Zmywarka do 5500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 5500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 5500 zł pod zabudowę – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Miele G5260SCVi ☆

Miele G5260SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G5260SCVi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f6e163182fff0a28da1b137
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G5260SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:3:58;dopełniające informacje:wyświetlanie czasu do końca programu, możliwość podłączenia do ciepłej wody, system suszenia kondensacyjnego;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach;Opcje uzupełniające:dopełniające suszenie, sygnał akustyczny końca pracy, sygnał świetlny, system suszenia kondensacyjnego, technologia naprzemiennego mycia, tryb intensywny;Funkcje uzupełniające:uzupełniające suszenie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa wydajności zmywania:A;ilość kompletów:14;liczba programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - liczba kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;typy programów zmywania:samoczynny, delikatny, organiczny, intensywny, skrócony;Roczne zużycie wody:2492 litrów;rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Systemy suszenia:wentylator, technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:57 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:80,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;Zużycie energii w procesu:0,75 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):74 kWh;Zużycie wody w cyklu:8,9 litra;Zużycie wody - proces (nowa):8,9 litra


Zmywarki do 5500 zł wolnostojące – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ BOSCH SMS8YCI01E ☆

BOSCH SMS8YCI01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: BOSCH SMS8YCI01E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74323282fff02658a1be02
 • ID kategorii: 585

☆ BOSCH SMS8YCI01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

staranna ochrona szkła
umożliwia zachowanie blasku Twoich kieliszków choćby po wielu cyklach zmywania: sopecjalny zawór automatycznie utrzymuje twardość wody na adekwatnym i zabalansowanym poziomie, niezależne od ustawienia twardości wody w Twojej zmywarce.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.
postępowa technologia zapewniając maksymalną wydajność i ekologiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju. Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania gwarantuje stosowne rezultaty przez produktywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, zapewniając nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o najróżniejszych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest optymalnie delikatnie.

Programy samoczynne
W samoczynny sposób adekwatną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są skrupulatnie dopasowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

sensor załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany poprzez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku obszerniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

idealne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
nowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z tworzyw sztucznych, które z reguły wymagały uzupełniającego wycierania po zakończeniu procesu. Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na perfekcyjne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia. Oszczędza do 20% energii w porównaniu do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 10000 zł

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy małej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo skrupulatne mycie konkretnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami formuje silny strumień wody, asygnowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez potrzeby powiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla solidnie zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Pełna elastyczność załadunku i ochrona naczyń
Gdy chodzi o ułożenie naczyń kluczowa jest pełna swoboda załadunku i najwyższa ochrona. Kosze Max Flex Pro to znakomite rozwiązanie na bezpieczne i nietrudne załadowanie najróżniejszego typu naczyń. Ruchome części usprawniają bezpieczne ustabilizowanie obszerniejszych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowane półki na szkło i uchwyt służący bezpiecznemu ustabilizowaniu zróżnicowanego typu szklanek. Z kolei półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie chroniące delikatne kieliszki. Zoptymalizowany system wysuwu zagwarantuje płynną obsługę choćby pod pełnym obciążeniem. 3 poziom załadunku albo górna półka na akcesoria kuchenne zapewnia jeszcze obszerniejszą elastyczność załadunku. Czerp przyjemność ze zmywania z pełną swobodą załadunku i z ochrony wszystkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, iż nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać świetne efekty zmywania, proces po cyklu.

Zmywarka, która Cię zawiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Stanowczo w przypadku niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej skuteczny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki i dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Szuflada na sztućce Vario3 to obszerniejsza sprężystość załadunku udoskonalone wykorzystanie przestrzeni.
najlepsze zmywarki ActiveWater mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro mieści wnęki na obfite akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Ponadto, po jej obu stronach znajduje się również miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są wyjątkowo pojemne, gwarantując miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby rzy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia poprzez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta firmy Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuusunąć awarię, wyposażony we wszystkie potrzebne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 6500 zł

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj przede wszystkim stosowane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz związać na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Funkcja Higiena Plus: najwyższy standard poziomu higieny.
Dla rodzin z śladowymi dziećmi albo alergików, sterylna czystość może być wielkim wyzwaniem. Funkcja Higiena Plus zagwarantuje wysoki standard higienicznego zmywania. Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta powiększa temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją poprzez dziesięć minut,polikwidować pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień po każdym myciu.


Pozostałe cechy
System koszy MaxFlex Pro Strefa Extra Clean Zone Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 6 składanych przegród w górnym koszu 8 składanych przegród w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu

Zmywarki do 5500 zł gastronomiczne – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e18aef5d40333497e4052b5
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02035 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce możliwe jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit pozwala na mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości 25 cm.

cykl mycia wynosi 120 s. Tłoczona wanna ze stali rdzoodpornej zapewnia utrzymanie czystości na stosownym poziomie. Górne ramiona płuczące, a także dolne przemywające i płuczące tworzone ze stali nierdzewnej gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej co 25 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej sprawnego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02035 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o rozmiarach 35x35 cm: 2 kosze na szkło o rozmiarach 35x35 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

tworzono w UE.


2. miejsce

☆ Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox ☆

Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REDFOX
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b438d9b0a3d5fd5957b4c0e
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 390x390mm, obudowa ze stali nierdzewnej, automatyczne wyparzanie, kosze w komplecie, dozownik płynu myjącego, moc 3500W, zasilanie 230V, wymiary 436x535x(H)670mm, pompa spustowa


3. miejsce

☆ Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463 ☆

Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REDFOX
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b438d9c3754b7d28cf869b3
 • ID kategorii: 9892
4. miejsce

☆ Zmywarka do szkła QQI 42 REDFOX 00025394 ☆

Zmywarka do szkła QQI 42 REDFOX 00025394 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REDFOX
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła QQI 42 REDFOX 00025394
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b438d9bb256f5615c1bc9fb
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła QQI 42 REDFOX 00025394 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 390x390mm, pokrywa ze stali nierdzewnej, samoczynne wyparzanie, kosze w pakiecie, dozownik płynu myjącego, moc 3500W, zasilanie 230V, wymiary 436x535x(H)670mm


5. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna Resto Quality RQ500DP 400V, RQ 500 400V DP ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna Resto Quality RQ500DP 400V, RQ 500 400V DP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RESTO QUALITY
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna Resto Quality RQ500DP 400V, RQ 500 400V DP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a9aeeb3902e51e5ed209d51
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna Resto Quality RQ500DP 400V, RQ 500 400V DP - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 500x500mm, pokrywa ze stali rdzoodpornej, automatyczne wyparzanie, kosze w zestawie, pompa spustowa, moc 4950W, zasilanie 400V, wymiary 600x600x(H)825mm


6. miejsce

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 ☆

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Resto Quality
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a83810bd40333778a00a8b1
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i talerzy | kosz 400x400 | 230V | KRUPPS CUBE LINE C426, Opis: obudowa wykonana w pełni z wysokiej jakości stali nierdzewnej, podwójny filtr w komorze zatrzymujący choćby najmniejsze zabrudzenia, pierwsza powłoka wytworzona ze stali nierdzewnej, druga z tworzywa, sprawna pompa myjąca, odpływ grawitacyjny, temperatura mycia: 50-60°C, temperatura wyparzania: 80-90°C, nóżki upraszczające właściwe wypoziomowanie zmywarki, kabel zasilający elektryczny, odpływowy, a także zasilania wody 3/4 cala, mechaniczny układ sterowania, nadzwyczajne mycie i płukanie dzięki specjalnie zaprojektowanym ramionom przemywająco-płuczącym z innowacyjnymi wypustkami ze stali rdzoodpornej, standardowo zastosowane elektroniczne dozowniki płynu myjącego i nabłyszczającego, specjalnie nachylony zbiornik usprawniający odprowadzenie pozostałości, dostosowywana szybkość obrotowa płukania, higieniczne prowadnice pozwalające na osiągnięcie najkorzystniejszych wyników mycia, drzwiczki wzmocnione wspornikami 20/10 ponadczasową odporność, drzwiczki z podwójnymi ściankami do izolacji cieplno-akustycznej, łatwość w wykorzystywaniu, długotrwałe, trwałe urządzenia, właściwości techniczne: wymiary zewnętrzne: 470x555x660 mm, długość procesu: 120 s, skuteczność koszy na godzinę: 30 szt/h, maksymalna wysokość szkła: 24,5 cm, maksymalna średnica talerzy: śr.26,5 cm, średnica ramion przemywających: śr.42,0 cm, wymiary kosza: 400x400 mm, moc grzałek zbiornika: 2,6 kW, pojemność zbiornika: 17,0 l, moc grzałek bojlera: 2,5 kW, pojemność bojlera: 3,2 l, moc pompy przemywającej: 0,19 kW, moc pełna: 2,79 kW, zasilanie: 230V, zużycie wody w trakcie procesu: 2,0 l, W komplecie: 2x kosz na szkło 40x40x15 cm, 1x koszyk na sztućce, 1x stojak na 12 talerzy, Wyposażenie opcjonalne: pompa spustowa - 585zł netto, wewnętrzna pompa podnosząca ciśnienie - 1287 zł netto, nóżki ze stali rdzoodpornej 5-7cm - 328 zł netto, podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze - 600 zł netto, Dlaczego warto wybrać zmywarkę producenta Krupps z kolekcji Cube?: na górze i u dołu znajdują komory się specjalnie zaprojektowane ramiona płucząco-przemywające wyprodukowane ze stali nierdzewnej powiększające efektywność mycia, zmywarka bardzo efektywną pompę myjącą, która pozwala precyzyjnie umyć choćby konkretnie zabrudzone naczynia przy niskim zużyciu energii, drzwi zmywarek są stworzone z grubej stali z podwójnymi ściankami gwarantującymi cichszą pracę zmywarek.

manualny prosty i bezusterkowy panel sterowania, wszystkie zmywarki firmy Krupps mają funkcję wyparzania, każda ze zmywarek jest przygotowana do prędkiego konstrukcji, posiada wszystkie niezbędne kable, przewody oraz ma wstępnie wyregulowane dozowniki, zmywarki producenta Krupps to 50 letnie doświadczenie włoskiego producenta w budowie tego typu sprzętów, co zespaja się z wyjątkowo niską awaryjnością, a także nowoczesnymi rozwiązaniami wpływającymi na jakość mycia i niskie zużycie energii, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski, gwarantowany bon zakupowy od producenta o wartości 300 zł netto w przypadku awarii urządzenia


Zmywarka do 5500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 5500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 5500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 5500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 5500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 5500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 5500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 5500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 5500 zł opinie
 • Zmywarka do 5500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 5500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.