Zmywarka do 4000 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 4000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 4000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 4000 zł pod zabudowę – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ De Dietrich DCJ532DQX ☆

De Dietrich DCJ532DQX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: De Dietrich
 • Nazwa produktu: De Dietrich DCJ532DQX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2d5b82fff0e01acab8fb
 • ID kategorii: 523

☆ De Dietrich DCJ532DQX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
DCJ532DQX Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm pojemność: 15 zestawów naczyń 8 programów mycia / 5 temperatur mycia Sterowanie dotykowe, biały wyświetlacz LED automatyczny program prania ICS + Funkcja opóźnionego startu do 24 godzin. Sygnalizacja wiązką światła punktowego Spotlight Suszenie konwekcją naturalną z samoczynnym otwieraniem drzwi Wskaźniki niskiego poziomu soli i nabłyszczacza na panelu sterowania Cichy i ekonomiczny silnik inwerterowy regulowany górny kosz (nawet po załadowaniu) Górna półka na sztućce Zabezpieczenie przed przepełnieniem i wyciekiem Aquablock Klasa energetyczna C Poziom hałasu: 42 dB (A) Zużycie wody: 9,8 l / proces Zużycie energii: 76 kWh / 100 cykli Klasa energetyczna: C Szer. 60 cm Wys. 82 cm Głęb.

2. miejsce

☆ Bosch SPI6YMS17E ☆

Bosch SPI6YMS17E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPI6YMS17E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 630da79382fff0e57ec45fb7
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPI6YMS17E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

3. miejsce

☆ Siemens SN55ZS67CE ☆

Siemens SN55ZS67CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN55ZS67CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743da782fff01e5aa1beaa
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN55ZS67CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Wygoda, wydajna ochrona szkła, szybkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń.
Gwarantowana wygoda i szybkie mycie: świeże kosze flexComfort z wyszukanym wzornictwem proponują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń. Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek znajdzie błyskawicznie swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym udoskonaleniom bezpieczeństwa, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania. W dodatku, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie.

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect proste wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia starannie wtedy gdy to potrzebne.

Wygoda, wydajna ochrona szkła, szybkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń.
Gwarantowana wygoda i prędkie mycie: świeże kosze flexComfort z wysmakowanym wzornictwem oferują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń. Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek odszuka szybko swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym udoskonaleniom bezpieczeństwa, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania. Ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie.

Easy Start
Easy Start sprawia,użytkowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje większą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz pilnować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik producenta Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: świeże gustowne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo rozciągliwej koncepcji, każdy komponent naczyń odnajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

glassZone delikatne i skrupulatne mycie najmocniej cennego szkła
SN55ZS67CEBezpiecznie i czysto: dzięki nowej strefie glassZone możesz umieścić najmocniej cenne szkło w zmywarce bez zmartwień. Sześć zintegrowanych dysz zagwarantuje ciągły i jednocześnie delikatny strumień wody, który myje bez uszczerbku wrażliwego materiału. W dodatku silikonowe wykończenie przeciwpoślizgowe broni przed mechanicznym uszkodzeniem i stabilizuje szkło.

Wkładanie obfitej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, stanowczo w przypadku dużych garnków czy talerzy.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 9500 zł

Komfort w trakcie załadunku: oznakowanie dźwigni ruchomych komponentów.
Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń producenta Siemens widocznej jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia dźwigni ruchomych komponentów w środku zmywarki zezwalają na natychmiastową zmianę wszystkich realnych ustawień koszy. Spore garnki można układać na płasko, co zezwala na wcześniejsze zakończenie pracy. Zmywane kieliszki do wina i szampana umieszczone w koszach są pokaźnie bardziej jednostajne.

Ekonomiczne suszenie z olśniewającym skutkiem: technika suszenia Zeolith.
Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię. Ten wszechstronny materiał zezwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń.

Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.
Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim albo białym światłem. Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji proponuje pokaźny wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź przede wszystkim używaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy niepokaźnej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wytworzono z wykorzystaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i zjednoczy dostosowanych do konkretnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają ponadto pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja i warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z optymalnym efektem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszcone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do małego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, gwarantując stosowne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.


4. miejsce

☆ Bosch SBD6ECX57E ☆

Bosch SBD6ECX57E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SBD6ECX57E
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7eb26d82fff045960e0186
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SBD6ECX57E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:4:35;dodatkowe informacje:samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, dotykowy panel sterowania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane części, półki na filiżanki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;ilość programów:9;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;typy programów zmywania:autoczyszczenie, automatyczny, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), express 45°, express 65°, intensywny, nocny, szkło;rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:Serie 6;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:86,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5000, SMZ5100, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:ochrona szkła Bosch GlassProtect, silnik Bosch/Siemens EcoSilenceDrive;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,85 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 l


5. miejsce

☆ Smeg ST211DS ☆

Smeg ST211DS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg ST211DS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2b2182fff0e01acab8e8
 • ID kategorii: 523
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Electrolux do 2000 zł

☆ Smeg ST211DS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy z panelem ukrytym, producenta Smeg. Główne atrybuty: - wysokość: 82 cm, - szerokość: 60 cm, - 2 kosze, - panel sterowania Easy, - 13 kompletów naczyń, - 5 programów, - 3 temperatury zmywania, - silnik standardowy, - zawiasy samopoziomujące, - opóźniony start, - suszenie kondensacyjne, - całe wnętrze ze stali rdzoodpornej, - pojedynczy Aquastop, Dualwater


6. miejsce

☆ Smeg ST4533IN ☆

Smeg ST4533IN Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg ST4533IN
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2b2382fff0e01acab8eb
 • ID kategorii: 523

☆ Smeg ST4533IN - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy firmy Smeg, szerokość 45cm.


Zmywarki do 4000 zł wolnostojące – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E, SMS6ECI07E ☆

Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E, SMS6ECI07E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E, SMS6ECI07E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6228deacb256f5aadbea64cf
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SMS6ECI07E, SMS6ECI07E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

2. miejsce

☆ LG DF425HSS ☆

LG DF425HSS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LG
 • Nazwa produktu: LG DF425HSS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6074195482fff006be94cdfa
 • ID kategorii: 585

☆ LG DF425HSS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu dla charakterystycznego cyklu mycia:193 minuty;Czas trwania programu eco:3:13;Czas trwania trybu czuwania:1 min.;dodatkowe informacje:automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące, 10 lat na silnik;Gwarancja:24 miesiące, 10 lat na silnik;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza;liczba programów:10;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - liczba kompletów:14 kpl.;objętość - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):41 dB;Poziom hałasu:41 dB dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:41 dB;typy programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, szybki;Roczne zużycie wody:2700 litrów;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 55, 65, 75, auto 65-70;Programy zmywania:45, 55, 65, 75;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Roczne zużycie energii elektrycznej:237 kWh;Zużycie energii w procesu:0,83 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,49 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody w cyklu:9,6 litra;Zużycie wody - proces (nowa):9,5 litra


3. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E ☆

Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6336afddd712872b9a6ef37d
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka do zabudowy BOSCH SMI6ECS93E, SMI6ECS93E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

4. miejsce

☆ Franke fdw 614 d7p dos d 117.0611.673 (7612985814140) ☆

Franke fdw 614 d7p dos d 117.0611.673 (7612985814140) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FRANKE
 • Nazwa produktu: Franke fdw 614 d7p dos d 117.0611.673 (7612985814140)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6373d5f6b256f56796f499f0
 • ID kategorii: 585

☆ Franke fdw 614 d7p dos d 117.0611.673 (7612985814140) - opis i dane techniczne ☆

Zmywarki do 4000 zł gastronomiczne – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 4000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251902e5182488d23f6
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
mistrzowskie zmywarki FORGAST to postępowe urządzenia, które zapewniają najwyższą skuteczność zmywania i płukania. Wszystkie elementy zmywarek zostały zaprojektowane i wyprodukowane przy zastosowaniu najwyższej jakości tworzyw, nowoczesnej i zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki czemu zmywarki spełniają najwyższe oczekiwania użytkowe i higieniczne. Wykonanie urządzeń z wysokojakościowej stali nierdzewnej zapewnia maksymalną solidność na najcięższe warunki użytkowania oraz wysoką oporność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny zapobiegają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co widocznie upraszcza czyszczenie i przystępne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Sprawność i moc sprzętów stosowne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Cechy technicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu myjącego. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. OPCJE dopełniające: wbudowana pompa spustowa (zmywarka FG00236). Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali nierdzewnej.

2. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 6000 zł

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dd1b4fd338000175721
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm oraz pojemnik na sztućce CU.

3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df1b4fd338000175b73
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Efektywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm oraz pojemnik na sztućce CU.

4. miejsce

☆ Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 ☆

Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6357e503d40333f2da3ecd37
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła WHIRLPOOL EGM 3 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

wymiary 415x465x595 mm, kosze 350x350mm, moc 2770W, zasilanie 230V,

dozownik płynu nabłyszczającego, kosz na szkło, uchwyt na sztućce,

sterowanie elektromechaniczne, 2 LATA GWARANCJI


5. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 634204885ecf79452d75f388
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw.

Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce CU. Opcje: - Dozownik płynu przemywającego. - wbudowana pompa spustowa. -Ramiona myjące I płuczące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło odcień Srebro Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 skuteczność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 220 mm Maksymalna wysokość szkła 220 mm liczba cykli mycia 1 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 11 objętość zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 2,65 rozmiarySzerokość (mm) 430 Głębokość (mm) 480 Wysokość (mm) 660 wymiary kosza 350 x 350 mm


6. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6342035eb256f5402a83e537
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw.

Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne I górne ramiona myjące i płuczące. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa.

Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce CU. Opcje: - Dozownik płynu myjącego. - zaimplementowana pompa spustowa. -Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 skuteczność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektromechaniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 220 mm Maksymalna wysokość szkła 220 mm liczba cykli mycia 1 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 11 objętość zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 2,65 wymiarySzerokość (mm) 430 Głębokość (mm) 480 Wysokość (mm) 660 wymiary kosza 350 x 350 mm


Zmywarka do 4000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 4000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 4000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 4000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 4000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 4000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 4000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 4000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 4000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 4000 zł cena
 • jaka Zmywarka do 4000 zł opinie
 • Zmywarka do 4000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 4000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *