Zmywarka gastronomiczna Stalgast ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne Stalgast – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych marki Stalgast. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast Najniższa Cena Online
  • Marka produktu: Stalgast
  • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast
  • Ilość ofert: 1
  • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
  • ID produktu: 5b8575793754b762f3af11ee
  • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń elektroniczna z 3 programami mycia. Wyjątkowo prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości, a nawet w serwisowaniu. Wspaniała do mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac.

Elektroniczne sterowanie. Maksymalna wysokość naczyń: Maksymalna wysokość mytego szkła: 32,5 cm Maksymalna wysokość mytych talerzy: 33,5 cm Trzy programy mycia: 60, 120, 180 sekund (program mycia może zostać automatycznie wydłużony o czas nagrzania wody płuczącej do temperatury +85oC).

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna RM Gastro

produktywność zmywarki to adekwatnie: 60, 30 albo 20 koszy/h. Zmywarka ma program przemywający komorę. Istnieje możliwość ustawienia płukania naczyń zimną wodą (bardzo polecane w przypadku mycia finezyjnego szkła).

Urządzenie posiada 8-punktowy system autodiagnostyczny. Zmywarka ma obudowę ze stali rdzoodpornej AISI 304. U dołu obrotowe, oddzielne ramiona myjące z tworzywa i płuczące ze stali nierdzewnej. U góry ramiona myjące stacjonarne oraz ramiona płuczące obrotowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Urządzenie ma funkcję "Soft Start" zezwalającą na uruchomienie pompy wody przy niższym ciśnieniu i stopniowe jej podnoszenie. Kolejną przydatną funkcją zmywarki jest funkcja ECO zniżająca zużycie energii elektrycznej oraz system "Thermo-Protector" uniemożliwiający płukaniu zimną wodą.

mocne dwuwarstwowe drzwi o wysokości wejścia 360 mm. Drzwi z mikrowyłącznikiem pracy przy otwarciu. Zużycie wody na 1 proces mycia 2-2,5 l. Temperatura wody myjącej 60oC Temperatury wody płuczącej 85oC Termostat bezpieczeństwa dla wody w bojlerze do +105oC, termostat bezpieczeństwa dla wody w wannie do +99oC.

jednocześnie bojler jak i wanna mają elektroniczny termometr. Współczynnik szczelności pompy: IP44 W wyposażeniu: perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego elektryczny dozownik płynu myjącego pompa spustu wody 1 x kosz uniwersalny 50x50x10.5 cm 1 x kosz z bolcami na talerze 50x50x10.5 cm 1 x koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 3000 zł

Zmywarka gastronomiczna Stalgast - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna Stalgast

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna Stalgast ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
  • dobra Zmywarka gastronomiczna Stalgast cena
  • jaka Zmywarka gastronomiczna Stalgast opinie
  • Zmywarka gastronomiczna Stalgast jaka najlepsza
  • Zmywarka gastronomiczna Stalgast ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *