Jaka zmywarka Gorenje do 2000 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Gorenje w cenie do 2000 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2000 zł od producenta Gorenje.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Gorenje do 2000 zł do zabudowy – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Gorenje, dostępnych w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka GORENJE GV643D60 ☆

Zmywarka GORENJE GV643D60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Zmywarka GORENJE GV643D60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63f7153682fff0724bd90372
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka GORENJE GV643D60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

nadzwyczajne suche naczynia nieprzeciętne do prędkiego suszenia przy niskim zużyciu energii. Po zakończeniu cyklu zmywania drzwi zmywarki automatycznie otwierają się lekko, aby wypuścić nadmiar pary. Dzięki temu do zastawy stołowej dociera świeże powietrze, więc umyte przedmioty, jak np.

plastikowe naczynia, kompletnie wysychają. Do 30% ulepszone rezultaty czyszczenia uzupełniające ramię spryskujące, umieszczone w górnej części zmywarki, lepsze pokrycie wodą i przepłukanie dla do 30 % udoskonalonych rezultatów mycia.

Wszystkie naczynia i sztućce będą zawsze perfekcyjnie umyte. Sprawnie szybko wydajny i szybki program asygnowany do codziennego użytkowania dla naczyń z lekko wysuszonymi resztkami. Program ten działa w temperaturze 65°C i kończy się w ciągu 1 godziny.

za każdym razem perfekcyjnie czysta zmywarka Czysta taca zmywarki zapewnia,skuteczność zmywania będzie za każdym razem zgodna z Twoimi wymogimi. Uruchom program samoczyszczenia raz w miesiącu, a już nigdy więcej nie będziesz musiał ręcznie szorować wanny zmywarki, ramion spryskujących i rur.

szybkie zmywanie, abyś zdążył ze wszystkim co zaplanowane Wyobraź sobie, że organizujesz przyjęcie, a naczynia z głównego dania są umyte w czasie niezbędnym do podania deseru. Jeśli wybierzesz program godzinny z funkcją SpeedWash, zmywarki Gorenje zmyją Twoje naczynia w zaledwie 15 minut.

To doskonałe rozwiązanie, gdy w domu jest wielu gości. Za każdym razem czysta butelka dla dziecka Program ten obejmuje uzupełniające płukanie w chłodnej wodzie, a następnie przedłużone mycie w gorącej wodzie o temperaturze 70°C w celu wyeliminowania 99,9% wszystkich bakterii.

Program, który naśladuje proces sterylizacji, jest dedykowany dla osób o wyjątkowo wysokich standardach higieny. Przyjęcie dla dwóch albo dwunastu osób - naczynia będą zawsze nieskazitelnie czyste Czasami starczy tylko lekkie opłukanie szklanych naczyń, a innym razem zmywarka jest pełna ciężkich naczyń z resztkami niedzielnego obiadu.

zaawansowana technologia czujników zawsze przypasuje program zmywania,doskonale umyć naczynia przy zoptymalizowanym zużyciu wody i energii. Starannie zaprojektowane wnętrze Kosze zaopatrzone są w podświetlane komponenty ruchome oraz konfigurowalny układ kosza usprawniający załadunek.

Naprawdę prosty, dwupoziomowy system regulacji kosza pozwala zmieścić choćby największe garnki i talerze. Stelaż na talerze w dolnym koszu można łatwo złożyć. Sztućce mogą być nadzwyczajnie zorganizowane na specjalnej tacy, gdzie są umieszczone oddzielnie, co zapewnia nadzwyczajne rezultaty czyszczenia i suszenia.

Każdy detal jest precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić jak najłatwiejszą obsługę. Oszczędzaj swoje pieniądze Dzięki nowym, zoptymalizowanym programom i inteligentnym rozwiązaniom, zmywarki Gorenje łączą świetne rezultaty zmywania i suszenia z wyjątkowo niskim zużyciem energii.

ascetyczny, wysuwany dozownik do detergentów świeże urządzenia do zmywania naczyń Gorenje są zaopatrzone w bezkompromisowy, wysuwany dozownik detergentu, z którego bezgłośnie wyskakują kapsułki. Poręczny i przystępny w czyszczeniu dozownik lepsze dozowanie detergentu i mycie wszystkich rodzajów naczyń.

Oszczędność energii Gdy wybierzesz program ECO, urządzenie będzie używać niższych temperatur prania i płukania oraz zminimalizuje liczba wymaganej wody, skutecznie usuwając zabrudzenia. Delikatne czyszczenie choćby dla kryształowych kieliszków Dzięki specjalnie opracowanemu programowi do szkła, zmywarki Gorenje UltraClean zadbają o wszystkie Twoje szklane naczynia.

Dzięki niższej temperaturze zmywania można go bezpiecznie stosować nawet w sytuacji kryształowych kieliszków. Wyższa temperatura, niższe zużycie Zmywarki Gorenje mogą być ponadto podłączone do gorącej wody (maks.

70 °C) zamiast do zimnej. Wybór podłączenia gorącej wody skraca czas programu i obniża zużycie energii elektrycznej poprzez zmywarkę. To przychylne dla środowiska i budżetu rozwiązanie dla Twojej rodziny.

przypasowane do każdej pojedynczej puli naczyń Naprawdę prosty, dwupoziomowy system regulacji kosza pozwala zmieścić choćby największe garnki i talerze. Dzięki niemu wnętrze Twojej zmywarki można w pełni dostosować do aktualnych potrzeb.

niezawodna praca filtra System płukania wraz z automatycznym uniemożliwianiem zatykaniu się filtra zapewnia bezawaryjną pracę filtra i wymaga istotnie mniej czyszczenia. Wystarczy jeden dotyk Poruszanie się po zmywarce nigdy nie było łatwiejsze!

Wszystkie części sterujące są umieszczone w użytecznym miejscu, a ich obsługa odbywa się zgodnie z logiką od lewej do prawej. Wszystkie modele wyróżniają się białym wyświetlaczem LED i wszystkie są jeszcze wzbogacone o sterowanie dotykowe.

starczy jedno dotknięcie, by rozpocząć cykl zmywania. Czyste naczynia, niższy rachunek za prąd Zaprogramować rozpoczęcie procesu zmywania później i pozwolić zmywarce pracować wtedy, kiedy jest to najszczególniej dogodne, na przykład kiedy prąd jest tańszy.

Naczynia będą wyśmienicie umyte dokładnie wtedy, kiedy będą Państwu konieczne. Tak...


Zmywarki Gorenje do 2000 zł wolnostojące – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Gorenje w cenie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Gorenje zmywarka GS541D10X (3838782459634) ☆

Gorenje zmywarka GS541D10X (3838782459634) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje zmywarka GS541D10X (3838782459634)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6074198782fff006be94cfb7
 • ID kategorii: 585

☆ Gorenje zmywarka GS541D10X (3838782459634) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka GS541D10X. TotalDry, samoczynne otwierznie drzwi.

TotalDry. Za każdym razem czysto, za każdym razem sucho
zastrzeżone rozwiązanie w najkorzystniejszych modelach zmywarek sprawia, iż naczynia są doskonale suche i błyszczą. Po cyklu mycia drzwi zmywarki otwierają się automatycznie na tyle, żeby nadmiar pary mógł się wydostać. Dzięki czemu naczynia będą kompletnie suche i chłodne, gotowe do wyjęcia.

Cicha praca
Indukcyjny silnik, a także specjalna izolacja dźwiękowa szczególnie cichą pracę zmywarki. Natężenie hałasu podczas pracy najcichszych modeli zmywarek Gorenje wynosi zaledwie 48 dB (norma europejska faktyczne natężenie hałasu mierzone w warunkach laboratoryjnych = 45dB). Różnica w natężeniu hałasu, jaką jest zdolne rozpoznać ludzkie ucho, wynosi 3 dB.

System klik-klak
trafne użycie przestrzeni zmywarki usprawnia funkcjonalny system klik-klak. Zezwala na on podniesienie górnego kosza i komfortowe rozmieszczenie wielkich garnków w pojemnym dolnym koszu. Uchwyty na talerze w dolnym koszu można w razie potrzeby złożyć uzyskując w ten sposób więcej przestrzeni dla garnków i rondli o zróżnicowanej wielkości.

3 w 1
Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka rozpoznaje typ użytego środka do zmywania. Niezależnie od tego, czy użyta zostanie tabletka, proszek czy żel, zmywarka przystosuje cykl zmywania zapewniając nadzwyczajny rezultat i wyśmienitą czystość naczyń.


2. miejsce

☆ Zmywarka Gorenje GS520E15W, kolor srebrny ☆

Zmywarka Gorenje GS520E15W, kolor srebrny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: GORENJE
 • Nazwa produktu: Zmywarka Gorenje GS520E15W, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62abb2775ecf79cee2283138
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Gorenje GS520E15W, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Gorenje GS520E15W 9kpl AquaStop 45cm Zmywarka wolnostojąca o obszerności 9 kompletów naczyń, 5 programami zmywania, zabezpieczeniem przed przelaniem się wody Total AquaStop. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Zmywarka wolnostojąca pojemność: 9 kompletów naczyń Zużycie wody na proces: 9l Funkcja 3 w 1 Wskaźnik zakończenia procesu: Sygnał dźwiękowy i świetlny Programy zmywania: 5 Zabezpieczenie przed przelaniem się wody: Total AquaStop Wnętrze: Ze stali nierdzewnej Poziom hałasu: 47 dBa Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 44,8 cm 3 W 1 Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka rozpoznaje wariant użytego środka do zmywania.

Niezależnie od tego, czy użyta zostanie tabletka, proszek czy żel, zmywarka dostosuje cykl zmywania gwarantując perfekcyjny rezultat i idealną czystość naczyń. SPECYFIKACJA technicznA Charakterystyka ogólna Grupa produktowa: Zmywarka Klasa energetyczna: E Klasa hałasu: C Linia: Linia Essential Kolor: Biały produktywność efektywność zmywania: A sprawność suszenia: A Silnik: charakterystyczny silnik Zużycie wody: 9 l Maksymalna temperatura pobieranej wody: 60 °C Zużycie energii na 1 normalny cykl: 0.705 kWh Zużycie energii na 100 cykli: 70 kWh Zużycie energii w jednym cyklu: 0.49 W Sterowanie Wskaźnik zakończenia cyklu: Sygnał dźwiękowy i świetlny Funkcja 3 w 1: Tak Programy Programy mycia: Program prędki, Mycie wstępne, Program intensywny, Program Eko, Zmywanie w 1h Temperatura zmywania (°C): 65/60/45/35 Czas trwania programu Eco: 235 min parametry ilość zestawów: 9 szt.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Redfox

System regulacji górnego kosza: Manualny Wewnętrzne oświetlenie LED: Nie Wyposażenie liczba koszy: 2 Wielofunkcyjny kosz dolny: Tak Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed przelaniem się wody: Total AquaStop Diagnostyka serwisowa: Tak Wnętrze: Wnętrze ze stali nierdzewnej informacje techniczne Poziom hałasu dB(A): 47 Regulacja wysokości: 50 mm Szerokość: 448 mm Wysokość: 845 mm Głębokość: 600 mm Szerokość produktu w opakowaniu: 495 mm Wysokość produktu w opakowaniu: 890 mm Głębokość produktu w opakowaniu: 645 mm Waga brutto: 41.5 kg Masa urządzenia: 36.5 kg Napięcie przyłączeniowe: 220-240 VPolecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek w cenie do 2000 zł


Polecane zmywarki do zabudowy: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP4 chętnie wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka Siemens iQ300 SN636X06KE, SN636X06KE ☆

Zmywarka Siemens iQ300 SN636X06KE, SN636X06KE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka Siemens iQ300 SN636X06KE, SN636X06KE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6463360e8e441a753a7d2df5
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka Siemens iQ300 SN636X06KE, SN636X06KE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 636X06KE 13kpl 3 kosz 60cm Ta zmywarka przeznaczona jest do zabudowy. Nieprzeciętnie mieści się pod blatem, a jej przód jest zabudowany frontem meblowym, co sprawia, że z zewnątrz przypomina charakterystyczną szafkę kuchenną.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: E objętość: 13 kompletów naczyń liczba programów: 6 liczba ustawień temperatury: 5 3 kosz na sztućce Materiał wykonania wnętrza: Stal szlachetna, Polinox InfoLight: Wskaźnik pracy z dołu urządzenia ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu Sygnał dźwiękowy końca programu Opóźniony start Wskaźnik braku nabłyszczacza Wysokość: 81,5 cm Szerokość: 59,8 cm Głębokość: 55 cm SPECYFIKACJA technologicznA Czas trwania cyklu charakterystycznego (min): 210 Napięcie zasilania (V): 220-240 towar do zabudowy: Tak wariant silnika: iQDrive (bezszczotkowy) Materiał wykonania wnętrza: Stal szlachetna, Polinox dopełniające funkcje: VarioSpeed Plus, Strefa Intensywna, Suszenie Extra, Machine Care: czyszczenie zmywarki, dopełniające dane: - InfoLight: wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski) - wyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programu - Sygnał dźwiękowy końca programu - Wymiennik ciepła - AquaSensor - Asystent Dozowania - Automatyka rozpoznawania detergentu liczba ustawień temperatur: 5 Kosz dolny: Tak Kosz górny: Tak liczba programów: 6 Opóźniony Start: Tak objętość (kpl.): 13 Temperatury zmywania (st.°C): 40, 45, 50, 65, 70 Trzecia szuflada (na sztućce): Tak Wskaźnik braku nabłyszczacza: Tak Wskaźnik braku soli: Tak warianty programów: Garnki 70 °C, Auto 45-65°C, Eco 50°C, Szkło 40 °C, 1h 65 °C, Mycie wstępne rodzaj sterowania: Elektroniczne, Przyciski Wi-Fi: Nie ekran: Tak Linia: IQ300 typ panelu sterowania: Zintegrowany (zakryty) Zabezpieczenia: RackStopper Klasa wydajności energetycznej: E Poziom hałasu (dB): 46 Zużycie wody na proces (l): 9.5 Klasa emisji hałasu: C Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 94 Głębokość (mm): 550 Szerokość (mm): 598 Waga (kg): 37.2 Wysokość (mm): 815


2. miejsce

☆ sr61hx16ke 44,8cm marki Siemens ☆

sr61hx16ke 44,8cm marki Siemens Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: sr61hx16ke 44,8cm marki Siemens
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82c63d7128741f78a1786
 • ID kategorii: 523

☆ sr61hx16ke 44,8cm marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego procesu mycia:3:40;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dopełniające dane:system ochrony szkła;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome elementy w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-w-pelni-zintegrowane/fully-integrated-45-cm-width/SR61HX16KE#/Tabs=section-technicalspecs/Togglebox=accessories/Togglebox=manuals/Togglebox=accessoriesOthers/;Klasa energetyczna:E;Dolny kosz:składane elementy;Górny kosz:składane części, półki na filiżanki, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza;ilość kompletów:10 kpl.;ilość programów:5;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:10 kpl.;Poziom hałasu:46 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:46 dB;rodzaje programów zmywania:auto 45-65, eco 50, garnki, godzinny, ulubiony;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, lejek do soli, półka na filiżanki, półka na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,76 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody - proces:8,9 l


3. miejsce

☆ Siemens SN615X03EE - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Siemens SN615X03EE - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN615X03EE - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 58a6cc7482fff0759ae30afe
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN615X03EE - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 615X03EE Zmywarka do zabudowy, sterowana elektronicznie, o szerokości 59.8 cm, z ukrytym panelem sterowania, wskaźnikiem zakończenia programu, w klasie energetycznej E. Ma funkcję VarioSpeed Plus, a także uzupełniającą szufladę na sztućce.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości: 13 kompletów naczyń Klasa wydajności energetycznej: E Klasa emisji hałasu: C Zużycie energii na 100cykli: 94kWh Zużycie energii w programie Eco 50: 262 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody.

Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by. Zużycie energii w programie Eco 50: 0.92 kWh Zużycie energii off-mode / left-on mode: 0.1 W / 0.1 W Zużycie wody w programie Eco 50: 2660 l/rok przy 280 cyklach standardowych w ciągu roku.

Zużycie wody na cykl: 9.5 l Poziom hałasu: 46 dB (re 1 pW) *Front meblowy nie stanowi wyposażenia towaru Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus. Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*.

Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W rezultacie Twoje naczynia są zawsze zachwycająco czyste i suche w najkrótszym osiągalnym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i prędkiego zmywania.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto. Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były genialnie zmyte przy małej koniecznej na to ilości wody i energii.

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3. Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby minimalne naczynia, takie jak filiżanki do espresso.

A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyekwipowana w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń. Wkładanie szerokiej liczby naczyń jest proste: Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku obfitych garnków czy talerzy. Specjalista w delikatnym czyszczeniu: Program szkło 40°C.

Delikatne szklane naczynia wymagają szczególnej troski w trakcie czyszczenia. Nowy Program szkło 40°C firmy Siemens został specjalnie zaprojektowany, żeby spełnić te zapotrzebowania. Najpierw ostrożnie,dokładnie czyści kieliszki w niskiej temperaturze.

Potem następuje faza suszenia, która została specjalnie wydłużona, żeby zapewnić wyjątkowo delikatne suszenie. Rezultaty są imponujące: błyszczące szkło, którym możesz się radować pokaźnie dłużej. Wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki AEG do 2500 zł

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z optymalnym skutkiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania. Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewiele znaczącego pojemnika przechwytującego.

starannie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając adekwatne rezultaty zmywania zawsze. Programy i funkcje 5 Programów: garnki 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, szkło 40 °C, 1h 65 °C 1 Funkcja dodatkowa: VarioSpeed Plus 5 temperatur Asystent Dozowania Silnik iQdrive aquaSensor, czujka załadunku Wymiennik ciepła technika naprzemiennego mycia Elektroniczna regeneracja nowoczesny 3-częściowy system filtrów Materiał, z którego stworzona jest komora zmywarki: stal szlachetna/polinox Obsługa od góry Sygnał akustyczny na koniec programu infoLight Wskaźniki w odcieniu czerwonym Programowanie czasu startu: 3, 6, 9 h Wskaźnik braku soli na panelu Wskaźnik braku nabłyszczacza na panelu System koszy System koszy Vario Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Kosze w odcieniu metaliczno-szarym z uchwytem do wydobywania 3 poziomowy system rackMatic 2 składane przegrody w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Obsługa aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.* easyLock Regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu Blacha broniąca blat przed parą rozmiary wymiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 59.8 x 55 cm *Front meblowy nie stanowi wyposażenia artykułu


4. miejsce

☆ Bosch Serie 4 SPV4HMX10E 44,8cm Szuflada na sztućce ☆

Bosch Serie 4 SPV4HMX10E 44,8cm Szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch Serie 4 SPV4HMX10E 44,8cm Szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82136d7128741f78a0be4
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch Serie 4 SPV4HMX10E 44,8cm Szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch Serie 4 SPV4HMX10E 10 kompletów 45 cm Zabudowa Extra Dry Serie 4. Zmywarka do zabudowy w pełni zintegrowana. Szerokość 45 cm. Szuflada Vario3.Extra Dry. Regulowana wysokość kosza-Rackmatic.

Poziom głośności 44dB. Zdalny dostęp i kontrola przy pomocy aplikacji Home Connect. Klasa energetyczna E. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Zmywarka do zabudowy objętość: 10 kompletów naczyń Zużycie wody na proces: 9,5l MachineCare: Program czyszczenia zmywarki Sposób suszenia: Wymiennik ciepła Kosze: Vario Szuflada na sztućce: Vario3 InfoLight: Punktowy wskaźnik pracy, odcień czerwony Home Connect: Zdalna kontrola i sterowanie liczba programów: 6 (: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, Cichy 50 °C, Favourite) Automatyka rozpoznawania detergentu System ochrony szkła: GlassProtect Klasa energetyczna: E wymiary(WxSxG): 815 x 448 x 550 mm ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia wyśmienicie suche Włączenie funkcji ExtraDry sprawia wyjątkowo staranne wysuszenie naczyń dzięki wyższej temperaturze w trakcie cyklu płukania i dłuższej fazie suszenia - za jednym naciśnięciem przycisku.

dzięki czemu choćby plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą doskonale czyste i suche. Dzięki czemu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania.

Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! mnóstwo różnych przedmiotów dokładnie posortowanych Lekkie i nieporęczne przedmioty, a także naczynia kuchenne mogą przysporzyć zmywarce sporo kłopotów. Pokrywki i miseczki mogą się przesuwać i poprzez to mogą nie być optymalnie czyszczone.

Szuflada Vario3 od Bosch nie tylko zagwarantuje osobną szczelinę dla każdego noża, widelca i łyżki, ale także posiada chochle, trzepaczki, znikome kubki, pojemniki śniadaniowe i miseczki dzięki 2 zestawom czerwonych, składanych przegródek.

dzięki temu w pozostałych półkach pozostaje więcej miejsca. Ułatwiony załadunek znacznych naczyń Przy załadunku zmywarki Ci trzeba czasem więcej miejsca – na przykład na kieliszki czy wysokie naczynia.

I temu właśnie służy Rackmatic, który pozwala na usytuowanie górnego kosza zmywarki nawet na trzech najróżniejszych stopniach. Dostosowuj elastycznie wysokość kosza,bezproblemowo umieścić większe i nieporęczne naczynia starannie tam, gdzie chcesz.

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy przypasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na rozmaitych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

dzięki temu możesz przypasować wnętrze do swoich potrzeb choćby dla niezwykle wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Wyjątkowo ciche zmywanie Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu.

Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem bedzie zmywarka Silence Plus 44 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój. Program Cichy 50°C Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewiele znaczącej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to nad wyraz cenne w nocy oraz w domach z kuchnią otwartą na salon. SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne typ budowy: Do zabudowy Sposób instalacji: W pełni zintegrowane Kolor: Biały Zdejmowany blat urządzenia: Nie Zawiasy ślizgowe Vario: Nie Regulacja cokołu: Wysokość / głębokość Klasa efektywności energetycznej: E Poziom emitowanego hałasu (UE 2017/1369): 44 dB(A) re 1 pW Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): B Zużycie energii w kWh [na cykl] w programie Eco: 0,755 kWh Zużycie wody w litrach na proces programu Eco (UE 2017/1369): 9,5 l Czas trwania programu Eko (UE 2017/1369): 3:40 h pobór energii na 100 cykli programu Eco (UE 2017/1369): 76 kWh Maksymalna ilość talerzy: 10 Wykaz programów: Auto 45-65 °C, Cichy 50°C, Eco, Favourite, Garnki, Godzinny Funkcje dodatkowe: ExtraDry - suszenie ekstra, MachineCare - program czyszczenia zmywarki, Strefa Intensywna, Vario Speed Plus, Zdalny Start System zabezpieczający przed zalaniem: AquaStop: Tak Sposób suszenia: Wymiennik ciepła Trzeci poziom załadunku: Cutlery drawer 1.0 Flex Rackmatic: Tak Wyposażenie standardowe: Blacha chroniąca przed parą, Lejek do nasypywania soli Komfort Wskaźnik postępu: Sygnał dźwiękowy, Wlot wody, Wskaźnik końca programu OpenAssist: Nie TimeLight -wyświetlanie pozostałego czasu na podłodze: Nie InfoLight - status pracy zmywarki: Czerwone StatusLight: Nie EmotionLight: Nie EmotionLight Pro: Nie precyzyjna ochrona szkła: Nie Cichy i energooszczędny silnik typu BLDC - EcoSilence Drive: Tak AquaSensor: Tak ActiveWater Eco - dodatkowy pojemnik na wodę: Nie Rozpoznawanie detergentów: Tak Możliwość połączenia z internetem Home Connect: Tak Home Connect: Zdalna kontrola i sterowanie Zużycie energii w stanie czuwania/sieć wł.: Proszę zapoznać się z instrukcją obsługi, by dowiedzieć się jak wy


Polecane zmywarki wolnostojące: cena do 2000 zł

Zestawienie TOP4 chętnie wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2000 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SMS2ITI04E, SMS2ITI04E ☆

Bosch SMS2ITI04E, SMS2ITI04E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS2ITI04E, SMS2ITI04E
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f74226e2da47cf46a902cd1
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS2ITI04E, SMS2ITI04E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SMS2ITI04E 12 kpl Home Connect Inox Zmywarka wolnostojąca Bosch SMS2ITI04E o szerokości 60cm, mieszcząca 12 kompletów naczyń, w kolorze inox, z systemem Home Connect- zdalny dostęp i kontrola maszyn, który usprawnia każdy dzień.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Klasa efektywności energetycznej¹: EEnergia² / woda³: 92 kWh / 10.5 litryCzas trwania programu⁴: 4:30 (h:min)objętość: 12 kompletów naczyńPoziom hałasu: 50 dB(A) re 1 pWKlasa emisji hałasu: C5 Progamów: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, UlubioneUstawienie fabryczne opcji Favourite: mycie wstępne3 Funkcje dopełniające: Zdalny start, Suszenie Extra, SpeedPerfectMachine CareWymiary urządzenia (WxSxG): 84.5 x 60 x 60 cmExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń.Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.Favourite: spersonalizowane, ulubione ustawienia dostępne za dotknięciem jednego przycisku.GlassProtect: Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia świetnie suche.Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, nieraz pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki firmy Bosch proponują funkcję Suszenie Extra.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 14500 zł

unosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki czemu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą doskonale czyste i suche.

dzięki temu nie ma konieczności ich dopełniającego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Asystent Dozowania zagwarantuje stosowne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Poprawnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając wspaniały efekt zmywania każdego załadunku.

Program automatyczny - wydajne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje optymalną efektywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są precyzyjnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co sprawne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest konieczne dla wyśmienitych rezultatów zmywania. Odpowiedni program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

sensor załadunku: świetne zmywanie bez zmarnowania żadnej kropli.Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać zawsze tej samej ilości wody? Z sensorem załadunku zmywarki Bosch wykrywają poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest niezbędne.

Przykładowo, mniejsza liczba naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, podczas większego załadunku potrzeba więcej wody do ich adekwatnego namoczenia. Cecha, która gwarantuje rewelacyjny rezultat zapewniając oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa efektywność.progresywna technika zapewniając maksymalną efektywność i ekologiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i ulepszone rezultaty zmywania. Technika GlassProtect - ochrona szkłaFunkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i delikatnych naczyń.

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i nieprzeciętnie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom mnóstwo lat spokoju.Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także z za


2. miejsce

☆ Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) ☆

Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64de289ed40333d3850df4a5
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4hvi02e - 60cm - szuflada na sztućce (4242005433421) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:30;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dopełniające dane:system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:dodatkowe suszenie, suszenie Extra Dry, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:B;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, program "godzinny", ulubiony;typ etykiety:nowa;kolekcja:Serie 4;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, skrócenie procesu Bosch SpeedPerfect, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9 l

3. miejsce

☆ Bosch sps4hmi49e - 45cm - szuflada na sztućce ☆

Bosch sps4hmi49e - 45cm - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sps4hmi49e - 45cm - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6514d1270a3d5f0fc158c751
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sps4hmi49e - 45cm - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:40;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dopełniające informacje:pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:dodatkowe suszenie, strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-45-cm/SPS4HMI49E#/Tabs=section-technicalspecs/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:E;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:półki na filiżanki, regulacja wysokości kosza;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), garnki, godzinny, ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - linia:Bosch SPS4HM%49E;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Sieme...


4. miejsce

☆ Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) ☆

Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SMS2HTI60E (4242005218677)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa921762da47c4cd7e55785
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch SMS2HTI60E (4242005218677) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:45;Czas trwania trybu czuwania:0 minut;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe dane:pamięć ulubionego programu, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, suszenie Extra Dry, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-wolnostojace/zmywarki-wolnostojace-o-szerokosci-60-cm/SMS2HTI60E;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:12 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:48 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:48 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, program "godzinny", ulubiony;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:plastik;Głębokość:60 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, półka na filiżanki, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SMZ2014, SMZ5300;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujnik załadunku Bosch/Siemens, silnik bezszczotkowy Bosch EcoSilence Drive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wy...


Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł opinie
 • Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Gorenje do 2000 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *