Jaka zmywarka Smeg do 6000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Smeg w cenie do 6000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 6000 zł od producenta Smeg.

Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Smeg do 6000 zł do zabudowy – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Smeg, dostępnych w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

Zmywarki Smeg do 6000 zł wolnostojące – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Smeg w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 6000 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 6000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SN85TX00 ☆

Siemens SN85TX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN85TX00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626100a282fff0dfbc696410
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN85TX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

varioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej. Kosze i szuflady flexComfort - wygoda, efektywna ochrona szkła, szybkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń. Gwarantowana wygoda i szybkie mycie: nowe kosze flexComfort z wykwintnym wzornictwem proponują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń.

Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek odszuka ekspresowo swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym, miękkim zabezpieczeniom, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania.

ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie. GlassZone wskazana strefa w zmywarce, która broni Twoje szkło. EmotionLight Rozświetl swoją zmywarkę uspokajającym niebieskim blaskiem.


2. miejsce

☆ Siemens SN87YX03 ☆

Siemens SN87YX03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN87YX03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6226244d82fff03213fd3aec
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN87YX03 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Przekaż dane zwrotne na temat rezultatów i czasu trwania cyklu zmywania przy pomocy aplikacji, a inteligentny program dostosuje się do Twoich potrzeb. VarioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej.

Program Inteligentny - spersonalizowany program zmywania dobrany do Twoich potrzeb. OpenAssist: nieskomplikowane otwieranie drzwi zmywarki w zabudowie bez uchwytu przez naciśnięcie frontu. FlexComfort Pro nowoczesne kosze, które bronią Twoje szklane naczynia.

GlassZone wyodrębniona strefa w zmywarce, która chroni Twoje szkło. Szybkie i efektywne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z idealnym konsekwencją jak typowo. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania.

A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Nad wyraz przydatne! Twoja zmywarka wie najlepiej.Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać adekwatne ustawienia i przyspieszyć proces, gdy zajdzie taka potrzeba.

Po prostu powiedz zmywarce, jak nad wyraz jesteś zadowolony z czasu trwania programu, a także rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dostosowuje swoje ustawienia i wytwarza spersonalizowany program, który posiada przegląd zużycia wody i energii.

Ciesz się, że masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne. OpenAssist: wygodne otwieranie drzwi bez uchwytu.świeże, w pełni zintegrowane zmywarki firmy Siemens są dzisiaj wyekwipowane w nowy system łatwego otwierania drzwi openAssist.

Dzięki niemu starczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, aby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowojsze, lecz można jebezproblemowo wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.przychylna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens choćby najcenniejsze kieliszki. Obfita ilość składanych części w koszach zapewni maksymalne dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb.

dodatkowo, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń. Komfort w trakcie załadunku: oznakowanie ruchomych elementów.Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń firmy Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz.

Niebieskie oznaczenia ruchomych składników koszy i szuflad w środku zmywarki ułatwiają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Spore garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co zezwala na szybsze układanie.

Zmywane kieliszki do wina i szampana są wyraźnie bardziej stabilne. Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zagwarantuje zadba o Twój spokój ducha.

Sześć specjalnych dysz zagwarantuje łagodny, stały przepływ wody przez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich precyzyjne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Przeciwpoślizgowe silikonowe powłoki bronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.Otwórz drzwi swojej zmywarki,rozpromienić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Zastosowane w górną część komory diody LED włączają się automatycznie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

sprawne suszenie z wykorzystaniem minerałów.Szukasz bardziej ekologicznej zmywarki, która utrzyma adekwatną produktywność? technologia Zeolith korzysta z właściwości umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło.

Przyspiesza to proces suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety. Prędkie i wydajne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z idealnym konsekwencją jak w głównej mierze.

Inne Rankingi:  Zmywarka Candy

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania. A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

szczególnie przydatne! Twoja zmywarka wie najlepiej.Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać stosowne ustawienia i przyspieszyć cykl, gdy zajdzie taka potrzeba.

Po prostu powiedz zmywarce, jak bardzo jesteś zadowolony z czasu trwania programu oraz rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dopasowuje swoje ustawienia i tworzy spersonalizowany program, który posiada przegląd zużycia wody i energii.

Ciesz się, że masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne. OpenAssist: komfortowe otwieranie drzwi bez uchwytu.nowe, w pełni zintegrowane zmywarki firmy Siemens są dzisiaj wyposażone w nowy system nietrudnego otwierania drzwi openAssist.

Dzięki niemu wystarczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, by je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowojsze, ale można jebezproblemowo wkomponować w każdą postępową kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.przyjazna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens choćby najcenniejsze kieliszki. Spora ilość składanych komponentów w koszach zapewni maksymalne przypasowanie przestrzeni do Twoich potrzeb.

ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń. Komfort podczas załadunku: oznakowanie ruchomych składników.Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń firmy Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz.

Niebieskie oznaczenia ruchomych części koszy i szuflad w środku zmywarki ułatwiają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Spore garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co umożliwia szybsze układanie.

Zmywane kieliszki do wina i szampana są wyraźnie bardziej stabilne. Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zapewnia zadba o Twój spokój ducha.

Sześć specjalnych dysz gwarantuje łagodny, stały przepływ wody poprzez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich precyzyjne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Antypoślizgowe silikonowe powłoki chronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.Otwórz drzwi swojej zmywarki,rozpromienić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się automatycznie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

produktywne suszenie z zastosowaniem minerałów.Szukasz bardziej naturalnej zmywarki, która utrzyma stosowną sprawność? technologia Zeolith korzysta z cechy umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło.

Przyspiesza to proces suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety. Więcej danych, obszerniejsza wygoda: wyświetlacz TFT.Dzięki wyświetlaczowi TFT o wysokiej rozdzielczości, już pierwszy rzut oka starczy, żeby zobaczyć wszystkie dane o aktywnych programach są wyraźnie rozdzielone i uporządkowane, a tym samym nieskomplikowane do przeglądania.

Możesz też prosto i wygodnie wybierać i zmieniać ustawienia z menu zmywarki. Wyświetlaj wszystkie informacje o przebiegu programu na podłodze: timeLight.innowacyjna funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a nwet komunikaty o błędach na podłodze kuchni.

Nie przeoczysz już absolutnie niczego. Oszczędzaj czas i wysiłek.Jesteśmy coraz bardziej zabiegani, ale na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect. Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa możesz zarządzać pracą swojej zmywarki za pomocą aplikacji Home Connect albo inteligentnego głośnika.

Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia. Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. W zależności od lokalnej dostępności.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.Dzięki progresywnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google oraz Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo. Proszę upewnij się, czy usługa Home Connect z aplikacją Alexa albo Google Home jest dostępna w Twoim kraju i języku.

Aktywuj możliwości/usługę łącząc asystenta głosowego z Twoim urządzeniem domowym. Raz podłączone daje Ci możliwość wielu komend głosowych sterujących Twoją zmywarką. Rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect umożliwia wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia starannie wtedy, gdy to konieczne.

Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect.

Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji przenośnej. Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój.

starczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 8000 zł

Znajdź swoje ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych.Opcja Favourite jeszcze bardziej dostosowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź przede wszystkim użytkowaną kompozycję programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem albo przy użyciu aplikacji Home Connect.

optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, czujnik aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były nadzwyczajnie zmyte przy niewiele znaczącej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Najwyższa higiena.Funkcja higienaPlus jest perfekcyjna, gdy musisz spełnić najwyższe wymogi higieniczne. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie w granicach 70°C przez około 10 minut.

eliminuje to do 99,99% wszelkich bakterii i zarazków. AquaStop: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody - przez cały okres używania urządzeniaSystem aquaStop zapobiega szkodom spowodowanym wypływem wody czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy także w samym urządzeniu.

w momencie wykrycia przecieku system aquaStop natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. System aquaStop gwarantuje to przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz progresywnej technologii, zmywarki producenta Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek marki Siemens stworzono z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i skonsoliduje dobranych do mocnych , a także specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, niedługi czas trwania programów z stosownym rezultatem zmywania i cicha praca niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania przeróżnych osadów podczas jednego procesu zmywania.

Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki czemu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń zapewniając połyskujący połysk naczyń.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podwyższającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być teraz bez obaw myte w jednym cyklu wraz z delikatnym szkłem.

Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na doskonały efekt zmywania mieszanego załadunku.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.najszczególniej modnym środkiem do mycia w zmywarkach są kapsułki. Asystent Dozowania pozwala użyć maksymalnie ich potencjał! teraz kapsułka wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika z przodu górnego kosza.

Ukierunkowany strumień wody błyskawicznie i skutecznie ją rozpuszcza. Dzięki temu detergent jest równomiernie rozprowadzony w urządzeniu, zapewniając trafny wynik zmywania Twoich naczyń.


3. miejsce

☆ Miele G7172SCVi ☆

Miele G7172SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G7172SCVi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a308032da47cae72794391
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G7172SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy MIELE G 7172 SCVi Selection


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 6000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) ☆

Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6233c6313754b79c3402a393
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka z technologią PerfectDry, która wspaniałe efekty suszenia i mniejsze zużycie energii. Inteligentny program: indywidualnie dopasowuje cykl zmywania i suszenia zgodnie z Twoimi preferencjami chroniąc cenne zasoby.

Kosze MaxFlex Pro: nietrudny załadunek z ochroną naczyń. Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 43 dB. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień....


Polecane zmywarki gastronomiczne: cena do 6000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek gastronomicznych w kwocie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast ☆

Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3d42643754b7a7c36a2a04
 • ID kategorii: 9892
Inne Rankingi:  Zmywarka Bosch

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, obudowa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, kosze w pakiecie, dozownik płynu myjącego, moc 4900/3400W, zasilanie 400/230V


2. miejsce

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 ☆

Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3c73cd3754b78cd61c69be
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali nierdzewnej, automatyczne wyparzanie, kosze w pakiecie, moc 4900/3400W, zasilanie 400/230V


3. miejsce

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality ☆

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a836735902e51ab5e20019f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS KORAL LINE K208E, Opis: obudowa produkowana w pełni z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący nawet najmniejsze zabrudzenia, pierwsza powłoka wyprodukowana ze stali nierdzewnej, druga z tworzywa, efektywna pompa przemywająca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki upraszczające właściwe wypoziomowanie zmywarki, kabel zasilający elektryczny, odpływowy, a także zasilania wody 3/4 cala, elektroniczny układ sterowania, dotykowy wyświetlacz z szkła hartowanego, wyśmienite mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom przemywająco-płuczącym z postępowymi wypustkami ze stali nierdzewnej, standardowo zastosowane elektroniczne dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego, specjalnie nachylony zbiornik usprawniający odprowadzenie pozostałości, regulowana szybkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice pozwalające na osiągnięcie najkorzystniejszych wyników mycia, drzwiczki usztywnione wspornikami 20/10 nieprzemijalną solidność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji termiczno-akustycznej, automatyczne ustawienia wszelkich parametrów podczas pierwszej instalacji, skrupulatne ustawienie temperatury i dozowania detergentów, możliwość wyboru cyklu mycia, autotest i komunikaty alarmowe usterek z rozwiązaniami, samoczynny spust wody pomiędzy cyklami mycia i płukania umożliwiający napełnienie czystą wodą przy każdym cyklu (jeśli pompa spustowa jest zainstalowana), ekran dotykowy UniKo-MID w standardzie, menu w języku polskim, możliwość zamówienia wyświetlacza dotykowego UniKo (opcja przystępna za dopłata), łatwość w używaniu, długofalowe, trwałe urządzenia, Funkcja ECOLOGYCARE, atrybuty techniczne: rozmiary zewnętrzne: 470x555x660 mm, długość procesu: 75/90/110/130 s, skuteczność koszy na godzinę: max 48 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 24,5 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.26,5 cm, średnica ramion myjących: śr.18,0 cm, rozmiary kosza: 400x400 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 17,0 l, moc grzałek bojlera: 2,5 kW, objętość bojlera: 3,2 l, moc pompy przemywającej: 0,19 kW, moc całkowita: 2,79 kW, zasilanie: 230V, zużycie wody w trakcie procesu: 2,0 l, W komplecie: 2x kosz na szkło 40x40x15 cm, 1x stojak na 12 talerzy, 1x koszyk na sztućce, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, wewnętrzna pompa podnosząca ciśnienie - 1287 zł netto, nóżki ze stali rdzoodpornej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę firmy Krupps z linii Koral?: na górze i u dołu znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-myjące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej powiększające efektywność mycia, zmywarki mają niezwykle skuteczną pompę przemywającą, która pozwala dokładnie umyć choćby mocno zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, drzwi zmywarek są wytworzone z grubej stali z podwójnymi ściankami gwarantującymi cichszą pracę zmywarek, ekran powiadamia nas o przebiegu cyklu mycia, temperaturze wody w komorze, a także bojlerze, gotowości zmywarki do pracy, elektroniczne sterowanie z możliwością wyboru aż 4 cykli mycia w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, posiadają możliwość włączenia funkcji dzięki, której zmywarka automatycznie wyłącza grzałki, kiedy nie jest użytkowana – takie rozwiązanie może przynieść obfite oszczędności w zużywaniu energii, zmywarki marki Krupps to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu maszyn, co scala się z szczególnie niską awaryjnością oraz postępowymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia i niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w przypadku awarii urządzenia


Zmywarka marki Smeg do 6000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Smeg do 6000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Smeg do 6000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Smeg do 6000 zł opinie
 • Zmywarka marki Smeg do 6000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Smeg do 6000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.