Zmywarka marki Miele do 5500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Miele do 5500 zł do zabudowy – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Miele, dostępnych w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Miele G5260SCVi ☆

Miele G5260SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G5260SCVi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f6e163182fff0a28da1b137
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G5260SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla standardowego procesu mycia:3:58;dopełniające dane:wyświetlanie czasu do końca programu, możliwość podłączenia do ciepłej wody, system suszenia kondensacyjnego;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach;Opcje uzupełniające:uzupełniające suszenie, sygnał akustyczny końca pracy, sygnał świetlny, system suszenia kondensacyjnego, technika naprzemiennego mycia, tryb intensywny;Funkcje dopełniające:dopełniające suszenie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;ilość kompletów:14;liczba programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - ilość kompletów:14 kpl.;objętość - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, organiczny, intensywny, skrócony;Roczne zużycie wody:2492 litrów;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Systemy suszenia:wentylator, technologia suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:57 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:80,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;Zużycie energii w cyklu:0,75 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):74 kWh;Zużycie wody w cyklu:8,9 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):8,9 litra


Zmywarki Miele do 5500 zł wolnostojące – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Miele w cenie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 5500 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 5500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Miele G5260SCVi ☆

Miele G5260SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G5260SCVi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f6e163182fff0a28da1b137
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G5260SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:3:58;dopełniające dane:wyświetlanie czasu do końca programu, możliwość podłączenia do ciepłej wody, system suszenia kondensacyjnego;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome elementy w koszach;Opcje dodatkowe:dopełniające suszenie, sygnał akustyczny końca pracy, sygnał świetlny, system suszenia kondensacyjnego, technika naprzemiennego mycia, tryb intensywny;Funkcje dodatkowe:dopełniające suszenie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;ilość kompletów:14;liczba programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - liczba kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;typy programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekologiczny, intensywny, skrócony;Roczne zużycie wody:2492 litrów;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Systemy suszenia:wentylator, technologia suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:57 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:80,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;Zużycie energii w cyklu:0,75 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):74 kWh;Zużycie wody w cyklu:8,9 litra;Zużycie wody - proces (nowa):8,9 litra


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 5500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ BOSCH SMS8YCI01E ☆

BOSCH SMS8YCI01E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: BOSCH SMS8YCI01E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74323282fff02658a1be02
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna ProfiChef

☆ BOSCH SMS8YCI01E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

precyzyjna ochrona szkła
zezwala na zachowanie blasku Twoich kieliszków nawet po wielu cyklach zmywania: sopecjalny zawór samoczynnie utrzymuje twardość wody na stosownym i zabalansowanym poziomie, niezależne od ustawienia twardości wody w Twojej zmywarce.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność.
innowacyjna technika zapewniając maksymalną sprawność oraz ekologiczne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem. Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez sprawne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując idealny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.
Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym procesu możemy teraz myć naczynia o zróżnicowanych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest stosownie delikatnie.

Programy samoczynne
W automatyczny sposób stosowną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są precyzyjnie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

detektor załadunku.
Oszczędność wody i energii w sytuacji mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Czujnik załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany poprzez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W sytuacji większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
nowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z materiałów sztucznych, które z reguły wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu procesu. Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na genialne suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło i suche powietrze podczas procesu suszenia. Oszczędza do 20% energii w porównaniu do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewiele znaczącej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to bardzo cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo dokładne mycie konkretnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami formuje silny strumień wody, dedykowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez potrzeby zwiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla potężnie zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 5000 zł

Pełna rozciągliwość załadunku i ochrona naczyń
Gdy chodzi o ułożenie naczyń kluczowa jest pełna swoboda załadunku i najwyższa ochrona. Kosze Max Flex Pro to wyśmienite rozwiązanie na bezpieczne i nieskomplikowane załadowanie przeróżnego rodzaju naczyń. Ruchome części ułatwiają bezpieczne ustabilizowanie większych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowane półki na szkło i uchwyt służący bezpiecznemu ustabilizowaniu rozmaitego rodzaju szklanek. Z kolei półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie broniące delikatne kieliszki. Zoptymalizowany system wysuwu gwarantuje płynną obsługę choćby pod pełnym obciążeniem. 3 poziom załadunku lub górna półka na akcesoria kuchenne zagwarantuje jeszcze obszerniejszą rozciągliwość załadunku. Czerp przyjemność ze zmywania z pełną swobodą załadunku i z ochrony wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
dobór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i zawsze zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki temu możesz z łatwością wybrać właściwy program i uzyskiwać nieprzeciętne efekty zmywania, proces po procesu.

Zmywarka, która Cię informuje.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Nad wyraz w sytuacji nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Szuflada na sztućce Vario3 to obszerniejsza elastyczność załadunku lepsze wykorzystanie przestrzeni.
najlepsze zmywarki ActiveWater posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gromadzi wnęki na spore akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się też miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom usuwa potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są szczególnie pojemne, gwarantując miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 poziomach, nawet rzy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię poprzez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich urządzeń gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia poprzez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta producenta Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy marki Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupolikwidować awarię, zaopatrzony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj najczęściej wykorzystywane programy i opcje jako ulubione kompozycje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz dopasować na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w adekwatny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Saro

Funkcja Higiena Plus: najwyższy standard poziomu higieny.
Dla rodzin z nieznacznymi dziećmi lub alergików, sterylna czystość może być obszernym wyzwaniem. Funkcja Higiena Plus zagwarantuje wysoki kanon higienicznego zmywania. Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta zwiększa temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją poprzez dziesięć minut,zlikwidować pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień po każdym myciu.


Pozostałe właściwości
System koszy MaxFlex Pro Strefa Extra Clean Zone Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie antypoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 6 składanych przegród w górnym koszu 8 składanych przegród w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu

Polecane zmywarki gastronomiczne: cena do 5500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek gastronomicznych w kwocie do 5500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e18aef5d40333497e4052b5
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02035 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce realne jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit pozwala na mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości 25 cm.

proces mycia wynosi 120 s. Tłoczona wanna ze stali nierdzewnej zagwarantuje utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne ramiona płuczące, a także dolne myjące i płuczące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie stworzone jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02035 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o wymiarach 35x35 cm: 2 kosze na szkło o rozmiarach 35x35 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie wielkiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

wykonano w UE.


2. miejsce

☆ Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox ☆

Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REDFOX
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b438d9b0a3d5fd5957b4c0e
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła z pompą qqi 42p 00025395 marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 390x390mm, pokrywa ze stali rdzoodpornej, automatyczne wyparzanie, kosze w komplecie, dozownik płynu przemywającego, moc 3500W, zasilanie 230V, rozmiary 436x535x(H)670mm, pompa spustowa


3. miejsce

☆ Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463 ☆

Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: REDFOX
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b438d9c3754b7d28cf869b3
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka do szkła qqi 42 + chemia 00025463 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 390x390mm, pokrywa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, kosze w zestawie, dozownik płynu myjącego, moc 3500W, zasilanie 230V, rozmiary 436x535x(H)670mm, komplet chemii w komplecie


Zmywarka marki Miele do 5500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Miele do 5500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Miele do 5500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Miele do 5500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Miele do 5500 zł opinie
 • Zmywarka marki Miele do 5500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Miele do 5500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.