynia wykorzystując całą powierzchnię koszy. W ten sposób więcej naczyń będzie połyskująco czyste w jednym cyklu zmywania!

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.
System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz przystosować wnętrze do swych potrzeb choćby dla wyjątkowo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy znikomej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezusterkową ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń we wnętrzu. Czujniki stale obserwują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Funkcja Strefa Intensywna: produktywne zmywanie garnków i patelni
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o przeróżnych potrzebach, np. Potężnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest stosownie delikatnie. Tą funkcjonalną funkcję można dodać do wielu programów!

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza produktywność.
innowacyjna technika zapewniająca maksymalną efektywność oraz ekologiczne zmywanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niezrównanie cichy silnik bezszczotkowy.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania gwarantuje optymalne rezultaty przez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, zapewniając doskonały efekt zmywania każdego załadunku.

Program samoczynny - efektywne zmywanie bez zgadywania
Program Auto zapewnia stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co sprawne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, iż z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla rewelacyjnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla zróżnicowanego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.


2. miejsce

☆ Bosch smi4has48e ☆

Bosch smi4has48e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch smi4has48e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8582fff01e5aa1be60
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch smi4has48e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMI4HAS48E 13 kpl. 60cm 6 programów Zmywarka do zabudowy z panelem, o szerokości 60 cm, w kolorze srebrnym. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: typ: do zabudowy Klasa skuteczności energetycznej: D Poziom hałasu: 44 dB (41 dB w programie cichym) pojemność: 13 kompletów naczyń 6 programów zmywania 4 Funkcje uzupełniające: Home Connect - zdalny start, ExtraDry, HalfLoad - połowa załadunku, SpeedPerfect Plus Koszyk Vario na sztućce w dolnym koszu Zdalna kontrola przez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi Opóźnienie startu Szerokość: 59,8 cm *Front meblowy nie stanowi wyposażenia ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia perfekcyjnie suche.

Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki producenta Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Wznosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia.

dzięki czemu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą nieprzeciętnie czyste i suche. Dzięki czemu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania.

Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza. System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

dzięki czemu możesz przypasować wnętrze do swych potrzeb nawet dla wyjątkowo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewiele znaczącej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Wyjątkowo ciche zmywanie.

Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu. Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem bedzie zmywarka Silence Plus 44 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój.

Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania. Wybór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem niełatwy, a zastosowanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym rezultatem. Aplikacja Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najlepszy.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, rodzaj i ilość naczyń. Aplikacja zarekomenduje odpowiednie ustawienie. Dzięki czemu możesz łatwo wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia przenośnego i uzyskiwać doskonałe efekty zmywania, zawsze, cykl po cyklu.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja progresywna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.

*rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi SPECYFIKACJA technologicznA: Zmywarka 60 cm do zabudowy z panelem cechy technologiczne Klasa skuteczności energetycznej¹: D Energia² / woda³: 84 kWh / 9.5 litry Czas trwania programu⁴: 4:55 (h:min) pojemność: 13 kompletów naczyń Poziom hałasu: 44 dB(A) re 1 pW Klasa emisji hałasu: B Głośność w programie Cichy: 41 dB(A) re 1 pW Programy i dopełniające funkcje 6 programów: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, Cichy 50 °C, Favourite Ustawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne 4 Funkcje uzupełniające: Home Connect - zdalny start, ExtraDry, HalfLoad - połowa załadunku, SpeedPerfect Plus MachineCare - program czyszczenia zmywarki Silence on demand - tryb czasowego wyciszenia pracy (przy pomocy aplikacji) technologia zmywania i suszenia Wymiennik ciepła AquaSensor Asystent Dozowania innowacyjny 3-częściowy system filtrów System ochrony szkła GlassProtect System koszy Kosze Flex 3-poziomowy Rackmatic 2 składane stojaki na talerze w górnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Dodatkowa półka na sztućce w górnym koszu 2 składane stojaki w dolnym koszu Koszyk Vario na sztućce w dolnym koszu Elektroniczne zabezpieczenie przycisków przed zmianą Płynny wysuw na rolkach dolnego kosza RackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głębokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza Komfort obsługi i wskaźniki pracy Zdalna kontrola przez aplikację mobilną Home Connect przez Wi-Fi Język na blendzie: angielski Programowanie czasu startu: 1-24 h Wskaźnik końca programu w minutach Rozwiązania techniczne i wyposażenie EcoSilence Drive Automatyka rozpoznawania detergentu Lejek do nasypywania soli Blacha chroniąca blat przed parą AquaStop: gwarancja Bosch w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały proces życia urządzenia.* Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna rozmiary rozmiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 59.8 x 57.3 cm ¹ Skala klas wydajności energetycznej od A do G ² Zużycie energii w


3. miejsce

☆ Bosch spv4ekx20e ☆

Bosch spv4ekx20e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch spv4ekx20e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fbd3bf082fff0b8cc78ae15
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch spv4ekx20e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla ulepszonych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E otworzą się samoczynnie pod koniec programu. To użyteczne rozwiązanie przyspiesza cykl suszenia, uniemożliwia rekondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania ulepszonego efektu suszenia,także oszczędza energię.! Asystent Dozowania gwarantuje trafne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania w zmywarce do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie.

dobrze wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując wspaniały efekt zmywania każdego załadunku. Program samoczynny - skuteczne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E zapewnia stosowną produktywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla rewelacyjnych rezultatów zmywania. Trafny program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu zmywarki do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania.

Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym znakomicie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.

czujnik załadunku: doskonałe zmywanie bez zmarnowania żadnej kropli. Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać za każdym razem tej samej ilości wody? Zmywarka do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E z sensorem załadunku zmywarki Bosch wykrywają poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest potrzebne.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 11000 zł

Przykładowo, mniejsza ilość naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, podczas pokaźniejszego załadunku potrzeba więcej wody do ich trafnego namoczenia. Cecha, która zagwarantuje doskonały rezultat zapewniając oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność. Progresywna technika gwarantując maksymalną skuteczność i organiczne płukanie z perfekcyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii w zmywarce do zabudowy BOSCH SPV4EKX20E wynika z dokładnie zap...


4. miejsce

☆ Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce ☆

Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c9c2da47cb889ab3249
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, stosowne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9 litr


5. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SMI4HCS48E ☆

Bosch Serie 4 SMI4HCS48E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SMI4HCS48E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa921472da47c4cd7e55774
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SMI4HCS48E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego cyklu mycia:04:55;uzupełniające informacje:wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, łączność Wi-Fi;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:uzupełniające suszenie, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMI4HCS48E;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:57,3 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SGZ1010, SMZ1051EU, SMZ5003, SMZ5005, SMZ5035, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujnik załadunku Bosch/Sieme...


Zmywarki Bosch do 3000 zł wolnostojące – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch w cenie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms4evi14e ☆

Bosch sms4evi14e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4evi14e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74228a2da47cf46a902ce2
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4evi14e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS 4EVI14E 60cm 13kpl. 6programów Zmywarka Bosch SMS 4EVI14E w kolorz INOX, o szerokości 60cm, ma 6 programów i 4 funkcje uzupełniające i pomieści aż 13 kompletów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: 13 kompletów naczyńWymiary: 84,5cm x 60cm x 60cmKolor: inoxKlasa efektywności energetycznej: C6 Programów: Eco50°C, Auto45-65°C, Garnki70°C, Godzinny65°C, Cichy50°C, Favourite4 Funkcje dopełniające: Home Connect - zdalny start, EfficientDry, HalfLoad, SpeedPerfect PlusMachineCare - program czyszczenia zmywarkiAquaStopMateriał wnętrza zmywarki: stal szlachetna/ PolinoxZużycie wody: 9,5l automatyczne otwieranie drzwi dla ulepszonych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche albo są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie po skończeniu programu. To funkcjonalne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega kondensacji i delikatnie schłodzi naczynia by były gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,dodatkowo oszczędza zużycie energii. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność. Nowoczesna technologia zapewniając maksymalną produktywność i organiczne płukanie z wyśmienitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niesłychanie cichy silnik bezszczotkowy. Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwaran. Na przerdzewienie komory zmywarki jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu. Asystent Dozowania gwarantuje adekwatne rezultaty przez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Programy automatyczne W automatyczny sposób słuszną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są precyzyjnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne. Optymalny program dla przeróżnego załadunku- za dotknięciem jednego przycisku. Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach można zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy nieznacznej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to stanowczo cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.

Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z zaopatrzonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma więcej możliwości. Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek.

To perfekcyjne miejsce na sztućce i minimalne akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom gwarantuje pokaźniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w dolnych ko


2. miejsce

☆ Zmywarka Bosch SMV4EVX10E ☆

Zmywarka Bosch SMV4EVX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka Bosch SMV4EVX10E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a372340a3d5fcd8566fdc0
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Bosch SMV4EVX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka Bosch SMV4EVX10E Funkcja EfficientDry: automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry w zmywarce Bosch SMV4EVX10E drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie pod koniec programu. To użyteczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, uniemożliwia rekondensacji, a także delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,ponadto oszczędza energię. Asystent Dozowania zagwarantuje trafne rezultaty przez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej Asystent Dozowania w zmywarce Bosch SMV4EVX10E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując znakomity efekt zmywania każdego załadunku. Szuflada Vario3: dzisiaj Twoja zmywarka ma wiecej możliwości Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To idealne miejsce w zmywarce Bosch SMV4EVX10E na sztućce i małe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a choćby filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia obszerniejszą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości! Program samoczynny - wydajne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce Bosch SMV4EVX10E zagwarantuje adekwatną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla rewelacyjnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla zróżnicowanego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku. Silence on demand - nad wyraz cicha, gdy tego Ci potrzeba Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" w zmywarce Bosch SMV4EVX10E można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz. Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja postępowa zmywarka Bosch SMV4EVX10E ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. Dodatkowo czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może sta...

3. miejsce

☆ Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) ☆

Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6514d12a3754b7b039cce3e5
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sps6emi17e - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005388363) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:03:15;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;uzupełniające informacje:samoczynne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-45-cm/SPS6EMI17E;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:półki na filiżanki, regulacja wysokości kosza;ilość programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, szkło, prędki, ulubiony;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Bosch SPS6EMI**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, czujnik załadunku Bosch/Siemens, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bo...

Inne Rankingi:  Zmywarka marki ECG do 1500 zł

4. miejsce

☆ Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) ☆

Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6514d12b5ecf796f372959bd
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS4ENC06E - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - koszyk na sztućce (4242005437412) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:35;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające dane:samoczynne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS4ENC06E#/Tabs=section-highlights/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:B;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:czarny/inox;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce;Górny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, regulacja wysokości kosza;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, ulubiony;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wariantowanie - seria:Bosch SMS4ENC**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:sensor załadunku Bosch/Siemens, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdal...


5. miejsce

☆ sms4eci26e marki Bosch ☆

sms4eci26e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: sms4eci26e marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74228d2da47cf46a902ce4
 • ID kategorii: 585

☆ sms4eci26e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:04:35;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:automatyczne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane części, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Bosch SMS4ECI**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, detektor załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFing...Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 3000 zł


TOP3 zmywarek do zabudowy: cena do 3000 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET ☆

Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f5a82fff0cde756e155
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Samsung Bespoke DW60BB890UAPETZmywarka do personalizacji do pełnej zabudowy o objętości 14 kompletów i szerokości 60 cm w klasie B Wi-FiNAJWAŻNIEJSZE właściwościZmywarka do pełnej zabudowyKlasa: BSzerokość: 60 cmPoziom hałasu: 40dBZużycie energii na 100 cykli: 64 kWhZużycie wody: 8LOświetlenie wewnętrzne zmywarki: Tub LightPojemność (ilość kompletów naczyń): 14Liczba programów: 11Opóźniony startFunkcja dezynfekcji Hygiene PlusPołowa załadunkuSpeed BoosterSmart ControlTechnologia Aqua Stop*Front meblowy nie stanowi wyposażenia artykułuWysoka wydajność zmywania skuteczne mycie i suszenieOszczędność energii i wody w trakcie wydajnego mycia i suszenia naczyńWaterJet Clean™Lepsze rezultaty zmywania dzięki nowemu systemowi WaterJet Clean™Cichy, spokojny domZmywarka pracuje płynniej i ciszej, ponieważ jest wyekwipowana w energooszczędny silnik inwerterowy.

efektywne zmywanie i suszenieZużywa mniej energii lecz nadal umożliwia dokładne zmywanie i suszenie. Zmywarka ma wysoką klasę energetyczną B i gwarantuje sprawne zmywanie przy niskim zużyciu energii. Wykorzystuje nowy system WaterJet Clean™, który pozwala na precyzyjne zmywanie z zachowaniem wysokiej klasy energetycznej.

w trakcie całego cyklu zmywania i suszenia urządzenie zużywa tylko 8 litrów wody, bez zmniejszania jakości zmywania. Zmywarka Samsung pozwala radować się czystymi naczyniami, a także oszczędnością energii.Do the SmartThingsWygodna kontrola i optymalizacja programów zmywaniaWbudowany moduł Wi-FiOptymalizuj wykorzystywanie zmywarki zgodnie ze swymi potrzebami.

Aplikacja SmartThings* pozwala na prędkie zdalne monitorowanie urządzenia, a także zarządzanie ustawieniami z poziomu smartfona. Sugeruje jaki program najlepiej wybrać, ogranicza i pilnuje zużycie energii oraz pozwala na wgląd w diagnostykę urządzenia w tym weryfikacje ewentualnych błędów.*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑ ).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings komfortowa optymalizacja zmywania niezależnie co gotujeszSmartThings CookingOptymalne zmywanie choćby najbrudniejszych naczyń bez wysiłku.

SmartThings Cooking* wskazuje stosownytryb zmywania w oparciu o przepisy które były ostatnio wykorzystywane. Informacje zgromadzone są z płyty indukcyjnej,piekarnika, a także mikrofalówki by jak najlepiej dobrać tryb zmywania do metody gotowania oraz części któebyły przygotowane.

Np. Po przygotowaniu lasagne zaproponuje tryb intensywny żeby domyć resztki powypiekanym daniu.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung.Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Usługa jest przystępna tylko jeśli pozostałe urządzenia są również połączone zaplikacją.

przystępność i funkcje mogą się różnić w zależności od krajuMonitorowanie i redukcja zużycia energiiSmartThings EnergyMonitorowanie i redukcja zużycia energii zmywarki. AI Energy mode* pozwala na weryfikacje zużycia energii i aktywacje programu ograniczającego zużycie energii aż do 23% przy programie garnki i patelnie.** W zależności od wybranego procesu temperatura zmywania jest obniżona z 60-68 ℃ do 55 ℃ a przy gorącym płukaniu z 68-55 ℃ to 53 ℃ przez wydłużenie całego procesu.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. **Na podstawie wewnętrznych testów porównujących temperaturę wody w standardowym trybie zgodnym z ustawieniami fabrycznymi w trybie garnki i patelnie do temperatury po włączeniu AI Energy mode.

Wyniki zależą od aktualnych warunków zastosowania. AI Energy mode może być stosowany z 6 cyklami: intensywnym, ekspresowym, extra cichym, garnki i patelnie, plastik i auto. Zarządzanie, a także kontrolowanie działania zmywarkiSmartThings Home CareTeraz dbaj o swoją zmywarkę jeszcze łatwiej.

SmartThings Home Care* kontroluje pracę urządzenia proaktywnie wskazując porady dotyczące używania. Wykorzystując inteligentną technikę AI kontroluje i analizuje pracę zmywarki aby z łatwością weryfikować poprawność działania i wychwytywać ewentualne błędy.

samoczynnie wskazuje konieczność uzupełnienia środków czystości. Dodatkowo w aplikacji jest pełna instrukcja obsługi, a także porady dotyczące użytkowania.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Przystępność może różnić się w zależności od kraju, modelu oraz aktualizacji oprogramowania.

Stylowa kuchnia w Twoim domuBESPOKE DesignZaprojektuj nieszablonową kuchnię która się podkreśla. Zmywarka ma spersonalizowany design dzi


2. miejsce

☆ Haier Zmywarka xib 5b2d3fb ☆

Haier Zmywarka xib 5b2d3fb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Haier
 • Nazwa produktu: Haier Zmywarka xib 5b2d3fb
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a9bb502da47cda9c7994c9
 • ID kategorii: 523

☆ Haier Zmywarka xib 5b2d3fb - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarki Washlens linia 4 oferują Ci najnowsze innowacje techniczne i styl, a dzięki silnikowi inwerterowemu, gwarantują najwyższą na rynku klasę energetyczną B....

3. miejsce

☆ Ees48401l satelliteclean 600 zmywarka marki Electrolux ☆

Ees48401l satelliteclean 600 zmywarka marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Ees48401l satelliteclean 600 zmywarka marki Electrolux
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2bdb8e441afde39f39c3
 • ID kategorii: 523

☆ Ees48401l satelliteclean 600 zmywarka marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:4:00;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:150 cm;dopełniające dane:samoczynny wyłącznik, automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:dodatkowe płukanie, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, podłogowy wyświetlacz czasu, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:My Electrolux Kitchen;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electrolux.myelx.taste&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/my-electrolux-kitchen/id1348668617?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.electrolux.pl/kitchen/dishwashing/dishwashers/built-in-dishwasher/ees48401l/;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, półki na filiżanki;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, automatyczny, ekonomiczny (eco), płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):M3DCP200, M3GCP300, M3GCP200, M3GCP201;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);zastosowane technologie:szuflada Electrolux/AEG MaxiFlex;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,75 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody...


4. miejsce

☆ Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) ☆

Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Grundig
 • Nazwa produktu: Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbe01a8e441ada8c5f0839
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka GRUNDIG GSV4P860 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie skuteczności energetycznej C. Posiada ukryty panel sterowania.

ilość programów: 8. Opcja opóźnionego startu - maksymalnie 24 h. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C pojemność: 10 kompletów naczyń rodzaj silnika: Inwerterowy liczba programów: 8 Minutnik Opóźniony start 3 kosz na sztućce Wskaźnik braku nabłyszczacza i soli rodzaj sterowania: Elektroniczne - dotykowe wyświetlacz Wysokość: 81,8 cm Szerokość: 44,8 cm SPECYFIKACJA technicznA Głębokość (mm): 550 Szerokość (mm): 448 Waga (kg): 32.1 Wysokość (mm): 818 Czas trwania procesu charakterystycznego (min): 239 artykuł do zabudowy: Tak typ silnika: Inwerterowy dodatkowe funkcje: Funkcja HygieneCare, ZoneWash, Fast Wash, samoczynne otwieranie drzwi po zakończeniu programu dopełniające informacje: System suszenia DoorMatic Kosz dolny: Tak Kosz górny: Tak ilość programów: 8 Minutnik: Tak Opóźniony Start: Tak objętość (kpl.): 10 Temperatury zmywania (st.°C): 35, 40, 45, 50, 65, 70 Trzecia szuflada (na sztućce): Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza: Tak Wskaźnik braku soli: Tak typy programów: Program automatyczny, All In Wash, QuickWash, Mini, Mycie wstępne, Eco 50°C, GlassCare, MixWash+ typ sterowania: Elektroniczne - Dotykowe typ wyświetlacza: Cyfrowy ekran: Tak Gwarancja: 24 miesiące Normy i atesty: CE rodzaj panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty) Zabezpieczenia: Diodowy wskaźnik pracy, Water Stop Klasa sprawności energetycznej: C Poziom hałasu (dB): 41 Zużycie wody na cykl (l): 8.9 Klasa emisji hałasu: B Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 59

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Silanos

TOP4 zmywarek wolnostojących: cena do 3000 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux ☆

ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d437be3754b70d21d4391d
 • ID kategorii: 585

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:4:00;Czas trwania trybu czuwania:0;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;uzupełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe: uzupełniające płukanie, funkcja dezynfekcji, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, półki na filiżanki;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:63 cm;Szerokość:59,6 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Electrolux/AEG AirDry, szuflada Electrolux MaxiFlex, Electrolux Extra Hygiene, ramię natryskowe Electrolux Satellite Clean, automatyka zmywania Electrolux/AEG SensorControl;Zużycie energii w procesu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - cykl:9,9 l


2. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) ☆

Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c64e2da47cefc10f327b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo precyzyjnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Umożliwia włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect łatwe wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zagwarantuje większą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik marki Siemens będzie rewelacyjnie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: świeże wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy element naczyń odszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Wkładanie pokaźnej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji dużych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje wielki wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź z reguły wykorzystywaną kompozycję programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były idealnie zmyte przy znikomej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus wyśmienicie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie nawet 70°C poprzez ok. 10 minut, co eliminuje nawet 99,99% wszelkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku w środku urządzenia. Firma Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens tworzono z wykorzystaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zwiąże dostosowanych do konkretnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają także pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, niedługi czas trwania programów z trafnym konsekwencją zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, żeby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niedużego pojemnika przechwytującego. Skrupulatnie wymierzony strumień wody szybko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając trafne rezultaty zmywania za każdym razem.

 • Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs, a także Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd wybór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny.

Pozostałe właściwości
System koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu postępowy 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Programowanie czasu startu: 1-24 h Elektroniczna blokada przycisków antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli

3. miejsce

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX ☆

Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e7e99bb256f5a3d4239915
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Maxi Flex z systemem Satellite Clean® i technologią Air Dry.

4. miejsce

☆ Bosch sms4evi14e ☆

Bosch sms4evi14e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4evi14e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74228a2da47cf46a902ce2
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4evi14e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS 4EVI14E 60cm 13kpl. 6programów Zmywarka Bosch SMS 4EVI14E w kolorz INOX, o szerokości 60cm, posiada 6 programów i 4 funkcje dopełniające i pomieści aż 13 kompletów. NAJWAŻNIEJSZE parametry: 13 kompletów naczyńWymiary: 84,5cm x 60cm x 60cmKolor: inoxKlasa produktywności energetycznej: C6 Programów: Eco50°C, Auto45-65°C, Garnki70°C, Godzinny65°C, Cichy50°C, Favourite4 Funkcje dopełniające: Home Connect - zdalny start, EfficientDry, HalfLoad, SpeedPerfect PlusMachineCare - program czyszczenia zmywarkiAquaStopMateriał wnętrza zmywarki: stal szlachetna/ PolinoxZużycie wody: 9,5l automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche albo są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie po skończeniu programu. To funkcjonalne rozwiązanie przyspiesza cykl suszenia, zapobiega kondensacji, a także delikatnie schłodzi naczynia by były gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,też oszczędza zużycie energii. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza sprawność. Innowacyjna technika zapewniając maksymalną efektywność i naturalne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i nieprzeciętnie cichy silnik bezszczotkowy. Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwaran. Na przerdzewienie komory zmywarki jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu. Asystent Dozowania zagwarantuje optymalne rezultaty poprzez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując wspaniały efekt zmywania każdego załadunku.

Programy samoczynne W automatyczny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są precyzyjnie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne. Optymalny program dla przeróżnego załadunku- za dotknięciem jednego przycisku. Nietrudne planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

w sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach można zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy drobnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.

Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Szuflada Vario3: dzisiaj Twoja zmywarka ma więcej możliwości. Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek.

To świetne miejsce na sztućce i małe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a choćby filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia pokaźniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w dolnych ko


Zmywarka marki Bosch do 3000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Bosch do 3000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Bosch do 3000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Bosch do 3000 zł opinie
 • Zmywarka marki Bosch do 3000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Bosch do 3000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *