Jaka kapturowa zmywarka gastronomiczna najlepsza? Ranking zmywarek kapturowych gastronomicznych oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek kapturowych.

Gastronomiczna zmywarka kapturowa ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★. Testy, recenzje i opinie.

Kapturowe zmywarki gastronomiczne – Ranking październik 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych kapturowych zmywarek gastronomicznych. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Zmywarka kapturowa Tech Line GT-H500 DD ☆

Zmywarka kapturowa Tech Line GT-H500 DD Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa Tech Line GT-H500 DD
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626896d63754b75143174d66
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa Tech Line GT-H500 DD - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna kapturowa Tech Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

efektywność orientacyjna do 40 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC, wyświetlacz temperatury zbiornika i bojlera. Cykl mycia ciągłego zatrzymywany manualnie.

System filtrowania ze stali nierdzewnej. Proces mycia wynosi 90/120/180 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.


2. miejsce

☆ Zmywarka kapturowa tech line gt-h510 dd marki Asber ☆

Zmywarka kapturowa tech line gt-h510 dd marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa tech line gt-h510 dd marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 626896d63754b7c8b1174d64
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa tech line gt-h510 dd marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna kapturowa Tech Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. 2 pompy przemywające do mycia górnego i dolnego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody.

Dolne i górne ramiona myjące i płuczące. Skuteczność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który umożliwia kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC, ekran temperatury zbiornika i bojlera.

cykl mycia ciągłego zatrzymywany manualnie. System przefiltrowania ze stali rdzoodpornej. Cykl mycia wynosi 55/75/120 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.


3. miejsce

☆ Smeg Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm easyline ☆

Smeg Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm easyline Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Smeg Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm easyline
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63455b9c5ecf799d45f1a912
 • ID kategorii: 9892

☆ Smeg Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm easyline - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka profesjonalna kapturowa na rozszerzone kosze 60x50 cm Smeg z kolekcji Easyline sterowana elektronicznie. Rewelacyjnie sprawdzi się równocześnie w restauracjach i innym placówkach zbiorowego żywienia. Urządzenie zaimplementowany perystaltyczny dozownik płynu myjącego i perystaltyczny płynu nabłyszczającego.

Zmywarka ma pompę spustową z dynamicznym, 3-stopniowym systemem filtracyjnym oraz funkcję świeżej wody. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start i termostop gwarantującą słuszną temperaturę płukania.

Zmywarka posiada też funkcję automatycznego czyszczenia i funkcję samoczynnego mycia komory przy spuszczaniu wody. Na dodatek urządzenie ma też funkcję automatyczny start, po zamknięciu komory mycia (domyślnie wyłączona).

Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Resto Quality

Płukanie w zmywarce odbywa się z użyciem systemu HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). W pakiecie kosz z polipropylenu na talerze (22x śr.25 cm) o wymiarach 60x50 cm, kosz z polipropylenu uniwersalny o wymiarach 60x50 cm oraz pojemnik na sztućce z polipropylenu z 8 przegrodami.

Komora zmywarki posiada wytłoczone dno, ścianki wykonane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Kaptur zmywarki o podwójnych, izolowanych ściankach, z izolacją termo-akustyczną. Filtr zbiornika tworzony jest ze stali rdzoodpornej.

Urządzenie posiada też system kontroli pozycji filtra. Ramiona przemywające i płuczące połączone ze sobą, stworzone ze stali rdzoodpornej. W środku zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 22 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 1,8 kW.

Bojler na wodę o obszerności 8 litrów zastosowaną grzałkę o mocy 9 kW. Do zmywarki dołączone są także wąż doprowadzający wodę, a także wąż spustowy. Zużycie wody na jeden cykl wynosi ok. 3,2 litra. Zmywarka posiada 6 programów mycia 70/80/120/130/180/250 sekund.

skuteczność orientacyjna zmywarki to 60 koszy/h. W zmywarce można być pojemniki GN 1/1 i mniejsze. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 42 cm. Wysokość zmywarki przekazana z uwzględnieniem podniesionego kaptura.


4. miejsce

☆ Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm i systemem odzysku ciepła topline marki Smeg ☆

Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm i systemem odzysku ciepła topline marki Smeg Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Smeg
 • Nazwa produktu: Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm i systemem odzysku ciepła topline marki Smeg
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6345a1365ecf7960a4f6e242
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka kapturowa z koszem 60x50 cm i systemem odzysku ciepła topline marki Smeg - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka profesjonalna kapturowa na rozszerzone kosze 60x50 cm Smeg z serii Topline sterowana elektronicznie. Znakomicie sprawdzi się zarówno w restauracjach i innym placówkach zbiorowego żywienia. Urządzenie wbudowany perystaltyczny dozownik płynu przemywającego oraz perystaltyczny płynu nabłyszczającego. Zmywarka ma pompę spustową z dynamicznym, 3-stopniowym systemem filtracyjnym oraz funkcję świeżej wody. Sterowanie elektroniczne z funkcją soft start oraz termostop gwarantującą optymalną temperaturę płukania. Zmywarka posiada też funkcję automatycznego czyszczenia oraz funkcję automatycznego mycia komory przy spuszczaniu wody. Ponadto urządzenie ma też funkcję automatyczny start, po zamknięciu komory mycia (domyślnie wyłączona). Płukanie w zmywarce odbywa się z wykorzystaniem systemu HTR (bojler grawitacyjny + pompa płucząca). Urządzenie zostało wyekwipowane w system odzysku ciepła SHR+, który pozwala zaoszczędzić energię elektryczną potrzebą do ogrzania wody w zmywarce. Działanie systemu polega na odzysku ciepła z oparów i pary wodnej, która jest stworzona w trakcie cyklu pracy, następnie wykorzystana do ogrzania świeżej wody. W zestawie kosz z polipropylenu na talerze (22x śr.25 cm) o rozmiarach 60x50 cm, kosz z polipropylenu uniwersalny o wymiarach 60x50 cm oraz pojemnik na sztućce z polipropylenu z 8 przegrodami. Komora zmywarki posiada wytłoczone dno, ścianki wyprodukowane ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 304. Kaptur zmywarki o podwójnych, izolowanych ściankach, z izolacją termo-akustyczną. Filtr zbiornika stworzony jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada też system kontroli pozycji filtra. Ramiona przemywające, a także płuczące połączone ze sobą, stworzone ze stali nierdzewnej. Wewnątrz zostały wytłoczone prowadnice na kosz do zmywarki. Zbiornik zmywarki objętość 22 litrów, a za jego nagrzewanie odpowiada grzałka o mocy 1,8 kW. Bojler na wodę o objętości 8 litrów zaimplementowaną grzałkę o mocy 9 kW. Do zmywarki załączone są także wąż doprowadzający wodę i wąż spustowy. Zużycie wody na jeden cykl wynosi ok. 3,2 litra. Zmywarka ma 7 programów mycia. Temperatura płukania wynosi 85 stopni celsjusza. Produktywność orientacyjna zmywarki to 60 koszy/h. W zmywarce można być pojemniki GN 1/1 i mniejsze. Maksymalna wysokość naczyń wkładanych do komory wynosi 42 cm. Wysokość zmywarki podana z uwzględnieniem podniesionego kaptura.

5. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna Lozamet

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368db4b4fd3380001752cb
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line z dozownikiem płynu przemywającego. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Wydajność orientacyjna do 40 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC, a także wyparzania 85ºC. System przefiltrowania ze stali nierdzewnej. Dostosowywana moc grzałki bojlera Multi-power. Proces mycia wynosi 90/180 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.

6. miejsce

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line ☆

Asber Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 63368db5b4fd3380001752f5
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line. Zaimplementowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Efektywność orientacyjna do 40 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. System filtrowania ze stali nierdzewnej. Regulowana moc grzałki bojlera Multi-power. Proces mycia wynosi 90/180 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.

7. miejsce

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber ☆

Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61ceff7fd40333eda96acb7b
 • ID kategorii: 9892

☆ Zmywarka gastronomiczna kapturowa easy line marki Asber - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka gastronomiczna kapturowa Easy Line z dozownikiem płynu przemywającego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące.

2 pompy przemywające do mycia górnego i dolnego. Produktywność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który zezwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC i wyparzania 85ºC. System oczyszczania ze stali rdzoodpornej.

regulowana moc grzałki bojlera Multi-power. Cykl mycia wynosi 55/75/120 s. W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.


8. miejsce

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 ☆

Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ProfiChef
 • Nazwa produktu: Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 624ed2e70a3d5fbe5e9d8835
 • ID kategorii: 9892

☆ Profichef Zmywarka gastronomiczna do naczyń kapturowa smart pcz-03100 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Gastronomiczna zmywarka kapturowa do naczyń Smart ProfiChef PCZ-03100 z funkcją wyparzania dedykowana do mycia typu naczyń w obfitych lokalach gastronomicznych. Wysokość drzwi umożliwia mycie tac i pojemników GN oraz talerzy i półmisków o obszernych średnicach - maksymalnie o średnicy 45 cm i szkła do wysokości 42,5 cm. Panel sterowania daje możliwość ustawienia wielu funkcji: wybór języka komunikatów na wyświetlaczu. Wyświetlanie temperatury pracy zmywarki. Możliwość aktywacji sygnału dźwiękowego po zakończeniu procesu mycia. Możliwość ustawienia samoczynnego zmywania po zamknięciu drzwi. Wyświetlanie sumy wszelkich cykli mycia zmywarki. Aktywacja dozowników płynów myjącego i płuczącego. Możliwość ustawienia 4 programów mycia, z ustawieniem czasu cyklu, temperatury wody w zbiorniku (maksymalnie 65oC) i bojlerze (maksymalnie 92oC), szybkości dozowania detergentów: lekki - 60 s (produktywność mycia do 60 koszy na godz.) charakterystyczny - 120 s (efektywność mycia do 30 koszy na godz.) konkretny - 180 s (wydajność mycia do 20 koszy na godz.) intensywny - 9 minut (wydajność mycia do 7 koszy na godz.) ustawienia wymuszenia częstotliwości podmiany wody po określonej liczbie cykli Funkcja Termostop komory mycia i bojlera - zagwarantuje mycie w ustawionej temperaturze (cykl nie zacznie się, jeśli temperatura wody w zbiorniku/bojlerze jest poniżej ustawionej wartości). Funkcja samoczyszczenia - samoczynne czyszczenie komory mycia na koniec dnia po całkowitym opróżnieniu za pomocą gorącej wody z bojlera. Mycie naczyń w zmywarce odbywa się w temperaturze około 60ºC, natomiast wyparzanie – w temperaturze około 82-90ºC. Wskaźniki temperatury pracy bojlera i wanny myjącej. Możliwość automatycznego rozpoczęcia/zatrzymania procesu mycia poprzez zamknięcie/otwarcie kaptura. Zmywarka kapturowa PCZ-03100 może być zasilana równocześnie ciepłą jak i zimną wodą (10-50º C). Wykonanie zmywarki ze stali nierdzewnej zagwarantuje utrzymanie najwyższych standardów higieny oraz ułatwia utrzymanie jej w czystości. Dysze przemywające i płuczące tworzone ze stali rdzoodpornej. Głęboko tłoczona wanna i filtry wanny wyprodukowane ze stali nierdzewnej upraszczają utrzymanie czystości. Zaleca się zamianę wody w komorze przemywającej zmywarki co 20-30 cykli albo raz dziennie (zależne od stopnia zabrudzenia naczyń). Zaleca się jednak opróżnienie naczyń z resztek i wstępne ich opłukanie w celu bardziej wydajnego użycia wody w komorze przemywającej. Wyposażenie charakterystyczne zmywarki kapturowej PCZ-03100: dozownik płynu nabłyszczającego dozownik płyny przemywającego 2 kosze na 12/18 talerzy 50x50 cm kosz płaski na szkło 50x50 cm 2 pojemniki na sztućce wykorzystanie mistrzowskiej zmywarki w lokalu gastronomicznym (tj. Restauracja, kuchnia szkolna i przedszkolna, sala weselna, pizzeria, bar itp.) gwarantuje prędkie mycie obszernej ilości naczyń, szkła i sztućców przy niewielkim zużyciu środków chemicznych. Dzięki zmywarce gastronomicznej oszczędzamy jednocześnie czas jak i pieniądze przez co jej zakup zwraca się w krótkim czasie. Wytworzono w UE.

9. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka gastronomiczna w sklepie XXLgastro.pl

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 dd ☆

Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 dd Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 dd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6260ade1902e51ca41fc1d65
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 dd - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa Mitte Line z dozownikiem płynu myjącego. Wbudowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który zapobiega cofaniu się wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Sprawność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC.proces mycia ciągłego zatrzymywany manualnie. System przefiltrowania ze stali nierdzewnej. Cykl mycia wynosi 55/75/120 W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.

10. miejsce

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd ☆

Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Asber
 • Nazwa produktu: Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6260ade1d4033361b7aba0c1
 • ID kategorii: 9892

☆ Asber Zmywarka kapturowa mitte line gm-h510 w dd - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka gastronomiczna kapturowa Mitte Line z dozownikiem płynu przemywającego i pompą płuczącą. Zastosowany dozownik płynu nabłyszczającego. Zawór zwrotny, który uniemożliwia cofaniu się wody i zawór zwrotny uniemożliwiający cofaniu się brudnej wody. Dolne i górne ramiona przemywające i płuczące. Produktywność orientacyjna do 65 koszy na godzinę. Termostat bezpieczeństwa, który pozwala na kontrolę temperatury mycia 60ºC oraz wyparzania 85ºC.proces mycia ciągłego zatrzymywany manualnie. System filtrowania ze stali nierdzewnej. Cykl mycia wynosi 55/75/120 W wyposażeniu 1 kosz CP-16/18; 1 kosz CT-10 i 2 pojemniki na sztućce CU-7.

Gastronomiczna zmywarka kapturowa - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Gastronomiczna zmywarka kapturowa

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Gastronomiczna zmywarka kapturowa ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Gastronomiczna zmywarka kapturowa cena
 • jaka Gastronomiczna zmywarka kapturowa opinie
 • Gastronomiczna zmywarka kapturowa jaka najlepsza
 • Gastronomiczna zmywarka kapturowa ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *