Zmywarka do 3500 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3500 zł pod zabudowę – październik 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux Y69EG400L ☆

Electrolux Y69EG400L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Y69EG400L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfc12da47c3d009f0318
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Y69EG400L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy seria 700 Quick Select.

2. miejsce

☆ Samsung DW60A8071 ☆

Samsung DW60A8071 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60A8071
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6180fcbe8e441aaab67cce89
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60A8071 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy SAMSUNG. Świetna klasa energetyczna B zniżająca zużycie energii. Sterowany elektronicznie. Model ten został wyekwipowany opózniony start, Funkcja Auto Open. Gwarancja 24 miesiące....

3. miejsce

☆ Whirlpool W7I HT58 T ☆

Whirlpool W7I HT58 T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool W7I HT58 T
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f2382fff0cde756e127
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool W7I HT58 T - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego procesu mycia:4:00;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;uzupełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyczne otwieranie drzwi, drzwi ze stali nierdzewnej, czujka zabrudzenia wody, wyświetlanie czasu do końca programu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system samoczyszczących filtrów, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:dopełniające suszenie, strefa intensywna, funkcja dezynfekcji, zmywanie strefowe, płukanie higieniczne, automatyka zmywania, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:B;Kolor:czarny;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, składane kolce, półka na sztućce;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:A;Poziom hałasu:38 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, samoczynny intensywny, samoczynny normalny, samoczynny prędki, dezynfekcja, uzupełniające suszenie, kryształy, mycie wstępne, PowerClean, program "45 minut", samoczyszczenie, Szósty Zmysł, prędki;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 55, 65;Programy zmywania:45, 50, 55, 65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:56 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł, suszenie Whirlpool NaturalDry, higieniczne płukanie Whirlpool;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litrów


4. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.innowacyjna technika zapewniając maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując świetny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o zróżnicowanych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy samoczynneW samoczynny sposób słuszną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

detektor załadunku.Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z tworzyw nienaturalnych, które z zasady wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu procesu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na doskonałe suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło oraz suche powietrze podczas procesu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w porównaniu do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki AEG do 3500 zł

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, proces po procesu. Zmywarka, która Cię zawiadamia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

bardzo w sytuacji niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej wydajny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: skrupulatny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się dane o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania, a także czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja w środku dzięki specjalnemu układowi diod LED.postępowy system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, że Twoje naczynia wyglądają naprawdę oszałamiająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to większa elastyczność załadunku ulepszone użycie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na pokaźne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się także miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są szczególnie pojemne, gwarantując miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta producenta Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W przypadku, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuzlikwidować awarię, wyposażony we wszystkie potrzebne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z reguły użytkowane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz zespoić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, samoczynnie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego osiągalnego minimum.

Jest to możliwe dzięki specjalnie dopasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe cechySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


5. miejsce

☆ Grundig GNVP4631D ☆

Grundig GNVP4631D Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Grundig
 • Nazwa produktu: Grundig GNVP4631D
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633fd30f8e441afde39f7040
 • ID kategorii: 523

☆ Grundig GNVP4631D - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Grundig GNVP4631DW 16 kpl. 3 Kosz 60 cm Zmywarka do zabudowy producenta Grundig wyekwipowana w 3 kosz na sztućce, o szerokości 60 cm, która pomieści 16 kompletów naczyń. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Szerokość: 60 cm rodzaj: do zabudowy pojemność: 16 kompletów Programy: 11 Zużycie wody na proces: 9,5 l Klasa energetyczna: C Funkcja Deepwash samoczynne otwierane drzwi typ silnika: Inwerterowy rodzaj zawiasów: Sliding Door+ BestFit Zmywarka bywa uznawana za jedno z najszczególniej nieporęcznych urządzeń, jakie można zamontować w kuchni.

Zawiasy BestFit pozwalają pozbyć się tego problemu. Dzięki zastosowanej technologii zmywarka idealnie współgra się z kuchnią, nie pozostawiając obszernych szczelin, a cokół może posiadać zaledwie 6cm. Mechanizm drzwi ślizgowych powoduje, iż przedni panel zmywarki, w trakcie otwierania i zamykania drzwi, porusza się wzdłuż swej osi, co że wyjmowanie naczyń jest przystępne i komfortowe!

CornerWash typowe zmywarki mają tylko jedno obrotowe ramię, dlatego czasami trzeba samemu doszczyścić resztki na naczyniach po zakończonym cyklu zmywania. Pozbyliśmy się tego problemu dzięki postępowej technice CornerWash z ramieniem z trzema strumieniami wody, która dociera do każdego zakątka zmywarki.

Zaufaj nam, gdy mówimy, że trzy ramiona natryskowe to ulepszone rozwiązanie niż jedno! Dzięki nim każde naczynie jest tak czyste, jak to tylko osiągalne. DeepClean sporo naczyń ma głębokie dno lub zagięcia, do których trudno sięgnąć.

DeepWash radzi sobie z tym dzięki 3 specjalnym dyszom i wyjątkowo zaprojektowanemu ramieniu. Dzięki tej technologii woda dociera do dna i ścian bocznych choćby najgłębszych naczyń i wspaniale je czyści.

Troska o Higienę znaczną kwestią jest dezynfekcja odzieży. HygieneCare gwarantuje głęboką dezynfekcję Twoich ciuchów, zabijając roztocza kurzu domowego i pyłki. Dzieje się tak dzięki temperaturze powietrza wewnątrz bębna, która podczas suszenia wynosi powyżej 56°C, poprzez co najmniej 15 minut.

dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja rodzina i dom są wolne od zarazków oraz bezpieczne. SPECYFIKACJA technicznA: Akcesoria Kosz na sztućce: Nie Półka na długie sztućce: Tak rodzaj półek: regulowane & Soft Touch ilość półeczek: 4 Akcesoria: Uchwyty do mycia blach Funkcje uzupełniające Oświetlenie wnętrza: Górne Wskaźnik zapchanego filtra: Nie Wskaźnik zalania: Tak Podfunkcja 1: Tabletka ALLin1 Podfunkcja 2: Nie Podfunkcja 3: Doormatic Podfunkcja 4: Nie Podfunkcja 5: Nie Połowa załadunku: Tak Tabletka All In 1: Tak System ochrony szkła: Mechaniczny Opóźnienie pracy (h): 1/2 - 24:00 Funkcja Express: Tak Funkcja Extra Quiet: Tak automatyczne otwierane drzwi: Tak Wskaźnik braku soli: Tak wariant ramienia przemywającego: CornerWash dodatkowe płukanie: Nie Wskaźnik braku nabłyszczacza: Tak Deepwash: Tak Świetlny wskaźnik pracy na podłodze: Tak Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterStop Funkcja 1: HygieneCare Funkcja 3: DeepClean Funkcja 4: Express Funkcja 6: Nie Dno: Stal nierdzewna typ ramienia myjącego: DeepWash P0: Nie wymiary Zakres regulacji wysokości: 82-92 cm Główne właściwości Zabezpieczenie przed dziecmi: Nie wariant instalacji: Do zabudowy objętość (ilość kompletów naczyń): 16 odcień drzwi: Srebro rozmiar towaru: Full size /Pełna szerokość wydajność typ silnika: Inwerterowy Konsumpcja energi (proces): 0.768 Klasa energetyczna: C Poziom hałasu (dBA): 40 Klasa hałasu: B Konsumpcja energii (100 cykli): 77 Zużycie energii na programie charakterystycznym: 1.75 Zużycie wody (l): 9.5 Programy Program 1: Auto Program 2: ALLinWash Program 3: Intensive 70 Program 4: Eco 50 Program 5: Delikatny 40 Program 7: Mini Program 8: Mycie wstępne ilość programów: 11

Inne Rankingi:  Zmywarka do 3000 zł

6. miejsce

☆ Grundig GSV4P860 ☆

Grundig GSV4P860 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Grundig
 • Nazwa produktu: Grundig GSV4P860
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbe01a8e441ada8c5f0839
 • ID kategorii: 523

☆ Grundig GSV4P860 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka GRUNDIG GSV4P860 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie sprawności energetycznej C. Ma ukryty panel sterowania.

liczba programów: 8. Opcja opóźnionego startu - maksymalnie 24 h. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C pojemność: 10 kompletów naczyń rodzaj silnika: Inwerterowy liczba programów: 8 Minutnik Opóźniony start 3 kosz na sztućce Wskaźnik braku nabłyszczacza i soli typ sterowania: Elektroniczne - dotykowe ekran Wysokość: 81,8 cm Szerokość: 44,8 cm SPECYFIKACJA technicznA Głębokość (mm): 550 Szerokość (mm): 448 Waga (kg): 32.1 Wysokość (mm): 818 Czas trwania procesu charakterystycznego (min): 239 towar do zabudowy: Tak typ silnika: Inwerterowy uzupełniające funkcje: Funkcja HygieneCare, ZoneWash, Fast Wash, automatyczne otwieranie drzwi po zakończeniu programu dopełniające dane: System suszenia DoorMatic Kosz dolny: Tak Kosz górny: Tak liczba programów: 8 Minutnik: Tak Opóźniony Start: Tak objętość (kpl.): 10 Temperatury zmywania (st.°C): 35, 40, 45, 50, 65, 70 Trzecia szuflada (na sztućce): Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza: Tak Wskaźnik braku soli: Tak rodzaje programów: Program samoczynny, All In Wash, QuickWash, Mini, Mycie wstępne, Eco 50°C, GlassCare, MixWash+ typ sterowania: Elektroniczne - Dotykowe typ wyświetlacza: Cyfrowy wyświetlacz: Tak Gwarancja: 24 miesiące Normy i atesty: CE wariant panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty) Zabezpieczenia: Diodowy wskaźnik pracy, Water Stop Klasa skuteczności energetycznej: C Poziom hałasu (dB): 41 Zużycie wody na cykl (l): 8.9 Klasa emisji hałasu: B Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 59


Zmywarki do 3500 zł wolnostojące – październik 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) ☆

Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d49add902e51afe8379317
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS4EMC06E (4242005434428) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
SMS4EMC06E to zmywarka, którą cechuje nadzwyczajna funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w innowacyjnej stylistyce a postępowe rozwiązana w niej zastosowane zadowolą nawet najistotniej wymagających użytkowników!...

2. miejsce

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) ☆

Siemens sr25zi11me (4242003872437) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens sr25zi11me (4242003872437)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1382fff045960e0b2b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:30;Czas trwania trybu czuwania:10 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-o-szerokosci-45-cm/SR25ZI11ME;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, ekonomiczny (eco), intensywny, krótki, szkło, ulubiony;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73145, SZ73001, SZ73000;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, niebieskie podświetlenie k...


3. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;typ etykiety:nowa;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...

Inne Rankingi:  Zmywarka do 11000 zł

4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w odcieniu srebrnym o objętości 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń ilość programów: 8 4 funkcje dopełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect poprzez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- wyśmienite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają dodatkowego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry perfekcyjne, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: większa rozciągliwość i lepsze wykorzystanie przestrzeni najlepsze zmywarki mają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na szerokie akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. W dodatku boczną stronę szuflady można opuścić tym samym tworzyjąc przestrzeń na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych elementów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu wygodnie dopasujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz przypasować wnętrze do swych potrzeb choćby dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - niezwykle cicha, gdy tego Ci potrzeba Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci trzeba.

Tryb wyciszenia redukuje hałas podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania.

Twoja innowacyjna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować sprawniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób sygnalizując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest potrzebna żeby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi poprzez wodę – i to aż poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA cechy techniczne Klasa efektywności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na cykl: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


5. miejsce

☆ Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) ☆

Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SAMSUNG
 • Nazwa produktu: Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 615350e93754b74f782f1a19
 • ID kategorii: 585

☆ Samsung Zmywarka dw60a8070us (8806090974564) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka SAMSUNG posiada program samooczyszczenia SelfClean gdzie za pomocą jednego przycisku wyczyścisz wnętrze zmywarki. Zdalna kontrola, a także monitoring za pomocą aplikacji SmartThings oraz asystenta głosowego zezwala na ustawienia programów i wybór opcji czy sprawdzanie etapu zmywania na ekranie telefonu....

6. miejsce

☆ Electrolux Zmywarka eeg68500l (7333394024684) ☆

Electrolux Zmywarka eeg68500l (7333394024684) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ELECTROLUX
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka eeg68500l (7333394024684)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64cc581d3754b767af3489a2
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux Zmywarka eeg68500l (7333394024684) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka ELECTROLUX EEG68500L to zmywarka, która na nowo wyznacza granice wygody i funkcjonalności w kuchni. Urządzenie łączy w sobie nowoczesny design, a także innowacyjne rozwiązania, które uczynią czyszczenie naczyń jeszcze łatwiejsze.

Zmywarka przeznaczona jest do zabudowy i wymiary 82 cm wysokości, 60 cm szerokości i 56 cm głębokości....


Zmywarki do 3500 zł gastronomiczne – październik 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C ☆

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Krupps
 • Nazwa produktu: Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 631af2e2d71287cd1ab2206a
 • ID kategorii: 9892

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-COpis: Komin wylotowy EV-C


2. miejsce

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń ☆

Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63499679902e5100171e843a
 • ID kategorii: 9892

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń--//--wymiaryDługość (mm) 595 Szerokość (mm) 570 Wysokość (mm) 590


3. miejsce

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych ☆

Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6349a61a0a3d5f97044c3817
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Akcesoria do zmywarek tunelowychModuł antyrozbryzgowy. Z mocowaniem do podłączenia wyciągu oparów. Z zasłonami separującymi. Do umieszczania na początku albo końcu tunelu. Zalecana instalacja--//--wymiaryDługość (mm) 260


Zmywarka do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3500 zł opinie
 • Zmywarka do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *