Jaka zmywarka ze sklepu internetowego Avans.pl najlepsza? Ranking zmywarek dostępnych online w sklepie Avans.pl oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek ze sklepu Avans.pl.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki w sklepie Avans.pl do zabudowy – Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy, dostępnych w sklepie online Avans.pl. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Electrolux EES47320L ☆

Electrolux EES47320L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EES47320L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cdac1a78e441a6440f3c62e
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EES47320L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

QuickSelect AirDry GlassCare Satelitarne ramię spryskujące Zmywarka QuickSelect AirDry EES47320L Zmywarka z instynktownym panelem QuickSelect samodzielnie dobiera program na podstawie preferencji czasowych.

wyekwipowana w system AirDry uchyla drzwi przed zakończeniem cyklu, powiększając produktywność suszenia. A dzięki zabezpieczeniom GlassCare zapewnia bezpieczeństwo delikatnego szkła w trakcie zmywania. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect usuwa problem zgadywania wyboru procesu zmywania.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i uzupełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Technologia AirDry 3 razy udoskonalone efekty suszenia* perfekcyjnie suche i pozbawione zacieków naczynia za każdym razem.

Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu użytkowaniu zmywarki. GlassCare najkorzystniejsza ochrona szkła z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach.

Specjalny programGlassCare 45°nie wywołujący szoku termicznego. RealLife® 3 razy udoskonalone efekty zmywaniaSatelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku gwarantuje świetną skuteczność zmywania.

Naczynia będą znakomicie czyste niezależnie od ich ilości, a także stopnia zabrudzenia. Beam on Floor ekran podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka powiadamia o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Czerwoną w trakcie trwania cyklu i zieloną po jego zakończeniu. Flexi Lift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków.

AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem podczas każdego procesu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko niezbędną liczba, by naczynia były nadzwyczajnie czyste.

Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko błyszcząca czystość – zawsze. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została dostosowana do tej zmywarki, by zapewnić maksymalnią oszczędność potrzebnej energii oraz obniżyć zużycie wody.

Zawiasy Ślizgowe Zawiasy Perfect Fit, w które wyekwipowane są zmywarki Electrolux nadzwyczajne przypasowanie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 13 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 13 kompletów naczyń.

Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi przystosować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swoich potrzeb.

Program prędki 30 min Program szybki pozwala zaoszczędzić czas i przygotować czysty komplet naczyń w wypadku niezapowiedzianej wizyty. Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zaimplementowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka.

nowoczesny system rozprowadzania wody umożliwia zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.


2. miejsce

☆ Beko BDIN36535 B300 ☆

Beko BDIN36535 B300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDIN36535 B300
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6493f9aa8e441aa65baea5c8
 • ID kategorii: 523

☆ Beko BDIN36535 B300 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka firmy BEKO do zabudowy 60 cm w klasie energetycznej C. Wygoda stosowania dzięki funkcji połowy załadunku, gdy potrzebujesz umyć mniejszą liczba naczyń, skorzystaj z opcji połowy załadunku, która pozwoli na zaoszczędzenie energii, wody i czasu. Łatwe mycie pokaźnych naczyń dzięki wygodnej i prostej regulacji górnego kosza możesz myć choćby obszerne naczynia. Starczy podnieść lub opuścić górny kosz. Gwarancja 24 miesiące....

3. miejsce

☆ Electrolux EEM48320L ☆

Electrolux EEM48320L Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Electrolux
 • Nazwa produktu: Electrolux EEM48320L
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5cf101a28e441ab07df49a30
 • ID kategorii: 523

☆ Electrolux EEM48320L - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

QuickSelect AirDry Szuflada MaxiFlex Glass Care Zmywarka QuickSelect AirDry EEM48320L Zmywarka sterowana intuicyjnym panel QuickSelect dobiera program na podstawie wybranego czasu trwania procesu. Wyekwipowana w dodatkową szufladę MaxiFlex z miejsce na sztućce i przybory kuchenne, umożliwia umycie obszerniejszej ilości naczyń za jednym razem.

A dzięki systemowi AirDry suszenie odbywa się przy naturalnym przepływie powietrza. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect eliminuje problem zgadywania wyboru cyklu zmywania.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i dopełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Trzeci głębszy koszna sztućce Zmywarki z trzecim koszem MaxiFlex oznaczają dużo więcej swobody załadunku.Można dopasować układ kosza tak,łatwo pomieścić zarówno 14 kompletów naczyń, jak i nieporęczne przybory kuchenne w trzecim koszu.

technologia AirDry 3 razy lepsze efekty suszenia* znakomicie suche i pozbawione zacieków naczynia za każdym razem. Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu używaniu zmywark RealLife® 3 razy ulepszone efekty zmywaniaSatelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku gwarantuje doskonałą efektywność zmywania.Naczynia będą wyśmienicie czyste niezależnie od ich ilości, a także stopnia zabrudzenia.

GlassCare najkorzystniejsza ochrona szkła z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach. Specjalny programGlassCare 45°nie wywołujący szoku cieplnego. SoftSpikes Delikatne podtrzymanie szklanek. Beam on Floor wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni.

Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka oznajmia o swoim stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze. Czerwoną w trakcie trwania procesu i zieloną po jego zakończeniu.

Flexi Lift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swych największych talerzy i garnków. AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego cyklu zmywania dostosowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki temu zmywarka zużywa ich tylko konieczną liczba, aby naczynia były doskonale czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko lśniąca czystość – zawsze. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została dobrana do tej zmywarki, aby zapewnić maksymalnią oszczędność niezbędnej energii oraz ograniczyć zużycie wody.

Zawiasy ślizgowe. Zawiasy Perfect Fit, w które wyekwipowane są zmywarki Electrolux wspaniałe dostosowanie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 14 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 14 kompletów naczyń.

Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi dopasować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swych potrzeb.

Program szybki 30 min Program szybki pozwala zaoszczędzić czas i przygotować czysty zestaw naczyń w wypadku niezapowiedzianej wizyty. Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zaimplementowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka.

progresywny system rozprowadzania wody umożliwia zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.


4. miejsce

☆ Whirlpool W7I HT58 T ☆

Whirlpool W7I HT58 T Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool W7I HT58 T
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f2382fff0cde756e127
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool W7I HT58 T - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego procesu mycia:4:00;Długość węża dopływowego:0 cm;Długość węża odpływowego:0 cm;uzupełniające dane:delikatne zmywanie szkła, samoczynne otwieranie drzwi, drzwi ze stali rdzoodpornej, sensor zabrudzenia wody, wyświetlanie czasu do końca programu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system samoczyszczących filtrów, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:uzupełniające suszenie, strefa intensywna, funkcja dezynfekcji, zmywanie strefowe, płukanie higieniczne, automatyka zmywania, tryb intensywny;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:B;Kolor:czarny;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, trzypoziomowa regulacja kosza, składane części, uchwyty na kieliszki, składane kolce, półka na sztućce;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:38 dB;Klasa poziomu hałasu:A;Poziom hałasu:38 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, samoczynny intensywny, automatyczny normalny, samoczynny prędki, dezynfekcja, uzupełniające suszenie, kryształy, PowerClean, pranie wstępne, program "45 minut", samoczyszczenie, Szósty Zmysł, szybki;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 55, 65;Programy zmywania:45, 50, 55, 65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:56 cm;Szerokość:60 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:automatyka zmywania Whirlpool Szósty Zmysł, suszenie Whirlpool NaturalDry, higieniczne płukanie Whirlpool;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litrów


5. miejsce

☆ Whirlpool WIC 3C26 ☆

Whirlpool WIC 3C26 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WIC 3C26
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5762a89d2da47c942493f7a9
 • ID kategorii: 523

☆ Whirlpool WIC 3C26 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
technika / Funkcje

postępowa technika, specjalne funkcje i przyjazne użytkownikowi sterowanie dla adekwatnych efektów mycia i suszenia, łatwiejszego czyszczenia oraz łatwiejsza obsługa dzięki samoczynnym ustawieniom.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean zagwarantuje znakomite rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie zmniejsza zużycie wody i zmniejsza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

tworzone specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, żeby rozpoczęła proces w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie XXLgastro.pl

spore ZAWIASY

Piękno w każdym detalu.
szerokie zawiasy wspaniałą harmonię i dopasowanie korpusu do drzwiczek kuchennych.

rozciągliwE OPCJE ZMYWANIA

rewelacyjne zarządzanie przestrzenią.
powiększaj, zniżaj albo modyfikuj przestrzeń w środku swej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom.

MODYFIKOWANY GÓRNY KOSZ

Modyfikowany górny kosz.
Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

ZEWNĘTRZNE ZABEZPIECZENIE WODY

Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zastosowane w rurę dopływu, chroni przed wyciekiem wody w razie niespodzianej awarii.

pojemność

ilość naczyń i przyborów, jaką zawiera zmywarka wraz z ruchomymi koszykami upraszczającymi ich układanie.

14 MIEJSC NA NACZYNIA

Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.
Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile Ci trzeba.

FLEXISPACE

Zaprojektuj swoją przestrzeń.
System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i przystępne zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

ZDEJMOWANY GÓRNY KOSZ

Zdejmowany górny kosz. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach.

Poziom hałasu

Poziom hałasu zmywarki, wyrażony w decybelach.

CICHA

Cicha praca. Twoja zmywarka Whirlpool pozostała wyprodukowana, by zapewniać doskonałe rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie.

Zużycie wody

Zużycie wody na cykl, wyrażone w litrach.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean zagwarantuje świetne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty.

OPCJA MYCIA Z JEDNYM KOSZEM

stanowczo niepokaźne zużycie wody.
Opcja mycia z jednym koszem pozwala umyć niewielką liczbę talerzy bez czekania, aż zmywarka się zapełni. Ciesz się perfekcyjnymi rezultatami zmywania i niskim zużyciem wody.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona wyłącznie do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania niewielkiej ilości naczyń w obu koszach.

Klasa energetyczna

Klasa energetyczna zmywarki. Im wyższa klasa, tym obszerniejsza wydajność energetyczna urządzenia.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Wysoka klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A++ ta zmywarka Whirlpool zapewnia idealne rezultaty, oszczędzając przy tym wodę i energię.

6-TY ZMYSŁ

Bez mycia wstępnego.
technika 6-ty Zmysł PowerClean zapewnia perfekcyjne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania albo szorowania ręcznego, a jednocześnie zmniejsza zużycie wody i ogranicza koszty.

OPÓŹNIENIE STARTU

produkowane specjalnie dla Ciebie.
Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła proces w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

OPCJA POŁOWY ZAŁADUNKU

Oszczędność wody i energii.
Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii w trakcie zmywania niewielkiej ilości naczyń w obu koszach.

przychylnE DLA ŚRODOWISKA

unikatowe oszczędności.
przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł ma inteligentne czujniki, które nieustannie kontrolują proces prania i wykrywają stopień zabrudzeń, by dobrać ilość energii, wody i czasu. Ciesz się znakomitymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*
(*Porównanie między niewielkim i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł).

Specyfikacje

cechy zmywarki do zabudowy Whirlpool: zmywarka pełnowymiarowa z nieszablonową ilością dostępnych ustawień.metaliczny. Opcja opóźnienia uruchomienia pozwala na ustawienie początku procesu zmywania w dowolnym momencie dnia lub nocy. Technika Versatile Multizone pozwala wybrać liczbę koszy, zapewniając czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni. Opcja zmywania tylko w koszu górnym albo dolnym zapewnia czyste naczynia bez konieczności czekania, aż zmywarka się zapełni.

wydajnOŚĆ
Roczne zużycie energii (kWh/rok)
265
Klasa wydajności energetycznej
A++
ZUŻYCIE WODY
12
efektywność zmywania
A
produktywność suszenia
A
Maksymalna temperatura poboru wody (°C)
60
dane technicznE
Natężenie (A)
10
Waga brutto (kg)
37.5
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm)
675
Waga netto (kg)
35.5
Kod EAN
8003437204487
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm)
650
Długość kabla przyłączeniowego (cm)
130
Głębokość urządzenia (mm)
555
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm)
910
rodzaj URZĄDZENIA
Do zabudowy
Wysokość urządzenia (mm)
820
Długość rury doprowadzającej (cm)
155
Poziom hałasu db(A)
46
rozmiary
595
Głębokość niszy (mm)
570
Długość rury odprowadzającej (cm)
150
właściwości standardowE
Mycie w jednym koszu (Połowa załadunku)
Kosz dolny lub górny
Sygnalizator zraszacza
Tak
Nóżki o dostosowywanej wysokości
Tak - tylko z przodu
Wskaźnik braku soli
Tak
Opóźnienie czasu startu
Płynne
Wskaźnik czasu do końca programu
Brak
pojemność zmywarki
14
Opóźnienie czasu startu max.(h)
12
liczba programów
8

6. miejsce

☆ AEG FSK73768P ☆

AEG FSK73768P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: AEG
 • Nazwa produktu: AEG FSK73768P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c37c2da47c777fb257cd
 • ID kategorii: 523

☆ AEG FSK73768P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Podstawowe informacje techniczne Kod artykułu (PNC): 911 438 398 Kod EAN: 7332543759248 rodzaj artykułu: Zmywarka Instalacja: do zabudowy Kolor: czarny kolor panelu: czarny QuickSelect: Level 4 dane technologiczne Programy: 7, temperatury: 4 Instalacja: do zabudowy TimeBeam: czas pozostały do końca cyklu wyświetlany na podłodze Zmywarka do instalacji w wysokiej wnęce Zmywarka o wymiarze XXL Extra Silent: szczególnie cichy program zmywania: podczas specjalnego programu Extra Silent pompa działa wolniej, dzięki temu emitowany hałas jest o 37 % mniejszy w przypadku programu typowego.

Programy zmywarki: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, Eco, Machine Care, prędki 30 minut Wskaźniki: sygnał dźwiękowy, opóźnienie startu 1-24 h, bardzo cichy, GlassCare, dopełniające płukanie, sól, Time beam White, XtraPower System ProWater z dodatkowym ramieniem natryskowym umieszczonym pod górną ścianką Ramię natryskowe ProClean Satellite Wielojęzyczny wyświetlacz LCD Sterowanie dotykowe programami i funkcjami Zawiasy ślizgowe Zmywarka z funkcją SENSORLOGIC: Funkcja SENSORLOGIC wykrywa wielkość załadunku i dobiera zużycie wody i energii SENSORCONTROL: namierza stopień zabrudzenia i trafnie dobiera poziom zużycia wody.

Wskaźniki soli i nabłyszczacza Oświetlenie wnętrza regulowany górny kosz, także z pełnym załadunkiem Górny kosz: 2 składane wsporniki do szklanek, 2 x stabilizatory SoftSpikes, 6 uchwytów na kieliszki SoftGrips, składane uchwyty na filiżanki, stalowy uchwyt, boczne uchwyty kosza, 2 składane półki Dolny kosz: 4 składane stojaki na naczynia, uchwyt ze stali nierdzewnej Funkcja AQUA-CONTROL Instalacja Instalacja: do zabudowy Kolor: czarny odcień panelu: czarny Długość węża doprowadzającego [cm]: 180 Długość węża odprowadzającego [cm]: 180 Wymagany bezpiecznik: 10 Wysoka zabudowa: tak Waga netto [kg]: 45,57 Zużycie energii Pobierana moc: 1550-2200 Funkcje Numer artykułu (PNC): 911 438 398 Kod produktu (PNC): 911 438 398 Kod EAN: 7332543759248 wariant artykułu: Zmywarka QuickSelect: Level 4 technika AirDry: tak kolor wyświetlacza: biały odcień drzwi: brak Oświetlenie wewnętrzne: tak objętość (liczba charakterystycznych kompletów naczyń) dla programu Eco: 15 Klasa energetyczna (UE 2017/1369): D Wskaźnik efektywności zmywania (UE 2017/1369): 1.121 Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369): 1.061 Zużycie energii na 100 cykli w programie Eco (UE 2017/1369): 86 Zużycie wody na cykl programu Eco (UE 2017/1369): 11 Czas trwania programu (UE 2017/1369): 4:00 Zużycie energii w trybie czuwania (UE 2017/1369): 0.5 Poziom hałasu (UE 2017/1369): 39 Klasa emitowanego hałasu (UE 2017/1369): B Dolne ramię natryskowe: satelitarne automatyczne wyłączanie: tak liczba programów: 7 liczba temperatur: 4 przewód: 1,6 Napięcie: 200-240 Wysokość [cm]: 82 Szerokość [cm]: 60 Głębokość [cm]: 55


7. miejsce

☆ Indesit DSIO3T224 ☆

Indesit DSIO3T224 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Indesit
 • Nazwa produktu: Indesit DSIO3T224
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bed24a32da47cefd56ffd42
 • ID kategorii: 523

☆ Indesit DSIO3T224 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:04:00;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności suszenia:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane elementy, półki na filiżanki;liczba kompletów:10 kpl.;ilość programów:9;System mycia sztućców:koszyk na sztućce, taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność - ilość kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;warianty programów zmywania:automatyczny intensywny, samoczynny normalny, delikatny, ekonomiczny (eco), eXtra, niedługi, namaczanie, nocny;Roczne zużycie wody:2520 litrów;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 55, 65;Programy zmywania:45, 50, 55, 65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk i taca;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55,5 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:82 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, taca na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;Zużycie energii w cyklu:0,74 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody w cyklu:9 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):9 litrów


8. miejsce

☆ Bosch SPV2IKX10E ☆

Bosch SPV2IKX10E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SPV2IKX10E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d9382fff01e5aa1be8c
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SPV2IKX10E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPV 2IKX10E 9kpl InfoLight 45cmZmywarka smart z redukcją hałasu w każdej chwili za pomocą aplikacji mobilnej Home Connect. ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca staranne suszenie trudno schnących naczyń.

InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką powiadamiające o trwającej pracy urządzenia. Asystent Dozowania: trafne rezultaty zmywania dzięki skutecznemu rozpuszczaniu tabletki czyszczącej.

Dwia ramiona zraszające DuoPower: sprawne rozprowadzanie wody zagwarantuje słuszne rezultaty zmywania. Program Auto: automatycznie dostosowuje właściwości cyklu zmywania dla najlepszych rezultatów. NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Zmywarka do zabudowyKlasa skuteczności energetycznej: FPojemność: 9 kompletów naczyńZużycie wody na proces: 9,5 l5 programówZdalny startMachineCare: Program czyszczenia zmywarkiSensor załadunkuAutomatyka rozpoznawania detergentuSystem ochrony szkła GlassProtectStandardowe koszePanel obsługi od góryTimer: Elektroniczne opóźnienie czasu startu 3/6/9hInfoLight: Punktowy wskaźnik pracy, kolor czerwonyWysokość: 81,5 cmSzerokość: 44,8 cm ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia nieprzeciętnie suche.Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, niejednokrotnie pozostają mokre.

Właśnie dlatego zmywarki firmy Bosch oferują funkcję Suszenie Extra. Podciąga ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą wspaniale czyste i suche.

dzięki czemu nie ma konieczności ich dodatkowego, ręcznego wycierania. Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! InfoLight — czerwone swiatło statusu pracy.InfoLight® emituje czerwone światło na podłodze podczas procesu zmywania, dzięki temu wiadomo, kiedy zmywarka pracuje.

Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki czemu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia, by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Asystent Dozowania gwarantuje optymalne rezultaty poprzez skuteczne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie MROZAN

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Należycie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, zapewniając znakomity efekt zmywania każdego załadunku.

DuoPower: podwójna moc zraszania.Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia genialnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym nieprzeciętnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Program automatyczny - sprawne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto zapewnia trafną sprawność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są precyzyjnie dobrane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla nieprzeciętnych rezultatów zmywania. Trafny program dla różnorodnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Silence on demand - nad wyraz cicha, gdy tego Ci trzebaOd czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skupić się. Funkcję "Silence on demand" można aktywować przy pomocy aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz.

Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili podczas pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji "Silence on demand" możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja FavouriteSpraw, żeby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki.

Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kompilacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem.

przy pomocy aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurowac niemało programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem! Koniec z wyciekami ze zmywarki.Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest niezbędna by je zapewnić.

Nasz system AquaStop gwarantuje niezawodną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka samoczynnie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę poprzez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest broniony przed szkodami wyrządzonymi poprzez wodę – i to aż przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Tech


9. miejsce

☆ Bosch spi2iks10e ☆

Bosch spi2iks10e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch spi2iks10e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743da282fff01e5aa1bea4
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch spi2iks10e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka z panelem Bosch SPI 2IKS10E 45cm AquaStop Zmywarka smart z redukcją hałasu w każdej chwili przy pomocy aplikacji przenośnej Home Connect. ExtraDry: dodatkowa funkcja Suszenie Extra wspomagająca staranne suszenie trudno schnących naczyń.

dostosowywana wysokość górnego kosza: proponuje uzupełniającą przestrzeń, niezwykle dla wysokich naczyń. Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień. Favourite: spersonalizowane, ulubione połączenia programów i funkcji dostępne za dotknięciem jednego przycisku.

7-segmentowy wyświetlacz: przedstawia czas pozostały do zakończenia programu, a także zawiadamia o braku nabłyszczacza i soli. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Klasa sprawności energetycznej: F Energia / woda: 78 kWh / 9.5 litry Czas trwania programu: 3:35 (h:min) Poziom hałasu: 48 dB(A) Klasa emisji hałasu: C pojemność: 9 kompletów naczyń Funkcje uzupełniające: Zdalny start, Suszenie Extra, SpeedPerfect 5 Programów: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Garnki 70 °C, Godzinny 65 °C, Ulubione Home Connect - zdalna kontrola i sterowanie Wi-Fi ExtraDry - funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje plastikowe naczynia wspaniale suche.

Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki producenta Bosch proponują funkcję Suszenie Extra. Unosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia.

dzięki czemu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą doskonale czyste i suche. Dzięki temu nie ma konieczności ich uzupełniającego, ręcznego wycierania.

Oszczędzaj czas ze zmywarkami Bosch! Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty poprzez efektywne rozpuszczanie tabletki czyszczącej. Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń.

Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Program automatyczny - skuteczne zmywanie bez zgadywania Program Auto gwarantuje trafną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są precyzyjnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla genialnych rezultatów zmywania. Optymalny program dla różnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

DuoPower: podwójna moc zraszania. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia doskonałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia.

Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym perfekcyjnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność.

nowoczesna technika zapewniając maksymalną wydajność, a także ekologiczne płukanie z świetnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej produktywności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niezrównanie cichy silnik bezszczotkowy. Utrzymanie domu w czystości może być nieprzystępne.

A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z stosownie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

teraz można radować się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop. Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop zagwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz z zabezpieczeń we wnętrzu. Czujniki stale nadzorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch zapewnia ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite Spraw, żeby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki.

Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kompilację, na przy


10. miejsce

☆ Beko DIS35023 ☆

Beko DIS35023 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko DIS35023
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc7619c8e441a2d322442f5
 • ID kategorii: 523

☆ Beko DIS35023 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:30;dodatkowe dane:automatyczny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, system potrójnego zraszania, możliwość podłączenia do ciepłej wody, system suszenia kondensacyjnego, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, możliwość dołożenia naczyń w trakcie procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa energetyczna:E;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:nie dotyczy;Dolny kosz:składane części;Górny kosz:składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;liczba kompletów:10 kpl.;ilość programów:5;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:49 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:49 dB;warianty programów zmywania:Clean&Shine, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Programy zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, lejek do soli, półka na filiżanki, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, uniemożliwianie wyciekom Beko WaterSafe+, aktywne suszenie Beko SteamGloss;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,76 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):76 kWh;Zużycie wody - cykl:11,9 litrówPolecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek do zabudowy


Zmywarki w sklepie Avans.pl wolnostojące – Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących, dostępnych w sklepie online Avans.pl. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EMI60E, SPS4EMI60E ☆

Zmywarka BOSCH SPS4EMI60E, SPS4EMI60E Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Zmywarka BOSCH SPS4EMI60E, SPS4EMI60E
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60c0cf6682fff04eead9ebc7
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka BOSCH SPS4EMI60E, SPS4EMI60E - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SPS 4EMI60E 10 kpl zdalny startZmywarka smart zdalnie sterowana z aplikacji przenośnej Home Connect i systemem efektywniejszego suszenia EfficientDry. Zmywarka ActiveWater Eco z wyjątkowo niskim zużyciem wody.

System koszy VarioFlex wraz z szufladą na sztućce Vario3: rozszerzone możliwości dopasowania wnętrza zmywarki na wszelkich trzech stopniach załadunku. NAJWAŻNIEJSZE wariant: WolnostojącaKlasa efektywności energetycznej: DZużycie energii na 100 cykli: 67 kWhZużycie wody na cykl: 6,7 lPojemność: 10 kompletów naczyńCzas trwania programu: 4:16 (h:min)Poziom hałasu: 45 dB(A)Klasa emisji hałasu: CGłośność w programie Cichy: 42 dB(A)6 programówHome Connect - zdalny startOpóźnienie startuAntiFingerprint: - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców ActiveWater Eco: organiczne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody.Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć nieduże zużycie zasobów na każdy proces zmywania.

Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie między 6,7 a 7,5 litra* wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.*w zależności od modelu Funkcja EfficientDry: samoczynne otwieranie drzwi dla udoskonalonych rezultatów suszeniaWyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące.

Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie pod koniec programu. To poręczne rozwiązanie przyspiesza cykl suszenia, zapobiega rekondensacji, a także delikatnie schłodzi naczynia, żeby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania.

Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia,również oszczędza energię. DuoPower: podwójna moc zraszania.Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wyśmienitych rezultatów zmywania.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym znakomicie połyskujące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.

Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma wiecej możliwości.Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To rewelacyjne miejsce na sztućce i nieznaczne akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso.

Dodatkowy poziom zagwarantuje pokaźniejszą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości!

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można z łatwością zmienić, choćby gdy kosz jest pełen.

dzięki temu możesz dopasować wnętrze do swoich potrzeb choćby dla wyjątkowo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Program Cichy 50°CProgram Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy nieznacznej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

ogranicza on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to stanowczo cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon. Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha.Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania.

Twoja nowoczesna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego*, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. *rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi Silence on demand - niezwykle cicha, gdy tego Ci potrzebaOd czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy,skoncentrować się.

Funkcję "Silence on demand" można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz. Tryb wyciszenia redukuje hałas w każdej chwili w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut.

przy pomocy funkcji "Silence on demand" możesz skoncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania.wybór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem skomplikowany, a wykorzystanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym skutkiem.

Aplikacja Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, iż nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najkorzystniejszy. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, typ i ilość naczyń. Aplikacja zarekomenduje optymalne ustawienie.

dzięki temu możesz łatwo wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia przenośnego i uzyskiwać nadzwyczajne efekty zmywania, zawsze, proces po procesu. Licznik tabletekBrak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia.

Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, sygnalizuje Cię przez samoczynne powi


2. miejsce

☆ Whirlpool WSFO 3O34 PF X (8003437234422) ☆

Whirlpool WSFO 3O34 PF X (8003437234422) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Whirlpool
 • Nazwa produktu: Whirlpool WSFO 3O34 PF X (8003437234422)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5bf3e27b8e441a467440f121
 • ID kategorii: 585

☆ Whirlpool WSFO 3O34 PF X (8003437234422) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

10 miejsc na naczynia Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba. Zmywarka Whirlpool ma 10 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba. Cicha Cicha praca. Zmywarka Whirlpool została zaprojektowana tak, aby zapewniać idealne rezultaty, równocześnie zapewniając cichą pracę.

dzięki temu możesz radować się ciszą i spokojem. PowerClean Pro mocne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia i adekwatnie dopasowują ciśnienie wody.

Trzeci kosz Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Twoja zmywarka Whirlpool ma trzeci kosz. Dzięki temu rozwiązaniu, zwiększającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca. ExtraSpace Rewolucja w zarządzaniu przestrzenią.

oryginalne wzornictwo ExtraSpace umożliwia pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Oszczędzaj przestrzeń, oszczędzaj czas. Technologia 6-ty Zmysł Bez mycia wstępnego.

technika 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a równocześnie zmniejsza zużycie wody i zniża koszty. FlexiSpace Zaprojektuj swoją przestrzeń.

System koszy FlexiSpace zezwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce. NaturalDry samoczynne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu zapewnia sprawniejsze i bardziej naturalne suszenie.

System zapewnia wyższą skuteczność energetyczną i ulepszone rezultaty suszenia. Opóźnienie startu Stworzone specjalnie dla Ciebie. Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, aby rozpoczęła cykl w wybranej poprzez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić równocześnie czas, jak i energię.

przyjazne dla środowiska wyjątkowe oszczędności. Przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł posiada inteligentne czujniki, które bezustannie kontrolują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, żeby dobrać ilość energii, wody i czasu.

Ciesz się idealnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu.*(*Porównanie pomiędzy drobnym i maksymalnym zużyciem w programach 6-ty Zmysł). Elastyczne opcje zmywania Idealne zarządzanie przestrzenią.

rozszerzaj, zmniejszaj albo modyfikuj przestrzeń we wnętrzu swej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom. Opcja higienicznego płukania Pełen spokój. Opcja płukanie higieniczne skutecznie eliminuje bakterie, a także zabrudzenia i resztki jedzenia – dla Twojego spokoju.

Modyfikowany górny kosz Modyfikowany górny kosz. Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz choćby naczynia o nietypowych kształtach.

Zewnętrzne zabezpieczenie wody Zewnętrzne zabezpieczenie wody, zaimplementowane w rurę dopływu, broni przed wyciekiem wody w razie nieprzewidzianej awarii. Komora ze stali rdzoodpornej Wnętrze zmywarki wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej, dzięki czemu Twoje naczynia są zawsze błyszczące, a komora urządzenia świetnie czysta.

zastosowanie kostek Stworzone specjalnie dla Ciebie. Wybierz sposób zmywania, jaki wolisz. Funkcja kostki pozwala wybrać cykl trafny do zmywania z zastosowaniem środka w kostkach, dzięki czemu zawsze możesz radować się świetnymi rezultatami.

Złącze ciepłej wody Złącze ciepłej wody. Zmywarka Whirlpool umożliwia bezpośrednie podłączenie do przewodu wody ciepłej (maksymalnie 60°C). Sygnał dźwiękowy końca cyklu {pomocn|przydatn)e przypomnienie. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o zakończeniu cyklu zmywania.

7-częściowy wyświetlacz Czytelny wyświetlacz do ustawiania cyklów i opcji zmywania. Cykl szybki Ciesz się szybkimi rezultatami. Cykl szybki zapewnia pielęgnację i moc zmywania, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie.

8 programów Wiele możliwości, idealne rezultaty. Zmywarka Whirlpool ma osiem wszechstronnych programów, dzięki czemu zawsze wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Regulowane nogi Stworzone specjalnie dla Ciebie.

Zmywarka Whirlpool ma regulowane nogi, więc z łatwością możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Zdejmowany blat roboczy Dopasuj urządzenie do swoich potrzeb. Zmywarka Whirlpool ma zdejmowany blat roboczy, więc z łatwością możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

Multizone Możliwość zmywania tylko w jednym koszu – należy ustawić tę opcję podczas programowania cyklu. Program intensywny Program zmywania w temperaturze 65°C idealny do najbrudniejszych naczyń


3. miejsce

☆ Toshiba Zmywarka kompaktowa DW-08T2EE(W)-PL (6939962611037) ☆

Toshiba Zmywarka kompaktowa DW-08T2EE(W)-PL (6939962611037) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Toshiba
 • Nazwa produktu: Toshiba Zmywarka kompaktowa DW-08T2EE(W)-PL (6939962611037)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61c4b2e3d40333ba76b996b3
 • ID kategorii: 585

☆ Toshiba Zmywarka kompaktowa DW-08T2EE(W)-PL (6939962611037) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:40;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:175 cm;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:F;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:biały;Górny kosz:taca na sztućce;ilość programów:7;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);objętość - ilość kompletów:8 kpl.;objętość - nowa:8 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):49 dB;Poziom hałasu:49 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:49 dB;rodzaje programów zmywania:A klasa 1godz, autoczyszczenie, ekonomiczny (eco), higieniczny, program "90 minut", szkło, szybki, uniwersalny;rodzaj etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:45, 50, 60, 65, 70;Programy zmywania:45, 50, 60, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:taca;Wariantowanie - kolekcja:Toshiba DW-08T2;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:50 cm;Szerokość:55 cm;Wysokość:59 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, taca na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (obfite litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;Zużycie energii w cyklu:0,72 kWh;Zużycie prądu (100 cykli):72 kWh;Zużycie wody w procesu:8 litrów;Zużycie wody - proces (nowa):8 litrów


4. miejsce

☆ Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) ☆

Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6337a516902e51ff6f5ee867
 • ID kategorii: 585

☆ Beko Zmywarka bdfs26040xa (8690842473579) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
BDFS26040XA to zmywarka wolnostojąca, którą charakteryzuje znakomita funkcjonalność i nieszablonowa elegancja ukryta w postępowej stylistyce a nowoczesne rozwiązana w niej zastosowane zadowolą choćby najmocniej wymagających użytkowników! Zmywarka o pojemności 10 (kpl.), świetnie sprawdzi się w obfitej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni. Urządzenie o klasie energetycznej C cechuje się także wyjątkowo cichą (44 dB) a równocześnie produktywną pracą. Wysoka klasa energetyczna 44 pozwoli oszczędzać pieniądze,również i dbać o środowisko naturalne....

5. miejsce

☆ Candy Zmywarka cdcp8/e-s. klasa energetyczna a+ ☆

Candy Zmywarka cdcp8/e-s. klasa energetyczna a+ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Candy
 • Nazwa produktu: Candy Zmywarka cdcp8/e-s. klasa energetyczna a+
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 573029288e441afb1dc1a650
 • ID kategorii: 585

☆ Candy Zmywarka cdcp8/e-s. klasa energetyczna a+ - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:40;dodatkowe informacje:system samoczyszczących filtrów, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje dodatkowe:system samoczyszczących filtrów, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna:F;Klasa sprawności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, taca na sztućce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:nie;System mycia sztućców:taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność - liczba kompletów:8 kpl.;pojemność - nowa:8 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):51 dB;Poziom hałasu:51 dB;Klasa poziomu hałasu:D;Poziom hałasu - nowy:51 dB;typy programów zmywania:powszedni, ekonomiczny (eco), intensywny, normalny, szkło, szybki;Roczne zużycie wody:2240 litrów;typ etykiety:nowa;Silnik inverterowy:nie;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:40, auto 45-60, auto 50-70, auto 60-70, auto 65-70;Programy zmywania:40, auto 50-70, auto 60-70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wariantowanie - seria:Candy CDCP 8;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:50 cm;Szerokość:55 cm;Wysokość:59,5 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, taca na sztućce;Wyposażenie dodatkowe pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zużycie energii w cyklu:0,73 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,49 W;Zużycie prądu (100 cykli):72 kWh;Zużycie wody w cyklu:8 litrów;Zużycie wody - proces (nowa):8 litrówPolecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek wolnostojących


Zmywarka w sklepie Avans.pl - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka w sklepie Avans.pl

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka w sklepie Avans.pl ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka w sklepie Avans.pl cena
 • jaka Zmywarka w sklepie Avans.pl opinie
 • Zmywarka w sklepie Avans.pl jaka najlepsza
 • Zmywarka w sklepie Avans.pl ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *