Zmywarka do 3500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 3500 zł pod zabudowę – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Samsung DW60A8071 ☆

Samsung DW60A8071 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60A8071
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6180fcbe8e441aaab67cce89
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60A8071 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy SAMSUNG. Świetna klasa energetyczna B zniżająca zużycie energii. Sterowany elektronicznie. Model ten został wyekwipowany opózniony start, Funkcja Auto Open. Gwarancja 24 miesiące....

2. miejsce

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E ☆

Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8082fff01e5aa1be54
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 6 SMV6ZCX00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego cyklu mycia:03:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające dane:system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy-o-szerokosci-60-cm/SMV6ZCX00E;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, przyśpieszony, uniwersalny;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5002, SMZ5100, SMZ5300;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, słuszne zużycie wody Bosch ActiveWater, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


3. miejsce

☆ Gorenje GV693C60 ☆

Gorenje GV693C60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GV693C60
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdf0f82fff0eb22ec3cfa
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GV693C60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Gorenje GV693C60UVAD 16 kpl 3 kosz 60cm Zmywarka do zabudowy TotalDry, samoczynne otwieranie drzwi, IonTech, objętość 16 kompletów naczyń. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C Kolor: Biały objętość: 16 kompletów naczyń 3 kosz na sztućce Zużycie wody na proces: 9,6l Opóźnienie startu Komunikacja poprzez WiFi wariant sterowania: Dotykowy Sygnał dźwiękowy i świetlny zakończenia syklu ilość programów: 7 Temperatura zmywania (°C): 40/45/50/55/60/65/70 Wskaźnik świetlny LED na podłogę Wewnętrzne oświetlenie LED detektor poziomu wody Zabezpieczenie przed przelaniem się wody: Total AquaStop Wnętrze: Wnętrze ze stali rdzoodpornej Wysokość: 81,6 cm Szerokość: 59,8 cm Głębokość: 55,5 cm Inteligentne dozowanie Bez konieczności dodawania detergentu przez miesiąc stosowania To niepowtarzalne rozwiązanie SmartDosing oszczędza Państwa czas, detergent i energię!

starczy wlać detergent do pojemnika i pozostawić bez dozowania poprzez okres jednego miesiąca, czyli średnio 20 cykli zmywania. Na podstawie wybranego programu zmywarka samoczynnie wyda odpowiednią liczba detergentu.

Pojemnik jest wyjmowany i łatwy do czyszczenia. ExtraHygiene z technologią UV za każdym razem znakomicie czysta zmywarka Prawdziwy efekt antybakteryjny jeszcze przy niższych temperaturach programu (np. Eco 55°C).

Funkcja światła UV jest aktywowana poprzez nową opcję UV, która jest skrupulatnie umieszczona w systemie hydraulicznym. Funkcja UV jest opcjonalna i może być wykorzystywana we wszystkich programach. W połączeniu z programami Eco, Auto, Intensive, powszednim, Nocnym i Higiena, likwiduje do 99,9% bakterii i wirusów.

SmartDry perfekcyjnie suche naczynia. Nadzwyczajnie suche naczynia. Nowa technologia SmartDry ze specjalnym zintegrowanym wentylatorem w środku zmywarki jest aktywowana po każdym cyklu zmywania,zlikwidować gorącą parę.

Wilgotna para w środku wanny jest zamieniana na wodę i kierowana z powrotem do rury. W wyniku tego procesu powstają perfekcyjnie suche naczynia. 16 kompletów naczyń Tak rozciągliwe, jak Twój czas Zmywarki Gorenje UltraClean proponują wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich Twoich potrzeb.

Trzy kosze pozwalają na jednoczesne zmywanie do 16 kompletów naczyń. W pełni rozciągliwe wnętrze zezwala na zróżnicowane opcje załadunku, a obsługa jest prosta i zezwala na zorganizowanie unikatowego przyjęcia!

ConnectLife Wszystko o zmywarce na wyciągnięcie ręki "Wszystko o Twojej zmywarce" na wyciągnięcie ręki Uprość swoje życie i miej wszystkie możliwości sterowania i sprawdzania swej zmywarki za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Zdalne sterowanie, powiadomienia mobilne i ticketing to funkcjonalności, które pomogą Ci zarządzać wszystkimi czynnościami związanymi ze zmywaniem płynniej i szybciej z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Trzecie ramię spryskujące Do 30% udoskonalone wyniki czyszczenia dopełniające ramię spryskujące, umieszczone w górnej części zmywarki, lepsze pokrycie wodą i przepłukanie dla do 30 % udoskonalonych rezultatów mycia.

Wszystkie naczynia i sztućce będą zawsze nieprzeciętnie umyte. Momentalnie i efektywnie w 1h efektywnie szybko sprawny i prędki program przeznaczony do codziennego wykorzystania dla naczyń z lekko wysuszonymi resztkami.

Program ten działa w temperaturze 65°C i kończy się w ciągu 1 godziny. Inwerter PowerDrive Niezwykła moc, wysoka produktywność Nowy, solidny, bezszczotkowy silnik Inverter PowerDrive z regulacją szybkości zagwarantuje wysoką sprawność przy pokaźnie niższym poziomie hałasu, niskim zużyciu energii i dłuższej żywotności.

Intensywna strefa CleanZone wspaniałe rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia świeże modele zmywarek Gorenje posiadają wspaniałe rozwiązanie na najtrudniejsze plamy i największe zabrudzenia: dwie produktywne dysze o sporej mocy umieszczone w tylnej części wanny.

Dzięki zastosowaniu wody pod wysokim ciśnieniem, trafiają one bezpośrednio w najtrudniejsze plamy, wyśmienicie sprawdzają się w przypadku mycia garnków, patelni i blach do pieczenia. IonTech Koniec z nieprzyjemnymi zapachami w trakcie wymagania na napełnienie zmywarki Każdy z nas zna nieprzyjemny zapach, który wyciąga się z na wpół załadowanej poprzez kilka dni zmywarki.

nowoczesna technologia IonTech zaimplementowana w zmywarkach Gorenje działa na zasadzie naturalnego procesu jonizacji, który w naturalny sposób usuwa nieprzyjemne zapachy i utrzymuje świeżość w zmywarce, choćby gdy jest ona pełna brudnych naczyń.

Prowadnice ślizgowe Effortless Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak szybki i prosty Bezproblemowy i szybki załadunek naczyń, górny kosz ma teraz gładki ślizg. Załadunek i rozładunek jeszcze nigdy nie był tak szybki i przystępny, dzięki przychylnym dla użytkownika prowadnicom z łożyskami kulkowymi na górnym koszu.

Serwis dla kieliszków do wina nadzwyczajne miejsce na kieliszki do wina Proszę umieścić swoje kieliszki do wina w bezpiecznym, wydzielonym miejscu na dolnym i górnym koszu za pomocą specjalnie zaprojektowanych uchwytów na kieliszki.

zaopatrzone są one w specjalny gumowy materiał, który zabezpiecza k


4. miejsce

☆ Siemens SR55YS05 ☆

Siemens SR55YS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55YS05
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 627365688e441aa5ceca3298
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55YS05 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

5. miejsce

☆ Bosch SPV6ZMX23E ☆

Bosch SPV6ZMX23E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV6ZMX23E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8d82fff01e5aa1be6d
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV6ZMX23E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.innowacyjna technika zapewniając maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody. Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Miele do 5500 zł

Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując świetny efekt zmywania każdego załadunku.

Funkcja Strefa Intensywna: sprawne czyszczenie garnków i patelni za dotknięciem jednego przycisku.Dzięki funkcji Strefa Intensywna w jednym cyklu możemy dzisiaj myć naczynia o zróżnicowanych potrzebach, np. Konkretnie zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym.

Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest adekwatnie delikatnie.

Programy samoczynneW samoczynny sposób słuszną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

detektor załadunku.Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik szybkości obrotowej, determinujący poziom wody.

w przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy minimalnej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę i wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiNowe zmywarki wysuszą wszystko, choćby naczynia z tworzyw nienaturalnych, które z zasady wymagały dopełniającego wycierania po zakończeniu procesu.

Zmywarki PerfectDry z technologią Zeolith nastawione są na doskonałe suszenie. Zeolith to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie procesu mycia i oddaje ciepło oraz suche powietrze podczas procesu suszenia.

Oszczędza do 20% energii w porównaniu do konwencjonalnego systemu suszenia w zmywarce. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki przy mniejszym zużyciu energii.

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się trudny. System Home Connect za pomocą funkcji Easy Start powoduje, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najlepszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca odpowiednie rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich typ i liczba naczyń. Dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, proces po procesu. Zmywarka, która Cię zawiadamia.Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

bardzo w sytuacji niezwykle zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej wydajny sposób. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie mobilne, w komfortowy sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza. TimeLight: skrupulatny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się dane o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania, a także czasie do jego zakończenia.

EmotionLight: elegancja w środku dzięki specjalnemu układowi diod LED.postępowy system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, że Twoje naczynia wyglądają naprawdę oszałamiająco.

Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi. Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.Specjalny uchwyt do mycia szkła zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

Szuflada na sztućce Vario3 to większa elastyczność załadunku ulepszone użycie przestrzeni.najkorzystniejsze zmywarki ActiveWater posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na pokaźne akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się także miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu.

Zmywarki ActiveWater są szczególnie pojemne, gwarantując miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm. Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala ustawić kosz na 3 zróżnicowanych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Zmywarka która liczy za Ciebie.Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnstyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet.

Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta producenta Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W przypadku, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy producenta Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domuzlikwidować awarię, wyposażony we wszystkie potrzebne części.

Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku. Funkcja Ulubione za jednym dotknięciemUłatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swojej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi.

Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z reguły użytkowane programy i opcje jako ulubione kombinacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć przy pomocy aplikacji Home Connect lub bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku.

Możesz zespoić na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem! Ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła gwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, samoczynnie redukujesz poziom hałasu swej zmywarki do absolutnego osiągalnego minimum.

Jest to możliwe dzięki specjalnie dopasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.Pozostałe cechySystem koszy VarioFlex Pro Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu 1 półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu EmotionLight: białe Obsługa od góry Język na blendzie: Angielski TimeLight ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu Programowanie czasu startu: 1-24 h Lejek do nasypywania soli


6. miejsce

☆ Electrolux EEG69410L ☆

Electrolux EEG69410L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEG69410L
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62066e1282fff05217004944
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEG69410L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy ELECTROLUX o szerokości 60 cm, a głębokości 55 cm w klasie energetycznej C. Sterowana elektronicznie, z zabezpieczeniem przed zalaniem, pojemnością na 15 kompletów naczyń, w technologii AirDry....

Zmywarki do 3500 zł wolnostojące – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch sms6edi06e ☆

Bosch sms6edi06e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6edi06e
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c6492da47cefc10f3276
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6edi06e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność
nowoczesna technika gwarantując maksymalną skuteczność, a także ekologiczne płukanie z idealnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu najnowocześniejszych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom sporo lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Inne Rankingi:  Zmywarka do 11500 zł

Asystent Dozowania gwarantuje słuszne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku

Programy samoczynne
W samoczynny sposób stosowną sprawność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania
Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W sytuacji braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

czujnik załadunku.
Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Detektor załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik szybkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku pokaźniejszej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia
Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki EfficientDry drzwi zmywaki otworzą się samoczynnie po zakończeniu procesu zmywania. To praktyczne rozwiązanie przyspieszy proces suszenia, uniemożliwia kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,jeszcze oszczędza zużycie energii.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy nieznacznej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to niezwykle cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Wyjątkowo skrupulatne mycie solidnie zabrudzonych naczyń w górnym koszu
Zapomnij o resztkach wysuszonych płatkach zbożowych w miskach. Strefa Extra Clean Zone z trzema rotującymi dyszami wytwarza silny strumień wody, asygnowana jest dla naczyń wymagających długiego namaczania. Teraz trzy razy więcej wody omywa naczynia, dzięki czemu są dużo czyściejsze bez zapotrzebowania powiększania detergentu czy temperatury. Strefa Extra Clean jest bez trudu aktywowana dla mocno zabrudzonych naczyń za pomocą jednego dotknięcia symbolu on & off.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody.
Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i sprawia pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

zapewnia jeszcze więcej miejsca dla minimalnych akcesoriów kuchennych
Znalezienie miejsca dla niewiele znaczących akcesoriów jak części do ekspresu, niewielkich filiżanek, czy pokrywek może być irytujące. Specjalnie zaprojektowany trzeci kosz umiejscowiony w górnej części zmywarki zapewnia więcej miejsca na skomplikowane w załadunku komponenty. Dzięki ruchomej tacce na noże, trzeci kosz powiększa jeszcze możliwości zastosowania dolnego kosza, który pomieści choćby pokaźniejsze kieliszki do wina. Trzeci kosz otwiera świeże możliwości załadunku w szczególności niewiele znaczących akcesoriów kuchennych.

Kosze Max Flex: elastyczny i zrównoważony załadunek dla wszelkich naczyń z idealnym płynnym wysuwem.
odpowiedni załadunek zróżnicowanych naczyń może być wyzwaniem. Kosze Max Flex to udogodnienie dzięki zrównoważeniejszemu dolnemu koszowi, a także ruchomym elementom na znaczne naczynia. Dodatkowo, nowo zaprojektowane półki na szkło, antypoślizgowe wykończenie i półki na filiżanki zapobiegają przesunięciom. Dla niedużych akcesoriów kuchennych przewidziano u góry 3 poziom załadunku z dużą przestrzenią, a także szufladę na sztućce. Kosze Max Flex stabilizują załadunek i elastyczne umiejscowienie wszelkich naczyń!

Właściwa rekomendacja dla każdego zmywania.
wybór właściwego programu zmywania może być wydawać się nieprzystępny. System Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start sprawia, że nie musimy juz zgadywać jaki program będzie najkorzystniejszy do wykonania zadania i za każdym razem zaleca stosowne rozwiązanie Każdorazowo można to zrobić bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia naczyń, ich rodzaj i ilość naczyń. Dzięki temu możesz prosto wybrać właściwy program i uzyskiwać genialne efekty zmywania, cykl po procesu.

Zmywarka, która Cię powiadamia.
Czekanie aż zmywarka skończy swoje zadanie może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Wyjątkowo w przypadku nad wyraz zajętych osób. Home Connect uspokoi Cię i pomoże zagospodarować Ci swój czas w bardziej efektywny sposób. Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób zapoznając Cię z bieżącym stanem pracy zmywarki, a także dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza.

Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.
System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka która liczy za Ciebie.
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Wsparcie serwowane mądrzej.
Nieprawidłowe działanie Twoich maszyn gospodarstwa domowego może być stresujące. Na pomoc spieszy zdalna diagnostyka. Starczy zadzwonić na infolinię Home Connect i umówić się na zdalną diagnostykę Twojego połączonego urządzenia przez Internet. Po uzyskaniu Twojej zgody, Obsługa Klienta marki Bosch może zdalnie sprawdzić Twoje urządzenie, zlokalizować problematyczny obszar i dostarczyć zrozumiałą poradę. W sytuacji, w której problem nie może zostać rozwiązany w ten sposób, technik serwisowy firmy Bosch może zostać powiadomiony i zjawić się w Twoim domupolikwidować awarię, zaopatrzony we wszystkie niezbędne części. Inteligentne wsparcie, inteligentne rozwiązania za dotknięciem przycisku.

Funkcja Ulubione za jednym dotknięciem)
Ułatwij sobie codzienne czynności wykorzystując pełnię możliwości swej zmywarki podłączonej do sieci Wi-fi. Dzięki funkcji Ulubione zaprogramuj z zasady stosowane programy i opcje jako ulubione kompilacje. Zaprogramowane ustawienia można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect albo bezpośrednio na wyświetlaczu w jednym kroku. Możesz skonsolidować na przykład program Suszenie Extra z Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Gotowe naczynia dzięki spersonalizowanym ustawieniom za jednym dotknięciem!

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Program Cichy i SuperSilence (42-45 dB)
Program Cichy to najcichszy sposób na działanie Twojej zmywarki. Po jego aktywacji, automatycznie redukujesz poziom hałasu swojej zmywarki do absolutnego realnego minimum. Jest to możliwe dzięki specjalnie przypasowanemu programowi Eco 50°C, zmniejszonemu ciśnieniu natrysku i wydłużonej fazie zmywania.


Pozostałe atrybuty
Kosze Max Flex Strefa Extra Clean Zone Trzeci kosz ExtraSpace Rolki Easy Slide do wysuwania górnego kosza Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Kolorowe wykończenie przeciwpoślizgowe w górnym koszu Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu Składane półki w dolnym koszu (6x) Tacka na noże Kosz Vario na sztućce w dolnym koszu 2 półki na filiżanki z miękkim silikonem w przedniej części górnego kosza 2 półki na filiżanki w dolnym koszu EfficientDry: wydajniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Kosze Max Flex: rozciągliwy i zrównoważony załadunek dla wszystkich naczyń z rewelacyjnym płynnym wysuwem. Trzeci kosz ExtraSpace - dodatkowy poziom załadunku: gwarantuje jeszcze więcej miejsca dla małych akcesoriów kuchennych Silence Plus: odczuwalnie cicha przy głośności na poziomie 42dB. Strefa Extra Clean Zone: wyjątkowo staranne mycie mocno zabrudzonych naczyń w górnym koszu

2. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E ☆

Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624653a05ecf7966e6f06ea3
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS6YMI17E, SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS6YMI17E 10kpl 3 kosz 8 programów Zmywarka wolnostojąca w odcieniu srebrnym o objętości 10 kompletów naczyń i szerokości 45cm. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 10 kompletów naczyń ilość programów: 8 4 funkcje dopełniające MacheinCare: Program czyszczenia zmywarki Suszenie Zeolith Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła GlassProtect 3 kosz na sztućce Zdalna kontrola poprzez aplikację mobilną Home Connect poprzez Wi-Fi EmotionLight: białe oświetlenie wnętrza Wskaźnik końca programu w minutach Programowanie czasu startu: 1-24 h Materiał wnętrza zmywarki: stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 45 cm Głębokość: 60 cm PerfectDry- wyśmienite efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają dodatkowego wycierania ręcznego.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Hotpoint do 2000 zł

Zmywarki PerfectDry perfekcyjne, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii* Szuflada Vario3 Pro: większa rozciągliwość i lepsze wykorzystanie przestrzeni najlepsze zmywarki mają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zagwarantuje przestrzeń na szerokie akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. W dodatku boczną stronę szuflady można opuścić tym samym tworzyjąc przestrzeń na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych elementów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki czemu wygodnie dopasujesz je do potrzeb. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na najróżniejszych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, choćby gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz przypasować wnętrze do swych potrzeb choćby dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Silence on demand - niezwykle cicha, gdy tego Ci potrzeba Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego Ci trzeba.

Tryb wyciszenia redukuje hałas podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

obniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania.

Twoja innowacyjna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię poprzez samoczynne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować sprawniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w wygodny sposób sygnalizując Cię o bieżącym statusie programu zmywarki, a także dostarczać inne przydatne dane.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! Ochrona przed zalaniem Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest potrzebna żeby je zapewnić.

Nasz system AquaStop zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi poprzez wodę – i to aż poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

SPECYFIKACJA technicznA cechy techniczne Klasa efektywności energetycznej: B Zużycie energii na 100 cykli: 51 kWh Zużycie wody na cykl: 8,5l Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 45 dB(A) Klasa emisji hałasu: C Głośność w pr


3. miejsce

☆ BOSCH SPS6YMI17E ☆

BOSCH SPS6YMI17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: BOSCH SPS6YMI17E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62e7fb3cd4033399a8ade803
 • ID kategorii: 585

☆ BOSCH SPS6YMI17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

4. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E ☆

Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6336afddd712872b9a6ef37d
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

5. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sps 6zmi35e ☆

Bosch Zmywarka sps 6zmi35e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sps 6zmi35e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 622ddddf3754b7a2715a91bf
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sps 6zmi35e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

6. miejsce

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 ☆

Bosch sms6zci08e serie 6 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms6zci08e serie 6
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637f8a680a3d5f475bbab067
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms6zci08e serie 6 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS6ZCI08E#;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony;typ etykiety:nowa;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5100, SMZ5001, SGZ1010, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:szuflada Bosch/Siemens Vario3, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, technologia suszenia Bosch/Siemens Zeolith, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii...


Zmywarki do 3500 zł gastronomiczne – marzec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 3500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych ☆

Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Fagor
 • Nazwa produktu: Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6349a61a0a3d5f97044c3817
 • ID kategorii: 9892

☆ Fagor Akcesoria do zmywarek tunelowych - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Akcesoria do zmywarek tunelowychModuł antyrozbryzgowy. Z mocowaniem do podłączenia wyciągu oparów. Z zasłonami separującymi. Do umieszczania na początku albo końcu tunelu. Zalecana instalacja--//--wymiaryDługość (mm) 260


2. miejsce

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń ☆

Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Diamond
 • Nazwa produktu: Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63499679902e5100171e843a
 • ID kategorii: 9892

☆ Diamond Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zamknięty wspornik do zmywarki do naczyń--//--wymiaryDługość (mm) 595 Szerokość (mm) 570 Wysokość (mm) 590


3. miejsce

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C ☆

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Krupps
 • Nazwa produktu: Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 631af2e2d71287cd1ab2206a
 • ID kategorii: 9892

☆ Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Komin wylotowy do zmywarek EVOLUTION LINE | EV-COpis: Komin wylotowy EV-C


Zmywarka do 3500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 3500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 3500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 3500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 3500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 3500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 3500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 3500 zł opinie
 • Zmywarka do 3500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 3500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *