Zmywarka do 3000 zł

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3000 zł pod zabudowę – kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Haier Zmywarka xib 5b2d3fb ☆

Haier Zmywarka xib 5b2d3fb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Haier
 • Nazwa produktu: Haier Zmywarka xib 5b2d3fb
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a9bb502da47cda9c7994c9
 • ID kategorii: 523

☆ Haier Zmywarka xib 5b2d3fb - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarki Washlens seria 4 proponują Ci najnowsze innowacje technologiczne i styl, a dzięki silnikowi inwerterowemu, zapewniają najwyższą na rynku klasę energetyczną B....

2. miejsce

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET ☆

Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f5a82fff0cde756e155
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Samsung Bespoke DW60BB890UAPETZmywarka do personalizacji do pełnej zabudowy o obszerności 14 kompletów i szerokości 60 cm w klasie B Wi-FiNAJWAŻNIEJSZE cechyZmywarka do pełnej zabudowyKlasa: BSzerokość: 60 cmPoziom hałasu: 40dBZużycie energii na 100 cykli: 64 kWhZużycie wody: 8LOświetlenie wewnętrzne zmywarki: Tub LightPojemność (ilość kompletów naczyń): 14Liczba programów: 11Opóźniony startFunkcja dezynfekcji Hygiene PlusPołowa załadunkuSpeed BoosterSmart ControlTechnologia Aqua Stop*Front meblowy nie stanowi wyposażenia towaruWysoka wydajność zmywania efektywne mycie i suszenieOszczędność energii i wody podczas skutecznego mycia i suszenia naczyńWaterJet Clean™Lepsze rezultaty zmywania dzięki nowemu systemowi WaterJet Clean™Cichy, spokojny domZmywarka pracuje płynniej i ciszej, ponieważ jest wyposażona w energooszczędny silnik inwerterowy.

produktywne zmywanie i suszenieZużywa mniej energii ale nadal pozwala na staranne zmywanie i suszenie. Zmywarka ma wysoką klasę energetyczną B i gwarantuje sprawne zmywanie przy niskim zużyciu energii. Wykorzystuje nowy system WaterJet Clean™, który zezwala na precyzyjne zmywanie z zachowaniem wysokiej klasy energetycznej.

w trakcie całego cyklu zmywania i suszenia urządzenie zużywa tylko 8 litrów wody, bez obniżania jakości zmywania. Zmywarka Samsung pozwala radować się czystymi naczyniami i oszczędnością energii.Do the SmartThingsWygodna kontrola i optymalizacja programów zmywaniaWbudowany moduł Wi-FiOptymalizuj stosowanie zmywarki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Aplikacja SmartThings* zezwala na szybkie zdalne monitorowanie urządzenia oraz zarządzanie ustawieniami z poziomu smartfona. Sugeruje jaki program najlepiej wybrać, ogranicza i pilnuje zużycie energii, a także umożliwia wgląd w diagnostykę urządzenia w tym weryfikacje ewentualnych błędów.*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑ ).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings komfortowa optymalizacja zmywania niezależnie co gotujeszSmartThings CookingOptymalne zmywanie nawet najbrudniejszych naczyń bez wysiłku.

SmartThings Cooking* wskazuje trafnytryb zmywania w oparciu o przepisy które były ostatnio stosowane. Informacje skategoryzowane są z płyty indukcyjnej,piekarnika i mikrofalówki by jak najlepiej dobrać tryb zmywania do metody gotowania i komponentów któebyły przygotowane.

Np. Po przygotowaniu lasagne zaproponuje tryb intensywny aby domyć resztki powypiekanym daniu.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung.Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Usługa jest dostępna tylko jeśli pozostałe urządzenia są w dodatku połączone zaplikacją.

dostępność i funkcje mogą się różnić w zależności od krajuMonitorowanie i redukcja zużycia energiiSmartThings EnergyMonitorowanie i redukcja zużycia energii zmywarki. AI Energy mode* zezwala na weryfikacje zużycia energii, a także aktywacje programu ograniczającego zużycie energii aż do 23% przy programie garnki i patelnie.** W zależności od wybranego cyklu temperatura zmywania jest obniżona z 60-68 ℃ do 55 ℃ a przy gorącym płukaniu z 68-55 ℃ to 53 ℃ poprzez wydłużenie całego procesu.*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. **Na podstawie wewnętrznych testów porównujących temperaturę wody w standardowym trybie zgodnym z ustawieniami fabrycznymi w trybie garnki i patelnie do temperatury po włączeniu AI Energy mode.

Wyniki zależą od aktualnych warunków użycia. AI Energy mode może być wykorzystywany z 6 cyklami: intensywnym, ekspresowym, extra cichym, garnki i patelnie, plastik i auto. Zarządzanie, a także kontrolowanie działania zmywarkiSmartThings Home CareTeraz dbaj o swoją zmywarkę jeszcze łatwiej.

SmartThings Home Care* nadzoruje pracę urządzenia proaktywnie wskazując porady dotyczące użytkowania. Wykorzystując inteligentną technikę AI pilnuje i analizuje pracę zmywarki aby z łatwością weryfikować poprawność działania i wychwytywać ewentualne błędy.

samoczynnie wskazuje konieczność uzupełnienia środków czystości. Dodatkowo w aplikacji jest pełna instrukcja obsługi, a także porady dotyczące wykorzystywania.*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Dostępność może różnić się w zależności od kraju, modelu, a także aktualizacji oprogramowania.

Stylowa kuchnia w Twoim domuBESPOKE DesignZaprojektuj unikatową kuchnię która się eksponuje. Zmywarka ma spersonalizowany design dzi


3. miejsce

☆ Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) ☆

Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Grundig
 • Nazwa produktu: Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbe01a8e441ada8c5f0839
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka Grundig GSV4P860 (4013833057178) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka GRUNDIG GSV4P860 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie sprawności energetycznej C. Ma ukryty panel sterowania.

ilość programów: 8. Opcja opóźnionego startu - maksymalnie 24 h. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C objętość: 10 kompletów naczyń wariant silnika: Inwerterowy liczba programów: 8 Minutnik Opóźniony start 3 kosz na sztućce Wskaźnik braku nabłyszczacza i soli rodzaj sterowania: Elektroniczne - dotykowe wyświetlacz Wysokość: 81,8 cm Szerokość: 44,8 cm SPECYFIKACJA technologicznA Głębokość (mm): 550 Szerokość (mm): 448 Waga (kg): 32.1 Wysokość (mm): 818 Czas trwania cyklu charakterystycznego (min): 239 towar do zabudowy: Tak wariant silnika: Inwerterowy uzupełniające funkcje: Funkcja HygieneCare, ZoneWash, Fast Wash, samoczynne otwieranie drzwi po zakończeniu programu dodatkowe dane: System suszenia DoorMatic Kosz dolny: Tak Kosz górny: Tak liczba programów: 8 Minutnik: Tak Opóźniony Start: Tak objętość (kpl.): 10 Temperatury zmywania (st.°C): 35, 40, 45, 50, 65, 70 Trzecia szuflada (na sztućce): Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza: Tak Wskaźnik braku soli: Tak warianty programów: Program automatyczny, All In Wash, QuickWash, Mini, Mycie wstępne, Eco 50°C, GlassCare, MixWash+ typ sterowania: Elektroniczne - Dotykowe wariant wyświetlacza: Cyfrowy wyświetlacz: Tak Gwarancja: 24 miesiące Normy i dokumenty: CE typ panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty) Zabezpieczenia: Diodowy wskaźnik pracy, Water Stop Klasa skuteczności energetycznej: C Poziom hałasu (dB): 41 Zużycie wody na proces (l): 8.9 Klasa emisji hałasu: B Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 59


4. miejsce

☆ Zmywarka SIEMENS SR73EX24ME ☆

Zmywarka SIEMENS SR73EX24ME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SIEMENS
 • Nazwa produktu: Zmywarka SIEMENS SR73EX24ME
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 66023b6b902e5178fc8ac321
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka SIEMENS SR73EX24ME - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywaj i susz naczynia choćby do trzech razy szybciej z świetnym rezultatem jak z zasady. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania.

A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo {pomocn|przydatn)e!...


5. miejsce

☆ Samsung Dw60a8050bb/eo zmywarka ☆

Samsung Dw60a8050bb/eo zmywarka Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Dw60a8050bb/eo zmywarka
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61498d3382fff0a5b778dacb
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung Dw60a8050bb/eo zmywarka - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:3:30;dopełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Samsung SmartThings;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 8.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.oneconnect&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/smartthings/id1222822904?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.samsung.com/pl/dishwashers/built-in/dw8500am-high-energy-efficiency-14-place-settings-white-dw60a8050bb-eo/;Klasa energetyczna:C;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:samoczynny, delikatny, dodatkowy do pobrania, naturalny, ekspresowy, intensywny, mycie wstępne, samoczyszczenie;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:70, auto 40-50, auto 45-65, auto 50-65;Programy zmywania:70, auto 40-50, auto 45-65, auto 50-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Samsung DW60A80*0BB;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,75 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody - cykl:9,8 l...

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Miele do 5500 zł

6. miejsce

☆ Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce ☆

Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82078d7128741f78a0af6
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego procesu mycia:3:45;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane kolce;liczba kompletów:10 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SMZ5002, SPZ5100;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:automatyka zmywania AEG Sensorlogic, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, silnik Bosch/Siemens EcoSilenceDrive, suszenie Bosch/Siemens PerfectDry;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,51 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):51 kWh;Zużycie wody - cykl:8,5 litra

7. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SPH4EKX24E | Darmowa dostawa, SPH4EKX24E ☆

Zmywarka do zabudowy BOSCH SPH4EKX24E | Darmowa dostawa, SPH4EKX24E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy BOSCH SPH4EKX24E | Darmowa dostawa, SPH4EKX24E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b8315fd7128741f78a1e3d
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SPH4EKX24E | Darmowa dostawa, SPH4EKX24E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

8. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WIP4O33PLES ☆

Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WIP4O33PLES Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WIP4O33PLES
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6226244f82fff03213fd3aee
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy WHIRLPOOL WIP4O33PLES - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Whirlpool WIP 4O33PLE S 14kpl. 60cm Zmywarka Whirlpool WIP 4O33PLE S o szerokości 60cm, ma możliwość załadunku 14 kompletów i 10 programów zmywania. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Klasa energetyczna: D Klasa emisji hałasu: B pojemność: 14 kompletów ilość programów: 10 Inteligentna technika 6-ty Zmysł Zużycia wody na proces: 9,5 (2660 litrów rocznie) Opóźnienie startu: 1-24 godz.Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 85 Roczne zużycie energii: 238 kWh/rok Poziom hałasu (dB): 43 wymiary(WxSxG): 820 x 598 x 555 mm Modyfikowany trzeci kosz innowacyjny trzeci kosz jest niezwykle sprężysty i dopasowuje się do Twoich aktualnych potrzeb, dzięki czemu w górnym koszu możesz układać choćby wysokie naczynia.

Przesuwne zawiasy Urządzenie jest wyposażone w przesuwne zawiasy, umożliwiające instalację w kuchni z niskim cokołem, co powiększa wygodę i łatwość wykorzystania. Opcja mycia z jednym koszem Wyjątkowo małe zużycie wody.

Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się wyśmienitymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody. 14 miejsc na naczynia Tyle przestrzeni, ile Ci trzeba.

Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki temu za każdym razem masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Cicha Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została wytworzona, by zapewniać perfekcyjne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie.

Power Clean Bez mycia wstępnego. PowerClean gwarantuje genialne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego. Klasa energetyczna D wyjątkowa klasa energetyczna. Klasa energetyczna D Twojej zmywarki zapewnia świetne rezultaty przy jednoczesnym najniższym na rynku zużyciu energii.

NaturalDry automatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu produktywniejsze i bardziej naturalne suszenie. System zapewnia wyższą sprawność energetyczną i ulepszone rezultaty suszenia. Opóźnienie startu wyprodukowane specjalnie dla Ciebie.

Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, żeby rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię. Dane ogólne: rodzaj montażu: Do zabudowy Klasa energetyczna D Klasa emisji hałasu: B objętość: 14 kompletów Inteligentna technika 6-ty Zmysł Poziom hałasu: 43 dB(A) Zużycia wody na proces: 9,5 (2660 litrów rocznie) Opóźnienie startu: 1-24 godz.Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 85 PowerCleanPRO Trzeci kosz Samoczyszczący system filtracji Autoclean Opóźnienie startu 1-24 godz.

Cichy FlexiSpace Kosze: górny i dolny (wyciągane, regulowane, składane półki optymalne zarządzanie przestrzenią w zmywarce) Przesuwane zawiasy Opcja zmywania strefowego Multizone Hygenic+ Intensywny 65ºC Pranie wstępne Podłączenie ciepłej wody Eco 50° C Szkło 45°C Samoczyszczenie samoczynny czujka 6th Sense 10 programów Sterowanie Elektroniczne Roczne zużycie energii: 238 kWh/rok Światło na podłodze regulowane nóżki Elektroniczny wskaźnik braku soli Specyfikacja techniczna: Moc przyłączeniowa: 1900 Natężenie: 10 Napięcie 220-240 Częstotliwość: 50 Długość przewodu zasilającego: 130 typ wtyczki: Schuko Długość węża doprowadzającego: 155 Długość węża odprowadzającego: 150 Nóżki o regulowanej wysokości: Tak - z przodu rozmiary (WxSxG): 820 x 598 x 555 mm Waga netto 35.5 Waga brutto 37.5 Programy automatyczne: Tak Maksymalna temperatura poboru wody: 60 Opóźnienie czasu startu: maks.

24 Wskaźnik czasu do końca programu: Tak Wskaźnik braku soli: Tak Sygnalizator zraszacza: Tak Zabezpieczenie: Tak Regulacja wysokości górnego kosza: Tak pojemność - ilość kompletów 14 Roczne zużycie energii (kWh/rok): 238 Zużycie energii w trybie wyłączonym: 0.5 Roczne zużycie wody: 2660 Poziom hałasu: 43


9. miejsce

☆ Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens ☆

Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62b05d938e441a601381a52c
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 53HS46VE WiFi 13 kpl 60 cmZmywarka do zabudowy Siemens SN 53HS46VE. Wyjątkowa zmywarka smart Home Connect z podłączeniem do sieci Wi-fi z dedykowanym przyciskiem do spersonalizowanych ustawień i sterowaniem za pomocą smartfona NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Zmywarka do zabudowyPojemność: 13 kompletów naczyńZużycie wody na proces: 7,5 lKlasa sprawności energetycznej: E6 programów zmywaniaMachineCare: Program czyszczenia zmywarki4 funkcje dopełniająceHome Connect: Zdalny startAquaSensor: sensor załadunkuSzuflada vario3: Dodatkowy poziom załadunkuProgramowanie czasu startu: 1-24hSystem ochrony szkłaWysokość: 81,5 cmSzerokość: 59.8 cm prędkie i wydajne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z doskonałym wynikiem jak z reguły.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszzawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

nad wyraz przydatne! Wyjątkowo niskie zużycie wodyWysoka skuteczność przy zaledwie 7,5 litra wody na zmywanie. Łatwy i elastyczny załadunek: kosze varioFlex.Górny kosz może posiadać nawet trzy elementy składane, odzielające przegrody i dwa składane stojaki, a dolny kosz może posiadać aż do czterech składanych składników.

zagwarantuje to dużą sprężystość w trakcie załadunku. W dodatku uchwyty na obydwu koszach ułatwiają ich wysuwanie. Oszczędzaj czas i wysiłek.Jesteśmy coraz bardziej zapracowani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa* możesz zarządzać pracą swej zmywarki za pomocą aplikacji Home Connect lub inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania albo włączyć funkcję wyciszenia.

Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. *W zależności od lokalnej dostępności. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect zezwala na komfortowe wybieranie programów i opcji, a także zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy, gdy to niezbędne. Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start sprawia,użytkowanie zmywarki jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje większą wygodę i spokój. Starczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Znajdź swoje Ulubione opcje zmywania.Opcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb.

Wprowadź przede wszystkim stosowaną kompilację programu zmywania i dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, żeby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect. Trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, czujka aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były nieprzeciętnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

SPECYFIKACJA technicznAWydajność i zużycieKlasa skuteczności energetycznej: EZużycie energii na 100 cykli: 94 kWhZużycie wody na proces: 7,5 lPojemność: 13 kompletów naczyńCzas trwania programu: 4:10 (h:min)Poziom hałasu: 46 dB(A)Klasa emisji hałasu: CProgramy i funkcje6 programów: eco 50 °C, auto 45-65 °C, garnki 70 °C, godzinny 65 °C, prędki 45 °C, FavouriteUstawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne4 Funkcje dodatkowe: Home Connect - zdalny start, Strefa Intensywna, halfLoad - połowa załadunku, varioSpeed PlusmachineCare - program czyszczenia zmywarkiSilence on demand - tryb czasowego wyciszenia pracy (przy pomocy aplikacji)technika zmywania i suszeniaWymiennik ciepłaaquaSensor, czujnik załadunkuSystem oszczędzania wodyAsystent DozowaniaSilnik iQdriveAutomatyka rozpoznawania detergentuInnowacyjny 3-częściowy system filtrów System koszySystem koszy varioFlexSzuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunkuPłynny wysuw na rolkach dolnego koszaRackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza3-poziomowy system rackMatic2 składane stojaki

Inne Rankingi:  Zmywarka do 14500 zł

10. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sn63hx46ve (4242003879016) ☆

Siemens Zmywarka sn63hx46ve (4242003879016) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sn63hx46ve (4242003879016)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c37d2da47c777fb257ce
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens Zmywarka sn63hx46ve (4242003879016) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 63HX46VE 13kpl infoLight 3koszDoskonała zmywarka z podłączeniem Wi-Fi, wskaźnikiem pracy wyświetlanym na podłodze i możliwością zdalnego sterowania za pomocą smartfona. VarioSpeed Plus – Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej.

Funkcja dodatkowa Strefa Intensywna rozszerza ciśnienie wody tylko w dolnym koszu usuwając uporczywe zabrudzenia z umieszczonych tam naczyń. Więcej elastyczności dla komfortowojszego załadunku dzięki koszom varioFlex oraz szufladzie na sztućce vario3.

Wyjątkowo niskie zużycie wody - zaledwie 7.5l na cykl zmywania. Home Connect – Zarządzaj swoją zmywarką z dowolnego miejsca. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Zmywarka do zabudowyZużycie wody na proces: 7,6lPojemność: 13 kompletów naczyńCzas trwania programu: 4:10hPoziom hałasu: 46 dBaKlasa emisji hałasu: C6 programów zmywaniaHome Connect - zdalny startStrefa intensywnahalfLoad: połowa załadunkuMachineCare: program czyszczenia zmywarkiAquaSensor: detektor załadunkuSzuflada vario3: Dodatkowy poziom załadunkuZdalna kontrola poprzez aplikację przenośnąPanel obsługi od góryinfoLight: Wskaźnik pracy z dołu urządzeniaOpóźnienie startu szybkie i efektywne mycie naczyń.

Zmywaj i susz naczynia choćby do trzech razy szybciej z znakomitym konsekwencją jak przede wszystkim. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania.

A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Szczególnie przydatne! Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podciągającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być dzisiaj bez obaw myte w jednym procesu wraz z delikatnym szkłem.

Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na rewelacyjny efekt zmywania mieszanego załadunku.

Wyjątkowo niskie zużycie wodyWysoka sprawność przy zaledwie 7,5 litra wody na zmywanie. Oszczędzaj czas i wysiłek.Jesteśmy coraz bardziej zalatani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa* możesz zarządzać pracą swej zmywarki przy pomocy aplikacji Home Connect albo inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania albo włączyć funkcję wyciszenia.

Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. *W zależności od lokalnej przystępności. Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku.

Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic.Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku wielkich garnków czy talerzy.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect zezwala na wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia starannie wtedy, gdy to niezbędne.Easy Start - wybierz najlepszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start powoduje,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej.

Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji przenośnej.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Znajdź swoje ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych.Opcja Favourite jeszcze bardziej dostosowuje zmywarkę do Twoich potrzeb.

Wprowadź głównie stosowaną kompilację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, żeby móc uruchamiać je jednym przyciskiem albo przy użyciu aplikacji Home Connect. Trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dopasowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia u


Zmywarki do 3000 zł wolnostojące – kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Komfort Zmywarka amica dim68c9ebvi studio ☆

Komfort Zmywarka amica dim68c9ebvi studio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Komfort Zmywarka amica dim68c9ebvi studio
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 644188c7b256f50e18d6c2f9
 • ID kategorii: 585

☆ Komfort Zmywarka amica dim68c9ebvi studio - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka amica dim68c9ebvi studio.. Agd

2. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) ☆

Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c64e2da47cefc10f327b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji oraz uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie słuszny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, fachowy technik marki Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia
Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia: nowe wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy składnik naczyń znajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby małe naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie obszernej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, szczególnie w sytuacji obfitych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź przede wszystkim wykorzystywaną kompozycję programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku lub przy pomocy aplikacji Home Connect.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były rewelacyjnie zmyte przy małej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus perfekcyjnie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. W trakcie ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie choćby 70°C przez ok. 10 minut, co likwiduje choćby 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Firma Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 9000 zł

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technice zmywarki producenta Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens stworzono z wykorzystaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i połączy dostosowanych do konkretnych oraz specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z adekwatnym konsekwencją zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, żeby uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewielkiego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

 • Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs, a także Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny.

Pozostałe cechy
System koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu progresywny 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Programowanie czasu startu: 1-24 h Elektroniczna blokada przycisków antiFingerprint - specjalna powłoka chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli

3. miejsce

☆ Zmywarka kernau kdi 6955 sd marki Komfort ☆

Zmywarka kernau kdi 6955 sd marki Komfort Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka kernau kdi 6955 sd marki Komfort
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cc33005ecf79ea87d0aa13
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka kernau kdi 6955 sd marki Komfort - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka kernau kdi 6955 sd.. Agd

4. miejsce

☆ Zmywarka Beko bdin38640d ☆

Zmywarka Beko bdin38640d Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Beko bdin38640d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64412a48b256f50e18c9278b
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Beko bdin38640d - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka beko bdin38640d.. Agd

5. miejsce

☆ Komfort Zmywarka amica dim66b7eboni studio ☆

Komfort Zmywarka amica dim66b7eboni studio Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Komfort Zmywarka amica dim66b7eboni studio
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64fd53300a3d5fd202c7a651
 • ID kategorii: 585

☆ Komfort Zmywarka amica dim66b7eboni studio - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka amica dim66b7eboni studio.. Agd

6. miejsce

☆ Samsung Zmywarka dw60a8060ib (8806090974533) ☆

Samsung Zmywarka dw60a8060ib (8806090974533) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka dw60a8060ib (8806090974533)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 614b5972b256f57f2f8ccc6d
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung Zmywarka dw60a8060ib (8806090974533) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy o szerokości 59.8 cm, mieszcząca maksymalnie 14 kompletów naczyń, w klasie sprawności energetycznej B. Posiada ukryty panel sterowania. Ilość programów: 8. Opcja opóźnionego startu.


7. miejsce

☆ Zmywarka Bosch SMV4EVX10E ☆

Zmywarka Bosch SMV4EVX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka Bosch SMV4EVX10E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a372340a3d5fcd8566fdc0
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Bosch SMV4EVX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka Bosch SMV4EVX10E Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla ulepszonych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry w zmywarce Bosch SMV4EVX10E drzwi zmywarki otworzą się automatycznie pod koniec programu. To funkcjonalne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji, a także delikatnie schłodzi naczynia, by były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania ulepszonego efektu suszenia,ponadto oszczędza energię. Asystent Dozowania zagwarantuje adekwatne rezultaty przez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej Asystent Dozowania w zmywarce Bosch SMV4EVX10E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając nieprzeciętny efekt zmywania każdego załadunku. Szuflada Vario3: dzisiaj Twoja zmywarka ma wiecej możliwości Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To rewelacyjne miejsce w zmywarce Bosch SMV4EVX10E na sztućce i niepokaźne akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zagwarantuje większą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości! Program samoczynny - efektywne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce Bosch SMV4EVX10E gwarantuje słuszną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są skrupulatnie przypasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, iż z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla doskonałych rezultatów zmywania. Adekwatny program dla zróżnicowanego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku. Silence on demand - szczególnie cicha, gdy tego Ci trzeba Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" w zmywarce Bosch SMV4EVX10E można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci potrzeba. Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja innowacyjna zmywarka Bosch SMV4EVX10E ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. Ponadto czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może sta...

8. miejsce

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX ☆

Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e7e99bb256f5a3d4239915
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca SatelliteClean 600 60 cm ESM48400SX, ESM48400SX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Maxi Flex z systemem Satellite Clean® i technologią Air Dry.

9. miejsce

☆ sms4eci26e marki Bosch ☆

sms4eci26e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: sms4eci26e marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74228d2da47cf46a902ce4
 • ID kategorii: 585

☆ sms4eci26e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:04:35;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:samoczynne otwieranie drzwi, pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - linia:Bosch SMS4ECI**E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, detektor załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFing...


10. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4HMI07E | Darmowa dostawa, SMS4HMI07E ☆

Zmywarka BOSCH SMS4HMI07E | Darmowa dostawa, SMS4HMI07E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4HMI07E | Darmowa dostawa, SMS4HMI07E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6548d813d40333ee37b839e5
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4HMI07E | Darmowa dostawa, SMS4HMI07E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Zmywarka do 3000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3000 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3000 zł opinie
 • Zmywarka do 3000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *