Jaka zmywarka Electrolux do 2500 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Electrolux w cenie do 2500 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2500 zł od producenta Electrolux.

Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Electrolux do 2500 zł do zabudowy – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Electrolux, dostępnych w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ zmywarka do zabudowy satelliteclean 600 60 cm y48es300l marki Electrolux ☆

zmywarka do zabudowy satelliteclean 600 60 cm y48es300l marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: zmywarka do zabudowy satelliteclean 600 60 cm y48es300l marki Electrolux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63bbdfb92da47c3d009f0314
 • ID kategorii: 523

☆ zmywarka do zabudowy satelliteclean 600 60 cm y48es300l marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy 600 Quick Select Satellite Clean z szufladą Maxi Flex.

2. miejsce

☆ Electrolux Ees48400l seria 600 airdry zmywarka ☆

Electrolux Ees48400l seria 600 airdry zmywarka Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Ees48400l seria 600 airdry zmywarka
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2bd08e441afde39f39c2
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Ees48400l seria 600 airdry zmywarka - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
zmywarka do zabudowy o obszerności 14 kompletów w klasie energetycznej c.korzyści: ramię spryskujące zmywarki satelliteclean® 600 zagwarantuje rewelacyjną czystość każdego ładunku naczyń. Nasza technologia zagwarantuje choćby trzykrotnie sprawniejsze spryskiwania wodą w porównaniu ze typowym rozwiązaniem, dzięki czemu radzi sobie nawet z ciasno ułożonymi naczyniami. System satelliteclean, działający do trzech razy efektywniej typowe rozwiązania, sprawi, że twoje naczynia będą lśnić czystością. Dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które stale zmienia kąt spryskiwania wodą, zostaną skrupulatnie umyte choćby największe naczynia. Technika airdry (automatyczne otwieranie drzwi po zakończeniu cyklu) taca na sztućce maxiflex została zaprojektowana tak, aby pomieścić przybory o przeróżnych kształtach i rozmiarach.. System oświetlenia beam on floor zapewnia ciszę w kuchni. Zamiast trudnego do usłyszenia sygnału akustycznego, nasza zmywarka wyraźnie wskazuje swój stan, wyświetlając kropkę na podłodze.

3. miejsce

☆ Zmywarka ELECTROLUX EEM74320L ☆

Zmywarka ELECTROLUX EEM74320L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Zmywarka ELECTROLUX EEM74320L
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f159f0082fff0b845719158
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka ELECTROLUX EEM74320L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect likwiduje problem zgadywania wyboru procesu zmywania. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i uzupełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą.

Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Trzeci kosz na sztućce Zmywarka z trzecim koszem MaxiFlex oznacza dużo więcej swobody załadunku. Można dopasować układ kosza tak, aby pomieścić wszystkie komplety naczyć w dolnych koszach i nieporęczne przybory kuchenne w trzecim koszu.

Waterfall Nowy zraszacz sufitowy powoduje, iż woda dociera do każdego kąta trzeciego kosza, zapewniając nadzwyczajną czystość wszystkim sztućcom i akcesoriom kuchennym. DualSpray Dwa rotacyjne ramiona spryskujące sprawiają, że woda jest równomiernie rozprowadzana po cełej komorze i dociera do każdego zakątka zmywarki.

dzięki temu wszystkie naczynia są rewelacyjnie czyste. Ramię satelitarne SatelliteClean Ramię SatelliteClean, działające do trzech razy sprawniej standardowe rozwiązania, sprawi, że Twoje naczynia będą lśnić czystością.

Dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które stale zmienia kąt spryskiwania wodą, zostaną starannie umyte choćby największe naczynia. GlassCare z myślą o wyjątkowo cennych, szklanych naczyniach. Dzięki opcji GlassCare możesz być spokojny o swoje kieliszki.

Unikną one szkoku cieplnego dzięki zmywaniu w temperaturze 45 poziomów. Stabilizatory SoftSpikes Silikonowe kolce SoftSpikes stabilizują wysokie szklanki zabezpieczając je przed uszkodzeniem i zarysowaniami.

technologia AirDry 3 razy lepsze efekty suszenia* świetnie suche i pozbawione zacieków naczynia za każdym razem. Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu wykorzystywaniu zmywarki Beam on Floor ekran podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni.

Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka oznajmia o swym stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze. Czerwoną w trakcie trwania procesu i zieloną po jego zakończeniu.

FlexiLift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków. Program Auto Program Auto inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko konieczną liczba, aby naczynia były genialnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko lśniąca czystość – za każdym razem. Zawiasy Ślizgowe Zawiasy Perfect Fit, w które wyposażone są zmywarki Electrolux wspaniałe dobranie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole.

10 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 10 kompletów naczyń. Opóźnienie startu Zmywark...


4. miejsce

☆ Electrolux Zmywarka do zabudowy SatelliteClean 600 60 cm EES848200L, EES848200L ☆

Electrolux Zmywarka do zabudowy SatelliteClean 600 60 cm EES848200L, EES848200L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka do zabudowy SatelliteClean 600 60 cm EES848200L, EES848200L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a83f0682fff076f25ff4af
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux Zmywarka do zabudowy SatelliteClean 600 60 cm EES848200L, EES848200L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka EES848200L

Miejsce na wszystkie sztućce w szufladzie MaxiFlex
Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, żeby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci prosto załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu.

QuickSelect zmywanie naczyń bez zgadywania
Zmywarka QuickSelect pozwoli Ci bez wysiłku wybrać adekwatny proces zmywania. To prostsze aniżeli kiedykolwiek dotąd starczy przesunąć palcem, żeby wybrać czas trwania procesu, a następnie za dotknięciem dodatkowe opcje. Resztą zajmie się zmywarka.

wyświetlacz podłogowy: sposób na ciszę w kuchni
wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka sygnalizuje o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Trzy razy udoskonalone suszenie dzięki technice AirDry
Nowa technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie suszenia dzięki czemu jest ono do trzech sprawniejsze aniżeli w klasycznych urządzeniach. Pod koniec procesu drzwi otwierają się na szerokość 10 cm, żeby zapewnić obieg powietrza i idealny efekt suszenia.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 12000 zł

atrybuty techniczne

Etykieta energetyczna

Pobierz

rodzaj Zabudowa Panel sterujący zintegrowany liczba programów 8 ilość temperatur 4 objętość 14 kompletów Zużycie wody 10,5 L Funkcje zmywarki - SensorControl
- XtraPower
- Zabezpieczenie przed zalaniem
- Wskaźnik nabłyszczacza
- Wskaźnik przebiegu programu
- Sygnał dźwiękowy
- Beam on floor
- dodatkowe płukanie
- Opóźniony start
- Wskaźnik soli
- samoczynne wyłączanie Trzeci kosz Nie Programy zmywania - 90 minut
- Płukanie i wstrzymanie
- prędki 30 min
- 160 minut
- Auto Sense
- Eco
- 60 minut
- Machine Care Poziom hałasu 46 dB Klasa energetyczna E Klasa głośności C odcień Nie dotyczy Wysokość 82 cm Szerokość 60 cm Głębokość 55 cm Waga 35.4 kg

5. miejsce

☆ Eem43211l zmywarka marki Electrolux ☆

Eem43211l zmywarka marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Eem43211l zmywarka marki Electrolux
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c3822da47c777fb257d9
 • ID kategorii: 523

☆ Eem43211l zmywarka marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
zmywarka do zabudowy quickselect z systemem satelliteclean, szufladą maxiflex, wskaźnikiem beam on floor i regulacją wysokości kosza quicklift. Korzyści: szuflada w zmywarce maxiflex 700 pozwoli ci rozwinąć kreatywność i używać wszystkich narzędzi dostępnych w kuchni. Poczynając od sztućców, a kończąc na obszernych przyborach kuchennych – w tej szufladzie umyjesz je wszystkie. System satelliteclean, działający do trzech razy sprawniej typowe rozwiązania, sprawi, iż twoje naczynia będą lśnić czystością. Dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, które stale zmienia kąt spryskiwania wodą, zostaną skrupulatnie umyte choćby największe naczynia. Zmywarka quickselect pozwoli ci bez wysiłku wybrać odpowiedni cykl zmywania. To prostsze niż kiedykolwiek dotąd – starczy przesunąć palcem, aby wybrać czas trwania cyklu, a następnie za dotknięciem dopełniające opcje. Resztą zajmie się zmywarka. Dwa rotacyjne ramiona spryskujące sprawiają, iż wszystkie naczynia są idelnie czyste, ponieważ woda jest równomiernie rozprowadzana po całym urządzeniu. Wygodnie załadujesz lub rozładujesz naczynia za pomocą kosza quicklift. Nawet gdy kosz jest w pełni załadowany sporymi przedmiotami, możez regulować jego wysokość i bez problemu dosięgnąć do każdego naczynia.

Zmywarki Electrolux do 2500 zł wolnostojące – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Electrolux w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 60 cm esm48310sw ☆

Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 60 cm esm48310sw Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 60 cm esm48310sw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64bd6069902e51a31cdec8b3
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 60 cm esm48310sw - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Maxi Flex z systemem Satellite Clean® i technologią Air Dry.

2. miejsce

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux ☆

ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64d437be3754b70d21d4391d
 • ID kategorii: 585

☆ ess47301sx - 59,6cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce marki Electrolux - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:4:00;Czas trwania trybu czuwania:0;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;uzupełniające dane:samoczynne otwieranie drzwi, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające: dopełniające płukanie, funkcja dezynfekcji, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, półki na filiżanki;ilość programów:8;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold), program "160 minut", program "30 minut", program "90 minut", program "godzinny";typ etykiety:nowa;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:63 cm;Szerokość:59,6 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Electrolux/AEG AirDry, szuflada Electrolux MaxiFlex, Electrolux Extra Hygiene, ramię natryskowe Electrolux Satellite Clean, automatyka zmywania Electrolux/AEG SensorControl;Zużycie energii w cyklu:0,84 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0 W;Zużycie prądu (100 cykli):84 kWh;Zużycie wody - proces:9,9 l


3. miejsce

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 45 cm ess43210sw ☆

Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 45 cm ess43210sw Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 45 cm ess43210sw
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637a720f0a3d5f5036308edf
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca satelliteclean 600 45 cm ess43210sw - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Satellite Clean® z szufladą Maxi Flex i wspornikami Soft Spikes.

4. miejsce

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca airdry 300 60 cm esa47210sx ☆

Electrolux zmywarka wolnostojąca airdry 300 60 cm esa47210sx Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux zmywarka wolnostojąca airdry 300 60 cm esa47210sx
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64bd64793754b76ac3e8e723
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux zmywarka wolnostojąca airdry 300 60 cm esa47210sx - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Air Dry z programem Auto Sense i opcją Quick Lift.

5. miejsce

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca AirDry 300 60 cm ESA47210SW, ESA47210SW ☆

Electrolux Zmywarka wolnostojąca AirDry 300 60 cm ESA47210SW, ESA47210SW Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux Zmywarka wolnostojąca AirDry 300 60 cm ESA47210SW, ESA47210SW
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64bd60785ecf7919d8311f45
 • ID kategorii: 585

☆ Electrolux Zmywarka wolnostojąca AirDry 300 60 cm ESA47210SW, ESA47210SW - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca Air Dry z programem Auto Sense i opcją Quick Lift.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2500 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Whirlpool Zmywarka wsip4o33pfe (8003437234354) ☆

Whirlpool Zmywarka wsip4o33pfe (8003437234354) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka wsip4o33pfe (8003437234354)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac19e8e441a6440f3c627
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool Zmywarka wsip4o33pfe (8003437234354) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technologia / Funkcje

progresywna technologia, specjalne funkcje i przychylne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia, a także łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 15000 zł

POWERCLEAN PRO

solidne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń.
Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz adekwatnie dopasowują ciśnienie wody.

technologia 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł zagwarantuje rewelacyjne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a jednocześnie zmniejsza zużycie wody i obniża koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

stworzone specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła proces w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

rozciągliwE OPCJE ZMYWANIA

doskonałe zarządzanie przestrzenią.
powiększaj, obniżaj albo modyfikuj przestrzeń we wnętrzu swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ

Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZENIE WODY

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zaimplementowane w rurę dopływu, broni przed wyciekiem wody w razie niespodzianej awarii.

pojemność

ilość naczyń i przyborów, jaką mieści zmywarka wraz z ruchomymi koszykami usprawniającymi ich układanie.

10 MIEJSC NA NACZYNIA

Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.
Zmywarka Whirlpool ma dziesięć uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki temu zawsze masz tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.

TRZECI KOSZ

Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.
Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. Dzięki temu rozwiązaniu, rozszerzającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca.

EXTRASPACE

Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią.
niepowtarzalne wzornictwo ExtraSpace umożliwia pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas.

FLEXISPACE

Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace zezwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

SPACEOPTIMIZER

Przestrzeń, której potrzebujesz.
nowoczesny system optymalizacji przestrzeni zapewnia, iż w przestronnym wnętrzu nigdy nie zabraknie miejsca na naczynia. Ciesz się idealnymi możliwościami załadunku zmywarki o szerokości 45 cm.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ

Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

Poziom hałasu

Poziom hałasu zmywarki, wyrażony w decybelach.

SUPERCICHA

Cicha praca.
Zmywarka Whirlpool została zaprojektowana tak, by zapewniać perfekcyjne rezultaty, równocześnie zapewniając cichą pracę. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą i spokojem.

Zużycie wody

Zużycie wody na proces, wyrażone w litrach.

technika 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł zagwarantuje wyśmienite rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie zniża zużycie wody i obniża koszty.

ZUŻYCIE WODY 9 L

sprawność przyjazna środowisku.
Dzięki innowacyjnej technice Twoja zmywarka Whirlpool zagwarantuje nieprzeciętne rezultaty przy zużyciu zaledwie 9 litrów wody na cykl.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM

Wyjątkowo nieznaczne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się wyśmienitymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna zmywarki. Im wyższa klasa, tym obszerniejsza skuteczność energetyczna urządzenia.

KLASA ENERGETYCZNA A+++

unikatowa klasa energetyczna.
Klasa energetyczna A+++ Twojej zmywarki zapewnia genialne rezultaty przy jednoczesnym najniższym na rynku zużyciu energii.

POWERCLEAN PRO

solidne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń.
Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz odpowiednio dostosowują ciśnienie wody.

technika 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł gwarantuje nieprzeciętne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a równocześnie ogranicza zużycie wody i zmniejsza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

wykonane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, żeby rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i energię.

przyjaznE DLA ŚRODOWISKA

unikatowe oszczędności.
przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł ma inteligentne czujniki, które nieustannie kontrolują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, aby dobrać liczba energii, wody i czasu. Ciesz się świetnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*
(*Porównanie pomiędzy małym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł).

Specyfikacje

właściwości zmywarki do zabudowy Whirlpool: wąski wymiar w połączeniu z unikatową ilością ustawień pozwalają radować się konieczną ilością miejsca, zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz zmywarki. Odcień czarny. Innowacyjna technika zapewnia bardzo cichą pracę. Opcja opóźnienia uruchomienia pozwala na ustawienie początku procesu zmywania w dowolnym momencie dnia lub nocy. Progresywna technika 6-ty Zmysł Power Clean wykrywa poziom zabrudzenia podczas procesu zmywania i dopasowuje stosownie zasoby, skracając czas i obniżając zużycie energii do 50%.

dane technologicznE
rozmiary
448
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)
500
Głębokość urządzenia (mm)
555
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)
675
Wysokość urządzenia (mm)
820
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)
890
Głębokość niszy (mm)
570
Waga netto (kg)
29.6
Waga brutto (kg)
31.6
Natężenie (A)
10
Długość kabla przyłączeniowego (cm)
130
Długość rury doprowadzającej (cm)
155
Długość rury odprowadzającej (cm)
150
Poziom hałasu db(A)
43
Kod EAN
8003437234354
typ URZĄDZENIA
Do zabudowy
cechy standardowE
Nóżki o dostosowywanej wysokości
Tak - tylko z przodu
Wskaźnik czasu do końca programu
Tak
pojemność zmywarki
10
ilość programów
9
Sygnalizator zraszacza
Tak
Wskaźnik braku soli
Tak
Mycie w jednym koszu (Połowa załadunku)
Kosz dolny lub górny
Opóźnienie czasu startu
Płynne
Opóźnienie czasu startu max.(h)
24
produktywnOŚĆ
Klasa produktywności energetycznej
A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok)
189
efektywność zmywania
A
skuteczność suszenia
A
Maksymalna temperatura poboru wody (°C)
60
ZUŻYCIE WODY
9

2. miejsce

☆ Zmywarka WHIRLPOOL WSBO3O34PFX ☆

Zmywarka WHIRLPOOL WSBO3O34PFX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Zmywarka WHIRLPOOL WSBO3O34PFX
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac1a78e441a6440f3c630
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka WHIRLPOOL WSBO3O34PFX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technologia / Funkcje

progresywna technika, specjalne funkcje i przychylne użytkownikowi sterowanie dla stosownych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia i łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

POWERCLEAN PRO

potężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń.
Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia i stosownie dostosowują ciśnienie wody.

technologia 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł zapewnia genialne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie obniża zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

wyprodukowane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, aby rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i energię.

elastycznE OPCJE ZMYWANIA

rewelacyjne zarządzanie przestrzenią.
rozszerzaj, ograniczaj lub modyfikuj przestrzeń wewnątrz swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ

Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZENIE WODY

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zastosowane w rurę dopływu, broni przed wyciekiem wody w razie niespodzianej awarii.

objętość

ilość naczyń i przyborów, jaką mieści zmywarka wraz z ruchomymi koszykami ułatwiającymi ich układanie.

10 MIEJSC NA NACZYNIA

Tyle przestrzeni, ile Ci trzeba.
Zmywarka Whirlpool ma dziesięć uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.

TRZECI KOSZ

Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba.
Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. Dzięki czemu rozwiązaniu, powiększającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca.

EXTRASPACE

Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią.
oryginalne wzornictwo ExtraSpace umożliwia pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 2000 zł

FLEXISPACE

Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace umożliwia dogodne i nietrudne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

SPACEOPTIMIZER

Przestrzeń, której potrzebujesz.
innowacyjny system optymalizacji przestrzeni zagwarantuje, że w przestronnym wnętrzu nigdy nie zabraknie miejsca na naczynia. Ciesz się nadzwyczajnymi możliwościami załadunku zmywarki o szerokości 45 cm.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ

Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

Poziom hałasu

Poziom hałasu zmywarki, wyrażony w decybelach.

CICHA

Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool została produkowana, aby zapewniać znakomite rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie

Zużycie wody

Zużycie wody na cykl, wyrażone w litrach.

technika 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technologia 6-ty Zmysł zapewnia wspaniałe rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a równocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty.

ZUŻYCIE WODY 9 L

skuteczność przychylna środowisku.
Dzięki nowoczesnej technologii Twoja zmywarka Whirlpool zagwarantuje znakomite rezultaty przy zużyciu zaledwie 9 litrów wody na cykl.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM

Wyjątkowo niepokaźne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się idealnymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna zmywarki. Im wyższa klasa, tym większa wydajność energetyczna urządzenia.

KLASA ENERGETYCZNA A+++

wyjątkowa klasa energetyczna.
Klasa energetyczna A+++ Twojej zmywarki zapewnia wyśmienite rezultaty przy jednoczesnym najniższym na rynku zużyciu energii.

POWERCLEAN PRO

solidne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń.
Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia, a także optymalnie dostosowują ciśnienie wody.

technologia 6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł zagwarantuje genialne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a równocześnie ogranicza zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

produkowane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, aby rozpoczęła proces w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

przychylnE DLA ŚRODOWISKA

nieszablonowe oszczędności.
przychylna dla środowiska technika 6-ty Zmysł ma inteligentne czujniki, które nieustannie nadzorują proces prania i wykrywają stopień zabrudzeń, aby dobrać ilość energii, wody i czasu. Ciesz się rewelacyjnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*
(*Porównanie pomiędzy minimalnym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł).

Specyfikacje

atrybuty częściowo zintegrowanej zmywarki Whirlpool: kolor inox. Świetna klasa energetyczna A+++ zniżająca zużycie energii. Dostosowywane stopki genialną stabilność, nawet na nierównej powierzchni. Komfortowy minutnik odmierzający czas do zakończenia procesu zmywania. Postępowa technologia zapewnia niezwykle cichą pracę.

dane technologicznE
wymiary
448
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)
500
Głębokość urządzenia (mm)
555
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)
675
Wysokość urządzenia (mm)
820
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)
890
Głębokość niszy (mm)
560
Waga netto (kg)
29.6
Waga brutto (kg)
31.6
Natężenie (A)
10
Długość kabla przyłączeniowego (cm)
130
Długość rury doprowadzającej (cm)
155
Długość rury odprowadzającej (cm)
150
Poziom hałasu db(A)
44
Kod EAN
8003437233432
typ URZĄDZENIA
Do zabudowy
parametry charakterystycznE
Nóżki o regulowanej wysokości
Tak - tylko z przodu
Wskaźnik czasu do końca programu
Tak
objętość zmywarki
10
liczba programów
8
Sygnalizator zraszacza
Tak
Wskaźnik braku soli
Tak
Mycie w jednym koszu (Połowa załadunku)
Kosz dolny albo górny
Opóźnienie czasu startu
Płynne
Opóźnienie czasu startu max.(h)
24
sprawnOŚĆ
Klasa skuteczności energetycznej
A+++
Roczne zużycie energii (kWh/rok)
189
produktywność zmywania
A
produktywność suszenia
A
Maksymalna temperatura poboru wody (°C)
60
ZUŻYCIE WODY
9

3. miejsce

☆ Zmywarka WHIRLPOOL WIP4T133PFE (8003437612947) ☆

Zmywarka WHIRLPOOL WIP4T133PFE (8003437612947) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Zmywarka WHIRLPOOL WIP4T133PFE (8003437612947)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6014225c2da47c3a76d368cc
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka WHIRLPOOL WIP4T133PFE (8003437612947) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy z znakomitą klasą energetyczną A+++ obniżającą zużycie energii. Dostosowywane stopki znakomitą stabilność, choćby na nierównej powierzchni. Zmywarka progresywną technologię gwarantującą niezwykle cichą pracę, modyfikowany trzeci kosz, opóźnienie startu pracy. Znakomita siła mycia zapewnia świetne rezultaty....

Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Whirlpool Zmywarka wis7020pef ☆

Whirlpool Zmywarka wis7020pef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka wis7020pef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 636979bd3754b79e747c7a91
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool Zmywarka wis7020pef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka Whirlpool WIS 7020 PEF Dopracowana w każdym szczególe wyśmienita dla obfitej rodziny Zmywarka, która pozwoli na umycie aż 14 kompletów naczyń to sugestia dla najbardziej wymagających klientów. Ten wysokiej jakości sprzęt wybierają zwłaszcza właściciele sporych gospodarstw domowych oraz osoby, które niezwykle nieraz organizują przyjęcia dla rodziny i znajomych. Ręczne mycie tak pokaźnej ilości naczyń byłoby męczącym obowiązkiem. Zdecydowanie warto postawić na ponadprzeciętną wygodę i oszczędność czasu. Funkcja mycia połowy załadunku Funkcja, która umożliwia umycie mniejszej ilości naczyń. To nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, którym zależy na prędkim sprzątaniu jednocześnie po rodzinnym obiedzie, jak i pokaźnym przyjęciu. Warto zaznaczyć, iż program przystosuje liczba pobieranej wody do załadunku. Dzięki czemu nie musimy martwić się o wysokie rachunki. To ergonomiczna, a zarazem ekonomiczna metoda, która zyskała obszerne podziw w oczach najmocniej wymagających klientów. Kosz na sztućce Zmywarka z górną szufladą na sztućce to nieprzeciętna propozycja dla klientów, dla których komfort używania stanowi główne kryterium zakupu. Producenci wysokiej jakości sprzętów coraz ochoczoj stawiają na to innowacyjne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie. Szuflada stanowi alternatywę dla koszyka, który nieco ograniczał dolną przestrzeń wewnątrz urządzenia. Teraz miejsce do umieszczenia sztućców znajduje się w zasięgu ręki. Sięgając po taką zmywarkę, wybierasz ponadprzeciętną wygodę. Opóźniony start Ta przydatna funkcja umożliwia ustawienie godziny, o której zmywarka zapoczątkuje pracę. Większość sprzętów umożliwia opóźnienie czasu startu działania do 12 godzin. To niewątpliwie znacznie udogodnienie dla najbardziej wymagających klientów, którzy zawsze poszukują postępowych i praktycznych sprzętów. Ewidentnie warto postawić na zmywarkę, która zapewni nam możliwość przypasowania poszczególnych parametrów do osobistych preferencji. Ukryty panel sterowania Zmywarka z ukrytym panelem stanowi nadzwyczajną propozycję dla klientów, którym zależy na zachowaniu spójnego designu kuchennej przestrzeni. Taki sprzęt przypominał będzie szafkę, dzięki czemu idealnie wpisze się w aranżację wnętrza. W dodatku stanowi bezpieczne rozwiązanie dla domu z dziećmi, gdyż przyciski są niewidoczne. W celu uzyskania dostępu do wszystkich najważniejszych funkcji należy więc otworzyć drzwiczki zmywarki. Takie urządzenia są bardzo chętnie wybierane przez wymagających klientów. Niskie zużycie wody Zmywarka, która zużywa 9,5 litra wody w czasie trwania jednego procesu stanowi bardzo oszczędne rozwiązanie. To pokaźna informacja dla właścicieli większych gospodarstw domowych, gdzie dotychczas ręczne zmywanie obszernej ilości naczyń stanowiło codzienny obowiązek. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna to jeden z podstawowych części, jaki należy zabrać pod uwagę przy zakupie zmywarki. Model z oceną A++ stanowi nieprzeciętną propozycję dla klientów, którzy cenią ekonomiczne rozwiązania. Tego typu sprzęt jest tani w eksploatacji i znajdzie wykorzystanie bardzo w pokaźniejszych gospodarstwach domowych, gdzie każdego dnia zmywa się szerokie ilości naczyń. Wybierz zmywarkę, która nie tylko ułatwi domowe obowiązki,ponadto zagwarantuje wysoką oszczędność prądu i wody.

2. miejsce

☆ Zmywarka Whirlpool wic3c34pfes ☆

Zmywarka Whirlpool wic3c34pfes Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Komfort
 • Nazwa produktu: Zmywarka Whirlpool wic3c34pfes
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6441259cb256f5330cc8e9f1
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Whirlpool wic3c34pfes - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka whirlpool wic3c34pfes.. Agd

3. miejsce

☆ Whirlpool Zmywarka w7f hs41 x ☆

Whirlpool Zmywarka w7f hs41 x Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: WHIRLPOOL
 • Nazwa produktu: Whirlpool Zmywarka w7f hs41 x
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6487d1125ecf79250d49b12f
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool Zmywarka w7f hs41 x - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca WHIRLPOOL W7F HS41 X. Wysoka klasa energetyczna C. 15 kompletów naczyń. 8 programów w tym 3 automatyczne. Idealna siła mycia gwarantuje nadzwyczajne rezultaty. Nieszablonowa siła suszenia gwarantuje wyśmienite rezultaty....

Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł opinie
 • Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Electrolux do 2500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *