Zmywarka do 5500 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 5500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 5500 zł pod zabudowę – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SMV8YCX03 ☆

Bosch SMV8YCX03 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV8YCX03
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61efb26082fff0bc6b275e3f
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV8YCX03 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana 60cm SMV8YCX03EPrzekaż dane zwrotne na temat rezultatów zmywania i suszenia za pośrednictwem aplikacji Home Connect, a inteligentny program przypasuje się do Twoich potrzeb.

Inteligentny program: indywidualnie dopasowuje proces zmywania i suszenia zgodnie z Twoimi preferencjami chroniąc cenne zasoby PerfectDry genialne efekty suszenia, mniejsze zużycie energii choćby przy trudno wysychających rzeczach.

Kosze MaxFlex Pro: łatwy załadunek z ochroną naczyń. Silence Plus: wyjątkowo cicha zmywarka o głośności 43 dB. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola maszyn, który ułatwia każdy dzień. Znakomite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energiiBywa, iż po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry wyśmienite, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu ze zmywarką Bosch bez technologii Zeolith i klasą energetyczną D.

Inteligentny program: indywidualnie dostosowuje cykl zmywania i suszenia zgodnie z Twoimi preferencjamiProgram Inteligentny powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu nowoczesnej technice w nowych zmywarkach Bosch.

Udostępniając ocenę działania programu przez Home Connect, zmywarki analizują Twoje opinie o myciu, suszeniu, a także czasie trwania procesu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują parametry programu do Twoich wymagań.

W ten sposób możesz zmywać według swych indywidualnych zasad: oszczędnie i wydajnie, dbając o zasoby wody i energii. Na dodatek, program proponuje całkowitą transparentność zużycia wody i energii. Rozciągliwe, bezpieczne, z łatwością wysuwane kosze.Ładowanie zmywarki stało się teraz o mnóstwo łatwiejsze.

Ruchome i naprzemiennie składane części usprawniają bezpieczne ustabilizowanie pokaźniejszych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został wyekwipowany w miękkie, antypoślizgowe listwy służące bezpiecznemu ustabilizowaniu rozmaitego rodzaju szklanek.

Półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie chroniące delikatne kieliszki. Ulepszony system wysuwania zagwarantuje płynną obsługę choćby przy pełnym obciążeniu koszy. Szuflada Vario3 Pro to obszerniejsza elastyczność załadunku udoskonalone zastosowanie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki posiadają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na szerokie akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Na dodatek boczną stronę szuflady można opuścić tym samym budujejąc przestrzeń na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki czemu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych części w szufladzie zostały oznaczone czerwonym...


2. miejsce

☆ Bosch SMV8ZCX02E ☆

Bosch SMV8ZCX02E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV8ZCX02E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6234517e82fff046cbfd81fd
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV8ZCX02E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:3:55;dopełniające dane:wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, dotykowy panel sterowania, łączność Wi-Fi;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:uzupełniające suszenie, strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, płukanie higieniczne, podłogowy wyświetlacz czasu, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV8ZCX02E;Klasa energetyczna:C;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane części, półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:14;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:41 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:41 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), ekspresowy, intensywny, nocny, szkło;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 8;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):00312258, 11018806;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływ...

Inne Rankingi:  Zmywarka marki AEG do 2000 zł

3. miejsce

☆ ASKO ASKO DBI344ID.W ☆

ASKO ASKO DBI344ID.W Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: ASKO ASKO DBI344ID.W
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdf0782fff0eb22ec3cf6
 • ID kategorii: 523

☆ ASKO ASKO DBI344ID.W - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Naczynia nie muszą być płukane przed włożeniem do zmywarki. System po wstępnym umyciu i wypłukaniu wsadu oczyści filtr i wnętrze zbiornika. Technika 3 ramion natryskowych dociera do każdego zakamarka zmywarki, a dzięki aż 10 wysoce produktywnym strefom spryskiwania żaden brud nie jest w stanie przetrwać, nawet na najistotniej zabrudzonych naczyniach. Po skończonej pracy zmywarka samoczynnie otwiera drzwipolikwidować znajdującą się we wnętrzu parę....

4. miejsce

☆ Asko DBI344ID.B ☆

Asko DBI344ID.B Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asko
 • Nazwa produktu: Asko DBI344ID.B
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63f715142da47cb46cd1a747
 • ID kategorii: 523

☆ Asko DBI344ID.B - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Naczynia nie muszą być płukane przed włożeniem do zmywarki. System po wstępnym umyciu i wypłukaniu wsadu oczyści filtr i wnętrze zbiornika. Technologia 3 ramion natryskowych dociera do każdego zakamarka zmywarki, a dzięki aż 10 wysoce skutecznym strefom spryskiwania żaden brud nie jest w stanie przetrwać, choćby na najmocniej zabrudzonych naczyniach.

Po skończonej pracy zmywarka automatycznie otwiera drzwipolikwidować znajdującą się wewnątrz parę....


5. miejsce

☆ Asko DSD544D ☆

Asko DSD544D Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asko
 • Nazwa produktu: Asko DSD544D
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63f7152a8e441a5b0ca7a41b
 • ID kategorii: 523

☆ Asko DSD544D - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka ASKO DSD544D w klasie energetycznej: B, Klasa hałasu: B, poziom hałasu 42 dB., pojemność 14 kompletów, sterowanie Elektroniczne. Zaopatrzona została w 8 programów zmywania....


6. miejsce

☆ ASKO ASKO DFI544DXXL ☆

ASKO ASKO DFI544DXXL Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: ASKO ASKO DFI544DXXL
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a563322da47c790c9dcff3
 • ID kategorii: 523

☆ ASKO ASKO DFI544DXXL - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka ASKO DFI544DXXL to zmywarka, która na nowo wyznacza granice wygody i funkcjonalności w kuchni. Urządzenie łączy w sobie nowoczesny design, a także postępowe rozwiązania, które uczynią czyszczenie naczyń jeszcze łatwiejsze. Zmywarka asygnowana jest do zabudowy i rozmiary 85,9 cm wysokości, 59,6 cm szerokości i 55.4 cm głębokości....

Zmywarki do 5500 zł wolnostojące – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka dfs344id.w marki Asko ☆

Zmywarka dfs344id.w marki Asko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ASKO
 • Nazwa produktu: Zmywarka dfs344id.w marki Asko
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63d1fbaad40333479bf0176d
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka dfs344id.w marki Asko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca marki ASKO o szerokości 60 cm, w nowej klasie energetycznej C, sterowana elektronicznie. Model ten jednorazowo może pomieścić 14 kompletów naczyń. Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO wynosi 74 kWh a wody 9.2 l/proces....

Zmywarki do 5500 zł gastronomiczne – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341d7e45ecf79c33ec305b8
 • ID kategorii: 9892
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 2500 zł

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/hSterowanie cyfrowe. 3 cykle mycia 90 / 120 / 180 sekund. Objętość zbiornika wanny 15 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2,5 l/proces. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Termostat bezpieczeństwa. Łagodny start. Niezależny proces płukania zimną wodą. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego.

Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody. Funkcja Thermo-stop. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 400 x 400 mm, 1 stojak na talerze i 1 pojemnik na sztućce CU.

OPCJE: - Dozownik płynu przemywającego. - zastosowana pompa spustowa. - Wersja soft. -Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura nieduża (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 skuteczność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie cyfrowe Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 270 mm Maksymalna wysokość szkła 270 mm ilość cykli mycia 3 MateriałyMateriał Stal nierdzewna objętośćPojemność (L) 15 pojemność zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,05 wymiarySzerokość (mm) 470 Głębokość (mm) 520 Wysokość (mm) 720 rozmiary kosza 400 x 400 mm


2. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341d7615ecf79c33ec30551
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Pojemność bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy myjącej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/cykl. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE: - Dozownik płynu myjącego. - wbudowana pompa spustowa.

- Filtry ze stali nierdzewnej. - Ramiona płuczące ze stali nierdzewnej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia kolor Srebro Temperatura minimalna (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 sprawność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm liczba cykli mycia 1 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 25 objętość zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,4 wymiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 rozmiary kosza 500 x 500 mm


3. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber ☆

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341eb46b256f568b90e3fb5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Pojemność bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy przemywającej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/proces. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE: - Dozownik płynu myjącego. - zastosowana pompa spustowa.

- Filtry ze stali nierdzewnej. - Ramiona płuczące ze stali nierdzewnej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia Temperatura niepokaźna (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 sprawność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm liczba cykli mycia 1 pojemnośćPojemność (L) 25 objętość zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,4 wymiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 rozmiary kosza 500 x 500 mm

Inne Rankingi:  Zmywarka do 6000 zł

4. miejsce

☆ Asber Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h ☆

Asber Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63420e1b0a3d5f9d6a8401c6
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Pojemność bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy myjącej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/proces. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE: - Dozownik płynu myjącego. - wbudowana pompa spustowa.

- Filtry ze stali nierdzewnej. - Ramiona płuczące ze stali nierdzewnej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 sprawność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm ilość cykli mycia 1 objętośćPojemność (L) 25 objętość zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,4 rozmiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 wymiary kosza 500 x 500 mm


5. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341c3fed40333e769a80c68
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do naczyń 500 x 500 mm, do 40 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 2 cykle mycia 90 / 180 sekund. Pojemność zbiornika wanny 25 l. / Moc grzałek: 2.8 kw. Objętość bojlera: 7 l. / Moc grzałek: 5.6 kw.

Moc pompy myjącej: 0.6 kw. Zużycie wody do płukania: 2,7 l/proces. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: 60oC i wyparzanie 90oC. Konfiguracja napięcia elektrycznego: 400V/3+N, 230V/3, 230V/1+N, regulowana moc grzałki bojlera (Multi-Power) w 230V / 1+N: 1.9 kW / 2.8 kW / 3.7 kW / 5.6 kW.

Wyposażenie: 1 kosz CP-16/18, 1 kosz CT-10 i 1 pojemnik na sztućce CU-7. OPCJE, - Dozownik płynu myjącego. - zastosowana pompa spustowa. - Filtr ze stali nierdzewnej. - Ramiona płuczące ze stali nierdzewnej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Naczynia kolor Srebro Temperatura mała (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 90 sprawność 40 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 320 mm Maksymalna wysokość szkła 320 mm liczba cykli mycia 2 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 25 pojemność zasobnika 7 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 400V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 6,2 wymiarySzerokość (mm) 600 Głębokość (mm) 600 Wysokość (mm) 820 wymiary kosza 500 x 500 mm


6. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341e3430a3d5f5adf8c3392
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/hSterowanie cyfrowe. 3 cykle mycia 90 / 120 / 180 sekund. Objętość zbiornika wanny 15 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2,5 l/cykl. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Termostat bezpieczeństwa. Łagodny start. Niezależny cykl płukania zimną wodą. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego.

Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Funkcja Thermo-stop. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 400 x 400 mm, 1 stojak na talerze i 1 pojemnik na sztućce CU.

OPCJE: - Dozownik płynu przemywającego. - zaimplementowana pompa spustowa. - Wersja soft. -Ramiona przemywające I płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło odcień Srebro Temperatura niewiele znacząca (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 skuteczność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie cyfrowe Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 270 mm Maksymalna wysokość szkła 270 mm liczba cykli mycia 3 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 15 objętość zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,05 rozmiarySzerokość (mm) 470 Głębokość (mm) 520 Wysokość (mm) 720 rozmiary kosza 400 x 400 mm


Zmywarka do 5500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 5500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 5500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 5500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 5500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 5500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 5500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 5500 zł opinie
 • Zmywarka do 5500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 5500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *