Zmywarka do 2500 zł

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 2500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 2500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 2500 zł pod zabudowę – grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux EES47320L ☆

Electrolux EES47320L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EES47320L
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac1a78e441a6440f3c62e
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EES47320L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

QuickSelect AirDry GlassCare Satelitarne ramię spryskujące Zmywarka QuickSelect AirDry EES47320L Zmywarka z instynktownym panelem QuickSelect samodzielnie dobiera program na podstawie preferencji czasowych.

zaopatrzona w system AirDry uchyla drzwi przed zakończeniem procesu, zwiększając wydajność suszenia. A dzięki zabezpieczeniom GlassCare zapewnia bezpieczeństwo delikatnego szkła podczas zmywania. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect likwiduje problem zgadywania wyboru cyklu zmywania.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i dopełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Technika AirDry 3 razy udoskonalone efekty suszenia* świetnie suche i pozbawione zacieków naczynia za każdym razem.

Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu wykorzystywaniu zmywarki. GlassCare najkorzystniejsza ochrona szkła z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach.

Specjalny programGlassCare 45°nie powodujący szoku cieplnego. RealLife® 3 razy lepsze efekty zmywaniaSatelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma stopniami natrysku zagwarantuje genialną efektywność zmywania.

Naczynia będą doskonale czyste niezależnie od ich ilości oraz stopnia zabrudzenia. Beam on Floor wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka zawiadamia o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Czerwoną podczas trwania procesu i zieloną po jego zakończeniu. Flexi Lift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków.

AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem podczas każdego cyklu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki czemu zmywarka zużywa ich tylko niezbędną ilość, aby naczynia były perfekcyjnie czyste.

Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko połyskująca czystość – za każdym razem. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została przypasowana do tej zmywarki, by zapewnić maksymalnią oszczędność potrzebnej energii oraz obniżyć zużycie wody.

Zawiasy Ślizgowe Zawiasy Perfect Fit, w które wyekwipowane są zmywarki Electrolux wspaniałe dobranie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 13 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 13 kompletów naczyń.

Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi przypasować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swych potrzeb.

Program prędki 30 min Program prędki pozwala zaoszczędzić czas i przygotować czysty komplet naczyń w wypadku niezapowiedzianej wizyty. Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zastosowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka.

nowoczesny system rozprowadzania wody zezwala na zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.


2. miejsce

☆ Electrolux EEM48321 ☆

Electrolux EEM48321 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEM48321
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d35ccd18e441ab4070f55b9
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEM48321 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
QuickSelect AirDry Szuflada MaxiFlex Satelitarne ramię spryskujące Zmywarka QuickSelect AirDry EEM48321 Zmywarka sterowana instynktownym panel QuickSelect dobiera program na podstawie wybranego czasu trwania procesu. Wyposażona w dopełniającą szufladę MaxiFlex z miejsce na sztućce i przybory kuchenne, umożliwia umycie większej ilości naczyń za jednym razem. A dzięki systemowi AirDry suszenie odbywa się przy naturalnym przepływie powietrza. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect likwiduje problem zgadywania wyboru procesu zmywania. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i dopełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Trzeci głębszy kosz na sztućce Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex oznaczają dużo więcej swobody załadunku. Można dostosować układ kosza tak,łatwo pomieścić zarówno 14 kompletów naczyń, jak i nieporęczne przybory kuchenne w trzecim koszu. Technologia AirDry 3 razy udoskonalone efekty suszenia* genialnie suche i pozbawione zacieków naczynia zawsze. Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce. **Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu używaniu zmywarki. RealLife® 3 razy udoskonalone efekty zmywania Satelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku zapewnia rewelacyjną wydajność zmywania. Naczynia będą genialnie czyste niezależnie od ich ilości i stopnia zabrudzenia. TimeBeam Nie wiesz ile starannie czasu pozostało do końca procesu? Dzięki wyświetlaczowi TimeBeam dokładną liczbę minut zmywarka wyświetli Ci na podłodze. To stylowy sposób na sprawdzenie pozostałych minut do końca cyklu zmywania. Flexi Lift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków. AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem podczas każdego procesu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko niezbędną ilość, by naczynia były nieprzeciętnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko połyskująca czystość – za każdym razem. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została dobrana do tej zmywarki, aby zapewnić maksymalnią oszczędność koniecznej energii, a także obniżyć zużycie wody. Zawiasy ślizgowe. Zawiasy Perfect Fit, w które wyekwipowane są zmywarki Electrolux perfekcyjne przypasowanie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 14 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 14 kompletów naczyń. Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi przystosować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swoich potrzeb....

3. miejsce

☆ Beko BDIN38646MD ☆

Beko BDIN38646MD Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDIN38646MD
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 641bf8ba82fff098c90ee3c1
 • ID kategorii: 523

☆ Beko BDIN38646MD - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDIN38646MD do zabudowy 60 cm 16 kpl. Naczyń 8 programów Zmywarka do zabudowy 16 kompletów naczyń, 60 cm, 8 programami zmywania, wskaźnikiem stanu trwającego programu LedSpot NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj konstrukcji: Do zabudowy rozmiar: 60 cm ilość kompletów: 16 Zużycie wody na proces: 9.5 L Klasa energetyczna: C Poziom hałasu: 42 dBA rodzaj wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce: FlexiDrawer™ Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat LedSpot: Wskaźnik stanu trwającego programu Opóźnienie startu ilość programów: 8 Wysokość: 81.8 cm Szerokość: 59.8 cm Głębokość: 55 cm WaterSafe+ technika uniemożliwiająca wyciekom żeby zniszczyć podłogę albo urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet mała ilość wody.

Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody samoczynnie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są dzisiaj bezpieczne.

MaxiDry Naczynia będą wyśmienicie suche choćby, gdy wybierzesz szybki cykl mycia. Dzięki MaxiDry twoje naczynia będą jeszcze suchsze. Choćby gdy wybierzesz niedługi program mycia. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, gorące powietrze zostaje zatrzymane w urządzeniu i krąży w środku zmywarki.

Takie rozwiązaniu powoduje, iż naczynia stają się bardziej suce i higienicznie czyste. Technologia CornerIntense Równomierne mycie w każdym zakamarku CornerIntense to nowa budowa ramienia przemywającego w zmywarkach Beko, która sprawi, iż naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną niezwykle precyzyjnie umyte.

Dzięki uzupełniającej obrotowej dyszy myjącej silny strumień wody dotrze nawet do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki temu nie musisz już drobiazgowo planować ułożenia naczyń w jej wnętrzu. Technika SelfDry genialnie suche naczynia, bez śladów wody i zacieków.

Po zakończonym procesu zmywania drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie, dzięki temu zebrane wewnątrz naczynia wyschną wyraźnie szybciej – i to bez Twojej ingerencji. Dzięki czemu rozwiązaniu zmywarka zużywa na dodatek mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną FlexiDrawer 5-pozycyjna szuflada na sztućce gwarantująca najróżniejsze możliwościukładania naczyń Fast+ nawet 30krotne szybsze zmywanie Dno ze stali nierdzewnej Bardziej trwała zmywarka GlassShield Ochrona szklanych naczyń SPECYFIKACJA technicznA Kluczowe parametry wariant konstrukcji: Do zabudowy wymiar: 60 cm ilość kompletów: 16 Zużycie wody na proces: 9.5 L Klasa energetyczna: C Poziom hałasu: 42 dBA rodzaj wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce: FlexiDrawer™ Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat ilość składanych drabinek (dolny kosz): 4 liczba składanych drabinek (górny kosz): 3 Fast+™ Intesywne mycie w dolnym koszu: DeepWash Opóźnienie startu: Tak, do 24h Programy ilość programów: 8 Progtam 1: Program automatyczny Program 2: AquaFlex® Program 3; Intensywny 70 °C Program 4: Eco 50 °C Program 5: Delikatny 40 °C Program 6: Quick & Shine® Program 7: Mini Program 8: Mycie wstępne Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: MaxiDry Funkcja 3: DeepWash Funkcja 4: Fast+™ Podfunkcja 1: Tabletka Podfunkcja 3: SelfDry Technologie Intesywne mycie w dolnym koszu: DeepWas Fast+™ Opóźnienie startu: Tak, do 24h Funkcja tabletki: Auto Tabletka GlassShield: GlassShield® czujnik zabrudzenia System suszenia: skuteczne suszenie typ kosza & typowe akcesoria Szuflada na sztućce: FlexiDrawer™ Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat ilość składanych drabinek (dolny kosz): 4 ilość składanych drabinek (górny kosz): 3 Półki w górnym koszu: dostosowywane & SoftTouch® ilość półek w górnym koszu: 4 Akcesoria: Pots&Pans&Tray Holder Accessory Design Materiał komory: Komora ze stali nierdzewnej rodzaj wyświetlacza: LED Panel Direct Access: E9L-BLDC wariant ramienia przemywającego: CornerIntense SelfDry LED Illumination® Przesuwny dozownik detergentu rodzaj zawiasów: SlideFit+ Wskaźnik pracy: LedSpot™ wydajność i zużycie liczba kompletów: 16 Klasa energetyczna: C Zużycie energii (kWh/cykl):0.768 kWh Zużycie wody na proces: 9.5 L Poziom hałasu: 42 dBA liczba poziomów zmywania: 3 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: B wymiary i waga Wysokość: 81.8 cm Szerokość: 59.8 cm Głębokość: 55 cm Waga: 41.9 kg Wysokość z opakowaniem: 85.9 cm Szerokość z opakowaniem: 64.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 45.5 kg Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterSafe+™


4. miejsce

☆ Bosch SPV4EMX10E ☆

Bosch SPV4EMX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV4EMX10E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c882da47cb889ab323a
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV4EMX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Bosch SPV4EMX10E 45cm 10kpl Home Connect 3 szuflada Zmywarka smart zdalnie sterowana z aplikacji przenośnej Home Connect i systemem efektywniejszego suszenia EfficientDry. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Zmywarka do zabudowy Klasa skuteczności energetycznej: C Zużycie wody na proces: 8,9l pojemność: 10 kompletów naczyń 6 programów zmywania Home Connect: Zdalny start MachineCare: Program czyszczenia zmywarki System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Panel obsługi od góry Programowanie czasu startu: 1-24h wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu InfoLight: Punktowy wskaźnik pracy Asystent Dozowania Wysokość: 81,5 cm Szerokość: 44,8 cm Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche albo są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie pod koniec programu. To funkcjonalne rozwiązanie przyspiesza cykl suszenia, uniemożliwia rekondensacji i delikatnie schłodzi naczynia, by były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,jeszcze oszczędza energię. Niemało zróżnicowanych przedmiotów dokładnie posortowanych. Lekkie i nieporęczne przedmioty, a także naczynia kuchenne mogą przysporzyć zmywarce mnóstwo kłopotów.

Pokrywki i miseczki mogą się przesuwać i przez to mogą nie być optymalnie czyszczone. Szuflada Vario3 od Bosch nie tylko gwarantuje osobną szczelinę dla każdego noża, widelca i łyżki, lecz także zawiera chochle, trzepaczki, małe kubki, pojemniki śniadaniowe i miseczki dzięki 2 zestawom czerwonych, składanych przegródek.

dzięki temu w pozostałych półkach pozostaje więcej miejsca. Ułatwiony załadunek sporych naczyń. Przy załadunku zmywarki potrzebujesz czasem więcej miejsca – na przykład na kieliszki czy wysokie naczynia.

I temu właśnie służy Rackmatic, który umożliwia usytuowanie górnego kosza zmywarki nawet na trzech rozmaitych stopniach. Dopasowuj sprężyście wysokość kosza,bezproblemowo umieścić obszerniejsze i nieporęczne naczynia starannie tam, gdzie chcesz.

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza. System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 4000 zł

dzięki czemu możesz przystosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Wyjątkowo ciche zmywanie. Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu.

Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem bedzie zmywarka Silence Plus 44 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha.

Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja innowacyjna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.

*rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi. Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek.

Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie. Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować produktywniej czas. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zawiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Pobierz programy, które nadzwyczajnie przypasują się do Twojego codziennego życia. W trakcie korzystania ze zmywarki zdarza się czasem, że programy zmywania nie są świetnie dostosowane do Twoich jednostkowych potrzeb.

Zmywarki Bosch z funkcją pobierania programów oferują możliwość pobrania dodatkowego programu za pośrednictwem aplikacji Home Connect, co zapewni znakomite rezultaty zmywania przypasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

SPECYFIKACJA technicznA informacje ogólne rodzaj budowy: Do zabudowy Sposób zabudowy: W pełni zintegrowane Zdejmowany blat urządzenia: Nie Zawiasy ślizgowe Vario: Ni


5. miejsce

☆ Electrolux Y48ES300L ☆

Electrolux Y48ES300L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Y48ES300L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfb92da47c3d009f0314
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Y48ES300L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy 600 Quick Select Satellite Clean z szufladą Maxi Flex.

6. miejsce

☆ Haier XIB 5C1S3FS ☆

Haier XIB 5C1S3FS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Haier
 • Nazwa produktu: Haier XIB 5C1S3FS
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62066e1d82fff05217004946
 • ID kategorii: 523

☆ Haier XIB 5C1S3FS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego procesu mycia:3:45;uzupełniające dane:delikatne zmywanie szkła, filtr antybakteryjny, samoczynne otwieranie drzwi, menu w języku polskim, czujnik zabrudzenia wody, ekran tekstowy, możliwość podłączenia do ciepłej wody, system suszenia kondensacyjnego, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania, system samoczyszczących filtrów, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system samoczyszczących filtrów, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:suszenie Extra Dry, strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Zgodność z aplikacją:hOn;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haiereurope.hon&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/hon/id1500597674?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.haier-europe.com/pl_PL/zmywarki/32901494/xib-5c1s3fs/;Klasa energetyczna:A;Klasa energetyczna:B;Klasa produktywności zmywania:A;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:uchwyty na kieliszki;liczba kompletów:15 kpl.;liczba programów:12;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, automatyczny normalny, cichy, ekonomiczny (eco), higienic Plus, intesywny szybki, mycie wstępne, parowy, szkło, szybki, szybki + suszenie;rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 55, 60, 65, 75, auto 45-55, auto 50-60, auto 65-75;Programy zmywania:45, 50, 55, 60, 65, 75, auto 45-55, auto 50-60, auto 65-75;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:nie;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalan...


7. miejsce

☆ Siemens SR63EX20 ☆

Siemens SR63EX20 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR63EX20
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 601434cb82fff0e098cbbe4a
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR63EX20 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, tak samo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu.

umożliwia włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nietrudne wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy gdy to niezbędne. Easy StartEasy Start sprawia,użytkowanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zapewnia pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik marki Siemens będzie wspaniale przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: podczas procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dopełniającej energii. Gwarancja komfortowego i prędkiego myciaGwarancja wygodnego i prędkiego mycia: świeże stylowe kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie.

Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy składnik naczyń znajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w sytuacji wielkich garnków czy talerzy. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technicznych stale się rozwija.

Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje spory wachlarz opcji.

Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione.

Wprowadź w głównej mierze użytkowaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect. Adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były świetnie zmyte przy niepokaźnej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.Funkcja Higiena Plus nieprzeciętnie pasuje do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. W trakcie ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie choćby 70°C poprzez ok.

10 minut, co likwiduje choćby 99,99% wszelkich bakterii i zarazków. Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

producent Siemens zapewnia to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki producenta Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens wyprodukowano z wykorzystaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zwiąże dobranych do solidnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają też pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja i warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z optymalnym konsekwencją zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.wybór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego.

dokładnie wymierzony strumień wody prędko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, gwarantując słuszne rezultaty zmywania za każdym razem. Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.

Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę w trakcie całego procesu zmywnia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs, a także Android.) Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk.

Odtąd wybór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany. Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Pozostałe parametrySystem koszy varioFlex Płynny wysuw na rolkach dolnego kosza Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Tacka na noże Kosz na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu InfoLight blue wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu nowoczesny 3-częściowy system filtrów ecoSuszenie i wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Blacha broniąca blat przed parą Materiał, z którego stworzony jest zbiornik bębna: stal szlachetna


8. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SPV4EMX16E ☆

Bosch Serie 4 SPV4EMX16E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPV4EMX16E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8982fff01e5aa1be67
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SPV4EMX16E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego procesu mycia:03:30;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dodatkowe informacje:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-45-cm/SPV4EMX16E;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;ilość kompletów:10 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:45 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:45 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), godzinny, intensywny, ulubiony;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SMZ5300, SPZ5100;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, słuszne zużycie wody Bosch ActiveWater, podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii...

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Electrolux do 2000 zł

9. miejsce

☆ Whirlpool WIO 3P33 ☆

Whirlpool WIO 3P33 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIO 3P33
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5ffdca398e441a8e75032aff
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIO 3P33 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

informacje OGÓLNE wariant budowy: Do zabudowy Sposób instalacji: W pełni do zabudowy Sterowanie: Elektroniczne komponenty obsługi i sygnalizacji: – Zdejmowane przykrycie: Brak Dominującyartykułu: Czarny Moc przyłączeniowa: 1900 Natężenie: 10 Napięcie: 220-240 Częstotliwość: 50 Długość przewodu zasilającego: 130 wariant wtyczki: Schuko Długość węża doprowadzającego: 155 Długość węża odprowadzającego: 150 Nóżki o regulowanej wysokości Tak – wszystkie z przodu Wysokość urządzenia: 820 Szerokość urządzenia: 598 Głębokość urządzenia: 555 nieznaczna wysokość niszy: 820 Maksymalna wysokość niszy: 900 niepokaźna szerokość niszy: 600 Maksymalna szerokość niszy: 600 Głębokość niszy: 560 Waga netto: 35.5 Waga brutto: 37.5 Kod EAN: 8003437612916 dane TECHNCZNE Programy automatyczne: Tak Maksymalna temperatura poboru wody 60 Opcje opóźnienia startu Ciągła Opóźnienie czasu startu maks.: 12 Wskaźnik przebiegu programu: – Wskaźnik czasu do końca programu: Brak Wskaźnik braku soli: Tak Sygnalizator zraszacza: Tak Zabezpieczenie: Tak Regulacja wysokości górnego kosza: Tak Największe naczynie do załadowania w górnym koszu: 0 Największe naczynie do załadowania w dolnym koszu: 0 Maksymalna liczba ustawień miejsc (UE 2017/1369): 15 Instalacja kolumnowa: Brak skutecznOŚĆ Klasa efektywności energetycznej (Rozporządzenie UE 2017/1369): D pobór energii na 100 cykli programu Eco (UE 2017/1369): 86 Zużycie energii w trybie czuwania (UE 2017/1369): 0,50 Zużycie energii w trybie wyłączonym (UE 2017/1369): 0,00 Zużycie wody w litrach na cykl programu Eco (UE 2017/1369): 11,0 Poziom emitowanego hałasu (UE 2017/1369): 43 Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): B Czas trwania programu (UE 2017/1369): 3:20


10. miejsce

☆ Amica DIM66B7EBONiH ☆

Amica DIM66B7EBONiH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM66B7EBONiH
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f5082fff0cde756e14d
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM66B7EBONiH - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica DIM 66B7EBONiH 14kpl 3 kosz 60cm Zmywarka do zabudowy w odcieniu białym o pojemności 14 kompletów naczyń, posiada 3 kosz na sztućce. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: B Kolor: Biały objętość: 14 kompletów naczyń Opóźnienie startu: 1-24h wariant dozownika: ShineDose System suszenia: OpenDry wyświetlacz: LED Sterowanie: Przycisk Sygnalizacja dźwiękowa liczba programów: 7 BlueDot+ Wysokość: 81,5 cm Szerokość: 59,8 cm Głębokość: 55 cm Klasa energetyczna B Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek.

Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym łączy, niższe rachunki. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy B w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 39%.

dzięki czemu zyskasz nawet do 125 gratisowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to produktywność pod każdym względem! Zmywasz naturalnie i ekonomicznie! SilentDrive 3.0 progresywny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń.

Efekt? Wyjątkowo ciche skuteczne zmywanie choćby w niedługich programach. Technika bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz istotnie przedłużona żywotność zmywarki. WaterSpinner 2.0 Niedomyte naczynia są już historią.

Dzięki postępowej natrysznicy WaterSpinner 2.0 umieszczonej w górnym koszu, a także zaimplementowaniu specjalnych osłon na jej śmigłach woda rozprowadzana jest jeszcze skrupulatniej, zapewniając 15% oszczędności czasu, cichą pracę i wydajniejsze zmywanie aż o 33%!

WaterSpinner to sprawne domywanie choćby potężnie zaschniętych zabrudzeń. Niski poziom głośności Hałasy z kuchni nie są niczym miłym, zwłaszcza jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Dzięki wygłuszeniu zmywarki specjalnymi matami w środku , a także zaimplementowaniu bezszczotkowego silnika urządzenie pracuje wyjątkowo cicho.

To prawdziwy komfort dla Twoich uszu. SteamPower Chcesz, aby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu procesu zmywania, która redukuje liczba bakterii na naczyniach i w zmywarce oraz powoduje, iż wyjmowane ze zmywarki naczynia błyszczące i doskonale dosuszone.

OpenDry OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! samoczynnie uchylane drzwi po zakończonym procesu zmywania sprawiają, że naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wyciągające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max.

40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. To komfort używania oraz mniejsze zużycie energii. BlueDot+ Niebieska dioda BlueDot+ wyświetlając komunikaty świetlne, oznajmia czy zmywarka pracuje, czy nie i kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia.

MaxiSpace3 Trzeci kosz dedykowany na sztućce z regulowaną powierzchnią zwiększa przestrzeń użytkową zmywarki. System Up&Down Możliwość przesuwania górnego kosza w górę i w dół, choćby przy pełnym załadunku, dzięki temu zyskujemy miejsce na szerokie garnki.

OptiTime Optymalizacja czasu zmywania przez skrócenie albo wydłużenie programu — zależnie od Twoich potrzeb. AquaStop Specjalny zawór samoczynnie odetnie dopływ wody w przypadku awarii i zabezpieczy przed zalaniem.

EcoBar Czytelny wskaźnik powiadamiający o przybliżonym zużyciu energii i wody w danym programie, który pozwala na dobór parametrów według indywidualnych preferencji. Add+ Dzięki Add+ możesz bezpiecznie dodawać zapomniane naczynia w trakcie cyklu zmywania!

Pomaga Ci w tym migający sygnał świetlny, który wskazuje dogodny moment na uzupełnienie zmywarki. AntiBacteria Filter Filtr ze specjalną powłoką antybakteryjną gwarantuje eliminację patogenów oraz redukcję nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki.

Program Auto Zmywarka automatycznie dobierze intensywność mycia, dopasowując cechy do poziomu zabrudzenia naczyń. Program Higiena+ W Programie Higiena woda podgrzewana jest do temperatury 70°C, dzięki czemu Twoje naczynia będą zawsze perfekcyjnie czyste, bez drobnoustrojów.

Program Pełny 58' rewelacyjnie umyte naczynia już w niecałą godzinę — codzienne prędkie mycie. Program Cichy Dzięki specjalnemu programowi zmywarka pracuje widocznie ciszej przy zachowaniu pełnej wydajności.

Program Autoczyszczenie Program, czyszczący i dezynfekujący zmywarkę jednocześnie przedłuża jej żywotność. ZoneWash Mycie strefowe to rozwiązanie dla niepokaźnej ilości brudnych naczyń, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę i energię.

Opóźnienie startu Możliwość rozpoczęcia pracy zmywarki w wybranym poprzez ciebie czasie, z opóźnieniem choćby do 24 h. Silikonowe nakładki Bezpieczne zmywanie dzięki silikonowym nakładkom na kosze, które zabezpieczają naczynia przed uszkodzeniem.

SPECYFIKACJA technologicznA Funkcjonalność wariant ramienia natryskowego: Inno Wash OptiTime Wyłączenie funkcji OpenDry SteamPower Add+ EcoBar AquaStop ZoneWash Extra suszenie Opóźnienie startu: 1-24h wariant dozownika: Sh


Zmywarki do 2500 zł wolnostojące – grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SPS6EMI23E ☆

Bosch SPS6EMI23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPS6EMI23E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7422932da47cf46a902ce6
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SPS6EMI23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:03:30;Czas trwania trybu czuwania:10 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, szkło, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SPZ5100, SMZ5300, SGZ1010, SMZ2003;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, detektor załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne s...


2. miejsce

☆ Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) ☆

Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6337a516902e51ff6f5ee867
 • ID kategorii: 585

☆ Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
BDFS26040XA to zmywarka wolnostojąca, którą cechuje świetna funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce a postępowe rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najmocniej wymagających użytkowników! Zmywarka o pojemności 10 (kpl.), genialnie stanie na wysokości zadania w pokaźnej rodzinie i niewątpliwie genialnie uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie o klasie energetycznej C charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (44 dB) a równocześnie produktywną pracą. Wysoka klasa energetyczna 44 pozwoli oszczędzać pieniądze,na dodatek i dbać o środowisko naturalne....

3. miejsce

☆ Whirlpool Zmywarka w2f hd624 x ☆

Whirlpool Zmywarka w2f hd624 x Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka w2f hd624 x
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d49ada902e5140e73792c3
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool Zmywarka w2f hd624 x - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka WHIRLPOOL W2F HD624 to zmywarka, która na nowo wyznacza granice wygody i funkcjonalności w kuchni. Urządzenie łączy w sobie progresywny design oraz postępowe rozwiązania, które uczynią czyszczenie naczyń jeszcze łatwiejsze....

4. miejsce

☆ Hisense Zmywarka hs673c60bx ☆

Hisense Zmywarka hs673c60bx Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: HISENSE
 • Nazwa produktu: Hisense Zmywarka hs673c60bx
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6386cc77b256f5ad88eb9b6b
 • ID kategorii: 585

☆ Hisense Zmywarka hs673c60bx - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca HISENSE HS673C60BX na 16 kompletów naczyń i z 3 koszami. Wymiary urządzenia (sz x w x g): 60 × 85 × 60 cm. Klasa energetyczna C....

5. miejsce

☆ Sharp qw-na24f42di-de ☆

Sharp qw-na24f42di-de Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Sharp
 • Nazwa produktu: Sharp qw-na24f42di-de
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6156ec02902e51f2b7eab49c
 • ID kategorii: 585

☆ Sharp qw-na24f42di-de - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:30;dodatkowe informacje:detektor zabrudzenia wody, suszenie Turbo Drying, filtr antybakteryjny;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dodatkowe:automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja oszczędzania energii;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:D;Klasa energetyczna:A+++;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane komponenty, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:15 kpl.;objętość - nowa:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):42 dB;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:42 dB;typy programów zmywania:samoczynny intensywny, automatyczny normalny, automatyczny Super Wash, Dual Pro Wash, Eco Plus, organiczny, ekspresowy, krótki;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:30, 50, 60, 70, auto 30-50, auto 50-60, auto 60-70;Programy zmywania:30, 50, 60, 70, auto 30-50, auto 50-60, auto 60-70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:59,8 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:optymalizacja programu Sharp Intelliwash, uzupełniające dysze Sharp WaterBlade, różne siły natrysku Sharp Dual ProWash;Zużycie energii w procesu:0,86 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):86 kWh;Zużycie wody w procesu:9 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):9 litrów


6. miejsce

☆ Zmywarka sps2hki59e marki Bosch ☆

Zmywarka sps2hki59e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka sps2hki59e marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74322a82fff02658a1bdf4
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka do 4500 zł

☆ Zmywarka sps2hki59e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka wolnostojąca 45 cmsrebrny / inox. Korzyści: Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń. Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów 7-segmentowy ekran: demonstruje czas pozostały do zakończenia programu oraz powiadamia o braku nabłyszczacza i soli.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania. Glass protection: Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń....


7. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) ☆

Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cc0ab82fff06a78c960b3
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

zmywarka wolonostojąca bosch sms4hvi45e o szerokości 60 cm, pojemności na 13 kompletów naczyń, w technologii activewater eco, extradry, home connect, posiadająca 6 programów zmywania, 4 temperatury, a także zabezpieczenie przeciwwypływowe, w klasie energetycznej e.


8. miejsce

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux ☆

ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d437be3754b70d21d4391d
 • ID kategorii: 585

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:4:00;Czas trwania trybu czuwania:0;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;dopełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe: dopełniające płukanie, funkcja dezynfekcji, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, półki na filiżanki;liczba programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";wariant etykiety:nowa;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:63 cm;Szerokość:59,6 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Electrolux/AEG AirDry, szuflada Electrolux MaxiFlex, Electrolux Extra Hygiene, ramię natryskowe Electrolux Satellite Clean, automatyka zmywania Electrolux/AEG SensorControl;Zużycie energii w procesu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - proces:9,9 l


9. miejsce

☆ Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) ☆

Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64de289ed40333d3850df4a5
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:30;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:uzupełniające suszenie, suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny", ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;seria:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - proces:9 l

10. miejsce

☆ zmywarka sps4eki60e marki Bosch ☆

zmywarka sps4eki60e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: zmywarka sps4eki60e marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61421a05b256f5e771ea13f8
 • ID kategorii: 585

☆ zmywarka sps4eki60e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka SPS4EKI60E

Zmywarka smart zdalnie sterowana z aplikacji przenośnej Home Connect i systemem efektywniejszego suszenia EfficientDry.

 • EfficientDry: sprawniejsze suszenie dzięki samoczynnemu otwieraniu drzwi.
 • System koszy VarioFlex: adekwatne dostosowywanie przestrzeni koszy. W ten sposób więcej naczyń będzie lśniąco czyste w jednym cyklu zmywania.
 • Silence on demand: tryb wyciszenia redukuje hałas do max. 30 min w każdej chwili za pomocą aplikacji Home Connect.
 • Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.
 • Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji dostępne za dotknięciem jednego przycisku.

Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche albo są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie pod koniec programu. To funkcjonalne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji i delikatnie schłodzi naczynia, by były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,też oszczędza energię.

praktyczny system koszy VarioFlex
Kosze VarioFlex zapewniają jeszcze obszerniejszą sprężystość dopasowania wnętrza. Dzięki Rackmatic czyli regulacji położenia górnego kosza, a także składanym elementom w koszach wygodnie umieścisz rozmaitego rodzaju naczynia wykorzystując całą powierzchnię koszy. W ten sposób więcej naczyń będzie błyszcząco czyste w jednym cyklu zmywania!

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.
System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb choćby dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewielkiej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Silence on demand - szczególnie cicha, gdy tego Ci trzeba
Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci potrzeba. Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania.
dobór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem niełatwy, a wykorzystanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym efektem. Aplikacja Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, iż nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najkorzystniejszy. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, rodzaj i liczba naczyń. Aplikacja zarekomenduje odpowiednie ustawienie. Dzięki czemu możesz z łatwością wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia przenośnego i uzyskiwać rewelacyjne efekty zmywania, zawsze, proces po cyklu.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha.
Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.*rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi.

Licznik tabletek
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię przez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect
Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci użyć produktywniej czas. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób informując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki oraz dostarczać inne przydatne dane. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza!

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite
Spraw, by codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kompozycje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kompilację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Za pomocą aplikacji Home Connect ze swego smartfona możesz skonfigurowac niemało programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje niezawodną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także z zabezpieczeń w środku. Czujniki stale nadzorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze albo na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza sprawność.
nowoczesna technologia gwarantująca maksymalną wydajność i naturalne zmywanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niesłychanie cichy silnik bezszczotkowy.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju. Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

AntiFingerprint
Z Bosch AntiFingerprint widoczność odcisków palców na urządzeniu zostaje zredukowana.

Asystent Dozowania zagwarantuje stosowne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuzczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując znakomity efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: skuteczne zmywanie garnków i patelni
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy teraz myć naczynia o przeróżnych potrzebach, np. Solidnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie. Tą praktyczną funkcję można dodać do wielu programów!

Program samoczynny - produktywne zmywanie bez zgadywania
Program Auto zapewnia stosowną efektywność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla rewelacyjnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania.
Rozbudowany system zraszania DuoPower w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wyśmienitych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym świetnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

cechy technologiczne

Etykieta energetyczna

Pobierz

wariant Wolnostojąca Panel sterujący odkryty ilość programów 6 pojemność 9 kompletów Zużycie wody 6,7 L Funkcje - Strefa Intensywna
- AntiFingerprint
- AquaSensor
- Efficient Dry
- Home Connect
- Opóźniony start
- Zabezpieczenie przed dziećmi
- Zabezpieczenie przed zalaniem
- Wskaźnik przebiegu programu
- Rackmatic
- SpeedPerfect Plus Trzeci kosz Nie Programy zmywania - Cichy 50°C
- Garnki 70°C
- Godzinny 65°C
- Eco 50°C
- Auto 45-65°C Poziom hałasu 45 dB Klasa energetyczna E Klasa głośności Cmetaliczny Wysokość 84.5 cm Szerokość 45 cm Głębokość 60 cm Waga 40.946 kg

Zmywarka do 2500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 2500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 2500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 2500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 2500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 2500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 2500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 2500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 2500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 2500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 2500 zł opinie
 • Zmywarka do 2500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 2500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *