Jaka zmywarka Indesit do 2000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Indesit w cenie do 2000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2000 zł od producenta Indesit.

Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Indesit do 2000 zł do zabudowy – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Indesit, dostępnych w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Indesit HD526A ☆

Indesit HD526A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit HD526A
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45ca02da47cb889ab324b
 • ID kategorii: 523

☆ Indesit HD526A - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy producenta INDESIT, która bez problemu poradzi sobie z umyciem, aż 14 kompletów naczyń. Znamionuje się, aż 9 przeróżnymi programami zmywania....

2. miejsce

☆ Indesit HL326 ☆

Indesit HL326 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit HL326
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45ca72da47cb889ab3252
 • ID kategorii: 523

☆ Indesit HL326 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy firmy INDESIT, która bez problemu poradzi sobie z umyciem, aż 14 kompletów naczyń. Charakteryzuje się, 5 przeróżnymi programami zmywania....

3. miejsce

☆ Indesit DIO3T131 ☆

Indesit DIO3T131 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit DIO3T131
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c3e38e441ab1e208a03e
 • ID kategorii: 523

☆ Indesit DIO3T131 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

super cicha. Zmywarki indesit pracują bezgłośnie, więc możesz z radością zająć się czymś innym. Dzięki synergii pomiędzy ulepszonym pakietem izolacji akustycznej a nowym, zaprojektowanym zderzakiem silnika, który został wprowadzony w celu pochłaniania drgań silnika, emisja hałasu została istotnie zmniejszona.światło na podłodze.

światło led rzucane na podłogę wskazuje, iż zmywarka działa.trzeci stojak. Pokaźniejsza pojemność sztućcówdrzwi samoczynneautomatyczne otwieranie drzwi dla 25% udoskonalonych wyników suszenia * * w porównaniu z systemem suszenia statycznego w cyklu dziennym, laboratorium internal test wrocławszybki i czysty.

najskuteczniejsze czyszczenie indesit w zaledwie 28 minut * * nie obejmuje procesu suszenia.(auto) intensywny. Najlepsze wyniki czyszczenia uporczywych, przypieczonych zabrudzeń. Przystępne też z technologią automatycznego czyszczenia.opcja zakładek.

uzyskaj najkorzystniejszą moc czyszczącą z tabletek i zmniejsz ilość odpadówhigiena extra. Umyj swoje rzeczy w najbardziej higieniczny sposóbpush & go. Czyste i suche naczynia za jednym naciśnięciemstal nierdzewna.

wanna ze stali nierdzewnejdodatkowy. Proponując więcej niepowtarzalnych funkcji ułatwiających życie, linia indesit extra upraszcza codzienne życietimer opóźnienia. Zaplanuj proces prania na trafny czas. Starczy ustawić program, a zmywarka indesit zrobi resztę.


4. miejsce

☆ Indesit HD524A ☆

Indesit HD524A Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit HD524A
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c8f2da47cb889ab323e
 • ID kategorii: 523

☆ Indesit HD524A - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy marki INDESIT, która bezproblemowo poradzi sobie z umyciem, aż 14 kompletów naczyń. Znamionuje się, aż 9 różnymi programami zmywania....

Zmywarki Indesit do 2000 zł wolnostojące – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Indesit w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2000 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SN615X00 ☆

Siemens SN615X00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN615X00
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581af31082fff08aee5ee6ed
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN615X00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Szukasz niezawodnego sprzętu dobrej jakości, biorąc z reguły pod uwagę funkcjonalność i stosunek jakości do ceny? Zmywarki z iQ100 spełnią te oczekiwania z nawiązką. Dodatkowo, dzięki systemowi aquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze parametry urządzenia Klasa sprawności energetycznej A+ Rekord prędkości Nie zalewamy – zmywanie pod ciągłą kontrolą Wzmacniamy siłę działania detergentów Informacja świetlna o aktywności zmywarki czujka najnowszej generacji kontrolujący pobieranie wody 10 lat gwarancji żeby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych komponentów, stworzyliśmy wydajny system uniemożliwiania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy uzupełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia albo daty wydania urządzenia. 10 lat gwarancji żeby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych części, stworzyliśmy wydajny system uniemożliwiania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dopełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji oraz gwarancji przystępne są na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ 10-lat-gwarancji varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie znacząco skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń choćby do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała efektywnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów niedługich varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń choćby do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała wydajnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego oraz programów niedługich Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z trafnym konsekwencją zmywania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z słusznym efektem zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie sta...


2. miejsce

☆ Siemens SN61IX09 ☆

Siemens SN61IX09 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN61IX09
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a308032da47cae7279438f
 • ID kategorii: 523
Inne Rankingi:  Zmywarka do 7500 zł

☆ Siemens SN61IX09 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona za pomocą aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.
Dwukrotnie szybsze zmywanie, równie skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas cyklu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,użytkowanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik producenta Siemens będzie perfekcyjnie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

większa rozciągliwość załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.
mnóstwo zmywarek producenta Siemens wyposażono w regulację wysokości górnego kosza, która pozwala na elastyczny załadunek naczyń o przeróżnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy duże talerze u dołu, możesz z łatwością pomieścić duże naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji proponuje duży wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem powodują, iż codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź w głównej mierze użytkowaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub przy pomocy aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy małej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem*.
Oprócz nowoczesnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens stworzono z wykorzystaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i złączy dobranych do solidnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dodatkowo pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, krótki czas trwania programów z słusznym konsekwencją zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewiele znaczącego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.


3. miejsce

☆ Siemens iQ1000 SR61IX05KE ☆

Siemens iQ1000 SR61IX05KE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iQ1000 SR61IX05KE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c3ed8e441ab1e208a045
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens iQ1000 SR61IX05KE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SR 61IX05KE Home Connect Wi-FiZmywarka Home Connect z podłączeniem do sieci Wi-fi wyświetla status programu na podłodze, ze sterowaniem przy pomocy smartfona. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Klasa skuteczności energetycznej: FEnergia / woda: 78 kWh / 9.5 litryCzas trwania programu: 3:35 (h:min)Poziom hałasu: 48 dB(A) re 1 pWKlasa emisji hałasu: CPojemność: 9 kompletów naczyń5 ProgamówZdalny startStrefa IntensywnainfoLight - wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski)Timer - elektroniczne opóźnienie czasu startu 3/6/9 godzinZdalna kontrola poprzez aplikację przenośną Home Connect poprzez Wi-FiWysokość: 81.5 cmSzerokość: 44.8 cmGłębokość: 55 cm Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona przy pomocy aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.Dwukrotnie szybsze zmywanie, równie starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed on demand możesz skrócić czas cyklu.

umożliwia przyśpieszenie procesu zmywania podczas trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect umożliwia wygodne wybieranie programów i opcji i zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki temu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to niezbędne.Smart zmywarka oferuje pokaźnie więcej. Połącz ją z aplikacją!Zdalne sterowanie urządzeniem, powiadomienia i wybór najlepszych programów i funkcji przystępne dzięki aplikacji Home Connect.Połącz swoje urządzenie gospodarstwa domowego z bezpłatną aplikacją dostępną na iOS i Android.

To niezwykle proste przy pomocy kodu QR. Easy Start - wybierz najlepszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start sprawia,użytkowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect.

Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji przenośnej.Favourite- ulubione połączenie programów i funkcjiDzięki Favourite możesz zapamiętać swoje indywidualne preferencje dotyczące opcji zmywania.

Wprowadź z zasady używaną kompilację programu zmywania, a także dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce. Uruchamiaj ją wygodnie za jednym dotknięciem przyciskiem Favourite. Możesz zdefiniować więcej ulubionych programów w aplikacji przenośnej Home Connect na różne okazje: grill, przyjęcie, delikatna porcelana i szkło – wybierz swój najkorzystniejszy program choćby zdalnie!

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna ProfiChef

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój. Starczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. AquaStop®.System bezpieczeństwa aquaStop® uniemożliwia wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

firma Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki Zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem*.Oprócz nowoczesnej technice, zmywarki firmy Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i zwiąże dostosowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podwyższającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być teraz bez obaw myte w jednym cyklu wraz z delikatnym szkłem.

Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na świetny efekt zmywania mieszanego załadunku.Zdwojona wydajność zmywania: duoPower® — dwa ramiona zraszające.W zmywarkach o szerokości 45 cm zastosowany został system podwójnych ramion spryskujących duoPower™.

Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie dwa ramiona zraszające pokrywają całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zapewnia to optymalne rozprowadzanie wody — a tym samym bardziej produktywne zmywanie i olśniewająco czyste naczynia.

Kontrolowane, skrupulatne spryskiwanie formuje dodatkowo znakomite warunki mycia dla delikatnego szkła, gwarantując kieliszkom i szklankom nieskazitelną czystość i perfekcyjny wygląd. Opty


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Beko BDFS26040XQ b300 - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842473593) ☆

Beko BDFS26040XQ b300 - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842473593) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDFS26040XQ b300 - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842473593)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 649db172902e512341f870fb
 • ID kategorii: 585

☆ Beko BDFS26040XQ b300 - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842473593) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDFS26040XQ 45 cm 10 kpl Pearl Inox Zmywarka wolnostojąca o pojemności 10 kompletów naczyń, posiada 6 programów zmywania w tym program Quick&Shine. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Zmywarka wolnostojąca pojemność: 10 kompletów naczyń Klasa energetyczna: C Zużycie wody na proces: 8,9l Poziom hałasu: 44 dBa ekran LED Opóźnienie startu Kolor: Pearl Inox ilość programów: 6 Blokada rodzicielska System suszenia: Hot Air Drying Wysokość: 85 cm Szerokość: 44,8 cm Fast+ choćby 3-krotnie szybsze zmywanie Nie pozwól,niełatwe mycie blach z piekarnika powstrzymywało Cię przed gotowaniem i pieczeniem.

Dzięki miejscu na 3 blachy i programowi czyszczenia blach pod wysokim ciśnieniem funkcja TrayWash™ wyręczy Cię w tym ciężkim zadaniu. Dno ze stali nierdzewnej Bardziej trwała zmywarka Wybierając zmywarkę zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model.

W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zapewnia pokaźnie obszerniejszą odporność i wyższy poziom higieny w środku urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą w środku Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez niemało lat.

System Water Safe Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem pomieszczenia System Water Safe to ochrona przez wyciekiem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie.

GlassShield Ochrona szklanych naczyń Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, lecz także dwudziestokrotnie wydłuża ich żywotność.

Funkcja jest oparte na postępowej, automatycznej analizie poziomu twardości wody znajdującej wewnątrz urządzenia. Wygodny dyspenser z łatwością otwierająca się pokrywa dozownika Nie trać czasu, próbując otworzyć dozownik detergentu.

Wysuwany dozownik detergentu można łatwo otworzyć i zamknąć, co usprawnia dolewanie do niego detergentu. Potężne ramię przemywające Walka z uporczywymi zabrudzeniami Niektóre zabrudzenia potrafią przyprawić o ból głowy.

świeże ramię myjące jest tak solidne,nawet najtrudniejsze do wyczyszczenia naczynia błyszczą jak świeże. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe właściwości wariant konstrukcji: Wolnostojące wymiar: 45 cm liczba kompletów: 10 Klasa energetyczna: C Zużycie wody na proces: 8.9 L Poziom hałasu: 44 dBA rodzaj wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): 2 Fast+™ Intesywne mycie w dolnym koszu: AquaIntense® Opóźnienie startu: Tak, do 24h Kolor: Pearl Inox Programy ilość programów: 6 Program 1: Program samoczynny Program 2: Intensywny 70 °C Program 3: Eco 50 °C Program 4: Delikatny 40 °C Program 5: Quick & Shine® Program 6: Mini Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: AquaIntense Funkcja 3: TimeDelay Funkcja 4: Fast+™ Podfunkcja 1: Key Lock Podfunkcja 2: SelfDry Technologie Intesywne mycie w dolnym koszu: AquaIntense® Fast+™ Opóźnienie startu: Tak, do 24h Funkcja tabletki: Tabletka GlassShield: GlassShield® detektor zabrudzenia System suszenia: Hot Air Drying wariant kosza & typowe akcesoria Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): 2 Półki w górnym koszu ilość półek w górnym koszu: 2 Design Kolor: Pearl Inox Materiał komory: Komora ze stali nierdzewnej typ wyświetlacza: LED Panel Direct Access: B7 - BLDC wariant ramienia przemywającego: Ramię myjące Robust SelfDry Przesuwny dozownik detergentu rodzaj zawiasów: SelFit® skuteczność i zużycie ilość kompletów: 10 Klasa energetyczna: C Zużycie energii (kWh/cykl): 0.593 kWh Zużycie wody na cykl: 8.9 L Poziom hałasu: 44 dBA liczba poziomów zmywania: 3 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: B wymiary i waga Wysokość: 85 cm Szerokość: 44.8 cm Głębokość: 60 cm Waga: 39.5 kg Wysokość z opakowaniem: 88.9 cm Szerokość z opakowaniem: 49.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 41.9 kg Bezpieczeństwo Blokada rodzicielska Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterSafe™


2. miejsce

☆ bdfs26046xq bpro500 marki Beko ☆

bdfs26046xq bpro500 marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: bdfs26046xq bpro500 marki Beko
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633b9477902e51842b6d17a0
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 4000 zł

☆ bdfs26046xq bpro500 marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:40;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe dane:czujnik zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny/inox;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane części, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;rodzaj etykiety:nowa;kolekcja:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technologia suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-60;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Hot Air, uzupełniające ramię Beko AquaIntense, suszenie Beko SelfDry, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, skrócenie procesu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w cyklu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - proces:8,9 litra


3. miejsce

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) ☆

Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0982fff045960e0b1d
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona przy pomocy aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.
Dwukrotnie szybsze zmywanie, równie starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect łatwe wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to niezbędne.

Easy Start
Easy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, by naczynia były świetnie zmyte przy minimalnej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Marka Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technice zmywarki marki Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens wykonano z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje przypasowanych do mocnych oraz specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają w dodatku pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja i warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, krótki czas trwania programów z słusznym efektem zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji Strefa Intensywna zwiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z szczególnie brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do małego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

obszerniejsza elastyczność załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.
dużo zmywarek producenta Siemens zaopatrzono w regulację wysokości górnego kosza, która zezwala na rozciągliwy załadunek naczyń o różnorodnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy znaczne talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić wielkie naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje spory wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze.

Favourite- ulubiona kombinacja programów i funkcji
Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Favourite. Wprowadź zwykle użytkowaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz ją komfortowo za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła pozwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google, a także Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo.

MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.
Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania zróżnicowanych osadów podczas jednego procesu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki czemu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń zapewniając lśniący blask naczyń.


Pozostałe właściwości
System koszy varioFlex RackStopper - blokada zapobiegająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza 2 składane stojaki w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Płynny wysuw na rolkachdolnego kosza Kosz na sztućce w dolnym koszu

Zmywarka marki Indesit do 2000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Indesit do 2000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Indesit do 2000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Indesit do 2000 zł opinie
 • Zmywarka marki Indesit do 2000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Indesit do 2000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *