Jaka zmywarka Amica do 2500 zł najlepsza? Ranking zmywarek marki Amica w cenie do 2500 zł oraz Opinie. Dane techniczne zmywarek do 2500 zł od producenta Amica.

Zmywarka marki Amica do 2500 zł ☆ Ranking 2023 ☆

Jaki produkt jest najlepszy w Rankingu z segmentu ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★? Charakterystyka modeli w zestawieniach ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★. Testy, recenzje i opinie.

Zmywarki Amica do 2500 zł do zabudowy – Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy marki Amica, dostępnych w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Amica DIM66C7EBOiTH ☆

Amica DIM66C7EBOiTH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM66C7EBOiTH
 • Ilość ofert: 4
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 608bda7f8e441a1eb3728136
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM66C7EBOiTH - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

progresywny silnik inwerterowy SilentDrive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche efektywne zmywanie nawet w krótkich programach.

technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii i widocznie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! automatycznie uchylane drzwi po zakończonym procesu zmywania sprawiają, że naczynia błyskawicznie i naturalnie doschną.

Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wyciągające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. To komfort wykorzystywania oraz mniejsze zużycie energii.

Chcesz, aby Twoje naczynia były higienicznie czyste i błyszczące? To realne dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje liczba bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, iż wyjmowane ze zmywarki naczynia są lśniące i nieprzeciętnie dosuszone.

Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając komunikaty świetlne, oznajmia Cię czy zmywarka pracuje (dioda świeci światłem ciągłym), kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia (światło miga), a także kiedy możesz je wyjąć, bo zmywanie jest zakończone (światło wyłączone).

Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym scala, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki czemu zyskasz choćby do 95 bezpłatnych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to wydajność pod każdym względem!

Zmywasz ekologicznie i ekonomicznie! Hałasy z kuchni nie są niczym błogim, zwłaszcza jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Dzięki wygłuszeniu zmywarki specjalnymi matami w środku oraz zastosowaniu bezszczotkowego silnika urządzenie pracuje nad wyraz cicho, ponieważ poziom głośności został obniżony aż do 44 dB.

To prawdziwy komfort dla Twoich uszu. Trzeci, niezależny kosz ze specjalnymi przegródkami na sztućce, umieszczony w górnej części komory zapewnia dużą ergonomię wykorzystywania — już nie musisz się schylać, wyciągając sztućce.

Zmywarka jest również bardziej pojemna, bo nie tracisz miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu, dzięki czemu możesz włożyć jeszcze więcej naczyń, a więcej naczyń = pokaźniejsze oszczędności. OptiTime pozwala dopasować czas zmywania naczyń do Twoich potrzeb.

Skróć proces zmywania, jeśli zależy Ci na czasie albo masz lekko zabrudzone naczynia. A gdy zależy Ci na domyciu niezwykle zabrudzonych naczyń, wydłuż program i ciesz się nieprzeciętnymi efektami!


2. miejsce

☆ Amica DIM66C7EBOiEU ☆

Amica DIM66C7EBOiEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM66C7EBOiEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 608bda7e8e441a1eb3728134
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM66C7EBOiEU - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Czas programu dla standardowego procesu mycia:3:40;dodatkowe informacje:filtr antybakteryjny, samoczynne otwieranie drzwi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome elementy w koszach;Opcje dodatkowe:Amica Add+ - możliwość dołożenia naczyń w trakcie procesu, samoczynne wznowienie pracy Amica WashRestart, dopełniające suszenie, filtr antybakteryjny, silnik Amica SilentDrive 3.0, suszenie parą Amica SteamPower, szuflada MaxiSpace3, światło podłogowe Blue DOT, zmywanie strefowe;Funkcje uzupełniające:uzupełniające suszenie, zmywanie strefowe;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy;Klasa energetyczna:C;liczba kompletów:14;liczba programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce, taca na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);pojemność - liczba kompletów:14 kpl.;pojemność - nowa:14 kpl.;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44;Klasa poziomu hałasu:C;Poziom hałasu - nowy:44 dB;warianty programów zmywania:autoczyszczenie, cichy, higieniczny, program "godzinny";rodzaj etykiety:nowa;wariant zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (znaczne litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;ekran elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:szuflada Amica MaxiSpace3, silnik Amica SilentDrive 3.0;Zużycie energii w procesu:0,75 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):75 kWh;Zużycie wody w cyklu:9,8 litrów;Zużycie wody - proces (nowa):9,8 litrów


3. miejsce

☆ Amica DIM46C9 ☆

Amica DIM46C9 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM46C9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 60f6c43a8e441a6b413e94d1
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM46C9 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica DIM 46C9TBONSiH 10 kpl 9 programówZmywarka do zabudowy firmy Amica o objętości 10 kompletów z 9 programami zmywania, zintegrowanym panelem sterującym i wyświetlaczem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Wysokość: 81,5 cmSzerokość: 44,8 cmGłębokość: 55 cmWaga netto: 33 kgPojemność: 10 kpl.

naczyń9 programów zmywaniaLiczba koszy: 3Poziom głośności: 44 dBSterowanie dotykowePanel sterujący: ZintegrowanyWyświetlacz LEDFunkcja opóźnienia startuKomora ze stali rdzoodpornej Silnik SilentDrive 3.0Nowoczesny silnik inwerterowy Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń.

Efekt? Wyjątkowo ciche sprawne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii, a także pokaźnie przedłużona żywotność zmywarki. TurboSpinnerNiedomyte naczynia w narożnikach zmywarki — znasz to? dzisiaj to już przeszłość!

TurboSpinner, czyli komplet 3 śmigieł zintegrowanych w jednej natrysznicy dolnej, obracających się niezależnie wokół własnej osi, lepszą dystrybucję wody choćby o 30% w stosunku do standardowej natrysznicy, dzięki czemu woda dociera do naczyń z wielu stron i pod różnorodnymi kątami.

TurboSpiner to sprawne i równomierne zmywanie w całej komorze zmywarki — na dodatek w narożnikach! OpenDryOpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! automatycznie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia sprawią, iż naczynia momentalnie i naturalnie doschną.

Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne — odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody.

SteamPower ProIdealnie domyte, dosuszone i higienicznie czyste naczynia — to osiągalne dzięki zaimplementowaniu zaawansowanego systemu generowania pary! Para używana jest dwukrotnie. Pierwszy raz na początku cyklu — rozmiękcza zaschnięte lub konkretnie zabrudzone naczynia, dzięki temu wydajność całego procesu zmywania jest znacznie wyższa.

Para użyta drugi raz przed końcem cyklu redukuje bakterie i powoduje, że naczynia są zdezynfekowane, lśniące i lepiej dosuszone. BlueDot+Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając komunikaty świetlne, oznajmia Cię czy zmywarka pracuje (dioda świeci światłem ciągłym), kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia (światło miga) i kiedy możesz je wyjąć, bo zmywanie jest zakończone (światło wyłączone).

Klasa energetyczna CPłacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym wiąże, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki czemu zyskasz nawet do 95 gratisowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to skuteczność pod każdym względem!

Zmywasz ekologicznie i ekonomicznie! SPECYFIKACJA technologicznA:Wysokość: 81,5 cmSzerokość: 44,8 cmGłębokość: 55 cmRegulacja wysokości: 50 mmWaga netto: 33 kgKolor: Ocynkowane boki i drzwi zewnętrzneKolor panelu sterowania: CzarnyPojemność: 10 kpl.

naczyńZużycie energii w programie Eco: 0,593 kWh/cyklZużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 59 kWh/100Zużycie wody dla programu Eco: 8,5 l/cyklDługość przewodu zasilającego: 1,5 mDługość węża dopływowego: 1,5 mDługość węża odprowadzającego wodę: 1,4 mPoziom głośności: 44 dBKlasa efektywności akustycznej: BSilnik: SilentDrive 3.0Klasa energetyczna: CPanel sterowaniaPanel sterujący: ZintegrowanySterowanie dotykoweWyświetlacz LEDKolor wyświetlacza: biały Programy zmywania9 programów zmywaniaDelikatnyEcoSzybki 30'AutoNamaczanieAutoczyszczenieHigiena+Pełny 58'CichyFunkcjonalnośćNaviPanelWashRestartTurboSpinnerSkróć czasOptiTime ProEcoBarZoneWashExtra suszenieIntenseCleanShineDoseNiskie zużycie wodySteamPower ProNiski poziom głośnościAntiFloodAdd+liczba dostosowywanych nóżek: 3Lejek do soli regeneracyjnej3-częściowy układ filtrówAntiBacteria FilterCzujnik mętnościFunkcja Opóźnienie Startu: 1-24 hLiczba ramion natryskowych: 3 WyposażenieStandardowa regulacja wysokości górnego koszaSmartTrayOpenDryLiczba koszy: 3 szt.Wyłączenie funkcji OpenDryCleanReminderSkładane części w koszachSkładane elementy w dolnym koszuAquaStopSygnalizacja dźwiękowaOświetlenie wewnętrzne LEDBlueDot+sensor braku soliCzujnik braku nabłyszczaczaOzdobny uchwyt dolnego koszaOzdobny uchwyt górnego koszaPółki na kubki w górnym koszu: 1 szt.Silikonowe nakładkiKosze modułoweKomora ze stali rdzoodpornejKoszyk na sztućce w dolnym koszu


4. miejsce

☆ Amica DIM46C6EBOiEU ☆

Amica DIM46C6EBOiEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM46C6EBOiEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 609cbf5c82fff06a78c96020
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM46C6EBOiEU - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Czas programu dla typowego procesu mycia:3:28;dodatkowe dane:filtr antybakteryjny, automatyczne otwieranie drzwi;dobranie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach;Opcje uzupełniające:Amica Add+ - możliwość dołożenia naczyń podczas cyklu, samoczynne otwieranie drzwi, automatyczne wznowienie pracy Amica WashRestart, dodatkowe suszenie, filtr antybakteryjny, silnik Amica SilentDrive 3.0, suszenie parą Amica SteamPower, szuflada MaxiSpace3, światło podłogowe Blue DOT, zmywanie strefowe;Funkcje dopełniające:dopełniające suszenie, zmywanie strefowe;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny;Klasa energetyczna:C;liczba kompletów:10;ilość programów:6;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość - liczba kompletów:10 kpl.;objętość - nowa:10 kpl.;Poziom hałasu (zmywanie):44 dB;Poziom hałasu:44;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu - nowy:44 dB;rodzaje programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, cichy, higieniczny, program "godzinny";typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szuflada na sztućce, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zaimplementowane technologie:szuflada Amica MaxiSpace3, silnik Amica SilentDrive 3.0;Zużycie energii w procesu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0,5 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody w procesu:8 litrów;Zużycie wody - cykl (nowa):8 litrów

5. miejsce
Inne Rankingi:  Zmywarka marki Amica do 2000 zł

☆ Amica DIM66B7EBOWIEU ☆

Amica DIM66B7EBOWIEU Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica DIM66B7EBOWIEU
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 646335ff8e441a753a7d2de0
 • ID kategorii: 523

☆ Amica DIM66B7EBOWIEU - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas programu dla typowego cyklu mycia:4:09;Długość węża dopływowego:150 cm;Długość węża odpływowego:140 cm;dodatkowe dane:filtr antybakteryjny, samoczynne otwieranie drzwi;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome części w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:automatyka zmywania;Funkcje dodatkowe:dopełniające suszenie, możliwość skrócenia czasu zmywania, zmywanie strefowe, automatyka zmywania, możliwość obniżenia zużycia energii;Okres Gwarancji:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:sygnał dźwiękowy, sygnał świetlny, wyświetlanie czasu do końca programu;Klasa energetyczna:B;Klasa sprawności zmywania:A;Dolny kosz:składane komponenty;Górny kosz:regulacja wysokości kosza Lift-Up, składane części;liczba kompletów:14 kpl.;liczba programów:7;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:nie;Panel sterowania:zintegrowany (zakryty);objętość:14 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:40 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:40 dB;rodzaje programów zmywania:autoczyszczenie, samoczynny, cichy, ekonomiczny (eco), higieniczny, namaczanie, program "godzinny";typ etykiety:nowa;rodzaj zmywarki:zmywarka do zabudowy;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:samoczynne uchylanie drzwi;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:55 cm;Szerokość:59,8 cm;Wysokość:81,5 cm;Wyposażenie dopełniające:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy;Wyposażenie uzupełniające pasujące (szerokie litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LED (diodowy);Zabezpieczenie przed zalaniem:wąż dopływowy;zastosowane technologie:silnik Amica SilentDrive 3.0, zbiornik oszczędzający wodę Amica ReWater Tank;Zawiasy ślizgowe:nie;Zużycie energii w cyklu:0,65 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:0 W;Zużycie prądu (100 cykli):65 kWh;Zużycie wody - cykl:8,9 l


Zmywarki Amica do 2500 zł wolnostojące – Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP5 najchętniej wybieranych zmywarek marki Amica w cenie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ zmywarka dfv61e6aisn marki Amica ☆

zmywarka dfv61e6aisn marki Amica Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: zmywarka dfv61e6aisn marki Amica
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6358a2c7d40333112d04569d
 • ID kategorii: 585

☆ zmywarka dfv61e6aisn marki Amica - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Amica Zmywarka DFV61E6aISN

2. miejsce

☆ zmywarka dfm62d7toqih marki Amica ☆

zmywarka dfm62d7toqih marki Amica Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: zmywarka dfm62d7toqih marki Amica
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6074194c82fff006be94cdc4
 • ID kategorii: 585

☆ zmywarka dfm62d7toqih marki Amica - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica DFM 62D7TOqIH 14 Kompletów InoxZmywarka Amica DFM 62D7TOqIH wolnostojąca, o szerokości 60cm, w kolorze inox, z 7 programami zmywania, mieszcząca nawet 14 kompletów. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wymiary (WxSxG): 84,5 cm x 59,8 cm x 60 cmPojemność: OptiSpace 14Klasa energetyczna: DZużycie energii w programie Eco: 0,849 kWh/cyklZużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 85 kWh/100Zużycie wody dla programu Eco: 10l/cyklPoziom głośności: 44dBPanel sterujący: zewnętrzny7 programów zmywania: Intensywny, Delikatny, Eco, szybki 30min, Auto, Higiena +, Pełny 60minFunkcja Opóźnienie Startu: 1-24 h Silnik SilentDrive 2.0Bezszczotkowy silnik SilentDrive 2.0 gwarantuje cichszą pracę zmywarki i mniejsze zużycie energii, a dzięki 2 prędkościom zmywanie będzie nieprzeciętnie przypasowane do typu naczyń.

Dwa poziomy ciśnienia wody pozwalają na delikatne mycie naczyń w górnym koszu, podczas gdy w koszu dolnym odbywa się intensywne zmywanie uciążliwych zabrudzeń. Technika bezszczotkowa to gwarancja dłuższej żywotności silnika.

OpenDryOpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! samoczynnie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia sprawią, że naczynia momentalnie i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne — odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wyciągające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max.

40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. SteamPower Chcesz, aby Twoje naczynia były higienicznie czyste i błyszczące? To realne dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje liczba bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także powoduje, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są połyskujące i idealnie dosuszone.

Klasa energetyczna D Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym wiąże, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 20%. Dzięki czemu zyskasz choćby do 63 gratisowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to efektywność pod każdym względem!

Zmywasz organicznie i ekonomicznie! Program Pełny 60'potrzebujesz ekspresowo i sprawnie umyć naczynia? Ten program zrobi to już w godzinę! Dzięki wszystkim fazom mycia — łącznie z namaczaniem i suszeniem, osiągniesz te same świetne efekty, co w dłuższych programach.

SmartTraySkorzystaj z jeszcze większej przestrzeni, dzięki specjalnej przesuwnej tacy na sztućce i filiżanki umieszczonej nad górnym koszem. Rozszerzona rozciągliwość załadunku to pokaźniejsza objętość zmywarki, bezpieczniejsze mycie delikatnych naczyń i skrupulatniejsze czyszczenie sztućców.

SPECYFIKACJA technologicznAWysokość: 84,5 cmSzerokość: 59,8 cmGłębokość: 60 cmWaga netto: 45,5 kgKolor: InoxPojemność: OptiSpace 14Zużycie energii w programie Eco: 0,849 kWh/cyklZużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 85 kWh/100Zużycie wody dla programu Eco: 10 l/cyklDługość przewodu zasilającego: 1,5 mDługość węża dopływowego: 1,5 mDługość węża odprowadzającego wodę: 1,4 mProgram referencyjny: EcoPoziom głośności: 44 dBKlasa wydajności akustycznej: BSilnik: SilentDrive 2.0Klasa energetyczna: DPanel sterowaniaPanel sterujący: ZewnętrznyPrzyciski elektroniczneWyświetlacz LEDKolor wyświetlacza: białyProgramy zmywania7 programów zmywaniaIntensywnyDelikatnyEcoSzybki 30'AutoHigiena+Pełny 60' FunkcjonalnośćWashRestartWaterSprayZoneWashExtra suszenieIntenseCleanShineDoseNiskie zużycie wodySteamPowerNiski poziom głośnościAntiFlood3-częściowy układ filtrówAntiBacteria FilterChildLockFunkcja Opóźnienie Startu: 1-24 hLiczba ramion natryskowych: 3WyposażenieStandardowa regulacja wysokości górnego koszaSmartTrayOpenDryLiczba koszy3 szt.Składane części w koszachSkładane elementy w dolnym koszuSkładane komponenty w górnym koszuSygnalizacja dźwiękowaCzujnik braku soliCzujnik braku nabłyszczaczaOzdobny uchwyt dolnego koszaOzdobny uchwyt górnego koszaPółki na kubki w górnym koszu: 1 szt.Kosze modułoweKomora ze stali rdzoodpornejDo zabudowy pod blatKoszyk na sztućce w dolnym koszu


3. miejsce

☆ Amica zmywarka dfm61e6qisn (5906006912697) ☆

Amica zmywarka dfm61e6qisn (5906006912697) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica zmywarka dfm61e6qisn (5906006912697)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6033ea1d2da47cd59203f9af
 • ID kategorii: 585

☆ Amica zmywarka dfm61e6qisn (5906006912697) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Pozostałe cechyWashRestart Opóźnienie startu: 2/4/6/8 AntiBacteria Filter ShineDose Program Pełny 60' SteamPower Child lock 3-częściowy układ filtrów Regulacja wysokości górnego kosza Składane półeczki w górnym koszu Składane elementy w dolnym koszu AntiFlood


4. miejsce

☆ AMICA DFM46C8EOiBH, DFM46C8EOiBH ☆

AMICA DFM46C8EOiBH, DFM46C8EOiBH Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: AMICA DFM46C8EOiBH, DFM46C8EOiBH
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 61841ab0d40333648904da39
 • ID kategorii: 585

☆ AMICA DFM46C8EOiBH, DFM46C8EOiBH - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica DFM 46C8EOiBH 10kpl 8 programów Zmywarka wolnostojąca o objętości 10 kompletów naczyń, zużycie wody dla programu Eco to 8l, 8 programów zmywania, komora tworzona ze stali rdzoodpornej. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Zmywarka wolnostojąca Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 44,8 cm Kolor: Czarny pojemność: 10 kompletów naczyń Zużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 59 kWh Zużycie wody dla programu Eco: 8l Poziom głośności: 44 dBa Silnik: SilentDrive 3.0 Panel sterujący: Zewnętrzny ekran LED 8 programów zmywania Silnik SilentDrive 3.0 innowacyjny silnik inwerterowy Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i typu naczyń.

Efekt? Wyjątkowo ciche produktywne zmywanie nawet w niedługich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz istotnie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDry OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń!

samoczynnie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia sprawią, że naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne — odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wyciągające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max.

40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. SteamPower Chcesz, żeby Twoje naczynia były higienicznie czyste i błyszczące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu procesu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także powoduje, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są błyszczące i nadzwyczajnie dosuszone.

Klasa energetyczna C Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym łączy, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki czemu zyskasz choćby do 95 darmowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to sprawność pod każdym względem!

Zmywasz naturalnie i ekonomicznie! AquaStop Zmywarce nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! w sytuacji jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który samoczynne odetnie jej dopływ.

dzisiaj możesz posiadać pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów. Niskie zużycie wody Jeżeli troszczysz się o środowisko i równocześnie dbasz o swój domowy budżet, z całą pewnością docenisz zmywarki, które potrzebują mniej wody na proces przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych efektów mycia.

To oznacza mniejsze koszty za każdym razem, gdy zmywarka zmywa! Ekologia i ekonomia w jednym. SPECYFIKACJA technologicznA informacje technologiczne Wysokość: 84,5 cm Szerokość: 44,8 cm Głębokość: 60 cm Waga netto: 40 kg Kolor: Czarny objętość: 10 kpl.

naczyń Zużycie energii w programie Eco: 0,593 kWh/cykl Zużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 59 kWh/100 Zużycie wody dla programu Eco: 8 l/proces Długość przewodu zasilającego: 1,5 m Długość węża dopływowego: 1,5 m Długość węża odprowadzającego wodę: 1,4 m Program referencyjny: Eco Poziom głośności: 44 dB Klasa produktywności akustycznej: B Silnik: SilentDrive 3.0 Klasa energetyczna: C Panel sterowania Panel sterujący: Zewnętrzny Przyciski elektroniczne wyświetlacz LED kolor wyświetlacza: biały Programy zmywania 8 programów zmywania Intensywny Delikatny Eco prędki 30' Auto Autoczyszczenie Higiena+ Pełny 58' Funkcjonalność WashRestart ZoneWash Extra suszenie IntenseClean ShineDose Niskie zużycie wody SteamPower AntiFlood 3-częściowy układ filtrów AntiBacteria Filter ChildLock Funkcja Opóźnienie Startu: 1-24 h liczba ramion natryskowych: 3 Wyposażenie typowa regulacja wysokości górnego kosza MaxiSpace3 OpenDry ilość koszy: 3 szt.

Inne Rankingi:  Zmywarka do 10500 zł

Składane komponenty w koszach Składane elementy w dolnym koszu AquaStop Sygnalizacja dźwiękowa czujka braku soli sensor braku nabłyszczacza ozdobny uchwyt dolnego kosza dekoracyjny uchwyt górnego kosza Półki na kubki w górnym koszu: 1 szt.

Kosze modułowe Komora ze stali nierdzewnej Do zabudowy pod blat


5. miejsce

☆ Amica dfm66c8eoibh (5906006912444) ☆

Amica dfm66c8eoibh (5906006912444) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Amica
 • Nazwa produktu: Amica dfm66c8eoibh (5906006912444)
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6074193a82fff006be94cd33
 • ID kategorii: 585

☆ Amica dfm66c8eoibh (5906006912444) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Amica DFM 66C8EOiBH 14 kompletÓW CZARNA Zmywarka Amica DFM 66C8EOiBH, o szerokości 60cm, w odcieniu czarnym, z 7 programami zmywania i mieszcząca nawet 14 kompletów NAJWAŻNIEJSZE właściwości:wymiary (WxSxG): 84,5 cm x 59,8 cm x 60 cmKolor: CzarnyPojemność: OptiSpace 14Klasa energetyczna: CZużycie energii w programie Eco: 0,747 kWh/cyklZużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 75 kWh/100Zużycie wody dla programu Eco: 9,8 l/cyklPoziom głośności: 44 dBPanel sterujący: Zewnętrzny, ekran LED7 programów zmywania: Intensywny, Delikatny, Eco, prędki 30', Auto, Higiena+, Pełny 58'ChildLockFunkcja Opóźnienie Startu: 1-24 hLiczba koszy: 3 szt.

Silnik SilentDrive 3.0Nowoczesny silnik inwerterowy Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dostosowuje ciśnienie wody do programu i typu naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche skuteczne zmywanie choćby w niedługich programach.

technika bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz widocznie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDryOpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! automatycznie uchylane drzwi zmywarki w ostatniej fazie suszenia sprawią, że naczynia momentalnie i naturalnie doschną.

Jest to rozwiązanie energooszczędne i w pełni bezpieczne — odległość na jaką uchylają się drzwi to 7-10 cm, a wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody.

SteamPowerChcesz, by Twoje naczynia były higienicznie czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej parze użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce i powoduje, że wyjmowane ze zmywarki naczynia są połyskujące i znakomicie dosuszone.

Klasa energetyczna C Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet, a także środowisko naturalne w zmywarkach Amica zastosowaliśmy rozwiązania zapewniające mniejsze zużycie energii elektrycznej i co się z tym integruje, niższe rachunki.

Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C w stosunku do zmywarki klasy F wynosi 31%. Dzięki temu zyskasz nawet do 95 gratisowych cykli zmywania rocznie. Zmywarki Amica to skuteczność pod każdym względem!

Zmywasz organicznie i ekonomicznie! AquaStopZmywarce nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! w sytuacji jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który automatyczne odetnie jej dopływ. Teraz możesz posiadać pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów.

Program Pełny 58' Ci trzeba ekspresowo i produktywnie umyć naczynia? Program nieprzeciętny do codziennego, prędkiego mycia naczyń — z gwarancją efektywności. Mieści wszystkie fazy mycia — łącznie z namaczaniem i suszeniem, dzięki temu już w niecałą godzinę możesz liczyć na wspaniały efekt!

SPECYFIKACJA technicznAWysokość: 84,5 cmSzerokość: 59,8 cmGłębokość: 60 cmWaga netto: 47 kgKolor: CzarnyPojemność: OptiSpace 14Zużycie energii w programie Eco: 0,747 kWh/cyklZużycie energii w programie Eco dla 100 cykli: 75 kWh/100Zużycie wody dla programu Eco: 9,8 l/cyklDługość przewodu zasilającego: 1,5 mDługość węża dopływowego: 1,5 mDługość węża odprowadzającego wodę: 1,4 mProgram referencyjny: EcoPoziom głośności: 44 dBKlasa sprawności akustycznej: BSilnik: SilentDrive 3.0Klasa energetyczna: CPanel sterowaniaPanel sterujący: ZewnętrznyPrzyciski elektroniczneWyświetlacz LEDKolor wyświetlacza: biały Programy zmywania7 programów zmywaniaIntensywnyDelikatnyEcoSzybki 30'AutoHigiena+Pełny 58'FunkcjonalnośćWashRestartWaterSprayZoneWashExtra suszenieIntenseCleanShineDoseNiskie zużycie wodySteamPowerNiski poziom głośnościAntiFlood3-częściowy układ filtrówAntiBacteria FilterChildLockFunkcja Opóźnienie Startu: 1-24 hLiczba ramion natryskowych: 3 WyposażenieStandardowa regulacja wysokości górnego koszaMaxiSpace3OpenDryLiczba koszy: 3 szt.Składane elementy w koszachSkładane części w dolnym koszuSkładane komponenty w górnym koszuAquaStopSygnalizacja dźwiękowaCzujnik braku soliCzujnik braku nabłyszczaczaOzdobny uchwyt dolnego koszaOzdobny uchwyt górnego koszaUchwyty na kieliszkiPółki na kubki w górnym koszu: 1 szt.Kosze modułoweKomora ze stali nierdzewnejDo zabudowy pod blat


TOP3 zmywarek do zabudowy: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 najchętniej wybieranych zmywarek do zabudowy w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Bosch SCE52M75 ☆

Bosch SCE52M75 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch SCE52M75
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5eeb25be2da47c3076faae43
 • ID kategorii: 523

☆ Bosch SCE52M75 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

Zmywarka Bosch SCE 52M75EU modułowa 60 cm 7 kplZmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: umożliwia pokaźniejszą sprężystość załadunku dzięki udoskonalonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych. 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz informuje o braku nabłyszczacza i soli. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy.

NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Do zabudowyKlasa efektywności energetycznej: FZużycie energii na 100 cykli: 67 kWhZużycie wodny na proces: 9 lPoziom hałasu: 47 dB(A)objętość: 7 kompletów naczyńKlasa emisji hałasu: CCzas trwania programu: 3:55 (h:min)5 programów2 Funkcje specjalne: SpeedPerfect Plus, Higiena PlusProgramowanie czasu startu: 1-24 h Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanychProgram Szkło 40° delikatnie myje szklanki, kufle a nawet delikatne, kryształowe kieliszki gwarantując trafne wysuszenie i lśniący połysk.

To jest możliwe dzięki niższej temperaturze zmywania, dostosowanej temperaturze nabłyszczania i wydłużonej fazie suszenia. Bądź spokojny - Twoje delikatne naczynia będą bezpiecznie! Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się równocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezusterkową ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń wewnątrz. Czujniki stale monitorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza wydajność.postępowa technika zapewniająca maksymalną skuteczność oraz organiczne zmywanie z nadzwyczajnymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z dokładnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej produktywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i niezrównanie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Program automatyczny - wydajne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje trafną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są starannie dostosowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co skuteczne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla idealnych rezultatów zmywania. Trafny program dla przeróżnego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

AquaSensor - nieprzeciętny rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody.Zmywarki Bosch mają pełną kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalny czujka AquaSensor bada wielokrotnie w trakcie jednego mycia stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to niezbędne. Timer: nietrudne planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Wymiennik ciepła: zawsze optymalna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.Zmywarki zaopatrzone w wymiennik ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w nad wyraz higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala również wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając wyraźną ilość energii.

Funkcja HigienaPlus: najwyższy standard poziomu higieny.Dla rodzin z drobnymi dziećmi albo alergików, sterylna czystość może być obszernym wyzwaniem. Funkcja HigienaPlus zapewnia wysoki kanon higienicznego zmywania.

Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta rozszerza temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją poprzez dziesięć minut,pousuwać pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień p


2. miejsce

☆ Samsung DW60R7040 ☆

Samsung DW60R7040 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung DW60R7040
 • Ilość ofert: 6
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 5e393de582fff06c3b5f84e1
 • ID kategorii: 523

☆ Samsung DW60R7040 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

cechy Główne

 • typ: do pełnej zabudowy
 • objętość: 13 kompletów
 • Ukryty dotykowy panel sterowania
 • samoczynne otwieranie drzwi po zakończeniu cyklu zmywania, które umożliwia ujście pary
 • 7 programów: automatyczny, Intensywny, Eko, Zmywanie wstępne, Ekspresowy (mycie + suszenie 60min), Cichy (2dB), Delikatny
 • 1/2 załadunku - możliwość zmywania w jednym koszu przy mniejszym zużyciu wody
 • Regulacja wysokości górnego kosza
 • Poziom głośności: 44 dB(A)

cechy dopełniające

 • Funkcja dezynfekcji
 • Opóźniony start (1-24h)
 • Booster skrócenie czasu zmywania
 • Wskaźnik braku soli
 • Wskaźnik uzupełnienia nabłyszczacza
 • Koszyk na sztućce
 • Składana półka na noże
 • Składane kolce (dolny kosz)
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Pełne zabezpieczenie przed zalaniem i wąż Aqua Stop
 • Ramiona spryskujące: śmigło dolne / śmigło środkowe/ śmigło górne
 • Wykończenie wnętrza: stal nierdzewna

cechy unikalne

 • Funkcja dezynfekcji funkcja, dzięki której przy ostatnim płukaniu temperatura wzrasta do 70C i zostaje utrzymana przez kilka minut.
 • Wygoda użytkowania dzięki funkcji połowy załadunku -gdy potrzebujesz umyć mniejszą ilość naczyń, skorzystaj z opcji połowy załadunku, która pozwoli na zaoszczędzenie energii, wody i czasu.
 • Program automatyczny pakiet czujników ocenia ilość naczyń, stopień zabrudzenia wody i adekwatnie dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.
 • Funkcja zabezpieczenia przed - cyfrowy czujka zlokalizowany pod zmywarką pozwala na natychmiastowe wykrycie wycieku z wnętrza urządzenia a Aqua Stop zapobiega wyciek z węża doprowadzającego.
 • Wyjątkowo cicha praca dzięki specjalnie zaprojektowanej komorze ze stali rdzoodpornej, urządzenie stwarza tylko 44 decybele. Na dodatek, w programie cichym zmywarka pracuje jeszcze o 2 dB ciszej.
Inne Rankingi:  Zmywarka do 10000 zł

właściwości techniczne

Etykieta energetyczna

Pobierz

typ Zabudowa Panel sterujący zintegrowany liczba programów 7 pojemność 13 kompletów Zużycie wody 9,9 L Funkcje - Zabezpieczenie przed zalaniem
- Wskaźnik soli
- Opóźniony start
- Zabezpieczenie przed dziećmi
- Wskaźnik nabłyszczacza
- Połowa załadunku Trzeci kosz Nie Programy zmywania - Eco
- Express
- Cichy
- Delikatny
- Intensywny
- Mycie wstępne Poziom hałasu 44 dB Klasa energetyczna D Klasa głośności B kolor Nie dotyczy Wysokość 81.5 cm Szerokość 59.8 cm Głębokość 55 cm Waga 32 kg

3. miejsce

☆ Gorenje GV673C62 ☆

Gorenje GV673C62 Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Gorenje
 • Nazwa produktu: Gorenje GV673C62
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 641bf83e8e441abb72b78ca8
 • ID kategorii: 523

☆ Gorenje GV673C62 - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Gorenje GV672C62 parametry technologicznE: wariant: Zabudowa Panel sterujący: zintegrowany Wysokość: 81.7 cm Szerokość: 59.6 cm Głębokość: 55.6 cm Waga: 35 kg Poziom hałasu 39 dB Klasa energetyczna C Klasa głośności B Kolor: biały ilość temperatur: 5 pojemność: 16 kompletów Zużycie wody: 6,9 L Trzeci kosz: Tak Funkcje: Opóźniony start Speedwash TotalDry Programy zmywania 60 minut Nocny szybki intensywny Pozostałe atrybuty: Pamięć programu szybki, intensywny program Program samoczynny Funkcja Speedwash - zmywanie nawet w 15 minut TotalDry - samoczynne otwieranie drzwi Funkcja sterylizacji ExtraHygiene Program samooczyszczajacy Funkcja 3w1 Wskaźnik wyboru programu FUNKCJE: 16 kompletów naczyń - Zmywarki Gorenje SmartFlex proponują wystarczająco dużo miejsca, żeby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Trzy kosze umożliwiają jednoczesne mycie do 16 kompletów naczyń. W pełni elastyczne wnętrze umożliwia zróżnicowane opcje załadunku, wykorzystywanie jest proste, a efekty mycia genialne. Zmywaj szybko,mieć więcej czasu dla siebie - Wyobraź sobie, iż wydajesz przyjęcie, a naczynia z dania głównego są czyszczone w czasie koniecznym do podania deseru. Gdy wybierzesz godzinny program z funkcją SpeedWash, zmywarki Gorenje SmartFlex zmyją Twoje naczynia w zaledwie 15 minut. Nieprzeciętny do zmywania sporej ilości naczyń, generowanych przez wielu gości w domu. Zawsze doskonale wysuszone naczynia - Po zakończeniu procesu zmywania drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie tylko nieznacznie, by wypuścić nadmiar pary. Dzięki czemu do naczyń dociera świeże powietrze, a umyte naczynia, takie jak naczynia plastikowe, są w pełni suche. Doskonały do szybkiego suszenia przy niskim zużyciu energii. Niezwykła moc, wysoka skuteczność - Nowy, solidny, bezszczotkowy silnik Inverter PowerDrive z regulacją prędkości zagwarantuje wysoką efektywność przy istotnie cichszej pracy, niskim zużyciu energii i dłuższej żywotności. Oszczędza czas i wodę - Zmywanie ręczne - do wyczyszczenia 12 typowych kompletów naczyń potrzeba 100 litrów świeżej wody. Mycie ich w zmywarce zajmie 10 razy mniej. Bardziej progresywne modele są wyposażone w specjalny zbiornik na wodę, który zniża zużycie do zaledwie 6,9 l wody na cykl zmywania. Przejrzystość i kontrola - Obsługa zmywarki nigdy nie była łatwiejsza. Wszystkie części sterujące są rozmieszczone w funkcjonalnym miejscu z prostą logiką obsługi od lewej do prawej. W trakcie gdy wszystkie modele wyróżniają się białym wyświetlaczem LED, niektóre bardziej zaawansowane modele są ponadto wzbogacone o sterowanie dotykowe. Starczy jedno dotknięcie, by rozpocząć proces zmywania. Dokładnie zaprojektowane wnętrze - Kosze są zaopatrzone w podświetlane ruchome komponenty i konfigurowalny układ dla nietrudnego załadunku. Naprawdę prosty, trzystopniowy system regulacji kosza pozwala na przypasowanie choćby największych garnków i talerzy. Półkę na talerze w dolnym koszu można z łatwością złożyć, by uzyskać więcej miejsca na większe przedmioty. Sztućce można świetnie uporządkować na specjalnej tacy. Sztućce układa się osobno, aby się nie rysowały i wspaniale wysychały. Każdy detal jest starannie zaprojektowany, żeby obsługa była jak najprostsza. Impreza dla dwojga lub dwunastu - Czasami wystarczy lekko spłukać szkło, innym razem Twoja zmywarka jest pełna ciężkich naczyń pozostałych po niedzielnym obiedzie. Zaawansowana technika czujników za każdym razem dopasuje program zmywania do perfekcyjnego mycia naczyń przy zoptymalizowanym zużyciu wody i energii. Nie Ci trzeba specjalnych programów do czyszczenia szkła lub intensywnego czyszczenia - pojedynczy AutoProgram przystosuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Zawsze czysta butelka dla niemowląt - Program naśladujący proces sterylizacji został opracowany z myślą o wszelkich, którzy potrzebują dodatkowej pewności, wiedząc, że ich naczynia są naprawdę higienicznie czyste, np. Rodziny z niemowlętami i minimalnymi dziećmi. Wszystko dzięki programom Eco albo Universal. W połączeniu z programem Intensywny umożliwiają osiągnięcie temperatury 75 ° C - wystarczająco wysokiej,pousuwać większość bakterii. Wyśmienity nadzór - precyzyjne umieszczenie punktu LED elegancko oświetla wnętrze zmywarki, co prosty załadunek i rozładunek. Szybkie codzienne mycie - Dzięki optymalizacji wszelkich etapów cyklu zmywania, zmywarki SmartFlex mogą wykonać pracę w zaledwie 90 minut. Oznacza to, iż możesz w mgnieniu oka uzyskać pełny ładunek brudnych naczyń idealnie wyczyszczonych i wysuszonych, zużywając o dużo mniej wody i energii, niż gdybyś mył naczynia ręcznie. Zmywarka dobrana do Twojej kuchni - Specjalny mechanizm przesuwnych drzwi zezwala na zamontowanie zmywarki w każdym typie szafki kuchennej, bez względu na wymaganą długość dekoracyjnych drzwi czy stylu płyty dolnej. Dodatkowo zastosowany antysyfon pozwala na ustawienie zmywarki na poręcznej wysokości. Bez szczelin pod drzwiami! zawsze pod kontrolą - Specjalna dioda LED zainstalowana w dolnej części drzwi zmywarki na bieżąco zawiadamia o aktualnym etapie programu zmywania. W ten sposób za każdym razem wiesz, czy zmywarka działa, czy proces zmywania się skończył. Nie martw się o rozlanie wody - Dzięki funkcji bezpieczeństwa AquaStop zmywarkę można bezpiecznie pozostawić do pracy zarówno w nocy, jak i w trakcie Twojej nieobecności. W przypadku wycieku lub zalania AquaStop automatycznie odcina dopływ wody, podczas gdy pompa odprowadza pozostałą wodę ze zbiornika zmywarki. AquaStop zachowuje pełną funkcjonalność poprzez cały okres stosowania urządzenia. Bezbłędne działanie filtra - System płukania wraz z automatycznym zapobieganiem zapychania się filtra zagwarantuje, iż będzie działał bez usterek i wymagał istotnie mniej czyszczenia. Wydajnie i prędko - wydajny i szybki program asygnowany do codziennego mycia naczyń z lekko zaschniętymi resztkami. Razem z funkcją SpeedWash można go skrócić do zaledwie 15 minut. Przypasowane do każdego rozmiaru - Naprawdę prosty dwu- albo trzypoziomowy system regulacji kosza zezwala na dostosowanie nawet największych garnków i talerzy i powoduje, iż wnętrze Twojej zmywarki jest całkowicie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Ciche pranie przy zaledwie 37 dB - Przy zaledwie 37 dB ten program jest mniej hałaśliwy niż szept w bibliotece. Twoje naczynia będą rano czyste, a Twój sen pozostanie niezakłócony. Zawsze genialnie czysta zmywarka - Czyste wnętrze zmywarki zagwarantuje,efektywność zmywania za każdym razem spełni Twoje wymagania. Uruchom program samooczyszczania raz w miesiącu, a już nigdy nie będziesz musiał ręcznie szorować wnętrza zmywarki, ramion spryskujących i rur. Za każdym razem pod kontrolą - Dodatkowy wyświetlacz LED na zewnętrznej stronie drzwi zmywarki na bieżąco wskazuje aktualny etap programu zmywania i pozostały czas. Dzięki czemu zawsze wiesz, czy możesz bezpiecznie dodawać naczynia, czy Twoja zmywarka jest w stanie intensywnego zmywania, czy proces suszenia już się rozpoczął lub kiedy proces zmywania dobiegł końca. Do 30% udoskonalone wyniki czyszczenia - uzupełniające ramię natryskowe lepsze namoczenie wodą, a poprzez spłukiwanie do 30% lepsze rezultaty czyszczenia. Wszystkie naczynia i sztućce są zawsze umyte do perfekcji. Oszczędność pieniędzy - Dzięki nowemu silnikowi Inverter PowerDrive zoptymalizowane programy i inteligentne rozwiązania, takie jak zmywarki TotalDry Gorenje, łączą wspaniałe wyniki czyszczenia i suszenia z niezwykle niskim zużyciem energii.

TOP3 zmywarek wolnostojących: cena do 2500 zł

Zestawienie TOP3 najchętniej wybieranych zmywarek wolnostojących w kwocie do 2500 zł. Ranking z bieżącą aktualizacją.

1. miejsce

☆ Beko BDFS26042XQ bPro500 - 44,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842543203) ☆

Beko BDFS26042XQ bPro500 - 44,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842543203) Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Beko
 • Nazwa produktu: Beko BDFS26042XQ bPro500 - 44,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842543203)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 64112d663754b7549ee2b807
 • ID kategorii: 585

☆ Beko BDFS26042XQ bPro500 - 44,8cm - automatyczne otwieranie drzwi - szuflada na sztućce (8690842543203) - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

automatyczne otwieranie drzwi:tak;Czas trwania programu eco:03:59;Czas trwania trybu czuwania:5 minut;Długość węża dopływowego:160 cm;Długość węża odpływowego:170 cm;dodatkowe informacje:detektor zabrudzenia wody, delikatne zmywanie szkła, automatyczny wyłącznik, automatyczne otwieranie drzwi, system ochrony szkła, oświetlenie wewnętrzne, automatyka zmywania;dostosowanie wnętrza do załadunku:ruchome kosze, ruchome komponenty w koszach, uchwyty na kieliszki;Funkcje dopełniające:system ochrony szkła, automatyka zmywania, oświetlenie wewnętrzne;Funkcje dodatkowe:strefa intensywna, możliwość skrócenia czasu zmywania, funkcja dezynfekcji;Okres Gwarancji:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Informacja o pracy zmywarki:wyświetlanie czasu do końca programu;Inne zabezpieczenia:blokada przed zmianą programu;Klasa energetyczna:C;Klasa sprawności zmywania:A;Kolor:metaliczny/inox;Dolny kosz:składane komponenty, składane kolce;Górny kosz:trzypoziomowa regulacja kosza, składane komponenty, uchwyty na kieliszki, półki na filiżanki, składane kolce;ilość programów:6;Możliwość zabudowy pod blatem:tak;System mycia sztućców:szuflada na sztućce;Opóźnienie rozpoczęcia pracy:tak;Oświetlenie wewnętrzne:tak;Panel sterowania:zewnętrzny (odkryty);Podłączenie do ciepłej wody:nie;pojemność:10 kpl.;Załadunek częściowy:nie;Poziom hałasu:41 dB;Klasa poziomu hałasu:B;Poziom hałasu:41 dB;warianty programów zmywania:automatyczny, delikatny, ekonomiczny (eco), intensywny, Mini 30', Quick&Shine;typ etykiety:nowa;kolekcja:Beyond;Silnik inverterowy:tak;Sterowanie:elektroniczne;Systemy suszenia:automatyczne uchylanie drzwi, technologia suszenia;Temperatury zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Programy zmywania:35, 40, 50, 60, 70, auto 45-65;Wariantowanie - mycie sztućców:szuflada;Wskaźnik braku nabłyszczacza:tak;Wskaźnik braku soli:tak;Wykonanie dna zmywarki:stal nierdzewna;Głębokość:60 cm;Szerokość:44,8 cm;Wysokość:85 cm;Wyposażenie dodatkowe:instrukcja obsługi w języku polskim, lejek do soli, półka na filiżanki, szuflada na sztućce, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy, wąż odpływowy;Wyposażenie dodatkowe pasujące (spore litery, bez spacji i myślników, jesli nie ma to wpisujemy "brak"):brak;wyświetlacz elektroniczny:LCD;Zabezpieczenie przed zalaniem:wewnętrzne;zastosowane technologie:suszenie Hot Air, uzupełniające ramię Beko AquaIntense, suszenie Beko SelfDry, regulacja górnego kosza Beko Acrobat, skrócenie procesu Beko Fast+, ochrona szkła Beko GlassShield, silnik bezszczotkowy BekoProSmartInverter;Zużycie energii w cyklu:0,59 kWh;Zużycie energii w trybie czuwania:1 W;Zużycie prądu (100 cykli):59 kWh;Zużycie wody - cykl:8,9 litra


2. miejsce

☆ Bosch sms4eti14e ☆

Bosch sms4eti14e Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: Bosch
 • Nazwa produktu: Bosch sms4eti14e
 • Ilość ofert: 1
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 62c7224bb256f595896b5b5c
 • ID kategorii: 585

☆ Bosch sms4eti14e - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń

produktywniejsze suszenie za pomocą zmywarki home connect ze zdalnym dostępem. Korzyści: efficientdry: efektywniejsze suszenie dzięki automatyce otwieranych drzwi. Innowacyjne kosze varioflex: adekwatne regulowanie prestrzeni koszy.

w ten sposób więcej naczyń będzie błyszcząco czyste w jednym procesu zmywania. Koszyk vario silence plus: wyjątkowo cicha przy głosności na poziomie 44db. Funkcja ulubione: spersonalizowana funkcja za jednym dotknięciem dla nowych programów


3. miejsce

☆ Zmywarka ELECTROLUX ESA47210SX ☆

Zmywarka ELECTROLUX ESA47210SX Najniższa Cena Online
 • Marka produktu: ELECTROLUX
 • Nazwa produktu: Zmywarka ELECTROLUX ESA47210SX
 • Ilość ofert: 3
 • Segment produktowy: Zmywarki i akcesoria
 • ID produktu: 6465fedb0a3d5f2a461dab11
 • ID kategorii: 585

☆ Zmywarka ELECTROLUX ESA47210SX - opis i dane techniczne ☆

Pełna charakterystyka produktu - rozwiń / zwiń
Zmywarka wolnostojąca ELECTROLUX ESA47210SX AirDry z programem AutoSense i opcją QuickLift. Klasa energetyczna E. Klasa emisji hałasu B, poziom emisji hałasu [dB] 44. Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh] 94. Objętość [kpl.] 13....

Zmywarka marki Amica do 2500 zł - gdzie i jaki produkt kupić?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na zakup produktu z segmentu ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★ przy wykorzystaniu sklepów internetowych. Na jaki padnie ostateczny wybór i gdzie można go kupić - to zależy od przeznaczenia, ostatecznej ceny, możliwości, wyposażenia, a także opinii konsumentów na temat zarówno tych dobrych, jak i nieco gorszych propozycji z sekcji ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★.

W naszym rankingu TOP10 dla segmentu ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★ opieramy się przede wszystkim na testach, doświadczeniach i opiniach konsumentów, którzy starają się wybrać możliwie jak najlepsze produkty z sekcji ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★. Zestawienia TOP6 i TOP10 przygotowane na łamach Lidercom.pl są aktualizowane na bieżąco.

★ Opinie i recenzje na temat Zmywarka marki Amica do 2500 zł

Poszczególne rankingi dotyczące grup produktów związanych z testem i recenzją w obrębie tematu ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★ oparte są również na doświadczeniach i opiniach konsumentów. Zachęcamy do komentowania rankingów oraz przekazywania uwag odnośnie zestawień znajdujących się w nich najlepszych produktów, jakie zostały przygotowane na łamach publikacji ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★.

Znalazłeś dobry dla siebie produkt na łamach ★ Zmywarka marki Amica do 2500 zł ★? Podziel się swoją opinią oraz recenzją.


Wyszukiwane hasła:
 • dobra Zmywarka marki Amica do 2500 zł cena
 • jaka Zmywarka marki Amica do 2500 zł opinie
 • Zmywarka marki Amica do 2500 zł jaka najlepsza
 • Zmywarka marki Amica do 2500 zł ranking

Pozostałe Rankingi Zmywarek i Akcesoriów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *