Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka Beko ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka Beko ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Beko do zabudowy – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Beko. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka do zabudowy din35320- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Beko ☆

Zmywarka do zabudowy din35320- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka do zabudowy din35320- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Beko
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5fa921522da47c4cd7e55777
 • ID kategorii: 523

☆ Zmywarka do zabudowy din35320- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Direct Access
Nowy, topowy system sterowania zezwala na jeszcze łatwiejszy dobór programów i funkcji zmywarki. Wyświetlacz pozwala kontrolować i zarządzać różnymi funkcjami na jednym kompaktowym wyświetlaczu.

Dno ze stali nierdzewnej
Wybierając zmywarkę, zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model. W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zagwarantuje istotnie pokaźniejszą odporność i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą w środku Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez sporo lat.

Program Quick&Shine
unikalny program zmywarek Beko. Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który świetnie nadaje się do codziennego zmywania.

Składane drabinki
Dzięki składanym drabinkom z łatwością ułożysz naczynia o różnych kształtach na dnie kosza. Przy okazji, zadbasz o bezpieczeństwo swych kubków i garnków, nie rysując ich o plastikowe drabinki.

objętość 13 kompletów
Ta zmywarka Beko jest bardzo pojemna i zmieści aż 13 kompletów naczyń.

48dB
Niski poziom hałasu generowany poprzez zmywarkę powoduje,perfekcyjnie nada się także do aneksów kuchennych i małych mieszkań.

5 programów
Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i często zdarza się, iż 2 czy 3 programy zmywania to bezdyskusyjnie za niedużo. Nasi eksperci opracowali aż 5 przeróżnych programów zmywania, pozwalających lepiej uporać się z najróżniejszymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Auto OFF
Po zakończonym cyklu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i rozszerzając bezpieczeństwo używania.

Detergent w tabletce
Tabletki rodzaju "Allin1" są bardzo komfortowe w użyciu. Jednak czasami mogą wywoływać niedostateczne rezultaty suszenia będą nie rozpuszczać się do końca. Dlatego Beko stworzyło specjalną funkcję, która likwiduje negatywne wpływy i zapewnia maksymalną funkcjonalność w trakcie stosowania kompaktowej tabletki.

HotAir
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,precyzyjnie wysuszyć Twoje naczynia. Wystarczy, iż na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie.

wyświetlacz elektroniczny
Nowy pokaźny ekran w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i lepsze zarządzanie produktem. Ponadto wyświetlacz genialnie wpisuje się w progresywną estetykę towaru.

cechy technologiczne

wariant Wolnostojąca Panel sterujący zintegrowany ilość programów 5 ilość temperatur 4 pojemność 13 kompletów Zużycie wody 12,9 L Funkcje - ALLin1
- Zabezpieczenie przed nieszczelnością
- Wskaźnik soli
- Wskaźnik nabłyszczacza
- Opóźniony start
- Połowa załadunku Trzeci kosz Nie Programy zmywania - Intensywny 70°C
- Quick&Clean
- Mini 30 min
- Clean&Shine
- Eco 50°C Poziom hałasu 48 dB Klasa energetyczna A++ odcień Nie dotyczy Wysokość 0 mm Szerokość 0 mm Głębokość 0 mm Waga 0 kg Pozostałe parametry
 • Składane podpórki na talerze w dolnym koszu: 4
 • Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat
 • liczba półeczek w górnym koszu: 2
 • Możliwość regulacji półeczek w górnym koszu: Tak

2. miejsce

☆ BDIN14320 Zmywarka BEKO (8690842433184) ☆

BDIN14320 Zmywarka BEKO (8690842433184) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: BDIN14320 Zmywarka BEKO (8690842433184)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62820c2e82fff02bf411dc3c
 • ID kategorii: 523

☆ BDIN14320 Zmywarka BEKO (8690842433184) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDIN 14320 Koniec z brudnymi naczyniami Łatwość sterowania Zmywarka Beko z kolekcji BDIN została wyekwipowany w topowy system sterowania, który ułatiwa dobór programów i funkcji urządzenia.

wbudowany ekran LED pozwala kontrolować i zarządzać wybranymi funkcjami na jednym wyświetlaczu. W ten sposób za każdym razem będziesz wiedzieć na jaki czas nastawiłeś zmywarkę. Ponadto, na wyświetlaczu będziesz wstanie ocenić ponadto pozostały do końca czas pracy urządzenia, czy również ustawić opóźnienie jego pracy.

System Water Safe Water Safe to postępowy system, który chroni przed wyciekiem wody, a także zalaniem pomieszczenia. W przypadku niepożądanego wycieku wody, jej dopływ do zmywarki jest odcinany samoczynnie.

Tym samym nie musisz się obawiać o nieszczęśliwy wypadek, w sytuacji nastawienia pracy zmywarki na noc, bądź gdy wychodzisz do pracy. Wygodny dyspenser Jeszcze nigdy umieszczanie tableki, a także wlewanie nabłyszczacza nie było tak proste!

Łatwo otwierająca się pokrywa dozownika, zapobiega niepożądanym skaleczeniom. Wysuwany dozownik detergentu można z łatwością otworzyć i zamknąć, poprzez co usprawnia dolewanie do niego detergentu. Aby otworzyć pokrywę dozownika tabletki, należy przesunąć niebieski zamek, a pokrywa otworzy się, przesuwając się do góry.

W celu jej zamknięcia, wystarczy przesunąć pokrywę i docisnąć ją palcem. Natomiast, by uzupełnić pojemność nabłyszczacza starczy ponieść wieko podłużnej części dozownika. Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki aby ją uruchomić!

Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu. Ciesz się czystymi naczyniami każdego dnia. Dno ze stali rdzoodpornej Wybierając zmywarkę, warto zwrócić uwagę na to czy ma ona dno ze stali nierdzewnej.

Wybranie takiego urządzenia gwarantuje wyraźnie obszerniejszą oraz wyższy poziom higieny we wnątrz zmywarki. Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią poprzez sporo lat.


3. miejsce

☆ Beko zmywarka bdin38643c ☆

Beko zmywarka bdin38643c Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko zmywarka bdin38643c
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63987d592da47c47a9ad235a
 • ID kategorii: 523

☆ Beko zmywarka bdin38643c - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:3:56;dodatkowe dane:delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, samoczynne otwieranie drzwi, czujka zabrudzenia wody, system ochrony szkła, system potrójnego zraszania, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:uzupełniające suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, funkcja Multitab, automatyka zmywania, możliwość dołożenia naczyń w trakcie procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce, uchwyt do mycia blach, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:16 kpl.;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:16 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;warianty programów zmywania:AquaFlex, samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine, zmywanie wstępne;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator, automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:ramię natryskowe Beko CornerIntense, zapobieganie wyciekom Beko WaterSafe+, dezynfekcja naczyń Beko Hygiene Intense, aktywne suszenie Beko SteamGloss, silnik inwerterowy Beko ProSmartInverter, ochrona szkła Beko GlassShield, system mycia tac Beko TrayWash, system natryskowy Beko AquaFlex, skrócenie cyklu Beko Fast+, suszenie Beko SelfDry;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,77 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):77 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


4. miejsce

☆ BDIN38650C Zmywarka BEKO (8690842471001) ☆

BDIN38650C Zmywarka BEKO (8690842471001) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: BDIN38650C Zmywarka BEKO (8690842471001)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633c2c3e8e441afdc79f39c4
 • ID kategorii: 523

☆ BDIN38650C Zmywarka BEKO (8690842471001) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego procesu mycia:03:48;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, samoczynne otwieranie drzwi, detektor zabrudzenia wody, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, funkcja Multitab, automatyka zmywania, możliwość dołożenia naczyń w trakcie cyklu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:B;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane komponenty, półki na filiżanki, składane kolce, uchwyt do mycia blach, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:16 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:16 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;warianty programów zmywania:AquaFlex, automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine, zmywanie wstępne;typ etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator, samoczynne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, uchwyt do mycia blach, uchwyt do mycia butelek, wąż dopływowy, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zastosowane technologie:ramię natryskowe Beko CornerIntense, uniemożliwianie wyciekom Beko WaterSafe+, dezynfekcja naczyń Beko Hygiene Intense, aktywne suszenie Beko SteamGloss, silnik inwerterowy Beko ProSmartInverter, ochrona szkła Beko GlassShield, ramię natryskowe Beko DeepWash, system mycia tac Beko TrayWash, system natryskowy Beko AquaFlex, skrócenie procesu Beko Fast+, suszenie Beko SelfDry;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,66 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):66 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


5. miejsce

☆ Beko bdin38644d bpro500 - 59,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce ☆

Beko bdin38644d bpro500 - 59,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko bdin38644d bpro500 - 59,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 641c014182fff02c290ee40a
 • ID kategorii: 523

☆ Beko bdin38644d bpro500 - 59,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:03:56;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, automatyczne otwieranie drzwi, czujka zabrudzenia wody, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dopełniające:dopełniające suszenie, strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, funkcja Multitab, automatyka zmywania, możliwość dołożenia naczyń w trakcie procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce, uchwyt do mycia blach, uchwyty na kieliszki;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:16 kpl.;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:16 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;warianty programów zmywania:AquaFlex, automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine, zmywanie wstępne;wariant etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator, automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, uchwyt do mycia butelek, uchwyt do mycia długich noży, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:ramię natryskowe Beko CornerIntense, uniemożliwianie wyciekom Beko WaterSafe+, dezynfekcja naczyń Beko Hygiene Intense, aktywne suszenie Beko SteamGloss, silnik inwerterowy Beko ProSmartInverter, ochrona szkła Beko GlassShield, ramię natryskowe Beko DeepWash, system mycia tac Beko TrayWash, system natryskowy Beko AquaFlex, skrócenie procesu Beko Fast+, suszenie Beko SelfDry;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w procesu:0,77 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużyci...

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Krupps

6. miejsce

☆ BDIN36530 Zmywarka BEKO (8690842565731) ☆

BDIN36530 Zmywarka BEKO (8690842565731) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: BDIN36530 Zmywarka BEKO (8690842565731)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64895f5d82fff0cde756e158
 • ID kategorii: 523

☆ BDIN36530 Zmywarka BEKO (8690842565731) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego procesu mycia:04:05;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe dane:delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, samoczynne otwieranie drzwi, detektor zabrudzenia wody, system ochrony szkła, system potrójnego zraszania, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:uzupełniające płukanie, uzupełniające suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, funkcja Multitab, automatyka zmywania, możliwość dołożenia naczyń podczas procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:D;Klasa wydajności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:15 kpl.;liczba programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;pojemność:15 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:45 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:45 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;seria:Beyond;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technologia suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zaimplementowane technologie:zapobieganie wyciekom Beko WaterSafe+, dezynfekcja naczyń Beko Hygiene Intense, aktywne suszenie Beko SteamGloss, ochrona szkła Beko GlassShield, system mycia tac Beko TrayWash, skrócenie procesu Beko Fast+, suszenie Beko SelfDry;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,86 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):86 kWh;Zużycie wody - proces:9,9 litra


7. miejsce

☆ Beko dis48120 ☆

Beko dis48120 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko dis48120
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5daed3302da47ca2e06cfb8e
 • ID kategorii: 523

☆ Beko dis48120 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla charakterystycznego procesu mycia:03:59;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, sensor zabrudzenia wody, system ochrony szkła, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:uzupełniające suszenie, strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja Multitab, automatyka zmywania, tryb intensywny, możliwość dołożenia naczyń w trakcie cyklu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada dostępu do panelu sterowania;Klasa energetyczna:A++;Klasa energetyczna:E;Klasa wydajności suszenia:A;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:składane części, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba kompletów:11 kpl.;liczba programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość - liczba kompletów:11 kpl.;objętość - nowa:11 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu (zmywanie):46 dB;Poziom hałasu:46 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:46 dB;rodzaje programów zmywania:AquaFlex, samoczynny, ekonomiczny (eco), intensywny, mycie wstępne, program "30 minut", Quick&Shine, szkło;Roczne zużycie wody:2436 litrów;rodzaj etykiety:nowa;typ zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 45, 50, 60, 65, 70, auto 45-65;Programy zmywania:35, 40, 45, 50, 60, 65, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - seria:Beko DIS4*120;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, dodatkowe ramię Beko AquaIntense, zapobieganie wyciekom Beko WaterSafe+, aktywne suszenie Beko SteamGloss, silnik inwerterowy Beko ProSmartInverter, ochrona szkła Beko GlassShield;Zużycie energii w procesu:0,78 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):81 kWh;Zużycie wody w cyklu:8,7 litra;Zużycie wody - proces (nowa):8,7 litra


8. miejsce

☆ **__WYSYŁKA 24H/48H__** Zmywarka Beko BDIN 38647C | 60 cm __KUPUJ_TANIEJ__|__zapytaj_o_WYCENĘ_PRODUKTU__|__RATY 0%__|__info: 226674000__ ☆

**__WYSYŁKA 24H/48H__** Zmywarka Beko BDIN 38647C | 60 cm __KUPUJ_TANIEJ__|__zapytaj_o_WYCENĘ_PRODUKTU__|__RATY 0%__|__info: 226674000__ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: **__WYSYŁKA 24H/48H__** Zmywarka Beko BDIN 38647C | 60 cm __KUPUJ_TANIEJ__|__zapytaj_o_WYCENĘ_PRODUKTU__|__RATY 0%__|__info: 226674000__
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6398814882fff034c190eb85
 • ID kategorii: 523

☆ **__WYSYŁKA 24H/48H__** Zmywarka Beko BDIN 38647C | 60 cm __KUPUJ_TANIEJ__|__zapytaj_o_WYCENĘ_PRODUKTU__|__RATY 0%__|__info: 226674000__ - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDIN38647C 16 kpl LedSpot 3 kosz Zmywarka do zabudowy o pojemności 16 kompletów naczyń, ma 3 kosze na naczynia, wskaźnik LedSpot który zawiadamia o stanie trwającego programu. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Zmywarka do zabudowy pojemność: 16 kompletów naczyń Klasa energetyczna: C Zużycie wody na proces: 6,9l ekran LED 3 kosze 8 programów zmywania Opóźnienie startu: do 24h GlassShield: Ochrona szklanych naczyń czujnik zabrudzenia System suszenia: Hot Air Drying LedSpot: Wskaźnik stanu trwającego programu Wysokość: 81,8 cm Szerokość: 59,8 cm WaterSafe+™ technologia zapobiegająca wyciekom żeby zniszczyć podłogę albo urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet drobna ilość wody.

Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technice WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w sytuacji awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne.

technika CornerIntense Równomierne mycie w każdym zakamarku CornerIntense to nowa budowa ramienia myjącego w zmywarkach Beko, która sprawi, że naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną bardzo skrupulatnie umyte.

Dzięki dodatkowej obrotowej dyszy myjącej silny strumień wody dotrze choćby do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki czemu nie musisz już drobiazgowo planować ułożenia naczyń w jej wnętrzu. Technologia SelfDry perfekcyjnie suche naczynia, bez śladów wody i zacieków.

Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się automatycznie, dzięki czemu skatalogowane wewnątrz naczynia wyschną wyraźnie szybciej – i to bez Twojej ingerencji. Dzięki temu rozwiązaniu zmywarka zużywa w dodatku mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną Wskaźnik LedSpot Wskaźnik stanu trwającego programu Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot.

LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia zawiadamiając, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe atrybuty typ konstrukcji: Do zabudowy rozmiar: 60 cm liczba kompletów: 16 Zużycie wody na cykl: 6.9 L Klasa energetyczna: C Poziom hałasu: 44 dBA typ wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce: Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): dopełniające miejsce na garnki i patelnie liczba składanych drabinek (górny kosz): uzupełniające miejsce na garnki i patelnie Fast+™: choćby 3-krotnie szybsze zmywanie Intesywne mycie w dolnym koszu Opóźnienie startu: Tak, do 24h Programy ilość programów: 8 Program 1: Program samoczynny Program 2: AquaFlex® Program 3: Intensywny 70 °C Program 4: Eco 50 °C Program 5: Delikatny 40 °C Program 6: Quick & Shine® Program 7: Mini Program 8: Mycie wstępne Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: Szklanki bez zacieków Funkcja 3: Intensywne czyszczenie 3 blach z piekarnika w jednym cyklu zmywania Funkcja 4: Fast+™ Podfunkcja 1: Tabletka Podfunkcja 3: świetnie suche naczynia, bez śladów wody i zacieków.

Technologie Intesywne mycie w dolnym koszu Fast+™: nawet 3-krotnie szybsze zmywanie Opóźnienie startu: Tak, do 24h Funkcja tabletki: Auto Tabletka GlassShield: Ochrona szklanych naczyń sensor zabrudzenia System suszenia: Hot Air Drying typ kosza & charakterystyczne akcesoria Szuflada na sztućce: Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat ilość składanych drabinek (dolny kosz): dopełniające miejsce na garnki i patelnie ilość składanych drabinek (górny kosz): uzupełniające miejsce na garnki i patelnie Półki w górnym koszu: Delikatna podpora dla kieliszków z nóżką liczba półek w górnym koszu: 2 Akcesoria: Pots&Pans&Tray Holder Accessory Design Materiał komory: Bardziej trwała zmywarka typ wyświetlacza: LED Panel Direct Access: E9L-BLDC wariant ramienia myjącego: Równomierne mycie w każdym zakamarku SelfDry LED Illumination® Przesuwny dozownik detergentu: łatwo otwierająca się pokrywa dozownika wariant zawiasów: SlideFit+ Wskaźnik pracy: Wskaźnik stanu trwającego programu sprawność i zużycie ilość kompletów: 16 Klasa energetyczna: C Zużycie energii (kWh/cykl): 0.768 kWh Zużycie wody na cykl: 6.9 L Poziom hałasu: 44 dBA liczba stopni zmywania: 3 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: B wydajność i waga Wysokość: 81.8 cm Szerokość: 59.8 cm Głębokość: 55 cm Waga: 40.2 kg Wysokość z opakowaniem: 85.9 cm Szerokość z opakowaniem: 64.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 43.4 kg Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed zalaniem: technika zapobiegająca wyciekom


9. miejsce

☆ Beko BDIS48E041Q bPro500 ☆

Beko BDIS48E041Q bPro500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDIS48E041Q bPro500
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 639881838e441a235d383325
 • ID kategorii: 523

☆ Beko BDIS48E041Q bPro500 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla standardowego cyklu mycia:3:40;dopełniające informacje:delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, diodowy wskaźnik końca pracy, samoczynne otwieranie drzwi, czujka zabrudzenia wody, system ochrony szkła, system potrójnego zraszania, możliwość podłączenia do ciepłej wody, regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu, dotykowy panel sterowania, zawiasy ślizgowe;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji, funkcja Multitab, automatyka zmywania, możliwość dołożenia naczyń podczas procesu;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość kompletów:10 kpl.;ilość programów:8;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);Podłączenie do ciepłej wody:tak;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:45 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:45 dB;rodzaje programów zmywania:AquaFlex, automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine, zmywanie wstępne;typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;kolekcja:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,8 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (wielkie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne, wąż dopływowy;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, dopełniające ramię Beko AquaIntense, uniemożliwianie wyciekom Beko WaterSafe+, dezynfekcja naczyń Beko Hygiene Intense, silnik inwerterowy Beko ProSmartInverter, ochrona szkła Beko GlassShield, system natryskowy Beko AquaFlex, skrócenie cyklu Beko Fast+, suszenie Beko SelfDry;Zawiasy ślizgowe:tak;Zużycie energii w procesu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - proces:8,9 litra


10. miejsce

☆ Beko bdis38042q bpro500 ☆

Beko bdis38042q bpro500 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko bdis38042q bpro500
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6398817d8e441a235d383323
 • ID kategorii: 523

☆ Beko bdis38042q bpro500 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDIS38042Q 10kpl 3 kosz 45cm LedSpot Zmywarka do zabudowy o szerokości 44.8 cm, mieszcząca maksymalnie 10 kompletów naczyń, w klasie wydajności energetycznej C. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Zmywarka do zabudowy Klasa energetyczna: C objętość: 10 kompletów naczyń Zużycie wody na proces: 8,9l 3 kosz na sztućce typ wyświetlacza: LED Opóźnienie startu: do 24h ilość programów: 8 sensor zabrudzenia System suszenia: Hot Air Drying Materiał komory: Stal nierdzewna Wskaźnik pracy: LedSpot Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterSafe+™ Wysokość: 81,8 cm Szerokość: 44,8 cm WaterSafe+™ technika uniemożliwiająca wyciekom by zniszczyć podłogę albo urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet nieznaczna ilość wody.

Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody samoczynnie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są dzisiaj bezpieczne.

technologia SelfDry nieprzeciętnie suche naczynia, bez śladów wody i zacieków. Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się samoczynnie, dzięki temu zgromadzone wewnątrz naczynia wyschną wyraźnie szybciej – i to bez Twojej ingerencji.

dzięki temu rozwiązaniu zmywarka zużywa na dodatek mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną Wskaźnik LedSpot Wskaźnik stanu trwającego programu Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, iż czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot.

Inne Rankingi:  Zmywarka Candy

LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia oznajmiając, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę. Fast+ nawet 3-krotnie szybsze zmywanie Nie pozwól,niełatwe mycie blach z piekarnika powstrzymywało Cię przed gotowaniem i pieczeniem.

