Jaka zmywarka gastronomiczna ProfiChef najlepsza? Ranking zmywarek marki ProfiChef oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek od producenta ProfiChef.

Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki gastronomiczne ProfiChef – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek gastronomicznych marki ProfiChef. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e18aef5d40333497e4052b5
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02035 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02035 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce realne jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit pozwala na mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości 25 cm.

cykl mycia wynosi 120 s. Tłoczona wanna ze stali nierdzewnej zagwarantuje utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne ramiona płuczące i dolne przemywające i płuczące tworzone ze stali nierdzewnej gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wytworzone jest ze stali rdzoodpornej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się podmianę wody w komorze myjącej co 25 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

W celu bardziej wydajnego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02035 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o wymiarach 35x35 cm: 2 kosze na szkło o wymiarach 35x35 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu zastosowanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

wytwarzano w UE.


2. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5dd2966e5ecf790dab712688
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02052 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02052 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego. System thermostop - uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury.

Tłoczona wanna ze stali , a także filtry wanny wytwarzane ze stali rdzoodpornej zapewniają utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące, a także płuczące wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wytworzone jest ze stali rdzoodpornej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wytworzone z wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa i koszyczek na sztućce.

Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli albo 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie znacznej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

produkowano w UE.


3. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02040 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02040 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02040 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f0e4285d40333009dd23efc
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do szkła pcz-02040 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do szkła ProfiChef PCZ-02040 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szklanek, kieliszków, pokali itp. W zmywarce możliwe jest także umycie talerzyków i sztućców. Prześwit pozwala na mycie szklanek/kieliszków o maksymalnej wysokości do 30 cm. Cykl mycia wynosi 120 s. Orientacyjna sprawność - do 30 koszy na godz. Tłoczona wanna ze stali rdzoodpornej zagwarantuje utrzymanie czystości na słusznym poziomie. Górne ramiona płuczące oraz dolne przemywające i płuczące wykonane ze stali rdzoodpornej gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie wyprodukowane jest ze stali rdzoodpornej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej co 25 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej produktywnego użycia wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02040 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze: 2 kosze na szkło o rozmiarach 40x40 cm grzebień na talerzyki pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia szybkie mycie szerokiej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie. Wytwarzano w UE.

4. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Lozamet

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624ed2e70a3d5fbe5e9d8835
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń Smart ProfiChef PCZ-03100 z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia rodzaju naczyń w obfitych lokalach gastronomicznych. Wysokość drzwi zezwala na mycie tac i pojemników GN, a także talerzy i półmisków o pokaźnych średnicach - maksymalnie o średnicy 45 cm i szkła do wysokości 42,5 cm. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: wybór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu cyklu mycia. Możliwość ustawienia automatycznego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszelkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu cyklu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), prędkości dozowania detergentów: lekki - 60 s (produktywność mycia do 60 koszy na godz.) typowy - 120 s (efektywność mycia do 30 koszy na godz.) potężny - 180 s (efektywność mycia do 20 koszy na godz.) intensywny - 9 minut (efektywność mycia do 7 koszy na godz.) ustawienia wymuszenia częstotliwości wymiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - gwarantuje mycie w ustawionej temperaturze (proces nie zainicjuje się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości). Funkcja samoczyszczenia - automatyczne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu za pomocą gorącej wody z bojlera. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 82-90ºC. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny przemywającej. Możliwość samoczynnego rozpoczęcia/zatrzymania procesu mycia przez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-03100 może być zasilana zarówno ciepłą jak i zimną wodą (10-50º C). Wykonanie zmywarki ze stali rdzoodpornej gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny, a także upraszcza utrzymanie jej w czystości. Dysze przemywające i płuczące wytwarzane ze stali nierdzewnej. Głęboko tłoczona wanna i filtry wanny stworzone ze stali nierdzewnej ułatwiają utrzymanie czystości. Zaleca się wymianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej efektywnego użycia wody w komorze myjącej. Wyposażenie standardowe zmywarki kapturowej PCZ-03100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny myjącego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce zastosowanie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie. Stworzono w UE.

5. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5db192db0a3d5fdb6bfade00
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń smart pcz-03053 z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03053 z pompą odpływu, z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Elektroniczne sterowanie. Prześwit zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm.

Przy zastosowaniu optymalnego kosza możliwość mycia pojemników GN. Zmywarka ma 3 podstawowe cykle mycia: 90 i 120 i 180 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC (maksymalna temperatura 65oC), natomiast wyparzanie – w temperaturze do 92ºC.

Orientacyjna wydajność: 40/30/20 koszy na godz. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: wybór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu procesu mycia.

Możliwość ustawienia samoczynnego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszelkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu procesu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), prędkości dozowania detergentów: 1.

czas cyklu: 60-540 s 2. Czas cyklu: 0-540 s 3. Czas cyklu: 60-540 s 4. Czas cyklu: 60-720 s (intensywny) ustawienia wymuszenia częstotliwości podmiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - zapewnia mycie w ustawionej temperaturze (proces nie zacznie się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości).

Funkcja samoczyszczenia - automatyczne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu przy pomocy gorącej wody z bojlera. SoftStart - łagodny start dysz przemywających, które nie rotują od razu z maksymalną prędkością, zabezpiecza szkło przed uszkodzeniem.

Pompa odpływu zamontowana w zmywarce zezwala na jej użytkowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Wykorzystanie pompy spustowej jest niezwykle komfortowe w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest osiągalne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka.

Tłoczona wanna ze stali i filtry wanny zapewniają utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające oraz płuczące wyprodukowane ze stali rdzoodpornej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie produkowane jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wyprodukowane z odpornego, wysokiej jakości tworzywa oraz koszyczek na sztućce Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli lub 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń).

Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka kapturowa

W celu bardziej produktywnego użycia wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-03053 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o rozmiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu wytworzono w UE.


6. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02050 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02050 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02050
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5dd2966f3754b79727444b2c
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02050 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02050 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit pozwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s.

Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. System thermostop - uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury.

Tłoczona wanna ze stali , a także filtry wanny wytworzone ze stali nierdzewnej gwarantują utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące oraz płuczące stworzone ze stali rdzoodpornej gwarantują właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie produkowane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) stworzone z opornego, wysokiej jakości tworzywa oraz koszyczek na sztućce.

Zaleca się zamianę wody w komorze myjącej co 25 cykli albo 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego zastosowania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02050 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu wykorzystanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje szybkie mycie pokaźnej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

wyprodukowano w UE.


7. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03052 ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03052 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03052
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62bd90f9d403336bc2d44588
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03052 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef SMART PCZ-03052 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia szkła, talerzy i sztućców. Elektroniczne sterowanie. Prześwit umożliwia mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Przy zaimplementowaniu odpowiedniego kosza możliwość mycia pojemników GN. Zmywarka ma 3 podstawowe cykle mycia: 90 i 120 i 180 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC (maksymalna temperatura 65oC), natomiast wyparzanie – w temperaturze do 92ºC. Orientacyjna produktywność: 40/30/20 koszy na godz. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: wybór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu procesu mycia. Możliwość ustawienia samoczynnego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszelkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu procesu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), prędkości dozowania detergentów: 1. Czas procesu: 60-540 s 2. Czas procesu: 0-540 s 3. Czas procesu: 60-540 s 4. Czas cyklu: 60-720 s (intensywny) ustawienia wymuszenia częstotliwości podmiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - zagwarantuje mycie w ustawionej temperaturze (cykl nie rozpocznie się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości). Funkcja samoczyszczenia - samoczynne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu za pomocą gorącej wody z bojlera. SoftStart - łagodny start dysz przemywających, które nie rotują od razu z maksymalną prędkością, zabezpiecza szkło przed zniszczeniem. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce zezwala na jej używanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Wykorzystanie pompy spustowej jest nad wyraz komfortowe w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest możliwe dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka. Tłoczona wanna ze stali oraz filtry wanny zapewniają utrzymanie czystości na optymalnym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące, a także płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania. Urządzenie wyprodukowane jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wytwarzane z odpornego, wysokiej jakości tworzywa i koszyczek na sztućce Zaleca się podmianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli lub 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej skutecznego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie. W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-03052 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu stworzono w UE.

8. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d56d462b256f51df190896f
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa pcz-02100 marki Profichef - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Zmywarka ma widoczne na zdjęciach zarysowania. Możliwe nieduże wgniecenia. Brak foli fabrycznych. Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń ProfiChef PCZ-02100 z funkcją wyparzania asygnowana do mycia typu naczyń w znacznych lokalach gastronomicznych.

Inne Rankingi:  Gastronomiczna zmywarka do garnków

Wysokość drzwi 42 cm umożliwia mycie tac i pojemników GN i talerzy i półmisków o dużych średnicach - maksymalnie o średnicy 42 cm. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC.

2 cykle mycia: 90 i 120 s. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny myjącej. Możliwość samoczynnego rozpoczęcia/zatrzymania cyklu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-01100 może być zasilana równocześnie ciepłą jak i zimna wodą (10-50º C).

Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny oraz upraszcza utrzymanie jej w czystości. Dysze myjące i płuczące tworzone ze stali nierdzewnej. Tłoczona wanna i filtry wanny wytworzone ze stali nierdzewnej upraszczają utrzymanie czystości.

Zaleca się wymianę wody w komorze myjącej zmywarki co 20-30 cykli lub raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze myjącej.

Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-02100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny myjącego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce wykorzystanie fachowej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie obszernej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w niedługim czasie.

wykonano w UE.


9. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02053 z pompą odpływu ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02053 z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02053 z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d9f1ddf3754b70028f125cb
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń pcz-02053 z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02053 z pompą odpływu z funkcją wyparzania przeznaczona do mycia szkła, talerzy i sztućców. Prześwit zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm.

Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC. Sterowany elektronicznie dozownik środka przemywającego i płuczącego.

System thermostop - uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce zezwala na jej użytkowanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi. Zastosowanie pompy spustowej jest niezwykle komfortowe w sytuacji już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest osiągalne dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka.

Tłoczona wanna ze stali , a także filtry wanny wyprodukowane ze stali nierdzewnej zapewniają utrzymanie czystości na trafnym poziomie. Górne i dolne ramiona myjące i płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wyprodukowane jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) tworzone z odpornego, wysokiej jakości tworzywa, a także koszyczek na sztućce.

Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej co 25 cykli lub 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej wydajnego zastosowania wody w komorze przemywającej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02053 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu myjącego pompa odpływu kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce kabel zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) zapewnia prędkie mycie sporej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

wyprodukowano w UE.


10. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02051 z pompą odpływu ☆

Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02051 z pompą odpływu Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02051 z pompą odpływu
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d9f1de30a3d5f1132248066
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02051 z pompą odpływu - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Posiada na obudowie nieznaczne zarysowania, a także inne ślady powstałe w trakcie magazynowania. Osiągalne niewielkie wgniecenia. Zmywarka gastronomiczna do naczyń ProfiChef PCZ-02051 z pompą odpływu z funkcją wyparzania dedykowana do mycia szkła, talerzy i sztućców.

Prześwit zezwala na mycie talerzy o maksymalnej średnicy 35 cm. Zmywarka ma 2 cykle mycia: 90 i 120 s. Mycie naczyń odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 85-90ºC.

Sterowany elektronicznie dozownik środka myjącego i płuczącego. System thermostop- uruchomienie mycia po osiągnięciu temperatury. Pompa odpływu zamontowana w zmywarce pozwala na jej używanie w zmywalni, gdzie odpływ wody umieszczony jest powyżej podłogi.

wykorzystanie pompy spustowej jest szczególnie komfortowe w przypadku już istniejących lokali gastronomicznych, w których nie jest możliwe dokonywanie przeróbek sieci wodno-kanalizacyjnej w pomieszczeniu, gdzie umieszczona będzie zmywarka.

Tłoczona wanna ze stali oraz filtry wanny gwarantują utrzymanie czystości na adekwatnym poziomie. Górne i dolne ramiona przemywające, a także płuczące stworzone ze stali nierdzewnej zapewniają właściwą jakość mycia i wyparzania.

Urządzenie wytwarzane jest ze stali nierdzewnej, co zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny. W wyposażeniu 2 kosze (na talerze i płaski) wyprodukowane z odpornego, wysokiej jakości tworzywa, a także koszyczek na sztućce.

Zaleca się podmianę wody w komorze myjącej co 25 cykli albo 2 razy dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). W celu bardziej sprawnego wykorzystania wody w komorze myjącej zaleca się opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie.

W wyposażeniu zmywarki do naczyń PCZ-02051 znajdują się: dozownik płynu płuczącego dozownik płynu przemywającego pompa odpływu kosze o wymiarach 50x50 cm: uniwersalny płaski kosz na 12/18 talerzy pojemnik na sztućce przewód zasilający przewody zasilania wodą i odpływu użycie profesjonalnej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj.

restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie obfitej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy zarówno czas jak i pieniądze poprzez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie.

wykonano w UE.


Zmywarka gastronomiczna ProfiChef - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka gastronomiczna ProfiChef

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka gastronomiczna ProfiChef cena
 • jaka Zmywarka gastronomiczna ProfiChef opinie
 • Zmywarka gastronomiczna ProfiChef jaka najlepsza
 • Zmywarka gastronomiczna ProfiChef ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *