Zmywarka do 3500 zł

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3500 zł pod zabudowę – luty 2024

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ zmywarka do zabudowy glasscare 700 60 cm y69eg400l marki Electrolux ☆

zmywarka do zabudowy glasscare 700 60 cm y69eg400l marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: zmywarka do zabudowy glasscare 700 60 cm y69eg400l marki Electrolux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfc12da47c3d009f0318
 • ID kategorii: 523

☆ zmywarka do zabudowy glasscare 700 60 cm y69eg400l marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy seria 700 Quick Select.

2. miejsce

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET ☆

Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET
 • Ilość ofert: 10
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f5a82fff0cde756e155
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka SAMSUNG DW60BG750B00ET - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Samsung Bespoke DW60BB890UAPETZmywarka do personalizacji do pełnej zabudowy o obszerności 14 kompletów i szerokości 60 cm w klasie B Wi-FiNAJWAŻNIEJSZE cechyZmywarka do pełnej zabudowyKlasa: BSzerokość: 60 cmPoziom hałasu: 40dBZużycie energii na 100 cykli: 64 kWhZużycie wody: 8LOświetlenie wewnętrzne zmywarki: Tub LightPojemność (liczba kompletów naczyń): 14Liczba programów: 11Opóźniony startFunkcja dezynfekcji Hygiene PlusPołowa załadunkuSpeed BoosterSmart ControlTechnologia Aqua Stop*Front meblowy nie stanowi wyposażenia produktuWysoka wydajność zmywania skuteczne mycie i suszenieOszczędność energii i wody w trakcie skutecznego mycia i suszenia naczyńWaterJet Clean™Lepsze rezultaty zmywania dzięki nowemu systemowi WaterJet Clean™Cichy, spokojny domZmywarka pracuje płynniej i ciszej, ponieważ jest wyposażona w energooszczędny silnik inwerterowy.

produktywne zmywanie i suszenieZużywa mniej energii lecz nadal zezwala na precyzyjne zmywanie i suszenie. Zmywarka ma wysoką klasę energetyczną B i zapewnia wydajne zmywanie przy niskim zużyciu energii. Wykorzystuje nowy system WaterJet Clean™, który zezwala na dokładne zmywanie z zachowaniem wysokiej klasy energetycznej.

podczas całego cyklu zmywania i suszenia urządzenie zużywa tylko 8 litrów wody, bez obniżania jakości zmywania. Zmywarka Samsung pozwala radować się czystymi naczyniami, a także oszczędnością energii.Do the SmartThingsWygodna kontrola i optymalizacja programów zmywaniaWbudowany moduł Wi-FiOptymalizuj wykorzystywanie zmywarki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Aplikacja SmartThings* umożliwia prędkie zdalne monitorowanie urządzenia, a także zarządzanie ustawieniami z poziomu smartfona. Sugeruje jaki program najlepiej wybrać, ogranicza i kontroluje zużycie energii i pozwala na wgląd w diagnostykę urządzenia w tym weryfikacje ewentualnych błędów.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑ ).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings komfortowa optymalizacja zmywania niezależnie co gotujeszSmartThings CookingOptymalne zmywanie nawet najbrudniejszych naczyń bez wysiłku.

SmartThings Cooking* wskazuje trafnytryb zmywania w oparciu o przepisy które były ostatnio wykorzystywane. Dane skategoryzowane są z płyty indukcyjnej,piekarnika, a także mikrofalówki żeby jak najlepiej dobrać tryb zmywania do metody gotowania oraz elementów któebyły przygotowane.

Np. Po przygotowaniu lasagne zaproponuje tryb intensywny by domyć resztki powypiekanym daniu.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung.Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Usługa jest dostępna tylko jeśli pozostałe urządzenia są ponadto połączone zaplikacją.

przystępność i funkcje mogą się różnić w zależności od krajuMonitorowanie i redukcja zużycia energiiSmartThings EnergyMonitorowanie i redukcja zużycia energii zmywarki. AI Energy mode* pozwala na weryfikacje zużycia energii oraz aktywacje programu ograniczającego zużycie energii aż do 23% przy programie garnki i patelnie.** W zależności od wybranego procesu temperatura zmywania jest obniżona z 60-68 ℃ do 55 ℃ a przy gorącym płukaniu z 68-55 ℃ to 53 ℃ przez wydłużenie całego procesu.*Aplikacja SmartThings przystępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Inne Rankingi:  Zmywarka do 7000 zł

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. **Na podstawie wewnętrznych testów porównujących temperaturę wody w charakterystycznym trybie zgodnym z ustawieniami fabrycznymi w trybie garnki i patelnie do temperatury po włączeniu AI Energy mode.

Wyniki zależą od aktualnych warunków wykorzystania. AI Energy mode może być stosowany z 6 cyklami: intensywnym, ekspresowym, extra cichym, garnki i patelnie, plastik i auto. Zarządzanie i kontrolowanie działania zmywarkiSmartThings Home CareTeraz dbaj o swoją zmywarkę jeszcze łatwiej.

SmartThings Home Care* obserwuje pracę urządzenia proaktywnie wskazując porady dotyczące używania. Wykorzystując inteligentną technologię AI monitoruje i analizuje pracę zmywarki aby prosto weryfikować poprawność działania i wychwytywać ewentualne błędy.

automatycznie wskazuje konieczność uzupełnienia środków czystości. Dodatkowo w aplikacji jest pełna instrukcja obsługi, a także porady dotyczące wykorzystywania.*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 8↑, iOS 13↑).

Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Przystępność może różnić się w zależności od kraju, modelu oraz aktualizacji oprogramowania.

Stylowa kuchnia w Twoim domuBESPOKE DesignZaprojektuj nieszablonową kuchnię która się wyróżnia. Zmywarka ma spersonalizowany design dzi


3. miejsce

☆ Grundig Zmywarka gnvp4611c ☆

Grundig Zmywarka gnvp4611c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Grundig
 • Nazwa produktu: Grundig Zmywarka gnvp4611c
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f3682fff0cde756e135
 • ID kategorii: 523

☆ Grundig Zmywarka gnvp4611c - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka producenta GRUNDING do zabudowy 60 cm w klasie energetycznej A. Przystępne mycie dużych naczyń, dzięki wygodnej i prostej regulacji kosza. Towar został zaopatrzony w wskaźnik soli i nabłyszczania....

4. miejsce

☆ Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce ☆

Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82078d7128741f78a0af6
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch spv6ymx01e 45cm szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:3:45;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dopełniające informacje:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa wydajności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane kolce;liczba kompletów:10 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SMZ5002, SPZ5100;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:automatyka zmywania AEG Sensorlogic, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, silnik Bosch/Siemens EcoSilenceDrive, suszenie Bosch/Siemens PerfectDry;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,51 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):51 kWh;Zużycie wody - proces:8,5 litra

5. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 8000 zł

☆ Electrolux eez69410l ☆

Electrolux eez69410l Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux eez69410l
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6287656882fff02bf4120dbe
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux eez69410l - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy 800 QuickSelect z systemem SatelliteClean, funkcją SprayZone, wskaźnikiem pracy Beam on floor i oświetleniem wnętrza....


6. miejsce

☆ Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce ☆

Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64e45c9c2da47cb889ab3249
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4ECX08E - 55cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:3:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające informacje:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, trafne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - proces:9 litr

Zmywarki do 3500 zł wolnostojące – luty 2024

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka samsung dw60a8070bb marki Komfort ☆

Zmywarka samsung dw60a8070bb marki Komfort Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka samsung dw60a8070bb marki Komfort
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 644123c65ecf790826b0827a
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka samsung dw60a8070bb marki Komfort - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka samsung dw60a8070bb.. Agd

2. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d4448fd40333ef3dd94280
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4ENI06E (4242005421220) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

SMS4ENI06E to zmywarka, którą znamionuje wyśmienita funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w progresywnej stylistyce a progresywne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą choćby najistotniej wymagających użytkowników!...


3. miejsce

☆ Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) ☆

Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 615350e93754b74f782f1a19
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka SAMSUNG posiada program samooczyszczenia SelfClean gdzie za pomocą jednego przycisku wyczyścisz wnętrze zmywarki. Zdalna kontrola, a także monitoring za pomocą aplikacji SmartThings oraz asystenta głosowego zezwala na ustawienia programów i wybór opcji czy sprawdzanie etapu zmywania na ekranie telefonu....

4. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 3000 zł

☆ Zmywarka Samsung Dw60A8050Fb ☆

Zmywarka Samsung Dw60A8050Fb Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Samsung Dw60A8050Fb
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 644127c75ecf79329bb0bebe
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Samsung Dw60A8050Fb - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka samsung dw60a8050fb.. Agd

5. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS 6ZMI29E | Darmowa dostawa ☆

Zmywarka BOSCH SPS 6ZMI29E | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS 6ZMI29E | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65da26895ecf79e6ba9f8f98
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS 6ZMI29E | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

6. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;typ etykiety:nowa;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...


Zmywarki do 3500 zł gastronomiczne – luty 2024

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych ☆

Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6349a61a0a3d5f97044c3817
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Akcesoria do zmywarek tunelowychModuł antyrozbryzgowy. Z mocowaniem do podłączenia wyciągu oparów. Z zasłonami separującymi. Do umieszczania na początku albo końcu tunelu. Zalecana instalacja--//--wymiaryDługość (mm) 260


2. miejsce

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń ☆

Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63499679902e5100171e843a
 • ID kategorii: 9892

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń--//--wymiaryDługość (mm) 595 Szerokość (mm) 570 Wysokość (mm) 590


3. miejsce

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C ☆

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Krupps
 • Nazwa produktu: Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 631af2e2d71287cd1ab2206a
 • ID kategorii: 9892

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-COpis: Komin wylotowy EV-C


Zmywarka do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3500 zł opinie
 • Zmywarka do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *