Zmywarka do 5000 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka do 5000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka do 5000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki do 5000 zł pod zabudowę – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w cenie do 5000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SMD6TCX00 ☆

Bosch SMD6TCX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMD6TCX00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6156c2962da47c3ddefed5ac
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMD6TCX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

wyjątkowo energooszczędna zmywarka w najwyższej klasie energetycznej A, dzięki innowacyjnemu systemowi oszczędzania energii o wysokiej efektywności - znakomite rezultaty bez kompromisów. PerfectDry z technologią Zeolith: znakomite suszenie przy mniejszym zużyciu energii, nawet w sytuacji niełatwych do wysuszenia naczyń.

Klasa sprawności energetycznej A: nasza najszczególniej energooszczędna zmywarka! Kosze Flex: sprężyste i poręczne rozwiązanie ułatwiające wyjmowanie. Silence Plus: wyjątkowo cicha przy głosności na poziomie 44dB.

Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który upraszcza każdy dzień. Nr 1 w EuropieLepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto firmy Bosch. Poprzez pokolenia AGD firmy Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia.

Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Wspaniale znany polskim konsumentom, postrzegany jako niezawodny i naturalny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii sporego sprzętu.

PerfectDry: genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energiiPodczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa nienaturalnego czasem okazywało się, że były jeszcze wilgotne i wymagały dodatkowego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry z zastrzeżoną technologią Zeolith nastawione są na rewelacyjne suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze w trakcie procesu suszenia.

Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym procesu przy mniejszym zużyciu energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu z porównywalną zmywarką Bosch bez technice Zeolith i klasy energetycznej D.

Łatwe otwieranie bez uchwytu.Asystent otwierania drzwi OpenAssist pozwala na zainstalowanie frontów meblowych bez uchwytu. Zmywarkę można z łatwością i wygodnie otworzyć przez delikatne naciśnięcie frontu nawet z zajętymi dłońmi.

Impuls aktywuje zwolnienie zatrzasku i drzwi uchylają się łagodnie i cicho. Zabudowa bezuchwytowa, coraz bardziej lubiana, otwiera nowe możliwości przy aranżacji, sprzyjając bezproblemowemu wpasowaniu urządzenia w koncepcję zabudowy kuchni.

To nie tylko wyśmienity fason, ale i niezwykła łatwość obsługi. Szuflada Vario3: dzisiaj Twoja zmywarka ma wiecej możliwości.Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To wspaniałe miejsce na sztućce i znikome akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso.

Dodatkowy poziom zapewnia obszerniejszą swobodę w trakcie załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, stwarzając miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości!

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

dzięki czemu możesz dostosować wnętrze do swych potrzeb nawet dla nad wyraz wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Wyjatkowo ciche zmywanieNikt nie lubi, gdy rozprasza go hałas.

Dlatego, jeśli spokój i cisza są dla Ciebie ważne, zmywarka Silence Plus 44 dB jest rozwiązaniem. Jest stanowczo cicha, dzięki temu w Twojej kuchni zapanuje spokój i cisza. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niedużej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zmniejsza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha.Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć albo wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania.

Twoja progresywna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem niełatwy, a zastosowanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym konsekwencją.

Aplikacja Home Connect za pomocą funkcji Easy Start sprawia, że nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najlepszy. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, rodzaj i liczba naczyń. Aplikacja zarekomenduje optymalne ustawienie.

dzięki czemu możesz z łatwością wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia przenośnego i uzyskiwać znakomite efekty zmywania, zawsze, cykl po procesu. Licznik tabletekBrak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home ConnectCzekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres. Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci zastosować produktywniej czas.

Jeśli zechcesz, automatyczne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób oznajmiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki oraz dostarczać inne przydatne informacje.

Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza! InfoLight czerwona wiązka światła sprawia, iż jesteś na bieżąco.Aktywność zmywarki powiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia.

Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia żeby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop zagwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń wewnątrz. Czujniki stale pilnują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa sprawność.nowoczesna technologia gwarantująca maksymalną wydajność, a także naturalne zmywanie z wspaniałymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody i ulepszone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niespotykanie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania zapewnia trafne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z obszerniejszą siłą, zapewniając nieprzeciętny efekt zmywania każdego załadunku.

Program samoczynny - produktywne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje adekwatną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie przypasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co efektywne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 4000 zł

To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Stosowny program dla rozmaitego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja FavouriteSpraw, by codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swej smart zmywarki.

Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kompozycje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem.

przy pomocy aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurowac dużo programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!


2. miejsce

☆ Siemens iQ500 SN65ZX67CE ☆

Siemens iQ500 SN65ZX67CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iQ500 SN65ZX67CE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d9b82fff01e5aa1be9b
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens iQ500 SN65ZX67CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego procesu mycia:03:45;dodatkowe dane:wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-w-pelni-zintegrowane/fully-integrated-60-cm-width/SN65ZX67CE;Klasa energetyczna:A+++;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;liczba kompletów:13 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, krótki, szkło, szybki, ulubiony;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Siemens SN*5Z*67CE;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73640, SZ73300, SZ73100, SZ73001, SZ73000;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezp...


3. miejsce

☆ AEG FSE83847P ☆

AEG FSE83847P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AEG
 • Nazwa produktu: AEG FSE83847P
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6253eae282fff009f0a6756c
 • ID kategorii: 523

☆ AEG FSE83847P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:4:00;Długość węża dopływowego:180 cm;Długość węża odpływowego:180 cm;dopełniające dane:automatyczny wyłącznik, automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, zawiasy ślizgowe;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dopełniające:dodatkowe płukanie, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, tryb cichy, podłogowy wyświetlacz czasu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, uchwyty SoftGrip, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;liczba kompletów:14 kpl.;ilość programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność:14 kpl.;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):M3DCP200, M3GCP300, M3GCP200, M3GCP201;ekran elektroniczny:LED (diodowy);zaimplementowane technologie:podnoszenie dolnego kosza Electrolux/AEG ComfortLift, automatyka zmywania AEG Sensorlogic, szuflada Electrolux/AEG MaxiFlex;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,85 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - proces:11 litrów


4. miejsce

☆ Bosch BISMI6TCS00E ☆

Bosch BISMI6TCS00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch BISMI6TCS00E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62c7d8bd82fff0850af63f62
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch BISMI6TCS00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

5. miejsce

☆ Miele G5050SCVi ☆

Miele G5050SCVi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele G5050SCVi
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f5a37aa2da47c7c05722c7a
 • ID kategorii: 523

☆ Miele G5050SCVi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:54;dodatkowe informacje:wyświetlanie czasu do końca programu, możliwość podłączenia do ciepłej wody;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome części w koszach;Opcje dopełniające:dodatkowe suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, sygnał akustyczny końca pracy, sygnał świetlny, technologia naprzemiennego mycia, tryb intensywny;Funkcje uzupełniające:dopełniające suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa produktywności zmywania:A;liczba kompletów:14;liczba programów:5;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - ilość kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekologiczny, intensywny, skrócony;Roczne zużycie wody:2492 litrów;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 75, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:57 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:80,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;Zużycie energii w procesu:0,94 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,3 W;Zużycie prądu (100 cykli):95 kWh;Zużycie wody w procesu:8,9 litra;Zużycie wody - proces (nowa):8,9 litra


6. miejsce

☆ Bosch SMV6YCX00E ☆

Bosch SMV6YCX00E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV6YCX00E
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 646336058e441a753a7d2def
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV6YCX00E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:3:55;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:możliwość podłączenia do ciepłej wody, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:dodatkowe suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Klasa energetyczna:B;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony, ulubiony;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 l


Zmywarki do 5000 zł wolnostojące – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w cenie do 5000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka przemysłowa WHIRLPOOL Eco Line EGM 4 ☆

Zmywarka przemysłowa WHIRLPOOL Eco Line EGM 4 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zmywarka przemysłowa WHIRLPOOL Eco Line EGM 4
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bfae130a3d5fb9835aa9ea
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 1500 zł

☆ Zmywarka przemysłowa WHIRLPOOL Eco Line EGM 4 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka przemysłowa do szkła Eco Line EGM 4 producenta Whirlpool to urządzenie które wyśmienicie spełni oczekiwania hotelach i restauracjach! Zaprojektowana w oparciu o najnowsze technologie, odznaczająca się najwyższą jakością i efektywnością. Spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa które są zgodne ze standardami HACCP. Sterowana mechanicznie, ma jeden proces zmywania trwający 120 sekund. Wyposażona w podwójny system oczyszczający, a także zintegrowany dozownik płynu nabłyszczającego, wyprodukowana z dwuwarstwowej stali rdzoodpornej AISI 305. Ma niezależne, wirujące ramiona przemywające i płuczące stworzone z wysokiej jakości tworzywa i zbiornik z higienicznymi prowadnicami wytworzone ze stali rdzoodpornej.

2. miejsce

☆ Zmywarka MIELE G 5110 SCi Active (4002516620815) ☆

Zmywarka MIELE G 5110 SCi Active (4002516620815) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: MIELE
 • Nazwa produktu: Zmywarka MIELE G 5110 SCi Active (4002516620815)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64817c28902e51e0231e80f4
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka MIELE G 5110 SCi Active (4002516620815) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wolnostojąca zmywarka MIELE G 5110 SCi Active z potężnym blatem, który można zastosować jako powierzchnię roboczą. Urządzenie nie jest zamontowane na stałe. Klasa efektywności energetycznej D. Objętość 14 kompletów....

3. miejsce

☆ Miele g 5110 sc front active - 60cm - szuflada na sztućce ☆

Miele g 5110 sc front active - 60cm - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Miele
 • Nazwa produktu: Miele g 5110 sc front active - 60cm - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 647fd7923754b705596db3db
 • ID kategorii: 585

☆ Miele g 5110 sc front active - 60cm - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Najwyższej jakości dopracowana w najmniejszych szczegółach, z ogromną dbałością o szczegóły oryginalna zmywarka wolnostojąca. Szerokość 60 cm, w nowej klasie energetycznej D, sterowana elektronicznie.

Model ten jednorazowo może pomieścić 14 kompletów naczyń. Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO kWh 84 w programie EKO a wody 8.5 l....


4. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) ☆

Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652)
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6233c6313754b79c3402a393
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms 8yci03e (4242005314652) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS8YCI03E 14kpl 3kosz 60cm Zeolith Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, mieszcząca maksymalnie 14 kompletów naczyń, w klasie produktywności energetycznej B, ma zewnętrzny panel sterowania.

ilość programów: 8. Opcja opóźnionego startu - maksymalnie 24 h. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Zmywarka wolnostojąca Klasa energetyczna: B pojemność: 14 kompletów naczyń 8 programów zmywania 5 funkcji dodatkowy Program MachineCare: Czyszczenie zmywarki Suszenie Zeolith Asystent dozowania Automatyka rozpoznawania detergentu 3 kosz na sztućce wyświetlacz TFT EmotionLight: Białe oświetlenie wnętrza Sygnał dźwiękowy końca programu Opóźnienie startu Materiał wnętrza zmywarki: Stal szlachetna Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 60 cm PerfectDry- nadzwyczajne efekty suszenia przy mniejszym zużyciu energii* Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają uzupełniającego wycierania ręcznego.

Zmywarki PerfectDry idealne, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza w trakcie suszenia.

Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii*. *Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith® i klasą energetyczną B w porównaniu ze zmywarką Bosch bez technice Zeolith® i klasą energetyczną D.

Spersonalizowane zmywanie Program Inteligentny powstał z myślą o jak najkorzystniejszym, świadomym wykorzystaniu nowoczesnej technice w nowych zmywarkach Bosch. Udostępniając ocenę działania programu przez Home Connect, zmywarki analizują Twoje opinie o myciu, suszeniu, a także czasie trwania procesu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują właściwości programu do Twoich wymagań.

W ten sposób możesz zmywać według swych indywidualnych zasad: oszczędnie i sprawnie, dbając o zasoby wody i energii. Dodatkowo, program oferuje całkowitą przejrzystość zużycia wody i energii. Elastyczne, bezpieczne, z łatwością wysuwane kosze Ładowanie zmywarki stało się teraz o sporo łatwiejsze.

Ruchome i naprzemiennie składane części upraszczają bezpieczne ustabilizowanie pokaźniejszych naczyń w dolnym koszu. Górny kosz został wyposażony w miękkie, przeciwpoślizgowe listwy służące bezpiecznemu ustabilizowaniu przeróżnego rodzaju szklanek.

Półki na filiżanki zyskały miękkie wykończenie broniące delikatne kieliszki. Lepszy system wysuwania zagwarantuje płynną obsługę choćby przy pełnym obciążeniu koszy. Szuflada Vario3 Pro: obszerniejsza sprężystość i ulepszone użycie przestrzeni najlepsze zmywarki posiadają we wnętrzu jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro gwarantuje przestrzeń na szerokie akcesoria, takie jak np.

łyżki wazowe. Dodatkowo boczną stronę szuflady można opuścić tym samym stwarzając przestrzeń na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom likwiduje potrzebę montowania koszyka na sztućce, dzięki temu masz więcej miejsca na talerze w dolnym koszu.

Przyciski regulacji ruchomych elementów w szufladzie zostały oznaczone czerwonym kolorem, dzięki temu komfortowo dostosujesz je do potrzeb. Wyjątkowo ciche zmywanie Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu.

Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zmywarka Silence Plus 43 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy śladowej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to istotnie cenne w nocy i w domach z kuchnią otwartą na salon. Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb.

System pozwala zmienić ustawienie kosza na rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz dostosować wnętrze do swych potrzeb nawet dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja postępowa zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.

*rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi Licznik tabletek Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, zawiadamia Cię przez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek.

Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie. Powiadomienia push - jesteś za każdym razem na bieżąco dzięki Home Connect Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i wywoływać zbędny stres.

Aplikacja przenośna Home Connect uwolni Cię i p


Zmywarki do 5000 zł gastronomiczne – czerwiec 2023

Zestawienie TOP6 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych w cenie do 5000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń marki Forgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń marki Forgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń marki Forgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368da4b4fd3380001750d9
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń marki Forgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Uniwersalna zmywarka z funkcją wyparzania Forgast przeznaczona dla obiektów znikomej i średniej gastronomii. Sterowanie elektro-mechaniczne. Zaimplementowane funkcjonalności oraz wyposażenie zezwalają na mycie i wyparzanie szkła, sztućców, naczyń, akcesoriów kuchennych oraz tac gastronomicznych o standardzie GN1/1. Wysokość komory umożliwia mycie składników o maksymalnej wysokości 32 cm. Wybór jednego z dwóch cykli o długości 120 albo 180 sekund daje możliwość mycia naczyń o rożnym stopniu zabrudzenia. Uniwersalność zastosowań jest możliwa dzięki regulowanej temperaturze wyparzania w zakresie 82-90oC oraz możliwości precyzyjnego sterowania nastawami dozowników płynu przemywającego i nabłyszczającego. Starannie odmierzona dawka płynu nabłyszczającego ma najważniejsze obok jakości wody znaczenie przy myciu szkła. Dzięki skrupulatnemu utrzymaniu tych dwóch parametrów szkło wyjęte z urządzenia po zakończonym procesie płukania schnie w bezzwłocznym tempie, nie pozostawiając na sobie smug lub śladów po kroplach wody przy jednoczesnym zachowaniu świetnej powtarzalność dla każdego cyklu mycia. Charakterystyka dozowników optymalizuje liczba zużywanych płynów istotnie w fazie rozruchu zmywarek, obniżając zasadniczo koszty ich eksploatacji. Piktogramy, a także oznakowanie funkcji wytworzone są bezpośrednio na gatunkowej stali nierdzewnej panelu sterowania technologią grawerunku laserowego, dzięki temu są niezniszczalne i pozostaną na nim widoczne poprzez dużo late eksploatacji. Instynktowne piktogramy wyraźnie wskazują odpowiednie funkcje kontrolek i przycisków przeznaczonych do obsługi urządzenia. Użycie sprawdzonych części daje pewność niskiej awaryjności i wielu lat sprawnej eksploatacji. Rozwiązania przychylne serwisantom, które dają w wyniku czego szybszy i bezproblemowy dostęp do poszczególnych mechanizmów urządzenia. Skracają czas pracy przy konserwacji i regulacjach i niezaprzeczalnie zniżają koszty eksploatacji zmywarek równocześnie w niedługim, jak i długim okresie. System podwójnego sposobu zasilania 230 i 400 V umożliwia wykorzystywanie zmywarek Forgast wszędzie tam, gdzie do tej pory nie było adekwatnego przydziału mocy lub zamiennie w obiektach stacjonarnych albo uruchamianych sezonowo. 2 pary ramion przemywająco-płuczących. Staranny jelitkowy dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego. W wyposażeniu standardowym zmywarki Forgast znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosz uniwersalny 50x50 cm kosz na talerze 50x50 cm pojemnik na sztućce kabel zasilania wodą kabel odpływu Ze względu na podwójny sposób zasilania do urządzenia nie jest dodawany kabel. Zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym, restauracji, kuchni szkolnej, przedszkolnej, sali weselnej, pizzerii albo baru, gwarantuje prędkie i skuteczne mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych, wody i energii elektrycznej. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzą Państwo zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwróci się w szczególnie niedługim czasie. Zmywarki Forgast powstały, żeby w pełni zadowolić nawet tych najmocniej wymagających użytkowników. Urządzenie powinno posiadać zamontowany uzdatniacz wody. W celu ochrony przed osadzaniem się kamienia i uzyskania trafnej jakości mycia, polecane poprzez Forgast są fachowe płyny do zmywarek PCC. Urządzenie powinno być podłączone do źródła uzdatnionej wody o twardości nie przekraczającej 6 dH0.

2. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka do 15000 zł

☆ Zmywarka do szkła egm 4 marki Whirlpool ☆

Zmywarka do szkła egm 4 marki Whirlpool Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła egm 4 marki Whirlpool
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6357e343902e5161b826e960
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła egm 4 marki Whirlpool - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

rozmiary 465x510x695 mm, kosze 400x400mm, moc 2970W, zasilanie 230V,

dozownik płynu nabłyszczającego, kosz na szkło, uchwyt na sztućce,

sterowanie elektromechaniczne, 2 LATA GWARANCJI


3. miejsce

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h ☆

Asber Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341d72c5ecf79ee2bc3050f
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 15 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2,5 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Niezależny proces płukania zimną wodą. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody.

Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 400 x 400 mm, 1 stojak na talerze i 1 pojemnik na sztućce CU. OPCJE, - Dozownik płynu przemywającego.

- wbudowana pompa spustowa. -Ramiona przemywające I płuczące wytworzone ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 wydajność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektroniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 270 mm Maksymalna wysokość szkła 270 mm ilość cykli mycia 1 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 15 pojemność zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,05 Moc pompy myjącej 0,3 kW wymiarySzerokość (mm) 470 Głębokość (mm) 520 Wysokość (mm) 720 rozmiary kosza 400 x 400 mm


4. miejsce

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h ☆

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341e2bf0a3d5f8d8d8c3321
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 400 x 400 mm, do 30 koszy/hSterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 15 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.8 kw.

Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2,5 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Niezależny proces płukania zimną wodą. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody.

Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 400 x 400 mm, 1 stojak na talerze i 1 pojemnik na sztućce CU. OPCJE, - Dozownik płynu myjącego.

- zaimplementowana pompa spustowa. -Ramiona przemywające I płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura śladowa (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 wydajność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie elektroniczne Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 270 mm Maksymalna wysokość szkła 270 mm ilość cykli mycia 1 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 15 pojemność zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 3,05 Moc pompy przemywającej 0,3 kW wymiarySzerokość (mm) 470 Głębokość (mm) 520 Wysokość (mm) 720 rozmiary kosza 400 x 400 mm


5. miejsce

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h ☆

Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341e3430a3d5f3ac38c3393
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/hSterowanie cyfrowe. 3 cykle mycia 90 / 120 / 180 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw.

Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Termostat bezpieczeństwa. Łagodny start. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się wody.

Funkcja Thermo-stop. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce CU. OPCJE: - Dozownik płynu myjącego. - wbudowana pompa spustowa.

-Ramiona przemywające I płuczące wytwarzane ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura niepokaźna (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 efektywność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie cyfrowe Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 220 mm Maksymalna wysokość szkła 220 mm ilość cykli mycia 3 MateriałyMateriał Stal nierdzewna pojemnośćPojemność (L) 11 objętość zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 2,65 rozmiarySzerokość (mm) 430 Głębokość (mm) 480 Wysokość (mm) 650 wymiary kosza 350 x 350 mm


6. miejsce

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h ☆

Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6341ed7e3754b7d62a18fd7f
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/h - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka podblatowa do szkła 350 x 350 mm, do 30 koszy/hSterowanie cyfrowe. 3 cykle mycia 90 / 120 / 180 sekund. Objętość zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw.

Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Termostat bezpieczeństwa. Łagodny start. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody.

Funkcja Thermo-stop. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce CU. OPCJE: - Dozownik płynu myjącego. - wbudowana pompa spustowa.

-Ramiona przemywające I płuczące stworzone ze stali rdzoodpornej.--//--CharakterystykaRodzaj Podblatowa Przeznaczenie Szkło Temperatura minimalna (°C) 60 Temperatura maksymalna (°C) 85 wydajność 30 Koszy/h Sterowanie Sterowanie cyfrowe Dozownik nabłyszczacza tak Maksymalna wysokość wsadu 220 mm Maksymalna wysokość szkła 220 mm ilość cykli mycia 3 MateriałyMateriał Stal nierdzewna objętośćPojemność (L) 11 pojemność zasobnika 5 L Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Częstotliwość 50Hz Moc elektryczna (kW) 2,65 rozmiarySzerokość (mm) 430 Głębokość (mm) 480 Wysokość (mm) 650 wymiary kosza 350 x 350 mm


Zmywarka do 5000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka do 5000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka do 5000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka do 5000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka do 5000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka do 5000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka do 5000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka do 5000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka do 5000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka do 5000 zł cena
 • jaka Zmywarka do 5000 zł opinie
 • Zmywarka do 5000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka do 5000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *