Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ☆ Ranking 2021 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d56d4623754b7c4ea7ebd97
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa z pompą odpływu pcz-02101 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-02101 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia rodzaju naczyń w dużych lokalach gastronomicznych. Wysokość drzwi 42 cm umożliwia mycie tac i pojemników GN i talerzy i półmisków o dużych średnicach - maksymalnie o średnicy 42 cm.

Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. 2 cykle mycia: 90 i 120 s. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny przemywającej. Możliwość automatycznego rozpoczęcia/zatrzymania cyklu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura.

Zmywarka kapturowa PCZ-01101 może być zasilana jednocześnie ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C). Wykonanie zmywarki ze stali rdzoodpornej zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także usprawnia utrzymanie jej w czystości.

Dysze myjące i płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej. Tłoczona wanna i filtry wanny stworzone ze stali nierdzewnej upraszczają utrzymanie czystości. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze przemywającej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-02101: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego pompa odpływu 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

produkowano w UE.


☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4a904cd40333dceab723e5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 dedykowana do mycia naczyń - idealna do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Pokrywa - stal nierdzewna AISI 304. Maksymalna wysokość talerza, który wejdzie do zmywarki to 33,5 cm. Proces mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej. Nóżki dostosowywane. W wyposażeniu zmywarki Hendi znajdują się: 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm i koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Silanos
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e5fdf955ecf792d3a408ff1
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń hy-nrg marki Silanos - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka dwuściankowa z funkcją wyparzania marki Silanos. Przypasowana do mycia talerzy, sztućców i szkła. Dozownik płynu przemywającego i nabłyszczającego. Specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C). Kolorowy wyświetlacz elektroniczny. System utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę podczas płukania. Funkcja stand-by oszczędzająca energię. System automatycznego oczyszczania komory po całym dniu pracy. W sytuacji braku aktywności (ponad 3 godziny) zmywarka samoczynnie wypompuję wodę z komory Maksymalna wysokość mytego naczynia 35 cm.. W komplecie 2 kosze do talerzy, kosz uniwersalny oraz koszyczek na sztućce. Użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie dużej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575090a3d5f6265dceaec
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01035 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce osiągalne jest także umycie talerzyków i sztućców. Otwór drzwi - 26 cm. Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Właściwa jakość mycia gwarantują dolne ramię przemywające i górne i dolne ramiona płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Zaleca się podmianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01035: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 35x35 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie pokaźnej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e ☆

Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lozamet
 • Nazwa produktu: Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b76f441d403333036388148
 • ID kategorii: 9892

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ZKU-10.20E o szerokiej efektywności posiadająca funkcję wyparzania dedykowana do mycia typu naczyń stołowych: talerzy, szkła, kubków, a także sztućców. Zmywarka kapturowa istotnie polecana jest do wielkich i przeciętnych zakładów gastronomicznych, restauracji i stołówek. Prześwit (wysokość drzwi) 38,5 cm zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Drzwi podnoszone hydraulicznie. Elektroniczny programator. Gastronomiczna zmywarka kapturowa ZKU-10.20 wyprodukowana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej 18/9. Cykl mycia z wyparzeniem trwa około 200 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 55ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Automatyczne otwieranie komory przemywającej istotnie ułatwia pracę. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej wydajnego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki kapturowej ZKU-10.20 znajdują się: dozownik płynu płuczącego kosz uniwersalny o rozmiarach 50x50 cm 2 szt. Wkład do talerzy krągły 1 szt. Wkład do kubków 1 szt. Wkład od kieliszków 1 szt kosz na talerze (18 sztuk) 1 szt. Kubek na sztućce 8 szt. Krata ochronna 1 szt. Wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie obszernej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574cab256f514c10973b4
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nieużywany. Ma widoczne na zdjęciach wgniecenie transportowe, które nie wpływa na używanie urządzenia. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-01100 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia typu naczyń w wielkich lokalach gastronomicznych.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Fagor

Wysokość drzwi 40 cm zezwala na mycie tac i pojemników GN oraz talerzy i półmisków o dużych średnicach - maksymalnie o średnicy 40 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 150 s. Kontrolki pracy skuteczne monitorowanie mycia i wyparzania. Automatyczny start po zamknięciu kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana zarówno ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także ułatwia utrzymanie jej w czystości. Tłoczona wanna i filtry wanny usprawniają utrzymanie czystości. Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze myjącej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-01100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego kosz na 18 talerzy kosz płaski pojemnik na sztućce zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje szybkie mycie obszernej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.


☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574f2d40333e1a502497c
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nowy Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01040 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce realne jest także umycie talerzyków i sztućców.

Otwór drzwi - 32 cm. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń.

Właściwą jakość mycia zapewniają dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego.

Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

Wyposażenie typowe zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01040: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego 2 kosze płaskie o wymiarach 40x40 cm pojemnik na sztućce zastosowanie mistrzowskiej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje szybkie mycie wielkiej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.


☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574ffd4033351da024c6a
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01052 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) umożliwia mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Tłoczona wanna ze stali i filtr zapewniają utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie wytworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej efektywnego wykorzystania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski pojemnik na sztućce kosz na 18 talerzy przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń power digital marki Stalgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń power digital marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Stalgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń power digital marki Stalgast
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b85756fd40333a13a026154
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń power digital marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń Power Digital z funkcją wyparzania. Zasilanie: 400 V. Wyższa moc - 6,65 kW. Zmywarka przeznaczona do mycia typu naczyń stołowych: talerzy, szkła, kubków oraz sztućców.

Możliwość mycia tac przy zastosowaniu odpowiedniego kosza. W zmywarce możliwe jest mycie talerzy o maksymalnej średnicy 32 cm. Urządzenie produkowane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny.

Filtr powierzchniowy w komorze mycia. Wskaźnik temperatury pracy bojlera i komory mycia. Zmywarka wyekwipowana jest w 2 pary ramion myjąco-płuczących (2 na górze i 2 u dołu), które gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania.

Trzycykle mycia: 90, 120 i 180 s. W wyposażeniu standardowym zmywarki do naczyń znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego pompa wspomagająca płukanie kosz na talerze kosz uniwersalny kosz do szkła kosz na sztućce użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie wielkiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie MROZAN

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Stalgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575793754b762f3af11ee
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń elektroniczna z 3 programami mycia. Bardzo prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości, a choćby w serwisowaniu. Znakomita do mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac.

Elektroniczne sterowanie. Maksymalna wysokość naczyń: Maksymalna wysokość mytego szkła: 32,5 cm Maksymalna wysokość mytych talerzy: 33,5 cm Trzy programy mycia: 60, 120, 180 sekund (program mycia może zostać automatycznie wydłużony o czas nagrzania wody płuczącej do temperatury +85oC).

produktywność zmywarki to trafnie: 60, 30 lub 20 koszy/h. Zmywarka ma program przemywający komorę. Istnieje możliwość ustawienia płukania naczyń zimną wodą (istotnie polecane w sytuacji mycia finezyjnego szkła).

Urządzenie ma 8-punktowy system autodiagnostyczny. Zmywarka posiada obudowę ze stali nierdzewnej AISI 304. U dołu obrotowe, oddzielne ramiona przemywające z tworzywa i płuczące ze stali nierdzewnej. U góry ramiona przemywające stacjonarne i ramiona płuczące obrotowe wytworzone ze stali nierdzewnej.

Urządzenie posiada funkcję "Soft Start" pozwalającą na uruchomienie pompy wody przy niższym ciśnieniu i stopniowe jej podnoszenie. Kolejną przydatną funkcją zmywarki jest funkcja ECO ograniczająca pobór energii elektrycznej, a także system "Thermo-Protector" uniemożliwiający płukaniu zimną wodą.

mocne dwuwarstwowe drzwi o wysokości wejścia 360 mm. Drzwi z mikrowyłącznikiem pracy przy otwarciu. Zużycie wody na 1 proces mycia 2-2,5 l. Temperatura wody przemywającej 60oC Temperatury wody płuczącej 85oC Termostat bezpieczeństwa dla wody w bojlerze do +105oC, termostat bezpieczeństwa dla wody w wannie do +99oC.

zarówno bojler jak i wanna mają elektroniczny termometr. Współczynnik szczelności pompy: IP44 W wyposażeniu: perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego elektryczny dozownik płynu myjącego pompa spustu wody 1 x kosz uniwersalny 50x50x10.5 cm 1 x kosz z bolcami na talerze 50x50x10.5 cm 1 x koszyczek na sztućce 11x11x13 cmPolecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek gastronomicznych


Tanie Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking Maj 2021

Zestawienie TOP10 najtańszych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz ☆

Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Egaz
 • Nazwa produktu: Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b694c743754b7940b37374b
 • ID kategorii: 9892

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyparzacz elektryczny do naczyń wyprodukowany ze stali rdzoodpornej przeznaczony do wyparzania umytych naczyń stołowych i sztućców. Wyparzacz gastronomiczny może służyć jako zastępstwo zmywarki w zakładach zbiorowego żywienia, choć naczynia wkładane do wyparzacza muszą być wcześniej umyte - wyparzacz zapewnia im jedynie ostateczną dezynfekcję. Proces wyparzania trwa około 6-7 minut. Maksymalny załadunek komory to 18 talerzy lub 4 kg sztućców. Wyparzacz do naczyń EWE-1 ma przyłącze i odprowadzenie wody dzięki czemu, po przyłączeniu do istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej przystępnej w zmywalni, obsługa wyparzarki odbywa się bezpiecznie i wygodnie. W wyposażeniu wyparzacza znajdują się: kosz na talerze (18 sztuk) kosz na sztućce uchwyty do wyjmowania koszy

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575090a3d5f6265dceaec
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01035 z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce osiągalne jest także umycie talerzyków i sztućców. Otwór drzwi - 26 cm. Urządzenie wytworzone jest ze stali nierdzewnej co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Właściwa jakość mycia zapewniają dolne ramię przemywające i górne oraz dolne ramiona płuczące. Cykl mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego użycia wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01035: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 35x35 cm pojemnik na sztućce wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie obszernej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8577393754b78151af8b85
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła marki Hendi asygnowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków, sztućców. Obudowa ze stali nierdzewnej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe konkretne drzwi.

cykl mycia trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden cykl mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Wydajność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej.

W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm oraz koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m, a także wąż spustowy - 2 m


☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60e6506e5ecf795837418690
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła firmy Hendi z pompą spustową asygnowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków, sztućców. Obudowa ze stali rdzoodpornej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe konkretne drzwi. Proces mycia trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden cykl mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Skuteczność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej. W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego pompa spustowa 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm i koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m oraz wąż spustowy - 2 m

☆ Hendi Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu ☆

Hendi Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Hendi Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60e6506e5ecf7905ef41868f
 • ID kategorii: 9892

☆ Hendi Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła producenta Hendi z dozownikiem detergentu przeznaczona do mycia szkła, filiżanek, talerzyków, sztućców. Pokrywa ze stali rdzoodpornej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe mocne drzwi. Cykl mycia trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden cykl mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Wydajność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej. W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik detergentu 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm, a także koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m oraz wąż spustowy - 2 m

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4a904cd40333dceab723e5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 asygnowana do mycia naczyń - znakomita do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Obudowa - stal nierdzewna AISI 304. Maksymalna wysokość talerza, który wejdzie do zmywarki to 33,5 cm. Cykl mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona przemywające i płuczące ze stali rdzoodpornej. Nóżki regulowane. W wyposażeniu zmywarki Hendi znajdują się: 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm, a także koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu i pompą spustową marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu i pompą spustową marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu i pompą spustową marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60e6506bb256f539d776360b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z dozownikiem detergentu i pompą spustową marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła firmy Hendi z dozownikiem detergentu i pompą spustową asygnowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków, sztućców. Pokrywa ze stali nierdzewnej AISI 304. Sterowanie elektroniczne. Dwuwarstwowe konkretne drzwi. Proces mycia trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden proces mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Sprawność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona przemywające i płuczące ze stali nierdzewnej. W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik detergentu pompa spustowa 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm oraz koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m, a także wąż spustowy - 2 m

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e18aef5d40333497e4052b5
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02035 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce realne jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit umożliwia mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości 25 cm.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Whirlpool

cykl mycia wynosi 120 s. Tłoczona wanna ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne ramiona płuczące oraz dolne przemywające i płuczące wyprodukowane ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie stworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej co 25 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej efektywnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02035 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o rozmiarach 35x35 cm: 2 kosze na szkło o wymiarach 35x35 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie dużej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

stworzono w UE.


☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574f2d40333e1a502497c
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nowy Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01040 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce możliwe jest także umycie talerzyków i sztućców.

Otwór drzwi - 32 cm. Urządzenie wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń.

Właściwą jakość mycia gwarantują dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego.

Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

Wyposażenie typowe zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01040: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 40x40 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie obszernej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lozamet
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń
 • Ilość ofert: 7
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b85757db256f5a4a909993e
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń elektromechaniczna z 3 programami mycia. Szczególnie prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości, a choćby w serwisowaniu. Znakomita do mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac.

Elektroniczne sterowanie. Maksymalna wysokość naczyń: Maksymalna wysokość mytego szkła: 32,5 cm Maksymalna wysokość mytych talerzy: 33,5 cm Trzy programy mycia: 60, 120, 180 sekund (program mycia może zostać samoczynnie wydłużony o czas nagrzania wody płuczącej do temperatury +85oC).

sprawność zmywarki to trafnie: 60, 30 lub 20 koszy/h. Zmywarka ma program przemywający komorę. Istnieje możliwość ustawienia płukania naczyń zimną wodą (stanowczo rekomendowane w przypadku mycia delikatnego szkła).

Urządzenie posiada 8-punktowy system autodiagnostyczny. Zmywarka ma obudowę ze stali nierdzewnej AISI 304. U dołu obrotowe, oddzielne ramiona przemywające z tworzywa i płuczące ze stali nierdzewnej. U góry ramiona myjące stacjonarne oraz ramiona płuczące obrotowe wykonane ze stali nierdzewnej.

Urządzenie ma funkcję "Soft Start" pozwalającą na uruchomienie pompy wody przy niższym ciśnieniu i stopniowe jej podnoszenie. Kolejną przydatną funkcją zmywarki jest funkcja ECO zniżająca zużycie energii elektrycznej oraz system "Thermo-Protector" zapobiegający płukaniu zimną wodą.

mocne dwuwarstwowe drzwi o wysokości wejścia 360 mm. Drzwi z mikrowyłącznikiem pracy przy otwarciu. Zużycie wody na 1 proces mycia 2-2,5 l. Temperatura wody myjącej 60oC Temperatury wody płuczącej 85oC Termostat bezpieczeństwa dla wody w bojlerze do +105oC, termostat bezpieczeństwa dla wody w wannie do +99oC.

równocześnie bojler jak i wanna mają elektroniczny termometr. Współczynnik szczelności pompy: IP44 W wyposażeniu: perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego 1 x kosz uniwersalny 50x50x10.5 cm 1 x kosz z bolcami na talerze 50x50x10.5 cm 1 x koszyczek na sztućce 11x11x13 cm


Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro opinie
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *