Zmywarka do 3500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3500 zł pod zabudowę – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SR55ZS11 ☆

Siemens SR55ZS11 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55ZS11
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60743ae782fff0257b952fc0
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55ZS11 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect proste wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik firmy Siemens będzie rewelacyjnie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Gwarancja komfortowego i szybkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: nowe stylowe kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy element naczyń wyszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, niezwykle w przypadku obfitych garnków czy talerzy.

Ekonomiczne suszenie z oszałamiającym konsekwencją: technika suszenia Zeolith.
Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię. Ten wszechstronny materiał pozwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń.

Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.
Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem. Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź z reguły użytkowaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były idealnie zmyte przy niewielkiej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz postępowej technice zmywarki producenta Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens wytwarzano z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zespoi dobranych do solidnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, krótki czas trwania programów z stosownym skutkiem zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do nieznacznego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, zapewniając adekwatne rezultaty zmywania zawsze.


2. miejsce

☆ Siemens SR55ZS11ME ☆

Siemens SR55ZS11ME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55ZS11ME
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743da882fff01e5aa1beac
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55ZS11ME - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, jednakowo dokładnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu.

pozwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to niezbędne. Easy StartEasy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek gwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki ECG do 1500 zł

Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik producenta Siemens będzie perfekcyjnie przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i szybkiego myciaGwarancja wygodnego i prędkiego mycia: nowe eleganckie kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy komponent naczyń znajdzie swoje miejsce.

Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, wyjątkowo w przypadku wielkich garnków czy talerzy. Ekonomiczne suszenie z olśniewającym wynikiem: technologia suszenia Zeolith.Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię.

Ten wszechstronny materiał zezwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń. Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem.

Światło włącza się automatycznie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych.

Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje obszerny wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości.

Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź z zasady stosowaną kompozycję programów zmywania i opcji.

Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo przy pomocy aplikacji Home Connect. Optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były wspaniale zmyte przy małej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek firmy Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i dopasuje dopasowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z słusznym wynikiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, żeby uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego.

dokładnie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając stosowne rezultaty zmywania zawsze.


3. miejsce

☆ Electrolux EEC67310L ☆

Electrolux EEC67310L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEC67310L
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60c0cf338e441a864762e2a4
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEC67310L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:4:00;dodatkowe informacje:automatyczne otwieranie drzwi, czujka zabrudzenia wody, system ochrony szkła, zawiasy ślizgowe;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zawiasy ślizgowe;Funkcje dopełniające:dopełniające płukanie, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Klasa energetyczna:D;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, uchwyty SoftGrip, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność - ilość kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, ekonomiczny (eco), płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Electrolux/AEG AirDry, podnoszenie dolnego kosza Electrolux ComfortLift, szuflada Electrolux MaxiFlex;Zużycie energii w cyklu:0,85 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody w cyklu:11 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):11 litrów


4. miejsce

☆ Siemens SR55YS05 ☆

Siemens SR55YS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55YS05
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 627365688e441aa5ceca3298
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55YS05 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

5. miejsce

☆ Bosch SMV4HDX52E ☆

Bosch SMV4HDX52E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV4HDX52E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8482fff01e5aa1be5e
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV4HDX52E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższej jakości dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o detale niepowtarzalna zmywarka do zabudowy. Szerokość 59.8 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie.

Model ten jednorazowo może pomieścić 13 kompletów naczyń. Roczne zużycie energii wynosi 262 kWh a wody 2660 l....


6. miejsce

☆ Electrolux KECB7310L ☆

Electrolux KECB7310L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux KECB7310L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60c0cf2f8e441a864762e2a0
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux KECB7310L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX o szerokości 60 cm, a głębokości 55 cm w klasie energetycznej D. Sterowana elektronicznie, z zabezpieczeniem przed zalaniem, objętością na 14 kompletów naczyń, w technologii AirDry....

Zmywarki do 3500 zł wolnostojące – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 2500 zł

☆ Bosch sms6edi06e ☆

Bosch sms6edi06e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6edi06e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6492da47cefc10f3276
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6edi06e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność
nowoczesna technika gwarantując maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z idealnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku

Programy samoczynne
W samoczynny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

czujnik załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Detektor załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się samoczynnie po zakończeniu procesu zmywania. To praktyczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, uniemożliwia kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,jeszcze oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy nieznacznej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo skrupulatne mycie solidnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami wytwarza silny strumień wody, asygnowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez zapotrzebowania powiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla mocno zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

zapewnia jeszcze więcej miejsca dla minimalnych akcesoriów kuchennych
Znalezienie miejsca dla niewiele znaczących akcesoriów jak części do ekspresu, niewielkich filiżanek, czy pokrywek może być irytujące. Specjalnie zaprojektowany trzeci kosz umiejscowiony w górnej części zmywarki zapewnia więcej miejsca na skomplikowane w załadunku komponenty. Dzięki ruchomej tacce na noże, trzeci kosz powiększa jeszcze możliwości zastosowania dolnego kosza, który pomieści choćby pokaźniejsze kieliszki do wina. Trzeci kosz otwiera świeże możliwości załadunku w szczególności niewiele znaczących akcesoriów kuchennych.

Kosze Max Flex: elastyczny i zrównoważony załadunek dla wszelkich naczyń z idealnym płynnym wysuwem.
odpowiedni załadunek zróżnicowanych naczyń może być wyzwaniem. Kosze Max Flex to udogodnienie dzięki zrównoważeniejszemu dolnemu koszowi, a także ruchomym elementom na znaczne naczynia. Dodatkowo, nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapobiegają przesunięciom. Dla niedużych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku z dużą przestrzenią, a także szufladę na sztućce. Kosze Max Flex stabilizują załadunek i elastyczne umiejscowienie wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Wyjątkowo w przypadku nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupolikwidować awarię, zaopatrzony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 14500 zł

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem)
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z zasady stosowane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz skonsolidować na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego realnego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie przypasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.


Pozostałe atrybuty
Kosze Max Flex Strefa Extra Clean Zone Trzeci kosz ExtraSpace Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu Składane półki w dolnym koszu (6x) Tacka na noże Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Kosze Max Flex: rozciągliwy i zrównoważony załadunek dla wszystkich naczyń z rewelacyjnym płynnym wysuwem. Trzeci kosz ExtraSpace - dodatkowy poziom załadunku: gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla małych akcesoriów kuchennych Silence Plus: odczuwalnie cicha przy głośności na poziomie 42dB. Strefa Extra Clean Zone: wyjątkowo staranne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu

2. miejsce

☆ sms6zci42e marki Bosch ☆

sms6zci42e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: sms6zci42e marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa921672da47c4cd7e5577c
 • ID kategorii: 585

☆ sms6zci42e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla typowego procesu mycia:235 minut;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;dodatkowe dane:pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;dodatkowe opcje:AntiFingerprint - ochrona przed odciskami palców, automatyka zmywania (AquaSensor), blokada przed zmianą programu, dodatkowe suszenie, EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Home Connect - zdalne sterowanie, Machine Care, pamięć ulubionego programu, pomocnik dozowania, detektor załadunku, strefa Extra Clean Zone, suszenie EcoZeolith, system ochrony szkła, VarioSpeed Plus, wymiennik ciepła;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Górny kosz:półki na filiżanki;ilość programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:14 kpl.;objętość xor:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, szkło, ulubiony;Roczne zużycie energii elektrycznej:237 kWh;Roczne zużycie wody:2660 litrów;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujnik załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, mycie zabrudzonych naczyń Bosch Extra Clean Zone, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie wody w procesu:9,5 litra


3. miejsce

☆ Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE ☆

Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62dbd5bf5ecf7920fdedcbde
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka SIEMENS SN 23EI26CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

4. miejsce

☆ Zmywarka MIELE G 5022 SC Selection ☆

Zmywarka MIELE G 5022 SC Selection Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka MIELE G 5022 SC Selection
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62eed987d40333275358db44
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka MIELE G 5022 SC Selection - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka MIELE G 5022 SC Selection

5. miejsce

☆ Zmywarka sps6ymi17e marki Bosch ☆

Zmywarka sps6ymi17e marki Bosch Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka sps6ymi17e marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka sps6ymi17e marki Bosch - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka z technoloią PerfectDry, pojemność: 10 kompletów naczyń. Silence on demand - tryb bardzo cichej pracy. Ma Wi-Fi a aplikacja Home Connect gwarantuje zdalny dostęp i kontrolę urządzenia. 7-segmentowy ekran: zmywarki pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz zawiadamia o braku nabłyszczacza i soli. System ochrony szkła GlassProtect, Szuflada Vario3 Pro, EmotionLight pozwalają na pewne i bezpieczne zmywanie naczyń....

6. miejsce

☆ BOSCH SPS6YMI17E ☆

BOSCH SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: BOSCH SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62e7fb3cd4033399a8ade803
 • ID kategorii: 585

☆ BOSCH SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarki do 3500 zł gastronomiczne – sierpień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 ☆

Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5da7495f902e5166df086b7e
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

kosze 350x350mm, obudowa ze stali rdzoodpornej, samoczynne wyparzanie, w komplecie kosz uniwersalny, kosz na sztućce, dozownik płynu nabłyszczającego, moc 2770W, zasilanie 230V, 2 LATA GWARANCJI


Zmywarka do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3500 zł opinie
 • Zmywarka do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.