Zmywarka do 4500 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 4500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 4500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 4500 zł pod zabudowę – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 4500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SMV6ECX51E ☆

Bosch SMV6ECX51E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV6ECX51E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d9582fff01e5aa1be8e
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV6ECX51E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Sterylizator UV Samsung GP-TOU020SABWQ biały Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche albo są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie pod koniec programu. To użyteczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji i delikatnie schłodzi naczynia, by były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania udoskonalonego efektu suszenia,także oszczędza energię. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność. Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną produktywność i naturalne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

Program automatyczny - efektywne zmywanie bez zgadywania Program Auto zagwarantuje adekwatną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla nadzwyczajnych rezultatów zmywania. Stosowny program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy. Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto. TimeLight: precyzyjny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze. Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się dane o przebiegu zmywania.

starczy jeden rzut oka, aby dowiedzieć się, jaka faza programu obecnie przebiega, a także ile czasu zostało jeszcze do zakończenia cyklu mycia. W ten sposób zyskujemy całkowitą orientację i możemy lepiej zaplanować swój czas.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha. Spraw, żeby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania. Twoja nowoczesna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.*rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi SuperSilence Plus: zmywarka, która zapewni spokój w domu.

Utrzymanie porządku w domu może być wyzwanie...


2. miejsce

☆ Smeg ST311CS ☆

Smeg ST311CS Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg ST311CS
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2b2082fff0e01acab8e7
 • ID kategorii: 523

☆ Smeg ST311CS - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy z panelem ukrytym, marki Smeg. Główne właściwości: - wysokość: 82 cm, - szerokość: 60 cm, - 3 kosze, - panel sterowania Easy, - 13 kompletów naczyń, - 5 programów, - 3 temperatury zmywania, - silnik charakterystyczny, - zawiasy samopoziomujące, - opóźniony start, - suszenie kondensacyjne, - całe wnętrze ze stali nierdzewnej, - pojedynczy Aquastop, Dualwater


3. miejsce

☆ Siemens SN85EX56 ☆

Siemens SN85EX56 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN85EX56
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60743ae382fff0257b952fb4
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN85EX56 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Wygoda, efektywna ochrona szkła, szybkie rozmieszczenie i wyjmowanie naczyń.
Gwarantowana wygoda i prędkie mycie: nowe kosze flexComfort z wykwintnym wzornictwem proponują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń. Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek wyszuka momentalnie swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym udoskonaleniom bezpieczeństwa, możesz umieścić cenne szkło w swej zmywarce Siemens bez wahania. Ponadto, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie.

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo dokładnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Pozwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz obserwować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 2500 zł

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik firmy Siemens będzie nadzwyczajnie przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia
Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia: świeże wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo rozciągliwej koncepcji, każdy element naczyń odnajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort oraz varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby nieduże naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie szerokiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji dużych garnków czy talerzy.

Komfort w trakcie załadunku: oznakowanie dźwigni ruchomych komponentów.
Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń producenta Siemens widocznej jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia dźwigni ruchomych komponentów we wnętrzu zmywarki umożliwiają natychmiastową zmianę wszystkich możliwych ustawień koszy. Obfite garnki można układać na płasko, co zezwala na wcześniejsze zakończenie pracy. Zmywane kieliszki do wina i szampana umieszczone w koszach są istotnie bardziej zrównoważone.

Łatwe do otwarcia drzwi bez uchwytu: system automatycznego otwierania drzwi.
ENowe, w pełni zintegrowane zmywarki producenta Siemens są dzisiaj zaopatrzone w nowy system automatycznego otwierania drzwi. Dzięki niemu starczy lekko nacisnąć przód drzwi zmywarki, żeby je otworzyć. To takie proste niepotrzebny jest już żaden uchwyt. Rozwiązanie to jest nie tylko komfortowojsze, ale można jebezproblemowo wkomponować w każdą progresywną kuchnię bez uchwytów.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje szeroki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź typowo wykorzystywaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były genialnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Producent Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem*.
Oprócz nowoczesnej technologii zmywarki firmy Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens wykonano z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i skonsoliduje przypasowanych do mocnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają również pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z adekwatnym rezultatem zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, żeby uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewielkiego pojemnika przechwytującego. Skrupulatnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwi zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Wyświetlaj wszystkie dane o przebiegu programu na podłodze: timeLight.
nowoczesna funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a nawet komunikaty o błędach na podłodze kuchni. Nie przeoczysz już absolutnie niczego.


4. miejsce

☆ Smeg ST382C ☆

Smeg ST382C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg ST382C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2b2482fff0e01acab8ed
 • ID kategorii: 523

☆ Smeg ST382C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do zabudowy z panelem ukrytym, marki Smeg. Główne cechy: - wysokość: 82 cm, - szerokość: 60 cm, - 3 kosze, - panel sterowania Easy+, - 13 kompletów naczyń, - 11 programów, - 7 temperatur zmywania, - silnik Inverter 2.0, - zawiasy samopoziomujące, - FlexiZone, ActiveLight, - opóźniony start, - suszenie kondensacyjne, - system samoczynnego otwierania drzwi Dry Assist+, - całe wnętrze ze stali nierdzewnej, - pełne zabezpieczenie Aquastop, Dualwater

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 4000 zł

5. miejsce

☆ Smeg STL251C ☆

Smeg STL251C Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg STL251C
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2b868e441afde39f39ad
 • ID kategorii: 523

☆ Smeg STL251C - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy z panelem ukrytym, firmy Smeg. Główne parametry: - wysokość: 82 cm, - szerokość: 60 cm, - 2 kosze, - panel sterowania Easy, - 13 kompletów naczyń, - 5 programów, - 4 temperatury zmywania, - system orbitalnego zmywania, - silnik Inverter 2.0, - zawiasy samopoziomujące,ślizgowe, - FlexiFit, opóźniony start, - suszenie kondensacyjne, - system samoczynnego otwierania drzwi Dry Assist+, - całe wnętrze ze stali nierdzewnej, - pełne zabezpieczenie Aquastop, Dualwater

6. miejsce

☆ AEG FSE83847P ☆

AEG FSE83847P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AEG
 • Nazwa produktu: AEG FSE83847P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6253eae282fff009f0a6756c
 • ID kategorii: 523

☆ AEG FSE83847P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:4:00;dodatkowe informacje:samoczynny wyłącznik, automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, zawiasy ślizgowe;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dopełniające:dodatkowe płukanie, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, podłogowy ekran czasu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, uchwyty SoftGrip, składane części, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):M3DCP200, M3GCP300, M3GCP200, M3GCP201;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);zaimplementowane technologie:podnoszenie dolnego kosza Electrolux/AEG ComfortLift, automatyka zmywania AEG Sensorlogic, szuflada Electrolux/AEG MaxiFlex;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,85 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - cykl:11 litrów


Zmywarki do 4500 zł wolnostojące – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 4500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ AEG zmywarka do naczyń Mastery ComfortLift FSE83838P, FSE83838P ☆

AEG zmywarka do naczyń Mastery ComfortLift FSE83838P, FSE83838P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AEG
 • Nazwa produktu: AEG zmywarka do naczyń Mastery ComfortLift FSE83838P, FSE83838P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6170be7c902e51cb3f2a2f79
 • ID kategorii: 585

☆ AEG zmywarka do naczyń Mastery ComfortLift FSE83838P, FSE83838P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego procesu mycia:4:00;dopełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, zawiasy ślizgowe;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dodatkowe:dodatkowe płukanie, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa energetyczna:D;Klasa wydajności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, uchwyty SoftGrip, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;liczba programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, ekonomiczny (eco), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - linia:AEG FSE838***;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):M3DCP200, M3GCP300, M3GCP200, M3GCP201;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Electrolux/AEG AirDry, podnoszenie dolnego kosza Electrolux/AEG ComfortLift, automatyka zmywania AEG Sensorlogic;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w cyklu:8,5 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - cykl:11 litrów


2. miejsce

☆ Franke fdw 614 d10p dos c 117.0611.674 (7612985814157) ☆

Franke fdw 614 d10p dos c 117.0611.674 (7612985814157) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: FRANKE
 • Nazwa produktu: Franke fdw 614 d10p dos c 117.0611.674 (7612985814157)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6373d4d1d40333666eb0887f
 • ID kategorii: 585

☆ Franke fdw 614 d10p dos c 117.0611.674 (7612985814157) - opis i dane techniczne ☆

Zmywarki do 4500 zł gastronomiczne – grudzień 2022

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 4500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz ☆

Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Egaz
 • Nazwa produktu: Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b694c743754b7940b37374b
 • ID kategorii: 9892

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyparzacz elektryczny do naczyń wytworzony ze stali nierdzewnej przeznaczony do wyparzania umytych naczyń stołowych i sztućców. Wyparzacz gastronomiczny może służyć jako zastępstwo zmywarki w zakładach zbiorowego żywienia, choć naczynia wkładane do wyparzacza muszą być wcześniej umyte - wyparzacz zapewnia im tylko ostateczną dezynfekcję. Cykl wyparzania trwa około 6-7 minut. Maksymalny załadunek komory to 18 talerzy albo 4 kg sztućców. Wyparzacz do naczyń EWE-1 ma przyłącze i odprowadzenie wody dzięki czemu, po przyłączeniu do istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej dostępnej w zmywalni, obsługa wyparzarki odbywa się bezpiecznie i wygodnie. W wyposażeniu wyparzacza znajdują się: kosz na talerze (18 sztuk) kosz na sztućce uchwyty do wyjmowania koszy

2. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 6000 zł

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61f1fdaa0a3d5fd2d34fb409
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące.

skuteczność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Proces mycia wynosi 90/120/180 s.

W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm oraz pojemnik na sztućce CU.


3. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251b256f5e02c43dcfb
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
profesjonalne zmywarki FORGAST to progresywne urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie komponenty zmywarek zostały zaprojektowane i wyprodukowane przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnej , a także zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki temu zmywarki spełniają najwyższe kryteria użytkowe, a także higieniczne. Wykonanie urządzeń z wysokojakościowej stali rdzoodpornej zapewnia maksymalną odporność na najcięższe warunki stosowania i wysoką odporność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny zapobiegają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co wyraźnie usprawnia czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Sprawność i moc urządzeń stosowne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Cechy technicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu myjącego zaimplementowana pompa spustowa. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. Maksymalna wysokość wsadu wynosi 22 cm OPCJE uzupełniające: Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali nierdzewnej.

4. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line GM-350 B ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line GM-350 B Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line GM-350 B
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 625eddad902e513bafc3e553
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line GM-350 B - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line z zaimplementowaną pompą spustową. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Proces mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.

5. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df2b4fd338000175b89
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z pompą spustową. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.

6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368da6b4fd3380001750f3
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego, a także pompą spustową. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s. W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35, a także pojemnik na sztućce CU.

Zmywarka do 4500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 4500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 4500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 4500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 4500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 4500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 4500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 4500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 4500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 4500 zł cena
 • jaka Zmywarka do 4500 zł opinie
 • Zmywarka do 4500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 4500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *