Jaka gastronomiczna zmywarka do naczyń najlepsza? Ranking zmywarek gastronomicznych do mycia naczyń oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do naczyń.

Gastronomiczna zmywarka do naczyń ☆ Ranking 2021 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne do naczyń – Ranking Wrzesień 2021

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych do mycia naczyń. Ranking z bieżącą aktualizacją.

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d56d462b256f51df190896f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Zmywarka ma widoczne na zdjęciach zarysowania. Realne śladowe wgniecenia. Brak foli fabrycznych. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-02100 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia typu naczyń w dużych lokalach gastronomicznych.

Wysokość drzwi 42 cm zezwala na mycie tac i pojemników GN, a także talerzy i półmisków o obfitych średnicach - maksymalnie o średnicy 42 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 120 s. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny myjącej. Możliwość automatycznego rozpoczęcia/zatrzymania procesu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana zarówno ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali rdzoodpornej zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dysze myjące i płuczące produkowane ze stali rdzoodpornej. Tłoczona wanna i filtry wanny wytworzone ze stali rdzoodpornej ułatwiają utrzymanie czystości.

Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej skutecznego użycia wody w komorze przemywającej.

Wyposażenie typowe zmywarki kapturowej PCZ-02100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny myjącego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce wykorzystanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

stworzono w UE.


☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Hendi
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e4a904cd40333dceab723e5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 marki Hendi - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Profesjonalna zmywarka gastronomiczna do naczyń 50x50 asygnowana do mycia naczyń - idealna do mycia kubków, filiżanek, szkła, sztućców, talerzy. Sterowanie elektromechaniczne. Pokrywa - stal nierdzewna AISI 304. Maksymalna wysokość talerza, który wejdzie do zmywarki to 33,5 cm. Proces mycia z płukaniem trwa około 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 62ºC, natomiast płukanie – w temperaturze około 85ºC. Oddzielne ramiona myjące i płuczące ze stali nierdzewnej. Nóżki dostosowywane. W wyposażeniu zmywarki Hendi znajdują się: 3 kosze: uniwersalny na szkło 50x50 cm, z bolcami na talerzyki 50x50 cm oraz koszyczek na sztućce 11x11x13 cm

☆ Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody LOZAMET ZK.07.5EP ☆

Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody LOZAMET ZK.07.5EP Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: LOZAMET
 • Nazwa produktu: Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody LOZAMET ZK.07.5EP
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5ae0b56a3754b7bbb716b530
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do naczyń stołowych z pompą spustową wody LOZAMET ZK.07.5EP - opis i dane techniczne ☆

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01051 z pompą odpływu marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01051 z pompą odpływu marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01051 z pompą odpływu marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b857645902e513bb0fd7f63
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-01051 z pompą odpływu marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan ekspozycyjny. Nieużywany. Widoczne na zdjęciach wgniecenia powstałe podczas transportu. Oryginalna folia na obudowie. Uszkodzenia nie posiadają wpływu na wykorzystywanie urządzenia. Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ01051 z pompą odpływu z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców.

Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm) pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 40 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 150 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 90ºC.

Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce pozwala na jej stosowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Wykorzystanie pompy spustowej jest stanowczo wygodne w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest realne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka.

Tłoczona wanna ze stali i filtr zapewniają utrzymanie czystości na optymalnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające, a także płuczące gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny.

Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego użycia wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-01051 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego pompa odpływu kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 18 talerzy pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu wykorzystanie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zagwarantuje szybkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.


☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5db192db0a3d5fdb6bfade00
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03053 z pompą odpływu, z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła, talerzy i sztućców. Elektroniczne sterowanie. Prześwit zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm.

Przy zastosowaniu optymalnego kosza możliwość mycia pojemników GN. Zmywarka ma 3 podstawowe cykle mycia: 90 i 120 i 180 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC (maksymalna temperatura 65oC), natomiast wyparzanie – w temperaturze do 92ºC.

Orientacyjna wydajność: 40/30/20 koszy na godz. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: dobór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu cyklu mycia.

Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do tac

Możliwość ustawienia automatycznego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszystkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu procesu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), prędkości dozowania detergentów: 1.

czas procesu: 60-540 s 2. Czas cyklu: 0-540 s 3. Czas procesu: 60-540 s 4. Czas procesu: 60-720 s (intensywny) ustawienia wymuszenia częstotliwości podmiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - zagwarantuje mycie w ustawionej temperaturze (cykl nie zacznie się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości).

Funkcja samoczyszczenia - samoczynne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu za pomocą gorącej wody z bojlera. SoftStart - łagodny start dysz przemywających, które nie rotują od razu z maksymalną szybkością, zabezpiecza szkło przed zniszczeniem.

Pompa odpływu zamontowana w zmywarce pozwala na jej użytkowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Zastosowanie pompy spustowej jest nad wyraz wygodne w sytuacji już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest realne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka.

Tłoczona wanna ze stali , a także filtry wanny zapewniają utrzymanie czystości na stosownym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące produkowane ze stali rdzoodpornej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wykonane jest ze stali rdzoodpornej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) tworzone z odpornego, wysokiej jakości tworzywa oraz koszyczek na sztućce Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej co 25 cykli lub 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-03053 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu wykonano w UE.


☆ Hurakan Zmywarka do naczyń ☆

Hurakan Zmywarka do naczyń Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: hurakan
 • Nazwa produktu: Hurakan Zmywarka do naczyń
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f2ada42b256f52b66e4a2aa
 • ID kategorii: 9892

☆ Hurakan Zmywarka do naczyń - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do naczyń, Zmywarka ładowana od przodu TATRA TW.F50 + DR + DD znajduje wykorzystanie w niepokaźnych i przeciętnych placówkach gastronomicznych. Zmywarka posiada korpus ze stali rdzoodpornej. Trwałe części plastikowe są produkowane z wysokiej jakości specjalnego stopu.

Zmywarka ładowana od przodu TATRA TW.F50 + DR + DD ma użyteczny kształt i nietrudny w obsłudze panel sterowania. Specjalnie zaprojektowane ramię spryskujące przemywająco-płuczące gwarantuje najkorzystniejsze efekty mycia.

Specjalnie zaprojektowany gumowy system transferu wody uniemożliwia utracie ciśnienia i zapewnia bardziej skuteczne mycie. Rezystancja kotła 4,5 kW zagwarantuje stały poziom temperatury wody 85 ° C dla najkorzystniejszych rezultatów zmywania.

Wysokość prania 320 mm. Czas mycia 60-90-120-180 sek. Parametry zmywarki ładowanej od przodu TATRA TW.F50 + DR + DD: Ciśnienie wewnętrzne wody (min-max): 2-4 bar, wbudowana typowa pompa spustowa, Natężenie przepływu wody (min-max): 2,7 l / cykl, objętość zbiornika: 14 l, objętość bojlera: 5,5 l, Dozownik detergentu, Dozownik do płukania, Charakterystyka: Długość: 585 mm, Szerokość: 618 mm, Wysokość: 815 mm, Napięcie: 220 V.

Moc: 5,2 kW, Waga netto: 52 kg


☆ Zmywarka do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 400x400mm | 3500W | 466x556x(H)695mm ☆

Zmywarka do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 400x400mm | 3500W | 466x556x(H)695mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RM GASTRO
 • Nazwa produktu: Zmywarka do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 400x400mm | 3500W | 466x556x(H)695mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b365cc5d4033302b4f553fa
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 400x400mm | 3500W | 466x556x(H)695mm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 400x400mm | 3500W | 466x556x(H)695mmOpis towaru:wykonanie nierdzewne, dwupłaszczowa obudowa, dozownik środka przemywającego i płuczącego sterowany czasowo, zaimplementowana pompa odpływu, podgląd temperatury mycia, i płukania na wyświetlaczu, sterowanie elektroniczne - nowy, inteligentny panel sterowania, termostop - gwarantowana, temperatura płukania wg.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna ProfiChef

HACCP, soft start, tłoczona wanna, nierdzewne filtry wanny, + potrójny filtr odpływu, pompa powiększająca ciśnienie, dopływu wody, pompa odpływu, kontrolki pracy i grzania, ruchome, nierdzewne, ramiona górne i dolneSpecyfikacja towaru:wymiary (mm) 466 x 556 x 695 Moc (kW) 3,5 Zasilanie el# (V/Hz) 230 V;/ 50 Hz


☆ Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 11000w | 700x760x(h)1570/2080mm marki Rm gastro ☆

Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 11000w | 700x760x(h)1570/2080mm marki Rm gastro Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RM GASTRO
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 11000w | 700x760x(h)1570/2080mm marki Rm gastro
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b365cc9d40333336df55438
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 11000w | 700x760x(h)1570/2080mm marki Rm gastro - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń ze zmiękczaczem | 11000W | 700x760x(H)1570/2080mmOpis artykułu:wymiary kosza: 600 (sz.) x 500 (gł.) mm, wykonanie nierdzewne, dwupłaszczowa obudowa, dozownik środka przemywającego i płuczącego sterowany czasowo, wbudowana pompa odpływu, podgląd temperatury mycia, i płukania na wyświetlaczu, sterowanie elektroniczne - nowy, inteligentny panel sterowania umieszczony na górnej części kaptura, termostop - gwarantowana, temperatura płukania wg.

HACCP, soft start, tłoczona wanna, nierdzewne filtry wanny, + potrójny filtr odpływu, pompa powiększająca ciśnienie, dopływu wody, pompa odpływu, kontrolki pracy i grzaniaSpecyfikacja artykułu:rozmiary (mm) 700 x 760 x 1570/2080 Moc (kW) 11 Zasilanie el# (V/Hz) 400 V;/3N/ 50 Hz


☆ Zmywarka do naczyń i garnków | 7130W | 650x845x(H)1540mm ☆

Zmywarka do naczyń i garnków | 7130W | 650x845x(H)1540mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RedFox
 • Nazwa produktu: Zmywarka do naczyń i garnków | 7130W | 650x845x(H)1540mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b2e710e0a3d5f4a93899504
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka do naczyń i garnków | 7130W | 650x845x(H)1540mm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka do naczyń i garnków | 7130W | 650x845x(H)1540mmOpis towaru:zmywarka do garnków, koszy, rondli, itp. Wielkość komory mycia: 54 x 69 x 49 cm, sterowany czasowo dozownik środka przemywającego i płuczącego, system stałej temperatury płukania ABT z pompą wspomagającą płukanie, dwie pompy przemywające, cykle mycia: 1, 2, 4, 6 minut, termometr bojlera i wanny, szuflada na kosz, wysokość drzwi: 50 cm, wymiar kosza: 55 x 55 cm, montaż pompy odpływu 350,-, W zestawie:Opis artykułu:1x nierdzewny ruszt na naczynia 55 x 70 cm, 1x kosz na szkło 55 x 55 cm, 1x kosz na tace 55 x 55 cm, atrybuty:Moc (kW) 7,13 Waga (kg) 50 wymiary (mm) 650 x 845 x 1540 Zasilanie el# (V/Hz) 400 V / 3N / 50 Hz Pliki do pobrania:Instrukcja


☆ Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń | 600x500mm | 11000w | 700x755x(h)1570mm ☆

Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń | 600x500mm | 11000w | 700x755x(h)1570mm Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: RM GASTRO
 • Nazwa produktu: Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń | 600x500mm | 11000w | 700x755x(h)1570mm
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5b365cc60a3d5fb006f99e9a
 • ID kategorii: 9892

☆ Rm gastro Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń | 600x500mm | 11000w | 700x755x(h)1570mm - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kapturowa do szkła i naczyń | 600x500mm | 11000W | 700x755x(H)1570mmOpis produktu:jednostka rekuperacyjna, wymiary kosza: 600 (sz.) x 500 (gł.) mm, wykonanie nierdzewne, dwupłaszczowa pokrywa, dozownik środka przemywającego i płuczącego sterowany czasowo, zaimplementowana pompa odpływu, podgląd temperatury mycia, i płukania na wyświetlaczu, sterowanie elektroniczne - nowy, inteligentny panel sterowania umieszczony na górnej części kaptura, termostop - gwarantowana, temperatura płukania wg.

HACCP, soft start, tłoczona wanna, nierdzewne filtry wanny, + potrójny filtr odpływu, pompa powiększająca ciśnienie, dopływu wody, pompa odpływu, kontrolki pracy i grzaniaSpecyfikacja produktu:wymiary (mm) 700 x 755 x 1570 Moc (kW) 11 Zasilanie el# (V/Hz) 400 V;/3N/ 50 Hz


Gastronomiczna zmywarka do naczyń - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Gastronomiczna zmywarka do naczyń

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Gastronomiczna zmywarka do naczyń ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Gastronomiczna zmywarka do naczyń cena
 • jaka Gastronomiczna zmywarka do naczyń opinie
 • Gastronomiczna zmywarka do naczyń jaka najlepsza
 • Gastronomiczna zmywarka do naczyń ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *