Jaka zmywarka Bosch 60 cm najlepsza? Ranking zmywarek marki Bosch o szerokości 60 cm oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek 60 cm od producenta Bosch - wolnostojących i do zabudowy.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Bosch 60 cm pod zabudowę – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek marki Bosch do zabudowy o szerokości 60 cm. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Bosch SMV25AX00 ☆

Bosch SMV25AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV25AX00
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV25AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur finezyjne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy wielkiej różnicy temperatur. A taka pojawia się podczas płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza aniżeli ta, która stosowana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki temu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Z łatwością utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care łatwo zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki czemu eliminuje osady i tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Wystarczy, iż dodasz do niego standardowy detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną warstwą AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, lecz i wytrzymałiejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zastosowane czujniki, które na bieżąco obserwują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i skuteczniej bardzo mocny silnik bezszczotkowy gwarantuje cichą i wydajną pracę. Gwarantuje w dodatku bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata oraz wspaniale czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się pokaźnymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje optymalną liczba wody do wielkości załadunku, dzięki temu choćby mycie małej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z niewielkimi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na rozszerzeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 oraz przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki proces czyszczenia skutecznie likwiduje bakterie, zapewniając najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek z zasady wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując cykl rozpuszczania się tabletki.

perfekcyjnie rozpuszczony detergent to gwarancja skrupulatnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus pozwala na skrócenie czasu płukania nawet o 66%, utrzymując wydajności zmywania. To doskonałe rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci potrzeba czystych naczyń.

Szukasz niezawodnego sprzętu korzystnej jakości, biorąc z reguły pod uwagę funkcjonalność i stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te kryteria. Dzięki funkcji AquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE marka Bosch objętość użytkowa 12 kompletów typ panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne wyświetlacz Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE liczba programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak użyte technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


☆ Bosch SMV46KX02 ☆

Bosch SMV46KX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV46KX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 593fe15182fff0b258bd151d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV46KX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV46KX02E Zmywarka Bosch SMV46KX02E finezyjna – choćby dla Twoich uszu. Nasza zmywarka SilencePlus. Silence Plus: cicha praca przy zaledwie 46dB. Szkło 40°C: Program dedykowany do finezyjnego mycia i suszenia naczyń szklanych.

System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: powiększone możliwości dostosowania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech stopniach załadunku. InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką zawiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszknia. AquaStop System AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezawaryjną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń we wnętrzu.

Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujka przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

EcoSilence Drive zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje istotnie cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym Program szkło 40° Nowy program szkło 40°C finezyjnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując adekwatne warunki suszenia i oszałamiający e rezultaty.

Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają blask i nieskazitelną klarowność, zachowując korzystną kondycję o dużo dłużej. Wymiennik ciepła Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła niezwykle finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w wyjątkowo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną liczba energii.

sensor załadunku Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone pozostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną ilość wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała znikoma potrzebna do nieprzeciętnego zmycia naczyń liczba wody gwarantuje on trafny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Programy samoczynne Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją idealnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dostosowują właściwości procesu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.

InfoLight intensywność zmywarki oznajmia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Technika ochrony szkła Ponieważ miękka powoduje korozję szkła, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości.

dzięki czemu cenne kieliszki czy subtelna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską i w optymalnych warunkach. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć niewielkie zużycie zasobów na każdy proces zmywania.

Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki czemu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to niezbędne. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,genialnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np.

podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Technika ActiveWater postępowa technika gwarantując maksymalną sprawność i ekologiczne płukanie z idealnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Szuflada na sztućce Vario3 Dzięki wysuwanej szufladzie Vario3 na trzecim poziomie załadunku zmywarki ActiveWater są jeszcze wygodniejsze w obsłudze. To nadzwyczajne miejsce na sztućce i śladowe akcesoria kuchenne, np.

łyżki wazowe czy trzepaczki. Zapewnia ono obszerniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w komorze zmywarki. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce w dolnym koszu, by zapewnić miejsce na choćby 14 kompletów w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w sytuacji urządzeń 45-centymetrowych.

dane PODSTAWOWE marka Bosch objętość użytkowa 13 kompletów typ panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Tak ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 0,92 kWh Roczne zużycie energii 262 kWh Zużycie wody w procesu 6,5 litra Roczne zużycie wody 2100 l Poziom hałasu 46 dB FUNKCJE liczba programów 6 Czas do końca zmywania Tak Niepełny załadunek Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak cechy FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


☆ Bosch SMV46IX14 ☆

Bosch SMV46IX14 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV46IX14
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5aba01af82fff041a8e2c6b6
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV46IX14 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,wytwarza w domu dopełniającą strefę ciszy.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca staranne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niż w programie referencyjnym aż o 2dB.
 • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • System koszy VarioFlex: zwięszkona elastyczność załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
 • InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką powiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.

Najważniejsze właściwości

Oszczędność i ekologia

Trzy razy szybsze zmywanie z adekwatnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.

Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,nadzwyczajnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.

Wymiennik ciepła: zawsze stosowna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną ilość energii.EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i efektywny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym

Inne Rankingi:  Zmywarka Electrolux

silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.

nowoczesna technika gwarantując maksymalną skuteczność i organiczne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.Moc

nieskomplikowane planowanie czasu startu zmywania

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

czujka załadunku:

czujka załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce. Automatycznie dopasowuje jej potrzebny poziom do zmywanego załadunku. W sytuacji większego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się ogranicza. Wtedy detektor powiększa liczba wody. W sytuacji mniejszego załadunku do prawidłowego zmywania niezbędne jest mniej wody. Czujnik załadunku zagwarantuje trafne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.nieprzeciętny rezultat zmywania bez zmarnowania choćby jednej kropli wody.

AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody.

czujnik AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem. Cykl zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

Program Szkło 40°C

Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując adekwatne warunki suszenia i zachwycający blask. Jest to realne dzięki obniżeniu temperatury, dobraniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Połyskujące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.Programy automatyczne

W automatyczny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zagwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.

Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ciuchów jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.
Asystent Dozowania zagwarantuje stosowne rezultaty przez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Komfort InfoLight — czerwona wiązka światła powoduje, że jesteś na bieżąco.

Aktywność zmywarki oznajmia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia żeby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Zdrowie

Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zapewnia najwyższy poziom higieny.

Zmywarki ActiveWater wyekwipowane w funkcję Higiena Plus proponują najwyższą higienę zmywania naczyń. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego oraz suszenia, funkcja ta zagwarantuje naczyniom nie tylko lśnienie,też niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym doskonałe rozwiązanie dla rodziców minimalnych dzieci, a także alergików.

Silence i SuperSilence (42-45 dB)

Elektryczny bezszczotkowy silnik i sporo komponentów redukujących hałas gwarantują wyjątkowo cichą pracę naszych zmywarek SuperSilence. Wyśmienite rozwiązanie dla kuchni otwartych na inne wnętrza.Ochrona szkła

Funkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

właściwości technologiczne

 • 13 kompletów naczyń
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 234 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by.
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 0.82 kWh
 • Zużycie energii off-mode / left-on mode: 0.1 W / 0.1 W
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 2660 l/rok przy 280 cyklach charakterystycznych w ciągu roku.
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 9.5 l
 • Zużycie wody w programie Auto 45-65°C: od 7 do 18 L w zależności od poziomu zabrudzeń naczyń
 • Klasa wydajności suszenia: A
 • Poziom hałasu: 44 dB (re 1 pW)


Programy i funkcje

 • 6 Programów: Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Cichy 50 °C, Szkło 40 °C, Godzinny 65 °C
 • 3 Funkcje uzupełniające: VarioSpeed Plus, Higiena Plus, Suszenie Extra
 • Czyszczenie Zmywarki - Program
 • 5 temperatur
 • Asystent Dozowania
 • EcoSilence Drive
 • Aqua-detektor, czujka załadunku
 • Wymiennik ciepła
 • technologia naprzemiennego mycia
 • Elektroniczna regeneracja
 • postępowy 3-częściowy system filtrów
 • Materiał, z którego wytworzona jest komora zmywarki: stal szlachetna
 • Obsługa od góry
 • ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu
 • Sygnał akustyczny końca programu
 • InfoLight
 • Wskaźniki w kolorze czerwonym
 • Programowanie czasu startu: 1-24 h
 • Wskaźnik braku soli na panelu
 • Wskaźnik braku nabłyszczacza na panelu


System koszy

 • System koszy VarioFlex
 • Kosze w kolorze metalicznym
 • 3 poziomowy Rackmatic
 • Składane półki w górnym koszu (2x)
 • Składane półki w dolnym koszu (4x)
 • Uchwyt do mycia długich noży w górnym koszu
 • Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu


Obsługa

 • AquaStop: gwarancja Bosch w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały proces życia urządzenia.*
 • EasyLock
 • Regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu
 • Blacha chroniąca przed parą


rozmiary

 • wymiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 59.8 x 55 cm


informacje technologiczne

informacje ogólne

Możliwość połączenia z internetem

Wzornictwo

rozmiary i waga

Programy

Bezpieczeństwo

Parmetry eksploatacyjne

Podłączenie

☆ Bosch SMV68TX04 ☆

Bosch SMV68TX04 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV68TX04
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992ff82fff0019287ce3c
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV68TX04 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,generuje w domu dopełniającą strefę ciszy.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niżeli w programie referencyjnym aż o 2dB.
 • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • System koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro: maksymalna możliwość dopasowania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech poziomach do aktualnie zmywanego załadunku zaznaczona przy pomocy czerwonych składników w koszach.
 • TimeLight: faza procesu programu, a także czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczośći na podłodze przed zmywarką.

AquaStop

System AquaStop składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W sytuacji przecieku we wnętrzu urządzenia woda posiada się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak informuje awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania lub rekompensatę ewentualnych szkód.

Program szkło 40°

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując trafne warunki suszenia i zniewalający blask. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury, a także wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.

Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

detektor załadunku

detektor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń. Gwarantuje on optymalny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Programy automatyczne

Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię.

Specjalny uchwyt do mycia butelek

Specjalny uchwyt do mycia butelek umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

TimeLight

Dzięki funkcji TimeLight zawsze wiesz, kiedy zmywarka zaczęła pracować, jaki czas pozostał do końca programu i jakie są bieżące postępy w zmywaniu.

technika ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską.

SuperSilence 40–45 dB

System elektronicznego sterowania pracą silnika i mnóstwo rozwiązań obniżających hałas zapewniają wyjątkowo ciche działanie zmywarek z funkcją SuperSilence. Dzięki czemu nadzwyczajnie sprawdzają się równocześnie w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.

technika ActiveWater

Ta innowacyjna technologia zagwarantuje maksymalną skuteczność oraz ekologiczne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtra, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy, co wpływa na skuteczniejszy przepływ wody.

EcoSilence Drive

Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive został specjalnie opracowany pod kątem zwiększenia efektywności czyszczenia. Zastosowanie tego wyjątkowo cichego i skutecznego silnika zapewnia mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest nad wyraz cichy i samoczynnie zagwarantuje najlepsze rezultaty.

Oszczędne zarządzanie wodą

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć niewielkie zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6 litrów wody w programie charakterystycznym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.

AquaSensor

czujka AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem przy pomocy wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

Wymiennik ciepła

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie delikatnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu nawet o 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności czyszczenia. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.

produkt
firma
Kod producenta
SMV 68TX04E
EAN
4242002962740
dane podstawowe Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zintegrowany
Sygnał zakończenia programu
Wskaźnik końca pracy
Wskaźnik opóźnionego startu
Wskaźnik pozostałego czasu
Wskaźnik pracy wyświetlany na podłodze
wyświetlacz LED
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
Auto
Cichy
Czyszczenie
Eco
Garnki
Szkło
szybki
Zmywanie wstępne
Programy specjalne
Suszenie extra
Vario Speed Plus
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
Półki na filiżanki
Składane półki
Uchwyty na kieliszki
właściwości Woda techniczne
Blacha broniąca blat przed parą
zastosowane technologie
Active Water
Aqua Stop
Eco Silence Drive
Higiena Plus
Rackmatic
TimeLight
Vario 3
Vario Flex Pro
Vario Speed Plus
Wyposażenie
Blacha broniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
niezawodna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Bosch SMV45GX03 ☆

Bosch SMV45GX03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV45GX03
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992d682fff0019287cde2
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV45GX03 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń


Wybrane właściwościKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 12
Zużycie wody na cykl [l] 11.7
Klasa suszenia A

zaawansowana technologia suszenia zaimplementowana w zmywarce pozwala osiągnąć wyśmienity efekt końcowy - błyszczące naczynia bez smug i przebarwień.


Asystent Dozowania

System pozwalający na pełne zastosowanie zalet tabletek wieloskładnikowych. Postępowy system ukierunkowanego obiegu wody zagwarantuje szybsze rozpuszczenie tabletki (bez pozostawiania resztek), a także optymalizację jego rozprowadzania w środku zmywarki.


AquaStop

System broniący wnętrze mieszkania przed zalaniem. Dzięki kontroli przepływu wody i monitorowaniu jej poziomu we wnętrzu urządzenia zagwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania zmywarki.


Strefa Intensywna

podczas codziennego stosowania zmywarki głównie spotykaną sytuacją jest konieczność umycia naczyń o nad wyraz przeróżnej odporności i stopniu zabrudzenia. By uniknąć konieczności gromadzenia naczyń o podobnej charakterystyce i odwlekania całego cyklu w czasie wytworzona została Strefa Intensywna - po jej uruchomieniu ciśnienie wody, jakiemu podlegają naczynia w dolnym koszu zostanie pokaźnie podwyższone, dzięki czemu usunięty zostanie choćby wyjątkowo odporny brud. W tym samym czasie naczynia w górnym koszu zostaną umyte w sposób ostrożny i delikatny.


HigienaPlus

słuszne rozwiązanie w przypadku naczyń wymagających szczególnej troski - butelek i kubeczków dla niemowląt, słoików do przetworów czy desek do krojenia. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowo wysokiej temperatury suszenia osiągalna jest redukcja ilości bakterii i zarodków pleśni choćby o 99.9%. Program można wiązać z każdym programem zmywania.


AquaSensor

System zaawansowanych czujników kontroluje stopień zabrudzenia i zużycie wody, dopasowując atrybuty zmywania do zabrudzenia naczyń. Pozwala to na optymalizację zużycia wody i energii i uzyskanie wyśmienitych rezultatów zmywania.


EcoSilence Drive

progresywny silnik bezszczotkowy, zezwalający na osiągnięcie świetnych rezultatów zmywania przy jednoczesnej redukcji zużycia energii, wyjątkowo niskiej emisji hałasu oraz rozszerzeniu bezusterkowości całej konstrukcji.


12 kompletów naczyń

użytecznie zaprojektowane wnętrze zmywarki pozwala w nieprzeciętny sposób umyć 12 kompletów naczyń podczas jednego cyklu. Typowy zestaw naczyń to: znaczny talerz płaski, duży talerz głęboki, drobny talerz, filiżanka ze spodkiem i zestaw sztućców.


RackMatic

innowacyjny system regulacji wysokości górnego kosza, zezwalający na zmianę jego ustawienia choćby w przypadku pełnego załadunku za pomocą prostego ruchu umieszczonych po obu stronach dźwigni.


czujnik załadunku

Inteligentny system czujników pozwala dostosować dozowanie wody i detergentu do ilości zmywanych naczyń. Żadnych smug, żadnego marnotrawstwa.


EasyLock

Koniec z siłowym dociskaniem drzwi zmywarki - dzięki wykorzystaniu systemu easyLock starczy je tylko lekko przycisnąć.


ActivWater

progresywny system obiegu wody, według zapewnień producenta powiększający siłę zmywania każdej kropli wody nawet o 400 razy. Rezultat - niższe zużycie wody i energii, służące ochronie jednocześnie środowiska, jak i portfela użytkownika.


technologia ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.


System koszy VarioFlex

System VarioFlex ze srebrnymi koszami to idealne zastosowanie przestrzeni w zmywarce. Górny kosz obejmuje cztery ruchome części (dwie składane półki na filiżanki i dwie standardowe półki). Dzięki czterem ruchomym i składanym półkom na filiżanki jest też miejsce na pokaźniejsze garnki i talerze.


InfoLight

Aktywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.


Program szkło 40

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając słuszne warunki suszenia i oszałamiający lśnienie. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.


Programy samoczynne

Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię.


Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.☆ Bosch SMV24AX02 ☆

Bosch SMV24AX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV24AX02
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992dc82fff0019287cdec
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV24AX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wybrane parametryKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 12
Zużycie wody na proces [l] 11.7
Klasa suszenia A

progresywna technologia suszenia zaimplementowana w zmywarce pozwala osiągnąć wspaniały efekt końcowy - lśniące naczynia bez smug i przebarwień.


10 lat bez rdzy

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych marka Bosch powiększa gwarancję na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem do 10 lat. Warunkiem przedłużenia gwarancji jest rejestracja urządzenia online.


Asystent Dozowania

System pozwalający na pełne użycie zalet tabletek wieloskładnikowych. Innowacyjny system ukierunkowanego obiegu wody zagwarantuje szybsze rozpuszczenie tabletki (bez pozostawiania resztek) oraz optymalizację jego rozprowadzania we wnętrzu zmywarki.


AquaStop

System broniący wnętrze mieszkania przed zalaniem. Dzięki kontroli przepływu wody i monitorowaniu jej poziomu w środku urządzenia zapewnia pełne bezpieczeństwo stosowania zmywarki.


EcoSilence Drive

postępowy silnik bezszczotkowy, pozwalający na osiągnięcie doskonałych rezultatów zmywania przy jednoczesnej redukcji zużycia energii, wyjątkowo niskiej emisji hałasu oraz powiększeniu bezawaryjności całej konstrukcji.


12 kompletów naczyń

praktycznie zaprojektowane wnętrze zmywarki pozwala w nadzwyczajny sposób umyć 12 kompletów naczyń w trakcie jednego procesu. Charakterystyczny pakiet naczyń to: znaczny talerz płaski, znaczny talerz głęboki, śladowy talerz, filiżanka ze spodkiem i pakiet sztućców.


varioSpeed

Funkcja umożliwiająca skrócenie czasu trwania każdego programu choćby o 50%, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej klasy A w kategoriach zmywania i suszenia.


detektor załadunku

Inteligentny system czujników pozwala przypasować dozowanie wody i detergentu do ilości zmywanych naczyń. Żadnych smug, żadnego marnotrawstwa.


EasyLock

Koniec z siłowym dociskaniem drzwi zmywarki - dzięki wykorzystaniu systemu easyLock wystarczy je tylko lekko przycisnąć.


ActivWater

postępowy system obiegu wody, według zapewnień producenta rozszerzający siłę zmywania każdej kropli wody nawet o 400 razy. Rezultat - niższe zużycie wody i energii, służące ochronie równocześnie środowiska, jak i portfela użytkownika.


Sygnalizacja braku soli i nabłyszczacza

Dzięki specjalnym diodom lub wyświetlaczowi zmywarka powiadamia konieczność uzupełnienia potrzebnych detergentów. Pozwala to na osiągnięcie optymalnych rezultatów zawsze.


technologia ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską.


InfoLight

Aktywność zmywarki zawiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.


Program szkło 40

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając trafne warunki suszenia i zachwycający połysk. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu olśniewające.Zmywarki Bosch 60 cm wolnostojące – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących marki Bosch o szerokości 60 cm. Ranking z bieżącą aktualizacją.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Samsung do 2000 zł

☆ Bosch SMS24AW00E ☆

Bosch SMS24AW00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS24AW00E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581aff5a8e441a89c1d4bd0f
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS24AW00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Serie | 6 SMS68TI02E SuperSilenceSerie | 2 SMS24AW00E Silence Zmywarka Kolor: biały. Czujka załadunku. Detektor załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń. Gwarantuje on optymalny wybór parametrów nawet w sytuacji połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Ramiona zraszające DuoPower. Oprócz ramienia zraszającego w dolnej części urządzenia zmywarkę wyekwipowano także w podwójne ramię zraszające DuoPower — umieszczone w górnym koszu uzupełniające ramię zagwarantuje adekwatne rezultaty zmywania.

Dwa praktycznie zaprojektowane ramiona zraszające zapewniają ukierunkowany przepływ wody, która dociera do każdego zakamarka we wnętrzu zmywarki. Dzięki dokładnemu sterowaniu każdy cykl płukania jest wyjątkowo finezyjny dla szklanek i talerzy.

AquaSensor. Sensor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem przy pomocy wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

technologia ochrony szkła Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i subtelna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.

Funkcja VarioSpeed Plus. Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,doskonale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu choćby o 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności czyszczenia.

starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Niezauważalnie cicho pracująca w tle dźwięków Twojego domu.

Nasza zmywarka Silence. AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszknia. EcoSilence Drive: nad wyraz ekonomiczy i cichy w stosowaniu, a do tego skrajnie wytrzymały silnik. Asystent Dozowania: umozliwia kompletne rozpuszczenie się tabletki myjącej, co pozwala osiągnąć słuszne rezultaty zmywania.

10-lat gwarancj na przerdzewienie wnętrza zmywarkii: nasza obietnica jakości.


☆ Bosch SMS45GI01E ☆

Bosch SMS45GI01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS45GI01E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5878dc532da47c2d26513437
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS45GI01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
formuje w domu dodaktową strefę ciszy. Nasza wyjątkowo cicha zmywarka SuperSilence.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca skrupulatne suszenie trudno schnących naczyń.
 • SuperSilence: stanowczo cicha praca przy jedynie 44 dB.
 • Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • System koszy VarioFlex: zwięszkona sprężystość załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
 • 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu i oznajmia o braku nabłyszczacza i soli.

technika ActiveWater

progresywna technologia gwarantując maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

artykuł
producent
Kod producenta
SMS45GI01E
EAN
4242002965109
informacje podstawowe
Inox
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
Wskaźniki diodowe funkcji
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
Auto 45-65C
ECO 50C
Garnki 70C
Program godzinny
Szkło 40C
Temperatury Kosz
Składane półki
metaliczne kosze
Kosz na sztućce
Składane półki
metaliczne kosze
właściwości Woda
3-częściowy system filtrów
techniczne
zaimplementowane technologie
3 poziomowy Rackmatic
Aqua detektor
Aqua Stop
Higiena Plus
Suszenie Ekstra
VarioSpeed Plus
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
niezawodna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Bosch SMS46LI04E ☆

Bosch SMS46LI04E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS46LI04E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac2142da47c948e484d44
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS46LI04E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

artykuł marka Bosch Kod producenta SMS 46LI04E EAN 4242005147373 informacje PODSTAWOWE odcień Inox ZUŻYCIE Zużycie energii [kWh/rok] 262 Zużycie wody [litr/rok] 2100 Zużycie energii [kWh/cykl] 0.92 Zużycie wody [litr/cykl] 7.5 FIZYCZNE Wysokość [cm] 84.5 Szerokość [cm] 60 Głębokość [cm] 60 PANEL STERUJĄCY wariant panelu Ukryty Zewnętrzny Zintegrowany Komunikacja ekran elektroniczny FUNKCJE Sterowanie Elektroniczne 1/2 wsadu Tak Opóźniony start Nie zastosowane technologie DuoPower EcoSilence Drive PROGRAMY liczba programów 6 typy Auto Cichy 50C ECO Garnki Program godzinny Szkło Programy specjalne VarioSpeedPlus TEMPERATURY liczba 5 KOSZ Górny kosz Składane części Dolny kosz Kosz na sztućce Składane elementy atrybuty Klasa energetyczna A+ Klasa wydajności suszenia A WODA Filtracja 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła tak Zmiękczanie wody Tak Elektroniczna regeneracja tak technologicznE Poziom hałasu [dB] 44 objętość [kpl.] 13 Moc przyłączeniowa [W] 2400 konstrukcja Budowa kompaktowa Wnętrze ze stali nierdzewnej Instalacja Podłączenie do zimnej wody

Inne Rankingi:  Zmywarka Beko

☆ Bosch SMS45EW01E ☆

Bosch SMS45EW01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS45EW01E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581aff608e441a89c1d4bd1b
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS45EW01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, pojemności 13 zestawów, zużycie wody 9,5 litrów, zaopatrzona w kosz Vario3 na sztućce, w klasie energetycznej A++.

☆ Bosch SMS4HAI48E ☆

Bosch SMS4HAI48E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS4HAI48E
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74227b2da47cf46a902cd6
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS4HAI48E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS4HAI48E ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia genialnie suche Wyjęte ze zmywarki Bosch SMS4HAI48E po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre.

Właśnie dlatego zmywarki producenta Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podciąga ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą świetnie czyste i w pełni suche.

Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty przez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie.

prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, gwarantując nieprzeciętny efekt zmywania każdego załadunku w zmywarce Bosch SMS4HAI48E. Program automatyczny - sprawne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce Bosch SMS4HAI48E zagwarantuje stosowną produktywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co produktywne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla genialnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla przeróżnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Wymiennik ciepła: za każdym razem optymalna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia Zmywarka Bosch SMS4HAI48E wyposażona w wymiennik ciepła umożliwia wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną liczba energii.

technika GlassProtect - ochrona szkła Funkcja ochrony szkła w zmywarce Bosch SMS4HAI48E zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości.

W ten sposób można w adekwatny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niezrównanie cichy silnik bezszczotkowy Utrzymanie domu w czystości może być trudne.

A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę zmywarki Bosch SMS4HAI48E.

dzisiaj można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto. Twoje ul...


☆ Bosch SMS2ITW04E ☆

Bosch SMS2ITW04E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS2ITW04E
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6482da47cefc10f3272
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS2ITW04E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Pozostawia twoje plastikowe naczynia znakomicie suche.
Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Unosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą znakomicie czyste i w pełni suche.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza produktywność.
innowacyjna technika zapewniając maksymalną skuteczność i ekologiczne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju. Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia trafne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, zapewniając perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Programy automatyczne
W samoczynny sposób stosowną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są skrupulatnie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się skomplikowany. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca adekwatne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia przenośnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i liczba naczyń. Dzięki czemu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać znakomite efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię informuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Istotnie w sytuacji nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej sprawny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne dane. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W przypadku, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuwyeliminować awarię, wyposażony we wszystkie konieczne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj w głównej mierze użytkowane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz złączyć na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

wyjątkowo cicha gdy tego Ci trzeba
Od czasu do czasu każdy potrzebuje wyjątkowo ciche miejsce w domu, żeby poświęcić się codziennym sprawom. Funkcję Silence on demand można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki w razie zapotrzebowania. Redukuje hałas do minimum do 30 minut w każdej chwili podczas pracy zmywarki. Za pomocą funkcji Silence on demand możesz skupić się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w słuszny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.


Pozostałe parametry
Kosze charakterystyczne Płynny wysuw na rolkach dolnego kosza Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza Kosz na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca staranne suszenie trudno schnących naczyń. Funkcja Ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania. Glass protection: Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. EcoSilence Drive: niezwykle ekonomiczy i cichy w stosowaniu, a do tego skrajnie wytrzymały silnik.

Zmywarka Bosch 60 cm - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka Bosch 60 cm

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka Bosch 60 cm ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka Bosch 60 cm cena
 • jaka Zmywarka Bosch 60 cm opinie
 • Zmywarka Bosch 60 cm jaka najlepsza
 • Zmywarka Bosch 60 cm ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *