Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka Siemens ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka Siemens ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Siemens do zabudowy – Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Siemens. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) ☆

Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581af31082fff08aee5ee6ed
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN615X00AE darmowa dostawa! dostawa z wniesieniem od 29 zł! skorzystaj z usług dodatkowych MyService! 30 dni na zwrot towaru! (4242003767801) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Szukasz niezawodnego sprzętu korzystnej jakości, biorąc przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność, a także stosunek jakości do ceny? Zmywarki z iQ100 spełnią te kryteria z nawiązką. Ponadto, dzięki systemowi aquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze cechy urządzenia Klasa efektywności energetycznej A+ Rekord szybkości Nie zalewamy – zmywanie pod ciągłą kontrolą Wzmacniamy siłę działania detergentów Informacja świetlna o aktywności zmywarki czujka najnowszej generacji kontrolujący pobieranie wody 10 lat gwarancji by uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych części, stworzyliśmy produktywny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dopełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. 10 lat gwarancji aby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych komponentów, stworzyliśmy skuteczny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy uzupełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia albo daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji i gwarancji przystępne są na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ 10-lat-gwarancji varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń nawet do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała efektywnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego, a także programów krótkich varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń choćby do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała skutecznie jak za każdym razem, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów krótkich Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z trafnym wynikiem zmywania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, niedługi czas trwania programów z słusznym wynikiem zmywania i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie sta...


2. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sn61hx08ve. klasa energetyczna a++ (4242003868553) ☆

Siemens Zmywarka sn61hx08ve. klasa energetyczna a++ (4242003868553) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sn61hx08ve. klasa energetyczna a++ (4242003868553)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c51b2da47cefc10f326b
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens Zmywarka sn61hx08ve. klasa energetyczna a++ (4242003868553) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 61HX08VE 13kpl InfoLight 3koszHome Connect – Zarządzaj swoją zmywarką z dowolnego miejsca. VarioSpeed Plus – Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej. Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic.

Zdalne sterowanie: wybierz i uruchom program zmywania z aplikacji mobilnej Home Connect. Favourite – Znajdź szybciej ulubione opcje zmywania. NAJWAŻNIEJSZE typ: Zmywarka do zabudowyPojemność: 13 kompletów naczyńZużycie wody na proces: 9,5lKlasa wydajności energetycznej: EPoziom hałasu: 46 dBa5 programów zmywaniaMachineCare: Program czyszczenia zmywarkiAquaSensor: czujnik załadunkuAsystent dozowaniaAutomatyka rozpoznawania detergentu3 koszPanel obsługi od góryInfoLight: Wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski)Timer: Elektroniczne opóźnienie czasu startu 3/6/9hWysokość: 81,5 cmSzerokość: 59,5 cm Oszczędzaj czas i wysiłekJesteśmy coraz bardziej zaganiani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa* możesz zarządzać pracą swojej zmywarki za pomocą aplikacji Home Connect lub inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia.

Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. *W zależności od lokalnej dostępności. Prędkie i skuteczne mycie naczyńZmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z idealnym efektem jak najczęściej.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania. A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

niezwykle przydatne! Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet znikome naczynia, takie jak filiżanki do espresso.

A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyekwipowana w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń. Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku obszernych garnków czy talerzy. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect pozwala na wygodne wybieranie programów i opcji i zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy, gdy to konieczne. Znajdź swoje Ulubione opcje zmywaniaOpcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź na ogół stosowaną kompilację programu zmywania, a także dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem albo przy użyciu aplikacji Home Connect.

Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect.

Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywaniaLicznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój.

starczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google, a także Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo*. Proszę upewnij się, czy usługa Home Connect z aplikacją Alexa lub Google Home jest dostępna w Twoim kraju i języku.

Aktywuj możliwości/usługę łącząc asystenta głosowego z Twoim urządzeniem domowym. Raz podłączone daje Ci możliwość wielu komend głosowych sterujących Twoją zmywarką. * rozwiązanie przystępne w zależności od kraju i języka obsługi SPECYFIKACJA technologicznAWydajność i zużycieKlasa produktywności energetycznej: EZużycie wody na proces: 9,5lZużycie energii na 100 cykli: 94 kWhCzas trwania programu: 3:45 (h:min)Poziom hałasu: 46 dB(A)Klasa emisji hałasu: CPojemność: 13 kompletów naczyńProgramy i funkcje5 Progamów: eco 50 °C, auto 45-65 °C, garnki 70 °C, godzinny 65 °C, ulubione3 Funkcje dopełniające: Zdalny start, Połowa załadunku, varioSpeed PlusUstawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępneSilence on demand - tryb czasowego wyciszenia pracy (za pomocą aplikacji)Machine CareTechnologia zmywania i suszeniaaquaSens


3. miejsce

☆ Zmywarka sn63ex14ae marki Siemens ☆

Zmywarka sn63ex14ae marki Siemens Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka sn63ex14ae marki Siemens
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743d8c82fff01e5aa1be7d
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka sn63ex14ae marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:4:35;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:190 cm;dodatkowe informacje:samoczynne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania, tryb cichy, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-w-pelni-zintegrowane/fully-integrated-60-cm-width/SN63EX14AE;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Dolny kosz:składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:13 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:13 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, program "godzinny", szybki, ulubiony;wariant etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;linia:iQ300;Silnik inverterowy:tak;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:blacha broniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, koszyk na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus;...


4. miejsce

☆ Siemens iq500 sr65yx04me 44,8cm automatyczne otwieranie drzwi szuflada na sztućce (4242003945216) ☆

Siemens iq500 sr65yx04me 44,8cm automatyczne otwieranie drzwi szuflada na sztućce (4242003945216) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iq500 sr65yx04me 44,8cm automatyczne otwieranie drzwi szuflada na sztućce (4242003945216)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82da3d7128741f78a1a0a
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens iq500 sr65yx04me 44,8cm automatyczne otwieranie drzwi szuflada na sztućce (4242003945216) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:3:45;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dodatkowe informacje:diodowy wskaźnik końca pracy, samoczynne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, dotykowy panel sterowania, łączność Wi-Fi, zegar;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dopełniające:dodatkowe suszenie, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania, tryb cichy, tryb intensywny, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play oraz Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-w-pelni-zintegrowane/fully-integrated-45-cm-width/SR65YX04ME#/Tabs=section-technical-overview/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:B;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki, półka na sztućce, regulacja wysokości kosza;liczba kompletów:10 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;typy programów zmywania:auto 45-65, eco 50, intensywny 70, samoczyszczenie, speed 60, ulubiony;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia butelek, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (duż...

5. miejsce

☆ sr65zx22me 44,8cm szuflada na sztućce marki Siemens ☆

sr65zx22me 44,8cm szuflada na sztućce marki Siemens Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: sr65zx22me 44,8cm szuflada na sztućce marki Siemens
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 65b82a5ed7128741f78a148b
 • ID kategorii: 523

☆ sr65zx22me 44,8cm szuflada na sztućce marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla typowego procesu mycia:3:15;Długość węża dopływowego:165 cm;Długość węża odpływowego:205 cm;dodatkowe dane:system ochrony szkła;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome części w koszach;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play i Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/zmywanie/zmywarki-do-zabudowy/zmywarki-w-pelni-zintegrowane/fully-integrated-45-cm-width/SR65ZX22ME#/Tabs=section-highlights/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/;Klasa energetyczna:C;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce;Górny kosz:składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce, regulacja wysokości kosza;ilość kompletów:10 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:10 kpl.;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:auto 45-65, brilliantShine, eco 50, garnki, przyśpieszony, ulubiony;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 60, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 60, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:blacha broniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia butelek, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:system koszy Bosch/Siemens VarioFlex, skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, higieniczna czystość Bosch/Siemens HygienaPlus, podświetlenie komory Siemens EmotionLight;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cy...


6. miejsce

☆ SIEMENS SN85TX00CE ☆

SIEMENS SN85TX00CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: SIEMENS SN85TX00CE
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626100a282fff0dfbc696410
 • ID kategorii: 523

☆ SIEMENS SN85TX00CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego cyklu mycia:4:55;dodatkowe informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, dotykowy panel sterowania, łączność Wi-Fi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, czyszczenie zmywarki Machine Care, automatyka zmywania, zdalne sterowanie;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:mechaniczne zabezpieczenie przed otworzeniem przez dzieci;Zgodność z aplikacją:Bosch/Siemens Home Connect;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 3 - tekst:Niektóre funkcjonalności wymagają zainstalowania aplikacji, którą pobrać można z Google Play, a także Apple Store.;Interoperacyjność 4 - link Google Play:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bshg.homeconnect.android.release&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:https://apps.apple.com/pl/app/home-connect-app/id901397789?l=pl;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Klasa energetyczna:A;Klasa skuteczności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:14 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, brilliantShine, cichy, dodatkowy do pobrania, ekonomiczny (eco), garnki, przyśpieszony, szybki;rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:iQ500;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens V...

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Diamond

7. miejsce

☆ Siemens se63hx36ve ☆

Siemens se63hx36ve Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens se63hx36ve
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6156c29a2da47c3ddefed5b1
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens se63hx36ve - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SE 63HX36TE 12 kpl 6 programów Zmywarka powiadamia o statusie programu przy pomocy niebieskiego punktu świetlnego na podłodze dopóki długo pracuje zmywarka. Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę podczas całego cyklu zmywania.

Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Funkcja dodatkowa Strefa Intensywna rozszerza ciśnienie wody tylko w dolnym koszu usuwając uporczywe zabrudzenia z umieszczonych tam naczyń. Program auto - automatycznie optymalizuje cały cykl zmywania osiągając najkorzystniejsze realne rezultaty przy maksimum wydajności.

NAJWAŻNIEJSZE typ: Zmywarka do zabudowyKlasa skuteczności energetycznej: EZużycie energii na 100 cykli: 92 kWhZużycie wody na proces: 9,5lPojemność: 12 kompletów naczyńCzas trwania programu: 3:45 (h:min)Poziom hałasu: 46 dB(A)Klasa emisji hałasu: C6 programów3 funkcje dodatkowe: Strefa Intensywna, halfLoad, varioSpeed PlusPanel obsługi od góryProgramowanie czasu startu: 1-24 hinfoLight - wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski) łatwy i rozciągliwy załadunek: kosze varioFlex.Górny kosz może mieć nawet trzy elementy składane, odzielające przegrody i dwa składane stojaki, a dolny kosz może mieć aż do czterech składanych części.

zagwarantuje to dużą rozciągliwość w trakcie załadunku. W dodatku uchwyty na obydwu koszach ułatwiają ich wysuwanie. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podciągającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być teraz bez obaw myte w jednym cyklu wraz z delikatnym szkłem.

Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na doskonały efekt zmywania mieszanego załadunku.

stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, czujnik aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic.Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, istotnie w przypadku obfitych garnków czy talerzy.

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z adekwatnym efektem zmywania i cicha praca niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.najszczególniej lubianym środkiem do mycia w zmywarkach są kapsułki. Asystent Dozowania pozwala wykorzystać maksymalnie ich potencjał!

dzisiaj kapsułka wpada bezpośrednio do małego pojemnika z przodu górnego kosza. Ukierunkowany strumień wody ekspresowo i sprawnie ją rozpuszcza. Dzięki czemu detergent jest równomiernie rozprowadzony w urządzeniu, gwarantując trafny wynik zmywania Twoich naczyń.

SPECYFIKACJA technologicznA produktywność i zużycie Klasa sprawności energetycznej: E Energia / woda: 92 kWh / 9.5 litry objętość: 12 kompletów naczyń Czas trwania programu: 3:45 (h:min) Poziom hałasu: 46 dB(A) re 1 pW Klasa emisji hałasu: C Programy i funkcje 6 programów: eco 50 °C, auto 45-65 °C, garnki 70 °C, godzinny 65 °C, szybki 45 °C, Favourite Ustawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne 3 funkcje uzupełniające: Strefa Intensywna, halfLoad, varioSpeed Plus machineCare - program czyszczenia zmywarki technika zmywania i suszenia Wymiennik ciepła.

Asystent Dozowania Silnik iQdrive nowoczesny 3-częściowy system filtrów System koszySystem koszy varioFlex3-poziomowy system rackMatic2 półki na filiżanki w górnym koszu2 składane stojaki w górnym koszu4 składane stojaki na talerze w dolnym koszuKoszyk na sztućce w dolnym koszuRackStopper - blokada zapobiegająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego koszaPłynny wysuw na rolkach dolnego koszaObsługa i wskaźniki pracyPanel obsługi od góryProgramowanie czasu startu: 1-24 hWyświetlacz z informacją o czasie pozostałym do końca programuSygnał dźwiękowy końca programuinfoLight - wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski) technika i wyposażenieaquaSensor, detektor załadunkuSystem ochrony szkłaaquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały proces życia urządzenia.*Automatyka rozpoznawania detergentuMateriał, z którego wytwarzana jest komora zmywarki: stal szlachetna/ dno PolinoxAkcesoriaBlacha broniąca blat przed parą wymiary i wagaWymiary urządzenia (


8. miejsce

☆ Zmywarka SIEMENS SR65ZX23ME ☆

Zmywarka SIEMENS SR65ZX23ME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka SIEMENS SR65ZX23ME
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60743add82fff0257b952fac
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka SIEMENS SR65ZX23ME - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, równie skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu.

umożliwia włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect łatwe wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy gdy to potrzebne. Easy StartEasy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, fachowy technik marki Siemens będzie nadzwyczajnie przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i prędkiego myciaGwarancja wygodnego i prędkiego mycia: świeże eleganckie kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo rozciągliwej koncepcji, każdy składnik naczyń odszuka swoje miejsce.

Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Wkładanie dużej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech stopniach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji pokaźnych garnków czy talerzy. Ekonomiczne suszenie z zachwycającym efektem: technika suszenia Zeolith.Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię.

Ten wszechstronny materiał pozwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń. Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem.

Światło włącza się automatycznie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych.

Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości.

Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Wyświetlaj wszystkie dane o przebiegu programu na podłodze: timeLight.innowacyjna funkcja timeLight pozwala wyświetlać na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a choćby komunikaty o błędach na podłodze kuchni.

Nie przeoczysz już absolutnie niczego. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź z reguły używaną kombinację programów zmywania i opcji.

Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo przy pomocy aplikacji Home Connect. Optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były rewelacyjnie zmyte przy niedużej koniecznej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku w środku urządzenia.

marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz postępowej technice zmywarki producenta Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i zespoi dostosowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja i warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de skuteczny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, krótki czas trwania programów z słusznym rezultatem zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.wybór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z szczególnie brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego.

skrupulatnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując stosowne rezultaty zmywania zawsze. Zdwojona produktywność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm.

zagwarantuje to trafne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej efektywne zmywanie, a także olśniewająco czyste naczynia. Nieszablonowa zmywarka Zeolithdishwasher z w pełny oświetlonym wnętrzem. Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.

emotionLight - specjalne światło podświetlające całe wnętrze zmywarki. System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs, a także Android.) timeLight: czas pozostały do zakończenia zmywania wyświetlany jest na podłodze.

Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany. Pozostałe właściwościSzuflada vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny System koszy varioFlex Pro 3 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Wymiennik ciepła duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu postępowy 3-częściowy system filtrów aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały cykl życia urządzenia.* skrupulatna ochrona szkła, zawór regulujący twardość wody Blacha chroniąca blat przed parą


9. miejsce

☆ Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens ☆

Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62b05d938e441a601381a52c
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka sn 53hs46ve marki Siemens - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 53HS46VE WiFi 13 kpl 60 cmZmywarka do zabudowy Siemens SN 53HS46VE. Nieszablonowa zmywarka smart Home Connect z podłączeniem do sieci Wi-fi z dedykowanym przyciskiem do spersonalizowanych ustawień i sterowaniem za pomocą smartfona NAJWAŻNIEJSZE typ: Zmywarka do zabudowyPojemność: 13 kompletów naczyńZużycie wody na cykl: 7,5 lKlasa skuteczności energetycznej: E6 programów zmywaniaMachineCare: Program czyszczenia zmywarki4 funkcje dodatkoweHome Connect: Zdalny startAquaSensor: czujnik załadunkuSzuflada vario3: Dodatkowy poziom załadunkuProgramowanie czasu startu: 1-24hSystem ochrony szkłaWysokość: 81,5 cmSzerokość: 59.8 cm prędkie i efektywne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z wyśmienitym rezultatem jak typowo.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszzawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, choćby po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

bardzo przydatne! Wyjątkowo niskie zużycie wodyWysoka skuteczność przy zaledwie 7,5 litra wody na zmywanie. Prosty i elastyczny załadunek: kosze varioFlex.Górny kosz może posiadać nawet trzy części składane, odzielające przegrody i dwa składane stojaki, a dolny kosz może posiadać aż do czterech składanych komponentów.

zagwarantuje to dużą rozciągliwość podczas załadunku. W dodatku uchwyty na obydwu koszach ułatwiają ich wysuwanie. Oszczędzaj czas i wysiłek.Jesteśmy coraz bardziej zabiegani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa* możesz zarządzać pracą swej zmywarki za pomocą aplikacji Home Connect lub inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia.

Aplikacja może nawet odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. *W zależności od lokalnej przystępności. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja przenośna Home Connect pozwala na wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki temu można posiadać zmyte naczynia skrupulatnie wtedy, gdy to konieczne. Easy Start - wybierz najlepszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i typu naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji przenośnej.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje większą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz kontrolować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Znajdź swoje Ulubione opcje zmywania.Opcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb.

Wprowadź z zasady użytkowaną kombinację programu zmywania i dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, by móc uruchamiać je jednym przyciskiem albo przy użyciu aplikacji Home Connect. Stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: program auto.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, czujnik aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były wspaniale zmyte przy niedużej koniecznej na to ilości wody i energii.

Inne Rankingi:  Zmywarka Bosch

SPECYFIKACJA technologicznAWydajność i zużycieKlasa skuteczności energetycznej: EZużycie energii na 100 cykli: 94 kWhZużycie wody na cykl: 7,5 lPojemność: 13 kompletów naczyńCzas trwania programu: 4:10 (h:min)Poziom hałasu: 46 dB(A)Klasa emisji hałasu: CProgramy i funkcje6 programów: eco 50 °C, auto 45-65 °C, garnki 70 °C, godzinny 65 °C, szybki 45 °C, FavouriteUstawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępne4 Funkcje dodatkowe: Home Connect - zdalny start, Strefa Intensywna, halfLoad - połowa załadunku, varioSpeed PlusmachineCare - program czyszczenia zmywarkiSilence on demand - tryb czasowego wyciszenia pracy (przy pomocy aplikacji)technologia zmywania i suszeniaWymiennik ciepłaaquaSensor, detektor załadunkuSystem oszczędzania wodyAsystent DozowaniaSilnik iQdriveAutomatyka rozpoznawania detergentuInnowacyjny 3-częściowy system filtrów System koszySystem koszy varioFlexSzuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunkuPłynny wysuw na rolkach dolnego koszaRackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza3-poziomowy system rackMatic2 składane stojaki


10. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sn63hx52ce ☆

Siemens Zmywarka sn63hx52ce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sn63hx52ce
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626a625b82fff07daa697f24
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens Zmywarka sn63hx52ce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 63HX52CE 14kpl InfoLight 3koszHome Connect – Zarządzaj swoją zmywarką z dowolnego miejsca. VarioSpeed Plus – Zmywaj i susz swoje naczynia choćby do trzech razy szybciej. System koszy flex zapewniają dużą rozciągliwość, komfortowy załadunek i wyjmowanie naczyń.

Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic. Zdalne sterowanie: wybierz i uruchom program zmywania z aplikacji przenośnej Home Connect. NAJWAŻNIEJSZE typ: Zmywarka do zabudowyPojemność: 14 kompletów naczyńZużycie wody na proces: 9,5l6 programów zmywaniaHome Connect zdalny startMachineCare: Program czyszczenia zmywarkiAquaSensor, czujka załadunkuAsystent dozowaniaAutomatyka rozpoznawania detergentuProgramowanie czasu startu: 1-24hInfoLight: Wskaźnik pracy z dołu urządzenia (niebieski)ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programuSystem ochrony szkłaWysokość: 81,5 cmSzerokość: 59,8 cm Oszczędzaj czas i wysiłekJesteśmy coraz bardziej zalatani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Dzięki naszej współpracy z Amazon Alexa* możesz zarządzać pracą swojej zmywarki przy pomocy aplikacji Home Connect lub inteligentnego głośnika. Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia.

Aplikacja może choćby odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. *W zależności od lokalnej dostępności. Szybkie i wydajne mycie naczyń Zmywaj i susz naczynia choćby do trzech razy szybciej z nadzwyczajnym wynikiem jak przede wszystkim.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najkorzystniejsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

bardzo przydatne! Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet śladowe naczynia, takie jak filiżanki do espresso.

A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń. System koszy flex obfita elastyczność i wygodną obsługęZmywarka przygotowana na Twoje naczynia: nowe kosze gwarantują dużą rozciągliwość oraz wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń.

W zmywarce Siemens każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek do wina odszuka szybko swoje miejsce. Regulacja wysokości górnego kosza - rackMaticGórny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach.

dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, wyjątkowo w przypadku pokaźnych garnków czy talerzy. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja przenośna Home Connect pozwala na wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia starannie wtedy, gdy to niezbędne. Znajdź swoje Ulubione opcje zmywaniaOpcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź przede wszystkim używaną kompilację programu zmywania i dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem albo przy użyciu aplikacji Home Connect.

Easy Start - wybierz najlepszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect.

Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywaniaLicznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój.

wystarczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowaDzięki nowoczesnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google, a także Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo*. Proszę upewnij się, czy usługa Home Connect z aplikacją Alexa lub Google Home jest przystępna w Twoim kraju i języku.

Aktywuj możliwości/usługę łącząc asystenta głosowego z Twoim urządzeniem domowym. Raz podłączone daje Ci możliwość wielu komend głosowych sterujących Twoją zmywarką. * rozwiązanie dostępne w zależności od kraju i języka obsługi SPECYFIKACJA technologicznAWydajność i zużycieKlasa skuteczności energetycznej: DZużycie wody na cykl: 9,5lZużycie energii na 100 cykli: 85 kWhCzas trwania programu: 4:55 (h:min)Poziom hałasu: 46 dB(A)Klasa emisji hałasu: CPojemność: 14 kompletów naczyńPro


Zmywarki Siemens wolnostojące – Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących marki Siemens. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) ☆

Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540)
 • Ilość ofert: 5
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f3be1348e441a61fa4c8275
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kompaktowa SK26E822EU varioSpeed - do 50% krótszy czas zmywania w prawie każdym programie.Jeśli użyjesz funkcji varioSpeed, każdy wybrany program* zmywania będzie nawet do 50% szybszy. Teraz Twoje naczynia będą szybciej zachwycająco czyste i suche.

*Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i prędkiego zmywania (29 minut).Program auto - automatycznie optymalizuje cały cykl zmywania osiągając najlepsze realne rezultaty przy maksimum produktywności.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, detektor aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy niepokaźnej potrzebnej na to ilości wody i energii.aquaStop: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody - przez cały okres użytkowania urządzenia.System aquaStop uniemożliwia szkodom spowodowanym wypływem wody czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy również w samym urządzeniu.

w chwili wykrycia przecieku system aquaStop natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem*.Oprócz nowoczesnej technologii, zmywarki producenta Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z wykorzystaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje przypasowanych do solidnych oraz specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.deSilnik iQdrive - wyjatkowo efektywny, cichy i trwały.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z optymalnym efektem zmywania i cicha praca niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.


2. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) ☆

Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c64e2da47cefc10f327b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, jednakowo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik producenta Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: świeże wysmakowane kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy element naczyń wyszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet nieznaczne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w sytuacji wielkich garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje wielki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź przede wszystkim wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku lub przy pomocy aplikacji Home Connect.

stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były idealnie zmyte przy niepokaźnej koniecznej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus wspaniale pasuje do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie nawet 70°C poprzez ok. 10 minut, co usuwa nawet 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku w środku urządzenia. Firma Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz postępowej technice zmywarki producenta Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens tworzono z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje dobranych do potężnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z trafnym wynikiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania za każdym razem.

 • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs oraz Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dopasowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny.

Pozostałe parametry
System koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu innowacyjny 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Programowanie czasu startu: 1-24 h Elektroniczna blokada przycisków antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli

3. miejsce

☆ Siemens zmywarka sn23ei26ce ☆

Siemens zmywarka sn23ei26ce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sn23ei26ce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0a82fff045960e0b1e
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sn23ei26ce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

pokaźna sprężystość i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
Zmywarka przygotowana na Twoje naczynia: nowe kosze i szuflady zapewniają dużą elastyczność oraz wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń. W zmywarce Siemens każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek znajdzie momentalnie swoje miejsce w koszach varioFlex. Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: w trakcie procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dopełniającej energii.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo dokładnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Umożliwia włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Bosch do 2500 zł

Easy Start
Easy Start powoduje,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
SN23EI26CEJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik firmy Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia
Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia: nowe wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy element naczyń odnajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort oraz varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyekwipowana w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, wyjątkowo w sytuacji dużych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje pokaźny wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź głównie wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były nadzwyczajnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz nowoczesnej technologii zmywarki producenta Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek firmy Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje przypasowanych do mocnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają w dodatku pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja i warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

skuteczny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z optymalnym skutkiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

 • Kosze i szuflady varioFlex duża elastyczność i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
 • autoOpen dry wysoce efektywniejsze suszenie dzięki automatycznie otwieranym drzwiom
 • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs, a także Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd wybór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany.

Pozostałe właściwości
EcoSuszenie i wymiennik ciepła Automatyka rozpoznawania detergentu innowacyjny 3-częściowy system filtrów System ochrony szkła Optymalizacja zużycia wody aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody Kosze varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza 2 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu regulowany kosz górny Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Programowanie czasu startu: 1-24 h Wskaźnik czasu do końca programu w minutach Elektroniczna blokada przycisków Lejek do nasypywania soli antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców

4. miejsce

☆ Zmywarka Siemens SN 23HI42VE (4242003870877) ☆

Zmywarka Siemens SN 23HI42VE (4242003870877) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: SIEMENS
 • Nazwa produktu: Zmywarka Siemens SN 23HI42VE (4242003870877)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62abb08b3754b7599e1b2f26
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Siemens SN 23HI42VE (4242003870877) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Siemens SN 23HI42VE 13 kpl 3 kosz inoxZmywarka, która daje więcej rozciągliwości dla wygodniejszego załadunku dzięki koszom varioFlex i szufladzie na sztućce vario3 i więcej miejsca do załadunku z systemem koszy varioFlex ze składanymi elementami.

varioSpeed Plus - choćby do trzech razy szybsze działanie, z możliwością zdalnej aktywacji za pomocą aplikacji Home Connect, choćby podczas procesu zmywania. Posiada regulacje wysokości górnego kosza - rackMatic.

Zaś system Home Connect, umożliwia dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie się znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs, a także Android.) NAJWAŻNIEJSZE wariant: Zmywarka wolnostojącaPojemność: 13 kompletów naczyńZużycie wody na cykl: 9,5lZużycie energii na 100 cykli: 94 kWh6 programów zmywaniaHome Connect: Zdalny startPołowa załadunkuMachineCare: Program czyszczenia zmywarkiAquaSensor: czujnik załadunkuAsystent dozowaniaAutomatyka rozpoznawania detergentu3 koszOpóźnienie czasu startu: 1-24hWskaźnik czasu do końca programu w minutachAntiFingerprint: Specjalna powłoka chroniąca front przed odciskami palcówSystem ochrony szkła szybkie i wydajne mycie naczyń.Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z doskonałym rezultatem jak typowo.

Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszza każdym razem włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect.

szczególnie przydatne! Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby niepokaźne naczynia, takie jak filiżanki do espresso.

A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń. Regulacja wysokości górnego kosza - rackMatic.Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, bardzo w przypadku wielkich garnków czy talerzy. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja mobilna Home Connect zezwala na komfortowe wybieranie programów i opcji i zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki temu można posiadać zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to niezbędne. Easy Start - wybierz najkorzystniejszy program zmywania z aplikacją Home ConnectEasy Start sprawia,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji zmywania i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie słuszny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji przenośnej.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, iż odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. SPECYFIKACJA technologicznAWydajność i zużycieKlasa produktywności energetycznej: EZużycie energii na 100 cykli: 94 kWhZużycie wody na proces: 9,5lCzas trwania programu: 3:45 (h:min)Poziom hałasu: 44 dB(A)Klasa emisji hałasu: BPojemność: 13 kompletów naczyńProgramy i funkcje6 programów: eco 50 °C, auto 45-65 °C, garnki 70 °C, godzinny 65 °C, prędki 45 °C, Favourite4 Funkcje dodatkowe: Home Connect - zdalny start, Strefa Intensywna, halfLoad - połowa załadunku, varioSpeed PlusUstawienie fabryczne programu Favourite: mycie wstępneSilence on demand - tryb czasowego wyciszenia pracy (za pomocą aplikacji)machineCare - program czyszczenia zmywarkiTechnologia zmywania i suszeniaaquaSensor, sensor załadunkuAsystent DozowaniaAutomatyka rozpoznawania detergentu System koszySystem koszy varioFlexSzuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku3-poziomowy system rackMatic2 składane stojaki w górnym koszu4 składane stojaki na talerze w dolnym koszu2 półki na filiżanki w górnym koszuRackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głębokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego koszaPłynny wysuw na rolkach dolnego koszaObsługa i wskaźniki pracyZdalna kontrola przez aplikację mobilną Home Connect poprzez Wi-FiJęzyk na blendzie: angielskiProgramowanie czasu startu: 1-24 hWskaźnik czasu do końca programu w minutachantiFingerprint - specjalna powłoka chroniąca front przed odciskami palców technologia i wyposażenieaquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody - na cały proces życia urządzenia.*System ochrony szkłaInnowacyjny 3-częściowy system filtrówSilni


5. miejsce

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) ☆

Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0982fff045960e0b1d
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona za pomocą aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.
Dwukrotnie szybsze zmywanie, jednakowo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas cyklu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Mniej czyszczenia: powłoka antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia dokładnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.
Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy małej koniecznej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens wytworzono z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zjednoczy dobranych do potężnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają ponadto pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, krótki czas trwania programów z trafnym konsekwencją zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji Strefa Intensywna powiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

pokaźniejsza rozciągliwość załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.
mnóstwo zmywarek firmy Siemens wyposażono w regulację wysokości górnego kosza, która umożliwia rozciągliwy załadunek naczyń o rozmaitej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy pokaźne talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić znaczne naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze.

Favourite- ulubiona kombinacja programów i funkcji
Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Favourite. Wprowadź najczęściej użytkowaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz ją komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google oraz Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo.

MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.
Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania rozmaitych osadów podczas jednego cyklu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki temu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń gwarantując połyskujący połysk naczyń.


Pozostałe właściwości
System koszy varioFlex RackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza 2 składane stojaki w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Płynny wysuw na rolkachdolnego kosza Kosz na sztućce w dolnym koszu

6. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sr23ei24me i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 % ☆

Siemens Zmywarka sr23ei24me i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 % Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sr23ei24me i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 %
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6553b6b2d40333c47bd1325d
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens Zmywarka sr23ei24me i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 % - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka wolnostojąca w szerokości 45 cm w odcieniu srebrnym. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możeszzawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. Jesteśmy coraz bardziej zaganiani, lecz na szczęście mamy do pomocy zmywarki Siemens z Home Connect.

Przyspieszyć, na przykład, program zmywania lub włączyć funkcję wyciszenia. Aplikacja może nawet odliczać tabletki czyszczące. W ten sposób życie staje się trochę łatwiejsze. Opcja myFavourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb....


Zmywarka Siemens - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka Siemens ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka Siemens ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka Siemens ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka Siemens ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka Siemens

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka Siemens ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka Siemens ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka Siemens ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka Siemens cena
 • jaka Zmywarka Siemens opinie
 • Zmywarka Siemens jaka najlepsza
 • Zmywarka Siemens ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *