Zmywarka marki LG do 2500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki LG do 2500 zł do zabudowy – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki LG, dostępnych w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

Zmywarki LG do 2500 zł wolnostojące – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki LG w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ LG DF325FP (8806091069849) ☆

LG DF325FP (8806091069849) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: LG DF325FP (8806091069849)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fda25122da47c6b4300e8f3
 • ID kategorii: 585

☆ LG DF325FP (8806091069849) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czyszczenie pod każdym kątemDzięki spryskiwaczom Multi-Motion wypuszczającym strumienie pod wysokim ciśnieniem technika QuadWash™ zapewnia maksymalną czystość naczyń już za pierwszym razem. Cztery spryskiwaczeRamiona obracające się w wielu kierunkach strzelają strumieniami wody pod najróżniejszym kątem, dzięki czemu docierają w każdy zakątek zmywarki.

Spryskiwanie w wielu kierunkachDzięki czterem spryskiwaczom, zamiast dwóch, technologia QuadWash™ precyzyjniej czyści naczynia na każdej półce. Nieskomplikowane załadowanie, maksymalna sprężystośćSystem półek, który łatwo można przystosować do jednostkowych potrzeb, skuteczne umycie wszystkich naczyń.

Składane uchwytyZaładuj zmywarkę w dowolny sposób. Możesz położyć patelnię na samej górze, a miskę na samym dole. Nietrudna regulacja wysokościWybierz jedną z trzech wysokości górnej półki, by umieścić na niej wyższe przedmioty.

Ustaw wysokość trzeciej półkiWięcej miejsca na nieporęczne naczynia - jak długie i płaskie półmiski czy filiżanki do espresso. Cisza, sprawność i bezusterkowośćInwerterowy napęd bezpośredni LG ma szczególnie cichą konstrukcję.

Dzięki mniejszej liczbie ruchomych części jest to jedno z najmocniej niezawodnych i najcichszych urządzeń w swej klasie. Większa wygoda i funkcjonalnośćIndywidualne funkcje umożliwiają produktywniejsze czyszczenie i suszenie i upraszczają pracę w kuchni.

Program TurboWybierz proces Turbo, aby wyczyścić mocno zabrudzone naczynia w czasie krótszym niżeli godzina. Mycie dwustrefoweTechnologia dwustrefowa umożliwia mycie naczyń przy użyciu programu delikatnego, a potężnie zabrudzonych garnków i patelni przy użyciu mocniejszego programu.

Wysoka temperaturaPodczas płukania temperatura w zmywarce dochodzi do 80°C, co zapewnia higieniczną świeżość naczyń. Odmień wygląd swojej kuchniZmywarka LG to wysmakowane i innowacyjne urządzenie kuchenne.

Dzięki innowacyjnej technice LG działa tak elegancko jak wygląda. Minimalistyczne wzornictwoElegancki wygląd zmywarek LG stanowi interesujące uzupełnienie wystroju każdej kuchni. Wyszukane wnętrzeTrwałe i proste w utrzymaniu wnętrze jest estetyczne i wysmakowane.

znikomy wyświetlacz LEDUkryte przyciski i wyraźny ekran cyfrowy usprawniają wybór ustawień....Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2500 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SCE52M75 ☆

Bosch SCE52M75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SCE52M75
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5eeb25be2da47c3076faae43
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SCE52M75 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: umożliwia obszerniejszą sprężystość załadunku dzięki lepszemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

 • Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
 • EcoSilence Drive: niezwykle ekonomiczy i cichy w używaniu, a do tego ekstremalnie wytrzymały silnik.
 • 10-lat gwarancji na przerdzewienie wnętrza zmywarki: nasza obietnica jakości.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ciuchów jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

Programy automatyczne
W automatyczny sposób optymalną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Stalgast

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność.
progresywna technologia gwarantując maksymalną sprawność, a także naturalne płukanie z perfekcyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.


2. miejsce

☆ Bosch SMI4HAS48E ☆

Bosch SMI4HAS48E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMI4HAS48E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8582fff01e5aa1be60
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMI4HAS48E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMI4HAS48E technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza sprawność. Postępowa technika zapewniając maksymalną sprawność oraz naturalne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej efektywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody w zmywarce Bosch SMI4HAS48E i ulepszone rezultaty zmywania.

technika GlassProtect - ochrona szkła Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki Bosch SMI4HAS48E z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości.

W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niesłychanie cichy silnik bezszczotkowy.

Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki Bosch SMI4HAS48E z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu.

Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania. Twoja progresywna zmywarka Bosch SMI4HAS48E ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.*rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi


3. miejsce

☆ Siemens SN63HX60 ☆

Siemens SN63HX60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN63HX60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c5122da47cefc10f3267
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN63HX60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego cyklu mycia:04:55;dopełniające dane:wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:automatyczny, ekonomiczny (eco), intensywny, szybki, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:mechaniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73640, SZ73300, SZ73100, SZ73001, SZ73000;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujka załadunku Bosch/Siemens;Zużycie energii w procesu:0,93 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) ☆

Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1282fff045960e0b29
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka do 13000 zł

☆ Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nietrudne wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy StartEasy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz nadzorować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik producenta Siemens będzie nieprzeciętnie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Mniej czyszczenia: powłoka antiFingerprint.powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technicznych stale się rozwija.

Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje znaczny wachlarz opcji.

Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku.

Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby niewielkie naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyekwipowana w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, niezwykle w przypadku obfitych garnków czy talerzy.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były świetnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.Funkcja Higiena Plus perfekcyjnie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie choćby 70°C poprzez ok.

10 minut, co eliminuje nawet 99,99% wszelkich bakterii i zarazków. Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

marka Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz innowacyjnej technice zmywarki marki Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens tworzono z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zwiąże dopasowanych do mocnych , a także specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają także pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja i warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z adekwatnym efektem zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.wybór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z niezwykle brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do drobnego pojemnika przechwytującego.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 8500 zł

precyzyjnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania zawsze. Zdwojona wydajność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm.

zapewnia to optymalne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej skuteczne zmywanie, a także olśniewająco czyste naczynia. Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs i Android.) Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny. AquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody 10 lat gwarancji na przerdzewienie komory zmywarki.

Obietnica jakości Siemens. Pozostałe atrybutySystem koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Silnik iQdrive duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu progresywny 3-częściowy system filtrów ecoSuszenie i wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Elektroniczna blokada przycisków Programowanie czasu startu: 1-24 h antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli


2. miejsce

☆ sps2xmw04e marki Bosch ☆

sps2xmw04e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: sps2xmw04e marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74322b82fff02658a1bdf8
 • ID kategorii: 585

☆ sps2xmw04e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:40;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna:F;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):46 dB;Poziom hałasu:46 dB dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:46 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;Roczne zużycie wody:2660 litrów;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SPZ5100, SMZ5000, SMZ5300, SGZ1010, SMZ2003;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujka załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w cyklu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody w cyklu:9,5 litra;Zużycie wody - proces (nowa):9,5 litra


3. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) ☆

Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cc0ab82fff06a78c960b3
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms4hvi45e (4242005192816) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

zmywarka wolonostojąca bosch sms4hvi45e o szerokości 60 cm, pojemności na 13 kompletów naczyń, w technologii activewater eco, extradry, home connect, mająca 6 programów zmywania, 4 temperatury oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe, w klasie energetycznej e.


Zmywarka marki LG do 2500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki LG do 2500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki LG do 2500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki LG do 2500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki LG do 2500 zł opinie
 • Zmywarka marki LG do 2500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki LG do 2500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *