Jaka zmywarka Samsung do 2000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Samsung w cenie do 2000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2000 zł od producenta Samsung.

Zmywarka marki Samsung do 2000 zł

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Samsung do 2000 zł do zabudowy – Ranking luty 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Samsung, dostępnych w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Samsung Zmywarka dw60m6050bb/eo. klasa energetyczna a++ ☆

Samsung Zmywarka dw60m6050bb/eo. klasa energetyczna a++ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka dw60m6050bb/eo. klasa energetyczna a++
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5936602f82fff0f25d91eaa1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung Zmywarka dw60m6050bb/eo. klasa energetyczna a++ - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka DW60M6050SS właściwości i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE pokaźniejszA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane parametry Aqua Stop samoczynne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może dużo zmienić. Program ekspresowy starczy 60 minut, żeby Twoje naczynia stały się czyste i suche. Świetny program w sytuacji lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do wyjątkowo wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików oraz niemowląt. Komfort wykorzystywania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System pozwala na włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki temu zmniejsza się zużycie wody i energii. Działaj ekologicznie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak często zmywasz.

komfort używania Trzeci poziom zmywania. Elastycznie i wydajnie komfortowa, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem lepsze zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz nawet pokaźne ilości sztućców i przyborów kuchennych.

typowy koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już niezbędny i w rezultacie masz więcej miejsca na naczynia. Regulacja wysokości górnego kosza. Maksimum możliwości funkcjonalne rozwiązanie zezwala na przypasowanie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń poprzez regulację wysokości górnego kosza.

nawet niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz wewnątrz zmywarki. Wysokość górnego kosza można z łatwością regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj ekologicznie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszelkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas.Zmywarka Samsung dostosuje się do Twoich planów.

wydajna i efektywna. Za każdym razem czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung posiada 3 poziomy ramion spryskujących: środkowe, dolne i górne 7 programów - zapewniają usunięcie każdego rodzaju zabrudzeń ((Intensywny, samoczynny, Eko, Ekspresowy, prędki, Zmywanie wstępne, Delikatny) sprawność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

wspaniała czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza szkodliwe drobnoustroje pozostawiając naczyniasterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to nadzwyczajna czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy powoduje, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w prędkim tempie.

nieprzeciętnie sprawdza się w przypadku mniejszych załadunków lekko zabrudzonych naczyń, które nie wymagają intensywnego czyszczenia. Filiżanki, sztućce i talerze w ciągu zaledwie 60 minut przejdą cały cykl mycia i suszenia.

Dla Twojej wygody. Program Auto Stawiasz na wygodę i komfort stosowania? Wybierz program Auto, który zwiąże ustawienia na potrzeby zmywania. Komplet czujników ocenia liczba naczyń, stopień zabrudzenia wody i stosownie dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.

JESZCZE obszerniejszA WYGODA Pewność i komfort. Cichy tryb pracy Rozkoszuj się ciszą w swoim domu. Zmywarka Samsung to cichy pomocnik, który dzięki swym funkcjom działa skutecznie, niepostrzeżenie. Ścianki urządzenia zostały tak wyciszone, by jego praca nie zakłócała domowego wypoczynku.

Prosty i intuicyjny panel sterowania. Czytelny wyświetlacz LED Dzięki znacznemu, błękitnemu wyświetlaczowi LED szybko, choćby z wielkiej odległości, sprawdzisz status, pozostały czas i etap cyklu zmywania. Możesz prosto i bez wysiłku nadzorować i kontrolować efektywność mycia.

Aqua Stop. Automatyczne odcięcie wody Zabezpiecz się przed przykrymi niespodziankami. Funkcja Aqua Stop to mechanizm automatycznego zamknięcia dopływu wody, który w trakcie awarii zapobiega jej przypadkowy wyciek z węża zmywarki.

znikomy,stanowczy szczegół. Rysunek techniczny A Szerokość: 598mm B Głębokość: 570mm C Wysokość: 815mm w opakowaniu PODSUMOWANIE POZNAJ atrybuty ZMYWARKI DW60M6050SS atrybuty zmywarki wariant Do zabudowy z odkrytym panelem ekran Dotykowy / Zewnętrznysrebrny Trzecia szuflada Tak Składana półka na filiżanki Tak ZUŻYCIE Zużycie energii 266 kWh / rok Zużycie energii 0,93 kWh / proces Roczne zużycie wody 2 940 l / rok Zużycie wody na proces 10.5 l / cykl Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A panel sterujący kolor wyświetlacza Niebieski System filtracji wody (woda miękka) Tak PROGRAMY Delikatny Tak Eko Tak Intensywny Tak Ekspresowy Tak Zmywanie wstępne Tak samoczynny Tak prędki Tak dodatkowe FUNKCJE Regulacja wysokości górnego kosza Tak Blokada drzwi Tak Połowa załadunku Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku soli i nabłyszczacza Tak Funkcja de


2. miejsce

☆ Samsung DW50R4070BB (8806090099809) ☆

Samsung DW50R4070BB (8806090099809) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW50R4070BB (8806090099809)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5daed33f2da47ca2e06cfb92
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW50R4070BB (8806090099809) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Samsung DW50R4070BB 10 kpl. 45 cm 9,5 l Zmywarka do pełnej zabudowy o szerokości 45 cm, z programami automatycznymi, programem ekspresowym 60'. Wyekwipowany w szufladę na sztućce. Ma funkcję dezynfekcji i automatycznego otwierania drzwi.

NAJWAŻNIEJSZE cechy: Roczne zużycie wody:2660 ℓ Poziom hałasu: 44 dB(A) wariant montażu: Do pełnej zabudowy Panel sterowania: Dotykowy pojemność (liczba kompletów naczyń): 10 Klasa efektywności energetycznej: E Zużycie wody na proces: 9,5 l liczba programów: 6 Opóźnione rozpoczęcie zmywania: Tak Połowa załadunku: Tak Klasa emisji hałasu: B Poziom hałasu: 44 dB Jeszcze czystsze naczynia Program samoczynny Miej pewność,zawsze otrzymasz znakomicie czyste naczynia.

Program samoczynny sprawia, iż są one czyszczone wyraźnie sprawniej. Urządzenie wyłapuje stopień zabrudzenia, po czym samoczynnie reguluje czas zmywania, płukania i suszenia. Efekt? świetnie umyte naczynia przy jednoczesnej oszczędności wody i prądu.

Mniej hałasu, mniej zakłóceń Cicha praca Unikaj hałasu, jaki może stwarzać zmywarka do naczyń. Komorę ze stali rdzoodpornej zaprojektowano tak, żeby pracowała widocznie ciszej. Pochłania ona pokaźną część dźwięku i wibracji produkowanych podczas pracy, dzięki temu zmywa bardzo cicho.

Urządzenie kreuje zaledwie 44 decybele, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. Szybsze suszenie dzięki funkcji samoczynnego otwierania drzwi samoczynne otwieranie drzwi Za sprawą funkcji automatycznego otwierania za każdym razem ciesz się genialnie umytymi naczyniami.

Po zakończeniu płukania i suszenia drzwi urządzenia automatycznie uchylają się na szerokość 10 cm, wypuszczając parę. W rezultacie naczynia schną szybciej i lepiej aniżeli przy wykorzystaniu metod tradycyjnych.

Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia Program ekspresowy 60' 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala wyraźnie szybciej umyć i wysuszyć naczynia. Wyśmienicie sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących szczególnie intensywnego mycia komponentów takich jak kubki, sztućce czy talerze.

W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny proces mycia i suszenia. Higieniczne płukanie,zlikwidować bakterie Dezynfekcja Korzystaj z higienicznego płukania,polikwidować zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dopełniającej opcji dezynfekcji.

Wydłuża ona ostatnie płukanie i podwyższa temperaturę wody do 70˚C, co gwarantuje dokładniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki zawsze będą wyśmienicie czyste. Dopełniające zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Stop Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieprzewidziane zalanie.

Odcina ona pobór wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym chroni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania. Z łatwością pomieści wyższe naczynia Regulacja wysokości Umieść naczynia różnego typu i wielkości bez najmniejszego problemu.

wystarczy jedno dotknięcie żeby górny kosz podniósł się lub opuścił. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnej wielkości i typu, w tym wysokie garnki, wielkie półmiski czy wysokie talerze.

Bez trudu ładuj i bezpiecznie myj sztućce Trzeci kosz komfortowoj zmywaj sztućce i pokaźne kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza. Łatwo i ekspresowo układaj w tej asygnowanej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj.

W porównaniu z zaopatrzonymi w dwa kosze modelami producenta Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki. SPECYFIKACJA technicznA: Wzornictwo wariant montażu: Do pełnej zabudowy Szerokość: 45 cm kolor wyświetlacza: Ice blue Panel sterowania: Dotykowy rodzaj zmywania: Rotacyjny produktywność objętość (liczba kompletów naczyń): 10 Klasa produktywności energetycznej: E Roczne zużycie energii: 211 Zużycie energii na 100 cykli: 76 kWh Roczne zużycie wody: 2660 ℓ Zużycie wody na cykl: 9,5 Poziom hałasu: 44 dB(A) Klasa emisji hałasu: B Programy i funkcje ilość programów: 6 Intensywny: Tak samoczynny: Tak Delikatny: Tak organiczny / Funkcja Eko: Tak Ekspresowy:Tak prędki: Tak Opcje Opóźnione rozpoczęcie zmywania: Tak Połowa załadunku: Tak Funkcja dezynfekcji: Tak Multi-in 1: Tak Blokada rodzicielska: Tak dodatkowe płukanie: Tak Górny kosz Regulacja wysokości: Tak Uchwyt koszyka: Tak Dolny kosz Składane kolce: Tak Uchwyt koszyka: Tak Koszyk na sztućce Szuflada na sztućce: Tak Koszyk na sztućce: Nie Funkcje ogólne technika Aqua Stop: Tak Materiał wnętrza: Stal nierdzewna detektor wycieku: Tak wymiary Szerokość netto: 450 mm Wysokość netto: 815 mm Głębokość: 550 mm Waga netto: 38 kg Szerokość opakowania: 510 mm Wysokość opakowania: 885 mm Głębokość opakowania: 650 mm Waga z opakowaniem: 44 kg sprawność atrybuty elektryczne: 220-240V/50Hz Moc grzałki (W): 1800W Silnik pompy obiegowej: 98W Pompka odpływowa: 30 W Średnica śrub poziomujących: 50 mm


3. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy DW50R4040BB/EO SAMSUNG (8801643762360) ☆

Zmywarka do zabudowy DW50R4040BB/EO SAMSUNG (8801643762360) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy DW50R4040BB/EO SAMSUNG (8801643762360)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5daed46d2da47ca2e06cfb9f
 • ID kategorii: 523
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Indesit do 2000 zł

☆ Zmywarka do zabudowy DW50R4040BB/EO SAMSUNG (8801643762360) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Samsung DW 50R4040BB 9 Kompletów AquaStop Zmywarka Samsung DW 50R4040BB do zabudowy, o szerokości 45cm, mieszcząca 9 kompletów, z technologią AquaStop. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: objętość (ilość kompletów naczyń): 9 P/S Klasa produktywności energetycznej dla standardowego zakresu dynamicznego (SDR): F Roczne zużycie energii: 222 kWh/rok Poziom hałasu: 46 dBA ilość programów: 6 Opóźnione rozpoczęcie zmywania Połowa załadunku Funkcja dezynfekcji Szerokość netto: 450 mm Wysokość netto: 815 mm Głębokość: 550 mm Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia Program ekspresowy 60' 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala widocznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia.

wyśmienicie sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących niezwykle intensywnego mycia komponentów takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny cykl mycia i suszenia.

Mniej hałasu, mniej zakłóceń Cicha praca Unikaj hałasu, jaki może stwarzać zmywarka do naczyń. Komorę ze stali nierdzewnej zaprojektowano tak, aby pracowała wyraźnie ciszej. Pochłania ona pokaźną część dźwięku i wibracji stworzonych w trakcie pracy, dzięki temu zmywa szczególnie cicho.

Urządzenie generuje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. Higieniczne płukanie,wyeliminować bakterie Dezynfekcja Korzystaj z higienicznego płukania,pousuwać zarazki i bakterie.

w przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i podwyższa temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia staranniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki za każdym razem będą wspaniale czyste.

uzupełniające zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Stop Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym chroni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.

prosto pomieści wyższe naczynia Regulacja wysokości Umieść naczynia najróżniejszego typu i wielkości bez najmniejszego problemu. Możesz podnieść bądź opuścić górny kosz. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnorodnej wielkości i rodzaju, w tym wysokie garnki, znaczne półmiski czy wysokie talerze.

Wzornictwo typ montażu: Do zabudowy Panel sterowania: Dotykowy kolor wyświetlacza: Ice blue typ zmywania: Rotacyjny efektywność pojemność (liczba kompletów naczyń): 9 P/S Klasa produktywności energetycznej dla charakterystycznego zakresu dynamicznego (SDR): F Roczne zużycie energii: 222 kWh/rok Klasa skuteczności zmywania: 1,13 Klasa skuteczności suszenia: 1,07 Roczne zużycie wody: 2660 Zużycie wody na cykl: 9,5 Poziom hałasu: 46 dBA Czas trwania programu ECO (godz:min): 3:40 Programy i funkcje ilość programów: 6 Normalny: Tak automatyczny: Tak Delikatny: Tak ekologiczny / Funkcja Eko: Tak Ekspresowy: Tak szybki: Tak Opcje liczba programów: 6 Opóźnione rozpoczęcie zmywania: Tak Połowa załadunku: Tak Funkcja dezynfekcji: Tak Multi-in 1: Tak Blokada rodzicielska: Tak dodatkowe płukanie: Tak Górny kosz Regulacja wysokości: Tak Uchwyt koszyka: Tak Dolny kosz Uchwyt koszyka: Tak Składane kolce: Tak Koszyk na sztućce Szuflada na sztućce: Nie Koszyk na sztućce: Tak Funkcje ogólne technologia Aqua Stop: Tak Materiał wnętrza: STSS czujka wycieku: Tak Smart zastosowane WiFi: Nie wymiary Szerokość netto: 450 mm Wysokość netto: 815 mm Głębokość: 550 mm Waga netto: 32.0 kg Szerokość opakowania: 510 mm Wysokość opakowania: 885 mm Głębokość opakowania: 650 mm Waga z opakowaniem: 38 kg sprawność parametry elektryczne: 220-240V/50Hz Moc grzałki (W): 1800 W Silnik pompy obiegowej: 98 W Pompka odpływowa: 30 W Średnica śrub poziomujących: 50 mm


4. miejsce

☆ Samsung DW60M6051BB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8801643097745) ☆

Samsung DW60M6051BB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8801643097745) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60M6051BB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8801643097745)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5a6b25e382fff0e47cdef078
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60M6051BB - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (8801643097745) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:03:45;dopełniające informacje:możliwość podłączenia do ciepłej wody;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania;Funkcje dodatkowe:funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania, blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa sprawności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - ilość kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), ekspresowy, intensywny, mycie wstępne, prędki;Roczne zużycie wody:2940 litrów;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,93 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):95 kWh;Zużycie wody w procesu:10,5 litra;Zużycie wody - proces (nowa):10,5 litra


5. miejsce

☆ Samsung Zmywarka samusng dw50r4071bb ☆

Samsung Zmywarka samusng dw50r4071bb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka samusng dw50r4071bb
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 619241782da47c04f4b3e2b1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung Zmywarka samusng dw50r4071bb - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
DW50R4051BB to zmywarka do zabudowy, którą znamionuje nadzwyczajna funkcjonalność i unikatowa elegancja ukryta w progresywnej stylistyce a innowacyjne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników! Zmywarka o pojemności 10 (kpl.), znakomicie stanie na wysokości zadania w znacznej rodzinie i bez wątpienia wyśmienicie uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie charakteryzuje się stosunkowo niskim poborem mocy i wody na poziomie 76 kWh/100 cykli - zużycie wody 9.5/cykl, na podstawie programu Eco. Urządzenie o nowej klasie energetycznej E cechuje się także wyjątkowo cichą (44 dB) a równocześnie skuteczną pracą. Wysoka klasa energetyczna E pozwoli oszczędzać pieniądze,także i dbać o środowisko naturalne....

Zmywarki Samsung do 2000 zł wolnostojące – Ranking luty 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Samsung w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Samsung DW60M6050FS, DW60M6050FS ☆

Samsung DW60M6050FS, DW60M6050FS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60M6050FS, DW60M6050FS
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc761d782fff01f72964475
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung DW60M6050FS, DW60M6050FS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Samsung DW60M6050FS 14 kpl 7 programów Zmywarka wolnostojąca Samsung o objętości 14 kompletów naczyń. Posiada 7 programów, funkcję dezynfekcji, opóźnienie startu i połowę załadunku. NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność 14 kompletów 7 programów Funkcja dezynfekcji Regulacja wysokości górnego kosza typ montażu: Wolnostojąca Front: Stal nierdzewna Panel sterowania: Dotykowy z wyświetlaczem LED Roczne zużycie energii: 266 kWh Szerokość netto: 598 mm Wysokość netto: 845 mm Głębokość: 600 mm Waga netto: 50 kg łatwe i instynktowne monitorowanie statusu obfity ekran LED Ciesz się prostszym i bardziej intuicyjnym myciem naczyń dzięki sporemu, czytelnemu wyświetlaczowi LED.

wystarczy na niego zerknąć, nawet z oddali,ekspresowo sprawdzić status, ustawienia, pozostały czas i postęp zmywania. W ten sposób bez wysiłku możesz pilnować i kontrolować stan rzeczy. Bez trudu ładuj i bezpiecznie myj sztućce sprężysty trzeci kosz komfortowoj zmywaj sztućce i obszerne kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza.

Łatwo i prędko układaj w tej asygnowanej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj. W porównaniu z wyposażonymi w dwa kosze modelami marki Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki.

łatwo pomieści wyższe i szersze naczynia Regulacja wysokości górnego kosza dostosuj wnętrze zmywarki do wysokości naczyń! starczy jeden ruch, by górny kosz podniósł się albo opuścił aż o 5 cm. Więcej przestrzeni w dolnej części urządzenia sprawi, że bez trudu zmieścisz naczynia różnorodnej wielkości i kształtu, w tym wysokie garnki, duże półmiski czy stanowczo pokaźne talerze.

Zmywaj kiedy chcesz Połowa załadunku Nie musisz już czekać, aż zmywarka w pełni się zapełni, by móc ją włączyć. Program połowy załadunku daje Ci wyraźnie pokaźniejszą rozciągliwość, pozwalając zapełnić tylko dolny kosz.

przemywając mniejszy wsad, oszczędzasz czas i energię, a do tego za każdym razem masz do dyspozycji czyste naczynia. Higieniczne płukanie,pousuwać bakterie Dezynfekcja Korzystaj z higienicznego płukania,pousuwać zarazki i bakterie.

w sytuacji niektórych programów masz możliwość skorzystania z uzupełniającej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i wznosi temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia skrupulatniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki za każdym razem będą rewelacyjnie czyste.

Oszczędność czasu Program ekspresowy 60' 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala widocznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia. Znakomicie sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących nad wyraz intensywnego mycia składników takich jak kubki, sztućce czy talerze.

W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny cykl mycia i suszenia. SPECYFIKACJA technicznA: Wzornictwo typ konstrukcji: Wolnostojąca rozmiary: 24" Panel sterowania: Dotykowy z wyświetlaczem LED Front: Stal nierdzewna odcień wyświetlacza: Błękitny typ zmywania: Rotacyjny produktywność pojemność (liczba kompletów naczyń): 14 P/S Klasa efektywności energetycznej dla charakterystycznego zakresu dynamicznego (SDR): E Roczne zużycie energii: 266 kWh/year Zużycie energii: 95 kWh/100 cycles Klasa produktywności zmywania: 1.13 Klasa skuteczności suszenia: 1.07 Roczne zużycie wody: 2940 ℓ Zużycie wody na proces: 10.5 ℓ Poziom hałasu: 44 dBA Czas trwania programu ECO (godz:min): 3:45 Programy i funkcje ilość programów: 7 Intensywny: Tak automatyczny: Tak Delikatny: Tak naturalny / Funkcja Eko: Tak Ekspresowy: Tak prędki: Tak Pranie wstępne: Tak Opcje liczba programów: 5 Opóźnione rozpoczęcie zmywania: Tak Połowa załadunku: Tak Funkcja dezynfekcji: Tak Multi-in 1: Tak Blokada rodzicielska: Tak Funkcje ogólne technika Aqua Stop: Tak Górny kosz Składana półka na filiżanki: Tak Składane kolce: Nie Regulacja wysokości: Tak Uchwyt koszyka: Tak Dolny kosz Składane kolce: Tak Uchwyt koszyka: Tak Koszyk na sztućce Szuflada na sztućce: Tak rozmiary Szerokość netto: 598 mm Wysokość netto: 845 mm Głębokość: 600 mm Waga netto: 50 kg Szerokość opakowania: 655 mm Wysokość opakowania: 871 mm Głębokość opakowania: 645 mm Waga z opakowaniem: 57 kg skuteczność cechy elektryczne: 220-240V/50Hz Moc grzałki (W): 1760-2100w Silnik pompy obiegowej: 85 W Pompka odpływowa: 30 W Średnica śrub poziomujących: 30 mm

Inne Rankingi:  Zmywarka do 12000 zł

2. miejsce

☆ Samsung DW50R4050FS, DW50R4050FS ☆

Samsung DW50R4050FS, DW50R4050FS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW50R4050FS, DW50R4050FS
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6014271582fff03e44cbbe33
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung DW50R4050FS, DW50R4050FS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Samsung DW 50R4050FS 10 kpl 3 Kosz 45 cm Zmywarka Samsung DW 50R4050FS o szerokości 45cm, mieszcząca 10 kompletów, front ze stali rdzoodpornej, mająca trzeci kosz na sztućce. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: typ zmywania: Rotacyjny pojemność (ilość kompletów naczyń): 10 P/S Klasa efektywności energetycznej dla charakterystycznego zakresu dynamicznego (SDR): F Panel sterowania: Przedni panel Front: Stal nierdzewna Roczne zużycie energii: 238 kWh/year Zużycie energii: 84 kWh/100 cycles Zużycie wody na proces: 9.9 ℓ Poziom hałasu: 46 dBA liczba programów: 6 Szuflada na sztućce: Tak Szerokość netto: 449 mm Wysokość netto: 845 mm Głębokość: 600 mm Mniej hałasu, mniej zakłóceń Cicha praca Unikaj hałasu, jaki może stwarzać zmywarka do naczyń.

Komorę ze stali rdzoodpornej zaprojektowano tak, by pracowała wyraźnie ciszej. Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji wyprodukowanych w trakcie pracy, dzięki czemu zmywa nad wyraz cicho. Urządzenie buduje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy.

Jeszcze czystsze naczynia Program automatyczny Miej pewność,zawsze otrzymasz doskonale czyste naczynia. Program samoczynny powoduje, iż są one czyszczone znacznie sprawniej. Urządzenie lokalizuje stopień zabrudzenia, po czym automatycznie reguluje czas zmywania, płukania i suszenia.

Efekt? rewelacyjnie umyte naczynia przy jednoczesnej oszczędności wody i prądu. Oszczędzaj czas dzięki 60-minutowemu programowi mycia i suszenia Program ekspresowy 60' 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala pokaźnie szybciej umyć i wysuszyć naczynia.

doskonale sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących wyjątkowo intensywnego mycia elementów takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny proces mycia i suszenia.

dodatkowe zabezpieczenie przed zalaniem Aqua Stop Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieprzewidziane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, żeby zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym broni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.

łatwo pomieści wyższe naczynia Regulacja wysokości Umieść naczynia zróżnicowanego typu i wielkości bez najmniejszego problemu. Wystarczy jedno dotknięcie by górny kosz podniósł się albo opuścił. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, iż bez trudu pomieścisz naczynia rozmaitej wielkości i typu, w tym wysokie garnki, duże półmiski czy wysokie talerze.

Bez trudu ładuj i bezpiecznie myj sztućce Trzeci kosz wygodniej zmywaj sztućce i duże kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza. Z łatwością i błyskawicznie układaj w tej przeznaczonej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj.

W porównaniu z wyekwipowanymi w dwa kosze modelami producenta Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki. Higieniczne płukanie,polikwidować bakterie Dezynfekcja Korzystaj z higienicznego płukania,wyeliminować zarazki i bakterie.

w przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z uzupełniającej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i unosi temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia staranniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki zawsze będą perfekcyjnie czyste.

SPECYFIKACJA technologicznA Specyfikacja typ zmywania: Rotacyjny objętość (ilość kompletów naczyń): 10 P/S Klasa sprawności energetycznej dla typowego zakresu dynamicznego (SDR): F Wzornictwo Panel sterowania: Przedni panel Front: Stal nierdzewna kolor wyświetlacza: Błękitny wydajność objętość (liczba kompletów naczyń): 10 P/S Klasa produktywności energetycznej dla typowego zakresu dynamicznego (SDR): F Roczne zużycie energii: 238 kWh/year Zużycie energii: 84 kWh/100 cycles Klasa sprawności zmywania: 1.13 Klasa efektywności suszenia: 1.07 Roczne zużycie wody: 2772 ℓ Zużycie wody na proces: 9.9 ℓ Poziom hałasu: 46 dBA Czas trwania programu ECO (godz:min): 3:40 Programy i funkcje liczba programów: 6 Normalny: Tak Intensywny: Tak Delikatny: Tak ekologiczny / Funkcja Eko: Tak Ekspresowy: Tak prędki: Tak Opcje ilość programów: 6 Opóźnione rozpoczęcie zmywania: Tak Połowa załadunku: Tak Funkcja dezynfekcji: Tak Multi-in 1: Tak Blokada rodzicielska: Tak dopełniające płukanie: Tak Górny kosz Regulacja wysokości: Tak Uchwyt koszyka: Tak Dolny kosz Uchwyt koszyka: Tak Składane kolce: Tak Koszyk na sztućce Szuflada na sztućce: Tak Koszyk na sztućce: Nie Funkcje ogólne technologia Aqua Stop: Tak Materiał wnętrza: Stal nierdzewna czujnik wycieku: Tak Smart wbudowane WiFi: Nie rozmiary Szerokość netto: 449 mm Wysokość netto: 845 mm Głębokość: 600 mm Waga netto: 44.5 kg Szerokość opakowania: 510 mm Wysokość opakowania: 885 mm Głębokość opakowania: 650 mm Waga z opakowaniem: 49.5 kg sprawność parametry elektryczne: 220-240V/50Hz Moc grzałki (W): 1800W Silnik pompy obiegowej: 98W Pompka odpływowa: 30 W Średnica śrub poziomujących: 30 mm


3. miejsce

☆ Samsung zmywarka dw60a6082fs ☆

Samsung zmywarka dw60a6082fs Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung zmywarka dw60a6082fs
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 628279e6902e513fd02c4218
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung zmywarka dw60a6082fs - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

spektakularnie prosta, zawsze produktywna
Oszczędzaj energię, czas i wysiłek podczas zmywania rozmaitego typu naczyń kuchennych. Ma wysoką klasę efektywności energetycznej i wydajnie myje naczynia. Jej kosze wsuwają się i wysuwają płynnie i łatwo, można jeelastycznie konfigurować, żeby pomieściły naczynia przeróżnych wymiarów. A na dodatek ma funkcję samoczynnego uchylania drzwi wspomagającą proces suszenia.

Wysoka produktywność energetyczna
Zużywa mniej energii, lecz wciąż efektywnie czyści brudne naczynia. Zgodnie z nowym europejskim systemem etykietowania energetycznego, który został wprowadzony w 2021 r., ma wysoką ocenę sprawności energetycznej z etykietą energetyczną D. Udowodniono zatem, iż zużywa mniej energii, bez wpływu na skuteczność zmywania albo poświęcanie funkcjonalności.

Flex Load
System Flex Load pozwala łatwiej i wygodniej rozłożyć różnorodne naczynia, szklanki, kieliszki i filiżanki w górnym koszu. Kolce tam umiejscowione można regulować w 3 ustawieniach przy pomocy specjalnego suwaka. Każde z ustawień kolców pozwala stosownie ułożyć wysokie kieliszki, filiżanki albo talerzyki deserowe.

dostosowywana wysokość górnego kosza
Umieść naczynia rozmaitych wymiarów i kształtów w prosty sposób. Za jednym dotknięciem możesz łatwo podnieść albo opuścić górny kosz o 5 cm. Podnosząc górny kosz budujesz więcej miejsca w dolnym koszu, dzięki czemu pomieści on rozmaite wymiary I kształty naczyń, w tym wysokie garnki, duże półmiski i obszerne talerze.

automatyczne otwieranie
Po zakończeniu procesu mycia, drzwi zmywarki otwierają się automatycznie. Dzięki czemu skategoryzowana w urządzeniu para może się ulotnić, co pozwala naczyniom szybciej wyschnąć. Już nie musisz nadzorować końca programu zmywania, żeby ręcznie otworzyć drzwi i szybciej wysuszyć naczynia.

Funkcja dezynfekcji
Kilkuminutowe utrzymanie nad wyraz wysokiej temperatury zwalcza szkodliwe drobnoustroje, pozostawiając naczynia sterylnie czyste. Podgrzana woda do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i pozwala na ich pełne usunięcie z umytych naczyń. Funkcja dezynfekcji to nieprzeciętna czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń.

Program Samoczyszczenia
Utrzymaj wnętrze zmywarki w higienie, będąc jednocześnie przyjaznym środowisku. Przy pomocy funkcji Samoczyszczenia możesz wyczyścić wnętrze zmywarki za jednym dotknięciem. Program eliminuje brud i bakterie powodujące nieprzyjemny zapach przy użyciu samej wody, więc nie Ci potrzeba silnego detergentu.

Aqua Stop
Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci niespodziane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, żeby zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym broni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania.


4. miejsce

☆ Samsung Zmywarka dw50r4070fs (8806090320996) ☆

Samsung Zmywarka dw50r4070fs (8806090320996) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka dw50r4070fs (8806090320996)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0f82fff045960e0b23
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung Zmywarka dw50r4070fs (8806090320996) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:40;Czas trwania trybu czuwania:30 minut;uzupełniające informacje:samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlacz tekstowy, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe: dopełniające płukanie, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;typy programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, szybki;Roczne zużycie wody:2660 litrów;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - kolekcja:Samsung DW50R40*0FS;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,9 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;Wyposażenie dopełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w procesu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,49 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w cyklu:9,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):9,5 litraPolecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2000 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) ☆

Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581af31082fff08aee5ee6ed
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Szukasz bezusterkowego sprzętu korzystnej jakości, biorąc zwykle pod uwagę funkcjonalność oraz stosunek jakości do ceny? Zmywarki z iQ100 spełnią te wymagania z nawiązką. W dodatku, dzięki systemowi aquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze cechy urządzenia Klasa wydajności energetycznej A+ Rekord prędkości Nie zalewamy – zmywanie pod ciągłą kontrolą Wzmacniamy siłę działania detergentów Informacja świetlna o aktywności zmywarki czujka najnowszej generacji kontrolujący pobieranie wody 10 lat gwarancji żeby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych elementów, stworzyliśmy wydajny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dodatkowej gwarancji na 10 lat.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 2500 zł

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. 10 lat gwarancji żeby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych komponentów, stworzyliśmy efektywny system uniemożliwiania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dodatkowej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia albo daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji i gwarancji dostępne są na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ 10-lat-gwarancji varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie znacząco skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń nawet do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała sprawnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów niedługich varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń nawet do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała produktywnie jak za każdym razem, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego, a także programów niedługich Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z optymalnym wynikiem zmywania i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z słusznym konsekwencją zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie sta...


2. miejsce

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy smv25ax00e darmowa dostawa! skorzystaj z usług dodatkowych myservice! 30 dni na zwrot towaru! (4242002957876) ☆

Bosch Zmywarka do zabudowy smv25ax00e darmowa dostawa! skorzystaj z usług dodatkowych myservice! 30 dni na zwrot towaru! (4242002957876) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka do zabudowy smv25ax00e darmowa dostawa! skorzystaj z usług dodatkowych myservice! 30 dni na zwrot towaru! (4242002957876)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Zmywarka do zabudowy smv25ax00e darmowa dostawa! skorzystaj z usług dodatkowych myservice! 30 dni na zwrot towaru! (4242002957876) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur finezyjne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy dużej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niżeli ta, która stosowana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki temu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Prosto utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care z łatwością zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki czemu likwiduje osady oraz tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Wystarczy, że dodasz do niego standardowy detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki zostały pokryte specjalną powłoką AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, ale i oporniejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka wbudowane czujniki, które na bieżąco monitorują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dopasowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i efektywniej szczególnie potężny silnik bezszczotkowy zagwarantuje cichą i efektywną pracę. Zapewnia w dodatku bezproblemowe działanie zmywarki poprzez długie lata i nadzwyczajnie czyste i błyszczące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się obszernymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje optymalną ilość wody do wielkości załadunku, dzięki temu choćby mycie znikomej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z niedużymi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na zwiększeniu poziomu temperatury suszenia nawet do 70 oraz przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia efektywnie usuwa bakterie, gwarantując najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek głównie wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując proces rozpuszczania się tabletki.

nadzwyczajnie rozpuszczony detergent to gwarancja precyzyjnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus pozwala na skrócenie czasu płukania choćby o 66%, utrzymując skuteczności zmywania. To doskonałe rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci trzeba czystych naczyń.

Szukasz bezusterkowego sprzętu prawidłowej jakości, biorąc przeważnie pod uwagę funkcjonalność, a także stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te kryteria. Dzięki funkcji AquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE producent Bosch pojemność użytkowa 12 kompletów wariant panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w procesu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w cyklu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE ilość programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak zastosowane technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor atrybuty FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


3. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SPV4XMX16E ☆

Bosch Serie 4 SPV4XMX16E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPV4XMX16E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6f
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SPV4XMX16E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:03:40;dodatkowe dane:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-45-cm/SPV4XMX16E#/Togglebox=accessories/Togglebox=manuals/Togglebox=accessoriesOthers/;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna:F;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;liczba kompletów:10;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:48 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:48 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SPZ5100;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, trafne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - cykl:9...


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BEKO BDFN26430X ☆

Zmywarka BEKO BDFN26430X Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Zmywarka BEKO BDFN26430X
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62db2c42902e51c71da26ba9
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BEKO BDFN26430X - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka BEKO BDFN26430X o obszerności 14 kpl znakomicie spełni oczekiwania w obszernej rodzinie i z całą pewnością znakomicie uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie znamionuje się poborem energii 85 kWh/100 cykli na podstawie programu Eco z wykorzystaniem zimnej wody - zużycie wody 11.5 l/proces na podstawie programu Eco. Urządzenie o nowej klasie energetycznej D. Zmywarka wolnostojąca z 6 programami zmywania, w tym programem Quick&Shine. Posiada wskaźnik braku soli i wskaźnik braku nabłyszczacza. Naczynia można zmywać na dwóch stopniach....

2. miejsce

☆ Zmywarka BEKO BDFN26527XQ (8690842546969) ☆

Zmywarka BEKO BDFN26527XQ (8690842546969) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Zmywarka BEKO BDFN26527XQ (8690842546969)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6350b5beb256f5ff9f648806
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BEKO BDFN26527XQ (8690842546969) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Najwyższej jakości dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną trosceą o szczegóły specyficzna zmywarka do zabudowy. Szerokość 59.8 cm, w klasie energetycznej E, sterowana elektronicznie. Model ten jednorazowo może pomieścić 15 kompletów naczyń....

3. miejsce

☆ BDFN26526XQ Zmywarka BEKO (8690842523502) ☆

BDFN26526XQ Zmywarka BEKO (8690842523502) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: BDFN26526XQ Zmywarka BEKO (8690842523502)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 634a69fb902e51b4ec30ea11
 • ID kategorii: 585

☆ BDFN26526XQ Zmywarka BEKO (8690842523502) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:05;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dopełniające informacje:sensor zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny/inox;Dolny kosz:składane części, składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane części, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość:15 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;typ etykiety:nowa;seria:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - linia:Beko BDFN26526AQ;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:dopełniające ramię Beko AquaIntense, aktywne suszenie Beko Active Ventilation, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, system mycia tac Beko TrayWash, skrócenie procesu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w cyklu:0,96 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):97 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


Zmywarka marki Samsung do 2000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Samsung do 2000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Samsung do 2000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Samsung do 2000 zł opinie
 • Zmywarka marki Samsung do 2000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Samsung do 2000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *