Zmywarka do 3500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3500 zł pod zabudowę – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux EEC76731 ☆

Electrolux EEC76731 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEC76731
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c37f2da47c777fb257d0
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEC76731 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

zmywarka comfortlift® 800 jako pierwsza na świecie pomaga w załadunku i wyładunku naczyń. Nasza oryginalna technologia sprawia, że kosz samoczynnie wznosi się na wygodną wysokość – starczy lekko ścisnąć uchwyt.

jest to na tyle wygodne rozwiązanie, że będziesz zastanawiać się, dlaczego nikt nie wpadł na nie wcześniej. Korzyści: niepowtarzalny mechanizm comfortlift sprawi, że już nigdy nie będziesz schylać się, żeby załadować lub rozładować zmywarkę.

starczy lekko ścisnąć uchwyt, żeby dolny kosz płynnie uniósł się do góry. To pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie. Szufladę maxiflex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić sztućce i przybory kuchenne w rozmaitych kształtach i rozmiarach.

ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą ci z łatwością załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu. Zmywarka quickselect pozwoli ci bez wysiłku wybrać stosowny cykl zmywania. To prostsze niżeli kiedykolwiek dotąd – wystarczy przesunąć palcem, by wybrać czas trwania cyklu, a następnie za dotknięciem dopełniające opcje.

resztą zajmie się zmywarka. Wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka sygnalizuje o swym stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

funkcja extrahygiene gwarantuje rewelacyjne czyszczenie. W fazie odkażania temperatura w zmywarce wzrasta do 69°c. Zagwarantuje to skuteczną eliliminację prawie wszystkich zarazków z naczyń.


2. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SMV4ECX14E ☆

Bosch Serie 4 SMV4ECX14E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SMV4ECX14E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c7d82fff01e5aa1be51
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SMV4ECX14E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla standardowego procesu mycia:04:35;dopełniające informacje:samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Opcje dopełniające:automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania (AquaSensor), EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Home Connect - zdalne sterowanie, Machine Care, pomocnik dozowania, sygnał świetlny, system ochrony szkła, szuflada Vario3, technologia ActiveWater, VarioFlex, VarioSpeed Plus, wymiennik ciepła, wyświetlanie czasu do końca programu na wyświetlaczu;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa wydajności zmywania:A;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - ilość kompletów:13 kpl.;objętość - nowa:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, ulubiony;Roczne zużycie wody:2660 litrów;rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5300;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, trafne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,82 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):74 kWh;Zużycie wody w procesu:9,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):9,5 litra


3. miejsce

☆ Bosch SPI6ZMS35E ☆

Bosch SPI6ZMS35E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPI6ZMS35E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8582fff01e5aa1be61
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPI6ZMS35E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy Bosch SPI6ZMS35E Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty przez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej. Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu zmywarki do zabudowy Bosch SPI6ZMS35E, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając nieprzeciętny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne zmywanie garnków i patelni Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu zmywarki do zabudowy Bosch SPI6ZMS35E możemy teraz myć naczynia o rozmaitych potrzebach, np.

konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji powoduje, iż dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z podwyższonym ciśnieniem i temperaturą wody), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Tą użyteczną funkcję można dodać do wielu programów! Program automatyczny - efektywne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce do zabudowy Bosch SPI6ZMS35E zapewnia słuszną wydajność zmywania.

Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co sprawne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla wyśmienitych rezultatów zmywania. Odpowiedni program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, żeby zmywarka do zabudowy Bosch SPI6ZMS35E słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania.

Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent


4. miejsce

☆ Siemens SR65ZX23ME ☆

Siemens SR65ZX23ME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR65ZX23ME
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7eb26b82fff045960e0181
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR65ZX23ME - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, jednakowo precyzyjnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu.

pozwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect łatwe wybieranie programów i opcji oraz uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można mieć zmyte naczynia starannie wtedy gdy to potrzebne. Easy StartEasy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zapewnia większą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, fachowy technik marki Siemens będzie wspaniale przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 12000 zł

Gwarancja wygodnego i prędkiego myciaGwarancja komfortowego i prędkiego mycia: nowe eleganckie kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy składnik naczyń wynajdzie swoje miejsce.

Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort oraz varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Wkładanie pokaźnej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, nad wyraz w przypadku obszernych garnków czy talerzy. Ekonomiczne suszenie z zachwycającym konsekwencją: technika suszenia Zeolith.Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię.

Ten wszechstronny materiał umożliwia tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń. Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem.

Światło włącza się automatycznie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych.

Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje wielki wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości.

Wszystkie razem powodują, iż codzienne życie jest wygodniejsze. Wyświetlaj wszystkie dane o przebiegu programu na podłodze: timeLight.postępowa funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a choćby komunikaty o błędach na podłodze kuchni.

Nie przeoczysz już absolutnie niczego. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź zwykle wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji.

Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect. Słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były świetnie zmyte przy niewielkiej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz progresywnej technologii zmywarki producenta Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek firmy Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zespoli dostosowanych do solidnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja i warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z optymalnym skutkiem zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, aby uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do śladowego pojemnika przechwytującego.

dokładnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając adekwatne rezultaty zmywania za każdym razem. Zdwojona produktywność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm.

gwarantuje to słuszne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej produktywne zmywanie, a także oszałamiająco czyste naczynia. Wyjątkowa zmywarka Zeolithdishwasher z w pełny oświetlonym wnętrzem. Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.

emotionLight - specjalne światło podświetlające całe wnętrze zmywarki. System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs, a także Android.) timeLight: czas pozostały do zakończenia zmywania wyświetlany jest na podłodze.

Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany. Pozostałe atrybutySzuflada vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny System koszy varioFlex Pro 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Wymiennik ciepła duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu nowoczesny 3-częściowy system filtrów aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.* staranna ochrona szkła, zawór regulujący twardość wody Blacha broniąca blat przed parą


5. miejsce

☆ Bosch SMV4HDX52E ☆

Bosch SMV4HDX52E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4HDX52E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8482fff01e5aa1be5e
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4HDX52E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego procesu mycia:4:55;dopełniające dane:system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności zmywania:A;Dolny kosz:składane części;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:13 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), express 65°, intensywny, nocny;rodzaj etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5000, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 l


Zmywarki do 3500 zł wolnostojące – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms6edi06e ☆

Bosch sms6edi06e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6edi06e
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6492da47cefc10f3276
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6edi06e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność
nowoczesna technika gwarantując maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z idealnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 2500 zł

Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku

Programy samoczynne
W samoczynny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

czujnik załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Detektor załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się samoczynnie po zakończeniu procesu zmywania. To praktyczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, uniemożliwia kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,jeszcze oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy nieznacznej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo skrupulatne mycie solidnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami wytwarza silny strumień wody, asygnowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez zapotrzebowania powiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla mocno zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

zapewnia jeszcze więcej miejsca dla minimalnych akcesoriów kuchennych
Znalezienie miejsca dla niewiele znaczących akcesoriów jak części do ekspresu, niewielkich filiżanek, czy pokrywek może być irytujące. Specjalnie zaprojektowany trzeci kosz umiejscowiony w górnej części zmywarki zapewnia więcej miejsca na skomplikowane w załadunku komponenty. Dzięki ruchomej tacce na noże, trzeci kosz powiększa jeszcze możliwości zastosowania dolnego kosza, który pomieści choćby pokaźniejsze kieliszki do wina. Trzeci kosz otwiera świeże możliwości załadunku w szczególności niewiele znaczących akcesoriów kuchennych.

Kosze Max Flex: elastyczny i zrównoważony załadunek dla wszelkich naczyń z idealnym płynnym wysuwem.
odpowiedni załadunek zróżnicowanych naczyń może być wyzwaniem. Kosze Max Flex to udogodnienie dzięki zrównoważeniejszemu dolnemu koszowi, a także ruchomym elementom na znaczne naczynia. Dodatkowo, nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapobiegają przesunięciom. Dla niedużych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku z dużą przestrzenią, a także szufladę na sztućce. Kosze Max Flex stabilizują załadunek i elastyczne umiejscowienie wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Wyjątkowo w przypadku nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupolikwidować awarię, zaopatrzony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem)
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z zasady stosowane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz skonsolidować na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego realnego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie przypasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.


Pozostałe atrybuty
Kosze Max Flex Strefa Extra Clean Zone Trzeci kosz ExtraSpace Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu Składane półki w dolnym koszu (6x) Tacka na noże Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Kosze Max Flex: rozciągliwy i zrównoważony załadunek dla wszystkich naczyń z rewelacyjnym płynnym wysuwem. Trzeci kosz ExtraSpace - dodatkowy poziom załadunku: gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla małych akcesoriów kuchennych Silence Plus: odczuwalnie cicha przy głośności na poziomie 42dB. Strefa Extra Clean Zone: wyjątkowo staranne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu

3. miejsce

☆ Samsung Zmywarka samung dw60a8050fb (8806092790247) ☆

Samsung Zmywarka samung dw60a8050fb (8806092790247) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka samung dw60a8050fb (8806092790247)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61ea186e3754b7064f93f579
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung Zmywarka samung dw60a8050fb (8806092790247) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wybrane parametry Moduł Wi-Fi Programuj pracę zmywarki, włączaj ją i nadzoruj za pośrednictwem aplikacji SmartThings w Twoim urządzeniu mobilnym. Klasa energetyczna C Oszczędzaj wodę i zredukuj zużycie prądu, jednocześnie zachowując najwyższą jakość pracy zmywarki. Automatyczne otwieranie drzwi Unikaj zacieków i osiągnij efekt połysku, dzięki funkcji samoczynnie otwierających się drzwi po zakończeniu cyklu mycia, zezwalającej wodzie odparować. Szuflada na sztućce dopasuj przestrzeń szuflady, w zależności od rozmiarów naczyń, które chcesz wymyć. Wygodnie układaj w niej sztućce, akcesoria i inne niepokaźne elementy, oszczędzając miejsce w dolnych koszach. Czyste i suche naczynia już w godzinę Cały cykl mycia i suszenia zajmuje jedynie godzinę, co pozwala oszczędzać czas. Funkcja dezynfekcji Pozbądź się groźnych bakterii i wirusów, myjąc naczynia w 70°C. Wszystkie naczynia, w tym niemowlęce butelki, będą higienicznie czyste. Nowa zmywarka do zabudowy Samsung * Klasa energetyczna B dostępna w modelach: DW60A8060BB/EO, DW60A8060IB/EO, DW60A8070BB/EO, DW60A8071BB/EO, DW60A8070US/EO, zawiasy ślizgowe przystępne w modelu: DW60A8060IB/EO. NiepowtarzalnE WYKOŃCZENIE W odcieniu MATOWEJ GRAFITOWEJ STALI Zmywarka Samsung demonstruje się niezwykle elegancko w matowej grafitowej stali. Dodaje wnętrzu unikalnego charakteru, znakomicie komponując się z progresywną zabudową kuchenną.Wszystkie komponenty zostały precyzyjnie zaprojektowane i wytwarzane. Korzystaj z niej za pośrednictwem wewnętrznego panelu sterowania z błękitnym wyświetlaczem LED. SmartThings SmartThings usprawnia Twoje życie każdego dnia. Dzięki aplikacji masz cały dom w zasięgu ręki, a obsługiwanie urządzeń jest komfortowojsze, przyjemniejsze i bardziej instynktowne. Zdalnie włącz robota sprzątającego, będąc jeszcze na zakupach; wybieraj piosenki i playlisty, które towarzyszą Ci w trakcie przygotowywania obiadu albo kontroluj cykl prania Twojej pralki, bez konieczności podchodzenia do urządzenia. Od teraz Twój dom dostosuje się do Ciebie, odpowiadając na Twoje potrzeby. Moduł Wi-Fi Steruj zdalnie Twoim urządzeniem Zdalnie kontroluj Twoje urządzenie i steruj nim, dzięki modułowi Wi-Fi. Zostaniesz powiadomiony o wszystkim, co się dzieje – czy zmywarka jest gotowa do pracy, czy właśnie ją skończyła. Możesz ponadto na odległość wybierać trafne ustawienia, funkcje i programy, za pośrednictwem aplikacji SmartThings, dostępnej w Play albo AppStore. Dostosuj ustawienia do swoich potrzeb W aplikacji SmartThings skorzystaj z możliwości pobrania dodatkowych 4 programów, pozwalających Ci na dopasowanie procesu zmywania do Twoich potrzeb. Extra Cichy Program z wyjątkowo niską głośnością pracy (40 dB). Baby Care Dezynfekcja naczyń w wyższej temperaturze. Naczynia plastikowe proces z obniżoną temperaturą, który broni plastikowe naczynia przed odkształceniem. Garnki i patelnie Mocniejsze mycie w dolnym koszu, które pozwala usuną...

4. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms6eci07e- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Bosch Zmywarka sms6eci07e- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms6eci07e- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 612fadadd403334964d09a12
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms6eci07e- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:4:35;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe informacje:czujka zabrudzenia wody, automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane części, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:A;Poziom hałasu:38 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), godzinny, intensywny;typ etykiety:nowa;kolekcja:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5000, SMZ5300, SMZ5002, SMZ5001, 00267820, 10001629, 10001630, 11018806, 10002494;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint;Zużycie energii w cyklu:0,85 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


5. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS 6ECI03E, SMS6ECI03E ☆

Zmywarka BOSCH SMS 6ECI03E, SMS6ECI03E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS 6ECI03E, SMS6ECI03E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6336afe7d712872b9a6ef4d3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS 6ECI03E, SMS6ECI03E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

6. miejsce

☆ Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE ☆

Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62dbd5bf5ecf7920fdedcbde
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Zmywarki do 3500 zł gastronomiczne – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń ☆

Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63499679902e5100171e843a
 • ID kategorii: 9892

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń--//--wymiaryDługość (mm) 595 Szerokość (mm) 570 Wysokość (mm) 590


2. miejsce

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych ☆

Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6349a61a0a3d5f97044c3817
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Akcesoria do zmywarek tunelowychModuł antyrozbryzgowy. Z mocowaniem do podłączenia wyciągu oparów. Z zasłonami separującymi. Do umieszczania na początku albo końcu tunelu. Zalecana instalacja--//--wymiaryDługość (mm) 260


3. miejsce

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C ☆

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Krupps
 • Nazwa produktu: Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 631af2e2d71287cd1ab2206a
 • ID kategorii: 9892

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-COpis: Komin wylotowy EV-C


Zmywarka do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3500 zł opinie
 • Zmywarka do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *