Zmywarka do 6000 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 6000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 6000 zł pod zabudowę – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SN85TX00 ☆

Siemens SN85TX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN85TX00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626100a282fff0dfbc696410
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN85TX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

varioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej. Kosze i szuflady flexComfort - wygoda, skuteczna ochrona szkła, szybkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń. Gwarantowana wygoda i szybkie mycie: nowe kosze flexComfort z eleganckim wzornictwem proponują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń.

Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek odszuka szybko swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym, miękkim zabezpieczeniom, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania.

ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie. GlassZone wyznaczona strefa w zmywarce, która broni Twoje szkło. EmotionLight Rozświetl swoją zmywarkę uspokajającym niebieskim blaskiem.


2. miejsce

☆ Siemens SN87YX03 ☆

Siemens SN87YX03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN87YX03
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6226244d82fff03213fd3aec
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN87YX03 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Przekaż dane zwrotne na temat rezultatów i czasu trwania procesu zmywania przy pomocy aplikacji, a inteligentny program przystosuje się do Twoich potrzeb. VarioSpeed Plus Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej.

Program Inteligentny - spersonalizowany program zmywania dobrany do Twoich potrzeb. OpenAssist: nietrudne otwieranie drzwi zmywarki w zabudowie bez uchwytu przez naciśnięcie frontu. FlexComfort Pro progresywne kosze, które bronią Twoje szklane naczynia.

GlassZone wyszczególniona strefa w zmywarce, która broni Twoje szkło. Prędkie i skuteczne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia choćby do trzech razy szybciej z nieprzeciętnym konsekwencją jak typowo. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszzawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania.

A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo przydatne! Twoja zmywarka wie najlepiej.Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać stosowne ustawienia i przyspieszyć proces, gdy zajdzie taka potrzeba.

Po prostu powiedz zmywarce, jak niezwykle jesteś zadowolony z czasu trwania programu oraz rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dostosowuje swoje ustawienia i buduje spersonalizowany program, który gromadzi przegląd zużycia wody i energii.

Ciesz się, że masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne. OpenAssist: wygodne otwieranie drzwi bez uchwytu.świeże, w pełni zintegrowane zmywarki producenta Siemens są dzisiaj wyekwipowane w nowy system nietrudnego otwierania drzwi openAssist.

Dzięki niemu starczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, żeby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowojsze, ale można jebez problemu wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.przychylna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens nawet najcenniejsze kieliszki. Obfita ilość składanych komponentów w koszach zapewni maksymalne dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb.

ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń. Komfort w trakcie załadunku: oznakowanie ruchomych składników.Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz.

Niebieskie oznaczenia ruchomych składników koszy i szuflad we wnętrzu zmywarki usprawniają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Pokaźne garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co zezwala na szybsze układanie.

Zmywane kieliszki do wina i szampana są widocznie bardziej jednostajne. Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zagwarantuje zadba o Twój spokój ducha.

Sześć specjalnych dysz zagwarantuje łagodny, stały przepływ wody poprzez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich skrupulatne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Przeciwpoślizgowe silikonowe powłoki chronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.Otwórz drzwi swej zmywarki,rozpromienić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się samoczynnie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

produktywne suszenie z wykorzystaniem minerałów.Szukasz bardziej organicznej zmywarki, która utrzyma stosowną skuteczność? technologia Zeolith korzysta z parametry umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło.

Przyspiesza to proces suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety. Szybkie i efektywne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z genialnym wynikiem jak z reguły.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

szczególnie przydatne! Twoja zmywarka wie najlepiej.Nie chcesz spędzać dużo czasu na zastanawianiu się, jaki program wybrać? Zaoszczędź sobie czasu i pozwól zmywarce wybrać stosowne ustawienia i przyspieszyć proces, gdy zajdzie taka potrzeba.

Po prostu powiedz zmywarce, jak niezwykle jesteś zadowolony z czasu trwania programu oraz rezultatów mycia i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Zmywarka dopasowuje swoje ustawienia i stwarza spersonalizowany program, który posiada przegląd zużycia wody i energii.

Ciesz się, iż masz więcej czasu na rzeczy, które są ważne. OpenAssist: wygodne otwieranie drzwi bez uchwytu.nowe, w pełni zintegrowane zmywarki marki Siemens są teraz wyekwipowane w nowy system nietrudnego otwierania drzwi openAssist.

Dzięki niemu wystarczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, aby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko wygodniejsze, ale można jebez problemu wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Lepsza ochrona. Mniej kłopotów.przychylna dla szkła aranżacja koszy flexComfort Pro pozwala bez obaw umieszczać w zmywarce Siemens nawet najcenniejsze kieliszki. Szeroka ilość składanych elementów w koszach zapewni maksymalne dostosowanie przestrzeni do Twoich potrzeb.

w dodatku, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie naczyń. Komfort podczas załadunku: oznakowanie ruchomych komponentów.Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz.

Niebieskie oznaczenia ruchomych części koszy i szuflad we wnętrzu zmywarki ułatwiają natychmiastowe dobranie do potrzeb danego załadunku. Obfite garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co umożliwia szybsze układanie.

Zmywane kieliszki do wina i szampana są istotnie bardziej zrównoważone. Bezpieczna strefa dla najcenniejszego szkła.Martwisz się o delikatne szkło włożone do zmywarki? Strefa glassZone zapewnia zadba o Twój spokój ducha.

Sześć specjalnych dysz zagwarantuje łagodny, stały przepływ wody poprzez każde ze szklanych naczyń, umożliwiając ich staranne mycie bez uszczerbku dla delikatnych powierzchni. Antypoślizgowe silikonowe powłoki bronią cenne przedmioty przed wibracjami i przesuwaniem, bezpiecznie i delikatnie stabilizując i amortyzując kruche i cenne rzeczy.

Urok niebieskiego światła.Otwórz drzwi swej zmywarki,rozjaśnić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się automatycznie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu.

skuteczne suszenie z zastosowaniem minerałów.Szukasz bardziej naturalnej zmywarki, która utrzyma stosowną produktywność? technologia Zeolith korzysta z atrybuty umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło.

Przyspiesza to cykl suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść jednocześnie dla Ciebie, jak i naszej planety. Więcej danych, większa wygoda: ekran TFT.Dzięki wyświetlaczowi TFT o wysokiej rozdzielczości, już pierwszy rzut oka wystarczy, żeby zobaczyć wszystkie informacje o aktywnych programach są wyraźnie rozdzielone i uporządkowane, a tym samym proste do przeglądania.

Możesz też z łatwością i wygodnie wybierać i zmieniać ustawienia z menu zmywarki. Wyświetlaj wszystkie dane o przebiegu programu na podłodze: timeLight.progresywna funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a nwet komunikaty o błędach na podłodze kuchni.

Nie przeoczysz już absolutnie niczego. Oszczędzaj czas i wysiłek.Jesteśmy coraz bardziej zaganiani, ale na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect. Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa możesz zarządzać pracą swej zmywarki przy pomocy aplikacji Home Connect albo inteligentnego głośnika.

Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia. Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. W zależności od lokalnej dostępności.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Electrolux do 2000 zł

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google i Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo. Proszę upewnij się, czy usługa Home Connect z aplikacją Alexa lub Google Home jest przystępna w Twoim kraju i języku.

Aktywuj możliwości/usługę łącząc asystenta głosowego z Twoim urządzeniem domowym. Raz podłączone daje Ci możliwość wielu komend głosowych sterujących Twoją zmywarką. Rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect zezwala na wygodne wybieranie programów i opcji, a także zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to niezbędne.

Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect.

Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój.

starczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Znajdź swoje ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych.Opcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź z zasady wykorzystywaną kombinację programu zmywania, a także dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, sensor aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy niedużej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Najwyższa higiena.Funkcja higienaPlus jest wspaniała, gdy musisz spełnić najwyższe wymagania higieniczne. W trakcie ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie w granicach 70°C przez około 10 minut.

eliminuje to do 99,99% wszelkich bakterii i zarazków. AquaStop: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody - poprzez cały okres użytkowania urządzeniaSystem aquaStop uniemożliwia szkodom spowodowanym wypływem wody czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy też w samym urządzeniu.

w chwili wykrycia przecieku system aquaStop natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. System aquaStop zapewnia to przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz nowoczesnej technologii, zmywarki marki Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens stworzono z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje dostosowanych do mocnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają także pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z adekwatnym konsekwencją zmywania, a także cicha praca niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania rozmaitych osadów podczas jednego cyklu zmywania.

Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki czemu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń gwarantując błyszczący lśnienie naczyń.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podciągającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być dzisiaj bez obaw myte w jednym procesu wraz z delikatnym szkłem.

Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na znakomity efekt zmywania mieszanego załadunku.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.najistotniej popularnym środkiem do mycia w zmywarkach są kapsułki. Asystent Dozowania pozwala użyć maksymalnie ich potencjał! teraz kapsułka wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika z przodu górnego kosza.

Ukierunkowany strumień wody momentalnie i skutecznie ją rozpuszcza. Dzięki temu detergent jest równomiernie rozprowadzony w urządzeniu, gwarantując słuszny wynik zmywania Twoich naczyń.


3. miejsce

☆ Miele G7172SCVi ☆

Miele G7172SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G7172SCVi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a308032da47cae72794391
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G7172SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy MIELE G 7172 SCVi Selection


4. miejsce

☆ Electrolux KECA7300W ☆

Electrolux KECA7300W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux KECA7300W
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626a625982fff07daa697f1f
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux KECA7300W - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX KECA7300W

5. miejsce

☆ Miele G5272SCVi ☆

Miele G5272SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G5272SCVi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 628b6cfb2da47ceb6fec83cf
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G5272SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy MIELE G 5272 SCVi Selection

6. miejsce

☆ Siemens sn57ys01 ☆

Siemens sn57ys01 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens sn57ys01
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa9210b2da47c4cd7e55763
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens sn57ys01 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Maksymalna wygoda, produktywna ochrona szkła, prędkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń.
Maksymalna wygoda, maksymalne bezpieczeństwo: nowe kosze flexComfort Pro spełnią Twoje najwyższe oczekiwania. To połączenie elegancji z precyzją, stabilności z możliwością maksymalnego dopasowania przestrzeni do potrzeb z odpowiednią ochroną szkła. Dzięki nowym udoskonaleniom bezpieczeństwa, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania. Dodatkowo, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie. Każde naczynie umieścisz błyskawicznie i wygodnie dzięki koszom Siemens flexComfort Pro.

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, jednakowo skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Umożliwia włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start sprawia,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz pilnować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect,
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, fachowy technik marki Siemens będzie rewelacyjnie przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 1500 zł

Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia
Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia: nowe gustowne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy składnik naczyń odnajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

GlassZone delikatne i skrupulatne mycie najmocniej cennego szkła
Bezpiecznie i czysto: dzięki nowej strefie glassZone możesz umieścić najbardziej cenne szkło w zmywarce bez zmartwień. Sześć zintegrowanych dysz zagwarantuje ciągły i jednocześnie delikatny strumień wody, który myje bez uszczerbku wrażliwego materiału. Dodatkowo silikonowe wykończenie antypoślizgowe chroni przed mechanicznym uszkodzeniem i stabilizuje szkło.

Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, bardzo w przypadku sporych garnków czy talerzy.

Komfort podczas załadunku: oznakowanie dźwigni ruchomych komponentów.
Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń firmy Siemens widocznej jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia dźwigni ruchomych składników w środku zmywarki zezwalają na natychmiastową zmianę wszelkich osiągalnych ustawień koszy. Spore garnki można układać na płasko, co pozwala na wcześniejsze zakończenie pracy. Zmywane kieliszki do wina i szampana umieszczone w koszach są wyraźnie bardziej jednostajne.

Ekonomiczne suszenie z oszałamiającym konsekwencją: technika suszenia Zeolith.
Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię. Ten wszechstronny materiał pozwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń.

Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.
Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim albo białym światłem. Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje spory wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź zwykle używaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo przy pomocy aplikacji Home Connect.

optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były idealnie zmyte przy minimalnej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus idealnie pasuje do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie choćby 70°C poprzez ok. 10 minut, co likwiduje nawet 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Firma Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem*.
Oprócz innowacyjnej technice zmywarki producenta Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z wykorzystaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zwiąże przypasowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dodatkowo pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

skuteczny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z stosownym wynikiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząa wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody szybko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując optymalne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Jeszcze pokaźniejsza rozciągliwość w układaniu nieporęcznych naczyń: nowy kosz varioFlex Plus z elastycznymi, składanymi elementami.
ulepszone kosze varioFlex Plus zapewniają najwyższy poziom wygody w trakcie załadunku dzięki zastosowaniu do trzech składanych, dzielonych poziomów i 6 składanych elemntów w górnym koszu, a w dodatku także uchwytów na szkło w dolnym koszu. Dzisiaj dolny kosz jest jeszcze bardziej wszechstronny, ponieważ co druga przegroda jest składana. Można więc składać i rozkładać przegrody zależnie od tego, co najlepiej sprawdza się w przypadku garnków, patelni i nieporęcznych naczyń.


Pozostałe właściwości
Blacha chroniąca blat przed parą Materiał, z którego wytwarzany jest zbiornik bębna: stal szlachetna Zegar czasu rzeczywistego Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli System koszy flexComfort Pro Strefa glassZone Szuflada vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Kolorowe wykończenie antypoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 6 składanych przegród w górnym koszu 8 składanych przegród w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z silikonowym wykończeniem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Rolki easyGlide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku

Zmywarki do 6000 zł wolnostojące – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) ☆

Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6233c6313754b79c3402a393
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka z technologią PerfectDry, która idealne efekty suszenia i mniejsze zużycie energii. Inteligentny program: indywidualnie dopasowuje cykl zmywania i suszenia zgodnie z Twoimi preferencjami chroniąc cenne zasoby.

Kosze MaxFlex Pro: nieskomplikowany załadunek z ochroną naczyń. Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 43 dB. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola maszyn, który upraszcza każdy dzień....


Zmywarki do 6000 zł gastronomiczne – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 6000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast ☆

Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3d42643754b7a7c36a2a04
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230v z dozownikiem płynu myjącego 801506 marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, obudowa ze stali nierdzewnej, automatyczne wyparzanie, kosze w komplecie, dozownik płynu przemywającego, moc 4900/3400W, zasilanie 400/230V


2. miejsce

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 ☆

Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: STALGAST
 • Nazwa produktu: Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a3c73cd3754b78cd61c69be
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka uniwersalna 400/230V STALGAST 801505 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, obudowa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, kosze w zestawie, moc 4900/3400W, zasilanie 400/230V


3. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka marki LG do 3500 zł

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality ☆

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a836735902e51ab5e20019f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230v | krupps koral line k208e marki Resto quality - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS KORAL LINE K208E, Opis: pokrywa wyprodukowana w pełni z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący choćby najmniejsze zabrudzenia, pierwsza warstwa wytworzona ze stali rdzoodpornej, druga z tworzywa, wydajna pompa przemywająca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki ułatwiające właściwe wypoziomowanie zmywarki, kabel zasilający elektryczny, odpływowy, a także zasilania wody 3/4 cala, elektroniczny układ sterowania, dotykowy wyświetlacz z szkła hartowanego, perfekcyjne mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom myjąco-płuczącym z progresywnymi wypustkami ze stali nierdzewnej, standardowo zastosowane elektroniczne dozowniki płynu przemywającego i nabłyszczającego, specjalnie nachylony zbiornik ułatwiający odprowadzenie pozostałości, regulowana prędkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice zezwalające na osiągnięcie najkorzystniejszych wyników mycia, drzwiczki umocnione wspornikami 20/10 nieprzemijalną solidność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji cieplno-akustycznej, samoczynne ustawienia wszystkich parametrów podczas pierwszej instalacji, precyzyjne ustawienie temperatury i dozowania detergentów, możliwość wyboru cyklu mycia, autotest i komunikaty alarmowe usterek z rozwiązaniami, automatyczny spust wody pomiędzy cyklami mycia i płukania umożliwiający napełnienie czystą wodą przy każdym cyklu (jeśli pompa spustowa jest zainstalowana), ekran dotykowy UniKo-MID w standardzie, menu w języku polskim, możliwość zamówienia wyświetlacza dotykowego UniKo (opcja przystępna za dopłata), łatwość w stosowaniu, długofalowe, trwałe urządzenia, Funkcja ECOLOGYCARE, atrybuty technologiczne: rozmiary zewnętrzne: 470x555x660 mm, długość procesu: 75/90/110/130 s, skuteczność koszy na godzinę: max 48 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 24,5 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.26,5 cm, średnica ramion myjących: śr.18,0 cm, rozmiary kosza: 400x400 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 17,0 l, moc grzałek bojlera: 2,5 kW, pojemność bojlera: 3,2 l, moc pompy przemywającej: 0,19 kW, moc pełna: 2,79 kW, zasilanie: 230V, zużycie wody w trakcie cyklu: 2,0 l, W komplecie: 2x kosz na szkło 40x40x15 cm, 1x stojak na 12 talerzy, 1x koszyk na sztućce, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, wewnętrzna pompa podnosząca ciśnienie - 1287 zł netto, nóżki ze stali rdzoodpornej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę firmy Krupps z serii Koral?: na górze i na dole znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-myjące wytwarzane ze stali nierdzewnej rozszerzające wydajność mycia, zmywarki posiadają bardzo produktywną pompę myjącą, która pozwala starannie umyć choćby solidnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, drzwi zmywarek są produkowane z grubej stali z podwójnymi ściankami zapewniającymi cichszą pracę zmywarek, ekran informuje nas o przebiegu cyklu mycia, temperaturze wody w komorze i bojlerze, gotowości zmywarki do pracy, elektroniczne sterowanie z możliwością wyboru aż 4 cykli mycia w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń, mają możliwość włączenia funkcji dzięki, której zmywarka samoczynnie wyłącza grzałki, kiedy nie jest wykorzystywana – takie rozwiązanie może przynieść pokaźne oszczędności w zużywaniu energii, zmywarki producenta Krupps to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu urządzeń, co jednoczy się z nad wyraz niską awaryjnością, a także postępowymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia oraz niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w przypadku awarii urządzenia


4. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b85750d0a3d5ff956dceb89
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01053 z pompą odpływu z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce zezwala na jej wykorzystywanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Zastosowanie pompy spustowej jest bardzo wygodne w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest osiągalne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka. Tłoczona wanna ze stali i filtr zapewniają utrzymanie czystości na optymalnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie stworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01053 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego pompa odpływu kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

5. miejsce

☆ Hendi Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 z dozownikiem ☆

Hendi Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 z dozownikiem Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 z dozownikiem
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e472ae1d40333972891a006
 • ID kategorii: 9892

☆ Hendi Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 z dozownikiem - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 z dozownikiem detergentu. Znakomita do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Obudowa - stal nierdzewna AISI 304. Cykl mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej. Nóżki regulowane. W wyposażeniu zmywarki Revolution znajdują się: dozownik płynu płuczącego 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm, a także koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń mitte line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń mitte line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń mitte line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61f1fdaad4033380c5aeb9de
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń mitte line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń Mitte Line. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Sprawność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Cykl mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 1 kosze CP-16/18, kosz CT-10 oraz pojemnik na sztućce.

Zmywarka do 6000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 6000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 6000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 6000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 6000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 6000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 6000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 6000 zł cena
 • jaka Zmywarka do 6000 zł opinie
 • Zmywarka do 6000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 6000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.