Zmywarka gastronomiczna Silanos ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne Silanos – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych marki Silanos. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG ☆

Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Silanos
  • Nazwa produktu: Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
  • ID produktu: 620fd13f3754b7bfd2db6802
  • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nowy. Profesjonalna zmywarka dwuściankowa z funkcją wyparzania. Przystosowana do mycia szkła, sztućców i talerzy. Dozownik płynu przemywającego i nabłyszczającego. Barwny ekran elektroniczny. Specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C).

progresywny system utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę w trakcie płukania. Funkcja stand-by oszczędzająca energię. System automatycznego czyszczenia komory po całym dniu pracy. Zmywarka z pompą zrzutową ma system automatycznie wypompowujący wodę z komory w sytuacji braku aktywności powyżej 3 godzin.

Inne Rankingi:  Zmywarka Amica

Zmywarko wyparzarka do garnków i tac, LP57 z dozownikiem płynu przemywającego i nabłyszczającego, a także systemem stabilizującym ciśnienie płukania Silanos LP57 profesjonalna zmywarka do garów i tac dozowniki płynu przemywającego i nabłyszczającego czas trwania procesu 60/120/180/480/180 Hygenic specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C) barwny wyświetlacz elektroniczny innowacyjny system utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę w trakcie płukania funkcja stand-by oszczędzająca energię system samoczynnego czyszczenia komory po całym dniu pracy system stabilizujący ciśnienie płukania zużycie wody 2.8 l/cykl pasuje do mycia pojemników GN do rozmiaru 1/1 otwór wsadowy 620 mm regulowane nóżki ~ 45 mm Szerokość (mm) 685 Głębokość (mm) 720 Wysokość (mm) 1690 Długość procesu pracy(sek.) 60/120/180/480/180 Hygenic Materiał wykonania stal nierdzewna Napięcie (V) 400 Moc elektryczna (kW) 11.42


Zmywarka gastronomiczna Silanos - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna Silanos

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna Silanos ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
  • dobra Zmywarka gastronomiczna Silanos cena
  • jaka Zmywarka gastronomiczna Silanos opinie
  • Zmywarka gastronomiczna Silanos jaka najlepsza
  • Zmywarka gastronomiczna Silanos ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *