Jaka zmywarka Bosch do 2500 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch w cenie do 2500 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2500 zł od producenta Bosch.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch do 2500 zł do zabudowy – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Bosch, dostępnych w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU ☆

Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5eeb25be2da47c3076faae43
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SCE 52M75EU modułowa 60 cm 7 kplZmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: umożliwia pokaźniejszą elastyczność załadunku dzięki lepszemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych. 7-segmentowy ekran: przedstawia czas pozostały do zakończenia programu, a także sygnalizuje o braku nabłyszczacza i soli. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy.

NAJWAŻNIEJSZE typ: Do zabudowyKlasa produktywności energetycznej: FZużycie energii na 100 cykli: 67 kWhZużycie wodny na proces: 9 lPoziom hałasu: 47 dB(A)objętość: 7 kompletów naczyńKlasa emisji hałasu: CCzas trwania programu: 3:55 (h:min)5 programów2 Funkcje specjalne: SpeedPerfect Plus, Higiena PlusProgramowanie czasu startu: 1-24 h Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanychProgram Szkło 40° delikatnie myje szklanki, kufle a nawet delikatne, kryształowe kieliszki zapewniając stosowne wysuszenie i błyszczący lśnienie.

To jest możliwe dzięki niższej temperaturze zmywania, dopasowanej temperaturze nabłyszczania i wydłużonej fazie suszenia. Bądź spokojny - Twoje delikatne naczynia będą bezpiecznie! Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń we wnętrzu. Czujniki stale pilnują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża sprawia natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza efektywność.nowoczesna technologia zapewniająca maksymalną efektywność i organiczne zmywanie z znakomitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i nieporównanie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Program automatyczny - sprawne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto zagwarantuje słuszną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co sprawne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Adekwatny program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

AquaSensor - świetny rezultat zmywania bez zmarnowania choćby jednej kropli wody.Zmywarki Bosch mają całkowitą kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalny detektor AquaSensor bada wielokrotnie w trakcie jednego mycia stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki temu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to potrzebne. Timer: nieskomplikowane planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Wymiennik ciepła: za każdym razem trafna temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia.Zmywarki wyekwipowane w wymiennik ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii.

Funkcja HigienaPlus: najwyższy standard poziomu higieny.Dla rodzin z drobnymi dziećmi lub alergików, sterylna czystość może być obfitym wyzwaniem. Funkcja HigienaPlus gwarantuje wysoki kanon higienicznego zmywania.

Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta rozszerza temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją przez dziesięć minut,wyeliminować pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień p


2. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch ☆

Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b8326fd7128741f78a210c
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

3. miejsce

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa ☆

Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82ff1d7128741f78a1ba3
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

4. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SPV4EKX25E 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi (4242005421862) ☆

Bosch Serie 4 SPV4EKX25E 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi (4242005421862) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPV4EKX25E 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi (4242005421862)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b8239dd7128741f78a0e1a
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SPV4EKX25E 44,8cm Automatyczne otwieranie drzwi (4242005421862) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:03:15;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dodatkowe dane:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-45-cm/SPV4EKX25E;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, półka na sztućce;ilość kompletów:10 kpl.;ilość programów:6;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, półka na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, ulubiony;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i półka;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, trafne zużycie wody Bosch ActiveWater, podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower;Zużycie energii w cyklu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - proces:8,9 litra

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 2000 zł

5. miejsce

☆ Bosch serie 4 smv4etx00e 59,8cm automatyczne otwieranie drzwi (4242005388530) ☆

Bosch serie 4 smv4etx00e 59,8cm automatyczne otwieranie drzwi (4242005388530) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch serie 4 smv4etx00e 59,8cm automatyczne otwieranie drzwi (4242005388530)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b820add7128741f78a0b26
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch serie 4 smv4etx00e 59,8cm automatyczne otwieranie drzwi (4242005388530) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego procesu mycia:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, łączność Wi-Fi;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, tryb intensywny, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV4ETX00E#/Tabs=section-highlights/Togglebox=accessories/Togglebox=manuals/Togglebox=accessoriesOthers/;Klasa energetyczna:C;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki, składane kolce, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza;liczba kompletów:13 kpl.;ilość programów:6;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:auto 45-65, cichy, eco 50, garnki, godzinny, intensywny 70;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:polinox;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, półka na filiżanki, półka na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:brak;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):74 kWh;Zużycie wody - cykl:9 l

Zmywarki Bosch do 2500 zł wolnostojące – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms4emi06e - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce ☆

Bosch sms4emi06e - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4emi06e - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cbb4a65ecf79273fdeecc8
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4emi06e - 60cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny", ulubiony;wariant etykiety:nowa;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, szuflada Bosch/Siemens Vario3, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - proces:9 l


2. miejsce

☆ Bosch SPS4EMI24E - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005421886) ☆

Bosch SPS4EMI24E - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005421886) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS4EMI24E - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005421886)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d70919d40333977fabae3e
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS4EMI24E - 45cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (4242005421886) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:15;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:C;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny", ulubiony;wariant etykiety:nowa;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, szuflada Bosch/Siemens Vario3, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w cyklu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - cykl:8,9 l

3. miejsce

☆ sms4eci26e marki Bosch ☆

sms4eci26e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: sms4eci26e marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74228d2da47cf46a902ce4
 • ID kategorii: 585

☆ sms4eci26e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:04:35;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:samoczynne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane części, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Bosch SMS4ECI**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5100, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujka załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFing...

Inne Rankingi:  Zmywarka do 2500 zł

4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EKI24E seria 4 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0%! (4242005421848) ☆

Zmywarka BOSCH SPS4EKI24E seria 4 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0%! (4242005421848) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS4EKI24E seria 4 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0%! (4242005421848)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6528265d5ecf79b371282f73
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EKI24E seria 4 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0%! (4242005421848) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:15;Czas trwania trybu czuwania:0;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;uzupełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-45-cm/SPS4EKI24E#/Tabs=section-highlights/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:C;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane komponenty, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:składane części, półki na filiżanki, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:auto 45-65, cichy, eco 50, garnki, godzinny, intensywny 70;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, półka na filiżanki, półka na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - proces:8,9 l


5. miejsce

☆ Bosch Zmywarka serie 2 sps2hki42e ☆

Bosch Zmywarka serie 2 sps2hki42e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka serie 2 sps2hki42e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 652a92035ecf7972275c833d
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka serie 2 sps2hki42e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka Bosch SPS2HKI42E 45cm 10kpl Home Connect AquaStop ExtraDry metaliczna Zmywarka smart z redukcją hałasu w każdej chwili za pomocą aplikacji mobilnej Home Connect. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Zmywarka wolnostojąca pojemność: 10 kompletów naczyń Zużycie wody na cykl: 8,9l Klasa produktywności energetycznej: E 5 programów zmywania MachineCare: Program czyszczenia zmywania ExtraDry - suszenie ekstra Home Connect Wskaźnik końca programu Programowane czasu startu: 1-24h AntiFingerprint: Specjalna powłoka broniąca front przed odciskami palców Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia wyśmienicie suche. Włączenie funkcji ExtraDry powoduje wyjątkowo precyzyjne wysuszenie naczyń dzięki wyższej temperaturze w trakcie procesu płukania i dłuższej fazie suszenia - za jednym naciśnięciem przycisku. Dzięki temu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą perfekcyjnie czyste i suche. Dzięki temu nie ma konieczności ich dodatkowego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Silence on demand - bardzo cicha, gdy tego potrzebujesz Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci trzeba. Tryb wyciszenia redukuje hałas podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania. Twoja progresywna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite Spraw, żeby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kompilację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Za pomocą aplikacji Home Connect ze swego smartfona możesz skonfigurowac niemało programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem! Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie. Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci użyć produktywniej czas. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób sygnalizując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki i dostarczać inne przydatne dane. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Pobierz programy, które doskonale dostosują się do Twojego codziennego życia. Podczas korzystania ze zmywarki zdarza się czasem, że programy zmywania nie są wyśmienicie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zmywarki Bosch z funkcją pobierania programów proponują możliwość pobrania uzupełniającego programu za pośrednictwem aplikacji Home Connect, co zapewni wspaniałe rezultaty zmywania dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprytny sposób na dobór adekwatnego programu. Skąd wiedzieć, którego programu użyć do poszczególnego załadunku? Asystent doboru programu sprawia, iż jest to łatwe. Wystarczy odpowiedzieć w aplikacji Home Connect na kilka pytań dotyczących typu naczyń, stopnia zabrudzenia i osobistych preferencji, takich jak energooszczędność, suszenie, szybkość i cisza, a system poleci optymalny program. Teraz naciśnij start i ciesz się na doskonale czyste naczynia przy niewiele znaczącym wysiłku. Zdalne wsparcie, kiedy go Ci potrzeba To może być stresujące, gdy urządzenia domowe nagle nie działają tak, jak powinny. Z pomocą przychodzi opcja zdalnej diagnostyki zmywarki połączonej Home Connect. Wystarczy zadzwonić do Działu Obsługi Klienta i za Twoją zgodą może zdalnie sprawdzić informacje z urządzenia, zlokalizować problem i udzielić Ci jasnych wskazówek, jak go rozwiązać. W sytuacji, gdy zdalna pomoc nie będzie możliwa, serwis Bosch może zostać powiadomiony i przyjechać do Twojego domu, by przywrócić sprawne działanie urządzenia, posiadając pod ręką wszy


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2500 zł


TOP3 zmywarek do zabudowy: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ zmywarka do zabudowy y48es300l satelliteclean 600 60 cm quickselect marki Electrolux ☆

zmywarka do zabudowy y48es300l satelliteclean 600 60 cm quickselect marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: zmywarka do zabudowy y48es300l satelliteclean 600 60 cm quickselect marki Electrolux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfb92da47c3d009f0314
 • ID kategorii: 523

☆ zmywarka do zabudowy y48es300l satelliteclean 600 60 cm quickselect marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy 600 Quick Select Satellite Clean z szufladą Maxi Flex.

2. miejsce

☆ Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU ☆

Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5eeb25be2da47c3076faae43
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SCE 52M75EU modułowa 60 cm 7 kplZmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: umożliwia pokaźniejszą sprężystość załadunku dzięki udoskonalonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych. 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz informuje o braku nabłyszczacza i soli. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy.

Inne Rankingi:  Zmywarka Siemens

NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Do zabudowyKlasa efektywności energetycznej: FZużycie energii na 100 cykli: 67 kWhZużycie wodny na proces: 9 lPoziom hałasu: 47 dB(A)objętość: 7 kompletów naczyńKlasa emisji hałasu: CCzas trwania programu: 3:55 (h:min)5 programów2 Funkcje specjalne: SpeedPerfect Plus, Higiena PlusProgramowanie czasu startu: 1-24 h Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanychProgram Szkło 40° delikatnie myje szklanki, kufle a nawet delikatne, kryształowe kieliszki gwarantując trafne wysuszenie i lśniący połysk.

To jest możliwe dzięki niższej temperaturze zmywania, dostosowanej temperaturze nabłyszczania i wydłużonej fazie suszenia. Bądź spokojny - Twoje delikatne naczynia będą bezpiecznie! Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezusterkową ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń wewnątrz. Czujniki stale monitorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza wydajność.postępowa technika zapewniająca maksymalną skuteczność oraz organiczne zmywanie z nadzwyczajnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niezrównanie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Program automatyczny - wydajne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje trafną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla idealnych rezultatów zmywania. Trafny program dla przeróżnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

AquaSensor - nieprzeciętny rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody.Zmywarki Bosch mają pełną kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalny czujka AquaSensor bada wielokrotnie w trakcie jednego mycia stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to niezbędne. Timer: nietrudne planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Wymiennik ciepła: zawsze optymalna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.Zmywarki zaopatrzone w wymiennik ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną ilość energii.

Funkcja HigienaPlus: najwyższy standard poziomu higieny.Dla rodzin z drobnymi dziećmi albo alergików, sterylna czystość może być obszernym wyzwaniem. Funkcja HigienaPlus zapewnia wysoki kanon higienicznego zmywania.

Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta rozszerza temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją poprzez dziesięć minut,pousuwać pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień p


3. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch ☆

Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b8326fd7128741f78a210c
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy spi4hms49e | darmowa dostawa marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

4. miejsce

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa ☆

Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82ff1d7128741f78a1ba3
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy spi2hms58e | darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

TOP4 zmywarek wolnostojących: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP4 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka Bosch smv 4hvx32e ☆

Zmywarka Bosch smv 4hvx32e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Bosch smv 4hvx32e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cd53b0902e51f2df7096e4
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Bosch smv 4hvx32e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka bosch smv 4hvx32e.. Agd

2. miejsce

☆ Zmywarka Bosch smv2itx48e ☆

Zmywarka Bosch smv2itx48e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Bosch smv2itx48e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cd5411d40333b73133bab8
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Bosch smv2itx48e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka bosch smv2itx48e.. Agd

3. miejsce

☆ Zmywarka Kernau kdi 6854 sd ☆

Zmywarka Kernau kdi 6854 sd Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Kernau kdi 6854 sd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64418406d403333f4f3d6e95
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Kernau kdi 6854 sd - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka kernau kdi 6854 sd.. Agd

4. miejsce

☆ Komfort Whirlpool wsip4o33pfe ☆

Komfort Whirlpool wsip4o33pfe Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Komfort Whirlpool wsip4o33pfe
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63b57a7c3754b709968e187e
 • ID kategorii: 585

☆ Komfort Whirlpool wsip4o33pfe - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
ZMYWARKA WSIP 4O33 PFE rozmiary W x S x G (cm): 82.0 x 44.8 x 55.5 objętość (kpl): 10 Klasa energetyczna: D43dB PowerClean Pro Trzecia szuflada Klasa energetyczna D dostosowywane stopki doskonałą stabilność, choćby na nierównej powierzchni. Postępowa technika zagwarantuje bardzo cichą pracę. Wspaniała siła mycia zagwarantuje doskonałe rezultaty. Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE objętość 10 kompletów Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE Zużycie wody na cykl 9 l Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została stworzona, aby zapewniać wspaniałe rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie. PowerClean Pro mocne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz adekwatnie dostosowują ciśnienie wody. 10 miejsc na naczynia Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba. Zmywarka Whirlpool ma dziesięć uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Technika 6-ty Zmysł Bez mycia wstępnego. Technika 6-ty Zmysł zagwarantuje wspaniałe rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie zniża zużycie wody i ogranicza koszty. Trzeci kosz Tyle przestrzeni, ile Ci trzeba. Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. Dzięki czemu rozwiązaniu, powiększającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca. Złącze ciepłej wody Złącze ciepłej wody. Zmywarka Whirlpool umożliwia bezpośrednie podłączenie do przewodu wody ciepłej (maksymalnie 60°C). Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE Kod producenta WSIP4O33PFE Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE producent Whirlpool ExtraSpace Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią. Niepowtarzalne wzornictwo ExtraSpace pozwala na pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas. FlexiSpace Zaprojektuj swoją przestrzeń. System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i nietrudne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce. NaturalDry samoczynne otwieranie drzwi na zakończenie procesu wydajniejsze i bardziej naturalne suszenie. System zapewnia wyższą produktywność energetyczną i lepsze rezultaty suszenia. Przyjazne dla środowiska unikatowe oszczędności. Przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł posiada inteligentne czujniki, które nieprzerwanie monitorują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, aby dobrać ilość energii, wody i czasu. Ciesz się świetnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*(*Porównanie pomiędzy niedużym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł). Sprężyste opcje zmywania perfekcyjne zarządzanie przestrzenią. Zwiększaj, ograniczaj albo modyfikuj przestrzeń w środku swej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom. Zdejmowany górny kosz Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach. Przypomnienie świetlne Dyskretne przypomnienie. Zmywarka Whirlpool oznajmia zakończenie procesu zmywania gustownym i dyskretnym światłem. Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE Model WSIP4O33PFE Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE kolor dominujący nie dotyczy Zmywarka do zabudowy Whirlpool WSIP4O33PFE Poziom hałasu 43 dB rozmiary Szerokość (cm): 44.8 Głębokość (cm): 55.5 Głębokość niszy (cm): 56.0 Wysokość (cm): 82.0 Programy Opóźnienie czasu startu: Ciągły Program intensywny 65° Program prędki przystępność programu prędkiego Eco 50 parametry wariant instalacji: Do zabudowy Nóżki o dostosowywanej wysokości: Tak – wszystko od frontu Mycie w jednym koszu (połowa załadunku): Górny lub dolny Długość rury doprowadzającej (cm): 155 Wskaźnik braku środków czyszczących Długość kabla przyłączeniowego (cm): 130 dostosowywany górny kosz Maksymalna liczba ustawień miejsc: 10 Długość rury odprowadzającej (cm): 150 Kolor: Czarny

Zmywarka marki Bosch do 2500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Bosch do 2500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Bosch do 2500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Bosch do 2500 zł opinie
 • Zmywarka marki Bosch do 2500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Bosch do 2500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *