Zmywarka do 6000 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 6000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 6000 zł pod zabudowę – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SN87YX03 ☆

Siemens SN87YX03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN87YX03
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6226244d82fff03213fd3aec
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN87YX03 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Przekaż dane zwrotne na temat rezultatów i czasu trwania procesu zmywania przy pomocy aplikacji, a inteligentny program przystosuje się do Twoich potrzeb.

 • VarioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej.
 • Program Inteligentny - spersonalizowany program zmywania dobrany do Twoich potrzeb.
 • OpenAssist: nietrudne otwieranie drzwi zmywarki w zabudowie bez uchwytu przez naciśnięcie frontu.
 • FlexComfort Pro progresywne kosze, które bronią Twoje szklane naczynia.
 • GlassZone wyszczególniona strefa w zmywarce, która broni Twoje szkło.

prędkie i skuteczne mycie naczyń.
Zmywaj i susz naczynia choćby do trzech razy szybciej z nieprzeciętnym konsekwencją jak typowo. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszzawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo przydatne!

Twoja zmywarka wie najlepiej.
Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać stosowne ustawienia i przyspieszyć proces, gdy zajdzie taka potrzeba. Po prostu powiedz zmywarce, jak niezwykle jesteś zadowolony z czasu trwania programu oraz rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dostosowuje swoje ustawienia i buduje spersonalizowany program, który gromadzi przegląd zużycia wody i energii. Ciesz się, że masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne.

OpenAssist: wygodne otwieranie drzwi bez uchwytu.
świeże, w pełni zintegrowane zmywarki producenta Siemens są dzisiaj wyekwipowane w nowy system nietrudnego otwierania drzwi openAssist. Dzięki niemu starczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, żeby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowojsze, ale można jebez problemu wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.
przychylna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens nawet najcenniejsze kieliszki. Obfita ilość składanych komponentów w koszach zapewni maksymalne dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb. Ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń.

Komfort w trakcie załadunku: oznakowanie ruchomych składników.
Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia ruchomych składników koszy i szuflad we wnętrzu zmywarki usprawniają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Pokaźne garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co zezwala na szybsze układanie. Zmywane kieliszki do wina i szampana są widocznie bardziej jednostajne.

Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.
Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zagwarantuje zadba o Twój spokój ducha. Sześć specjalnych dysz zagwarantuje łagodny, stały przepływ wody poprzez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich skrupulatne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Przeciwpoślizgowe silikonowe powłoki chronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.
Otwórz drzwi swej zmywarki,rozpromienić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się samoczynnie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

produktywne suszenie z wykorzystaniem minerałów.
Szukasz bardziej organicznej zmywarki, która utrzyma stosowną skuteczność? technologia Zeolith korzysta z parametry umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło. Przyspiesza to proces suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety.

szybkie i efektywne mycie naczyń.
Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z genialnym wynikiem jak z reguły. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Szczególnie przydatne!

Twoja zmywarka wie najlepiej.
Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać stosowne ustawienia i przyspieszyć proces, gdy zajdzie taka potrzeba. Po prostu powiedz zmywarce, jak niezwykle jesteś zadowolony z czasu trwania programu oraz rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dopasowuje swoje ustawienia i stwarza spersonalizowany program, który posiada przegląd zużycia wody i energii. Ciesz się, iż masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne.

openAssist: wygodne otwieranie drzwi bez uchwytu.
nowe, w pełni zintegrowane zmywarki marki Siemens są teraz wyekwipowane w nowy system nietrudnego otwierania drzwi openAssist. Dzięki niemu wystarczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, aby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodniejsze, ale można jebez problemu wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.
przychylna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens nawet najcenniejsze kieliszki. Szeroka ilość składanych elementów w koszach zapewni maksymalne dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb. W dodatku, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń.

Komfort podczas załadunku: oznakowanie ruchomych komponentów.
Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia ruchomych części koszy i szuflad we wnętrzu zmywarki ułatwiają natychmiastowe dobranie do potrzeb danego załadunku. Obfite garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co umożliwia szybsze układanie. Zmywane kieliszki do wina i szampana są istotnie bardziej zrównoważone.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 8000 zł

Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.
Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zapewnia zadba o Twój spokój ducha. Sześć specjalnych dysz zagwarantuje łagodny, stały przepływ wody poprzez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich staranne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Antypoślizgowe silikonowe powłoki bronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.
Otwórz drzwi swej zmywarki,rozjaśnić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się automatycznie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

skuteczne suszenie z zastosowaniem minerałów.
Szukasz bardziej naturalnej zmywarki, która utrzyma stosowną produktywność? technologia Zeolith korzysta z atrybuty umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło. Przyspiesza to cykl suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść jednocześnie dla Ciebie, jak i naszej planety.

Więcej danych, większa wygoda: ekran TFT.
Dzięki wyświetlaczowi TFT o wysokiej rozdzielczości, już pierwszy rzut oka wystarczy, żeby zobaczyć wszystkie informacje o aktywnych programach są wyraźnie rozdzielone i uporządkowane, a tym samym proste do przeglądania. Możesz też z łatwością i wygodnie wybierać i zmieniać ustawienia z menu zmywarki.

Wyświetlaj wszystkie dane o przebiegu programu na podłodze: timeLight.
progresywna funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a nwet komunikaty o błędach na podłodze kuchni. Nie przeoczysz już absolutnie niczego.

Oszczędzaj czas i wysiłek.
Jesteśmy coraz bardziej zaganiani, ale na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect. Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa możesz zarządzać pracą swej zmywarki przy pomocy aplikacji Home Connect albo inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia. Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. W zależności od lokalnej dostępności.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google i Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo. Proszę upewnij się, czy usługa Home Connect z aplikacją Alexa lub Google Home jest przystępna w Twoim kraju i języku. Aktywuj możliwości/usługę łącząc asystenta głosowego z Twoim urządzeniem domowym. Raz podłączone daje Ci możliwość wielu komend głosowych sterujących Twoją zmywarką. Rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja mobilna Home Connect zezwala na wygodne wybieranie programów i opcji, a także zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to niezbędne.

Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home Connect
Easy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.
Licznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój. Starczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Znajdź swoje ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych.
Opcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź z zasady wykorzystywaną kombinację programu zmywania, a także dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.
Program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń. Po naciśnięciu przycisku programu auto, sensor aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy niedużej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Najwyższa higiena.
Funkcja higienaPlus jest wspaniała, gdy musisz spełnić najwyższe wymagania higieniczne. W trakcie ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie w granicach 70°C przez około 10 minut. Eliminuje to do 99,99% wszelkich bakterii i zarazków.

AquaStop: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody - poprzez cały okres użytkowania urządzenia
System aquaStop uniemożliwia szkodom spowodowanym wypływem wody czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy też w samym urządzeniu. W chwili wykrycia przecieku system aquaStop natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. System aquaStop zapewnia to przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz nowoczesnej technologii, zmywarki marki Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens stworzono z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje dostosowanych do mocnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają także pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z adekwatnym konsekwencją zmywania, a także cicha praca niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.
Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania rozmaitych osadów podczas jednego cyklu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki czemu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń gwarantując błyszczący lśnienie naczyń.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podciągającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być dzisiaj bez obaw myte w jednym procesu wraz z delikatnym szkłem. Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na znakomity efekt zmywania mieszanego załadunku.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
najistotniej popularnym środkiem do mycia w zmywarkach są kapsułki. Asystent Dozowania pozwala użyć maksymalnie ich potencjał! teraz kapsułka wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika z przodu górnego kosza. Ukierunkowany strumień wody momentalnie i skutecznie ją rozpuszcza. Dzięki temu detergent jest równomiernie rozprowadzony w urządzeniu, gwarantując słuszny wynik zmywania Twoich naczyń.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 4000 zł

2. miejsce

☆ Siemens SN85TX00 ☆

Siemens SN85TX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN85TX00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626100a282fff0dfbc696410
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN85TX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego procesu mycia:4:55;dopełniające dane:delikatne zmywanie szkła, automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, dotykowy panel sterowania, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem przez dzieci;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, brilliantShine, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony, prędki;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:iQ500;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens V...


3. miejsce

☆ ASKO ASKO DSD545KXXL ☆

ASKO ASKO DSD545KXXL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: ASKO ASKO DSD545KXXL
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdf0982fff0eb22ec3cf8
 • ID kategorii: 523

☆ ASKO ASKO DSD545KXXL - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka z przepływowym ogrzewaczem wody. Ma SCS - Super System Czyszczący, czujnik Sensi Clean, który mierzy poziom zabrudzenia, 3 ramiona natryskowe i 9 stref zraszania. System TotalDry zezwala na samoczynne otwieranie drzwi. Zaopatrzona w dodatkowy kosz na sztućce....

4. miejsce

☆ ASKO ASKO DBI545IKXXL.S ☆

ASKO ASKO DBI545IKXXL.S Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: ASKO ASKO DBI545IKXXL.S
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdefc82fff0eb22ec3cf4
 • ID kategorii: 523

☆ ASKO ASKO DBI545IKXXL.S - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy ASKO DBI545IKXXL.S o szerokości 59.6 cm, a głębokości 55.4 cm w klasie energetycznej B. Sterowana elektronicznie, z zabezpieczeniem przed zalaniem, objętością na 14 kompletów naczyń. Zmywarka ma 9 programów zmywania zużywa 9.2 l wody na proces. Może być sterowana smartfonem....

Zmywarki do 6000 zł wolnostojące – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Asko Zmywarka dfs344id.s ☆

Asko Zmywarka dfs344id.s Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: Asko Zmywarka dfs344id.s
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63d1fba53754b7bc85b5adc8
 • ID kategorii: 585

☆ Asko Zmywarka dfs344id.s - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca marki ASKO o szerokości 60 cm, w nowej klasie energetycznej C, sterowana elektronicznie. Model ten jednorazowo może pomieścić 14 kompletów naczyń. Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO wynosi 74 kWh a wody 9.2 l/cykl....

Zmywarki do 6000 zł gastronomiczne – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do naczyń WHIRLPOOL EDM 5 U ☆

Zmywarka do naczyń WHIRLPOOL EDM 5 U Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Zmywarka do naczyń WHIRLPOOL EDM 5 U
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6357e345902e51a04926e986
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do naczyń WHIRLPOOL EDM 5 U - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

wymiary 565x610x825 mm, kosze 500x500mm, moc 3900W, zasilanie 230V,

dozownik płynu nabłyszczającego, kosz na naczynia, uchwyt na sztućce,

sterowanie elektromechaniczne, 2 LATA GWARANCJI


2. miejsce

☆ Saro Zmywarka podblatowa 350 x 350 mm ☆

Saro Zmywarka podblatowa 350 x 350 mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Saro
 • Nazwa produktu: Saro Zmywarka podblatowa 350 x 350 mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633f437fd71287bc313ec006
 • ID kategorii: 9892

☆ Saro Zmywarka podblatowa 350 x 350 mm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
rodzaj: Podblatowa rozmiar kosza: 350 x 350 mm

3. miejsce

☆ Redfox Zmywarka podblatowa do szkła 390 x 390 mm, do 60 koszy/h, z dozownikiem płynu myjącego ☆

Redfox Zmywarka podblatowa do szkła 390 x 390 mm, do 60 koszy/h, z dozownikiem płynu myjącego Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka podblatowa do szkła 390 x 390 mm, do 60 koszy/h, z dozownikiem płynu myjącego
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633f4398d71287bc313ec2e7
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka podblatowa do szkła 390 x 390 mm, do 60 koszy/h, z dozownikiem płynu myjącego - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 390 x 390 mm, do 60 koszy/h, z dozownikiem płynu myjącegowydajność: 60/30/24/6 koszy/h, 4 programy standardowe (cykle: 60", 120", 150",600"), program samoczyszczenia (w modelach P), wymiary kosza: 390 x 390 mm, wysokość otworu drzwi - 320 mm, jednopłaszczowa obudowa, zużycie wody: 1,6 l/proces, bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l / 2,6 kW, tłoczona wanna o objętości 8 l / 0,6 kW, górne i dolne ramiona myjąco - płuczące, sterowanie elektroniczne, podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu, licznik cykli mycia, termostop - gwarantowana temperatura płukania wg.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki LG do 3500 zł

HACCP, samoczynny start po zamknięciu drzwi, autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło produktywność 60 Koszy/h Czas procesu 60/120/150 s Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik płynu przemywającego tak ilość cykli mycia 4 liczba programów 4 MateriałyMateriał Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 3,5 rozmiarySzerokość (mm) 436 Głębokość (mm) 535 Wysokość (mm) 670 rozmiary kosza 390 x 390 mm


4. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h marki Asber ☆

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341eb46b256f5d70c0e3fb7
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 2 cykle mycia 90 / 180 sekund. Pojemność zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Objętość bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 5.6 kw.

Moc pompy myjącej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/cykl. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: 60oC i wyparzanie 90oC. Konfiguracja napięcia elektrycznego: 400V/3+N, 230V/3, 230V/1+N, dostosowywana moc grzałki bojlera (Multi-Power) w 230V / 1+N: 1.9 kW / 2.8 kW / 3.7 kW / 5.6 kW.

Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 i 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE, - Dozownik płynu myjącego. - zaimplementowana pompa spustowa. - Filtr ze stali rdzoodpornej. - Ramiona płuczące ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 90 skuteczność 40 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm ilość cykli mycia 2 objętośćPojemność (L) 25 pojemność zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 400V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 6,2 wymiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 wymiary kosza 500 x 500 mm


5. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm z dozownikiem płynu myjącego, do 60 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm z dozownikiem płynu myjącego, do 60 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm z dozownikiem płynu myjącego, do 60 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63499e95902e5100171f7f01
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm z dozownikiem płynu myjącego, do 60 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm z dozownikiem płynu przemywającego, do 60 koszy/hwydajność: 60/30/24/6 koszy/h, 4 programy typowe (cykle: 60", 120", 150",600"), program samoczyszczenia (w modelach P), rozmiary kosza: 350 x 350 mm, wysokość otworu drzwi - 260 mm, jednopłaszczowa pokrywa, zużycie wody: 1,6 l/proces, bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l / 2,6 kW, tłoczona wanna o obszerności 7 l / 0,6 kW, dolne ramiona przemywająco - płuczące, sterowanie elektroniczne, podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu, licznik cykli mycia, termostop - gwarantowana temperatura płukania wg.

HACCP, samoczynny start po zamknięciu drzwi, autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów, dozownik środka przemywającego i płuczącego sterowany przez panel--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło sprawność 60 Koszy/h Czas cyklu 60/120/150 s Sterowanie Sterowanie elektroniczne Samoczyszczenie tak Dozownik nabłyszczacza tak Dozownik płynu przemywającego tak liczba cykli mycia 4 ilość programów 4 MateriałyMateriał Stal nierdzewna Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 3,5 rozmiarySzerokość (mm) 401 Głębokość (mm) 490 Wysokość (mm) 595 rozmiary kosza 350 x 350 mm


6. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber ☆

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341e2bf0a3d5f3ac38c331f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Objętość bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy myjącej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/cykl. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE: - Dozownik płynu przemywającego. - zaimplementowana pompa spustowa.

- Filtry ze stali rdzoodpornej. - Ramiona płuczące ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia Temperatura minimalna (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 skuteczność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm ilość cykli mycia 1 objętośćPojemność (L) 25 pojemność zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,4 wymiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 rozmiary kosza 500 x 500 mm


Zmywarka do 6000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 6000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 6000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 6000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 6000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 6000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 6000 zł cena
 • jaka Zmywarka do 6000 zł opinie
 • Zmywarka do 6000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 6000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *