Jaka gastronomiczna zmywarka do szkła najlepsza? Ranking zmywarek gastronomicznych do mycia szkła oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do szkła.

Gastronomiczna zmywarka do szkła

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne do szkła – Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych do mycia szkła. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a304d8d40333a71c50cb52
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła topline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Topline wyśmienicie spełni oczekiwania w kawiarniach i pubach. Urządzenie wbudowany perystaltyczny dozownik płynu przemywającego, perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego oraz zmiękczacz wody. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Urządzenie posiada wskaźnik braku płynu do nabłyszczania, płynu do mycia, dźwiękową sygnalizację końca pracy i wskaźnik postępu programu mycia. W urządzeniu zaimplementowano system płukania HTR (bojler atmosferyczny i pompa płucząca). W komplecie kosz o rozmiarach 40x40 cm, kosz na sztućce i kosz na szkło o wymiarach 40x40 cm. Tłoczona komora zmywarki tworzona jest z 2-wartwowej stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wytwarzany ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki i uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi, a także na bocznych krawędziach. Filtr zbiornika wytwarzany jest ze stali rdzoodpornej. Ramię przemywające oraz ramię płuczące tworzone ze stali nierdzewnej. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 7 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o objętości 4 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 4,5 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zużycie wody wynosi 2,3 litra na proces. Zmywarka posiada 8 programów mycia adekwatnie: 50/60/70/70/120/130/240/240 sekund oraz program spustowy i automatycznego czyszczenia. Na dodatek zmywarka częściowo wymienia wodę po każdym oraz posiada program uzupełniającego płukania. Sprawność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 576 talerzy/h i 960 kieliszków/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 30 cm. Uwaga! Brak wtyczki w komplecie.

2. miejsce

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła ☆

Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368d91b4fd338000174e60
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka profesjonalna do szkła - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Ecoline doskonale stanie na wysokości zadania w kawiarniach i pubach. Urządzenie wbudowany dozownik płynu myjącego, dozownik płynu nabłyszczającego, a także zmiękczacz wody. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop. Zmywarka posiada też funkcję samoczynny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona).W zestawie 2 kosze o wymiarach 40x40 cm oraz kosz na sztućce. Tłoczona komora zmywarki wyprodukowana jest zestali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki tworzony ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki, a także uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi. Filtr zbiornika wytwarzany jest z tworzywa sztucznego. Ramię przemywające produkowane ze stali rdzoodpornej, a ramię płuczące z tworzywa sztucznego. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 8 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o objętości 4 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 2,7 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka ma 3 programy mycia odpowiednio: 90/150/360 sekund i program spustowy i samoczynnego czyszczenia. Efektywność orientacyjna zmywarki to 40 koszy/h. Zastosowany wskaźnik braku soli. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 33 cm.

3. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Hurakan

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG ☆

Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368dc0b4fd338000175490
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Easyline nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w kawiarniach i pubach. Urządzenie zaimplementowany dozownik płynu myjącego, dozownik płynu nabłyszczającego, a także zmiękczacz wody. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka ma też funkcję samoczynny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Urządzenie posiada wskaźnik braku płynu do nabłyszczania, płynu do mycia, dźwiękową sygnalizację końca pracy, a także wskaźnik postępu programu mycia. W urządzeniu zastosowano system płukania HTR (bojler atmosferyczny i pompa płucząca). W komplecie kosz o rozmiarach 40x40 cm, kosz na sztućce oraz kosz na szkło o rozmiarach 40x40 cm. Tłoczona komora zmywarki wytworzona jest z 2-wartwowej stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki tworzony ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i na bocznych krawędziach. Filtr zbiornika produkowany jest ze stali rdzoodpornej. Ramię myjące i ramię płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 7 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o pojemności 4 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 4,3 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę, a także wąż spustowy. Urządzenie dostosowywane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka ma 7 programów mycia odpowiednio: 70/80/90/120/130/180/250 sekund oraz program spustowy i automatycznego czyszczenia. Dodatkowo zmywarka ma program świeżej wody oraz program dodatkowego płukania. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 576 talerzy/h i 960 kieliszków/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 30 cm. Uwaga! Brak wtyczki w zestawie.

4. miejsce

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG TOPLINE ☆

Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG TOPLINE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG TOPLINE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63a304ec902e51c56d2a8bc5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła SMEG TOPLINE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Topline wspaniale spełni oczekiwania w kawiarniach i pubach. Urządzenie zaimplementowany perystaltyczny dozownik płynu myjącego, a także perystaltyczny dozownik płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka posiada też funkcję automatyczny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona). Urządzenie ma wskaźnik braku płynu do nabłyszczania, płynu do mycia, dźwiękową sygnalizację końca pracy i wskaźnik postępu programu mycia. W urządzeniu zastosowano system płukania HTR (bojler atmosferyczny i pompa płucząca). W zestawie kosz o wymiarach 40x40 cm, kosz na sztućce, a także kosz na szkło o rozmiarach 40x40 cm. Tłoczona komora zmywarki wykonana jest z 2-wartwowej stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki produkowany ze stali galwanizowanej. Drzwi posiadają podwójne ścianki oraz uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi i na bocznych krawędziach. Filtr zbiornika stworzony jest ze stali nierdzewnej. Ramię przemywające i ramię płuczące produkowane ze stali nierdzewnej. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki pojemność 7 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o pojemności 4 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 4,5 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę oraz wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zużycie wody wynosi 2,3 litra na proces. Zmywarka posiada 8 programów mycia trafnie: 50/60/70/70/120/130/240/240 sekund, a także program spustowy i automatycznego czyszczenia. Dodatkowo zmywarka częściowo wymienia wodę po każdym , a także posiada program uzupełniającego płukania. Skuteczność orientacyjna zmywarki to 72 koszy/h., 576 talerzy/h i 960 kieliszków/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 30 cm. Uwaga! Brak wtyczki w komplecie.

5. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie MROZAN

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła marki Smeg ☆

Zmywarka profesjonalna do szkła marki Smeg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka profesjonalna do szkła marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368d90b4fd338000174e41
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka profesjonalna do szkła marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła SMEG Ecoline świetnie sprawdzi się w kawiarniach i pubach. Urządzenie wbudowany dozownik płynu myjącego, a także dozownik płynu nabłyszczającego. Zmywarka posiada pompę spustową z potrójnym filtrem. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start, a także termostop. Zmywarka ma też funkcję samoczynny start, którą można w dowolnej chwili włączyć (domyślnie wyłączona).W komplecie 2 kosze o rozmiarach 40x40 cm oraz kosz na sztućce. Tłoczona komora zmywarki wykonana jest zestali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Tylny panel zmywarki wykonany ze stali galwanizowanej. Drzwi mają podwójne ścianki, a także uszczelkę zamontowaną na górnej krawędzi. Filtr zbiornika wyprodukowany jest z tworzywa nienaturalnego. Ramię przemywające wytworzone ze stali rdzoodpornej, a ramię płuczące z tworzywa sztucznego. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 8 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 2 kW. Bojler na wodę o objętości 4 litrów wbudowaną grzałkę o mocy 2,7 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę, a także wąż spustowy. Urządzenie regulowane nóżki +/- 2,5 cm. Zmywarka ma 3 programy mycia adekwatnie: 90/150/360 sekund, a także program spustowy i automatycznego czyszczenia. Sprawność orientacyjna zmywarki to 40 koszy/h. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 33 cm.

6. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c957525ecf79f9d73d794f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 z pompą odpływu producenta Redfox. Zmywarki QQI są dedykowane do mycia szkła, porcelany, a także naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, niezaprzeczalnie skraca czas konieczny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek w trakcie pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezspornie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka ma 4 programy typowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") oraz efektywność stosownie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyposażona została w kontrolki pracy i grzania, a także regulowany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W pakiecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o obszerności 7 l z zaimplementowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Dolne ramię myjąco – płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie, a także możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Standardowe rozmiary kosza: 350 x 350 mm.

7. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c82abd902e51379cc34172
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 firmy Redfox. Zmywarki QQI są asygnowane do mycia szkła, porcelany, a także naczyń. Zmywarki te posiadają cztery podstawowe programy mycia. Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, pozwala na bezproblemową obsługę, niezaprzeczalnie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek w trakcie pracy.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Diamond

Wszystkie modele są wyposażone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co ewidentnie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę.

Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę pomiędzy temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka ma 4 programy standardowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600"), a także wydajność optymalnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyposażona została w kontrolki pracy i grzania i dostosowywany termostat bojlera.

wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W komplecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o pojemności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW.

Tłoczona wanna o obszerności 7 l z zaimplementowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu.

Dolne ramię przemywająco – płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę cyklu płukania.

Jednopłaszczowa pokrywa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Typowe rozmiary kosza: 350 x 350 mm.


8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-350 dd marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-350 dd marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-350 dd marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6260ade1d4033362ddaba0bf
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-350 dd marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Tech Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Skuteczność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC, i wyświetlacz temperatury mycia i płukania. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Proces mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 35x35cm i pojemnik na sztućce CU.

9. miejsce

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 b ☆

Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 b Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 b
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6263eaf5b256f5f9145c408b
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 b - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Tech Line z pompą spustową. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody, niezależny proces płukania zimną wodą. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Wydajność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC, oraz ekran temperatury mycia i płukania. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Proces mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 2 kosze o wymiarach 40x40cm, 1 stojak na talerze i pojemnik na sztućce CU.

10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 dd marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 dd marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 dd marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6263eaea902e511de9f8bbbd
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła tech line gt-400 dd marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła Tech Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody, niezależny proces płukania zimną wodą. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Produktywność orientacyjna do 30 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC,, a także ekran temperatury mycia i płukania. Łagodny start. Funkcja Thermo-stop. Sterowanie cyfrowe. Cykl mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 2 kosze o rozmiarach 40x40cm, 1 stojak na talerze, a także pojemnik na sztućce CU.

Gastronomiczna zmywarka do szkła - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Gastronomiczna zmywarka do szkła

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Gastronomiczna zmywarka do szkła ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Gastronomiczna zmywarka do szkła cena
 • jaka Gastronomiczna zmywarka do szkła opinie
 • Gastronomiczna zmywarka do szkła jaka najlepsza
 • Gastronomiczna zmywarka do szkła ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *