Jaka zmywarka gastronomiczna Redfox najlepsza? Ranking zmywarek marki Redfox oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek od producenta Redfox.

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne Redfox – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych marki Redfox. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 | REDFOX 00025399 (00025399) ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 | REDFOX 00025399 (00025399) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 | REDFOX 00025399 (00025399)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc9ceb3754b7409a0f9a54
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 | REDFOX 00025399 (00025399) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa QQI 102 firmy Redfox. Zmywarki QQI są przeznaczone do mycia szkła, porcelany oraz naczyń. Zmywarki te posiadają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, bezspornie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezapelacyjnie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.
Zmywarka posiada 4 programy typowe 60/120/150/600 sekund i produktywność trafnie 60/30/24/6 koszy/h. Urządzenie ma jednopłaszczową obudowę komory i dwupłaszczowe drzwi. W trakcie pracy zmywarka zużywa 2 l wody na cykl. We wnętrzu został zamontowany bojler ciśnieniowy o obszerności 6 litrów i mocy grzałki 8 kW. Tłoczona wanna zmywarki ma pojemność 15 litrów i zamontowaną grzałkę o mocy 2,1 kW. Wysokość otworu wlotowego do zmywarki wynosi 450 mm. Zmywarka posiada górne i dolne ramiona myjąco-płuczące. Sterowana elektronicznie z funkcją samoczynnego startu, licznika cykli mycia, a także podglądem temperatury mycia i płukania. Zmywarka ma funkcję samoczynnego startu po zamknięciu drzwi. Na froncie zamontowano kontrolki pracy i grzania wody. Termostat bojlera ma regulację. Na dodatek zmywarka posiada autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatem błędów. Funkcja ThermoStop gwarantuje stałą temperaturę płukania według HACCP. Każdy program zmywarki indywidualną regulację temperatury. Pokrywa tworzona ze stali nierdzewnej.
W komplecie: 1x Kosz na talerze, 1x Kosz uniwersalny, 1x Kosz na sztućce, przewody zasilania el., doprowadzenia wody i odpływu
wymiary kosza: 500x500 mm

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu mistrzowskich środków chemicznych asygnowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia i ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wytworzony poprzez autoryzowany albo certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia oraz dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Towar na zamówienie.


2. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 | 00025392 ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 | 00025392 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 | 00025392
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc9742902e515da59edf26
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 37 | 00025392 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 firmy Redfox. Zmywarki QQI są dedykowane do mycia szkła, porcelany oraz naczyń. Zmywarki te posiadają cztery podstawowe programy mycia. Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, pozwala na bezproblemową obsługę, zdecydowanie skraca czas konieczny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek w trakcie pracy. Wszystkie modele są wyposażone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co zdecydowanie usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione przez różnicę pomiędzy temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - powoduje to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp cyklu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka ma 4 programy charakterystyczne (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") i sprawność stosownie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyekwipowana została w kontrolki pracy i grzania, a także dostosowywany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W pakiecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o objętości 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o obszerności 7 l z zastosowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Dolne ramię myjąco – płuczące tworzone ze stali nierdzewnej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia automatycznego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę cyklu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów.
charakterystyczne wymiary kosza: 350 x 350 mm.

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu fachowych środków chemicznych przeznaczonych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wytwarzany przez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Artykuł na zamówienie.


3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52T | REDFOX 00025397 (00025397) ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52T | REDFOX 00025397 (00025397) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52T | REDFOX 00025397 (00025397)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc97750a3d5f84b9b43d3e
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52T | REDFOX 00025397 (00025397) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52T firmy Redfox z zasilaniem 400V. Zmywarki Redfox QQI 52 charakteryzują się wysokim poziomem higieny i bezpieczeństwa, a dzięki nierdzewnemu wykonaniu urządzenia doskonale sprawdzą się w wilgotnych zmywalniach restauracyjnych. Dla zachowania wygody użytkowników urządzenia zostały zaopatrzone w elektroniczny panel sterowania, który umożliwia skrupulatne ustawienie wszystkich parametrów pracy. Dodatkowo w zmywarkach zainstalowany jest sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, dzięki temu urządzenia samoistnie pobierają odpowiednią liczba płynów tak, by naczynia pozostawały czyste i rewelacyjnie nabłyszczone.
Zmywarka Redfox QQI 52 jak każda zmywarka gastronomiczna ma funkcję wyparzania, dzięki czemu nadaje się do pracy w mistrzowskiej gastronomii i jest akceptowana w trakcie kontroli sanepidu. W dodatku dla zachowania unikatowego poziomu higieny urządzenie zostało wyposażone w program samoczyszczenia. Automatyczny system startu urządzenia uruchamia zmywarkę po zamknięciu drzwi, dzięki czemu osoba obsługująca zmywarkę może przejść do kolejnych czynności, pokaźnie udoskonalając skuteczność pracy. Za perfekcyjną czystość naczyń odpowiadają świeże dole i górne ramiona przemywająco-płuczące, które zapewniają dotarcie detergentów do wszystkich naczyń znajdujących się w zmywarce. Prosta jednorodna budowa kompozytowa powoduje, iż ramiona nie przysparzają kłopotów w trakcie eksploatacji. Zmywarka Redfox QQI 52 została wyekwipowana w unikatową funkcję ThermoStop, która zagwarantuje stałą temperaturę procesu płukania, dzięki czemu na naczyniach nie tworzą się zacieki ani plamy. Urządzenie pozwala na wybór 1 z 3 standardowych programów przemywających, dzięki temu za każdym razem dobierzemy trafny program do zwalczenia nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany temperatury pracy w każdym programie.
Zmywarka zużywa 2,1 l/, a także posiada tłoczone prowadnice koszy.

Zmywarka posiada 4 programy typowe 60, 120, 150, 600 sekund i wydajność stosownie 60/30/24/6 koszy/h. Wysokość otworu drzwi wynosi 365 mm. Zmywarka posiada bojler o objętości 6 litrów i mocy grzałki 3 kW i wannę tłoczoną o pojemności 20 l i mocy grzałek 2,1 kW. Zmywarka ma elektroniczne sterowanie i ekran, licznik cykli mycia oraz autodiagnostyczny system wykrywania usterek. W pakiecie 2 kosze uniwersalne i pojemnik na sztućce.
typowe wymiary kosza wynoszą 50x50 cm

Uwaga:

Inne Rankingi:  Zmywarka marki LG do 3500 zł

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu mistrzowskich środków chemicznych dedykowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być produkowany przez autoryzowany albo certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia i dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Towar na zamówienie.


4. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 | REDFOX 00025315 ☆

Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 | REDFOX 00025315 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 | REDFOX 00025315
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dcbcbb3754b7409a11de40
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 | REDFOX 00025315 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna uniwersalna QQI 52 producenta Redfox. Zmywarki Redfox QQI 52 charakteryzują się wysokim poziomem higieny i bezpieczeństwa, a dzięki nierdzewnemu wykonaniu urządzenia doskonale sprawdzą się w wilgotnych zmywalniach restauracyjnych. Dla zachowania wygody użytkowników urządzenia zostały wyposażone w elektroniczny panel sterowania, który umożliwia staranne ustawienie wszystkich parametrów pracy. W dodatku w zmywarkach zainstalowany jest sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, dzięki czemu urządzenia samoistnie pobierają odpowiednią ilość płynów tak, by naczynia pozostawały czyste i wyśmienicie nabłyszczone.
Zmywarka Redfox QQI 52 jak każda zmywarka gastronomiczna posiada funkcję wyparzania, dzięki temu nadaje się do pracy w fachowej gastronomii i jest akceptowana podczas kontroli sanepidu. W dodatku dla zachowania unikatowego poziomu higieny urządzenie zostało wyekwipowane w program samoczyszczenia. Automatyczny system startu urządzenia uruchamia zmywarkę po zamknięciu drzwi, dzięki czemu osoba obsługująca zmywarkę może przejść do kolejnych czynności, wyraźnie udoskonalając sprawność pracy. Za znakomitą czystość naczyń odpowiadają nowe dole i górne ramiona przemywająco-płuczące, które zapewniają dotarcie detergentów do wszelkich naczyń znajdujących się w zmywarce. Prosta jednolita budowa kompozytowa sprawia, iż ramiona nie przysparzają kłopotów w trakcie eksploatacji. Zmywarka Redfox QQI 52 została wyekwipowana w nieszablonową funkcję ThermoStop, która zapewnia stałą temperaturę procesu płukania, dzięki temu na naczyniach nie tworzą się zacieki ani plamy. Urządzenie zezwala na dobór 1 z 3 charakterystycznych programów myjących, dzięki temu zawsze dobierzemy odpowiedni program do zwalczenia nawet najmocniej uciążliwych zabrudzeń. Ponadto istnieje możliwość zmiany temperatury pracy w każdym programie.
Zmywarka zużywa 2,1 l/, a także posiada tłoczone prowadnice koszy.

Zmywarka ma 4 programy charakterystyczne 60, 120, 150, 600 sekund i sprawność stosownie 60/30/24/6 koszy/h. Wysokość otworu drzwi wynosi 365 mm. Zmywarka ma bojler o obszerności 6 litrów i mocy grzałki 3 kW i wannę tłoczoną o objętości 20 l i mocy grzałek 2,1 kW. Zmywarka posiada elektroniczne sterowanie i wyświetlacz, licznik cykli mycia oraz autodiagnostyczny system wykrywania usterek. W komplecie 2 kosze uniwersalne oraz pojemnik na sztućce.
standardowe wymiary kosza wynoszą 50x50 cm

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu mistrzowskich środków chemicznych przeznaczonych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wytworzony poprzez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia i dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Artykuł na zamówienie.


5. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P | REDFOX 00025400 ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P | REDFOX 00025400 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P | REDFOX 00025400
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc97980a3d5f84b9b4401c
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P | REDFOX 00025400 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa z pompą odpływu QQI 102P marki Redfox. Zmywarki QQI są przeznaczone do mycia szkła, porcelany, a także naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, zezwala na bezproblemową obsługę, bezapelacyjnie skraca czas potrzebny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są zaopatrzone w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.
Zmywarka ma 4 programy standardowe 60/120/150/600 sekund i skuteczność optymalnie 60/30/24/6 koszy/h. Urządzenie posiada jednopłaszczową obudowę komory i dwupłaszczowe drzwi. W trakcie pracy zmywarka zużywa 2 l wody na proces. W środku został zamontowany bojler ciśnieniowy o obszerności 6 litrów i mocy grzałki 8 kW. Tłoczona wanna zmywarki ma pojemność 15 litrów i zamontowaną grzałkę o mocy 2,1 kW. Wysokość otworu wlotowego do zmywarki wynosi 450 mm. Zmywarka ma górne i dolne ramiona myjąco-płuczące. Sterowana elektronicznie z funkcją samoczynnego startu, licznika cykli mycia oraz podglądem temperatury mycia i płukania. Zmywarka ma funkcję samoczynnego startu po zamknięciu drzwi. Na froncie zamontowano kontrolki pracy i grzania wody. Termostat bojlera ma regulację. W dodatku zmywarka posiada autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatem błędów. Funkcja ThermoStop zagwarantuje stałą temperaturę płukania według HACCP. Każdy program zmywarki jednostkową regulację temperatury. Obudowa wyprodukowana ze stali nierdzewnej.
W zestawie: 1x Kosz na talerze, 1x Kosz uniwersalny, 1x Kosz na sztućce, przewody zasilania el., doprowadzenia wody i odpływu
rozmiary kosza: 500x500 mm

Uwaga:

Inne Rankingi:  Zmywarka Beko

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu fachowych środków chemicznych asygnowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wytworzony przez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Towar na zamówienie.


6. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 | 00025394 ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 | 00025394 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 | 00025394
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dcd0530a3d5fc0a9b9a435
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła qqi 42 | 00025394 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 42 firmy Redfox. Z mywarki QQI są asygnowane do mycia szkła, porcelany oraz naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, pozwala na bezproblemową obsługę, bezspornie skraca czas niezbędny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek w trakcie pracy. Wszystkie modele są wyekwipowane w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezsprzecznie upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - powoduje to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka posiada 4 programy charakterystyczne (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") oraz skuteczność optymalnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Zaopatrzona została w kontrolki pracy i grzania, a także regulowany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W komplecie 2 kosze uniwersalne, pojemnik na sztućce, kabel elektryczny oraz wąż doprowadzający wodę i wąż do odpływu. Wysokość otworu drzwi wynosi 320 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/proces. Urządzenie ma bojler ciśnieniowy o objętości 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o pojemności 8 l z zaimplementowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka posiada też sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Ramiona myjące i płuczące wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Zmywarka posiada możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia automatycznego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa obudowa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów.
standardowe wymiary kosza: 390 x 390 mm.

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu fachowych środków chemicznych przeznaczonych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wykonany przez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Artykuł na zamówienie.


7. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 37p | 00025393 marki Redfox ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 37p | 00025393 marki Redfox Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 37p | 00025393 marki Redfox
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc977d0a3d5f075ab43dcf
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 37p | 00025393 marki Redfox - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła QQI 37 z pompą odpływu firmy Redfox. Zmywarki QQI są przeznaczone do mycia szkła, porcelany i naczyń. Zmywarki te posiadają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, pozwala na bezproblemową obsługę, bezapelacyjnie skraca czas konieczny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są wyekwipowane w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co bezapelacyjnie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory poprzez ciśnienie wody zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione przez różnicę pomiędzy temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - sprawia to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane przy pomocy trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp cyklu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka ma 4 programy typowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600") i produktywność adekwatnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyekwipowana została w kontrolki pracy i grzania oraz regulowany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W zestawie 2 kosze uniwersalne i pojemnik na sztućce. Wysokość otworu drzwi wynosi 260 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie ma bojler ciśnieniowy o obszerności 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o pojemności 7 l z wbudowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka ma też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Dolne ramię myjąco – płuczące wytwarzane ze stali rdzoodpornej. Zmywarka posiada możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie, a także możliwość ustawienia samoczynnego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa pokrywa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów.
typowe wymiary kosza: 350 x 350 mm.

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych dedykowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wykonany poprzez autoryzowany albo certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia i dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Towar na zamówienie.


8. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 42p | 00025395 (00025395) ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 42p | 00025395 (00025395) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 42p | 00025395 (00025395)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dc974c0a3d5f8771b43ad9
 • ID kategorii: 9892
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Amica do 2500 zł

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu qqi 42p | 00025395 (00025395) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła z pompą odpływu QQI 42P producenta Redfox. Z mywarki QQI są dedykowane do mycia szkła, porcelany, a także naczyń. Zmywarki te mają cztery podstawowe programy mycia i jeden program samoczyszczenia (w modelach z pompą odpływu). Prosty, dotykowy panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LED, umożliwia bezproblemową obsługę, bezspornie skraca czas konieczny na przeszkolenie personelu i minimalizuje możliwość pomyłek podczas pracy. Wszystkie modele są wyekwipowane w tłoczoną wannę i tłoczone prowadnice koszy, co ewidentnie usprawnia utrzymanie urządzenia w czystości. Woda płucząca jest wtłaczana do komory przez ciśnienie wosy zasilającej zmywarkę. Suszenie naczyń jest zapewnione poprzez różnicę między temperaturą wody płuczącej, a otaczającym powietrzem - powoduje to odparowanie wody z naczyń. Zmywarki są obsługiwane za pomocą trzycyfrowego wyświetlacza LED, a postęp procesu jest wyświetlany na 5-cio diodowym pasku LED.

Zmywarka posiada 4 programy standardowe (cykle: 60”, 120”, 150”, 600"), a także efektywność trafnie: 60/30/24/6 koszy/godzinę. Wyekwipowana została w kontrolki pracy i grzania i regulowany termostat bojlera. Wewnątrz tłoczone prowadnice koszy. W komplecie 2 kosze uniwersalne, pojemnik na sztućce, przewód elektryczny oraz wąż doprowadzający wodę i wąż do odpływu. Wysokość otworu drzwi wynosi 320 mm. Zużycie wody wynosi 1,6 l/cykl. Urządzenie posiada bojler ciśnieniowy o objętości 2,6 l z grzałką o mocy 2,6 kW. Tłoczona wanna o objętości 8 l z wbudowaną grzałką 0,6 kW. Zmywarka posiada też sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego, elektroniczny panel sterowania, możliwość podglądu temperatury mycia i płukania na wyświetlaczu. Ramiona przemywające i płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej. Zmywarka ma możliwość zmiany temperatur pracy w każdym programie oraz możliwość ustawienia automatycznego startu. Funkcja ThermoStop zapewnienia stałą temperaturę procesu płukania. Jednopłaszczowa pokrywa. Licznik cykli mycia. Autodiagnostyczny system wykrywania usterek z komunikatorem błędów.
standardowe rozmiary kosza: 390 x 390 mm.

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu mistrzowskich środków chemicznych dedykowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia, a także ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wytwarzany poprzez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Artykuł na zamówienie.


9. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT | REDFOX 00000145 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT | REDFOX 00000145 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT | REDFOX 00000145
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dca2103754b7fd340ff873
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT | REDFOX 00000145 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń i garnków S 100 ABT z funkcją wyparzania. Do mycia garnków, rondli, koszy, tac. Wysokość otworu drzwi - 50 cm.

Sterowany czasowo dozownik środka przemywającego i płuczącego. System stałej temperatury płukania ABT z pompą wspomagającą płukanie. Dwie pompy myjące.
4 programy standardowe (cykle: 60”, 120”, 180”, 240”). Termometr bojlera i wanny.

Wyposażenie typowe zmywarki:

 • dozownik płynu myjącego i nabłyszczającego
 • kosz uniwersalny 55x55 cm
 • kosz na tace 55x55 cm
 • nierdzewny ruszt na naczynia 55x70 cm

wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu fachowych środków chemicznych dedykowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia, a także ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wyprodukowany poprzez autoryzowany albo certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Towar na zamówienie.


10. miejsce

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p | 00025396 (00025396) ☆

Redfox Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p | 00025396 (00025396) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Redfox
 • Nazwa produktu: Redfox Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p | 00025396 (00025396)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65dcbb973754b7ac2b11cf11
 • ID kategorii: 9892

☆ Redfox Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu qqi 52p | 00025396 (00025396) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna uniwersalna z pompą odpływu QQI 52 marki Redfox. Zmywarki Redfox QQI 52 charakteryzują się wysokim poziomem higieny i bezpieczeństwa, a dzięki nierdzewnemu wykonaniu urządzenia wyśmienicie sprawdzą się w wilgotnych zmywalniach restauracyjnych. Dla zachowania wygody użytkowników urządzenia zostały zaopatrzone w elektroniczny panel sterowania, który zezwala na dokładne ustawienie wszelkich parametrów pracy. W dodatku w zmywarkach zainstalowany jest sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego, dzięki czemu urządzenia samoistnie pobierają odpowiednią liczba płynów tak, żeby naczynia pozostawały czyste i wyśmienicie nabłyszczone.
Zmywarka Redfox QQI 52 jak każda zmywarka gastronomiczna ma funkcję wyparzania, dzięki czemu pasuje do pracy w fachowej gastronomii i jest akceptowana podczas kontroli sanepidu. Na dodatek dla zachowania unikatowego poziomu higieny urządzenie zostało zaopatrzone w program samoczyszczenia. Samoczynny system startu urządzenia uruchamia zmywarkę po zamknięciu drzwi, dzięki temu osoba obsługująca zmywarkę może przejść do kolejnych czynności, istotnie poprawiając wydajność pracy. Za rewelacyjną czystość naczyń odpowiadają nowe dole i górne ramiona przemywająco-płuczące, które gwarantują dotarcie detergentów do wszystkich naczyń znajdujących się w zmywarce. Prosta jednolita budowa kompozytowa sprawia, iż ramiona nie przysparzają kłopotów podczas eksploatacji. Zmywarka Redfox QQI 52 została wyekwipowana w wyjątkową funkcję ThermoStop, która zapewnia stałą temperaturę procesu płukania, dzięki temu na naczyniach nie tworzą się zacieki ani plamy. Urządzenie pozwala na wybór 1 z 3 charakterystycznych programów przemywających, dzięki czemu za każdym razem dobierzemy stosowny program do zwalczenia choćby najmocniej uciążliwych zabrudzeń. Dodatkowo istnieje możliwość zmiany temperatury pracy w każdym programie.
Zmywarka zużywa 2,1 l/, a także posiada tłoczone prowadnice koszy.

Zmywarka posiada 4 programy standardowe 60, 120, 150, 600 sekund i skuteczność odpowiednio 60/30/24/6 koszy/h. Wysokość otworu drzwi wynosi 365 mm. Zmywarka posiada bojler o pojemności 6 litrów i mocy grzałki 3 kW i wannę tłoczoną o pojemności 20 l i mocy grzałek 2,1 kW. Zmywarka ma elektroniczne sterowanie i ekran, licznik cykli mycia, a także autodiagnostyczny system wykrywania usterek. W komplecie 2 kosze uniwersalne, a także pojemnik na sztućce.
standardowe wymiary kosza wynoszą 50x50 cm

Uwaga:

Mycie w zmywarce gastronomicznej może się odbywać wyłącznie przy użyciu mistrzowskich środków chemicznych asygnowanych do zmywarek przemysłowych. Podwyższoną jakość mycia oraz ochronę przed osadzaniem się kamienia zapewni zamontowanie uzdatniacza wody. Montaż urządzenia musi być wykonany poprzez autoryzowany lub certyfikowany serwis RM Gastro pod rygorem utraty gwarancji. Możliwość wydłużenia gwarancji do 24 miesięcy po zarejestrowaniu urządzenia, a także dokonaniu płatnego przeglądu urządzenia. Artykuł na zamówienie.


Zmywarka gastronomiczna Redfox - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna Redfox

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna Redfox ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna Redfox cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna Redfox opinie
 • Zmywarka gastronomiczna Redfox jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna Redfox ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *