Jaka zmywarka gastronomiczna Redfox najlepsza? Ranking zmywarek marki Redfox oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek od producenta Redfox.

Zmywarka gastronomiczna Redfox ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne Redfox – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych marki Redfox. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61c07ef9902e51d6e3291718
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń qqi 52tp - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń QQI-52TP z funkcją wyparzania, pompą odpływu i zasilaniem 3-fazowym (400V) dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit (wysokość drzwi - 36,5 cm). Górne i dolne ramiona myjące, a także płuczące zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania. Sterowanie elektroniczne. Podgląd temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Licznik cykli mycia. Termostop - gwarantowana temperatura płukania. Samoczynny start po zamknięciu drzwi.Program samoczyszczenia. Urządzenie produkowane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Obudowa jednopłaszczowa (drzwi dwupłaszczowe). Tłoczona wanna ze stali nierdzewnej. Zmywarka ma 4 standardowe programy mycia: 60, 120, 150 i 600 s. Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce pozwala na jej używanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Użycie pompy spustowej jest szczególnie komfortowe w sytuacji już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest realne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka. Wyposażenie typowe zmywarki do naczyń QQ-50T: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego pompa odpływu kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na talerze wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy równocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

2. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków s 100 abt ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków s 100 abt Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków s 100 abt
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 604118535ecf79b196ff673e
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków s 100 abt - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT z funkcją wyparzania. Do mycia garnków, rondli, koszy, tac. Wysokość otworu drzwi - 50 cm. Sterowany czasowo dozownik środka myjącego i płuczącego. System stałej temperatury płukania ABT z pompą wspomagającą płukanie. Dwie pompy myjące. 4 programy charakterystyczne (cykle: 60”, 120”, 180”, 240”). Termometr bojlera i wanny. Wyposażenie standardowe zmywarki: dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego kosz uniwersalny 55x55 cm kosz na tace 55x55 cm nierdzewny ruszt na naczynia 55x70 cm użycie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c958430a3d5fd7b93a99d5
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 producenta Redfox. Zmywarki Redfox QQI 52 znamionują się wysokim poziomem higieny i bezpieczeństwa, a dzięki nierdzewnemu wykonaniu urządzenia idealnie sprawdzą się w wilgotnych zmywalniach restauracyjnych. Dla zachowania wygody użytkowników urządzenia zostały wyekwipowane w elektroniczny panel sterowania, który zezwala na staranne ustawienie wszystkich parametrów pracy. Dodatkowo w zmywarkach zainstalowany jest sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, dzięki temu urządzenia samoistnie pobierają odpowiednią liczba płynów tak, aby naczynia pozostawały czyste i nieprzeciętnie nabłyszczone. Zmywarka Redfox QQI 52 jak każda zmywarka gastronomiczna posiada funkcję wyparzania, dzięki czemu pasuje do pracy w fachowej gastronomii i jest akceptowana podczas kontroli sanepidu. Dodatkowo dla zachowania unikatowego poziomu higieny urządzenie zostało wyekwipowane w program samoczyszczenia. Automatyczny system startu urządzenia uruchamia zmywarkę po zamknięciu drzwi, dzięki czemu osoba obsługująca zmywarkę może przejść do kolejnych czynności, istotnie udoskonalając sprawność pracy. Za rewelacyjną czystość naczyń odpowiadają nowe dole i górne ramiona przemywająco-płuczące, które zapewniają dotarcie detergentów do wszelkich naczyń znajdujących się w zmywarce. Prosta jednorodna budowa kompozytowa powoduje, iż ramiona nie przysparzają kłopotów w trakcie eksploatacji. Zmywarka Redfox QQI 52 została wyposażona w unikatową funkcję ThermoStop, która gwarantuje stałą temperaturę cyklu płukania, dzięki czemu na naczyniach nie tworzą się zacieki ani plamy. Urządzenie pozwala na dobór 1 z 3 standardowych programów przemywających, dzięki temu za każdym razem dobierzemy odpowiedni program do zwalczenia choćby najmocniej uciążliwych zabrudzeń. Na dodatek istnieje możliwość zmiany temperatury pracy w każdym programie. Zmywarka zużywa 2,1 l/, a także ma tłoczone prowadnice koszy. Zmywarka posiada 4 programy standardowe 60, 120, 150, 600 sekund i efektywność optymalnie 60/30/24/6 koszy/h. Wysokość otworu drzwi wynosi 365 mm. Zmywarka ma bojler o pojemności 6 litrów i mocy grzałki 3 kW, a także wannę tłoczoną o objętości 20 l i mocy grzałek 2,1 kW. Zmywarka posiada elektroniczne sterowanie i ekran, licznik cykli mycia oraz autodiagnostyczny system wykrywania usterek. W zestawie 2 kosze uniwersalne, a także pojemnik na sztućce. Charakterystyczne wymiary kosza wynoszą 50x50 cm

4. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Amica do 2000 zł

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c9551fb256f5ffb05cdae9
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 42 producenta Redfox. Zmywarki QQI są asygnowane do mycia szkła, porcelany i naczyń. Zmywarki te posiadają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, umożliwia bezproblemową obsługę, bezdyskusyjnie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co ewidentnie upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka posiada 4 programy typowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") oraz produktywność stosownie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyekwipowana została w kontrolki pracy i grzania oraz dostosowywany termostat bojlera. We wnętrzu tłoczone prowadnice koszy. W zestawie 2 kosze uniwersalne, pojemnik na sztućce, kabel elektryczny oraz wąż doprowadzający wodę i wąż do odpływu. Wysokość otworu drzwi wynosi 320 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/proces. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o objętości 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o obszerności 8 l z wbudowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Ramiona myjące i płuczące wytwarzane ze stali rdzoodpornej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę cyklu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Typowe wymiary kosza: 390 x 390 mm.

5. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa qqi 102 marki Redfox ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa qqi 102 marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa qqi 102 marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c9577d5ecf79973f3d7cf3
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa qqi 102 marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 marki Redfox. Zmywarki QQI są asygnowane do mycia szkła, porcelany, a także naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, umożliwia bezproblemową obsługę, zdecydowanie skraca czas potrzebny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezapelacyjnie upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione przez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka ma 4 programy typowe 60/120/150/600 sekund i produktywność trafnie 60/30/24/6 koszy/h. Urządzenie ma jednopłaszczową obudowę komory i dwupłaszczowe drzwi. Podczas pracy zmywarka zużywa 2 l wody na cykl. W środku został zamontowany bojler ciśnieniowy o objętości 6 litrów i mocy grzałki 8 kW. Tłoczona wanna zmywarki ma objętość 15 litrów i zamontowaną grzałkę o mocy 2,1 kW. Wysokość otworu wlotowego do zmywarki wynosi 450 mm. Zmywarka ma górne i dolne ramiona przemywająco-płuczące. Sterowana elektronicznie z funkcją automatycznego startu, licznika cykli mycia i podglądem temperatury mycia i płukania. Zmywarka ma funkcję samoczynnego startu po zamknięciu drzwi. Na froncie zamontowano kontrolki pracy i grzania wody. Termostat bojlera posiada regulację. Ponadto zmywarka ma autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatem błędów. Funkcja ThermoStop zagwarantuje stałą temperaturę płukania według HACCP. Każdy program zmywarki jednostkową regulację temperatury. Pokrywa stworzona ze stali nierdzewnej. W zestawie: 1x Kosz na talerze, 1x Kosz uniwersalny, 1x Kosz na sztućce, przewody zasilania el., doprowadzenia wody i odpływu wymiary kosza: 500x500 mm

6. miejsce
Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do naczyń

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p marki Redfox ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c955223754b79a85158273
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu QQI 52 producenta Redfox. Zmywarki Redfox QQI 52 znamionują się wysokim poziomem higieny i bezpieczeństwa, a dzięki nierdzewnemu wykonaniu urządzenia rewelacyjnie sprawdzą się w wilgotnych zmywalniach restauracyjnych. Dla zachowania wygody użytkowników urządzenia zostały wyekwipowane w elektroniczny panel sterowania, który umożliwia staranne ustawienie wszelkich parametrów pracy. Na dodatek w zmywarkach zainstalowany jest sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, dzięki temu urządzenia samoistnie pobierają odpowiednią ilość płynów tak, żeby naczynia pozostawały czyste i rewelacyjnie nabłyszczone. Zmywarka Redfox QQI 52 jak każda zmywarka gastronomiczna ma funkcję wyparzania, dzięki czemu nadaje się do pracy w mistrzowskiej gastronomii i jest akceptowana podczas kontroli sanepidu. Dodatkowo dla zachowania nieszablonowego poziomu higieny urządzenie zostało wyekwipowane w program samoczyszczenia. Samoczynny system startu urządzenia uruchamia zmywarkę po zamknięciu drzwi, dzięki temu osoba obsługująca zmywarkę może przejść do kolejnych czynności, istotnie polepszając sprawność pracy. Za genialną czystość naczyń odpowiadają świeże dole i górne ramiona przemywająco-płuczące, które gwarantują dotarcie detergentów do wszelkich naczyń znajdujących się w zmywarce. Prosta jednolita budowa kompozytowa powoduje, iż ramiona nie przysparzają kłopotów w trakcie eksploatacji. Zmywarka Redfox QQI 52 została wyekwipowana w wyjątkową funkcję ThermoStop, która zagwarantuje stałą temperaturę cyklu płukania, dzięki czemu na naczyniach nie tworzą się zacieki ani plamy. Urządzenie pozwala na dobór 1 z 3 charakterystycznych programów przemywających, dzięki czemu zawsze dobierzemy stosowny program do zwalczenia nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Na dodatek istnieje możliwość zmiany temperatury pracy w każdym programie. Zmywarka zużywa 2,1 l/ i ma tłoczone prowadnice koszy. Zmywarka posiada 4 programy standardowe 60, 120, 150, 600 sekund i skuteczność optymalnie 60/30/24/6 koszy/h. Wysokość otworu drzwi wynosi 365 mm. Zmywarka ma bojler o pojemności 6 litrów i mocy grzałki 3 kW oraz wannę tłoczoną o objętości 20 l i mocy grzałek 2,1 kW. Zmywarka ma elektroniczne sterowanie i wyświetlacz, licznik cykli mycia oraz autodiagnostyczny system wykrywania usterek. W komplecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce. Standardowe rozmiary kosza wynoszą 50x50 cm

7. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą QQI 102P ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą QQI 102P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą QQI 102P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c9551fb256f536b15cdae7
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą QQI 102P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P producenta Redfox. Zmywarki QQI są dedykowane do mycia szkła, porcelany i naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, ewidentnie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są wyekwipowane w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezdyskusyjnie upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp cyklu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka posiada 4 programy typowe 60/120/150/600 sekund i sprawność optymalnie 60/30/24/6 koszy/h. Urządzenie ma jednopłaszczową obudowę komory i dwupłaszczowe drzwi. W trakcie pracy zmywarka zużywa 2 l wody na cykl. We wnętrzu został zamontowany bojler ciśnieniowy o pojemności 6 litrów i mocy grzałki 8 kW. Tłoczona wanna zmywarki ma pojemność 15 litrów i zamontowaną grzałkę o mocy 2,1 kW. Wysokość otworu wlotowego do zmywarki wynosi 450 mm. Zmywarka posiada górne i dolne ramiona przemywająco-płuczące. Sterowana elektronicznie z funkcją samoczynnego startu, licznika cykli mycia oraz podglądem temperatury mycia i płukania. Zmywarka ma funkcję automatycznego startu po zamknięciu drzwi. Na froncie zamontowano kontrolki pracy i grzania wody. Termostat bojlera ma regulację. Ponadto zmywarka posiada autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatem błędów. Funkcja ThermoStop zagwarantuje stałą temperaturę płukania według HACCP. Każdy program zmywarki jednostkową regulację temperatury. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej. W pakiecie: 1x Kosz na talerze, 1x Kosz uniwersalny, 1x Kosz na sztućce, przewody zasilania el., doprowadzenia wody i odpływu wymiary kosza: 500x500 mm

8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c957525ecf79f9d73d794f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 37P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 z pompą odpływu marki Redfox. Zmywarki QQI są asygnowane do mycia szkła, porcelany oraz naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, bezdyskusyjnie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek w trakcie pracy. Wszystkie modele są wyposażone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezdyskusyjnie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione przez różnicę pomiędzy temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - powoduje to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka ma 4 programy standardowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") i produktywność stosownie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Zaopatrzona została w kontrolki pracy i grzania oraz regulowany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W zestawie 2 kosze uniwersalne i pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o pojemności 7 l z zastosowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka posiada też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Dolne ramię przemywająco – płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Charakterystyczne wymiary kosza: 350 x 350 mm.

9. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie XXLgastro.pl

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c95520902e513c3f8de983
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P firmy Redfox. Zmywarki QQI są dedykowane do mycia szkła, porcelany i naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, zdecydowanie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co niezaprzeczalnie usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED. Zmywarka posiada 4 programy typowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600"), a także efektywność optymalnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Zaopatrzona została w kontrolki pracy i grzania, a także regulowany termostat bojlera. We wnętrzu tłoczone prowadnice koszy. W komplecie 2 kosze uniwersalne, pojemnik na sztućce, przewód elektryczny, a także wąż doprowadzający wodę i wąż do odpływu. Wysokość otworu drzwi wynosi 320 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/proces. Urządzenie ma bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o pojemności 8 l z zaimplementowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Ramiona myjące i płuczące produkowane ze stali nierdzewnej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia automatycznego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Typowe rozmiary kosza: 390 x 390 mm.

10. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63c82abd902e51379cc34172
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 producenta Redfox. Zmywarki QQI są przeznaczone do mycia szkła, porcelany i naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia. Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, ewidentnie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy.

Wszystkie modele są wyekwipowane w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezsprzecznie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę.

Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - powoduje to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp cyklu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka posiada 4 programy typowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") i skuteczność optymalnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyekwipowana została w kontrolki pracy i grzania i regulowany termostat bojlera.

wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W komplecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie ma bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW.

Tłoczona wanna o obszerności 7 l z zaimplementowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka posiada też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu.

Dolne ramię myjąco – płuczące stworzone ze stali nierdzewnej. Zmywarka posiada możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie i możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania.

Jednopłaszczowa pokrywa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów. Typowe wymiary kosza: 350 x 350 mm.


Zmywarka gastronomiczna Redfox - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna Redfox

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna Redfox cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna Redfox opinie
 • Zmywarka gastronomiczna Redfox jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna Redfox ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *