Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Stalgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575793754b762f3af11ee
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń elektroniczna z 3 programami mycia. Bardzo prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości, a choćby w serwisowaniu. Znakomita do mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac.

Elektroniczne sterowanie. Maksymalna wysokość naczyń: Maksymalna wysokość mytego szkła: 32,5 cm Maksymalna wysokość mytych talerzy: 33,5 cm Trzy programy mycia: 60, 120, 180 sekund (program mycia może zostać automatycznie wydłużony o czas nagrzania wody płuczącej do temperatury +85oC).

produktywność zmywarki to trafnie: 60, 30 lub 20 koszy/h. Zmywarka ma program przemywający komorę. Istnieje możliwość ustawienia płukania naczyń zimną wodą (istotnie polecane w sytuacji mycia finezyjnego szkła).

Urządzenie ma 8-punktowy system autodiagnostyczny. Zmywarka posiada obudowę ze stali nierdzewnej AISI 304. U dołu obrotowe, oddzielne ramiona przemywające z tworzywa i płuczące ze stali nierdzewnej. U góry ramiona przemywające stacjonarne i ramiona płuczące obrotowe wytworzone ze stali nierdzewnej.

Urządzenie posiada funkcję "Soft Start" pozwalającą na uruchomienie pompy wody przy niższym ciśnieniu i stopniowe jej podnoszenie. Kolejną przydatną funkcją zmywarki jest funkcja ECO ograniczająca pobór energii elektrycznej, a także system "Thermo-Protector" uniemożliwiający płukaniu zimną wodą.

mocne dwuwarstwowe drzwi o wysokości wejścia 360 mm. Drzwi z mikrowyłącznikiem pracy przy otwarciu. Zużycie wody na 1 proces mycia 2-2,5 l. Temperatura wody przemywającej 60oC Temperatury wody płuczącej 85oC Termostat bezpieczeństwa dla wody w bojlerze do +105oC, termostat bezpieczeństwa dla wody w wannie do +99oC.

zarówno bojler jak i wanna mają elektroniczny termometr. Współczynnik szczelności pompy: IP44 W wyposażeniu: perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego elektryczny dozownik płynu myjącego pompa spustu wody 1 x kosz uniwersalny 50x50x10.5 cm 1 x kosz z bolcami na talerze 50x50x10.5 cm 1 x koszyczek na sztućce 11x11x13 cm


2. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a304d8d40333a71c50cb52
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Topline znakomicie sprawdzi się w kawiarniach i pubach. Urządzenie wbudowany perystaltyczny dozownik płynu myjącego, perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego, a także zmiękczacz wody. Zmywarka ma pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start oraz termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Urządzenie posiada wskaźnik braku płynu do nabłyszczania, płynu do mycia, dźwiękową sygnalizację końca pracy i wskaźnik postępu programu mycia. W urządzeniu zaimplementowano system płukania HTR (bojler atmosferyczny i pompa płucząca). W komplecie kosz o rozmiarach 40x40 cm, kosz na sztućce, a także kosz na szkło o rozmiarach 40x40 cm. Tłoczona komora zmywarki wykonana jest z 2-wartwowej stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki produkowany ze stali galwanizowanej. Drzwi posiadają podwójne ścianki i uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i na bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wytwarzany jest ze stali nierdzewnej. Ramię przemywające oraz ramię płuczące produkowane ze stali rdzoodpornej. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 7 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o obszerności 4 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 4,5 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zużycie wody wynosi 2,3 litra na proces. Zmywarka ma 8 programów mycia adekwatnie: 50/60/70/70/120/130/240/240 sekund i program spustowy i automatycznego czyszczenia. Ponadto zmywarka częściowo wymienia wodę po każdym , a także ma program uzupełniającego płukania. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 576 talerzy/h i 960 kieliszków/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 30 cm. Uwaga! Brak wtyczki w komplecie.

3. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368d91b4fd338000174e60
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Ecoline nieprzeciętnie spełni oczekiwania w kawiarniach i pubach. Urządzenie zastosowany dozownik płynu myjącego, dozownik płynu nabłyszczającego oraz zmiękczacz wody. Zmywarka ma pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop. Zmywarka ma też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona).W zestawie 2 kosze o rozmiarach 40x40 cm, a także kosz na sztućce. Tłoczona komora zmywarki stworzona jest zestali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wytworzony ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki, a także uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi. Filtr zbiornika wyprodukowany jest z tworzywa sztucznego. Ramię przemywające wyprodukowane ze stali nierdzewnej, a ramię płuczące z tworzywa sztucznego. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 8 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o objętości 4 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 2,7 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę, a także wąż spustowy. Urządzenie dostosowywane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka posiada 3 programy mycia stosownie: 90/150/360 sekund, a także program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Wydajność orientacyjna zmywarki to 40 koszy/h. Wbudowany wskaźnik braku soli. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 33 cm.

4. miejsce

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG ☆

Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dc0b4fd338000175490
 • ID kategorii: 9892
Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do tac

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Easyline wyśmienicie sprawdzi się w kawiarniach i pubach. Urządzenie wbudowany dozownik płynu przemywającego, dozownik płynu nabłyszczającego, a także zmiękczacz wody. Zmywarka ma pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start oraz termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Urządzenie ma wskaźnik braku płynu do nabłyszczania, płynu do mycia, dźwiękową sygnalizację końca pracy, a także wskaźnik postępu programu mycia. W urządzeniu zaimplementowano system płukania HTR (bojler atmosferyczny i pompa płucząca). W komplecie kosz o wymiarach 40x40 cm, kosz na sztućce oraz kosz na szkło o rozmiarach 40x40 cm. Tłoczona komora zmywarki wytworzona jest z 2-wartwowej stali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wyprodukowany ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki, a także uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i na bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wykonany jest ze stali nierdzewnej. Ramię myjące, a także ramię płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 7 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o pojemności 4 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 4,3 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie dostosowywane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka posiada 7 programów mycia trafnie: 70/80/90/120/130/180/250 sekund oraz program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Na dodatek zmywarka ma program świeżej wody oraz program uzupełniającego płukania. Sprawność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 576 talerzy/h i 960 kieliszków/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 30 cm. Uwaga! Brak wtyczki w pakiecie.

5. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 627dafddb256f55b8b4ba0e4
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do naczyń topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń SMEG Topline nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w hotelach i restauracjach. Urządzenie zastosowany dozownik płynu myjącego, dozownik płynu nabłyszczającego oraz uzdatniacz wody ze wskaźnikiem braku soli do uzdatniania.

Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop. Zmywarka posiada też funkcję samoczynny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona).

w dodatku urządzenie zaopatrzone jest we wskaźnik postępu programu myjącego i alarm końca procesu. Udogodnieniem jest także funkcja licznika cykli. Zmywarka Topline ma też zaprogramowane częściowe odnawianie wody w zbiorniku.

System płukania HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). W pakiecie kosz do naczyń o wymiarach 50x50 cm, kosz na sztućce i kosz na uniwersalny o wymiarach 50x50 cm. Sterowana elektronicznie za pomocą dotykowego wyświetlacza.

Komora zmywarki w pełni wytłoczona, wytwarzana jest z podwójnej ścianki ze stali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wytworzony ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i bocznych krawędziach.

Filtr zbiornika tworzony jest ze stali rdzoodpornej. Ramię myjące, a także ramię płuczące wytworzone ze stali nierdzewnej. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 11 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW.

Bojler na wodę o pojemności 6 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 6 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm.

Zmywarka ma 12 programów mycia odpowiednio: 50/60/2x70/120/130/2x240/250/430 sekund oraz 30 i 35 minut, na dodatek zaopatrzona w program spustowy i automatycznego czyszczenia. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 1296 naczyń/h.

Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 41,5 cm. Urządzenie dostosowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych.


6. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dc2b4fd3380001754c2
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do tac i pojemników GN SMEG Topline świetnie sprawdzi się w piekarniach, ciastkarniach oraz w innych wytwórniach żywności. Urządzenie zaimplementowany dozownik płynu myjącego oraz dozownik płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start oraz termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). W dodatku urządzenie wyekwipowane jest we wskaźnik postępu programu myjącego oraz alarm końca procesu. Udogodnieniem jest także funkcja licznika cykli. Zmywarka Topline ma dodatkowo zaprogramowane częściowe odnawianie wody w zbiorniku. System płukania HTR (bojler grawitacyjny i pompa płucząca). W zestawie kosz do naczyń o wymiarach 50x50 cm, kosz na sztućce i kosz na uniwersalny o wymiarach 50x50 cm. Sterowana elektronicznie za pomocą dotykowego wyświetlacza. Komora zmywarki w pełni wytłoczona, tworzona jest z podwójnej ścianki ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wytwarzany ze stali galwanizowanej. Drzwi posiadają podwójne ścianki, a także uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wykonany jest ze stali rdzoodpornej. Ramię myjące i ramię płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 11 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o obszerności 6 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 6 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka posiada 12 programów mycia odpowiednio: 50/60/2x70/120/130/2x240/250/430 sekund i 30 i 35 minut, dodatkowo wyposażona w program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Wydajność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 1296 naczyń/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 41,5 cm. Urządzenie przypasowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych.

7. miejsce

☆ Smeg Zmywarka do naczyń z systemem świeżej wody ☆

Smeg Zmywarka do naczyń z systemem świeżej wody Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka do naczyń z systemem świeżej wody
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63608341b256f5cb38f2cbb2
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka do naczyń z systemem świeżej wody - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna z systemem świeżej wody marki SMEG. Idealnie stanie na wysokości zadania w śladowej kuchni gastronomicznej, gdzie niezwykle znaczne jest skrupulatne mycie i wyparzanie naczyń. Wspaniale też w warunkach domowych ze względu na swoją budowę. Zmywarka stworzona z 2-warstowej, kwasoodpornej stali rdzoodpornej AISI 304. Sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem. Zmywarka posiada system świeżej wody, który automatycznie wymienia wodę po każdym procesu mycia. Urządzenie ma funkcję Soft Start, a także pompę myjącą i płuczącą, które jednorodne ciśnienie wody na każdym etapie pracy. Wewnątrz zamontowana została pompa odpływu ze stalowym filtrem, uniemożliwiającym przedostawaniu się resztek jedzenia z komory do odpływu. Drzwi mają zabezpieczenie przed otwarciem w trakcie trwającego cyklu z możliwością samoczynnego otwierania po zakończeniu procesu. Zmywarka posiada dozownik płynu myjącego w drzwiach. Zmywarka ma system termodezynfekcji, który gwarantuje możliwość dezynfekowania akcesoriów gastronomicznych i zastawy stołowej w temperaturze 93°C. Zmywarka posiada 7 programów mycia w tym 2 programy z termodezynfekcją i 4 "szybkie" cykle oraz system namaczania/wstępnego mycia. W dodatku posiada też funkcję powtarzania procesu. Zmywarka posiada funkcję suszenia naczyń. Wewnątrz zmywarki mieszczą się 2 suwane kosze.

8. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Lozamet

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61ceff7fd40333eda96acb7b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

2 pompy myjące do mycia górnego i dolnego. Produktywność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. System przefiltrowania ze stali rdzoodpornej.

regulowana moc grzałki bojlera Multi-power. Proces mycia wynosi 55/75/120 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.


9. miejsce

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd ☆

Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6260ade1d4033361b7aba0c1
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa Mitte Line z dozownikiem płynu myjącego i pompą płuczącą. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody oraz zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się brudnej wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Skuteczność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC.cykl mycia ciągłego zatrzymywany manualnie. System oczyszczania ze stali rdzoodpornej. Proces mycia wynosi 55/75/120 W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.

10. miejsce

☆ Zmywarka profesjonalna do naczyń SMEG ☆

Zmywarka profesjonalna do naczyń SMEG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do naczyń SMEG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368da8b4fd338000175121
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka profesjonalna do naczyń SMEG - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Ecoline nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w hotelach i restauracjach. Urządzenie zastosowany dozownik płynu myjącego, a także dozownik płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka posiada też funkcję samoczynny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). W zestawie kosz do naczyń o wymiarach 50x50 cm, kosz na sztućce i kosz na uniwersalny o wymiarach 50x50 cm. Komora zmywarki z wytłoczonym dnem tworzona jest z pojedynczej ścianki ze stali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wyprodukowany ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki i uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi. Filtr zbiornika wytwarzany jest z tworzywa nienaturalnego. Ramię przemywające wytworzone ze stali rdzoodpornej. Ramię płuczące produkowane z tworzywa nienaturalnego. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 13 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o obszerności 6 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 4,96 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie dostosowywane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka posiada 3 programy mycia trafnie: 90/150/240 sekund, a także program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Ponadto zmywarka posiada program świeżej wody oraz program uzupełniającego płukania. Produktywność orientacyjna zmywarki to 40 koszy/h., 720 naczyń/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 36,5 cm. Urządzenie dopasowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek gastronomicznych


Tanie Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najtańszych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox ☆

Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59b27fcf902e51b3e7c46800
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Półautomatyczny uzdatniacz wody J-8M przeznaczony do ekspresów, zmywarek, kostkarek do lodu i pieców konwekcyjno-parowych. Zamontowany przy tych urządzeniach zapobiega powstawaniu wapnia i kamienia, istotnie wydłużając ich żywotność.

użycie uzdatniacza umożliwia zmniejszenie zużycia środków przemywających w zmywarkach i ograniczenie zużycia energii. Zmiękczacz ma wbudowany pojemnik na 15 kg soli. Temperatura uzdatnianej wody nie może przekraczać 40ºC.podczas regeneracji uzdatniacz zużywa około 0,7 kg soli.

Regeneracja półautomatyczna - po naciśnięciu przycisku regeneracja nastąpi samoczynnie, a po jej zakończeniu system wróci do zmiękczania wody. Podczas regeneracji zmiękczacz nie podaje wody.


2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df1b4fd338000175b73
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Sprawność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm i pojemnik na sztućce CU.

3. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251902e5182488d23f6
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

mistrzowskie zmywarki z funkcją wyparzania FORGAST to postępowe urządzenia, które zapewniają najwyższą efektywność zmywania i płukania. Wszystkie elementy zmywarek zostały zaprojektowane i stworzone przy zastosowaniu najwyższej jakości tworzyw, progresywnej , a także zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Diamond

dzięki temu zmywarki spełniają najwyższe wymagania użytkowe oraz higieniczne. Wykonanie sprzętów z wysokojakościowej stali rdzoodpornej zapewnia maksymalną trwałość na najcięższe warunki używania oraz wysoką odporność na korozję.

Zaokrąglone krawędzie wanny zapobiegają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co znacznie usprawnia czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Sprawność i moc maszyn trafne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji.

właściwości technologicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy myjącej: 0.3 kw.

Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC.

Dozownik płynu myjącego. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. OPCJE uzupełniające: wbudowana pompa spustowa (zmywarka FG00236). Ramiona myjące I płuczące produkowane ze stali nierdzewnej.


4. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dd1b4fd338000175721
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.

5. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251b256f5e02c43dcfb
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

profesjonalne zmywarki z funkcją wyparzania FORGAST to nowoczesne urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie części zmywarek zostały zaprojektowane i stworzone przy zaimplementowaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnej oraz zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

dzięki temu zmywarki spełniają najwyższe kryteria użytkowe oraz higieniczne. Wykonanie urządzeń z wysokojakościowej stali rdzoodpornej gwarantuje maksymalną wytrzymałość na najcięższe warunki użytkowania oraz wysoką odporność na korozję.

Zaokrąglone krawędzie wanny zapobiegają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co widocznie ułatwia czyszczenie i przystępne utrzymanie higieny wewnątrz komory. Skuteczność i moc sprzętów trafne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji.

atrybuty technologicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Objętość zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Pojemność bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy myjącej: 0.3 kw.

Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC.

Dozownik płynu myjącego zaimplementowana pompa spustowa. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. Maksymalna wysokość wsadu wynosi 22 cm OPCJE dopełniające: Ramiona myjące I płuczące produkowane ze stali rdzoodpornej.


6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df2b4fd338000175b89
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z pompą spustową. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Efektywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm i pojemnik na sztućce CU.

7. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368da6b4fd3380001750f3
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego i pompą spustową. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s. W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 i pojemnik na sztućce CU.

8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df3b4fd338000175b9d
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Efektywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 40x40 cm, 1 stojak na talerze i pojemnik na sztućce CU.

9. miejsce

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz ☆

Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Egaz
 • Nazwa produktu: Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b694c743754b7940b37374b
 • ID kategorii: 9892

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyparzacz elektryczny do naczyń wyprodukowany ze stali rdzoodpornej przeznaczony do wyparzania umytych naczyń stołowych i sztućców. Wyparzacz gastronomiczny może służyć jako zastępstwo zmywarki w zakładach zbiorowego żywienia, choć naczynia wkładane do wyparzacza muszą być wcześniej umyte - wyparzacz zapewnia im jedynie ostateczną dezynfekcję. Proces wyparzania trwa około 6-7 minut. Maksymalny załadunek komory to 18 talerzy lub 4 kg sztućców. Wyparzacz do naczyń EWE-1 ma przyłącze i odprowadzenie wody dzięki czemu, po przyłączeniu do istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej przystępnej w zmywalni, obsługa wyparzarki odbywa się bezpiecznie i wygodnie. W wyposażeniu wyparzacza znajdują się: kosz na talerze (18 sztuk) kosz na sztućce uchwyty do wyjmowania koszy

10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61f1fdaa0a3d5fd2d34fb409
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Cykl mycia wynosi 90/120/180 s.

W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.


Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro opinie
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *