Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Stalgast
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62bba541b256f5c6c0bd8ba8
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Nieduże zarysowania. Urządzenie było podłączone do sieci wodnej w celu sprawdzenia poprawności działania. Opis artykułu: profesjonalna zmywarka z funkcją wyparzania sterowanie elektroniczne zezwala na staranne dopasowanie parametrów przypasowana do mycia naczyń, tac, akcesoriów kuchennych i pojemników GN 1/1 maksymalna wysokość mytego naczynia 320 mm staranny jelitkowy dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego proces mycia 90s, 120s lub 180s efektywność koszy na godzinę - 40/h; 30/h; 24/h pompa zrzutowa i pompa wspomagająca płukanie kontrolki temperatury pracy bojlera i komory 2 pary ramion myjąco-płuczących (góra/dół) zużycie wody 2,5 l/proces moc grzałki komory - 3kW moc grzałki bojlera - 10kW kosz 500x500 mm w pakiecie 2 kosze: do talerzy, uniwersalny, i pojemnik na sztućce w komplecie filtr powierzchniowy przedłużający wydajność mycia naczyń urządzenie powinno posiadać zamontowany uzdatniacz wody w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia i uzyskania trafnej jakości mycia polecane przez Stalgast fachowe płyny do zmywarek rewelacyjny efekt mycia wysokość komory wsadowej ~415 mm Moc zainstalowana: 13.8 kW Moc grzałki bojlera: 10 kW Moc grzałki komory: 3 kW Materiał wykonania: stal nierdzewna Napięcie - U: 400 V Szerokość - W: 728 mm Głębokość - D: 816 mm Wysokość - H: 1505 mm Moc elektryczna: 10.8 kW Długość cyklu pracy: 90.120.180 sek

2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5dd2966e5ecf790dab712688
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02052 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. System thermostop - uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury.

Tłoczona wanna ze stali oraz filtry wanny produkowane ze stali nierdzewnej gwarantują utrzymanie czystości na optymalnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące produkowane ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wytworzone jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wykonane z opornego, wysokiej jakości tworzywa oraz koszyczek na sztućce.

Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli lub 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

tworzono w UE.


3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4a904cd40333dceab723e5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 dedykowana do mycia naczyń - idealna do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Pokrywa - stal nierdzewna AISI 304. Maksymalna wysokość talerza, który wejdzie do zmywarki to 33,5 cm. Proces mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali rdzoodpornej. Nóżki dostosowywane. W wyposażeniu zmywarki Hendi znajdują się: 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm i koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

4. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 628518e6d403331d6d05f97b
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do tac i pojemników topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do tac i pojemników GN SMEG Topline wspaniale stanie na wysokości zadania w piekarniach, ciastkarniach, a także w innych wytwórniach żywności. Urządzenie zastosowany dozownik płynu myjącego, dozownik płynu nabłyszczającego oraz uzdatniacz wody. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka ma też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Ponadto urządzenie wyekwipowane jest we wskaźnik postępu programu przemywającego oraz alarm końca cyklu. Udogodnieniem jest także funkcja licznika cykli. Zmywarka Topline ma ponadto zaprogramowane częściowe odnawianie wody w zbiorniku. System płukania HTR (bojler grawitacyjny i pompa płucząca). W zestawie kosz do naczyń o rozmiarach 50x50 cm, kosz na sztućce oraz kosz na uniwersalny o wymiarach 50x50 cm. Sterowana elektronicznie przy pomocy dotykowego wyświetlacza. Komora zmywarki kompletnie wytłoczona, wytwarzana jest z podwójnej ścianki ze stali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki stworzony ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wykonany jest ze stali nierdzewnej. Ramię myjące oraz ramię płuczące wykonane ze stali nierdzewnej. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 11 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o pojemności 6 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 6 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka ma 12 programów mycia adekwatnie: 50/60/2x70/120/130/2x240/250/430 sekund i 30 i 35 minut, na dodatek wyekwipowana w program spustowy i automatycznego czyszczenia. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 1296 naczyń/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 41,5 cm. Urządzenie dostosowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych.

5. miejsce
Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do koszy

☆ Zmywarka profesjonalna do naczyń wysoka easyline marki Smeg ☆

Zmywarka profesjonalna do naczyń wysoka easyline marki Smeg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do naczyń wysoka easyline marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dd5b4fd33800017579b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka profesjonalna do naczyń wysoka easyline marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń wysoka SMEG Easyline wyśmienicie stanie na wysokości zadania w hotelach i restauracjach. Urządzenie zaimplementowany dozownik płynu myjącego oraz dozownik płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop. Zastosowany system płukania HTR składający się z bojlera atmosferycznego i pompy płukania. Proces mycia szkła ze zmniejszającą się temperaturą płukania. Automatyczne mycie zbiornika w trakcie spuszczania wody. Cykl automatycznego startu po zamknięciu drzwi (domyślnie wyłączony). System zapobiegający cofaniu się wody. Funkcja świeżej wody. Komora zmywarki w pełni wytłoczona, produkowana jest z podwójnej ścianki ze stali rdzoodpornej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wyprodukowany ze stali galwanizowanej. Drzwi posiadają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i bocznych krawędziach, izolowane akustycznie. Filtr zbiornika wytworzony jest ze stali rdzoodpornej. 2 ramiona przemywające oraz 2 ramiona płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej AISI 304. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 11 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o pojemności 6 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 6 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka posiada 7 programów mycia, na dodatek zaopatrzona w program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 60 koszy/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 41,5 cm. Urządzenie przystosowane jest do mycia pojemników GN 1/1 i mniejszych.

6. miejsce

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox ☆

Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59b27fcf902e51b3e7c46800
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Półautomatyczny uzdatniacz wody J-8M asygnowany do ekspresów, zmywarek, kostkarek do lodu i pieców konwekcyjno-parowych. Zamontowany przy tych urządzeniach uniemożliwia powstawaniu wapnia i kamienia, widocznie wydłużając ich żywotność.

zastosowanie uzdatniacza zezwala na zmniejszenie zużycia środków myjących w zmywarkach i ograniczenie zużycia energii. Zmiękczacz ma zastosowany pojemnik na 15 kg soli. Temperatura uzdatnianej wody nie może przekraczać 40ºC.w trakcie regeneracji uzdatniacz zużywa około 0,7 kg soli.

Regeneracja półautomatyczna - po naciśnięciu przycisku regeneracja nastąpi automatycznie, a po jej zakończeniu system wróci do zmiękczania wody. W trakcie regeneracji zmiękczacz nie podaje wody.


7. miejsce

☆ Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG ☆

Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Silanos
 • Nazwa produktu: Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 620fd13f3754b7bfd2db6802
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do garnków i tac LP57 EVO HY-NRG - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: nowy. Profesjonalna zmywarka dwuściankowa z funkcją wyparzania. Przypasowana do mycia szkła, sztućców i talerzy. Dozownik płynu przemywającego i nabłyszczającego. Kolorowy wyświetlacz elektroniczny. Specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C).

innowacyjny system utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę podczas płukania. Funkcja stand-by oszczędzająca energię. System samoczynnego czyszczenia komory po całym dniu pracy. Zmywarka z pompą zrzutową posiada system samoczynnie wypompowujący wodę z komory w sytuacji braku aktywności powyżej 3 godzin.

Zmywarko wyparzarka do garnków i tac, LP57 z dozownikiem płynu przemywającego i nabłyszczającego oraz systemem stabilizującym ciśnienie płukania Silanos LP57 profesjonalna zmywarka do garów i tac dozowniki płynu przemywającego i nabłyszczającego czas trwania cyklu 60/120/180/480/180 Hygenic specjalny program 180 Hygenic (mycie w temp 65°C i płukanie w 85°C) barwny wyświetlacz elektroniczny postępowy system utrzymujący stałe ciśnienie i temperaturę podczas płukania funkcja stand-by oszczędzająca energię system automatycznego czyszczenia komory po całym dniu pracy system stabilizujący ciśnienie płukania zużycie wody 2.8 l/cykl pasuje do mycia pojemników GN do wymiaru 1/1 otwór wsadowy 620 mm regulowane nóżki ~ 45 mm Szerokość (mm) 685 Głębokość (mm) 720 Wysokość (mm) 1690 Długość procesu pracy(sek.) 60/120/180/480/180 Hygenic Materiał wykonania stal nierdzewna Napięcie (V) 400 Moc elektryczna (kW) 11.42


8. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63455b993754b71da72aae75
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka profesjonalna kapturowa Smeg z kolekcji Topline sterowana elektronicznie. Rewelacyjnie sprawdzi się zarówno w restauracjach i innym placówkach zbiorowego żywienia. Urządzenie zastosowany perystaltyczny dozownik płynu myjącego, a także perystaltyczny płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z dynamicznym, 3-stopniowym systemem filtracyjnym, a także funkcję świeżej wody. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop gwarantującą trafną temperaturę płukania. Zmywarka ma też funkcję automatycznego czyszczenia, a także funkcję automatycznego mycia komory przy spuszczaniu wody. Ponadto urządzenie ma też funkcję samoczynny start, po zamknięciu komory mycia (domyślnie wyłączona). Płukanie w zmywarce odbywa się z zastosowaniem systemu HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). W komplecie kosz z polipropylenu na talerze (18x śr.25 cm) o rozmiarach 50x50 cm, kosz z polipropylenu uniwersalny o rozmiarach 50x50 cm i pojemnik na sztućce z polipropylenu z 6 przegrodami. Komora zmywarki posiada wytłoczone dno, ścianki produkowane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Kaptur zmywarki o podwójnych, izolowanych ściankach, z izolacją termo-akustyczną. Filtr zbiornika wykonany jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie ma też system kontroli pozycji filtra. Ramiona myjące oraz płuczące połączone ze sobą, wyprodukowane ze stali nierdzewnej. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 17 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2,2 kW. Bojler na wodę o objętości 8 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 9 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Zużycie wody na jeden proces wynosi ok. 2,7 litra. Zmywarka ma 14 programów mycia. Sprawność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h. W zmywarce można być pojemniki GN 1/1 i mniejsze. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 44 cm. Wysokość zmywarki podana z uwzględnieniem podniesionego kaptura.

9. miejsce

☆ Zmywarka kapturowa z systemem odzysku ciepła topline marki Smeg ☆

Zmywarka kapturowa z systemem odzysku ciepła topline marki Smeg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa z systemem odzysku ciepła topline marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63455b96902e51924226abd0
 • ID kategorii: 9892
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Whirlpool

☆ Zmywarka kapturowa z systemem odzysku ciepła topline marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka profesjonalna kapturowa Smeg z serii Topline sterowana elektronicznie. Idealnie spełni oczekiwania zarówno w restauracjach i innych placówkach zbiorowego żywienia. Urządzenie zastosowany perystaltyczny dozownik płynu przemywającego oraz perystaltyczny płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z dynamicznym, 3-stopniowym systemem filtracyjnym i funkcję świeżej wody. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop gwarantującą słuszną temperaturę płukania. Zmywarka ma też funkcję automatycznego czyszczenia, a także funkcję automatycznego mycia komory przy spuszczaniu wody. Na dodatek urządzenie ma też funkcję samoczynny start, po zamknięciu komory mycia (domyślnie wyłączona). Płukanie w zmywarce odbywa się z użyciem systemu HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). W urządzeniu zaimplementowano system odzysku ciepła SHR, dzięki któremu zmywarka zużywa mniej energii elektrycznej, tym samym przyczyniając się do oszczędności. System odzysku ciepła zasysa powstałe opary, które ulegają skropleniu, a powstała w ten sposób energia jest stosowana do podgrzania wody zasilającej. W zestawie kosz z polipropylenu na talerze (18x śr.25 cm) o rozmiarach 50x50 cm, kosz z polipropylenu uniwersalny o wymiarach 50x50 cm i pojemnik na sztućce z polipropylenu z 6 przegrodami. Komora zmywarki ma wytłoczone dno, ścianki wyprodukowane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Kaptur zmywarki o podwójnych, izolowanych ściankach, z izolacją termo-akustyczną. Filtr zbiornika wytwarzany jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie ma też system kontroli pozycji filtra. Ramiona przemywające, a także płuczące połączone ze sobą, wytworzone ze stali nierdzewnej. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 17 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2,2 kW. Bojler na wodę o objętości 8 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 9 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Zużycie wody na jeden proces wynosi ok. 2,7 litra. Zmywarka ma 14 programów mycia. Efektywność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h. W zmywarce można być pojemniki GN 1/1 i mniejsze. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 44 cm. Wysokość zmywarki przekazana z uwzględnieniem podniesionego kaptura.

10. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa z uzdatniaczem wody topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa z uzdatniaczem wody topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa z uzdatniaczem wody topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63455b9c5ecf79ef22f1a913
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna kapturowa z uzdatniaczem wody topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka profesjonalna kapturowa Smeg z serii Topline sterowana elektronicznie. Nieprzeciętnie spełni oczekiwania równocześnie w restauracjach i innych placówkach zbiorowego żywienia. Urządzenie wbudowany perystaltyczny dozownik płynu przemywającego, perystaltyczny płynu nabłyszczającego, a także uzdatniacz wody. Zmywarka ma pompę spustową z dynamicznym, 3-stopniowym systemem filtracyjnym oraz funkcję świeżej wody. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop zapewniającą adekwatną temperaturę płukania. Zmywarka ma też funkcję samoczynnego czyszczenia oraz funkcję samoczynnego mycia komory przy spuszczaniu wody. W dodatku urządzenie ma też funkcję automatyczny start, po zamknięciu komory mycia (domyślnie wyłączona). Płukanie w zmywarce odbywa się z zastosowaniem systemu HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). W pakiecie kosz z polipropylenu na talerze (18x śr.25 cm) o wymiarach 50x50 cm, kosz z polipropylenu uniwersalny o rozmiarach 50x50 cm i pojemnik na sztućce z polipropylenu z 6 przegrodami. Komora zmywarki posiada wytłoczone dno, ścianki stworzone ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Kaptur zmywarki o podwójnych, izolowanych ściankach, z izolacją termo-akustyczną. Filtr zbiornika stworzony jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada też system kontroli pozycji filtra. Ramiona myjące i płuczące połączone ze sobą, produkowane ze stali rdzoodpornej. We wnętrzu zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 17 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2,2 kW. Bojler na wodę o objętości 8 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 9 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę, a także wąż spustowy. Zużycie wody na jeden cykl wynosi ok. 2,7 litra. Zmywarka posiada 14 programów mycia. Wydajność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h. W zmywarce można być pojemniki GN 1/1 i mniejsze. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 44 cm. Wysokość zmywarki przekazana z uwzględnieniem podniesionego kaptura.


Polecane pełne zestawienie: Ranking Zmywarek gastronomicznych


Tanie Zmywarki gastronomiczne w sklepie M&M Gastro – Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 najtańszych zmywarek gastronomicznych, dostępnych w sklepie online M&M Gastro. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox ☆

Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 59b27fcf902e51b3e7c46800
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmiękczacz półautomatyczny wody j-8m, do zmywarek, kostkarek, pieców i ekspresów do kawy marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Półautomatyczny uzdatniacz wody J-8M przeznaczony do ekspresów, zmywarek, kostkarek do lodu i pieców konwekcyjno-parowych. Zamontowany przy tych urządzeniach zapobiega powstawaniu wapnia i kamienia, istotnie wydłużając ich żywotność.

użycie uzdatniacza umożliwia zmniejszenie zużycia środków przemywających w zmywarkach i ograniczenie zużycia energii. Zmiękczacz ma wbudowany pojemnik na 15 kg soli. Temperatura uzdatnianej wody nie może przekraczać 40ºC.podczas regeneracji uzdatniacz zużywa około 0,7 kg soli.

Regeneracja półautomatyczna - po naciśnięciu przycisku regeneracja nastąpi samoczynnie, a po jej zakończeniu system wróci do zmiękczania wody. Podczas regeneracji zmiękczacz nie podaje wody.


2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df1b4fd338000175b73
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Sprawność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm i pojemnik na sztućce CU.

3. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251902e5182488d23f6
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
fachowe zmywarki FORGAST to nowoczesne urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie komponenty zmywarek zostały zaprojektowane i wytwarzane przy zaimplementowaniu najwyższej jakości materiałów, postępowej oraz zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki czemu zmywarki spełniają najwyższe kryteria użytkowe, a także higieniczne. Wykonanie urządzeń z gatunkowej stali rdzoodpornej zagwarantuje maksymalną odporność na najcięższe warunki używania i wysoką niepodatność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny uniemożliwiają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co wyraźnie ułatwia czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Skuteczność i moc maszyn optymalne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Właściwości technicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 proces mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy przemywającej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/proces. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu myjącego. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. OPCJE dopełniające: zaimplementowana pompa spustowa (zmywarka FG00236). Ramiona myjące I płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej.

4. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie XXLgastro.pl

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dd1b4fd338000175721
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.

5. miejsce

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz ☆

Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Egaz
 • Nazwa produktu: Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b694c743754b7940b37374b
 • ID kategorii: 9892

☆ Wyparzacz elektryczny do naczyń | ewe-1 marki Egaz - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Wyparzacz elektryczny do naczyń wyprodukowany ze stali rdzoodpornej przeznaczony do wyparzania umytych naczyń stołowych i sztućców. Wyparzacz gastronomiczny może służyć jako zastępstwo zmywarki w zakładach zbiorowego żywienia, choć naczynia wkładane do wyparzacza muszą być wcześniej umyte - wyparzacz zapewnia im jedynie ostateczną dezynfekcję. Proces wyparzania trwa około 6-7 minut. Maksymalny załadunek komory to 18 talerzy lub 4 kg sztućców. Wyparzacz do naczyń EWE-1 ma przyłącze i odprowadzenie wody dzięki czemu, po przyłączeniu do istniejącej instalacji wodno-kanalizacyjnej przystępnej w zmywalni, obsługa wyparzarki odbywa się bezpiecznie i wygodnie. W wyposażeniu wyparzacza znajdują się: kosz na talerze (18 sztuk) kosz na sztućce uchwyty do wyjmowania koszy

6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df2b4fd338000175b89
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z pompą spustową. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Efektywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 cm i pojemnik na sztućce CU.

7. miejsce

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu ☆

Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Forgast
 • Nazwa produktu: Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62202251b256f5e02c43dcfb
 • ID kategorii: 9892

☆ Forgast Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
fachowe zmywarki FORGAST to postępowe urządzenia, które gwarantują najwyższą produktywność zmywania i płukania. Wszystkie części zmywarek zostały zaprojektowane i wyprodukowane przy zastosowaniu najwyższej jakości tworzyw, progresywnej , a także innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki czemu zmywarki spełniają najwyższe oczekiwania użytkowe oraz higieniczne. Wykonanie maszyn z wysokogatunkowej stali rdzoodpornej gwarantuje maksymalną solidność na najcięższe warunki wykorzystywania i wysoką oporność na korozję. Zaokrąglone krawędzie wanny uniemożliwiają gromadzeniu się brudu i tłuszczu, co widocznie upraszcza czyszczenie i nietrudne utrzymanie higieny we wnętrzu komory. Skuteczność i moc sprzętów optymalne zużycie energii elektrycznej i ograniczenie kosztów eksploatacji. Cechy technologicznE: Sterowanie elektromechaniczne. 1 cykl mycia 120 sekund. Pojemność zbiornika wanny 11 l. / Moc grzałek: 2.0 kw. Objętość bojlera: 5 l. / Moc grzałek: 2.4 kw. Moc pompy myjącej: 0.3 kw. Zużycie wody do płukania: 2 l/cykl. Dolne I górne ramiona przemywające i płuczące. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody. Termostat bezpieczeństwa. Temperatury kontrolowane termostatem: mycie 60 ºC i wyparzanie 85 ºC. Dozownik płynu przemywającego wbudowana pompa spustowa. Wyposażenie: 2 kosze 350 x 350 mm i 1 pojemnik na sztućce. Maksymalna wysokość wsadu wynosi 22 cm OPCJE uzupełniające: Ramiona myjące I płuczące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej.

8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368da6b4fd3380001750f3
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line z dozownikiem płynu myjącego i pompą spustową. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Cykl mycia wynosi 120 s. W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 35x35 i pojemnik na sztućce CU.

9. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368df3b4fd338000175b9d
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Easy Line. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Efektywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. Proces mycia wynosi 120 s W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 40x40 cm, 1 stojak na talerze i pojemnik na sztućce CU.

10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61f1fdaa0a3d5fd2d34fb409
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła Mitte Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Cykl mycia wynosi 90/120/180 s.

W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35 cm, a także pojemnik na sztućce CU.


Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro opinie
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna w sklepie M&M Gastro ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *