Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e/d ☆

Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e/d Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lozamet
 • Nazwa produktu: Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e/d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b76f441d403333036388148
 • ID kategorii: 9892

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.20e/d - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ZKU-10.20E o szerokiej efektywności posiadająca funkcję wyparzania dedykowana do mycia typu naczyń stołowych: talerzy, szkła, kubków, a także sztućców. Zmywarka kapturowa istotnie polecana jest do wielkich i przeciętnych zakładów gastronomicznych, restauracji i stołówek.

Prześwit (wysokość drzwi) 38,5 cm zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Drzwi podnoszone hydraulicznie. Elektroniczny programator. Gastronomiczna zmywarka kapturowa ZKU-10.20 wyprodukowana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej 18/9.

cykl mycia z wyparzeniem trwa około 200 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 55ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Automatyczne otwieranie komory przemywającej istotnie ułatwia pracę.

Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej wydajnego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki kapturowej ZKU-10.20 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosz uniwersalny o wymiarach 50x50 cm 2 szt. Wkład do talerzy krągły 1 szt. Wkład do kubków 1 szt.

wkład od kieliszków 1 szt kosz na talerze (18 sztuk) 1 szt. Kubek na sztućce 8 szt. Krata ochronna 1 szt. Zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.


2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60e6506e5ecf795837418690
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą spustową - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła firmy Hendi z pompą spustową asygnowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków, sztućców. Pokrywa ze stali nierdzewnej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe potężne drzwi. Cykl mycia trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden proces mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Wydajność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona przemywające i płuczące ze stali nierdzewnej. W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego pompa spustowa 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm oraz koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m oraz wąż spustowy - 2 m

3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d56d462b256f51df190896f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Zmywarka ma widoczne na zdjęciach zarysowania. Osiągalne niewiele znaczące wgniecenia. Brak foli fabrycznych. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-02100 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia rodzaju naczyń w obszernych lokalach gastronomicznych.

Wysokość drzwi 42 cm zezwala na mycie tac i pojemników GN, a także talerzy i półmisków o dużych średnicach - maksymalnie o średnicy 42 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 120 s. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny przemywającej. Możliwość samoczynnego rozpoczęcia/zatrzymania procesu mycia przez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana jednocześnie ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także usprawnia utrzymanie jej w czystości. Dysze przemywające i płuczące wytworzone ze stali rdzoodpornej. Tłoczona wanna i filtry wanny wyprodukowane ze stali rdzoodpornej upraszczają utrzymanie czystości.

Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej produktywnego użycia wody w komorze przemywającej.

Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-02100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny myjącego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce zastosowanie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje szybkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

wytworzono w UE.


4. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e18aef5d40333497e4052b5
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02035 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce możliwe jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit pozwala na mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości 25 cm.

proces mycia wynosi 120 s. Tłoczona wanna ze stali rdzoodpornej zagwarantuje utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne ramiona płuczące oraz dolne myjące i płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej efektywnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02035 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o wymiarach 35x35 cm: 2 kosze na szkło o wymiarach 35x35 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

tworzono w UE.


5. miejsce

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.30e/d ☆

Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.30e/d Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Lozamet
 • Nazwa produktu: Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.30e/d
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b76f443d40333aa7238827f
 • ID kategorii: 9892

☆ Lozamet Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa zku-10.30e/d - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ZKU-10.30E o znacznej efektywności mająca funkcję wyparzania przeznaczona do mycia typu naczyń stołowych: talerzy, szkła, kubków, a także sztućców. Zmywarka kapturowa wyjątkowo polecana do znacznych i średnich zakładów gastronomicznych, restauracji i stołówek.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Hendi

Prześwit (wysokość drzwi) 38,5 cm umożliwia mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Drzwi podnoszone ręcznie. Elektroniczny programator. Gastronomiczna zmywarka kapturowa ZKU-10.30 produkowana jest z wysokiej jakości stali kwasoodpornej 18/9.

proces mycia z wyparzeniem trwa około 200 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 55ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Ręczne otwieranie komory przemywającej. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej skutecznego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki kapturowej ZKU-10.30 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosz uniwersalny o rozmiarach 50x50 cm 2 szt.

wkład do talerzy kolisty 1 szt. Wkład do kubków 1 szt. Wkład od kieliszków 1 szt kosz na talerze (18 sztuk) 1 szt. Kubek na sztućce 8 szt. Krata ochronna 1 szt. Zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.


6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575090a3d5f6265dceaec
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01035 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce osiągalne jest także umycie talerzyków i sztućców. Otwór drzwi - 26 cm. Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Właściwa jakość mycia gwarantują dolne ramię przemywające i górne i dolne ramiona płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Zaleca się podmianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01035: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 35x35 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie pokaźnej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

7. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574ffd4033351da024c6a
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01052 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01052 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) umożliwia mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Tłoczona wanna ze stali i filtr zapewniają utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie wytworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej efektywnego wykorzystania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski pojemnik na sztućce kosz na 18 talerzy przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574cab256f514c10973b4
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ProfiChef PCZ-01100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nieużywany. Ma widoczne na zdjęciach wgniecenie transportowe, które nie wpływa na używanie urządzenia. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-01100 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia typu naczyń w wielkich lokalach gastronomicznych.

Wysokość drzwi 40 cm zezwala na mycie tac i pojemników GN oraz talerzy i półmisków o dużych średnicach - maksymalnie o średnicy 40 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 150 s. Kontrolki pracy skuteczne monitorowanie mycia i wyparzania. Automatyczny start po zamknięciu kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana zarówno ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także ułatwia utrzymanie jej w czystości. Tłoczona wanna i filtry wanny usprawniają utrzymanie czystości. Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze myjącej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-01100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego kosz na 18 talerzy kosz płaski pojemnik na sztućce zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje szybkie mycie obszernej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.


9. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Stalgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575793754b762f3af11ee
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń z pompą odpływu marki Stalgast - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń elektroniczna z 3 programami mycia. Bardzo prosta w użyciu, utrzymaniu w czystości, a choćby w serwisowaniu. Znakomita do mycia talerzy, sztućców, szkła, kubków i tac.

Elektroniczne sterowanie. Maksymalna wysokość naczyń: Maksymalna wysokość mytego szkła: 32,5 cm Maksymalna wysokość mytych talerzy: 33,5 cm Trzy programy mycia: 60, 120, 180 sekund (program mycia może zostać automatycznie wydłużony o czas nagrzania wody płuczącej do temperatury +85oC).

produktywność zmywarki to trafnie: 60, 30 lub 20 koszy/h. Zmywarka ma program przemywający komorę. Istnieje możliwość ustawienia płukania naczyń zimną wodą (istotnie polecane w sytuacji mycia finezyjnego szkła).

Urządzenie ma 8-punktowy system autodiagnostyczny. Zmywarka posiada obudowę ze stali nierdzewnej AISI 304. U dołu obrotowe, oddzielne ramiona przemywające z tworzywa i płuczące ze stali nierdzewnej. U góry ramiona przemywające stacjonarne i ramiona płuczące obrotowe wytworzone ze stali nierdzewnej.

Urządzenie posiada funkcję "Soft Start" pozwalającą na uruchomienie pompy wody przy niższym ciśnieniu i stopniowe jej podnoszenie. Kolejną przydatną funkcją zmywarki jest funkcja ECO ograniczająca pobór energii elektrycznej, a także system "Thermo-Protector" uniemożliwiający płukaniu zimną wodą.

mocne dwuwarstwowe drzwi o wysokości wejścia 360 mm. Drzwi z mikrowyłącznikiem pracy przy otwarciu. Zużycie wody na 1 proces mycia 2-2,5 l. Temperatura wody przemywającej 60oC Temperatury wody płuczącej 85oC Termostat bezpieczeństwa dla wody w bojlerze do +105oC, termostat bezpieczeństwa dla wody w wannie do +99oC.

zarówno bojler jak i wanna mają elektroniczny termometr. Współczynnik szczelności pompy: IP44 W wyposażeniu: perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego elektryczny dozownik płynu myjącego pompa spustu wody 1 x kosz uniwersalny 50x50x10.5 cm 1 x kosz z bolcami na talerze 50x50x10.5 cm 1 x koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do garnków

10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b85750d0a3d5ff956dceb89
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01053 z pompą odpływu marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01053 z pompą odpływu z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce zezwala na jej użytkowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Użycie pompy spustowej jest szczególnie komfortowe w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest możliwe dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka. Tłoczona wanna ze stali , a także filtr gwarantują utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące oraz płuczące gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie produkowane jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego użycia wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01053 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego pompa odpływu kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu wykorzystanie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek gastronomicznych


Tanie Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najtańszych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox ☆

Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59b27fcf902e51b3e7c46800
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Półautomatyczny uzdatniacz wody J-8M przeznaczony do ekspresów, zmywarek, kostkarek do lodu i pieców konwekcyjno-parowych. Zamontowany przy tych urządzeniach zapobiega powstawaniu wapnia i kamienia, istotnie wydłużając ich żywotność.

użycie uzdatniacza umożliwia zmniejszenie zużycia środków przemywających w zmywarkach i ograniczenie zużycia energii. Zmiękczacz ma wbudowany pojemnik na 15 kg soli. Temperatura uzdatnianej wody nie może przekraczać 40ºC.podczas regeneracji uzdatniacz zużywa około 0,7 kg soli.

Regeneracja półautomatyczna - po naciśnięciu przycisku regeneracja nastąpi samoczynnie, a po jej zakończeniu system wróci do zmiękczania wody. Podczas regeneracji zmiękczacz nie podaje wody.


2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8575090a3d5f6265dceaec
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01035 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01035 z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce osiągalne jest także umycie talerzyków i sztućców. Otwór drzwi - 26 cm. Urządzenie wytworzone jest ze stali nierdzewnej co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń. Właściwa jakość mycia zapewniają dolne ramię przemywające i górne oraz dolne ramiona płuczące. Cykl mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego użycia wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01035: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 35x35 cm pojemnik na sztućce wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie obszernej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

3. miejsce

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line ☆

Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line
 • Ilość ofert: 8
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61ce653fd4033391d45e14b6
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu przemywającego i pompą spustową. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące.

produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 40x40 cm, 1 stojak na talerze i pojemnik na sztućce CU.


4. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251902e5182488d23f6
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
fachowe zmywarki FORGAST to nowoczesne urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie komponenty zmywarek zostały zaprojektowane i wytwarzane przy zaimplementowaniu najwyższej jakości materiałów, postępowej oraz zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki czemu zmywarki spełniają najwyższe kryteria użytkowe, a także higieniczne. Wykonanie urządzeń z gatunkowej stali rdzoodpornej zagwarantuje maksymalną odporność na najcięższe warunki używania i wysoką niepodatność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny uniemożliwiają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co wyraźnie ułatwia czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Skuteczność i moc maszyn optymalne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Właściwości technicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu myjącego. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. OPCJE dopełniające: zaimplementowana pompa spustowa (zmywarka FG00236). Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej.

5. miejsce

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz ☆

Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Egaz
 • Nazwa produktu: Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b694c743754b7940b37374b
 • ID kategorii: 9892

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyparzacz elektryczny do naczyń wyprodukowany ze stali rdzoodpornej przeznaczony do wyparzania umytych naczyń stołowych i sztućców. Wyparzacz gastronomiczny może służyć jako zastępstwo zmywarki w zakładach zbiorowego żywienia, choć naczynia wkładane do wyparzacza muszą być wcześniej umyte - wyparzacz zapewnia im jedynie ostateczną dezynfekcję. Proces wyparzania trwa około 6-7 minut. Maksymalny załadunek komory to 18 talerzy lub 4 kg sztućców. Wyparzacz do naczyń EWE-1 ma przyłącze i odprowadzenie wody dzięki czemu, po przyłączeniu do istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej przystępnej w zmywalni, obsługa wyparzarki odbywa się bezpiecznie i wygodnie. W wyposażeniu wyparzacza znajdują się: kosz na talerze (18 sztuk) kosz na sztućce uchwyty do wyjmowania koszy

6. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Fagor

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251b256f5e02c43dcfb
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
fachowe zmywarki FORGAST to postępowe urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie części zmywarek zostały zaprojektowane i wyprodukowane przy zastosowaniu najwyższej jakości tworzyw, progresywnej , a także innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki czemu zmywarki spełniają najwyższe oczekiwania użytkowe oraz higieniczne. Wykonanie maszyn z wysokogatunkowej stali rdzoodpornej gwarantuje maksymalną solidność na najcięższe warunki wykorzystywania i wysoką oporność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny uniemożliwiają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co widocznie upraszcza czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Skuteczność i moc sprzętów optymalne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Cechy technologicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu przemywającego wbudowana pompa spustowa. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. Maksymalna wysokość wsadu wynosi 22 cm OPCJE uzupełniające: Ramiona myjące I płuczące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej.

7. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do naczyń ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do naczyń
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e7333bdb256f5d1b64e5806
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Urządzenie było używane na prezentacjach klientom w Salonie Sprzedaży. Ma rysy na obudowie widoczne na zdjęciach. We wnętrzu realne ślady po wodzie-zmywarka przez sprzedażą została gruntownie sprawdzona.

Uniwersalna zmywarka z funkcją wyparzania Forgast przeznaczona dla obiektów niepokaźnej i przeciętnej gastronomii. Sterowanie elektro-mechaniczne. Zastosowane funkcjonalności, a także wyposażenie umożliwiają mycie i wyparzanie szkła, sztućców, naczyń, akcesoriów kuchennych oraz tac gastronomicznych o standardzie GN1/1.

Wysokość komory pozwala na mycie elementów o maksymalnej wysokości 32 cm. Dobór jednego z dwóch cykli o długości 120 lub 180 sekund daje możliwość mycia naczyń o rożnym stopniu zabrudzenia. Uniwersalność zastosowań jest realna dzięki dostosowywanej temperaturze wyparzania w zakresie 82-90oC i możliwości precyzyjnego sterowania nastawami dozowników płynu przemywającego i nabłyszczającego.

starannie odmierzona dawka płynu nabłyszczającego ma najważniejsze obok jakości wody znaczenie przy myciu szkła. Dzięki precyzyjnemu utrzymaniu tych dwóch parametrów szkło wyjęte z urządzenia po zakończonym procesie płukania schnie w bezzwłocznym tempie, nie pozostawiając na sobie smug albo śladów po kroplach wody przy jednoczesnym zachowaniu świetnej powtarzalność dla każdego procesu mycia.

Charakterystyka dozowników optymalizuje liczba zużywanych płynów bardzo w fazie rozruchu zmywarek, ograniczając stanowczo koszty ich eksploatacji. Piktogramy, a także oznakowanie funkcji wytworzone są bezpośrednio na wysokogatunkowej stali rdzoodpornej panelu sterowania technologią grawerunku laserowego, dzięki temu są niezniszczalne i pozostaną na nim widoczne przez mnóstwo late eksploatacji.

instynktowne piktogramy wyraźnie wskazują stosowne funkcje kontrolek i przycisków dedykowanych do obsługi urządzenia. Wykorzystanie sprawdzonych składników daje pewność niskiej awaryjności i wielu lat efektywnej eksploatacji.

Rozwiązania przychylne serwisantom, które dają w rezultacie szybszy i bezproblemowy dostęp do poszczególnych mechanizmów urządzenia. Skracają czas pracy przy konserwacji i regulacjach i bezspornie zniżają koszty eksploatacji zmywarek jednocześnie w niedługim, jak i długim okresie.

System podwójnego sposobu zasilania 230 oraz 400 V umożliwia wykorzystywanie zmywarek Forgast wszędzie tam, gdzie do tej pory nie było stosownego przydziału mocy lub zamiennie w obiektach stacjonarnych albo uruchamianych sezonowo.

2 pary ramion myjąco-płuczących. Staranny jelitkowy dozownik płynu przemywającego i nabłyszczającego. W wyposażeniu standardowym zmywarki Forgast znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosz uniwersalny 50x50 cm kosz na talerze 50x50 cm pojemnik na sztućce to co na zdjęciach Ze względu na podwójny sposób zasilania do urządzenia nie jest dodawany kabel.

zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym, restauracji, kuchni szkolnej, przedszkolnej, sali weselnej, pizzerii lub baru, zapewnia szybkie i efektywne mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych, wody i energii elektrycznej.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzą Państwo równocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwróci się w wyjątkowo niedługim czasie. Zmywarki Forgast powstały, żeby w pełni zadowolić choćby tych najbardziej wymagających użytkowników.

Urządzenie powinno mieć zamontowany uzdatniacz wody. W celu ochrony przed osadzaniem się kamienia i uzyskania optymalnej jakości mycia, rekomendowane poprzez Forgast są fachowe płyny do zmywarek PCC.

Urządzenie powinno być podłączone do źródła uzdatnionej wody o twardości nie przekraczającej 6 dH0.


8. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8574f2d40333e1a502497c
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-01040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nowy Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-01040 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szkła: szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce możliwe jest także umycie talerzyków i sztućców.

Otwór drzwi - 32 cm. Urządzenie wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Tłoczona komora mycia z zaokrąglonymi narożnikami zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń.

Właściwą jakość mycia gwarantują dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Proces mycia z wyparzeniem trwa 120 sekund. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego.

Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego wykorzystania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

Wyposażenie typowe zmywarki do szkła ProfiChef PCZ-01040: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego 2 kosze płaskie o rozmiarach 40x40 cm pojemnik na sztućce użycie fachowej zmywarki do szkła w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje prędkie mycie obszernej ilości szkła (tj. Szklanki, kubki, kieliszki, pokale, itp.) przy niewielkim zużyciu środków chemicznych.

Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


9. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61f1fdaa0a3d5fd2d34fb409
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Cykl mycia wynosi 90/120/180 s.

W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.


10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b8577393754b78151af8b85
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła marki Hendi asygnowana do mycia szkła, filiżanek, talerzyków. Obudowa se stali nierdzewnej AISI 304. Sterowanie elektromechaniczne. Dwuwarstwowe konkretne drzwi. Cykl mycia trwa około 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Na jeden cykl mycia zużycie wody to 2-2,5 l. Wydajność do 30 koszy/h. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej.

W wyposażeniu zmywarki znajdują się: dozownik płynu nabłyszczającego pompa spustowa 3 kosze: uniwersalny na szkło 40x40x15 cm, z bolcami na talerzyki 40x40x11 cm oraz koszyczek na sztućce 11x11x13 cm wąż doprowadzający wodę - 1,5 m, a także wąż spustowy - 2 m


Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro opinie
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.