Dzięki miejscu na 3 blachy i programowi czyszczenia blach pod wysokim ciśnieniem funkcja TrayWash™ wyręczy Cię w tym ciężkim zadaniu. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe parametry typ konstrukcji: Do zabudowy wymiar: 45 cm liczba kompletów: 10 Zużycie wody na cykl: 8.9 L Klasa energetyczna: C Poziom hałasu: 41 dBA typ wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): 4 liczba składanych drabinek (górny kosz): 1 Fast+™: Intesywne mycie w dolnym koszu AquaIntense® Opóźnienie startu: Tak, do 24h Programy liczba programów: 8 Program 1: Program automatyczny Program 2: AquaFlex® Program 3: Intensywny 70 °C Program 4: Eco 50 °C Program 5: GlassCare 40 °C Program 6: Quick & Shine® Program 7: Mini Program 8: Mycie wstępne Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: AquaIntense Funkcja 3: Fast+™ Podfunkcja 1: Tabletka Podfunkcja 3: SelfDry Technologie Intensywne mycie w dolnym koszu: AquaIntense® Fast+™ Opóźnienie startu: Tak, do 24h Funkcja tabletki: Auto Tabletka GlassShield: GlassShield® Silnik inwerterowy ProSmart™ detektor zabrudzenia System suszenia: Hot Air Drying rodzaj kosza & charakterystyczne akcesoria Szuflada na sztućce Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): 4 ilość składanych drabinek (górny kosz): 1 Półki w górnym koszu liczba półek w górnym koszu: 2 Design Materiał komory: Komora ze stali rdzoodpornej rodzaj wyświetlacza: LED Panel Direct Access: E9L-BLDC typ ramienia myjącego: Ramię przemywające Robust SelfDry Przesuwny dozownik detergentu typ zawiasów: SelFit® Wskaźnik pracy: LedSpot™ skuteczność i zużycie ilość kompletów: 10 Klasa energetyczna: C Zużycie energii (kWh/proces): 0.593 kWh Zużycie wody na cykl: 8.9 L Poziom hałasu: 41 dBA liczba stopni zmywania: 3 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: B rozmiary i waga Wysokość: 81.8 cm Szerokość: 44.8 cm Głębokość: 55 cm Waga: 31.8 kg Wysokość z opakowaniem: 85.9 cm Szerokość z opakowaniem: 49.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 33.7 kg Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterSafe+™


Zmywarki Beko wolnostojące – Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących marki Beko. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Beko BDFS26123AQ b300 ☆

Beko BDFS26123AQ b300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDFS26123AQ b300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 637d82305ecf79cb0d89bb55
 • ID kategorii: 585

☆ Beko BDFS26123AQ b300 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:59;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe informacje:sensor zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dopełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:antracyt;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane części, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:11 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:46 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:46 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;rodzaj etykiety:nowa;linia:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technologia suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - kolekcja:Beko BDFS26123*Q;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, dopełniające ramię Beko AquaIntense, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w procesu:0,8 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):81 kWh;Zużycie wody - cykl:8,7 litra


2. miejsce

☆ Beko Zmywarka bdfn26526aq (8690842546945) ☆

Beko Zmywarka bdfn26526aq (8690842546945) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Beko Zmywarka bdfn26526aq (8690842546945)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 636a97c80a3d5f0a9018149d
 • ID kategorii: 585

☆ Beko Zmywarka bdfn26526aq (8690842546945) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:05;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;uzupełniające dane:detektor zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, system ochrony szkła, automatyka zmywania;przypasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:antracyt;Dolny kosz:składane części, składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość:15 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;typ etykiety:nowa;kolekcja:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - linia:Beko BDFN26526AQ;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dopełniające pasujące (duże litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:dodatkowe ramię Beko AquaIntense, aktywne suszenie Beko Active Ventilation, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, system mycia tac Beko TrayWash, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w procesu:0,96 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):97 kWh;Zużycie wody - cykl:9,5 litra


3. miejsce

☆ Beko bdfn15430x b300 ☆

Beko bdfn15430x b300 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko bdfn15430x b300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62e87b90b256f581f9ad54b4
 • ID kategorii: 585

☆ Beko bdfn15430x b300 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:03:10;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dopełniające dane:samoczynny wyłącznik, samoczynne otwieranie drzwi, system ochrony szkła;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:system ochrony szkła;Funkcje uzupełniające:dodatkowe suszenie, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:D;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:metaliczny/inox;Dolny kosz:składane kolce;Górny kosz:składane części, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;ilość programów:5;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:koszyk na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność - nowa:14 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:47 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:47 dB;warianty programów zmywania:Clean&Shine, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;typ etykiety:nowa;kolekcja:Beyond;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Programy zmywania:35, 50, 60, 65, 70;Wariantowanie - mycie sztućców:koszyk;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie uzupełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, koszyk na sztućce, lejek do soli, półka na filiżanki, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Beko SelfDry, redukcja zacieków parą Beko SteamGloss, ochrona szkła Beko GlassShield;Zużycie energii w cyklu:0,85 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):85 kWh;Zużycie wody - cykl (nowa):11,5 litra


4. miejsce

☆ Beko BDFS26123WQ ☆

Beko BDFS26123WQ Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDFS26123WQ
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 631ac4f03754b7f0dfdf9c50
 • ID kategorii: 585

☆ Beko BDFS26123WQ - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:03:59;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dopełniające dane:czujka zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:11 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:46 dB;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu:46 dB;warianty programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;rodzaj etykiety:nowa;seria:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wariantowanie - kolekcja:Beko BDFS26123*Q;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, dodatkowe ramię Beko AquaIntense, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w cyklu:0,8 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):81 kWh;Zużycie wody - cykl:8,7 litra


5. miejsce

☆ Beko bdfn26521wq b300 (8690842439162) ☆

Beko bdfn26521wq b300 (8690842439162) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko bdfn26521wq b300 (8690842439162)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 638177f80a3d5fa1acac3454
 • ID kategorii: 585

☆ Beko bdfn26521wq b300 (8690842439162) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:4:05;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;uzupełniające dane:czujka zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje uzupełniające:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:E;Klasa produktywności zmywania:A;Kolor:biały;Dolny kosz:składane elementy, składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane elementy, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:15 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:43 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:43 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;wariant etykiety:nowa;seria:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:dopełniające ramię Beko AquaIntense, aktywne suszenie Beko Active Ventilation, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, system mycia tac Beko TrayWash, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w cyklu:0,96 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):97 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


6. miejsce

☆ bdfs26046xq bpro500 marki Beko ☆

bdfs26046xq bpro500 marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: bdfs26046xq bpro500 marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 633b9477902e51842b6d17a0
 • ID kategorii: 585

☆ bdfs26046xq bpro500 marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:3:40;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;uzupełniające dane:detektor zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, samoczynne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dopasowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa skuteczności zmywania:A;Kolor:metaliczny/inox;Dolny kosz:składane części, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;objętość:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:44 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:44 dB;rodzaje programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;wariant etykiety:nowa;linia:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi, technika suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-60;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:suszenie Hot Air, uzupełniające ramię Beko AquaIntense, suszenie Beko SelfDry, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w procesu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - cykl:8,9 litra


7. miejsce

☆ Zmywarka den48520xad marki Beko ☆

Zmywarka den48520xad marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Zmywarka den48520xad marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5d848d248e441aa1165b93f0
 • ID kategorii: 585
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Candy do 1500 zł

☆ Zmywarka den48520xad marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko Zmywarka BEKO DEN48520XAD o szerokości 59.8 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie posiada ramię myjące CornerIntense, a także program Quick&Shine 58'. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 15 kompletów naczyń.

Roczne zużycie wody wynosi 2660 litrów, a energii wynosi 270 kWh. CornerIntense CornerIntense to nowa kompozycja ramienia przemywającego w zmywarce BEKO DEN48520XAD, która sprawi,choćby naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną umyte całościowo i dokładnie.

Dzięki dodatkowej, obrotowej dyszy myjącej, silny strumień wody dotrze nawet do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki temu nie musisz już drobiazgowo planować rozstawienia naczyń w jej wnętrzu. Program Quick&Shine 58' specyficzny program zmywarki BEKO DEN48520XAD.

Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A++, który doskonale nadaje się do codziennego zmywania. Fast+ Program w zmywarce BEKO DEN48520XAD zagwarantuje wydajność zmywania przy niemal 3-krotnie krótszym cyklu – niezastąpiona technologia, gdy chcesz szybko uporać się z naczyniami, np.

przed wyjściem do pracy, albo późnym wieczorem. SteamGloss technologia SteamGloss sprawi, że umyte w zmywarce BEKO DEN48520XAD naczynia będą błyszczeć jak nowe, a ponadto po wyjęciu z urządzenia będzie można od razu ustawić je w miejscu przeznaczenia - bez strachu o to, że na obrusie czy w szafce pojawią się mokre plamy.

Taki efekt uzyskany zostaje przez zastosowania ciepła panującego w komorze zmywarki po zakończeniu procesu. GlassShield Jedną z flagowych i najistotniej nowoczesnych funkcji w zmywarce BEKO DEN48520XAD jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach.

Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia,dodatkowo 20-to krotnie wydłuża ich żywotność. Direct Access Nowy system sterowania w zmywarce BEKO DEN48520XAD, który pozwala wybierać funkcje i programy przystępne na kompaktowym, prostym w obsłudze wyświetlaczu.

Na panelu odszukasz wszystkie przystępne cykle zmywania i informacje o czasie trwania poszczególnych programów. Połowa załadunku Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki BEKO DEN48520XAD by ją uruchomić!

Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu pozwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu. System Acrobat Regulacja wysokości pełnego kosza to nie problem!

Trzypoziomowy System Acrobat sprawi,łatwo przypasujesz wnętrze zmywarki BEKO DEN48520XAD do zestawu naczyń, który zamierasz zmywać. Obfity Trzeci Kosz To komfortowe, dopełniające miejsce na sztućce, trzepaczki, łyżki wazowe czy noże.

obfity Trzeci Kosz pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w zmywarce BEKO DEN48520XAD i pozwala na precyzyjnie mycie wszystkich akcesoriów kuchennych. TrayWash Jeśli zmywanie solidnie zabrudzonych i tłustych tac z piekarnika dotychczas sprawiało Ci trudność, wybierz zmywarkę BEKO DEN48520XAD ze specjalnymi uchwytami TrayWash.

Dzięki nim umyjesz nawet 3 tace podczas jednego cyklu. Silnik inwerterowy Silnik inwerterowy w zmywarce BEKO DEN48520XAD to same mocne strony: bezawaryjność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy zużycie energii.

Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie. AutoDose Dzięki technice AutoDosing nie musisz pamiętać o detergencie przed każdym uruchomieniem zmywarki BEKO DEN48520XAD. Uzupełniasz detergent tylko raz na 30 dni, a czujniki znajdujące się w zmywarce same określają odpowiednią liczba detergentu konieczną do umycia naczyń.

Niezależnie od wybranego programu Twoje naczynia lśnią poprzez cały miesiąc, w trakcie gdy ty oszczędzasz czas i pieniądze! Zdejmowany blat W zmywarce BEKO DEN48520XAD istnieje możliwość zdjęcia blatu. Dzięki czemu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni.

System Water Safe System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki BEKO DEN48520XAD odcinany jest samoczynnie.


8. miejsce

☆ Beko Zmywarka bdfn36640xa (8690842478772) ☆

Beko Zmywarka bdfn36640xa (8690842478772) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Beko Zmywarka bdfn36640xa (8690842478772)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64c1cee43754b72a9cfa5172
 • ID kategorii: 585

☆ Beko Zmywarka bdfn36640xa (8690842478772) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

samoczynne otwieranie drzwi:nie;Czas trwania programu eco:3:56;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe dane:czujnik zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, samoczynny wyłącznik, samoczynne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, automatyka zmywania;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dodatkowe:blokada dostępu do panelu sterowania, system ochrony szkła, automatyka zmywania;Funkcje uzupełniające:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Interoperacyjność 3 - tekst:0;Interoperacyjność 4 - link Google Play:0;Interoperacyjność 5 - link Apple Store:0;Interoperacyjność 7 - link do strony producenta:0;Klasa energetyczna:C;Klasa efektywności zmywania:A;Kolor:srebrny;Dolny kosz:składane elementy, półki na filiżanki, składane kolce, uchwyt do mycia blach;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;liczba programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:16 kpl.;Załadunek częściowy:tak;Poziom hałasu:42 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:42 dB;rodzaje programów zmywania:samoczynny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;rodzaj etykiety:nowa;linia:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:wentylator, automatyczne uchylanie drzwi;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 40-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia blach, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (pokaźne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:ramię natryskowe Beko CornerIntense, aktywne suszenie Beko Active Ventilation, suszenie Beko SelfDry, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, system mycia tac Beko TrayWash, skrócenie cyklu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter, ramię natryskowe Beko DeepWash, samoczynne dozowanie detergentu Beko AutoDose;Zużycie energii w procesu:0,77 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):77 kWh;Zużycie wody - proces:9,5 litra


9. miejsce

☆ Bdfs15020x zmywarka marki Beko ☆

Bdfs15020x zmywarka marki Beko Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Bdfs15020x zmywarka marki Beko
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62a53d090a3d5f3e87ddd7c2
 • ID kategorii: 585

☆ Bdfs15020x zmywarka marki Beko - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDFS15020X 10 kpl. 45 cm Quick&Shine Zmywarka wolnostojąca BDFS15020X o pojemności 10 kompletów naczyń, ma 6 programów zmywania w tym program Quick&Shine. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Zmywarka wolnostojąca pojemność: 10 kompletów naczyń Klasa energetyczna: E Zużycie wody na cykl: 9,5l Poziom hałasu: 47 dBa ekran LED Opóźnienie startu Kolor: Pearl Inox ilość programów: 5 Zabezpieczenie przed zalaniem System suszenia: Hot Air Drying Wysokość: 85 cm Szerokość: 44,8 cm Program Quick&Shine Pełny proces zmywania w zaledwie w 58 minut unikalny program zmywarek Beko.

Jest to najszybszy (trwa zaledwie 58 minut) pełny program w klasie energetycznej A, który znakomicie pasuje do codziennego zmywania. Dno ze stali rdzoodpornej Bardziej trwała zmywarka Wybierając zmywarkę zwróć uwagę na to czy posiada ona dno ze stali rdzoodpornej tak jak ten model.

W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zapewnia istotnie obszerniejszą trwałość i wyższy poziom higieny we wnętrzu urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą w środku Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią poprzez sporo lat.

System Water Safe Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem wnętrza System Water Safe to ochrona przez wyciekiem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie.

GlassShield Ochrona szklanych naczyń Jedną z flagowych i najistotniej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko skutecznie broni wszelkie szklane naczynia, lecz także dwudziestokrotnie wydłuża ich żywotność.

Funkcja jest oparte na postępowej, automatycznej analizie poziomu twardości wody znajdującej we wnętrzu urządzenia. Wygodny dyspenser prosto otwierająca się pokrywa dozownika Nie trać czasu, próbując otworzyć dozownik detergentu.

Wysuwany dozownik detergentu można prosto otworzyć i zamknąć, co ułatwia dolewanie do niego detergentu. Solidne ramię myjące Walka z uporczywymi zabrudzeniami Niektóre zabrudzenia potrafią przyprawić o ból głowy.

nowe ramię myjące jest tak solidne,choćby najtrudniejsze do wyczyszczenia naczynia błyszczą jak świeże. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe właściwości typ konstrukcji: Wolnostojące wymiar: 45 cm liczba kompletów: 10 Klasa energetyczna: E Zużycie wody na proces: 9.5 L Poziom hałasu: 47 dBA rodzaj wyświetlacza: LED Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): 2 Opóźnienie startu: Tak, do 9h Połowa załadunku Kolor: Pearl Inox Programy liczba programów: 5 Progtam 1: Intensywny 70 °C Program 2: Eco 50 °C Program 3: Clean & Shine™ Program 4: Quick & Shine® Program 5: Mini Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: SteamGloss® Funkcja 3: Połowa wsadu Technologie Połowa załadunku Opóźnienie startu: Tak, do 9h Funkcja tabletki: Tabletka GlassShield: GlassShield® System suszenia: Hot Air Drying wariant kosza & typowe akcesoria Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat ilość składanych drabinek (dolny kosz): 2 typ koszyka na sztućce: Koszyk na sztućce Półki w górnym koszu ilość półek w górnym koszu: 2 Design Kolor: Pearl Inox Materiał komory: Komora ze stali rdzoodpornej typ wyświetlacza: LED Panel Direct Access: B6B - BLDC wariant ramienia przemywającego: Ramię myjące Robust Przesuwny dozownik detergentu skuteczność i zużycie ilość kompletów: 10 Klasa energetyczna: E Zużycie energii (kWh/proces): 0.755 kWh Zużycie wody na cykl: 9.5 L Poziom hałasu: 47 dBA ilość poziomów zmywania: 2 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: C rozmiary i waga Wysokość: 85 cm Szerokość: 44.8 cm Głębokość: 60 cm Waga: 35.5 kg Wysokość z opakowaniem: 88.9 cm Szerokość z opakowaniem: 49.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 38.1 kg Bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed zalaniem: WaterSafe™


10. miejsce

☆ Zmywarka Beko BDFN 26522XQ, kolor srebrny ☆

Zmywarka Beko BDFN 26522XQ, kolor srebrny Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: BEKO
 • Nazwa produktu: Zmywarka Beko BDFN 26522XQ, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62d8b0cd5ecf7952f3434604
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka Beko BDFN 26522XQ, kolor srebrny - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Beko BDFN 26522XQ 15kpl 3 kosz 60cm Zmywarka wolnostojąca o obszerności 15 kompletów naczyń, szerokości 60 cm i 3 koszem na sztućce. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Zmywarka wolnostojąca objętość: 15 kompletów naczyń Zużycie wody na proces: 9.5 L typ wyświetlacza: LED 3 kosz na sztućce Opóźnienie startu: Do 24h liczba programów: 6 GlassShield: Ochrona szklanych naczyń System suszenia: Active Fan Drying Kolor: Pearl Inox Wysokość: 85 cm Szerokość: 59,8 cm FlexiDrawer™ 5-pozycyjna taca na sztućce gwarantująca najróżniejsze opcje układania naczyń Ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest konieczność ręcznego mycia wyoskich kieliszków po spotkaniach z przyjaciółmi albo rodziną.

Na szczęście funkcja FlexiDrawer™ pozwala na ustawienie szuflady na sztućce w 5 różnych pozycjach, w zależności od wymaganej przestrzeni w górnym koszu. Dzisiaj możesz myć w zmywarce kieliszki nawet z wyjątkowo długą nóżką!

Fast+ choćby 3-krotnie szybsze zmywanie Poznaj funkcję, dzięki której przyspieszysz czas zakończenia programu bez utraty jakości zmywania! Fast+ przyspiesza cykl mycia choćby 3 razy* zapewniając przy tym trafną produktywność.

Funkcję tę można dołączyć do wybranych programów. *Przetestowano przez wewnętrzne laboratoria. Dno ze stali nierdzewnej Bardziej trwała zmywarka Wybierając zmywarkę zwróć uwagę na to czy ma ona dno ze stali nierdzewnej tak jak ten model.

W przeciwieństwie do zmywarki z plastikowym dnem, stal nierdzewna zapewnia wyraźnie większą trwałość i wyższy poziom higieny wewnątrz urządzenia. Zmywarka Beko daje pewność, iż nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą wewnątrz Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli radować się nią przez dużo lat.

System Water Safe Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem pomieszczenia System Water Safe to ochrona przez wyciekiem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody dopływ wody do zmywarki odcinany jest samoczynnie.

SPECYFIKACJA technicznA Kluczowe parametry typ konstrukcji: Wolnostojące wymiar: 60 cm ilość kompletów: 15 Klasa energetyczna: E Zużycie wody na cykl: 9.5 L Poziom hałasu: 43 dBA rodzaj wyświetlacza: LED Szuflada na sztućce: 5-pozycyjna taca na sztućce gwarantująca różne opcje układania naczyń Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): dopełniające miejsce na garnki i patelnie liczba składanych drabinek (górny kosz): uzupełniające miejsce na garnki i patelnie Fast+™: nawet 3-krotnie szybsze zmywanie Intesywne mycie w dolnym koszu: AquaIntense® Opóźnienie startu: Tak, do 24h Kolor: Pearl Inox Programy liczba programów: 6 Program 1: Program samoczynny Program 2: Intensywny 70 °C Program 3: Eco 50 °C Program 4: Delikatny 40 °C Program 5: Quick & Shine® Program 6: Mini Funkcje Funkcja 1: Hygiene Intense Funkcja 2: AquaIntense Funkcja 3: TimeDelay Funkcja 4: Fast+™ Podfunkcja 1: Key Lock Technologie Intensywne mycie w dolnym koszu: AquaIntense® Fast+™: nawet 3-krotnie szybsze zmywanie Opóźnienie startu: Tak, do 24h Funkcja tabletki: Tabletka GlassShield: Ochrona szklanych naczyń sensor zabrudzenia System suszenia: Active Fan Drying wariant kosza & charakterystyczne akcesoria Szuflada na sztućce: 5-pozycyjna taca na sztućce gwarantująca różnorodne opcje układania naczyń Regulacja wysokości górnego kosza: System Acrobat liczba składanych drabinek (dolny kosz): dopełniające miejsce na garnki i patelnie liczba składanych drabinek (górny kosz): uzupełniające miejsce na garnki i patelnie Półki w górnym koszu ilość półek w górnym koszu: 2 Akcesoria: Pots&Pans&Tray Holder Accessory Design Kolor: Pearl Inox Materiał komory: Bardziej trwała zmywarka wariant wyświetlacza: LED Panel Direct Access: B7 - BLDC rodzaj ramienia myjącego: konkretne ramię spryskujące Przesuwny dozownik detergentu: prosto otwierająca się pokrywa dozownika efektywność i zużycie liczba kompletów: 15 Klasa energetyczna: E Zużycie energii (kWh/cykl): 0.965 kWh Roczne zużycie energii (kWh): 270 kWh/rok Zużycie wody na proces: 9.5 L Roczne zużycie wody: 2660 L/rok Poziom hałasu: 43 dBA ilość stopni zmywania: 3 Napięcie: 220 - 240 V Częstotliwość: 50 Hz Klasa hałasu: B efektywność i waga Wysokość: 85 cm Szerokość: 59.8 cm Głębokość: 60 cm Waga: 49.3 kg Wysokość z opakowaniem: 88.9 cm Szerokość z opakowaniem: 64.4 cm Głębokość z opakowaniem: 66.1 cm Waga z opakowaniem: 51.5 kg Bezpieczeństwo Blokada rodzicielska: Blokada gwarantująca bezpieczeństwo Zabezpieczenie przed zalaniem: Ochrona przed wyciekiem wody i zalaniem wnętrza


Zmywarka Beko - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka Beko ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka Beko ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka Beko ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka Beko ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka Beko

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka Beko ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka Beko ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka Beko ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka Beko cena
 • jaka Zmywarka Beko opinie
 • Zmywarka Beko jaka najlepsza
 • Zmywarka Beko ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *