Jaka zmywarka Gorenje do 2000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Gorenje w cenie do 2000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2000 zł od producenta Gorenje.

Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Gorenje do 2000 zł do zabudowy – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Gorenje, dostępnych w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Gorenje GV520E10 ☆

Gorenje GV520E10 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GV520E10
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60743ad982fff0257b952fa8
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GV520E10 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej E na maksymalnie 11 kompletów naczyń. Ma 5 programów, w tym program prędki i ECO. Gorenje GV520E10 została wyekwipowana w zabezpieczenie przed przelaniem się wody Total AquaStop i program samooczyszczania.

Zmywarki Gorenje do 2000 zł wolnostojące – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Gorenje w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2000 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP4 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SPV2IKX10E ☆

Bosch SPV2IKX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV2IKX10E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d9382fff01e5aa1be8c
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV2IKX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPV2IKX10E ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia nadzwyczajnie suche. Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki firmy Bosch oferują funkcję Suszenie Extra.

Zmywarka Bosch SPV2IKX10E podnosi temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą nieprzeciętnie czyste i suche.

dzięki czemu nie ma konieczności ich dodatkowego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Asystent Dozowania zapewnia słuszne rezultaty poprzez sprawne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.

Asystent Dozowania w zmywarce Bosch SPV2IKX10E służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie.

prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając wyśmienity efekt zmywania każdego załadunku. Program automatyczny - skuteczne zmywanie bez zgadywania Program Auto w zmywarce Bosch SPV2IKX10E zapewnia słuszną sprawność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla wspaniałych rezultatów zmywania. Optymalny program dla różnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu zmywarki Bosch SPV2IKX10E optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia nadzwyczajnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym świetnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Detektor załadunku: wyśmienite zmywanie bez zmarnowania żadnej kropli.

Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać za każdym razem tej samej ilości wody? Zmywarka Bosch SPV2IKX10E z sensorem załadunku zmywarki Bosch wykrywają poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest niezbędne.

Przykładowo, mniejsza ilość naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, w trakcie większego załadunku potrzeba więcej wody do ich adekwatnego namoczenia. Cecha, która zapewnia świetny rezultat gwarantując oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność. Postępowa technologia zapewniając maksymalną wydajność, a także organiczne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii w zmywarce Bosch SPV2IKX10E wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice f...


2. miejsce

☆ Bosch SMV25AX00 ☆

Bosch SMV25AX00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMV25AX00
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581992f582fff0019287ce23
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SMV25AX00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ nabywając sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur delikatne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy dużej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niżeli ta, która używana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki czemu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Z łatwością utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care prosto zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki czemu likwiduje osady oraz tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Starczy, iż dodasz do niego charakterystyczny detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną warstwą AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, lecz i oporniejsza na zarysowania.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 8000 zł

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zastosowane czujniki, które na bieżąco obserwują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowują do niego odpowiednią liczba wody. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i efektywniej nad wyraz mocny silnik bezszczotkowy gwarantuje cichą i sprawną pracę. Zagwarantuje też bezproblemowe działanie zmywarki poprzez długie lata, a także świetnie czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się wielkimi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje stosowną ilość wody do wielkości załadunku, dzięki czemu choćby mycie śladowej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z nieznacznymi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na powiększeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 , a także przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia wydajnie eliminuje bakterie, zapewniając najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek z reguły wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując cykl rozpuszczania się tabletki.

świetnie rozpuszczony detergent to gwarancja starannie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus pozwala na skrócenie czasu płukania nawet o 66%, utrzymując produktywności zmywania. To doskonałe rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci potrzeba czystych naczyń.

Szukasz bezusterkowego sprzętu dobrej jakości, biorąc na ogół pod uwagę funkcjonalność oraz stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymagania. Dzięki funkcji AquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE firma Bosch objętość użytkowa 12 kompletów rodzaj panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne wyświetlacz Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w procesu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE ilość programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak wykorzystane technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor cechy FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe


3. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SPV4EMX16E ☆

Bosch Serie 4 SPV4EMX16E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPV4EMX16E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743c8982fff01e5aa1be67
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SPV4EMX16E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla typowego procesu mycia:03:30;dodatkowe dane:samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Opcje uzupełniające:automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania (AquaSensor), DuoPower - podwójne ramię w górnym koszu, EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Home Connect - zdalne sterowanie, Machine Care, pomocnik dozowania, strefa intensywna, system ochrony szkła, szuflada Vario3, technika ActiveWater, VarioFlex, wymiennik ciepła, wyświetlanie czasu do końca programu na wyświetlaczu;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;ilość kompletów:10;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - ilość kompletów:10 kpl.;pojemność - nowa:10 kpl.;Poziom hałasu (zmywanie):45 dB;Poziom hałasu:45;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:45 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, ulubiony;Roczne zużycie wody:2660 litrów;wariant etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:nie;Wskaźnik braku soli:nie;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ5000, SMZ5300, SPZ5100;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, stosowne zużycie wody Bosch ActiveWater, podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, szuflada Bosch/Siemens Vario3;Zużycie energii w procesu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):67 kWh;Zużycie wody w procesu:9,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):9,5 litra


4. miejsce

☆ Bosch SKE52M75 ☆

Bosch SKE52M75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SKE52M75
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5ef3606882fff02ea6d8baf0
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SKE52M75 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 45 cm: umożliwia większą rozciągliwość załadunku dzięki udoskonalonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

 • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
 • EcoSilence Drive: bardzo ekonomiczy i cichy w użytkowaniu, a do tego skrajnie wytrzymały silnik.
 • 10-lat gwarancji na przerdzewienie wnętrza zmywarki: nasza obietnica jakości.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody
Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę, a także wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju. Warunkiem uzyskania uzupełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Programy samoczynne
W automatyczny sposób trafną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są skrupulatnie przypasowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najkorzystniejszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna RM Gastro

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można radować się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność.
innowacyjna technika zapewniając maksymalną produktywność oraz organiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w stosowny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP4 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) ☆

Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS2HTI60E (4242005218677)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa921762da47c4cd7e55785
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla standardowego procesu mycia:225 minut;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;dopełniające dane:pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;uzupełniające opcje:AntiFingerprint - ochrona przed odciskami palców, automatyka zmywania (AquaSensor), blokada przed zmianą programu, dodatkowe suszenie, EcoSilence Drive - silnik bezszczotkowy, Home Connect - zdalne sterowanie, Machine Care, pamięć ulubionego programu, pomocnik dozowania, detektor załadunku, system ochrony szkła, VarioSpeed Plus, wymiennik ciepła;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A++;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Górny kosz:półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność - liczba kompletów:12 kpl.;objętość xor:12 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):48 dB;Poziom hałasu:48 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, program "godzinny", ulubiony;Roczne zużycie energii elektrycznej:258 kWh;Roczne zużycie wody:2660 litrów;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:plastik;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, półka na filiżanki, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5300;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujka załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,9 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie wody w procesu:9,5 litra


2. miejsce

☆ Bosch Zmywarka sms4hvw45e ☆

Bosch Zmywarka sms4hvw45e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BOSCH
 • Nazwa produktu: Bosch Zmywarka sms4hvw45e
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61ddbe9db256f54da2851c80
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch Zmywarka sms4hvw45e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:10;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;uzupełniające informacje:pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:uzupełniające suszenie, suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:E;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - ilość kompletów:13 kpl.;objętość - nowa:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):46 dB;Poziom hałasu:46 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:46 dB;typy programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny";typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:plastik;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5000, SMZ5100, SMZ5300;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, słuszne zużycie wody Bosch ActiveWater, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona szkła Bosch Glass Protection, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect;Zużycie energii w cyklu:0,94 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):94 kWh;Zużycie wody w procesu:7,5 litra;Zużycie wody - proces (nowa):7,5 litra


3. miejsce

☆ Bosch zmywarka sgs2itw04e (4242005321841) ☆

Bosch zmywarka sgs2itw04e (4242005321841) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch zmywarka sgs2itw04e (4242005321841)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6181ef090a3d5f46c20feb03
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch zmywarka sgs2itw04e (4242005321841) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka z opcją nad wyraz starannego suszenia naczyń za jednym naciśnięciem przycisku. ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca skrupulatne suszenie trudno schnących naczyń. AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy. 10-lat gwarancji na przerdzewienie wnętrza zmywarki: nasza obietnica jakości. Asystent Dozowania: słuszne rezultaty zmywania dzięki skutecznemu rozpuszczaniu tabletki czyszczącej.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Diamond

Nr 1 w EuropieLepiej jest stracić pieniądze aniżeli zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto producenta Bosch. Poprzez pokolenia AGD producenta Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, by podarować swym właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia.

Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Wyśmienicie znany polskim konsumentom, postrzegany jako bezawaryjny i ekologiczny. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii dużego sprzętu.

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia doskonale suche.Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, nieraz pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki Bosch proponują funkcję Suszenie Extra.

podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą rewelacyjnie czyste i suche.

dzięki czemu nie ma konieczności ich uzupełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop zapewnia bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz z zabezpieczeń w środku. Czujniki stale kontrolują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze albo na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.nowoczesna technika zapewniająca maksymalną sprawność, a także ekologiczne zmywanie z rewelacyjnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niesłychanie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z adekwatnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu pionierskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom dużo lat spokoju.

Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl Asystent Dozowania zagwarantuje trafne rezultaty przez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując nadzwyczajny efekt zmywania każdego załadunku.

Program samoczynny - wydajne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje słuszną efektywność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla świetnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla przeróżnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.Pozostałe właściwościSystem koszy Kosze podstawowe 2 półki na filiżanki w górnym koszu Uchwyt na kieliszki w górnym koszu Koszyk na sztućce w dolnym koszu Płynny wysuw na rolkach dolnego kosza RackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza Komfort obsługi i wskaźniki pracy Wskaźnik przebiegu programu Timer - elektroniczne opóźnienie czasu startu 3/6/9 godzin Rozwiązania technologiczne i wyposażenie AquaStop: gwarancja Bosch w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.

System ochrony szkła GlassProtect Materiał, z którego produkowana jest komora zmywarki: stal szlachetna/ dno Polinox


4. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EMW28E (4242005205998) ☆

Zmywarka BOSCH SPS4EMW28E (4242005205998) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS4EMW28E (4242005205998)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74322982fff02658a1bdf2
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EMW28E (4242005205998) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu eco:3:30;uzupełniające dane:automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, zmywanie strefowe;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Klasa energetyczna:D;Klasa zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie startu pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterujący:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Połowa załadunku:nie;Poziom hałasu:44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;Programy zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny", ulubiony;wariant etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):00311994,00312194,00312207,00311994;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, ochrona szkła Bosch Glass Protection;Zużycie energii - proces:0,67 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):67 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra;Zużycie wody - proces (nowa):9,5 litra...


Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł opinie
 • Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *