Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ☆ Ranking 2021 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarka dla gospodarstw domowych liczących sobie więcej niż trzech domowników zdecydowanie nie powinna już należeć do urządzeń wąskogabarytowych. W domach, w których regularnie spożywa się posiłki, pije kawę i herbatę oraz przyjmuje się gości – czyli w standardowych rodzinach realizujących normalne potrzeby codziennego życia – optymalną opcją będzie duża zmywarka o szerokości 60 cm i wysokości około 85 cm, umożliwiająca jednozrazowe umycie nawet 15 zestawów naczyń. O ile w przypadku 2-3 osób węższa zmywarka jeszcze zaspokoi jej potrzeby (jeśli nie są one wygórowane), to zmywarka dla 4-osobowej rodziny zdecydowanie powinna plasować się już wśród zmywarek pełnogabarytowych.

Duże Zmywarki do zabudowy – Wrzesień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych dużych zmywarek do zabudowy. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Bosch SMV25AX00 ☆

Bosch SMV25AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV25AX00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV25AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur finezyjne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy znacznej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niż ta, która użytkowana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki temu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Prosto utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care prosto zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki temu usuwa osady oraz tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Starczy, iż dodasz do niego typowy detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną warstwą AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, ale i oporniejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zaimplementowane czujniki, które na bieżąco obserwują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki czemu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i produktywniej stanowczo mocny silnik bezszczotkowy gwarantuje cichą i wydajną pracę. Gwarantuje na dodatek bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata i wspaniale czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się znacznymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dostosowuje optymalną ilość wody do wielkości załadunku, dzięki czemu nawet mycie śladowej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z drobnymi dziećmi albo alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na zwiększeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 i przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia produktywnie eliminuje bakterie, gwarantując najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek najczęściej wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując proces rozpuszczania się tabletki.

znakomicie rozpuszczony detergent to gwarancja dokładnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus pozwala na skrócenie czasu płukania choćby o 66%, utrzymując wydajności zmywania. To nieprzeciętne rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i potrzebujesz czystych naczyń.

Szukasz bezawaryjnego sprzętu prawidłowej jakości, biorąc w głównej mierze pod uwagę funkcjonalność, a także stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te kryteria. Dzięki funkcji AquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Dane PODSTAWOWE marka Bosch objętość użytkowa 12 kompletów rodzaj panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne wyświetlacz Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE ilość programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak użyte technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm odcień Białe


☆ Bosch SMV46KX02 ☆

Bosch SMV46KX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV46KX02
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 593fe15182fff0b258bd151d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV46KX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV46KX02E Zmywarka Bosch SMV46KX02E subtelna – choćby dla Twoich uszu. Nasza zmywarka SilencePlus. Silence Plus: cicha praca przy zaledwie 46dB. Szkło 40°C: Program przeznaczony do subtelnego mycia i suszenia naczyń szklanych.

System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: rozszerzone możliwości dostosowania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech stopniach załadunku. InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką zawiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.

AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszknia. AquaStop System AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń w środku.

Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje sensor przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Sensor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

EcoSilence Drive zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym Program szkło 40° Nowy program szkło 40°C subtelnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i zniewalający e rezultaty.

Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury, a także wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają lśnienie i nieskazitelną transparentność, zachowując prawidłową kondycję o sporo dłużej. Wymiennik ciepła Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła niezwykle delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną liczba energii.

detektor załadunku Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną liczba wody w urządzeniu. Detektor załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała niepokaźna niezbędna do świetnego zmycia naczyń ilość wody zagwarantuje on trafny dobór parametrów nawet w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Programy automatyczne Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją nieprzeciętnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dopasowują atrybuty cyklu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wyszukamy od jednego do trzech programów automatycznych.

InfoLight intensywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Technologia ochrony szkła Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości.

dzięki temu cenne kieliszki czy subtelna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w optymalnych warunkach. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć znikome zużycie zasobów na każdy proces zmywania.

Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to potrzebne. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,doskonale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np.

w trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Technologia ActiveWater postępowa technologia zapewniając maksymalną skuteczność, a także naturalne płukanie z wyśmienitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Szuflada na sztućce Vario3 Dzięki wysuwanej szufladzie Vario3 na trzecim poziomie załadunku zmywarki ActiveWater są jeszcze komfortowojsze w obsłudze. To nadzwyczajne miejsce na sztućce i niewielkie akcesoria kuchenne, np.

łyżki wazowe czy trzepaczki. Zapewnia ono większą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni w komorze zmywarki. Szuflada Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce w dolnym koszu, by zapewnić miejsce na choćby 14 kompletów w przypadku 60-centymetrowych zmywarek i 10 kompletów w przypadku maszyn 45-centymetrowych.

dane PODSTAWOWE marka Bosch objętość użytkowa 13 kompletów wariant panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne wyświetlacz Tak ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 0,92 kWh Roczne zużycie energii 262 kWh Zużycie wody w cyklu 6,5 litra Roczne zużycie wody 2100 l Poziom hałasu 46 dB FUNKCJE ilość programów 6 Czas do końca zmywania Tak Niepełny załadunek Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak parametry FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


☆ Whirlpool WIC 3C26 ☆

Whirlpool WIC 3C26 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIC 3C26
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a89d2da47c942493f7a9
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIC 3C26 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technologia / Funkcje

postępowa technologia, specjalne funkcje i przyjazne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia oraz łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł PowerClean zapewnia znakomite rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a równocześnie obniża zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

produkowane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

szerokie ZAWIASY

Piękno w każdym detalu.
spore zawiasy doskonałą harmonię i dobranie korpusu do drzwiczek kuchennych.

sprężystE OPCJE ZMYWANIA

genialne zarządzanie przestrzenią.
powiększaj, zmniejszaj lub modyfikuj przestrzeń we wnętrzu swojej zmywarki tak, jak jedynie chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ

Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZENIE WODY

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zastosowane w rurę dopływu, broni przed wyciekiem wody w razie nieprzewidzianej awarii.

objętość

liczba naczyń i przyborów, jaką zawiera zmywarka wraz z ruchomymi koszykami usprawniającymi ich układanie.

14 MIEJSC NA NACZYNIA

Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.
Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu za każdym razem masz tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.

FLEXISPACE

Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace umożliwia dogodne i przystępne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ

Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

Poziom hałasu

Poziom hałasu zmywarki, wyrażony w decybelach.

CICHA

Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została wyprodukowana, aby zapewniać idealne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie.

Zużycie wody

Zużycie wody na cykl, wyrażone w litrach.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean gwarantuje nieprzeciętne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie zmniejsza zużycie wody i ogranicza koszty.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM

stanowczo nieznaczne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się nadzwyczajnymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona jedynie do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania małej ilości naczyń w obu koszach.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna zmywarki. Im wyższa klasa, tym większa skuteczność energetyczna urządzenia.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Wysoka klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zagwarantuje genialne rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean zagwarantuje doskonałe rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie ogranicza zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

wytwarzane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii w trakcie zmywania drobnej ilości naczyń w obu koszach.

przychylnE DLA ŚRODOWISKA

nieszablonowe oszczędności.
przyjazna dla środowiska technika 6-ty Zmysł posiada inteligentne czujniki, które nieprzerwanie obserwują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, aby dobrać liczba energii, wody i czasu. Ciesz się wyśmienitymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*
(*Porównanie pomiędzy małym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł).

Specyfikacje

parametry zmywarki do zabudowy Whirlpool: zmywarka pełnowymiarowa z unikatową ilością przystępnych ustawień.metaliczny. Opcja opóźnienia uruchomienia zezwala na ustawienie początku procesu zmywania w dowolnym momencie dnia albo nocy. Technologia Versatile Multizone pozwala wybrać liczbę koszy, zapewniając czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni. Opcja zmywania wyłącznie w koszu górnym lub dolnym gwarantuje czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni.

skutecznOŚĆ
Roczne zużycie energii (kWh/rok)
265
Klasa sprawności energetycznej
A++
ZUŻYCIE WODY
12
produktywność zmywania
A
skuteczność suszenia
A
Maksymalna temperatura poboru wody (°C)
60
informacje technologicznE
Natężenie (A)
10
Waga brutto (kg)
37.5
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)
675
Waga netto (kg)
35.5
Kod EAN
8003437204487
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)
650
Długość kabla przyłączeniowego (cm)
130
Głębokość urządzenia (mm)
555
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)
910
wariant URZĄDZENIA
Do zabudowy
Wysokość urządzenia (mm)
820
Długość rury doprowadzającej (cm)
155
Poziom hałasu db(A)
46
rozmiary
595
Głębokość niszy (mm)
570
Długość rury odprowadzającej (cm)
150
atrybuty typowE
Mycie w jednym koszu (Połowa załadunku)
Kosz dolny lub górny
Sygnalizator zraszacza
Tak
Nóżki o regulowanej wysokości
Tak - tylko z przodu
Wskaźnik braku soli
Tak
Opóźnienie czasu startu
Płynne
Wskaźnik czasu do końca programu
Brak
pojemność zmywarki
14
Opóźnienie czasu startu max.(h)
12
liczba programów
8

☆ Samsung DW60M6050 ☆

Samsung DW60M6050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60M6050
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5936602f82fff0f25d91eaa1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60M6050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DW60M6050SS cechy i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE obszerniejszA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane atrybuty Aqua Stop automatyczne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może mnóstwo zmienić. Program ekspresowy wystarczy 60 minut, żeby Twoje naczynia stały się czyste i suche. Genialny program w przypadku lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do szczególnie wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików, a także niemowląt. Komfort stosowania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System zezwala na włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki czemu obniża się zużycie wody i energii. Działaj ekologicznie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak niejednokrotnie zmywasz.

komfort wykorzystywania Trzeci poziom zmywania. Rozciągliwie i produktywnie wygodna, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem ulepszone zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz choćby szerokie ilości sztućców i przyborów kuchennych.

standardowy koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już potrzebny i w rezultacie masz więcej miejsca na naczynia. Regulacja wysokości górnego kosza. Maksimum możliwości ergonomiczne rozwiązanie umożliwia dobranie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń poprzez regulację wysokości górnego kosza.

choćby niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz wewnątrz zmywarki. Wysokość górnego kosza można łatwo regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj organicznie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszystkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas.Zmywarka Samsung przystosuje się do Twoich planów.

Inne Rankingi:  Zmywarka do zabudowy 45 cm

wydajna i skuteczna. Zawsze czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung ma 3 stopnie ramion spryskujących: środkowe, dolne oraz górne 7 programów - zapewniają usunięcie każdego rodzaju zabrudzeń ((Intensywny, samoczynny, Eko, Ekspresowy, prędki, Zmywanie wstępne, Delikatny) skuteczność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

znakomita czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza krzywdzące drobnoustroje pozostawiając naczyniasterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i pozwala na ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to wspaniała czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy sprawia, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w prędkim tempie.

genialnie sprawdza się w sytuacji mniejszych załadunków lekko zabrudzonych naczyń, które nie wymagają intensywnego czyszczenia. Filiżanki, sztućce i talerze w ciągu zaledwie 60 minut przejdą cały cykl mycia i suszenia.

Dla Twojej wygody. Program Auto Stawiasz na wygodę i komfort używania? Wybierz program Auto, który zespoi ustawienia na potrzeby zmywania. Komplet czujników ocenia liczba naczyń, stopień zabrudzenia wody i adekwatnie dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.

JESZCZE obszerniejszA WYGODA Pewność i komfort. Cichy tryb pracy Rozkoszuj się ciszą w swoim domu. Zmywarka Samsung to cichy pomocnik, który dzięki swoim funkcjom działa efektywnie, niepostrzeżenie. Ścianki urządzenia zostały tak wyciszone, żeby jego praca nie zakłócała domowego wypoczynku.

Prosty i intuicyjny panel sterowania. Czytelny wyświetlacz LED Dzięki szerokiemu, błękitnemu wyświetlaczowi LED szybko, nawet z obszernej odległości, sprawdzisz status, pozostały czas i etap procesu zmywania. Możesz z łatwością i bez wysiłku nadzorować i kontrolować produktywność mycia.

Aqua Stop. Samoczynne odcięcie wody Zabezpiecz się przed przykrymi nieprzewidziankami. Funkcja Aqua Stop to mechanizm samoczynnego zamknięcia dopływu wody, który podczas awarii uniemożliwia jej przypadkowy wyciek z węża zmywarki.

niewiele znaczący,zasadniczy detal. Rysunek techniczny A Szerokość: 598mm B Głębokość: 570mm C Wysokość: 815mm w opakowaniu PODSUMOWANIE POZNAJ cechy ZMYWARKI DW60M6050SS cechy zmywarki typ Do zabudowy z odkrytym panelem ekran Dotykowy / Zewnętrznymetaliczny Trzecia szuflada Tak Składana półka na filiżanki Tak ZUŻYCIE Zużycie energii 266 kWh / rok Zużycie energii 0,93 kWh / proces Roczne zużycie wody 2 940 l / rok Zużycie wody na proces 10.5 l / proces Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A panel sterujący kolor wyświetlacza Niebieski System filtracji wody (woda miękka) Tak PROGRAMY Delikatny Tak Eko Tak Intensywny Tak Ekspresowy Tak Zmywanie wstępne Tak automatyczny Tak prędki Tak dodatkowe FUNKCJE Regulacja wysokości górnego kosza Tak Blokada drzwi Tak Połowa załadunku Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku soli i nabłyszczacza Tak Funkcja de


☆ Bosch SMV24AX02 ☆

Bosch SMV24AX02 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV24AX02
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992dc82fff0019287cdec
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV24AX02 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wybrane właściwościKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 12
Zużycie wody na proces [l] 11.7
Klasa suszenia A

nowoczesna technologia suszenia zaimplementowana w zmywarce pozwala osiągnąć nieprzeciętny efekt końcowy - połyskujące naczynia bez smug i przebarwień.


10 lat bez rdzy

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych firma Bosch powiększa gwarancję na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem do 10 lat. Warunkiem przedłużenia gwarancji jest rejestracja urządzenia online.


Asystent Dozowania

System pozwalający na pełne użycie zalet tabletek wieloskładnikowych. Progresywny system ukierunkowanego obiegu wody zapewnia szybsze rozpuszczenie tabletki (bez pozostawiania resztek) oraz optymalizację jego rozprowadzania wewnątrz zmywarki.


AquaStop

System chroniący wnętrze mieszkania przed zalaniem. Dzięki kontroli przepływu wody i monitorowaniu jej poziomu wewnątrz urządzenia gwarantuje pełne bezpieczeństwo używania zmywarki.


EcoSilence Drive

innowacyjny silnik bezszczotkowy, zezwalający na osiągnięcie wspaniałych rezultatów zmywania przy jednoczesnej redukcji zużycia energii, wyjątkowo niskiej emisji hałasu, a także powiększeniu niezawodności całej konstrukcji.


12 kompletów naczyń

funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze zmywarki pozwala w nadzwyczajny sposób umyć 12 kompletów naczyń w trakcie jednego procesu. Standardowy zestaw naczyń to: spory talerz płaski, wielki talerz głęboki, nieznaczny talerz, filiżanka ze spodkiem i zestaw sztućców.


varioSpeed

Funkcja umożliwiająca skrócenie czasu trwania każdego programu nawet o 50%, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej klasy A w kategoriach zmywania i suszenia.


czujnik załadunku

Inteligentny system czujników pozwala przypasować dozowanie wody i detergentu do ilości zmywanych naczyń. Żadnych smug, żadnego marnotrawstwa.


EasyLock

Koniec z siłowym dociskaniem drzwi zmywarki - dzięki wykorzystaniu systemu easyLock wystarczy je tylko lekko przycisnąć.


ActivWater

postępowy system obiegu wody, według zapewnień producenta powiększający siłę zmywania każdej kropli wody nawet o 400 razy. Rezultat - niższe zużycie wody i energii, służące ochronie zarówno środowiska, jak i portfela użytkownika.


Sygnalizacja braku soli i nabłyszczacza

Dzięki specjalnym diodom lub wyświetlaczowi zmywarka zawiadamia konieczność uzupełnienia koniecznych detergentów. Pozwala to na osiągnięcie stosownych rezultatów zawsze.


technologia ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.


InfoLight

Aktywność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie.


Program szkło 40

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując trafne warunki suszenia i zniewalający połysk. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zachwycające.☆ Beko DIN25411 ☆

Beko DIN25411 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DIN25411
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5aec5b482da47c6197a0dab6
 • ID kategorii: 523

☆ Beko DIN25411 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Dno ze stali rdzoodpornej Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zagwarantuje widocznie obszerniejszą wytrzymałość i wyższy poziom higieny w środku urządzenia.

Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez dużo lat. Fast+ Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu.

Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie widocznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej produktywności. Hot Air System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,starannie wysuszyć Twoje naczynia.

starczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania, a wyjmiesz je suche i gotowe do odłożenia do szafki. Potężne ramię przemywające usztywnione ramię myjące w zmywarkach Beko efektywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki by ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu umożliwia dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Silnik inwerterowy Silnik inwerterowy to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. Zawiasy SelFit Zawiasy SelFit to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci otworzyć drzwi zmywarki na dowolną szerokość – chociażby po to, aby szybciej ostudzić jej wnętrze i dopiero co umyte naczynia.

Waga frontu zmywarki może dochodzić aż do 6 kilogramów. Program Quick&Shine specyficzny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie pasuje do codziennego zmywania.

Składane drabinki Dzięki składanym drabinkom łatwo ułożysz naczynia o najróżniejszych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swych kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D) Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,ponadto dbają o środowisko naturalne.

Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii aniżeli identyczne modele w klasie A. Klasa suszenia A Dzięki innowacyjnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A! Klasa zmywania A Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

objętość 14 kompletów Zmywarki o Extra objętości zmieszczą choćby 14 kompletów naczyń. 11 litrów Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, by jeden proces mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej wydajności pracy.

Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 11 litrów wody podczas programu referencyjnego. 48dB Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,wspaniale nada się także do aneksów kuchennych i znikomych mieszkań.

5 programów Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i niejednokrotnie zdarza się, iż 2 czy 3 programy zmywania to ewidentnie za niewiele. Nasi eksperci opracowali aż 5 rozmaitych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z przeróżnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Detergent w tabletce Tabletki rodzaju "Allin1" są niezwykle komfortowe w użyciu. Jednak czasami mogą powodować niedostateczne rezultaty suszenia będą nie rozpuszczać się do końca. Dlatego Beko stworzyło specjalną funkcję, która usuwa negatywne wpływy i gwarantuje maksymalną funkcjonalność podczas wykorzystywania kompaktowej tabletki.

dodatkowe płukanie w przypadku użycia obfitej ilości detergentu w niedługich programach zmywania, jego pozostałości mogą osadzać się na naczyniach. Funkcja dodatkowego płukania sprawi, iż nie trzeba się już będzie tym przejmować - resztki detergentu zostaną bowiem skrupulatnie wypłukane.

LCD Urządzenie wyekwipowane jest w użyteczny i estetyczny ekran LCD, który pokaże Ci ustawione cechy i pokaźnie ułatwi (oraz przyśpieszy) obsługę Twojej zmywarki Beko. Regulacja wysokości półeczek na kubki Funkcja ta oferuje maksymalne użycie dostępnej przestrzeni.

Wysokie kubki, a także niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich. Dostosowywane wsporniki talerzy Funkcja składanie wsporników umożliwia stworzenie uzupełniającego miejsca w koszu zmywarki na obszerniejsze naczynia np.

obfite patelnie czy garnki. System Water Safe System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie. Program InnerClean Program mycia wnętrza zmywarki w sposób szybki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie za każdym razem czyste wewnątrz - zadba ponadto o higienę i miły zapach w środku zmywarki.

Program Mini 30 Program ten asygnowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń, a także szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.


☆ Amica DIM625 ☆

Amica DIM625 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM625
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bc724cf2da47c0567016cfb
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM625 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DIM625AH Autoczyszczenie 70/90 min. Nie uwielbiasz myć wnętrza zmywarki? Nie musisz! Pozwól jej wyczyścić się samej! Ze specjalnie dostosowanym programem do czyszczenia i pielęgnacji urządzenia oszczędzasz czas i energię.

Wysoka temperatura i obroty zapewniają skuteczne domycie wszelkich zakamarków komory. Zmywarka jest czysta i odświeżona, rozszerza się też jej żywotność. A Ty odpoczywasz!niedługi 20' 35/20 min.Stopień zabrudzenia naczyń niejednokrotnie się różni.

Gdy przygotowujesz się na przyjęcie gości, a szklanki czy kieliszki w szafce są zakurzone, nie musisz korzystać z długich programów zmywania! Uruchom Program krótki 20' i w mgnieniu oka wyciągnij ze zmywarki odświeżone naczynia.

Oszczędzasz na czasie i zużyciu wody.Program Auto 45° - 55°C/150 min.Masz tyle rozmaitych parametrów zmywania do wyboru i choćby nie musisz pamiętać, którego wykorzystać w danej sytuacji! Zmywarka sama dobierze intensywność mycia dostosowując atrybuty do poziomu zabrudzenia naczyń!

Dzięki specjalnemu czujnikowi będzie korygować ustawienia podczas procesu zmywania, aby na bieżąco optymalizować cały proces. Naciśnij przycisk Auto i daj jej pracować!ShineDoseUstawiasz program, włączasz zmywarkę a detergent nie rozprowadza się tak, jak powinien bo został zablokowany w dozowniku przez naczynia!

By uniemożliwiać takim sytuacjom, dozownik detergentu ma przesuwny mechanizm klapki dzięki czemu zyskujesz pewność, że detergent za każdym razem wydostanie się do wnętrza urządzenia. Natomiast gwarancję połyskujących i genialnie czystych naczyń zapewni Ci mniejszy dozownik który dzięki elektronicznemu dozowaniu nabłyszczacza podaje go starannie tyle, ile potrzeba.Funkcja Opóźnienie Startu: 1-24 hWybierz właściwy moment.

Funkcja pozwala zaprogramować zmywarkę tak, aby uruchomiła się w najistotniej odpowiednim momencie, nawet do 24 godzin później. Dzięki temu możesz użyć bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną.Dno wyprodukowane ze stali nierdzewnejNie musisz już martwić się o żywotność swej zmywarki, która ma wnętrze z kwasoodpornej stali szlachetnej.

dzięki temu przy właściwym wykorzystywaniu nie grozi jej korozja. Lecz to nie wszystko. Ten typ stali ogranicza osadzanie się zróżnicowanych substancji - na przykład tłuszczu. Dzięki czemu, we wnętrzu zmywarki nie namnażają się bakterie.

Naczynia są naprawdę czyste i można z nich bezpiecznie korzystać.AquaStopZmywarce Amica nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! Jest przed nim doskonale zabezpieczona. W przypadku jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który automatyczne odetnie dopływ wody.

dzisiaj możesz posiadać pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów. Wszystko jest pod kontrolą.Składane elementy w koszachMasz wybór! Możesz tak ułożyć naczynia w zmywarce, jak będzie Ci wygodnie.

Nie udało się załadować wszystkich naczyń, które powinny trafić do środka? Wykorzystaj składane półeczki w górnym koszu i stwórz sobie taką przestrzeń, jakiej Ci potrzeba. Jeśli jednak potrzebujesz umyć garnki czy półmiski złóż grzebienie w dolnym koszu, w ten sposób zyskasz płaską powierzchnię, która pomieści pokaźne naczynia.

Oba kosze są tak przemyślane, by można je było dopasować do potrzeby chwili. Przy każdym procesu mycia możesz wykorzystać dowolną, wybraną kombinację.Flexi SpaceZestaw inteligentnych rozwiązań, dzięki którym przestrzeń w środku zmywarki scalisz do swoich potrzeb.

Inteligentne zarządzanie przestrzenią, a także dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3 pozwala zmieścić we wnętrzu więcej kompletów naczyń, Składane części w koszach umożliwiają umieszczenie w nim garnków i patelni, a dzięki systemowi Up & Down regulacja górnego kosza jest możliwa nawet przy jego pełnym załadunku.HotAir SystemJuż nie musi Cię nękać wizja rozstawionych wszędzie naczyń, które po wyjęciu ze zmywarki potrzebują czasu żeby wyschnąć!

W HotAir System suszenie odbywa się na zasadzie kondensacji - woda z naczyń, rozgrzanych wysoką temperaturą ostatniego płukania, odparowuje. Wnętrze zmywarki i znajdujące się w niej powietrze jest ciepłe, a naczynia suche.

Czysto, sucho i wygodnie.Klasa skuteczności energetycznej A++Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet, a także środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym scala, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 37 kWh/rok. Dzięki temu zyskasz choćby do 32 darmowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to skuteczność pod każdym względem!

Zmywasz naturalnie i ekonomicznie!Silnik Twin-SpeedPodczas jednego procesu zmywasz rozmaite naczynia. A przecież delikatne filiżanki wymagają innych warunków niż masywne garnki Dlatego bezszczotkowy silnik w zmywarkach Amica gwarantuje różnorodne poziomy ciśnienia wody delikatne naczynia w górnym koszu są bezpieczne, gdy w dolnym koszu trwa intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń.

Zmywarka pracuje również ciszej i pobiera mniej energii, a silnik ma większą solidność.HalfLoadRodzina wyjechała na wakacje i masz teraz pokaźnie mniejsze zapotrzebowania? Mniej garnków, mniej talerzy, mniej kubków? Nie chcesz czekać, aż uzbiera Ci się cała kolekcja brudnych naczyń? Wypełnij zmywarkę tak jak Ci trzeba i włącz funkcję HalfLoad.

W czasie mycia pracować będą na zmianę wszystkie ramiona natryskowe zmywarki, naczynia będa umyte, a Ty zużyjesz choćby do 20% mniej wody i prądu. To obfita oszczędność, a naczynia i tak są nieprzeciętnie czyste!3 częściowy układ filtrówTeraz możesz posiadać pełne zaufanie do swej zmywarki.

Wszystkie zanieczyszczenia usuwane są przez widoczny, trzyczęściowy układ filtrów. Każdy z trzech filtrów pełni inną rolę. Główny filtr zatrzymuje resztki jedzenia, rozdrabnia je i likwiduje ze zmywarki. Filtr gruboziarnisty zatrzymuje wielkie kawałki, na przykład kości, które następnie trzeba zlikwidować ręcznie.

Wreszcie trzeci z filtrów - mikrofiltr zatrzymuje resztki jedzenia w specjalnym zbiorniku i uniemożliwia im powrót do komory zmywarki. Potrójne zabezpieczenie, dłuższa żywotność zmywarki i wysoka sprawność mycia.WashRestartAwaria prądu? Nie musisz uruchamiać wybranego programu mycia naczyń od początku.

Dzięki funkcji Memory, zmywarka zapamięta wszystkie ustawienia i automatycznie wznowi pracę w tym miejscu, w którym ją, z braku zasilania, przerwała.wyświetlacz LEDZachęca wyglądem i możliwościami. Prędkie i proste zarządzanie pracą zmywarki.Sygnalizacja dźwiękowaPo zakończeniu procesu zmywania, zmywarka wyłącza się oraz zostaje uruchomiony sygnał dźwiękowy.rozmiary w zabudowie: Pozostałe parametry:...


☆ Electrolux EES27100L ☆

Electrolux EES27100L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EES27100L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d2f35332da47c2c57587d8b
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EES27100L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka EES27100L Intuit

Gwarancja starannego mycia naczyn
Ramie spryskujace zmywarki SatelliteClean 300 zagwarantuje świetna czystosc kazdego ładunku naczyn. Nasza technologia zagwarantuje nawet trzykrotnie sprawniejsze spryskiwania woda w porównaniu ze typowym rozwiazaniem, dzieki czemu radzi sobie choćby z ciasno ułozonymi naczyniami. Dzieki temu staja sie nieskazitelnie czyste.

Zmywarka do zabudowy QuickSelect SatelliteClean 300, która sprawi, ze sprawi, zeTwoje naczynia beda lsnic czystoscia. Z technologia AirDry, funkcja opóznienia startu i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Pełen zasieg spryskiwania woda dzieki systemowi SatelliteClean
System SatelliteClean, działajacy do trzech razy wydajniej niz standardowe rozwiazania, sprawi, ze
Twoje naczynia beda lsnic czystoscia. Dzieki podwójnie obracajacemu sie ramieniu, które stale zmienia kat spryskiwania woda, zostana dokładnie umyte nawet najwieksze naczynia.

QuickSelect zmywanie naczyn bez zgadywania
Zmywarka QuickSelect pozwoli Ci bez wysiłku wybrac adekwatny proces zmywania. To prostsze niz kiedykolwiek dotad wystarczy przesunac palcem, żeby wybrac czas trwania cyklu, a nastepnie za dotknieciem uzupełniające opcje. Reszta zajmie sie zmywarka.

Trzy razy udoskonalone suszenie dzieki technologii AirDry Nowa technika AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w koncowej fazie suszenia dzieki czemu jest ono do trzech skuteczniejsze niz w klasycznych urzadzeniach. Pod koniec procesu drzwi otwieraja sie na szerokosc 10 cm, by zapewnic obieg powietrza i perfekcyjny efekt suszenia.


Duże urządzenie to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność i efektywność – duża komora oznacza mniejszą liczbę cykli zmywania przy podobnym jak mniejsze zmywarki zużyciu wody, prądu i detergentów, a przy tym zapewnia lepsze rozchodzenie się wody, a zatem skuteczniejsze domycie naczyń. Oczywiście, wybór takiego rozwiązania oznacza konieczność wyodrębnienia sporej ilości miejsca w naszej kuchni. Należy zatem starannie przemyśleć aranżację wnętrza pod tym kątem, zwłaszcza gdy decydujemy się na dużą zmywarkę do zabudowy.

Inne Rankingi:  Zmywarka wolnostojąca

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

W przypadku szerszych modeli zmywarek powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na niektóre funkcje i programy. Przy tak pojemnym urządzeniu ważny jest program „pół wsadu”, umożliwiający ekonomiczne umycie naczyń w przypadku, gdy nie udało nam się zapełnić komory do pełna, co przecież zdarzyć się może także w dużych rodzinach.

Wybierzmy zmywarkę w wysokiej klasie energetycznej A++ lub A+++ – przy relatywnie dużym zużyciu mediów nie ma sensu oszczędzać na wydajności. Inwestycja w klasę energetyczną zwróci nam się już po kilku miesiącach.

Niebagatelną kwestią może okazać się też poziom generowanego przez urządzenie hałasu – duża zmywarka może okazać się w tym aspekcie naprawdę uciążliwa. Na etykiecie energetycznej znajdziemy informację na ten temat – cicha zmywarka to urządzenie, które generuje dźwięk na poziomie 48-50 dB. Nie bagatelizujmy tego aspektu zwłaszcza w przypadku, gdy nasza kuchnia ma postać otwartego aneksu połączonego z salonem.

Warto zwrócić tez uwagę na regulację koszy, dzięki której możemy dostosowywać układ komory nawet do naczyń o nietypowych kształtach i rozmiarach, co jest ważne wówczas, gdy często gotujemy, pieczemy i smażymy różne potrawy.

Duże Zmywarki wolnostojące – Wrzesień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych dużych zmywarek wolnostojących. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ wfc 3c26 marki Whirlpool ☆

wfc 3c26 marki Whirlpool Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: wfc 3c26 marki Whirlpool
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a9b582fff09089c8f798
 • ID kategorii: 585

☆ wfc 3c26 marki Whirlpool - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

postępowa technika, specjalne funkcje i przychylne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia i łatwiejsza obsługa dzięki automatycznym ustawieniom.

6-TY ZMYSŁ
Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł PowerClean gwarantuje perfekcyjne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zniża koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU
wytworzone specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, żeby rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię.

szerokie ZAWIASY
Piękno w każdym detalu.
szerokie zawiasy rewelacyjną harmonię i dostosowanie korpusu do drzwiczek kuchennych.

elastycznE OPCJE ZMYWANIA
znakomite zarządzanie przestrzenią.
rozszerzaj, zmniejszaj albo modyfikuj przestrzeń we wnętrzu swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

OPCJA HIGIENICZNEGO PŁUKANIA
Pełen spokój.
Opcja płukanie higieniczne skutecznie likwiduje bakterie oraz zabrudzenia i resztki jedzenia – dla Twojego spokoju.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ
Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

14 MIEJSC NA NACZYNIA
Tyle przestrzeni, ile Ci trzeba.
Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki temu zawsze masz tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.

FLEXISPACE
Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ
Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

CICHA
Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została wykonana, aby zapewniać doskonałe rezultaty mycia przy najmniejszym realnym hałasie.

ZUŻYCIE WODY 9 L
produktywność przyjazna środowisku.
Dzięki postępowej technice Twoja zmywarka Whirlpool zapewnia doskonałe rezultaty przy zużyciu zaledwie 9 litrów wody na cykl.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM
Wyjątkowo minimalne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się perfekcyjnymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

KLASA ENERGETYCZNA A++
Wysoka klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zapewnia perfekcyjne rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię.

artykuł
firma
Kod producenta
WFC3C26
EAN
8003437204494
dane podstawowe
Biały
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Sygnalizator zraszacza
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
ekran elektroniczny
Funkcje
Elektroniczne
zastosowane technologie
Programy cechy technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 900 666
Opis:
Numer dla Klientów dzwoniących z telefonów stacjonarnych, a także komórkowych: 00 48 89 679 80 84Linia czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.adres: Whirlpool Polska Sp z o.o.Oddział w Warszawieul. 1 Sierpnia 6A02-134 Warszawa

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy sms 45gi01e + dostawa gratis (4242002965109) ☆

Bosch Zmywarka do zabudowy sms 45gi01e + dostawa gratis (4242002965109) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka do zabudowy sms 45gi01e + dostawa gratis (4242002965109)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5878dc532da47c2d26513437
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy sms 45gi01e + dostawa gratis (4242002965109) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
generuje w domu dodaktową strefę ciszy. Nasza wyjątkowo cicha zmywarka SuperSilence.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
 • SuperSilence: bardzo cicha praca przy jedynie 44 dB.
 • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • System koszy VarioFlex: zwięszkona sprężystość załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
 • 7-segmentowy ekran: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu i sygnalizuje o braku nabłyszczacza i soli.

technologia ActiveWater

postępowa technologia gwarantując maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

towar
firma
Kod producenta
SMS45GI01E
EAN
4242002965109
informacje podstawowe
Inox
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Wskaźnik czasu pozostałego do końca programu
Wskaźniki diodowe funkcji
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
Auto 45-65C
ECO 50C
Garnki 70C
Program godzinny
Szkło 40C
Temperatury Kosz
Składane półki
metaliczne kosze
Kosz na sztućce
Składane półki
metaliczne kosze
atrybuty Woda
3-częściowy system filtrów
techniczne
zastosowane technologie
3 poziomowy Rackmatic
Aqua czujka
Aqua Stop
Higiena Plus
Suszenie Ekstra
VarioSpeed Plus
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezawaryjna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte rozszerzoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

☆ Zmywarka BEKO DFN 16410 S DFN 16410 S - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen ☆

Zmywarka BEKO DFN 16410 S DFN 16410 S - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka BEKO DFN 16410 S DFN 16410 S - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59ce393782fff0c0b3876de5
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BEKO DFN 16410 S DFN 16410 S - odbiór w 2000 punktach - Salony, Paczkomaty, Stacje Orlen - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

DFN16410S Zmywarka

GlassShield

Jedną z flagowych i najbardziej progresywnych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich finezyjną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,jeszcze 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

potężne ramię myjące

wzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko wydajniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszelkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

wygodny dyspenser

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie istotnie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu zezwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu.

Program samoczynny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, aby w pełni wykorzystać możliwości wykorzystanego detergentu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same atuty: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu, a także niższy zużycie energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

11 litrów
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię wykorzystywania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, aby jeden proces mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie
11 litrów wody w trakcie programu referencyjnego.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona poprzez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D)
Produkty Beko mające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,jeszcze dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii aniżeli identyczne modele w klasie A.

Klasa suszenia A
Dzięki postępowemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najlepszą klasą w swej kategorii wg standardów europejskich.

wyświetlacz elektroniczny
Nowy spory wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem. Ponadto ekran nieprzeciętnie wpisuje się w innowacyjną estetykę towaru.

46dB
Niski poziom hałasu generowany przez zmywarkę powoduje,wspaniale nada się także do aneksów kuchennych i nieznacznych mieszkań.

6 programów
Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i nieraz zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to ewidentnie za mało. Nasi eksperci opracowali aż 6 różnych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z różnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera cechy zmywania.

Program Mini 30
Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń, a także szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta proponuje maksymalne użycie dostępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

pojemność 14 kompletów
Zmywarki o Extra pojemności zmieszczą choćby 14 kompletów naczyń.

HotAir
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,starannie wysuszyć Twoje naczynia. Starczy, iż na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość fotografie blatu. Dzięki temu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni i łazience.

Auto OFF
Po zakończonym cyklu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i rozszerzając bezpieczeństwo stosowania.


☆ Bosch Zmywarka sms25ai02e (4242002975511) ☆

Bosch Zmywarka sms25ai02e (4242002975511) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms25ai02e (4242002975511)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 595f38d72da47ccca3cf3b27
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms25ai02e (4242002975511) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS25AI02E Oszczędność czasu i pieniędzy technika ActiveWater postępowa technologia zapewniając maksymalną produktywność, a także organiczne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej efektywności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody. EcoSilence Drive zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje istotnie cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. 3 razy szybsze zmywanie Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,perfekcyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np.

w trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła niezwykle subtelne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną liczba energii.

Aqua sensor Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.

sensor załadunku Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone pozostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną liczba wody w urządzeniu. Detektor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym by w zmywarce cyrkulowała niewielka potrzebna do nadzwyczajnego zmycia naczyń ilość wody zagwarantuje on stosowny dobór parametrów choćby w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Technologia ochrony szkła Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości.

dzięki temu cenne kieliszki czy subtelna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w trafnych warunkach.


☆ Zmywarka wolnostojąca dfn28423x- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Beko ☆

Zmywarka wolnostojąca dfn28423x- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka wolnostojąca dfn28423x- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b0e687682fff0e7468cfd88
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka wolnostojąca dfn28423x- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru! marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko 59.8 cm Inox DFN28423X

AquaIntense
AquaIntense to uzupełniające, ruchome ramię myjące zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze dokładniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin.

GlassShield
Jedną z flagowych i najszczególniej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,także 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

Modułowy trzeci Kosz
nowoczesny modułowy trzeci kosz w zmywarkach Beko to obecnie najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku. Umożliwia dopasowanie pozycji poziomu trzeciego kosza zmywarki do Twoich potrzeb.

Program Quick&Shine
niepowtarzalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który idealnie nadaje się do codziennego zmywania.

TrayWash
Tace z piekarnika są głównie tłuste i mocno zabrudzone, a poprzez ich nieporęczność ciężko myje się jednocześnie ręcznie, jak i w zmywarce. Właśnie dlatego Beko zainstalowało w swoich zmywarkach specjalne uchwyty, w których bez trudu umieścisz aż do trzech brudnych tac, a ich myciem zajmie się Twoja zmywarka. Jedno zmartwienie mniej, a ponadto możesz zapomnieć o tłustych plamach, które ciężko jest domyć ręcznie.

Kosze Modułowe
Dzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu. Sprężystość w dostosowaniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.

konkretne ramię przemywające
umocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

Składane drabinki
Dzięki składanym drabinkom prosto ułożysz naczynia o różnorodnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swych kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

Trzypoziomowy system Acrobat
Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,z łatwością przystosujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.

Dno ze stali nierdzewnej
Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zapewnia pokaźnie obszerniejszą odporność i wyższy poziom higieny wewnątrz urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez dużo lat.

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej efektywności.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym albo/i dolnym koszu.

Program samoczynny Allin1
Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni zastosować możliwości użytego detergentu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same atuty: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu, a także niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

AquaFlex
technologia AquaFlex to jedna ze sztandarowych technice Beko zastosowanych w zmywarkach. Dzięki niej w trakcie jednego cyklu mycia możesz umyć (w górnym koszu) równocześnie delikatne naczynia w typie kieliszków czy szklanek, jak i (w dolnym koszu) ciężko zabrudzone garnki czy inne kuchenne akcesoria. Specjalnie skonstruowany system natryskowy gwarantuje,choćby najdelikatniejsze szkło nie odniesie żadnego uszczerbku, a brud zostanie usunięty nawet z ciężko zabrudzonych sprzętów. System zapewnia też, iż po zakończonym zmywaniu wszystkie naczynia będą w 100% suche.

9,5 litra
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię wykorzystywania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, żeby jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej produktywności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie 9,5 litra wody w trakcie programu referencyjnego.

SteamGloss
technologia SteamGloss sprawi, że umyte w zmywarce Beko naczynia będą błyszczeć jak świeże, a w dodatku po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, iż na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy. Taki efekt uzyskany zostaje przez zastosowania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu cyklu.

System WaterStop
System WaterStop zainstalowany na wężu, odcina dopływ wody z kranu. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przez zalaniem.

Program InnerClean
Program mycia wnętrza zmywarki w sposób prędki i ekonomiczny sprawi, iż Twoje urządzenie Beko będzie za każdym razem czyste wewnątrz - zadba też o higienę i miły zapach w środku zmywarki.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D)
Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice produkty z klasą wydajności energetycznej A++ to gwarancja niezwykle niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,ponadto dbają o środowisko naturalne.

Klasa suszenia A
Dzięki postępowemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swojej kategorii wg standardów europejskich.

Blokada przed dziećmi:
Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian podczas trwania pracy produktu.

43dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę sprawia,rewelacyjnie nada się także do aneksów kuchennych i minimalnych mieszkań.

8 programów
Beko wie, że życie potrafi zaskakiwać i nieraz zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to bezapelacyjnie za niewiele. Nasi eksperci opracowali aż 8 zróżnicowanych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z przeróżnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program Mini 30
Program ten przeznaczony jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń, a także szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

LCD
Urządzenie wyposażone jest w poręczny i estetyczny wyświetlacz LCD, który pokaże Ci ustawione właściwości i widocznie ułatwi (oraz przyśpieszy) obsługę Twojej zmywarki Beko.

Antybakteryjna uszczelka
podczas wykorzystywania zmywarki może zdarzyć się,niechciane zarazki osiądą na jej drzwiach.Aby zapobiec akumulacji brudu specjalna uszczelka antybakteryjna nie pozwala zarazkom na rozprzestrzenianie się we wnętrzu zmywarki.

Rączka w dolnym koszu
dekoracyjne, użyteczne rączki kosza usprawniają wysuwanie go, nawet gdy jest w pełni załadowany.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta proponuje maksymalne wykorzystanie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki oraz niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

regulowane wsporniki talerzy
Funkcja składanie wsporników pozwala na stworzenie uzupełniającego miejsca w koszu zmywarki na większe naczynia np. Spore patelnie czy garnki.

pojemność 14 kompletów
Zmywarki o Extra objętości zmieszczą nawet 14 kompletów naczyń.

Active Ventilation

System aktywnego suszenia wykorzystuje gorące powietrze pozostałe w zmywarce po zmywaniu oraz wentylator, który gwarantuje jego cyrkulację po wnętrzu urządzenia. Dzięki nim Twoje naczynia będą wysuszone dokładniej i w krótszym czasie.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość zdjęcia blatu. Dzięki czemu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni i łazience.

Inne Rankingi:  Zmywarka do zabudowy

informacje techniczne

 • rodzaj: Wolnostojąca
 • Panel sterujący: odkryty
 • liczba programów: 8
 • ilość temperatur: 6
 • objętość: 14 kompletów
 • Zużycie wody: 9,5 L
 • Funkcje: Wskaźnik czasu pozostałego do końca zmywania
 • Trzeci kosz: Tak
 • Programy zmywania: Quick & Shine
 • Poziom hałasu: 43 dB
 • Klasa energetyczna: A++
 • Kolor: inox
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 59.8 cm
 • Głębokość: 60 cm
 • Waga: 48.4 kg

☆ Zmywarka dfn28422x. klasa energetyczna a++ marki Beko ☆

Zmywarka dfn28422x. klasa energetyczna a++ marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka dfn28422x. klasa energetyczna a++ marki Beko
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 598c2d2782fff0198f9457e4
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka dfn28422x. klasa energetyczna a++ marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

​​Zmywarka wolnostojąca Beko DFN28422XAquaIntense | Zapewnij sobie precyzyjnie domyte naczynia w każdych warunkachAquaIntense to dopełniające, ruchome ramię przemywające zamontowane na dnie zmywarki. Dzięki niemu Twoje urządzenie jeszcze precyzyjniej umyje wszystko, co do niego włożysz, bez pomijania zakamarków czy szczelin, niezależnie od tego czy szerokie naczynia nie blokują głównego ramienia myjącego.GlassShield |

Chroń szklane naczynia i wydłuż ich żywotnośćJedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich finezyjną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko sprawnie chroni wszelkie szklane naczynia,w dodatku 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

wystarczy ustawić pokrętło GlassShield na poziom twardości wody w domu, a zmywarka każdorazowo dostosuje go dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zmywania.Kosze modułowe | Zmieścisz każdy kompletDzięki składanym drabinkom i możliwości regulacji bocznych półek w zmywarce Beko zmieścisz więcej kompletów naczyń, niezależnie od ich wielkości o kształtu.

rozciągliwość w dobraniu przestrzeni pomaga uniknąć sytuacji, w której zamiast dopełnić zmywarkę brudnymi naczyniami jesteśmy zmuszeni czekać do następnego cyklu nie wykorzystując wolnego miejsca w koszach.potężne ramię myjące |

pokaźniejsza produktywność zmywaniaWzmocnione ramię myjące w zmywarkach Beko efektywniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszelkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.Składane drabinki |

Łatwe układanie naczyńDzięki składanym drabinkom z łatwością ułożysz naczynia o najróżniejszych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swoich kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.Trzypoziomowy system Acrobat |

obszerniejsza sprężystość w załadunkuRegulacja wysokości pełnego kosza to nie problem! Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,prosto dopasujesz wnętrze zmywarki do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać.duży trzeci kosz |

Więcej przestrzeni na sztućce… i nie tylkoDzięki szerokiemu trzeciemu koszowi rozszerzyliśmy objętość zmywarki. Teraz łatwo zmieścisz w zmywarce wszystkie – mniejsze i pokaźniejsze – sztućce i akcesoria kuchenne takie jak trzepaczki, łyżki wazowe i noże, bez konieczności ręcznego domywania ich.Fast+ |

Zmywaj 3 razy szybciej, a równie skutecznieFunkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu cykl zmywania przebiegnie wyraźnie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.Program samoczynny Allin1 |

Wykorzystaj w pełni możliwości detergentuTwoja zmywarka Beko samoczynnie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, by w pełni wykorzystać możliwości użytego detergentu.Silnik inwerterowy |

Zagwarantuj sobie bezusterkowość i oszczędną pracę zmywarkiSilnik inwerterowy to same mocne strony: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu i niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie i jakość na lata.


☆ Bosch Zmywarka sms25ki01e. klasa energetyczna a++ ☆

Bosch Zmywarka sms25ki01e. klasa energetyczna a++ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms25ki01e. klasa energetyczna a++
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 589839eb82fff0fc7500271a
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms25ki01e. klasa energetyczna a++ - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

AquaSensor: zniewalająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam. Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.

EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i produktywny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem. Czujnik załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną liczba wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała niepokaźna niezbędna do wyśmienitego zmycia naczyń ilość wody zapewnia on trafny wybór parametrów choćby w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach można zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Wymiennik ciepła: zawsze adekwatna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła szczególnie finezyjne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną liczba energii. Programy samoczynne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym potrzebnym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją świetnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dopasowują parametry procesu pracy do faktycznych potrzeb.

Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch wynajdziemy od jednego do trzech program...


☆ Zmywarka BOSCH SMS46LI04E, kolor srebrny ☆

Zmywarka BOSCH SMS46LI04E, kolor srebrny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS46LI04E, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac2142da47c948e484d44
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS46LI04E, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

towar marka Bosch Kod producenta SMS 46LI04E EAN 4242005147373 dane PODSTAWOWE kolor Inox ZUŻYCIE Zużycie energii [kWh/rok] 262 Zużycie wody [litr/rok] 2100 Zużycie energii [kWh/cykl] 0.92 Zużycie wody [litr/proces] 7.5 FIZYCZNE Wysokość [cm] 84.5 Szerokość [cm] 60 Głębokość [cm] 60 PANEL STERUJĄCY wariant panelu Ukryty Zewnętrzny Zintegrowany Komunikacja wyświetlacz elektroniczny FUNKCJE Sterowanie Elektroniczne 1/2 wsadu Tak Opóźniony start Nie zastosowane technologie DuoPower EcoSilence Drive PROGRAMY ilość programów 6 rodzaje Auto Cichy 50C ECO Garnki Program godzinny Szkło Programy specjalne VarioSpeedPlus TEMPERATURY liczba 5 KOSZ Górny kosz Składane elementy Dolny kosz Kosz na sztućce Składane elementy właściwości Klasa energetyczna A+ Klasa produktywności suszenia A WODA Filtracja 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła tak Zmiękczanie wody Tak Elektroniczna regeneracja tak technicznE Poziom hałasu [dB] 44 pojemność [kpl.] 13 Moc przyłączeniowa [W] 2400 konstrukcja Budowa kompaktowa Wnętrze ze stali rdzoodpornej Instalacja Podłączenie do zimnej wody


☆ wfo 3c23 6 x - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Whirlpool ☆

wfo 3c23 6 x - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Whirlpool Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: wfo 3c23 6 x - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Whirlpool
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 593fe0aa82fff0b258bd1512
 • ID kategorii: 585

☆ wfo 3c23 6 x - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Whirlpool - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Specjalnie dla Ciebie zmywarka WFO3C236X posiada: Klasa energetyczna: A++Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Zużycie wody: 6 litrów/cykl Poziom hałasu: 43 dBDoskonały wybór dla lubiących ciszę.

ilość kompletów: 14 wyświetlacz: ElektronicznyCzytelny ekran elektroniczny ułatwiający obsługę. Ilość programów: 8Perfekcyjne rezultaty zmywania dzięki samoczynnym programom. Technologia 6. Zmysł Gwarancja nieprzeciętnych rezultatów zmywania.

Zużycie wody: 6 litrów/proces Możliwość umycia 14 kompletów naczyń przy zużyciu tylko 6 litrów wody. Multizone - zmywanie strefowe wydajne zmywanie wybranego kosza z naczyniami. Opóźnienie startu Ustawianie czasu samoczynnego startu programu zmywania.

Overflow Zabezpieczenie przed wydostaniem się wody ze zmywarki. Koszyk na sztućce Pojemny kosz na sztućce i nieduże akcesoria kuchenne. Zintegrowany panel sterowania Panel sterujący i przycisk resetu ukryty w górnej krawędzi zmywarki.

Silnik inwerterowy Redukcja hałasu i wibracji, obszerniejsza oszczędność energii. Regulowany górny kosz Regulacja wysokości kosza na sztućce i małe akcesoria kuchenne. Składane grzebienie w dolnym koszu dopasowanie dolnego kosza do przeróżnych typów naczyń.

technologia 6. Zmysł sprawdź oszałamiające efekty zmywania Whirlpool udowadnia, iż zmywanie może stać się czystą przyjemnością. Po prostu włącz program 6. Zmysł w zmywarce, a nowoczesna efektywnie rozprawi się z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zaschniętymi resztkami i tłuszczem.

Czujniki 6. Zmysłu dobiorą temperaturę, czas, a także moc zmywania,olśnić Cię czystymi i błyszczącymi naczyniami za każdym razem. Zużycie wody: 6 litrów/cykl Oszczędność w zasięgu ręki Zmywarka WFO3C236X z technologią 6.

Zmysł zużywa tylko 6 litrów wody do umycia aż 14 kompletów naczyń w programie Eco. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym odfiltrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania.

Zmywarka używa jej podczas kolejnego procesu. Woda przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny, co niweluje ryzyko powstawania bakterii. Multizone - zmywanie strefowe Nie czekaj aż się zapełni Już nie musisz czekać, aż brudne naczynia wypełnią cała zmywarkę.

Dzięki funkcji Multizone możesz zmywać, kiedy chcesz, nawet w przypadku drobnej ilości naczyń – wybierz jeden dowolny kosz i oszczędzaj energię elektryczną, wodę i czas pracy zmywarki. Opóźnienie startu Zmywanie odłóż na później Dzięki funkcji "Opóźnienie startu" możesz ustawić wybrany program, aby zaczynał się w najszczególniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

Overflow Bezpieczeństwo głównie Już nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twojego mieszkania w trakcie nocnej pracy zmywarki. Na dnie WFO3C236X znajduje się specjalny pływak, który zabezpiecza zmywarkę przed wydostaniem się z niej wody.

Koszyk na sztućce Bezpieczne miejsce na noże i widelce aby sztućce były wyśmienicie czyste i połyskujące, włóż je do specjalnego koszyka na dolnym poziomie zmywarki Whirlpool. Dzięki czemu uzyskasz udoskonalone rezultaty zmywania i uchronisz naczynia przed ryzykiem uszkodzenia.

Zintegrowany panel sterowania zawsze nadaje się do Twojej kuchni Urządzasz kuchnię w wymarzonym stylu i szukasz zmywarki, która będzie pasować znakomicie? Wybierz Whirlpool WFO3C236X z ukrytym panelem. To rozwiązanie, które przy zachowaniu pełnej funkcjonalności nieprzeciętnie wpasuje się w design Twojej kuchni.

Silnik inwerterowy technologia pracuje dla Ciebie Korzystając ze zmywarki Whirlpool WFO3C236X docenisz nie tylko niezwykłą czystość naczyń, ale także kulturę pracy. Nowoczesny silnik inwerterowy pozwala na zredukowanie wibracji i hałasu oraz na mniejsze zużycie energii elektrycznej.

regulowany górny kosz Centymetry robią różnicę Kiedy po obfitym rodzinnym obiedzie w Twojej zmywarce rozpoczyna brakować miejsca na brudne naczynia, skorzystaj z funkcji regulacji górnego kosza dzięki czemu zyskasz dopełniającą przestrzeń.

Składane grzebienie w dolnym koszu Więcej przestrzeni dla pokaźnych naczyń Ile razy zdarzyło Ci się zmieniać ułożenie naczyń, żeby znaleźć miejsce na szerokie patelnie albo garnki o niestandardowych rozmiarach? Dzięki składanym grzebieniom w dolnym koszu zmywarki, zyskasz więcej przestrzeni.


☆ Electrolux Zmywarka esf5201low raty od 46,00 zł ☆

Electrolux Zmywarka esf5201low raty od 46,00 zł Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka esf5201low raty od 46,00 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 575ab6928e441a9020076b74
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux Zmywarka esf5201low raty od 46,00 zł - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
atrybuty ogólne
Szerokość wnęki [cm]:
60
Wysokość [cm]:
85
Szerokość [cm]:
60
Głębokość [cm]:
62.5
Kolor:
Biały
Okres gwarancji:
24 miesiące
atrybuty techniczne
liczba programów:
5
warianty programów zmywania:
Eco 50°, dynamiczny 70°, normalny 65, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie
pojemność [il. Kompletów]:
 • 13
Klasa zmywania:
A
Klasa suszenia:
A
Zużycie energii na proces [kWh]:
1.039
Zużycie wody na proces [l]:
 • 11
Średnie roczne zużycie prądu [kWh]:
295
Średnie roczne zużycie wody [l]:
3080
liczba temperatur:
4
Temperatury [st. C]:
50, 70, 65, 60
Poziom hałasu [dB]:
 • 49
Zabezpieczenie przeciwwypływowe:
-
System koszy:
dostosowywany górny kosz
Górny kosz: składane uchwyty na filiżanki
Dolny kosz: stojaki na talerze, uchwyt
Koszyk na sztućce
Sygnalizacja braku soli/nabłyszczacza:
Tak
ekran:
Nie
Wskaźniki:
Opóźnienie startu 3 h, faza suszenia, koniec, ok/start, dopełniające płukanie, sól, faza cyklu, wł./wył.
Funkcje
Opóźniony start:
Tak (do 3h)
Program dynamiczny:
Tak
Program niedługi:
QuickPlus 60° - 30 min.
Funkcje dopełniające:
Dzięki programowi „Płukanie i wstrzymanie” można poczekać na pełny wsad
Inne:
Możliwość wyboru programu za pomocą pokrętła oraz intuicyjnego wyświetlacza

Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny cena
 • jaka Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny opinie
 • Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny jaka najlepsza
 • Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Opinie i Recenzje - “Zmywarka dla dużej (kilkuosobowej) rodziny

 1. Dla dużej kilunastoosobowej rodziny to powinny być przynajmniej 2 zmywarki 😛 Dla 4-5 osób standardowa zmywarka powinna wystarczyć, warto oczywiście rozważyć kupno modelu o odpowiedniej klasie energetycznej – tutaj A++ lub też A+++ jest jak najbardziej godnym polecenia wyborem. Już za kwoty poniżej 1500 zł powinniśmy dostać coś porządnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *