Zmywarka Siemens ☆ Ranking 2022 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka Siemens ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka Siemens ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Siemens do zabudowy – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Siemens. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens SN615X00 ☆

Siemens SN615X00 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN615X00
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 581af31082fff08aee5ee6ed
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN615X00 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Szukasz niezawodnego sprzętu korzystnej jakości, biorąc przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność, a także stosunek jakości do ceny? Zmywarki z iQ100 spełnią te kryteria z nawiązką. Ponadto, dzięki systemowi aquaStop, gwarantują 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze cechy urządzenia Klasa efektywności energetycznej A+ Rekord szybkości Nie zalewamy – zmywanie pod ciągłą kontrolą Wzmacniamy siłę działania detergentów Informacja świetlna o aktywności zmywarki czujka najnowszej generacji kontrolujący pobieranie wody 10 lat gwarancji by uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych części, stworzyliśmy produktywny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dopełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. 10 lat gwarancji aby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych komponentów, stworzyliśmy skuteczny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy uzupełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia albo daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji i gwarancji przystępne są na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ 10-lat-gwarancji varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń nawet do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała efektywnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego, a także programów krótkich varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie zasadniczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń choćby do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała skutecznie jak za każdym razem, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów krótkich Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z trafnym wynikiem zmywania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, niedługi czas trwania programów z słusznym wynikiem zmywania i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie sta...


2. miejsce

☆ Siemens iQ500 SN65EX68CE ☆

Siemens iQ500 SN65EX68CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iQ500 SN65EX68CE
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f7eb26c82fff045960e0185
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens iQ500 SN65EX68CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:04:35;dodatkowe dane:automatyczne otwieranie drzwi, wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Opcje dodatkowe:automatyczne otwieranie drzwi, automatyka zmywania (AquaSensor), Home Connect - zdalne sterowanie, IQdrive - silnik bezszczotkowy, Machine Care, pamięć ulubionego programu, pomocnik dozowania, czujnik załadunku, strefa intensywna, system ochrony szkła, TimeLight, VarioSpeed Plus, wymiennik ciepła, wyświetlanie czasu do końca programu na wyświetlaczu;Funkcje dodatkowe:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+;Klasa energetyczna:D;Klasa efektywności suszenia:A;Klasa wydajności zmywania:A;ilość kompletów:14 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):39 dB;Poziom hałasu:39;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:39 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, szkło, szybki, ulubiony;Roczne zużycie wody:2660 litrów;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:mechaniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73640, SZ73300, SZ73100, SZ73001, SZ73000;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, detektor załadunku Bosch/Siemens;Zużycie energii w cyklu:1,05 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody w procesu:9,5 litra;Zużycie wody - cykl (nowa):9,5 litra


3. miejsce

☆ Siemens SX73HX60 ☆

Siemens SX73HX60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SX73HX60
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fc7668182fff05637964485
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SX73HX60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka do zabudowy w klasie energetycznej A++ z 6 programami mycia na 14 kompletów naczyń. Zmywarką Siemens SX73HX60CE można sterować przy pomocy smartfona dzięki aplikacji Home Connect. Kosze Flex i szuflady na sztućce ułatwiają wkładanie i wyjmowanie naczyń. Dodatkowa funkcja IntensiveZone zagwarantuje większe ciśnienie rozpylanej wody w dolnym koszu,zlikwidować choćby uporczywy brud.

4. miejsce

☆ Siemens SN63EX14CE ☆

Siemens SN63EX14CE Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN63EX14CE
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743daa82fff01e5aa1beaf
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN63EX14CE - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

5. miejsce

☆ Siemens SR55ZS11 ☆

Siemens SR55ZS11 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55ZS11
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60743ae782fff0257b952fc0
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55ZS11 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Pozwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect łatwe wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia starannie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik firmy Siemens będzie wspaniale przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: nowe wytworne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo rozciągliwej koncepcji, każdy komponent naczyń wynajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Wkładanie dużej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, niezwykle w sytuacji dużych garnków czy talerzy.

Ekonomiczne suszenie z zachwycającym skutkiem: technika suszenia Zeolith.
Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię. Ten wszechstronny materiał zezwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń.

Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.
Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem. Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź głównie wykorzystywaną kompozycję programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku lub przy pomocy aplikacji Home Connect.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, by naczynia były genialnie zmyte przy małej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku w środku urządzenia. Marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz progresywnej technice zmywarki marki Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek firmy Siemens wyprodukowano z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i scali dostosowanych do potężnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają ponadto pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, krótki czas trwania programów z stosownym konsekwencją zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, gwarantując optymalne rezultaty zmywania zawsze.


6. miejsce

☆ Siemens SR55ZS11ME ☆

Siemens SR55ZS11ME Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55ZS11ME
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f743da882fff01e5aa1beac
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55ZS11ME - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, jednakowo skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu.

umożliwia włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to niezbędne. Easy StartEasy Start sprawia,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz kontrolować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik producenta Siemens będzie świetnie przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja komfortowego i szybkiego myciaGwarancja wygodnego i prędkiego mycia: świeże wysmakowane kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo rozciągliwej koncepcji, każdy komponent naczyń znajdzie swoje miejsce.

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Fagor

Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort oraz varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie.

Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech stopniach. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, istotnie w sytuacji wielkich garnków czy talerzy. Ekonomiczne suszenie z oszałamiającym wynikiem: technologia suszenia Zeolith.Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię.

Ten wszechstronny materiał pozwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń. Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim lub białym światłem.

Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych.

Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje pokaźny wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości.

Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę za pomocą przycisku Ulubione. Wprowadź głównie użytkowaną kombinację programów zmywania i opcji.

Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect. Adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były rewelacyjnie zmyte przy śladowej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia.

marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz postępowej technologii zmywarki marki Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens produkowano z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i dopasuje przypasowanych do potężnych i specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają też pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja oraz warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z słusznym konsekwencją zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.dobór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, by uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewielkiego pojemnika przechwytującego.

starannie wymierzony strumień wody prędko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, gwarantując słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.


7. miejsce

☆ Siemens SN63HX60 ☆

Siemens SN63HX60 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN63HX60
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c5122da47cefc10f3267
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN63HX60 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:04:55;uzupełniające informacje:wyświetlanie czasu do końca programu, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, łączność Wi-Fi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, zdalne sterowanie smartfonem;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care, pamięć ulubionego programu, automatyka zmywania;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał świetlny;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:D;Klasa produktywności zmywania:A;Dolny kosz:półki na filiżanki, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:14 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, prędki, ulubiony;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:mechaniczne;Temperatury zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:45, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:blacha chroniąca blat przed parą, instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (obszerne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73640, SZ73300, SZ73100, SZ73001, SZ73000;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:skrócenie cyklu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, czujnik załadunku Bosch/Siemens;Zużycie energii w cyklu:0,93 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


8. miejsce

☆ Siemens SN61IX09 ☆

Siemens SN61IX09 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SN61IX09
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a308032da47cae7279438f
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SN61IX09 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona przy pomocy aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.Dwukrotnie szybsze zmywanie, równie dokładnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas cyklu.

pozwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect proste wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki temu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to niezbędne. Easy StartEasy Start sprawia,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zagwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik producenta Siemens będzie doskonale przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

obszerniejsza sprężystość załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.mnóstwo zmywarek firmy Siemens zaopatrzono w regulację wysokości górnego kosza, która zezwala na elastyczny załadunek naczyń o przeróżnej wysokości.

Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy obfite talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić wielkie naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technologicznych stale się rozwija.

Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje obfity wachlarz opcji.

Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, iż codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione.

Wprowadź zwykle używaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect. Stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, by naczynia były wspaniale zmyte przy małej koniecznej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku wewnątrz urządzenia.

marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem*.Oprócz postępowej technice zmywarki firmy Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens stworzono z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zespoi dobranych do solidnych oraz specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dodatkowo pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja, a także warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, niedługi czas trwania programów z stosownym efektem zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego.

skrupulatnie...


9. miejsce

☆ Siemens SR55YS05 ☆

Siemens SR55YS05 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens SR55YS05
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 627365688e441aa5ceca3298
 • ID kategorii: 523

☆ Siemens SR55YS05 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarki Siemens wolnostojące – Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących marki Siemens. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) ☆

Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f3be1348e441a61fa4c8275
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens Zmywarka sk26e822eu (4242003873540) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka kompaktowa SK26E822EU varioSpeed - do 50% krótszy czas zmywania w prawie każdym programie.Jeśli użyjesz funkcji varioSpeed, każdy wybrany program* zmywania będzie nawet do 50% szybszy. Teraz Twoje naczynia będą szybciej zachwycająco czyste i suche.

*Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i prędkiego zmywania (29 minut).Program auto - automatycznie optymalizuje cały cykl zmywania osiągając najlepsze realne rezultaty przy maksimum produktywności.Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Po naciśnięciu przycisku programu auto, detektor aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy niepokaźnej potrzebnej na to ilości wody i energii.aquaStop: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody - przez cały okres użytkowania urządzenia.System aquaStop uniemożliwia szkodom spowodowanym wypływem wody czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy również w samym urządzeniu.

w chwili wykrycia przecieku system aquaStop natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem*.Oprócz nowoczesnej technologii, zmywarki producenta Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z wykorzystaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje przypasowanych do solidnych oraz specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej, 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. *Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja oraz warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.deSilnik iQdrive - wyjatkowo efektywny, cichy i trwały.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z optymalnym efektem zmywania i cicha praca niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.


2. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) ☆

Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1282fff045960e0b29
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sr23ei28me (4242003864708) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nietrudne wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to konieczne.

Easy StartEasy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zapewnia większą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz monitorować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik marki Siemens będzie idealnie przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technicznych stale się rozwija.

Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje szeroki wachlarz opcji.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki Amica do 1500 zł

Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem sprawiają, iż codzienne życie jest wygodniejsze. Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku.

Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby niepokaźne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech stopniach. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, stanowczo w sytuacji wielkich garnków czy talerzy.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były idealnie zmyte przy niewielkiej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.Funkcja Higiena Plus wyśmienicie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie nawet 70°C poprzez ok.

10 minut, co eliminuje nawet 99,99% wszystkich bakterii i zarazków. Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku w środku urządzenia.

marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz progresywnej technologii zmywarki firmy Siemens charakteryzują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek firmy Siemens produkowano z użyciem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zwiąże dobranych do mocnych oraz specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają również pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, krótki czas trwania programów z słusznym skutkiem zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.dobór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z niezwykle brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego.

skrupulatnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania za każdym razem. Zdwojona sprawność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm.

gwarantuje to trafne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej produktywne zmywanie, a także oszałamiająco czyste naczynia. Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła pozwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs, a także Android.) Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny. AquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody 10 lat gwarancji na przerdzewienie komory zmywarki.

Obietnica jakości Siemens. Pozostałe parametrySystem koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Silnik iQdrive duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu progresywny 3-częściowy system filtrów ecoSuszenie i wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Elektroniczna blokada przycisków Programowanie czasu startu: 1-24 h antiFingerprint - specjalna powłoka broniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli


3. miejsce

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) ☆

Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0982fff045960e0b1d
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens iq300 sn23ii08te (4242003868515) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu dwukrotnie, zmywarka połączona za pomocą aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.
Dwukrotnie szybsze zmywanie, jednakowo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas cyklu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Mniej czyszczenia: powłoka antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia dokładnie wtedy gdy to konieczne.

Easy Start
Easy Start powoduje,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.
Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy małej koniecznej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens wytworzono z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zjednoczy dobranych do potężnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają ponadto pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, krótki czas trwania programów z trafnym konsekwencją zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji Strefa Intensywna powiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niepokaźnego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

pokaźniejsza rozciągliwość załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.
mnóstwo zmywarek firmy Siemens wyposażono w regulację wysokości górnego kosza, która umożliwia rozciągliwy załadunek naczyń o rozmaitej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy pokaźne talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić znaczne naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje obfity wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze.

Favourite- ulubiona kombinacja programów i funkcji
Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Favourite. Wprowadź najczęściej użytkowaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz ją komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google oraz Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo.

MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.
Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania rozmaitych osadów podczas jednego cyklu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki temu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń gwarantując połyskujący połysk naczyń.


Pozostałe właściwości
System koszy varioFlex RackStopper - blokada uniemożliwiająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza 2 składane stojaki w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Płynny wysuw na rolkachdolnego kosza Kosz na sztućce w dolnym koszu

4. miejsce

☆ Zmywarka SIEMENS SN23HI37VE (4242003868508) ☆

Zmywarka SIEMENS SN23HI37VE (4242003868508) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Zmywarka SIEMENS SN23HI37VE (4242003868508)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6014272382fff03e44cbbe39
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka SIEMENS SN23HI37VE (4242003868508) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

GWIAZDY AGD: –10% z kodem STARS10 (ważny do 14.03.2021 albo wyczerpania zapasów)! sprawdź na: Gwiazdy pokaźnego AGD albo Gwiazdy minimalnego AGD Zmywarka wolnostojąca w klasie energetycznej A++ z 6 programami mycia na 13 kompletów naczyń.

Siemens SN23HI37VE pozwala na sterowanie smartfonem za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Dodatkowa funkcja IntensiveZone zapewnia pokaźniejsze ciśnienie rozpylanej wody w dolnym koszu.


5. miejsce

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) ☆

Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f97c64e2da47cefc10f327b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sr23hi65me (4242003872406) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, jednakowo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nieskomplikowane wybieranie programów i opcji, a także uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik producenta Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia
Gwarancja komfortowego i prędkiego mycia: świeże wysmakowane kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy element naczyń wyszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet nieznaczne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Inne Rankingi:  Zmywarka marki LG do 2500 zł

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w sytuacji wielkich garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje wielki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź przede wszystkim wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je komfortowo za jednym dotknięciem przycisku lub przy pomocy aplikacji Home Connect.

stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były idealnie zmyte przy niepokaźnej koniecznej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus wspaniale pasuje do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie nawet 70°C poprzez ok. 10 minut, co usuwa nawet 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku w środku urządzenia. Firma Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz postępowej technice zmywarki producenta Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens tworzono z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje dobranych do potężnych , a także specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z trafnym wynikiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z nad wyraz brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania za każdym razem.

 • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs oraz Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany.
 • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dopasowując temperaturę i liczba pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
 • Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny.

Pozostałe parametry
System koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza dostosowywany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu innowacyjny 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Programowanie czasu startu: 1-24 h Elektroniczna blokada przycisków antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli

6. miejsce

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) ☆

Siemens sr25zi11me (4242003872437) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens sr25zi11me (4242003872437)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c1382fff045960e0b2b
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens sr25zi11me (4242003872437) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas trwania programu dla charakterystycznego procesu mycia:210 minut;Czas trwania trybu czuwania:10 minut;dodatkowe informacje:system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;dodatkowe opcje:AntiFingerprint - ochrona przed odciskami palców, automatyka zmywania (AquaSensor), blokada dostępu do panelu sterowania, DuoPower - podwójne ramię w górnym koszu, EmotionLight, Home Connect - zdalne sterowanie, IQdrive - silnik bezszczotkowy, Machine Care, pomocnik dozowania, strefa intensywna, suszenie EcoZeolith, system ochrony szkła, szuflada vario3 Pro, VarioSpeed Plus, wymiennik ciepła, wyświetlanie czasu do końca programu na wyświetlaczu;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, czyszczenie zmywarki Machine Care;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:A+++;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny;Górny kosz:półki na filiżanki;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);objętość - ilość kompletów:10 kpl.;objętość xor:10;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu (zmywanie):43 dB;Poziom hałasu:43;warianty programów zmywania:samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, niedługi, szkło, ulubiony;Roczne zużycie energii elektrycznej:188 kWh;Roczne zużycie wody:2660 litrów;Sterowanie:elektroniczne;Temperatury zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:40, 50, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:45 cm;Wysokość:84,5 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):SZ73145, SZ73001, SZ73000;Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:podwójne ramię w górnym koszu Bosch/Siemens DuoPower, skrócenie procesu Bosch/Siemens VarioSpeed Plus, szuflada Bosch/Siemens vario3 Pro, niebieskie podświetlenie komory Siemens EmotionLight, silnik bezszczotkowy Siemens IQdrive, Asystent Dozowania Bosch/Siemens, wymiennik ciepła Bosch/Siemens, zdalne sterowanie Bosch/Siemens Home Connect, ochrona przed odciskami palców Bosch/Siemens AntiFingerprint, automatyka zmywania Bosch AquaSensor;Zużycie energii w procesu:0,66 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:5 W;Zużycie wody w cyklu:9,5 litra


7. miejsce

☆ Siemens zmywarka sn23ei26ce ☆

Siemens zmywarka sn23ei26ce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Siemens
 • Nazwa produktu: Siemens zmywarka sn23ei26ce
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5f800c0a82fff045960e0b1e
 • ID kategorii: 585

☆ Siemens zmywarka sn23ei26ce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

pokaźna sprężystość i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
Zmywarka przygotowana na Twoje naczynia: nowe kosze i szuflady zapewniają dużą elastyczność oraz wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń. W zmywarce Siemens każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek znajdzie momentalnie swoje miejsce w koszach varioFlex. Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: w trakcie procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dopełniającej energii.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, tak samo dokładnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Umożliwia włączenie mycia flush turbo w trakcie trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można mieć zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start powoduje,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek zapewnia obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz obserwować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
SN23EI26CEJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta producenta Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, mistrzowski technik firmy Siemens będzie znakomicie przygotowany i posiadał wszystkie niezbędne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia
Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia: nowe wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy element naczyń odnajdzie swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort oraz varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyekwipowana w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, wyjątkowo w sytuacji dużych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji proponuje pokaźny wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest komfortowojsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź głównie wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były nadzwyczajnie zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz nowoczesnej technologii zmywarki producenta Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek firmy Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zintegruje przypasowanych do mocnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają w dodatku pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja i warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

skuteczny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z optymalnym skutkiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

 • Kosze i szuflady varioFlex duża elastyczność i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
 • autoOpen dry wysoce efektywniejsze suszenie dzięki automatycznie otwieranym drzwiom
 • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
 • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - za pomocą aplikacji Home Connect (dostępnej dla systemów iOs, a także Android.)
 • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd wybór programu następuje szybko, wygodnie i w sposób spersonalizowany.

Pozostałe właściwości
EcoSuszenie i wymiennik ciepła Automatyka rozpoznawania detergentu innowacyjny 3-częściowy system filtrów System ochrony szkła Optymalizacja zużycia wody aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody Kosze varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza 2 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu regulowany kosz górny Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Programowanie czasu startu: 1-24 h Wskaźnik czasu do końca programu w minutach Elektroniczna blokada przycisków Lejek do nasypywania soli antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców

Zmywarka Siemens - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka Siemens ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka Siemens ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka Siemens ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka Siemens ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka Siemens

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka Siemens ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka Siemens ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka Siemens ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka Siemens cena
 • jaka Zmywarka Siemens opinie
 • Zmywarka Siemens jaka najlepsza
 • Zmywarka Siemens ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.